Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

Καλημέρα.... :mrgreen::mrgreen: Τι κάνετε;;;Εγώ δουλειά.... :?:?:? Κι έχω μπόλικη σήμερα... :(:(

Σισσάκι μια χαρά το μπεμπέκι.... ;););) Μια εβδομαδα θα την φας σίγουρα... ;);););););) Αχ πλησιαζει η μεγάλη μέρα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Όλα να πάνε τέεεεεεεελεια........ :x:x:x

Τζούλια κι εγώ σε σκεφτόμουν ρε....Αλλά θυμόμουν ότι είχες τη βάφτιση... ;);) Πάντα άξιοι να είστε και σύντομα να σας ευλογήσει ο Θεός με ένα ακόμα παιδάκι... :x:x:x:x Τι εκλογές έχετε καλέ;;;; :roll::roll::roll::roll: 15μελες;;;;; :?:?:?:?

Κι εγω πρώτη φορά ακούω για ξελάδωμα και καινούρια ρούχα... :shock::shock::shock::shock:

Θουλάκι χρόνια πολλά!!!!!Να χαίρεσαι την ανηψούλα....Έχετε πάρτυ σήμερα;;;; :mrgreen::mrgreen:

Αναστασία μωρήήηηηηη μα να μαγειρευεις τα παιδιά;;; :lol::lol::lol::lol: Βλαχάρες..... :lol::lol:

Χρύσα πώς πάει η δίαιτα;;Αντέχεις.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αρτζι εγώ είδα κάτι σκιές, αλλά δε μου φάνηκαν για πουλιά... :lol::lol::lol::lol: Ρε μια χαρά κορμί έχεις...Χαλάρωσε.... 8-)8-)8-)8-)

Βίκυ μωρή ακόμα δεν έχεις ξεκινήσει φαγητό στο παιδί;;;;; :o:o:o:o:o Δεν πας καλά.... :twisted::twisted: Τι το ταίζεις;;;Μόνο γάλα;;;; :?:? Με δουλειά πως πας;;;; :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλε γωγω εγω και τα δυο παιδι αμου τα ξελαδωσα..με καινουρια ρουχα..τα βαφτηστηρια ενοω..

ειναι αυτο που λενε "δευτερο ρουχο"

εταν βαφτησα τον μεγαλο ειχα παιε ολο το σετ με ρουχα και πετσετα και σαμπουαν και ολα..

το ιδιο ειχα κανει και στο μικρο μου βαφτηστηρι..αλαλ εκει τα αγορασε ολα η κουμπαρα μου- εγω μονο πληρωσα- και εκεινη ειχε απλα παρει ενα ρουχαλακι απλο και καλτσες..τιποτα αλλο..

η νονα του Χριστοφορου ειχε φερει επισης οοολλοο το σετ..

ρουχα πετσετες σαμπουαν παπουτσακια..

στον ΖΑν δεν πηρα τιποτα..ειχε ενα σωρο ρουχα που του εκανα δωρο..επλυνα ενα σετακι και το φορεσε...

καλα παιδια..πρεπει να δειτε τον Λεο να τρωει..καλε αυτος θα φαει και εμενα...χαχαχαχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα εσύ πού τον είδες? κατέβηκες Αθήνα? :mrgreen::mrgreen:

Γωγώ όχι βρε κορμάρα δεν έχω, είχα :(

του χρόνου θα φροντίσω να σας βγάλω καλύτερη φωτό τα πουλάκια!!! 8-):lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα πρώτη φορά το ακούω αυτό.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Δεν το ξέρω...Εμάς η νονά απλώς κοινωνάει το παιδί 3 Κυριακές...Αυτό και τίποτα αλλο... :?:?:?:?:?

Αρτζι και τώρα μια χαρά είσαι ρε... :D:D:D Σε βλέπουμε κατα καιρούς στις φωτος... 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καλε...μου εστειλε βιντεο η κουμπαρα χαχαχαχαχαχ

γωγουλινι τα παντα εξαρτωνται απο την περιοχη..ο καθενας εχει διαφορετικα ηθη και εθημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πάμε να πάρουμε το μπουμπούκι από το σχολείο και μου λέει η δασκάλα η Σάρα "ρωτάει η Κάτριν (η άλλη δασκάλα) την Ρ. αν θέλει να έρθει μαζί της στην εξώπορτα την ώρα που έφευγε για να της δώσει το κλειδί και να το δώσει στην άλλη δασκάλα και η Ρ. έκανε βαριεστημένα σκύβοντας με τα χέρια κάτω είπε: πρέπει?" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: και συνέχεισε βαριεστημένα να περπατάει :lol::lol::lol:

κσι τον γυρισμό έτρεχε και να μην την προλαβαίνουμε :o:o:o:twisted::twisted::twisted:

ε αφού την πρόλαβα της τα είπα ένα χεράκι και μετά δεν περπατούσε :twisted::twisted::twisted::twisted:

μου λέει ότι της πονάει το πόδι :o:o:o:o και της λέει ο Λ. "έλα είδα μια γάτα" και η Ρ τρεχάλα να δει την γάτα ..... πριν λίγο της πονούσε το πόδι!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

ή του ύψους ή του βάθους.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Θεά η ΡΕΑ... Σας δουλεύει όλους ψιλό γαζί... 8-)8-)8-)8-)

Εννοείται ότι και την Ιωάννα την πονάνε πολύ συχνα τα πόδια της.... :lol::lol::lol::lol::lol: Σχεδόν καθημερινά.... :lol::lol::lol::lol:

Αφού μερικές φορές αναρωτιέμαι αν είναι αλήθεια και πρέπει να την πάω στο γιατρό.... :roll::roll::roll:

Χθες που πήγε η μάνα μου να την πάρει από το σχολείο, της είπε η δασκάλα ότι ήταν άτακτη... :?:?:?:lol::lol::lol: Έπεσε από την καρέκλα, δεν άκουγε, δεν έφαγε φακες παρά μόνο ψωμί και ΤΥΡΙ (ακούς Αναστασία;; :lol::lol::lol: ) και την ώρα που κοιμόταν την τσίμπησε κουνουπάκι..... :roll::roll::roll: Το βράδυ τα είπα στο Γιώργο (κρυφά) και της λέει "Ιωάννα πήρε βραβείο σήμερα στο σχολείο;;;;", του απαντάει "όχι"...."Γιατί δεν πήρες;;;;;" και του λέει "γιατί δεν έφαγα...Και έπεσα από την καρέκλα και μου είπε η κυρία Λίτσα :Ιωάννα σκουληκακια έχεις στον πωπό σου;;;;" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αντιθέτως, σήμερα ήταν πολύ καλό παιδί..... :shock::shock: Έφαγε, κοιμήθηκε, ήταν υπάκουη....Και όταν γύρισαν σπίτι μου λέει η μάνα μου "έχει μια τρύπα στο μανίκι στην μπλούζα της ίσα με ένα ευρώ".... :evil::evil::evil::evil::evil::evil: (καινούρια η μπλούζα).....Της λέω πού την τρύπησε;;;;και μου απαντάει η μανα μου "τη ρώτησα και μου λεει ότι μόνη της την έκανε την τρύπα..." :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Μα πώς την έκανε;;;;;; :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θα πω πολλα αλλα καποιος με καταραστηκε...

Με παίρνουν τηλεφωνο σημερα απο το σχολείο να μου πουν οτι ο Σεμπ κλαίει πολυ, οτι φέρεται περίεργα...ήρθε σπίτι κ ουρλιαζε..κλάμα..μου λεει ενα παιδι με χτύπησε με το κουταλι στο αυτί..μετα ν κλαίει, να τρέμει ...τι να σας πω και τι δεν σκέφτηκα..κοιμήθηκε λιγο ξυπνάει κ κλαει, να πιάνει τα αυτιά του και να φωνάζει μανούλα βοήθεια,...να ηρεμει λιγο κ μετα παλι τα ιδια...ρε κορίτσια σκέφτηκα οως το έδειραν στο σχολείο...τελικά είδα ενα αυτι πρησμενο πάμε στο νοσοκομείο. Εχει οξεία ωτιτιδα και στα δυο αυτια, για αυτο κ ουρλιαζε...αντιβιωση, παυσίπονο και κατι σταγόνες, σε μια εβδομάδα επανεξέταση ,κ οταν γινει καλα, θελει να τον δει ο ώριλα παλι γιατι σκέφτηκε πως ολο αυτο που παθαίνει κα σχετίζεται με αλλεργίες,.,

Τωρα ειναι ήρεμος, τρωει και δεν πονάει...θα του δώσω αντιβιωση κ θα του δώσω κ παυσίπονο γιατι μπορεί να τον πιάσει τη νύχτα παλι πονος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια λέω αυτο να μην τον παω σχολείο αυριο, κρίμα γιατι εχουν πάρτυ για αποκριες και του πήρα κ στολη πειρατη...τωρα δεν πονάει κ ειναι ορεξατος αλλα μην τον πιάσει τιποτα..,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια φιλια πολλα!

Γωγω...μπορει να ειχε καποια μικρη τρυπουλα καιαεκεινη να την ανοιξε ακομα πιο πολυ!

οσο για το φαγητο....εεεε καποια στιγμη θα φαει και φαγητο ...νωρις ειναι ακομα! κατ ατον 9ο τον κοβω...καλε αυτο θα φαει και εμας!

η Μ-Ι στο σχολειο ειναι αγγελουδι...δεν ακουγεται η φωνη της καθολου...

στ σπιτι λυσαει...ολο μιλαει!

επησις τρωει και αυτη πλεον φρουτοκρεμα...

αλλα δεν ανησυχει...γιατι τρωει 4 φρουτα συν οτι τρωει σχολειο!

σημερα καναμε εμβολιο στν μπεμπη...

ειναι 10.100 σε βαρος!

ΦΡαν...περαστικα σας!

πιθανο να ειναι και αλλεργικο!

πω πω ποσο θα πονουσε !

να τπυ δωσεις πολλα φιλακια στο πονεμενο αυτακι!

συμπεθερα θεα η ΡΕΑ

δενε χω λογια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!τι κάνετε? είμαι Θεσσαλονίκη για όποιον ενδιαφέρεται να πιούμε καφεδάκι!!!!

Σίσσυ με το καλό!

Μαρθα και Γωγώ να την χαίρεστε!

Φραν περαστικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανιτάκι περαστικά του μωρέ... :(:(:( Τον καημενούλη...Γαμιώντας (συγγνώμη κιόλας) σας έχει πάει.... :?:?:?:?:? Μπορεί να είναι και αλλεργικό...Τι να πώ... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Για τη γιορτή κρίμα είναι να τη χάσει, αλλά προέχει η υγεία του... :x:x:x:x:x:x

Βίκυ 10.100;;;; :shock::shock::shock: Ουαααααου...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το παίζει σιγανοπαπαδιά στο σχολείο ε;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ειναι βρε γωγω, απο τον Σεπτέμβριο μας εχει ταράξει...και απορώ διοτι Ιούλιο Αύγουστο που πήγαινε δεν έπαθε τιποτα και απο τον Σεπτέμβριο ήρθαν όλα μαζι..Μόλις γινεταις καλα απο το ενα αρχίζει το αλλο..Έχω μπει στον πειρασμό να τον σταματήσω αλλα δεν το κανω, τον λυπάμαι ολη μερα μεσα....

Παει κ η γιορτή αυριο κ εγω σημερα δεν πήγα δουλεια για να του βρω το κουστούμι του πειρατη που ήθελε να βάλει...Θα το βάλει τωρα κ θα κανει βόλτες στο σαλόνι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν αν πάρει παυσιπονο απο το σπίτι και του βάλεις και μαζι του να του δώσουν εκει γιατι να μην πάει? .....δεν ξέρω λέω τωρα .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε φρα :(:(:(:(:(:(

κριμα το αντρακι σου ...μα ποιος σας ματιαξε!!!!!!!περαστικα κ αγυριστα..

καλο κουραγιο σε σενα

γιωτα καλως ηρθες βρε...μονιμα?

εγω κρητη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!! Τι κανετε?

Εμεις καλα. Χθες πηγαμε για Ταιλανδεζικο μασαζ με τον Π. και ηταν τελεια! Πρωτη φορα σιδερωσα και δεν με πονεσαν τα γονατα μου στο μισαωρο. Το καθιερωσαμε και θα πηγαινουμε καθε Δευτερα! :D Ο Γιωργος χθες εκει που καληνυχτιζα την Ειρηνη της λεω. Καληνυχτα μωρο μου σαγαπω πολυ και πεταγεται και αυτος και λεει . Ααπω Νενα! :D Μετα οταν θηλαζε για να κοιμηθει σταματαει και μου λεει μαμα? λεω τι? Λεει Ααπω!! Ελιωσα η μανα :x:x

Θου να χαιρεστε την μικρη Μαρθουλα!! Κανατε παρτακι σημερα?

Φραν περαστικα! Το ενα μετα το αλλο σας ερχοντε γμτ :( Κριμα για το παρτυ αυριο αλλα προεχει η υγεια του.

Γιωτακι γυρισες μονιμα Θεσσαλονικη ε? Τι κανει η Κωνσταντινα?

Αργυ ξερω βρε οτι οι μικρες μας ειναι ιδια ηλικια απλα με μπερδεψες που ειπες οτι το χωνι θα το κανεις του χρονου. Ποσο γελαω με τα καμωματα της :lol: βρε την τσαχπινα!

Ζωουλα αξιζει ολη η κουραση οταν βλεπεις το σπιτακι μετα στρωμενο ε? Ποτε ξεκινατε προσπαθειες για νινι?

Μς φωναζουν τα μικρα, τα λεμε μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Φρανίτα περαστικά του :x:x:x

κρίμα ο καημένος :(:( πάνω που γύρισε από ωραίο ταξιδάκι ......

ρε συ σκεφτόμουν (βέβαια ίσως και να είναι δική μου χαζομάρα) μήπως δεν τον ευνοεί το κλίμα? :?

δλδ σε ένα ποιο κρύο ίσως κλίμα να μην είχε πρόβλημα :?

μου κάνει εντύπωση το γεγονός ότι όταν πάει για πρώτη μέρα στο σχολείο και αρρωσταίνει.......ή μήπως είναι και ψυχολογικό? ξέρω γω! λέω μήπως του λείπει ο μπαμπάς του......περνάτε όλοι μια χαρά, όμορφα μαζί και μετά..... :?

όσο για το πάρτυ και την στολή......αλλού δεν κάνουν κανένα πάρτυ να τον ντύσεις και να τον πας?....ίσως για λίγο :roll::roll::roll::roll::roll: ........αλλά και να μην πάει δεν πειράζει, πρέπει να γίνει καλά :x:x:x

συμπεθέρα η νυφούλα μου βγάζει τα σπασμένα στο σπίτι μετά ε? :lol::lol: έτσι ήταν και η Ρ. σχολείο μόκο και σπίτι ζαλάδα!!! :o:o:o

Λενάκι προσοχή με το ταϋλανδέζικο μασάζ, μέχρι και λαιμό έχουν σπάσει.....δεν είναι τόσο αθώο.....εκτός και κάνετε το απλό μασάζ!!! ;)

καλή απόλαυση :D

ρε συ γιατί μπερδεύτηκες με το χωνί? του χρόνου είναι, δλδ στο νήπιο!!! :roll::roll::roll::roll:

άντε να σε δω και σένα :lol::lol::lol::lol:

καλά ρε συμπεθέρα 10.100 και δεν τρώει τροφές???? :o:o:o:o

Γωγώ μην στεναχωριέσαι για μια μπλούζα :P:P

η Ρ. που πήρε το ψαλίδι και την έκοψε? :o:o:o:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

τώρα που μεγάλωσε λιγουλάκι σαν να έχει "διορθωθεί" :roll::roll::roll:

πάντως τα κοριτσάκια είναι και πιο έξυπνα και πιο τσαχπίνικα και πιο τσαούσικα :);):x

της δικιάς μας όταν μπαίνουμε στην τάξη της λένε και οι 2 δασκάλες "καλημέρα Ρεβέκκα" και εκείνη δεν απαντάει, μόνο χαμογελάει :o:o:o:o:o:o ........το ίδιο έκανε και ο Λουκάς, έμπαινε στην τάξη και όλοι του λέγανε καλημερα και εκείνος τίποτα!!! :o:o:o

μα αδέλφια είναι? :lol::lol::lol::lol::lol:

Η Νατασούλα τι κάνει? :?: την είδα ονλάιν χθες, αλλά θα ήταν από το iPhone μαλλον!!! :roll:

η Λένα? :?:

Γιώτα πήγες Σαλόνικα με άδεια ή με μετάθεση? :?:

αυτά τα ολίγα......Αφρο :twisted::twisted::twisted::twisted: κοίτα το σκάιπ σου ρε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλαααααααααααααρες μου!!!! :D:D:D

Ειμαστε μια χαρα!Ελπιζω κ εσεις!

Φραν περαστικα του!!!Κ εγω μαλλον δε θα τον εστελνα σχολειο...θα τον εκανα τοστ :lol::lol::lol: και θα τον κρατουσα σπιτι! :P:lol:

Αργυρουλα μου αν ησουν κοντα να ξερεις πως θα σε πειραζα συνεεεεεχεια για αυτα που λες κ με τρομοκρατεις!!! :lol::lol::lol: Ρε εισαι θεα ρεεεεε!!!!!!!!! :YMHUG::-*

"ταυ μασαζ?προσοχη σπαει λαιμους!!!" :lol::lol::lol::lol: Αληθεια...σε πειραζω!!!Μηηηηην σταματησεις να μας τα λες ετσι ωραια!!!!! :D:D

Ιουλια εκλεισε!!7 του μηνα θα ερθω!!!!ή καλυτερα θα βρεθουμε πχ κεντρο για καφε και τσιπουροκρασακι!!!!Οχι κ τα δυο μαζι...αλλωστε εχουμε να οδηγησουμε μετα!(ααααργυυυυυυ! :lol::lol::lol: )Θελεις???

ΘΕΛΕΤΕ???Οσες μπορειτε βεβαια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

Anastacia Ε αν ειναι να τα κανεις τοστ τοτε ναι σπιτι.... :lol::lol::lol:

εμενα θα με κανεις? :?::?::?::?:

καλα τσιπουροκρασακι χωρις εμας?

ντροπη σας!

Φραν και εγω αθ τον πηγαινα λιγο στην γιορτη ...φυσικα αν δεν ποσνουσε τ παιδι!

συμπεθερα...εισαι φοβερη με τιςπληροφοριες σου!

οντως το γυναικειο μυαλο ειναι σε πιο υψηλο επιπεδο...

δεν τους κοβει....τελος!

Λενακη...τι τελεια με το μασαζ...να το κανετε ...θα σε χαλαρωνει καιε σενα !

πιστεψε με σε ζηλευουμε οοοοοοοολες!

αχ ειμαι πολυ χαρουμενη....

πολυ χαρουμενη....

μακαρι να μην μου χαλασει κατι την χαρα...ως τοτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Ακόμα μια μέρα που θέλω να χαρησω τον Μ ......πραγματικά με έχει ρίξει πολύ η συμπεριφορά του ούτε όταν πάμε καλά δεν τον αντέχω πια γιατι ξέρω οτι σε 1 2 λεπτά θα ξανά κανει οτι κανει ......χθές τσίριζε σαν να τον σφάζω για 15 λεπτά γιατι δεν ήθελε να φαει μπιφτέκια και δεν του έκανα μερεντα .....καθ εγω να του μιλάω ήρεμα και σταθερά κιι αυτός να τσιρίζει, να μην του μιλάω και να φεύγω ερχόταν απο πίσω μου και τσίριζε να τον βλέπω .....μέχρι που τα πήρα και άρχισα να μαλώνω σοβαρά και ξανά άρχισε "μαμά πάρε με αγκαλιά συγνώμη " ......με τι καρδιά να τον πάρω αγκαλιά? ....σήμερα τα ίδια γιατι δεν ήθελε να φορέσει τα κόκκινα παπούτσια αλλα τα μπλε ......

Γιατι σε όλους είναι άγγελος και σε μένα είναι ετσι!! Οκ έχω κανει λάθος σε πολλά πράγματα αλλα δεν μου δεινει περιθοριο να τα φτιάξουμε, μόνο να μας κανει χειρότερα μετα με την μέρα περισσότερο ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..κ γω χθες θα το φυτευα το παντελη

χθες ξυπνησε 6,45

κοιμηθηκε για 10 λεπτα στις 11 μετα το ξυπνησα εγω..

κ 1,30-2 το μεσιμερι :o μονο..

κ τον βαζω απο τις 9,30 για υπνο κ τελικα κοιμηθηκαμε μαζι στις 11..

τον φωναξα αρκετα..σερνομουν...

ο μικρος ακομα συνεχιαζει να βαραει τραβαει κτλ

λεω θα το χτυπησω εκει που ποναει..να κανω οτι φευγω..στη κρητη απο τοτε που ηρθαμε δε με αφηνει μονη πουθενα..δηλ κ τουαλετα για τσισα μπανιο κτλ μαζι..αν εμ χασει απ τα ματια τρεχει κ κλαει..

κ οταν τραβαει μαλλια κανω οτι φευγω απο το σπιτι :roll: βλακεια λετε?

παιδια τρεμει απο το φοβο κ κλαει :oops:

μα δε ξερω τι να κανω

προχθες το αφησα στο γαμπρο μου ενα 20 λεπτο κ πηγα σε ενα μαγαζι παιδια 20 λεπτα εκλαιγε..το βρηκα ιδρωμενο να κλαει κτλ

σαε φιλω με ζαλισαν πρωι πρωι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη...μηπως ειναι κουρασμενος -νυσταγμενος και τα κανει ολα αυτα?

παντως σε αυτη τη ηλικαι τα θελουν ολα και δεν θελουν και τιποτα...

λογικο να νοιωθεις ετσι...εισαι και ολη μερα μεσα στο σπιτι

βγες να πιεις εναν καφε..εστω στο μπαλκονι...

αχ ποσο σε σκεφτομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...