Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

ακόμη μία βδομαδούλα έχεις!!! :roll::roll:

δλδ όσες γεννάνε μετά από καισαρική αργούν στον 2ο τοκετό??? :?

αυτό δεν το έχω καταλάβει!!

τελικά η Ρ. έφαγε χεχεχε ;)

της έκοψε η λόρδα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας..!

εμεις..ξερω κ εγω :roll::roll:

πυρετο σημερα δεν καναμε πολυ,αλλα ο λαιμος κατακοκκινος..ολη μερα ηπιε 2 ποτηρια νερο,με το ζορι,κ 4 φρυγανιες με ταχινι..αυτο ζητησε,αυτο εδωσα..α!κ 1 αυγο..

το καημενο μισο εχει μεινει σε 2 μερες μεσα..

πηρα παιδιατρο..ειπε να πινει οπωσδηποτε υγρα κ θα τον δει δευτερα,εφοσον ειναι σε γενικες γραμμες καλα δε θα παθει τιποτα να περιμενουμε ως τοτε :roll: νοσοκομειο δε θελω με τιποτα να τον παω,εκτος αν κανει καμια κριση που ευχομαι να μη συμβει..

να σα ςπω..αν εχει αμυγδαλιτιδα..χωρις αντιβιωση θα περασει;δε θελω να δωσω αντιβιωση..τεσπα,θα δω τη δευτερα τί θα μου πει κ αναλογως θα πραξω..μαλλον θα πρεπει να κλεισω επιτελους το ραντεβου με ομοιοπαθητικο που αναβαλλω ολο απο περσι :roll: κ αντε να δινω τωρα νεο ματσ με τον χ.. :roll:

αφρο περαστικα σας :( πηγατε παιδιατρο;πώς το καταλαβες για ωτιτιδα;πονουν τα αυτακια του; :(

λενα δεν πας καλα!συνελθε χαζο!

νατασα ρε ειμαι κ εγω,αλλα εισαι κ εσυ! :lol::lol: εμεις στολιζουμε 30 νοεμβρη!εσυ μας ξεπερασες! :lol::lol::lol::lol: αλλα ειναι σα να ηρθαν τα χριστουγεννα γιατι αμεσως μετα την 28η η δασκαλα του γιωργου ξεκινησε να τους μαθαινει χριστουγεννιατικα,κ ετσι απο τον ντουτσε κ τη γαλονόλευκη σημαια,περασε αμεσως στο "παει ο παλιος ο χρονος"! :lol::lol::lol::lol: μιλαμε μας εχει παρει τα αυτια! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αναστασια περαστικα σου!αλλα..αμα σου αρεσει κ τοσο..ας κρατησει κ αλλο!σεξουλιαρα! 8-)8-)

πηγες την αννυ παιδιατρο;

βικακι περαστικα κ σε εσας!

φρανιτακι κουραγιο..περαστικα..ουφ!

σας φιλω!παω να ξαπλωσω να ξεκουραστω οσο μπορεσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κΟριτσιαααααααααααααααααααα εχει κλεισει η φωνη μου!Μεσα σε λιγες ωρες

απο σεξουλιαρα εγινα μαρια της σιωπης!αααααααααααααααααααααααααααα!Θελω να μιληηηηησωωωωωω!!! :lol::lol:

Νιωθω και εναν μικρο πανικο που δεν μπορω και με πιανει δυσπνοια....εχουμε κ aircondition αναμμενο...πως στο διαολο να τον πεισω να το σβησουμε?ααααααχ πεθαινωωωωωω! :P

Στην παιδιατρο την ειχα παει εκεινη τη μερα.ειχε πει πως ο βηχας ειναι απο μυξες.πολλες φορες τη μερα ορο κ θαλασσινο κ μονο αν δεν καλυτερευει(που ηδη ειναι καλυτερα) αεριους σιροπι...δεν εδωσα!Αλλα αν δειτε πως βγαζει τις μυξες!Σαν θαλασσιος ελεφαντας!φρουτ κ φρουτ!!! :lol::lol:

Γεια σου Λεναρα παραπονιαρα!

Σισσυ τα φιλια μου!

Περαστικα κ παλι σε ολους!

Ιουλια νομιζω πως θα χρειαστει ή αντιβιωση ή ομοιοπαθητικη...ή πρεπει να ειναι καλα για να ξεκινησει?!

τεσπα!φευγω!ηρθε η ξαδερφη μου να δουμε ταινια αλλα ειναι ο Α εδω και βλεπει τβ...οποτε

θα αναγκαστουμε να δουμε οτι βλεπει....παιδικο!τα ζωα του δασους ή κατι τετοιο! :lol::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

Μαρια της σιωπης περαστικα σου!

χαρα ο Α. δεν θα μιλας....αλλα θα μιλας με τη γλωσσα του σωματος....!

Ιουλια....περαστικα και σε σας!

μπορει να μην ειναι τιποτα...μηπως εχει τιποτα στο στομα και τον τσουζει?

αχ τι τραβανε τα καυμενα!

μολις γυρισα απο δουλεια!

νυσταζω αλλα πρεπει να μαζεψω τα παιδια μου που ειναι σκορπια...

ο Λεο στον 3ο και η Μ-Ι στον 2ο....αταγε πως να ηταν η νυχτα τους?

θελω υπνοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!

να κοιμηθω και να εχει γινει ολο το σιδερο...γενικη στο σπιτι να εχουν στρωθει και τα χαλια....να εχει στολιστει και το δεντρο ζηλεψα απο Νατασα!

Νατασα βαλε μας φωτο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες..

ο γιωργος ειναι καλυτερα..αλλα εκανε εμετο το πρωι :roll: τον πονουσε η κοιλια ειπε :roll:

αυριο παιδιατρο κ θα δουμε..

κοριτσια..αισθανομαι πολυ κακος ανθρωπος...ντρεπομαι να σας πω τον λογο..αλλα σιγουρα ειναι μικροψυχια απο μερους μου... :roll::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

Ιουλία περαστικά και πάλι στον γιώργο. Τι έφαγε τελικά χθές?

εμείς καλύτερα, του έδωσα χθές αντιβιωση και έχει συνέλθει λίγο, ξύπνησε και χωρις πυρετό.

ο Μ κανει κολλαζ με κατι αφροδι κομμάτια πάνω σε χαρτί, έχει γεμίσει κόλλες τα χέρια του.

αυτα ....

Κούλια μην νιώθεις άσχημα όλοι λίγο πόλι κάποιες φορές μπορεί να σκευτουμε μικροψυχα, το καλό είναι να το καταλαβαινουμε ...το να μην το καταλαβαιναμε και να ήταν στάση ζωής θα ήταν το πρόβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπονζουρ κορες...

τι κανετε;;;...

Λενιω τα παμε εμεις,

Ιουλια γιατιβ παιδι μου...πεςμας...στο κρυφο...και μη μου στεναχωριεσαι...

Το απογευμαθα ερθουν 2 φιλοι του Ο...ο ενας μαλλον χωριζει :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα σε ολους! Ο μπεμπης της Βικυς αρρωστος, ο Γιωργος, ο Πανος, η Αννυ, ο Σεμπ μα τι εγινε πια??

Ουφ..εμας εχτες μετα απο 3 εμετους και μια διαρροια κι αφου δεν ειχε φαει/πιει τιποτα κοιμηθηκε στις 5.30 το απογευμα..Ξυπνησε κατα τις δεκα σαν υπνωτισμενος, ζητησε φαι νερο, εφαγε 2 φετες ψωμι με μερεντα (αυτο ηθελε), ηπιε κ νερο κ ξανακοιμηθηκε..

Ξυπνησε σημερα το πρωι και φαινεται καλα..εφαγε παλι μερεντα με ψωμι, εφαγε σαντουιτσ κ τωρα ζητησε μακαρονια με κιμα..του φτιαχνω...Ειναι ζωηρος και ευδιαθετος..αρα θα παει σχολειο αυριο...φτου φτου να δουμε τι θα ακολουθησει!!

Ιουλια μην ντρεπεσαι, ολοι εχουμε σκεφτει καπως περιεργα..αν θες πες τι εγινε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα τσούπρες!

Τι κάνετε;

Πολλά αρρωστούλια, ε; :(

Περαστικά σε όλους... μας! :(

Χθες τρέχαμε νοσοκομείο, η Β έσπασε το χεράκι της!!!! :cry::cry::cry:

1 μήνα γύψο!! :?:?:?

Κι αν σας πω πως... :o:o:o Απ' το τίποτα!! :o Έπαιζε με την Ε και γλύστρισε απ' την πολυθρόνα, στο πάτωμα με τα γόνατα!!! Απλά προσγειώθηκε άγαρμπα ο καρπός... Και να σου το σπάσιμο στο πλάι!! :(:(:(

ΚΑΙ η Ε από χθες το βράδυ με διάρροια, εμετούς και λίγο πυρετό!!! :(:(:(

Οk, φάγαμε πάλι τη μούτζα μας και συνεχίζουμε... :?:?:?

Σας φιλώ όλες, περαστικά μας!! 8-)

Σισσάκι, σε σκέφτομαι πολύ μωρό μου!!!! :x:x:x

Όλα θα πάνε καλά, να σκέφτεσαι θετικά!!! ;):D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

E δεν το πιστευω...

περονοσπορος επεσε στο τρενακι...

Συμπεθροκουμπαρα..ευλογισον!!!!!!!

ελεος..

Φραν τελικα εδωσες ηλεκτρολητες στον σεμπ;;;;

Ελενα αποφασισατεπου θα πατε;;;...

Σισσυ...γραψε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :D

Τί κάνετε; Περαστικά στα αρρωστάκια ρε κορίτσια! :x Και η δικιά μου σήμερα σηκώθηκε με μπουκωμένη μυτούλα, αλλά τιποτα το ιδιαίτερο... ελπίζω να μείνει έτσι. :roll:

Εφυγε με τον μπαμπά της και πήγανε στις κούνιες και εγω μάζεψα τα ρούχα, έβαλα πλυντήριο, σκούπισα και ξεσκόνισα το σπίτι, άλλαξα πετσέτες και σεντόνια (κοινώς ρουμσέρβις :mrgreen: ) και έφυγα απο το σπίτι ανεβοκατέβηκα 6-7 φορες τις σκάλες τις πολυκατοικίας, τις σκάλες της γειτονιάς και ήρθα στη μάνα μου, να πάρω φαγητό να φάμε, καθότι δεν μαγειρεύω τις Κυριακές! :mrgreen: Αλλάααααα ΔΕ ΓΕΝΝΑΑΑΩΩΩΩΩΩ!!!! :?:twisted::roll::roll::roll::geek:

Τώρα ακούω λίγη χεβυ μέταλ να χαλαρώσω και να κουνηθεί και η μικρή γιατί σήμερα δεν την είδα και πολύ ενεργητική...

Μιτσάκι μου με πρόλαβες! Σε σκέφτομαι πολύ καιρό τώρα και σήμερα θα σου έστελνα ςμς! Θα σου στείλω παρόλα αυτά! Περαστικά ρε γμτ στην Β... κρίμα το χεράκι :( Την αγάπη μου! :x:x:x:x

Αναστασί περαστικά μαρή! :x

Χρυσακι όπως διατάξατε! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρη Σισσυ ακομα εδω????

Σεξ εκανες???... :oops:

Γεια σας κ παλι!Εδω μουγκοθοδωρος!!! :lol::lol:

Δημητρουλα μου περαστικα κ σε εσας!Γμτ πταγματικα απο το τιποτα εσπασε το χερακι :(:(

Εμεις καλα!...στη μανα μου βολοδερναμε σημερα με το πιτσιρικακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

πίνω καφεδάκι, έκανα και την γυμναστική μου.....ξύπνησα νωρίτερα σήμερα και δεν μπορούσα να ξανακοιμηθώ, οπότε σηκώθηκα....και μένα ο λαιμός μου σαν να πάει να χαλάσει!!! :?:roll::roll:

εμείς χθες πήγαμε έξω για φαγητό, θυμάστε πού ένα φεγγάρι γιόρταζα? ε χθες έβγαλα την οικογένειά μου για να τους κεράσω!!! :D;):lol::lol::lol::lol: κάλιο αργά παρά ποτέ, τουλάχιστον ήμουν στον ίδιο μήνα!!! ;)

πήγαμε σε ένα ελληνικό που έχει ανοίξει πρόσφατα, σας είχα πει θυμάμαι, ωραία ήταν, κόσμο δεν είχε......και τα παιδιά, άψογα :D:x:x .....καθήσαμε 2 ώρες και μετά η Ρ. είπε ότι είναι κουρασμένη και ο Λ. ότι βαρέθηκε και φύγαμε, αφού πρώτα φάγαμε το γλυκάκι που μας κέρασε ο ιδοκτήτης (καθότι συμπατριώτες!!!) και το καφεδάκι μετά!!! ;)

σήμερα ο Λ. σχολάει νωρίτερα γιατί οι γονείς θα πάνε να μιλήσουν με την δασκάλα για την πρόοδο των παιδιών και πρέπει να μην ξεχάσω να πάω να πάρω !!!! :roll::roll::roll:

Κορίτσια τι κάνουν τα άρρωστα παιδάκια σας? :x

όπως διαβάζω καλύτερα ε? :x

Αναστ. θα μιλήσεις σήμερα? :roll::roll:

χαρά ο Α. που δεν μιλούσες ε? :P:lol::lol::lol::lol:

δλδ είχες ένα ήσυχο, χαλαρό ΣΚ! :)

Ιουλία μην χαρακτηρίζεις τον εαυτό σου κακό βρε.....η κακία δεν ταιριάζει στο γλυκό σου προσωπάκι :D:-*

να σου πω ποιός είναι κακός? είχε έναν συνάδελφο ο άντρας μου, που ευχόταν σε όποιον αντιπαθούσε να πάθει καρκίνο :o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted:

ε αυτό είναι κακία!!!! :!::!::!:

δεν ξέρω βέβαια τι είπες ή τι σκέφτηκες, αλλά είμαι σίγουρη ότι αυτό ΔΕΝ το είπες!!! ;) ......οπότε χαλάρωσε!!! ;)

Σισσιώ γιατί ρε συ το λες αυτό? τι έγινε? :roll::roll:

παρεπιτόντως κανένα πονάκι είχαμε?

και καλύτερα θα ήταν να άκουγες Μότσαρτ και όχι χέβυ μέταλ.....με Μότσαρτ πάλι κουνιέται το παιδί.....με χέβυ μέταλ το αναστατώνεις!!! :roll::roll::!:

Μιτσάκη :(:(:(:( περαστικά στην Β. σου τι κρίμα, μα να σπάσει το χεράκι έτσι? από το τίποτα? :(:(

περαστικά και στο κΕφάκι σας! :x

Λενάκι τι αγόρασες τελικά από το εμπορικό? για πες :mrgreen:

αποφασίσατε που θα πάτε ταξιδάκι? :roll::roll::D

Ιουλία εσείς? πού θα πάτε? :roll::D

αυτάαααααα από το βόρειο στρουμφοχωριό!! 8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Είμαι απογοητευμενη ...το θέμα μου δεν υποχορει και τελειώνει η αντιβιωση .....θα χρειαστεί να κάνω επέμβαση και δεν το θέλω καθόλου .....δεν είναι κατι εξωτερικό να σπάσει ....γαμωτο δεν θέλω ούτε να το σκευτωμαι .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα αργυρώ μου ειπαι να παίρνω την ντιβιωση για 6 μέρες, το κουτί μεσα έχει 8 χάπια (για 4 μέρες) θα πάρω ακόμα ενα κουτί να φτάσω Στις 6 μέρες που μου ειπαι ...τωρα ειααι στην 3 μέρα και δεν βλέπω τιποτα ......

Να σας ρωτήσω ρε κορίτσια η παιδιατρος μου ειπαι οτι η αντιβιωση του Π πάει ανάλογα τα κιλα .....για 12 κιλα μου ειπαι 2 cc ...δεν είναι πολύ λίγο!!! Γιατι μου φαινεται εμένα λίγο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άρα θέλεις άλλες 3 μέρες, περίμενε....εγώ νομίζω ότι όλα θα πάνε καλά! ;):-*

ρε συ αν σου είπε τόσα μλ τόσα πρέπει να δώσεις!!....το κουτί γράφει το ίδιο?

:?

εδώ το αντιπυρετικό μας για μέχρι 10 κιλά είναι 1,5μλ και από 10 μέχρι 15 2,5μλ.....

κοίτα μην δώσεις παραπάνω.....τι και αν σου φαίνεται λίγο? δεν είναι για χόρταση!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

Σισσακι τι κανεις?

πως εισαι?

Αφρο νομιζω πηρες λιγες μερες αντιβωση...οτι κι αν ειναι τουλαχιστον 10ημερο και με παρακολουθηση!

μηπως να τηλ και στο γιατρο που γεννησες?

οτ χρειαστεις εδω ειμαστε!

ο Π. πως ειναι?

στρουμφοσυμπεθερα...τελεια τα περασατε...αχ ...οι Ελληνες ειμαστε φιλοξενος λαος ακομα και στην κριση!

πραγματικα κακια αυτ που ευχοταν ο συναδελφος του αντρα σου!

Αναστασια πως ειναι ο λαιμος σου?

μιλας η κανεις ακομα τη μουγκη?

ΜΗΤΣΑΚΙ ..ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ Β.

αχ ποσο θα πονεσε το καλο μου!

να την φιλησεις!

Ιουλια ...δεν πιστευω οτι σκεφτηκες κατι τοσο κακο οσο λες!

νυσταζω...με εχει πιασει το αυχενικο μου και νοιωθω οτι στις πλατες μου κουβαλω καποιον.....δηλαδη ενα μονιμα βαρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! Γωγώ ξέχασα να σου πω, κουκλίτσα η Ιω σαν παρανυφάκι :D:x

συμπεθέρα σίγουρα ο εδώ Έλληνας που έχει το εστιατόριο κρίση δεν ξέρει (και καλά κάνει φυσικα), έχει 3 μαγαζιά, δύο γυράδικα, και το εστιατόριο αυτό! και είναι μέλος της ένωσης των ιδιοκτητών καταστηματαρχών, μετέχει στην επιτροπή αποφάσεων!!! :!:

μιλήσαμε λίγο....και κάνει και φραπεδάκι :D αν κάνει καμμιά μέρα με λιακάδα θα πάω να πιώ έναν!!! :D;)

αυτό το αυχενικό δύσκολο, χρειάζεσαι μασαζάκι επειγόντως!!! ;)

ρε κορίτσια προσπαθώ εδώ και 2 εβδομάδες να πάρω ούρα από την Ρ. και τίποτα.....κάθε φορά που της λέω να κάνει πιπί στο ποτηράκι εκείνη δεν μπορεί :o:o:o:o:o

αν αφαιρέσω το ποτηράκι θα κάνει!!! :?

απλά μας λείπει αυτή η εξέταση από την προγραμματισμένη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα......

αργυρω τι ωραια που πηγατε για φαγακι εξω.....και σε συμπατριωτη.....

αφρο νομιζω απο τις 4 μερες και μετα βλεπεις αποτελεσματα....αλλα και παλι 6 μερες λιγες μου φαινονται.....επισης τα 2cc για 12 κιλα παλι λιγο μου φαινεται...πρωι βραδυ τι περνει;;;;;

βικη περαστικα με το αυχενικο....χαλια ειναι.....

σισσιω ακομα εδω;;;;

γεννησε η κουμπαρουλα μου χθες μια κουκλαρα 3190.....φυσιολογικα γεννησε η κουκλιτσα μου.....ειμαι πολυ χαρουμενη και σιναμα λυπημενη γιατι δε μπορω να ειμαι στην αθηνα......

εμεις καλα ειμαστε...αν και ανυσηχω γιατι ο γιωργακης βηχει παλι :cry::roll::(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

ρε κοριτσια μου εει σπασει τα νευρα με το θεμα φαι δεν αντεχω αλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ολο φτιαχνω πεταω ελεος πια!!!τρωει πολυ λιγοτερο πλεον γιατι????????? και μην μου πειτε να τον αφησω το εκανακ ια αυτο και εφαγε ολο και ολο ολη μερα 1 πιατο κοτοσουπα..κλεινει το στομαχι του..μονο κουλουρια λιμπιζεται...εμ πως θα γινει???

σημερα μου λεει πειναωωωωωω λεω θα φας στην γιαγια..οχι εδωωωω πειναω πειναει η κοιλιτσα μουυυυ

ε λεω τι θες να φας? κρεμα μου λεει(βρωμη ταχινι μελι αχλαδι γαλα) την φτιαχνω και τρωει μια κουταλια.. :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: λεω της μανα μου μην του δωσεις τιποτε μεχρι το μεσημερι ελεος πια δεν μπορω αλλο..και την παιρνω τωρα και μου λεει του εκανα κρεμουλα βανιλια(καστερ παουντερ) :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ε τι θα το ειχα να πειναει :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ναι εγω ειμαι η κακια δηλ.!!!!!!! :evil::evil::evil::evil: αλλοι πεινανε και τρεχουνε στα σισιτια και εμεις πεταμε..εβλεπα ενα ντοκιμαντερ εχθες και εκλαιγα..

τα ια νακνω??τι θα κανατε εσεις????????? :?::?:

πωπω τα εχω παρει σορρυ θα μπω πιο μετα..

αφρο περαστικα ρε...για την αντιβιωση εμενα με 13κιλα βαρος παιρνει 3.5μλ οποτε καλα ειναι..

και ολα τα παιδακια..

ιουλια αμυγδαλες θελπυνε αντιβιωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...