Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΙΜΟΝΑΚΙ ΜΑΣ!!!


Recommended Posts

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σου ευχομαι ,οτι επιθυμεις να σε χαιρονται και να σε γεμιζουν μονο χαρες!!

εισαι πολυ καλη ψυχη και ειμαι τυχερη που σε γνωρισα!!:kiss: :kiss: τι αλλο να ευχηθω;;;;;

ααααα ξενυχτησα για να παει 12 η ωρα και να αλλαξει η μερα για να σου στειλω πρωτη τα χρονια πολλα!!!χιχιχιχι

φιλια πολλα και παρε κανενα τηλεφωνο μην σε.....:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σία μου Χρόνια πολλά πολλά πολλά, να είσαι καλά τοξοτάκι!!! Να σε χαίρονται όσοι σ αγαπούν, να έχεις πάντα υγεία και αγάπη στη ζωή σου!!!:laugh: :cheer:

Αααα περιττό να σου πω ότι σε συμπάθησα πολύ περισσότερο λόγω ζωδίου. Είμαι κ εγώ και ο άντρας μου τοξοτάκια!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σία μου Χρόνια πολλά πολλά πολλά, να είσαι καλά τοξοτάκι!!! Να σε χαίρονται όσοι σ αγαπούν, να έχεις πάντα υγεία και αγάπη στη ζωή σου!!!:laugh: :cheer:

Αααα περιττό να σου πω ότι σε συμπάθησα πολύ περισσότερο λόγω ζωδίου. Είμαι κ εγώ και ο άντρας μου τοξοτάκια!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τα χιλιάσεις κοπέλα μου! Πολύχρονη! Ό,τι επιθυμείς να το αποκτήσεις! Να σε χαίρονται όλοι όσοι σε αγαπούν.... Να είσαι πάντα ευτυχισμένη γεμάτη υγεία, αγάπη και χαρά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τα χιλιάσεις κοπέλα μου! Πολύχρονη! Ό,τι επιθυμείς να το αποκτήσεις! Να σε χαίρονται όλοι όσοι σε αγαπούν.... Να είσαι πάντα ευτυχισμένη γεμάτη υγεία, αγάπη και χαρά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΝ ΚΑΙ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!ΦΙΛΙΑ.:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΝ ΚΑΙ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!ΦΙΛΙΑ.:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΜΟΝ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΛΥΤΕΡΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ..ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ...ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΚΟΜΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΜΟΝ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΛΥΤΕΡΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ..ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ...ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΚΟΜΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...