Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σίσσυ κι εγώ έτσι λέω..

δεν είδες και η Ολίβια πόσο περίμενε? Η Νατάσσα?

Να είσαι όσο πιο ψύχραιμη μπορείς και με έναν πόνο :YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!

Σισσυ ολα καλα θα πανε ρε συ!!!καθε μερα μετραει!!!

Κοριτσια εχω απειρα νευρα....γμτ θα σκασω...δεν μπορω αλλο...

Και δε σας λεω τιποτα γτ τι νοημα θα εχει?Λυση μονο εγω θα πρεπει να δωσω...αλλα ΠΟΙΑ ειναι???

Ουφ...καλο βραδυ...την τυχη μου! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισακι ....ξεκινα τα πηδηματα...παντως ειδους!

Αναστασια...αν θες να ξεσπασεις εδω ειμαστε...αλλα λυση μονο εσυ...!

πως ειν αι το ματακι της μικρης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ καμμιά φορά βοηθάει το να τα πεις σε κάποιον!!! ;)

Ευχομαι να βρεις την καλύτερη λύση :x

Σισσιώ έχεις ακόμη λίγες μέρες δεν έχεις ;;;

Με το καλό και εγώ νομίζω ότι η επόμενη εβδομάδα ειπναι της γένεση!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσακι μου καλο μη σκας..ολα θα γινουν οπως πρεπει.μα κ αυτη τη μουλαρο :lol::lol::lol::lol:

αναστασακοοο :cry::cry::cry::cry::cry::cry: ρε τι τραβας κ συ...οτι θες ειμαι εδω..

ο θοδωρης εχει 3 μερες με εχει σπασει τα νευρα..ε μαααααααα

το τσιγκλαει κ μετα κλαινε μαζι..κ γω απλως ακουω..αν το χεσουν χωριζω κ τιμωρω παιχνιδια..

αλλα κουραστηκαν τα αυτια μου

πηγαμε κολυμβητηριο..

στο μισαωρο φυγαμε..χαχα

οκ του αρεσε αλλα 2 φορες τον βγαλαν γτ μελανιασε κ κρυωνεε..

μαλλον απο νοιξη ξανα..ειδικα αν παει σταθμο

σταθμο θα το στειλω..λετε εκτος παρασκευης δευτερας? :lol::lol::lol:

αν δω οτι δε μαθαινει τιποτα κ εδω το σταματαω..ειδικα περισι μετανιωσα που το εστειλα..τεσπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tzaaaaaaaaaaaaaa

αργησα αλλα ΄ναμαι...

εμφανιστηκα....... :D

τι μου κανεις παρεακι μου;

πολλα τα νεα κ χαιρομαιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

λοιπον τριτη γνωρισα χρυσα βικυ

πολυ πολυ πολυ χαρηκα λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

χρυσα γυναικα φωτια,σε παρασερνει με τον αερα της,πολυ γλυκια,πολυ προσχαρη,

τυχερος ο λεο που θα σε εχει νονα :-*

καλε η βικυ οντως ηταν σοβαρη αλλα εκει που μιλαγαμε τσουπ ελεγε κατι κ σκαγαν χαμογελα

δν ξερω ο τροπος που τα λες ειναι,το υφος,πρεπει ναχεις πολυ χιουμορ,να γινεσαι η ψυχη της παρεας,

πολυ σε συμπαθησα ,μακαρι να ξαναβρεθουμε

η μ/ι σοβαρουλα κ κεινη επαιζε μεσα στον παιδοτοπο,δν την πολυειδαμε

το λεο ομως τον χορτασαμε μα τι παιδιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

αγαπω λεο τελος!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μα τι προσωπο πανεμορφος ιδιος η μανουλα του!

καλα για την αναστασια τι να πω;νιωθω οτι την αδικω οταν λεω καθε φορα ποσο κουκλαρα ειναι

γιατι εκτος αυτου ειναι κ χιλια αλλα τοσα πολλα πραγματα.....

ποσο πολυ χαιρομαι που σεχω γνωρισει το ξερεις;οχι;να το μαθεις! :x

το κοριτσι συνηλθε;ελπιζω ναναι καλυτερα το ματακι φιλια!

καλα βρε σισσακι αγχωσου βρε ειναι λογικο!αλλα κρατα ακομα εχεις μερουλες βρε

κ γω ετσι ελεγα εφτασα 40 εβδ.και ακομα...αφου τα περισσοτερα μωρακια θελουν 40 η και 41 εβδ.

το νορμαλ αυτο ειναι ,ειναι μυθος οι 39 εβδ. ειναι πολυ νωρις!

να σκεφτεσαι θετικα πλιζζζζζζζζζζ γινεται;οτι ολα θα πανε θετικα,οπως τα θελεις ,θα εχεις ενα υπεροχο τοκετο,

θα μας λες μια πολυ ομορφη ιστορια τοκετου,εμπιστευσου κ τη μικρη κ το σωμα σου

κ εμεις εδω ειμαστε γραφε οτι σκεφτεσαι να φευγουν απο μεσα σου οκ;φιλια

αργυρουλα μου ευτυχως κρυωματακι ο λουκακος και λεω ευτυχως αποφυγατε τα χειροτερα!περαστικα του!

μα καλα πολυ ομορφη η μποτα ,πολυ προσεγμενη!επισης μα τι ζωηφια :? δν τα μπορω καθολου,με πιανει αηδια,σιχαμαρα,ανατριχιλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κανουν τπτ οι παγιδουλες;

βενετια να χαιρεσαι το γιοκα σου!παντα γερος κ δυνατος!το ειχαμε αναφερει εδω πως θα βρισκομασταν τριτη απλα δν ειπαμε που κ τι ωρα ακριβως..κριμα παντως!

θουλη στειλτο καλε!κ βλεπετε πως θα παει!κοιτα εμβρυομεαφορα θα κανουμε η δευτερα η τριτη ,βαλε κ 12 μερες περιπου που θα περιμενω κ μετα θα κανω το τεστ!λογικα τελη νοεμβρη αρχες δεκεμβρη θα ξερω περιπου......αχ.....................

λενακι μου γιατι καλο μου;;;;;;;;τι εγινε;;;;;;;;ελπιζω οχι θεμα υγειας..οπως κ να εχει σκεψου οτι θα περασει

σε λιγες μερες θα περασει και θα ειναι ολα καλυτερα...παντα ετσι γινεται......μια πανω μια κατω.......

βγες εξω παρε βαθιες ανασουλες για λιγο μν σκεφτεσαι τπτ και μετα πριν συνεχισεις τη μερα σου εχε στο νου οτι

ολα διορθωνονται,μν σε πνιγουν ολα αυτα που πεφτουν μαζι,βαλτα σε σειρα κ αντιμετωπισε τα ενα ενα

φιλακια!

μαριΑ εγω γοβες ειδα τελειες κ ξανα τελειες!τρελαινομαι για τετοια παπουτσια...καλοφορετα!!!!!!!!!!!!!1

γωγουλα αντε καλα σερι υπνου ξεκουρασου λιγο κ σε λιγο καιρο θα σε ξενυχτα ενας κανακαρης!

με το θηλασμο πως τα πατε;

αναστασια μου!να τα λες καπου να φευγουν απο μεσα σου τουλαχιστον καλα;φανταζομαι ειναι μεγαλη η πιεση....

οτι χρειαστεις ειμαι εδω δν γνωριζομαστε πολυ καιρο αλλα οτι χρειαστεις ετσι;αληθεια το λεω φιλακια!

μα τι αλλο ηθελα να πω;αντε την κοπαναω............

καληνυχτα καλο ξημερωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α τα νεα μας ηθελα να πω :lol::oops:

ολα καλα προχωραμε με σταθερα βηματα απο βδομαδα κλοσσαω λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!! :lol:

γιουπι :lol::lol:8-)

μα τι τρενακι η μια θελει να ξεφουσκωσει ,σισσιω, κ η αλλη να φουσκωσει,η αρχονομουτσουναρα μου! :lol:

η μικρη ολα καλα ,κοιμαμαστε all together και εχουμε βρει την υγεια μας :oops:

κοπελες ευχαριστω για τα καλα σας λογια :x

επισης βρε σισσυ συγνωμη δλδ δεν εχεις παρει καθολου κιλα; :o:shock:

ηθελα να στο πω;πως τα καταφερες καλε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

επισης ηθελα να χαιρετησω τη κατερινουλα μας καλως μας ηρθες πισω!

η ειρηνουλα φανταζομαι ....να τη φιλησεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Ζωή σου εύχομαι μεσα από την καρδιά μου να τέη Νοε-αρχές Δεκ να μας πεις τα ευχάριστα :D:D:x

αυτό το κοιμόσαστε μαζί γιατί το ξεκίνησες? :? μετά που θα έρθει με το καλό και το μωράκι θα είναι δύσκολο να γυρίσει πίσω η ΜΕ!!! :?

ευχαριστώ για τα περαστικά :x

άσε έχω βαρεθεί να σκοτώνω :oops::oops::oops: και μου λέει και ο άντρας μου τι χριστιανή είσαι? :o:o:o:o:o:o:o ......οι παγιδούλες νομίιιιιζω ότι έχουν κάνει λίιιιγη δουλειά, σαν να μειώθηκαν :?

ένας συνάδελφος του άντρα μου είχε τα ίδια και φώναξε τους εξολοθρευτές :lol::lol::lol::lol: ε λέει και εκείνος "μην ανησυχείτε, σε λίγο δεν θα υπάρχουν", οπότε και ψέκασε κάθε δωμάτιο και όντως εξαφανίστηκαν, αλλά......εξαφανίστηκε και ο σκύλος :o:o:o:o είχαν ένα σκυλάκι, το οποίο πήγε, μάλλον, και έγλυψε κάπου, δηλητηριάστηκε και πέθανε :(:(:(:(

αυτός είχε πει ότι ο ψεκασμός ήταν ακίνδυνος, αλλά μάλλον εννοούσε μόνο για τους ανθρώπους! :?

σήμερα λέω να στείλω τον Λ. σχολείο ακόμη και αν έχει 37!, το παιδί βαρέθηκε και όλο λέει πότε θα πάει σχολείο :roll::roll: άλλωστε ένα 37 δεν είναι πυρετός!!! :roll::roll:

χθες όλη μέρα εκεί "έπαιζε" στο 37 ή 37,4!!! :|

ρε Θούληηηηηηηηη τι είναι αυτά πού λες πάλι ρε?!!!! :?::?::?::?::o:o:o

παιδικός εκτός Δευτ και Παρ.??? :shock::shock::shock::shock:

άσε το παιδί να έχει ένα πρόγραμμα, είναι πολύ σημαντικό, σχεδόν 4 ετών?

τι θα πει δεν θα μάθει? :?: τι εννοείς? και τι περιμένεις να μάθει? το Πυθαγόρειο θεώρημα? :o:o:o:o:o

Σισσιώ χθες μίλησα με την νύφη μου στο τηλέφωνο και μου είπε ότι η ανηψιά της γέννησε (δεν ήξερα καν ότι ήταν έγκυος :oops: ) την ρωτάω πώς? .....και μου λέει με καισαρική διότι το παιδί ήταν ψηλά.....λέω σε ποιά εβδομάδα....μου λέει είχε μπει στον μήνα της, στην 3η εβδομάδα του μήνα της :? δλδ στην 39 εννοούσε? :?::?:

δεν καταλαβαίνω γιατί ο γιατρός δεν περίμενε και άλλο, τι να πω?....φυσικά δεν της είπα τίποτα.....

πάντως το μωρό μπορεί να κατέβει ανα πάσα στιγμή....εσύ χοροπήδα!!! :lol::lol::lol:

και περπάτα ;)

αυτά......

η Ιουλία πού χάθηκε? είναι καλά? μήπως έκανε το ταξιδάκι που έλεγε? αλλά αφού έχει σχολείο :?

η Νατασούλα? :?

το Μιτσάκη?

δεν επικοινωνείτε τηλεφωνικά καθόλου? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Κατι ήθελα να σχολιασω ......α ναι .....καλέ εγω δεν μπορώ να φανταστώ την Βυκη σοβαρή και να μην πετάει πράγματα να γελαμε !!! Τρελοκομείο είναι!!

Εμένα το πουλάκι τακούς μου αρέσει τρελά! Το ακούμε 4 φορές την μέρα τουλάχιστον.

Αναστσια μου φιλία αι μια εγαλήνη αγκαλιά!

Σισσιω την παρασκευή θα είμαι κοντά στο σπίτι σου ....στο ΝΝΑ θα έρθεις για καφέ? Θα σε κεράσω χεράκι απο τον γυναικολογο χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!

είμαι στο γραφείο μου αλλά δε δουλεύω..είμαστε υπό κατάληψη.

Μας έφερε το πρωί ο Γ με το δικό του αυτοκίνητο γιατί το δικό μου την προηγούμενη εβδομάδα μου το γρατζούνισε ένας λαϊκατζής και χτες το αφήσαμε για βάψιμο. Μας έφερε λοιπόν και τις 3 ο Γ αλλά τελικά έχουμε κατάληψη και σήμερα και αύριο (και χτες και προχτες) και λειτουργεί μόνο το νηπιαγωγείο. Η Φ μέσα στην τρελή χαρά! "δεν έχω σχολείο, δεν έχω σχολείο!" :lol::lol::lol::lol:

Εγώ λοιπόν κάθομαι στο γραφείο και διαβάζω και πίνω τον καφέ μου ;););)

Ρε Θούλη που τις είδες τις μπότες?? :lol::lol::lol: Γόβες ήταν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανετε;;;...

Σισσυ...υπομονηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

ρε...ξεκολα λεμε...

δεν ειδες και εμενα...πηγα για καισαρικη...προεκυψε φυσιολογικος..κατεληξε σε καισαρικη...

υπομονη...

μη σου πω πως ωρες ωρες σκεφτομαι..πως εαν ηξερα οτι ειχε γυρισει..δε θα πηγαινα καν νοσοκομειο..μπορει να μην ηταν ακομα η ωρα του και να ηθελε ακομα μερικε ςμερες...

δε θελω να μου αγχωνεσαι..αφου ολα ειναι καλα...

το μωρο μπορει να κατευει και οταν σπασουν τα νευρα..βοηθαει ο νομος της βαρυτητας χεχεχε...

υπομονη..και στην τελικη..και καισαρικη παλη να κανεις..ασε να αποφασισει η μπεμπα σου ποτε θα βγει..

ειπαμε γυναικες..τι περιμενεις..θελουν το χρονο τους να ετοιμαστουν!!!!

αχ...παω να φτιαξω καφε...εντοπησα κατι σοκολατακια...

κορες..αδιαθετησα προχτες..γι'αυτο ημουν τοσο χοντρη...χαχαχ...ειπαμε εγω και η Κιμ τετοιο πισινο..

σημερα που ξεφουσκωσα..εδειξα πιο καλα...χαχαχ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα εμενα με βολυει πολυ Κυριακη..

εανθελετε παμε και παιδοτοπο δεν εχω προβλημα

δεν τι θα κανουμε αν ειναι να το κανονισουμε αυτη την Κυριακη η αλλιως αν δε βολευει παμε οσες βολευει...

γιατι το επομενο ΣΚ θα εχουμε κοσμο και δυσκολα θα ξεφυγω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ τι είναι το NST που θα κάνεις το Σάββατο? :?

θυμάμαι εγώ είχα πάει Δευτ στον γιατρό, είχα ήδη 2εκ διαστολή, και μου λέει αν θέλεις πήγαινε το Σάββατο στο νοσοκομείο για καρδιοτοκογράφημα......έρχεται το Σάββατο και αναρρωτιόμουν, να πάω, να μην πάω...τελικά πάμε το πρωί και μου λένε "αν θέλετε μπορείτε να κάνετε εισαγωγή για να γεννήσετε" :o:o λέω γιατί? "γιατί έχετε 4εκ διαστολή και προφανώς θα γεννήσετε" :lol::lol::lol::lol::lol:

λέω όχι δεν μπορώ να μείνω θέλω να καληνυχτίσω τον γιό μου! ;) .....τελικά πάω τα μεσάνυχτα και γέννησα....με αυτό θέλω να πω ότι και εσύ το Σάββατο μπορεί να γεννήσεις!!! ;):D:D

ο Λ. πήγε σχολείο, είχε 36,6 :D:D

Χρύσα το επόμενο ΣΚ που θα έχεις κόσμο θα τους βάλεις να φτιάξουν καλούδια? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα :D:D:D:D:D:D

Επιτέλους μια μέρα στο γραφείο, με κούρασε πολύ το έξω, γυρνάω και όλο αργά και μετά είμαι μέσα στα νεύρα και ξεσπάω στα παιδιά γιατί δεν προλαβαίνω να κάνω τίποτα :(:(:(

Αφρο σε διάβαζα και παρηγοριόμουν ;);)

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές για τον Μιχάλη μου :x:x:x:x:x:x:x

Βένι να χαίρεσαι τον Φιλιππάκο για χθες

Βίκυ ήθελα πολύ να σε γνωρίσω αλλά καθημερινή είναι αδύνατον για μένα, ελπίζω την επόμενη φορά να βολέψει ;)

Σισσάκι μου υπομονή και θετική σκέψη και ξεκίνα και κανένα γιατροσόφι, δεν στα έχει πει αναλυτικά η Νατάσα??????

και βεβαίως βεβαίως πολύ χοροπήδημα:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ζωή εύχομαι να πάνε όλα καλά με τη εμβρυομεταφορά και σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα

Θου εννοείται ρε να τον στείλεις παιδικό

Σε ποιο κολυμβητήριο πήγατε και κρύωνε? ανοικτό ή κλειστό?

Χρυσάνθη περαστικά ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό

Μαρία τι έκανες τελικά με την εργασία?

Λενάκι ελπίζω να μην στεναχωρεί κάτι σοβαρό και κυρίως να μην είναι θέμα υγείας

Αργυρώ ότι και να λές τελικά το έχεις με τα καλλιτεχνικά

Περαστικά και στον Λουκάκο

Τα φιλιά μου και στις υπόλοιπες :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα ρε Νατασούλα :x χάθηκες ρε! όλο έξω θα είσαι? :roll:

τι κάνουν τα παιδιά? :)

λέω να πάρω ένα βιντεάκι με χειροτεχνίες :lol::lol::lol::lol::lol:

αλήθεια, χθες που κοιτούσα με τον Λ. τιβι είχε κάτι χειροτεχνίες πολύ ωραίες και εύκολες!!! ;)

και μου άρεσε :)

μετά μου είπε και ο Λ. "για μένα δεν έκανες τίποτα" :o:o:o:o:(:(

Χρύσα και μένα μου άρεσαν πολύ όταν τις είδα!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κατι έχει το μικρό, απο τις 7 κλαίει συνέχεια και θέλει αγκαλιά καθ κοιμάται!!! Δεν έχει φαει, έχουμε βγάλει ενα κουβά μύξες και είναι σαν κοτόπουλο (θυμάμαι την Γωγω) .....του έδωσα λίγο ντεπον .....

Τον έχω εδω και 2 ώρες αγκαλιά και κοιμάται ....πόφαγαν να τον αφήσω πριν στο κρεβάτι και τον άκουσε ολο το τετράγωνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ποσες μερες εχει μηξες;;;..αναπνεει;;;;;

για κατε ενα τσεκ το αυτι..αγγιξε και πιεσε ελαφρα πισω απο τον λοβο...μηπως εχει ωτιτιδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι απο την μύτη αναπνέει αλλα πνηγετε πολύ .....χθές δεν εμπενε ούτε ο όρος και του έκανα μάσκα ......του του πάτησα το αυτο δεν έδειξε να πονάει ...αλλα κοιμάται τωρα ...και γελάει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενταξη μπορει να εχει απλα ιωση..

εδω εγω που εομαι μεγαλη και την αρπαξα καπου..μονο και μονο που δυσανασχετω απο αναπνο ηδη υποφερω..σκεψου ενα μαιδακι...

αν δεις οτι δυσκολευετ επολυ βαλτου οτριβιν παιδικο αραιομενο με φυσιολογικο ορο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...μαγειρεψα γεμιστα (ετοιμα στην καταψυξη τα ειχα απλα ψηνοντε),παιζω ενα επιτραπεζιο τσουληθρεςκ σκαλιτσες με τον μικρο κ περιμενω να ξυπνησει η μικρη να παμε βολτα

Αργυρω εμενα μου αρεσουν οι καλλιτεχνιες σας πολυ κ η προηγουμενη παρα πολυ....μπραβο σας,nst ειναι το καρδιοτακογραφημα,επισης κ τα μποτακια που εβαλες αν κ πολυ ψηλα για μενα.... :lol: δεν ξερω αν θα περπατουσα με αυτα η θα σαβουριαζομουν,περαστικα στο μικρο σου

αφροδιτη περαστικα κ σε σας...αμαν ολος ο κοσμος αρρωστος

σισσιω γιατι γεννησες με καισαρικη το πρωτο?υπομονη...εγω εκανα 3 καισαρικες κ ενα φυσιολογικο,οχι vbac αλλα κατι ηταν κ αυτο,εννοειται οτι το φυσιολογικο ειναι παιχνιδακι αλλα κ η καισαρικη αν πρεπει να γινει ειναι σωτηρια...στην τελευταια αναρρωσα με την μια....σου ευχομαι να γεννησεις οπως επιθυμεις

θουλη αθηνα μενω....δυτικα προαστεια,κ μενα το κολυμβητηριο ανοικτο ηταν κ μελανιαζε...τωρα αν ψαξω θα παμε σε κλειστο κ φυσικα να μπαινει μεσα ο προπονητης αν χρειαζοντε να τους δειχνει κατι

μαρια τα ειχα δει κ εγω αυτα τα παπουτσια...τελεια αλλα οπως λεω κ στη αργυρω νομιζω οτι δεν θα μπορω να περπατησω

ζωη με το καλο κ να ανακοινωνσεις ευχαριστα πολυ συντομα...ημουν σιγουρη οτι δεν θα ειχες τιποτα οταν ελεγες για το αιματακι που ειδες

γωγω τα αγορακι ειναι διαφορετικο πολυ απο το κοριτσι....θα σε ξετρελανει....με το καλο ο ορεστης σας...θελω κ εγω τριτο κ να ειναι αγορακι λεω τωρα....

χρυσα με το καλο να βαπτισεις το μικρο...εγω οταν βαπτισα τον ανηψιο μου του πηρα λευκοχρυσο σταυρο καπου 500εδωσα ηταν valoro ειναι τελειως κ τα εδωσα με ανεση τοτε...τωρα δεν θα μπορουσα να βαπτισω λογω κρισης.πιστευω ο σταυρος πρεπει να ειναι κατι που θα μπορει να φορεσει κ μελλλοντικα το μικρο....εμενα μου αρεσε ο τελευταιος αν κ δεν μου αρεσει κ πολυ το χρυσο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...