Μετάβαση σε περιεχόμενο

το τεστ εγκυμοσυνης δεν ειναι αξιοπιστο.....


mariazante

Recommended Posts

γεια σε ολους.ειμαι νεο μελος.ειμαι παντρεμενη προσφατα και θελουμε πολυ ενα παιδακι.ακουστε τι επαθα.ειχα καθυστερηση γυρω στις 4-5 μερες.εκανα τεστ και βγηκε θετικο,αν και η γραμμουλα δεν ηταν και τοσο καθαρη.προσπαθησαμε να συγκρατηθουμε και να μην χαρουμε.....την επομενη μερα μου ηρθε περιοδος.εχω ακουσει οτι συμβαινει κι αυτο,αν και δεν το πιστευω.μαλλον τελικα τα τεστ δεν ειναι αξιοπιστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες στο φόρουμ καλή μου! Τα τεστ εγκυμοσυνης εχουν μια πιθανοτητα λαθους, μικρη, αλλά έχουν. Το γράφει και στις οδηγίες...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες στο φόρουμ καλή μου! Τα τεστ εγκυμοσυνης εχουν μια πιθανοτητα λαθους, μικρη, αλλά έχουν. Το γράφει και στις οδηγίες...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalws orises sto mammyland!!

vasika oute egw empisteyomai ta test apo

proswpikh empeiria! alla afou vghke 8etiko

k thn epomenh eides aima 8a htan protimotero

na enhmerwseis ton giatro sou amesa!oson

afora periodos k egymosunh..ayta ta 2 opws

katalavaineis den pane mazi apla auto

pou 3erw einai oti yparxoun kapoies gynaikes

ka8e pou allazei o mhnas vlepoun ligo aima:dry:

de mou exei symvei!

eyxomai suntoma me ena mwraki efoswn to laxtarate

kalh tyxh!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalws orises sto mammyland!!

vasika oute egw empisteyomai ta test apo

proswpikh empeiria! alla afou vghke 8etiko

k thn epomenh eides aima 8a htan protimotero

na enhmerwseis ton giatro sou amesa!oson

afora periodos k egymosunh..ayta ta 2 opws

katalavaineis den pane mazi apla auto

pou 3erw einai oti yparxoun kapoies gynaikes

ka8e pou allazei o mhnas vlepoun ligo aima:dry:

de mou exei symvei!

eyxomai suntoma me ena mwraki efoswn to laxtarate

kalh tyxh!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ MARIAZANTE!ΠΡΩΤΑ ΑΠ' ΟΛΑ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΕΞΗΣ.ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΡΒΗΤΙΚΑ ΕΝΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΠΕΙΔΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΝΑ ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙ ΤΗΝ ΟΡΜΟΝΗ ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΕΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΣΥΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ.

ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΑΔΙΑΘΕΤΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ.ΜΕ ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΛΟΓΙΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΠΟΒΑΛΗ ΠΡΙΝ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΩΣ ΥΠΗΡΞΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΟ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΑΔΙΑΘΕΤΕΙ.ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟ ΑΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΗΘΕΣ.ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟΞΥΣΗ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΙΠΑ Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ΠΟΤΕ.

ΑΥΤΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ.ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ,ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΟΣ.ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗ ΖΟΥΖΟΥ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΚΑΝΕ ΜΙΑ Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΣΙΓΟΥΡΙΑ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!ΦΙΛΙΑ!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ MARIAZANTE!ΠΡΩΤΑ ΑΠ' ΟΛΑ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΕΞΗΣ.ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΡΒΗΤΙΚΑ ΕΝΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΠΕΙΔΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΝΑ ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙ ΤΗΝ ΟΡΜΟΝΗ ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΕΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΣΥΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ.

ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΑΔΙΑΘΕΤΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ.ΜΕ ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΛΟΓΙΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΠΟΒΑΛΗ ΠΡΙΝ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΩΣ ΥΠΗΡΞΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΟ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΑΔΙΑΘΕΤΕΙ.ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟ ΑΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΗΘΕΣ.ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟΞΥΣΗ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΙΠΑ Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ΠΟΤΕ.

ΑΥΤΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ.ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ,ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΟΣ.ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗ ΖΟΥΖΟΥ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΚΑΝΕ ΜΙΑ Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΣΙΓΟΥΡΙΑ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!ΦΙΛΙΑ!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα κορίτσια η θεία μου (μιλάμε πολλά χρόνια πριν) ενώ ήταν έγκυος είχε και περίοδο μέχρι και τον 5 μήνα!!! Δεν αντιλήφθηκε την εγκυμοσύνη παρά μόνο αργότερα όταν άρχισε και η κοιλιά να μεγαλώνει!!!:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα κορίτσια η θεία μου (μιλάμε πολλά χρόνια πριν) ενώ ήταν έγκυος είχε και περίοδο μέχρι και τον 5 μήνα!!! Δεν αντιλήφθηκε την εγκυμοσύνη παρά μόνο αργότερα όταν άρχισε και η κοιλιά να μεγαλώνει!!!:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω για ναμαι ειλικρινης 3 -4 φορες που εκανα εδειξε το σωστο αποτελεσμα.αλλα οπωσ κ ναχει δεν ειναι οπως η εξεταση του γιατρου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω για ναμαι ειλικρινης 3 -4 φορες που εκανα εδειξε το σωστο αποτελεσμα.αλλα οπωσ κ ναχει δεν ειναι οπως η εξεταση του γιατρου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΣΟΥΝ ΟΝΤΩΣ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΑΠΛΑ

ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ Η ΚΥΗΣΗ..

ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΝΑ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ

ΛΑΘΟΣ..ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ..

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ..

ΞΕΡΩ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΤΕΣΤ (ΘΕΤΙΚΟ), ΕΚΑΝΕ ΧΩΡΙΑΚΗ (ΘΕΤΙΚΗ)

ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΧΑΣΕΙ

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ..

ΕΛΠΙΖΩ ΑΠΛΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΕΙΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΣΟΥΝ ΟΝΤΩΣ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΑΠΛΑ

ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ Η ΚΥΗΣΗ..

ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΝΑ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ

ΛΑΘΟΣ..ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ..

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ..

ΞΕΡΩ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΤΕΣΤ (ΘΕΤΙΚΟ), ΕΚΑΝΕ ΧΩΡΙΑΚΗ (ΘΕΤΙΚΗ)

ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΧΑΣΕΙ

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ..

ΕΛΠΙΖΩ ΑΠΛΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΕΙΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες κοπέλα μου!

Τι να πω? Είναι περιπτώσεις και περιπτώσεις...καλύτερα όπως προείπαν όλα τα κορίτσια να ρωτήσεις τον γιατρό σου...έχεις σταθερό κύκλο?

Εγώ είχα 28 μερών ΑΚΡΙΒΩΣ όμως, και το τεστ το έκανα την ΠΡΩΤΗ μέρα καθυστέρησης και βγήκε θετικό...τώρα δεν ξέρω αν παίζει ρόλο και ο κύκλος γιατί όλοι μου λέγανε να το κάνω τουλάχιστον μετά την 5η μέρα..

Εύχομαι να σου πάνε ΟΛΑ μα ΟΛΑ καλά και να μας πεις γρήγορα ευχαριστα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες κοπέλα μου!

Τι να πω? Είναι περιπτώσεις και περιπτώσεις...καλύτερα όπως προείπαν όλα τα κορίτσια να ρωτήσεις τον γιατρό σου...έχεις σταθερό κύκλο?

Εγώ είχα 28 μερών ΑΚΡΙΒΩΣ όμως, και το τεστ το έκανα την ΠΡΩΤΗ μέρα καθυστέρησης και βγήκε θετικό...τώρα δεν ξέρω αν παίζει ρόλο και ο κύκλος γιατί όλοι μου λέγανε να το κάνω τουλάχιστον μετά την 5η μέρα..

Εύχομαι να σου πάνε ΟΛΑ μα ΟΛΑ καλά και να μας πεις γρήγορα ευχαριστα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ...

ΤΟ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΓΙΝΟΝΤΕ ΛΑΘΗ ΕΙΝΑΙ

ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ

ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ,ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ

ΤΟ ΤΕΣΤ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ Κ ΕΔΕΙΞΕ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

ΟΤΙ ΕΙΜΟΥΝΑ ΕΓΚΥΟΣ...ΦΑΝΤΑΣΟΥ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΟΧΙ ΜΕΤΑ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑ

ΣΤΑΘΕΡΗ ΠΕΡΙΟΔΟ!!

ΟΜΩΣ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΤΕΣΤ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ...

ΤΟ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΓΙΝΟΝΤΕ ΛΑΘΗ ΕΙΝΑΙ

ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ

ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ,ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ

ΤΟ ΤΕΣΤ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ Κ ΕΔΕΙΞΕ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

ΟΤΙ ΕΙΜΟΥΝΑ ΕΓΚΥΟΣ...ΦΑΝΤΑΣΟΥ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΟΧΙ ΜΕΤΑ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑ

ΣΤΑΘΕΡΗ ΠΕΡΙΟΔΟ!!

ΟΜΩΣ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΤΕΣΤ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 100% ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ!ΥΠΑΡΧΟΥΝ 6 Η 7 ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΘΕΤΙΚΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΠΟΥ ΑΝΔΡΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΛΟΓΩ ΜΙΑΣ ΑΣΘΕΝΙΑΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΑΡΑΓΩΝΤΑΙ ΟΥΣΙΕΣ ΑΝΙΧΝΕΥΣΗΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΣΤ!ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΓΙΑΤΡΟΣ!ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΙΣΧΥΟΥΝ!ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΝΔΥΞΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΠΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 100% ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ!ΥΠΑΡΧΟΥΝ 6 Η 7 ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΘΕΤΙΚΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΠΟΥ ΑΝΔΡΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΛΟΓΩ ΜΙΑΣ ΑΣΘΕΝΙΑΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΑΡΑΓΩΝΤΑΙ ΟΥΣΙΕΣ ΑΝΙΧΝΕΥΣΗΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΣΤ!ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΓΙΑΤΡΟΣ!ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΙΣΧΥΟΥΝ!ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΝΔΥΞΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΠΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω για το καλωσορισμα και για τις πληροφοριες.να ειστε ολες καλα.θα τα πουμε συντομα.μαλλον θα παω σε γιατρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω για το καλωσορισμα και για τις πληροφοριες.να ειστε ολες καλα.θα τα πουμε συντομα.μαλλον θα παω σε γιατρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...