Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

Αργυρώ και εγω θυμάμαι τα χελιδόνια να φεύγουν κι να έρχονται καθε χρόνο .

Δεν ειπαι κανένας να μην μεταλάβουν τα παιδιά άπλα όταν το παρά κάνουν να τα πάμε μια βόλτα έξω και να ξανά μπούμε όταν ηρεμισουν η όταν έρθει η ωρα της μεταλαβιας .....και ούτε ειπαι κανένας να μην τα πατε εκκλησιά για να μάθουν, φυσικά και ετσι θα μάθουν άπλα όταν κάνουν τανζανιες θέλουν λίγο διάλειμμα.

εγω δεν μπορώ να τον μεταλάβω τον Μ γιατι απο τότε που βαπτιστικε δεν θέλει να φαει ....δεν ανοιγειβστομα και απο το να το κάνω με το ζόρι κι να το φτισει καλύτερα να μην μεταλάβει μέχρι να καταλάβει ......και μένα που με μεταλαβενανε μικρη είδα την προκοπή μου μεγάλη χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχαχα αργυρουλα ειδα τις σκιες στις φωτο αλλα ειμαι σιγουρη liveηταν πολυ. πιο ομορφο

βικυ καλησπερα

καλα σημερα καναμε γενικη κ στρωσαμε χαλια

χαλια η μεση μου αλλα πως αλλαζει το σπιτι πως ζεσταινει με τα χαλια καλεεεεεεε

καλα εν τω μεταξυ πηγα πηρα το καινουργιο χαλι για το σαλονι κ εκανα λαθος διασταση επρεπε να παρω το μεγαλυτερο κ τελικα εβαλα αυτο που ειχαμε κ το καινουργιο σ αλλο σημειο ιτο περιεργο ειναι τ

οτι το χαλι μας το παλιο ωρα με τα χρωματα στο σαλονι δειχνει ανεμορφο δενει με ολη την εικονα πολυ ομαλο

κ δεν του τοχα χαχαχαχα ;)

επισης σημαντικοτατη ερωτηση μην την παραβλεψετε!!!!!!!!

θελω να παω της μικρης ενα ζευγαρι μποτακια ειδα στα geox 2ζετγαρια το ενα μεσα ειναι ολοισιο σαν τις ugg κ το αλλο

μεσα ειναι πιο ανατομικο εχει καμαρα πιο να διαλεξω;γιατι αυτο που μεσα ειναι ισιο μαρεσει πιο πολυ για πειτε γνωμες

επισης εχει κανει καμια σας προζυμι;πως ξερω οτι πετυχε κ ειναι καλο ρε παιδια

εχω μπερδευτει βασικα με μπερδευει η μποχα ξυνουλια που μυριζω καθε φορα που πλησιαζω το μπολ

ειναι νορμαλ τοσο εντονο;μηπως να το πεαξω μν μας κοψει θερισμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα σορυ γραφω απο ipad δν ξερω πως να τα διορθωσω

ο υπολογιστης μου μαλλον ταφτυσε κλαψ κλαψ

παω να παρω το φορτιστη κ επανερχομαι

οκ;μν φυγετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα σορυ γραφω απο ipad δν ξερω πως να τα διορθωσω

ο υπολογιστης μου μαλλον ταφτυσε κλαψ κλαψ

παω να παρω το φορτιστη κ επανερχομαι

οκ;μν φυγετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλετο προνινο μου ηταν ομελετα...

αυτο ηταν το δεκατιανο

χαχαχαχαχαχα

Ζωιτσα ειδες οι ατιμοι υδατανθρακες...

χαχαχαχ..ζωη ναι ρε...το προζυμι λιγουλακι..."μοσχομυριζει"

Καλεναι...τελεια μνε τα χαλια το σπιτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο

οντως χαχαχα

αλλα δν εχω σαγκι καρδια μου nononononononono

εχει η μανα μου κ ετρωγε μια μερα κριτσινι η μικρη κ πηγαινοερχοταν πανω στο χαλι

εεεεεεεε εννοειται την απομακρυνα πριν παθει κανεις καρδια χαχαχαχα

τωρα θελει να το δωσει στην αδερφη μου που κανει δικο της σπιτι

αλλα ουτε κ κεινη το θελει χαχαχαχα

βικυ θα ερχομουν αλλα ας οψεται η αποσταση........

δν εχω κουραγιο ουτε το πλυντηριο να απλωσω ουτε να μαζεψω τα στεγνα

αυτα θα τα μαζεψω γιατι παει για βροχη δε λεει.....

καποια στιγμη απο τις δουλεις κ τα βαρη ετρεμαν τα χερια μου

κουραγιο που σου δινω ε;

ελα μια αποφαση ειναι αν εχεις καποιον να σε βοηθησει με τα παιδια θαναι πιο ευκολο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ανέβω και εγω στο τρενάκι? επέστρεψα απο ΒΚ κια περάσαμε και 3 μέρες πεκινο..μου άρεσε το πεκινο, όμορφο, καθαρο..αλλα βεβαια τι να προλαβες να δεις σε 3 μερες...Πηαγμε στην απαγορευμένη πόλη και στο Σινικο τείχος..το Τείχος εντυπωσιακό, ο Σεμπ ενθουσιάστηκε, πήραμε κ το τελεφερίκ κάποια στιγμη, δηλαδη μια καρέκλα ειναι κ ανεβαίνεις σε τεράστιο ύψος..Ο Σεμπ δεν φοβήθηκε, το διασκέδασε, εγω λιγο αγριευτηκα αλλα μετα οκ..Θα βάλω φωτο στο φεης κάποια στιγμη...Θα ξαναπαω ομως στο σινικο τείχος, οταν μείνω κανονικά ΒΚ γιατι δεν τπ χορτασα...ΑΑαα ο Σεμπ ξετρελλαθηκε με την πάπια Πεκίνου, έφαγε σχεδόν ολη την πάπια...

Σας διάβασα! Αφροδίτη το δικό μου παιιδ περιγράφεις η τον Μανώλη? Τα ιδια κ χειρότερα ο Σεμπ και ολο φωνάζω κ γίνομαι ρεζίλι..δεν ακούει τιποτα, με γράφει κανονικά...Και με νευριαζει τοσο πολυ πυ σχεδόν τον αντιπαθω ωρες ωρες :shock:

Θουλη τι να πω, εγω δεν έχω κοινωνησει ποτε τον σεμπαστιαν, ουτε κ εγω κοινωναω γιατι σιχαινομαι αλλα οκ δεν επρεπε να σου μιλήσει ετσι..Απο την άλλη βεβαια συμφωνω με την αργυρω, τα παιδια σε αυτη την ηλικία θελουν πολυ προσοχή.εγω πχ να είχα τπν Σεμπ μεσα σε ιερό χώρο θα είχα φύγει διοτι θα μας ειχαν πετάξει έξω..αν τον αφήσω λιγο χωρις επιτήρηση, παει θα το γκρεμίσει το μέρος....Οποτε αποφεύγω τα επικίνδυνα μέρη...Ευτυχως στα μουσεία κ στον βουδιστικο ναό φερθηκε κύριος κ δεν χάλασε τιποτα..Αλλα του μιλάω συνέχεια κ του εξηγώ οτι βλέπει, του λέω ιστορίες για το μέρος οπότε τον ενδιαφέρει κ ακούει...

Αναστασία εγω αυτο που θα πω ειναι πως η τηλεόραση που έβαλε ο Α κ η διαφωνία γύρω απο αυτο, κλπ ειναι σύμπτωμα κ αποτέλεσμα της γενικότερης ρήξης.Οταν υπαρχει γενικότερο θεμα, τοτε δεν μπορείς ουτε ήρεμα να συζητήσεις και ο άλλος οτι κ να πεις το παίρνει απευθείας ως κριτική κ γκρίνια..Δεν ξερω αν κατάλαβες τι εννοώ...

Αυριο λέω να μην παω δουλεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαν τα χιονιααααααααααααααααααααααααααααα!! 8-)8-)8-):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τί κανετε;;

εμεις καλα!ετρεχα με την βαφτιση,την κυριακη ντε βαφτισαμε,θυμαστε που σας ελεγα;; :D:D

ολα τελεια κ το βαφτιστηρι μας ενας κουκλος! :D:D

τωρα εχω δυο αγορακια,κ μαλιστα γιωργηδες κ οι δυο!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

μμμμμμμμμμμμμμ!θα θελατε πολυ να σας πω κανενα ευχαριστο,ε;βασικα κ εγω θα ηθελα..αλλα θα σας απογοητευσω..εγκυουλα δεν ειμαι..αλλα αν ποτε συμβει υποσχομαι να σας ενημερωσω αμεσως!

θου για την εκκλησια..επειδη σε ξερω φανταζομαι ποσο θα σε ενοχλησε :(

κοιτα..εγω τον γιωργο τον κοινωνω,αλλα πηγαινω δεκα λεπτα πριν τη θεια κοινωνια..

νωριτερα δε την παλευει το παιδι..εκτος αν ανεβει στον γυναικωνιτη,εκει του αρεσει..

ετυχε κ εμενα μια φορα σε ενα μοναστηρι να μου κανει μια κυρατσα παρατηρηση επειδη ο γιωργος καθοταν ησυχα κ ομορφα μπροστα απο τις πρωτες θεσεις..ο πατερ μου ελεγε νευριαζει κ τετοια :twisted::twisted: κ γενικα μου την ελεγε χωρις λογο..ηταν κ πολυ ησυχα ολα εκει μεσα..εε..δεν ξαναπατησα εκει,προτιμω τη δικη μας εκκλησια που εχει μια λογικη φασαρια κ σουσουρο απο τα παιδακια κ δεν τρεμει το φυλλοκαρδι μου..

θεωρω παραλογο να εχουμε την απαιτηση απο ενα τριχρονο να μεινει ακινητο για μια ωρα ,ή κ παραπανω,κατα τη διαρκεια της θειας λειτουργιας.εδω εγω κ απο ενα σημειο κ μετα κουραζομαι :oops:

ποτε γυρνας;να παρω κ το αλευρι! 8-)8-):lol::lol::lol:

φρανιτακι ποσο μου αρεσει να σε διαβαζω!με ταξιδευεις..κ εμεις οργανωνουμε με τον χ. ταξιδι..αλλα στο σινικο τειχος δεν παιζει να φτανει η χαρη μας! :lol::lol:

σε σκεφτομουν μια μερα στο σχολειο!ηρθαν να μας μιλησουν καποιοι συνδικαλιστες :twisted: ,κ λεγαν οτι"ο,τι κ αν γινει,ποτε ο Ελληνας δε θα επελεγε να ζει οπως στη β.κορεα,κα ς ειναι εδω τα πραγματα ετσι"! :twisted::twisted::twisted: εφερνε ολο τη β.κορεα ως παραδειγμα τριτοκοσμικης χωρας κ εγω σκεφτομουν εσενα,τον σεμπ,τις εμπειριες σας,κ τοσο επεφτε στα ματια μου κ γινοταν ανθρωπακος το παιδοβουβαλο που ηρθε να μας μιλησει :twisted::twisted::twisted::twisted:

αυριο δε θα παω σχολειο,θα παω για το ξελαδωμα του μωρου! :)

σας φιλω γλυκα ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! :)

Γύρισα απο τον γιατρό πριν απο λίγο. Η μπέμπα είναι 2800 :D , ΑΛΛΑ ο γιατρός θέλει να γεννησω μέχρι τις 40 εβδομάδες λόγω του πλακούντα και του θέματος που έχει... είναι επιφυλακτικός.

Καμιά φορά μου δίνει την εντύπωση οτι φοφάται....

Σήμερα έφαγα και χεράκι... :| Μου λέει δεν πόνεσες του λέω το περίμενα χειρότερο απο άλλες περιγραφές που έχω και μου λέει θα μπορούσα να το κάνω και χειρότερο, αλλά αυτά τα θεωρώ μαλακίες, δεν χρειαζόταν να πονέσεις περισσότερο Τεσπα... η μικρή έιναι ακόμα ψηλά, αλλα αυτό δεν μας ενοχλει και ο τράχηλος έχει κατέβει. Έχει όμως μια περιτύλιξη η μικρή! :-l:-l Ε μα βέβαια έτσι που λυσσάει πως να μην έχει, αλλά ουτε αυτό μας ανησυχεί, όπως λέει και ο γιατρός. :-bd

Κοριτσάκια πάμες όλες μαζί: ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΜΜΜΜΜΜΜ!!!! ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΜΜΜΜΜΜΜ!!! Θετική ενέργεια, θετική ενέργεια, θετική ενέργεια!!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες!!!

Μπραβο Σισσυ!!!Αντε κανε σεξ να γεννησεις να τελειωνουμε!να σε παρω τηλ μια κ μια τοτε! :lol::lol::lol:

Φραγκισκα ζηλευωωωωω!Υιοθετησε μας(εμενα κ την Α)!Θα μαγειρευω τα παιδια κ θα βαζω καμια σκουπα!Χλωρινη εχουν στη ΒΚ? :lol::lol::lol::lol:

Εχεις δικιο για τον Α!...Θεατρο παραλογου...προσπαθω να μιλαμε ανθρωπινα αλλα ποσο διαστημα να αντεξει κανεις???Αντε να δουμε την πορεια του θεματος!

Ζωουλα μου σ'ευχαριστω!!!!Αγαπη μου εσυ!!!

Κοιτα....εγω δεν τρελαινομαι για καμπυλη στο παπουτσι...οκ τα πρωτα παπουτσακια και συνηθως τα αθλητικα εχουν μια καμπυλιτσα...οκ και καποια αλλα....αλλα οχι ολα μας τα παπουτσια...Αν θα ειναι το μποτακι που θα φοραει καθε μερα...οκ παρε το καμπυλατο...αν ειναι πιο "καλα" παρε αυτα που σ'αρεσουν!Αλλα καθε μερα αθλητικα δε θα φοραει το παιδι?

Ιουλια μου!!!!Χαρηκα που σε ειδα!Πανταξιοι!!!!Φιλια στον Γ και στο πιστολι του(μας εχει πρηξει η Α) :lol::lol::lol::lol:

Αργυρω κααααατι αχνοφαινεται απο πουλια! :P:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΟΥλια καλως ηρθες....παντα αξιοι ...να τα εκατοστησετε...

Φραν να παρεις την Αναστασια μαζι σου εεε αφου "θα μαγειρευει τα παιδια"

Αναστασια...πως αντεχεις....εγω θα εκανα σεναρια εξοντωση του...χαχαχχα μαυρη χηρα!

Σισσακι ...ολα καλα θα πανε!

μια χαρα 2800 ...τελειααααααααααααααα....

ο μπεμπης ...τρωει τελεια...και δεν σταματα...!

εχει πολυ γελιο...

εχω 2-3 μερες που του εβαλα και ακτινιδιο!

εεεεε σε κανα μηνα μπορει να φαει κα φαγητο!

και εγω ετοιμαζω ταξιδι.... ;););););)

κοντινο βεβαια!

κουμπαρα ειχα καμια βδομαδα που προσπαθουσα να σκεφτω πως λενε αυτα τα πλεκτα καλτσακια που φτιαχνουν για τα μωρα...και το ειπες σημερα... "τερλικια" θα τα ψαξω στη λαικη του μενιδιου!

μπορει και να εχουν ...αλλιως βλεπω ο μπεμπης να λανασαρει νεα μοδα....τις διαφορετικες καλτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν να παρεις την Αναστασια μαζι σου εεε αφου "θα μαγειρευει τα παιδια"

!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μμμμμμμ γελασαμε!!!!!χαχαχα

θα τα κανω κ τοστ που λεμε εδω πανω!!!("να σε κανω ενα τοστ?")

καλο βραδυ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες! :):)

τρελες!μου λειψατε πλακα πλακα! :):):)

σας διαβαζα παντως! ;):D

σισσακι ολη μου τη θετικη ενεργεια!!!οα θα πανε τελεια!καθε μερα που περναει ειναι κερδος,ετσι να σκεφτεσαι! ;)

ημουν σιγουρη πως θα σχολιαζοταν το"θα μαγειρευω τα παιδια"! :lol::lol::lol:

ετσι μιλαμε εμεις βικακι..ειμαστε λιγο..ζουλού! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ζωη,τωρα που εχω ρεντα!αν μου αρεζε παρα πολυ ενα παπουτσι θα το επαιρνα κ ας ηταν ενα με τη γη! ;) αλλα να μου αρεζε παρα πολυ,ετσι;

αν ετσι κ ετσι..θα επαιρνα με καμπυλη!

ο γιωργος παντως αθλητικα φοαραει καθε μερα σχολειο..ενταξει εχουν μια καποια καμουλη μικρη,την κλασικη που εχουν τα νάικ..αυτην εννοεις;παρε κ τα δυο ζευγαρια ρε συ..ειδες που βρηκα λυση;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)8-)

αναστασακι ποτε θελετε να ερθετε;σου λεω απο τωρα πως 7 νοεμβρη δεν εχουμε σχολειο,εγω δηλαδη,ο γιωργος εχει,λογω εκλογων..μηπως θες να ερθεις το πρωι για καφε;πεμπτη πεφτει!ή να παμε καπου εξω γι ακαφε ή ο,τι θες! :idea::idea::idea:

με την αννυ ελατε οποτε θελέτε,θα πλυνω κ το μπαλκονι! :lol::lol::lol::lol:

αργυρω εγω καμια σκια δεν ειδα :roll:

αντε να περασει η ωρα να φυγω για το χωριο..θα ξελαδωσουμε το μωρο ντε! :D:D:D εσωρουχακια κ πυτζαμακια του πηρα για σημερα..επρεπε κ κατι αλλο;πειτε οσο προλαβαινω αν δει καμια κ ξερει!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Ιουλία πάντα άξια και εγώ έχω έναν Κων/νο και μία Κων/να :o:o:o:o τα ονόματα τυχαία βέβαια, δεν το επεδίωξα!! :roll::roll:

Σισσιώ μια χαρά είναι βρε, ο Λ. γεννήθηκε στην 38 εβδ 3950!......βασικά μπορεί να ήταν και 3, αλλά ο σκατούλης μόλις γεννήθηκε και μου τον βάλανε πάνω μου, έκανε κακά :o:o:o:o:shock::shock::shock: πάνω μου!!! :o:o:o

άντε με το καλό, αν σου έβαλε και χέρι την άλλη εβδομάδα θα γεννήσεις :P:P

Ζωή εγώ θα αγόραζα αυτά με την καμπύλη, το παιδικό ποδαράκι πάντα θέλει υποστήριξη και ένα καλό παπούτσι! ;)

συμπεθέρα για πού με το καλό? :D

και τα κοντινά ταξιδάκια μας ανανεώνουν! ;)

εμείς έχουμε αργία την Πέμπτη (θρησκευτική) και την Παρασκευή ο Λ. δεν έχει σχολείο.....δεν είναι αργία σε όλη την χώρα, περίπου στην μισή!!! :roll:

Φρανίτα τελικά ΒΚ θα μείνετε ε? :? .....τουλάχιστον θα έχετε όμορφα τοπία! ;)

:lol::lol::lol::lol::lol: κορίτσια με τα πουλάκια μου, άκου να μην μπορείτε να τα δείτε, τουλάχιστον τα ακούσατε? :P:P:P:P

ότνως ήταν ωραίο θέαμα και όλα μαζί "μιλούσαν" και έψαχνες να βρεις από πού έρχεται ο θόρυβος!!!! :lol::lol:

2η φορά μου τυχαίνει να τα δω.....την 1η κατέβαζα τα σκουπίδια και ακούω θόρυβο, σηκώνω τα μάτια μου και αυτή την φορά ήταν πολύ κοντά μου, χαμηλά :D:D:D πολύ ωραία! :D

Θούλη πότε γεννάει η Σωσσώ?

με το καλό!.....κοριτσάκι έχει πάλι? ή είναι σαν και σένα που δεν το ξέρει ακόμη!!! :roll::roll:

σήμερα βρέχει έξω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω δεν μπορω να παω με αδεια χερια..θα λουσουμε το μωρο πρωτη φορα μετα τη βαφτιση..μην ζρχισετε παλι τα σχετικα οι υπολοιπες :twisted::lol: ,εε..ως νονα να μη του βαλω κατι καινουριο;

επισης..οταν λεω οτι εχω δυο γιωργηδες..

εννοω τον δικο μου,τον γιο μου

κ τον πνευματικο μου γιο! ;)

Αλλα θελω να προτεινω κ σε μια πολυ καλη μου φιλη να βαφτισω το παιδακι της..θα δουμε!

Η Σωσω νομιζω θα το μαθει στη γεννα το φυλο! ;)

εμενα το χερι δεν πονεσε καθολου..το "εβαλε "ομως 39 εβδομ. κ 2 ημερων κ ο τραχηλος ειχε εξαλειφθει εντελως :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..προχθες κ χθες απο της 7 σηκωθηκαν...σημερα 6,45 :o:o:o:o:o:o:o:o:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

ελεοςςςςςςςςςςςςςς

αργυ καλε που αν δουμε τα πουλια?????????? :o:o:o τις βλεπω ξαναβλεπω τιποτα

4 κιλα 38 βδ :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ναι δε ξερει το φυλο ακομα..σα κ μενα.. :P 20-22 γενναει..

σημερα το μαρθουλιο μου εχει γενεθλιαααααα :D:D:D:D:D να τη χαιρομαι λοιπονννν

ιουλιααααααααααααααααααα παντα αξια καλεεεεεεεεεεεεε

με το καλο το 2 να ερθει...να μη αργησει.. :x:-*:-*:-*

ο θοδωρης με εχει πρηξει τρεις κ λιγο τι μυριζει ετσι τι μυριζει ετσι..

με τοσα ντουτσε που λεγατε το εμαθα κ γω στο θοδωρη..πλακα εχει :lol::lol::lol:

σισσιω θετικη ενεργειααααααααααααα

αναστασια ρε εχω το δωρο σου//ντροπηηηηη

αφρο καλημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! εννοείς τον Γ. σου!!! :roll::roll: ε πού να καταλάβω.....!!!

αυτά που πήρες μια χαρά είναι! :):roll::roll:

Θούλη :lol::lol::lol::lol: έχεις δίκαιο, το διόρθωσα, εννοούσα 3 κιλά!!! :lol::lol::lol:

Να την χαίρεσαι την ανηψούλα, να τα εκατοστήσει :D

και ο Λ. ξύπνησε στις 6.20 και άρχισε να μιλάει δυνατά, του κάνω ένα σσσσστ και σταμάτησε :)

ε μα επειδή ξύπνησε εκείνος πρέπει να ξυπνήσει και το μπουμπούκι? και εγώ να μην πιώ ένα καφεδάκι πρωινό με ησυχία? :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρήκα κάτι ρούχα μου, που τα φορούσα πριν ακόμη γνωρίσω τον άντρα μου δλδ πάνω από 12 χρόνια :o:o:o

τι ώραία που ήμουν αδύνατη, βασικά τα παντελόνια μου χωράνε, απλά δυσκολεύομαι στην κοιλιά! :?

λέω να κρατήσω 2 τζιν που είχα ως μέτρο σύγκρισης και κινήτρου για την δίαιτά μου!!! ;);)

αχ συγκινήθηκα λίγο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω και εγω βρηκα ενα παντελονι μμπερμπερι και μια μπλουζα Πωλ Σμιθ...και αυτα ειναι τα κινητρα για τη δικη μου διαιτα....

Εχω πολυ δουλεια..και καθολου μα καθολου ορεξη να την κανω...

οποτε σημερα λιγακι κολοβαραω..

εβαλα και κατι γοβες σημερα ψιλοτακουνες..και με χτιπανε λιγο..εχω ξεσυνηθησει απο τετοια παπουτσια...

Σημερα θα μαγειρεψω γι ατην οικογεννια ρεβυθια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...