Μετάβαση σε περιεχόμενο

δημοσιο η ιδιωτικο νοσοκομειο???


maria25

Recommended Posts

κοριτσια βοηθηστε με.εχω ενα θεμα με τα νοσοκομεια γενικα!μπορει καποια απο σας να μου πει τι κανουμε σε αυτο το θεμα?εχω ακουσει πολλα καλα αλλα και πολλα ασχημα και για τα δυο.:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια γεια σου.Μην ανχωνεσε ναπας οπου ειναι ο γιατρος σου και νιωθεις ανετα.Μην σκεφτεσε το κακο γιατι οπου και να εισαι αμα ειναι να σου συνβει θα σου συνβει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια γεια σου.Μην ανχωνεσε ναπας οπου ειναι ο γιατρος σου και νιωθεις ανετα.Μην σκεφτεσε το κακο γιατι οπου και να εισαι αμα ειναι να σου συνβει θα σου συνβει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟΝ.ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΘΗΚΑΝ ΑΨΟΓΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΑ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ,ΕΒΛΕΠΑ ΜΕΓΑΛΗ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ.ΠΟΛΛΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΣΟΥΝ ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΝΕΟΓΝΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΞΕΓΕΝΝΟΥΣΕ ΚΑΙ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ,ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑΜΕ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ.ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΚΟΣΤΟΥΣ.ΙΔΙΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ,ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΧΡΗΜΑΤΑ.ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟΝ.ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΘΗΚΑΝ ΑΨΟΓΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΑ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ,ΕΒΛΕΠΑ ΜΕΓΑΛΗ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ.ΠΟΛΛΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΣΟΥΝ ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΝΕΟΓΝΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΞΕΓΕΝΝΟΥΣΕ ΚΑΙ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ,ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑΜΕ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ.ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΚΟΣΤΟΥΣ.ΙΔΙΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ,ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΧΡΗΜΑΤΑ.ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΡΙΑ.ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΚΑΘΕ ΚΟΠΕΛΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΟΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ.ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ.ΟΝΤΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ.ΠΟΛΥ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΣΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΟΝΤΑΙ ΛΙΓΑΑΑΑΚΙ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΞΟΠΛΙΣΜΕΝΑ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝΑΓΚΗΣ ΝΑ ΣΕ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΟΠΩΣ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΑΛΙΑ.ΣΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΠΑΛΙ ΔΕ ΣΟΥ ΦΕΥΓΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΣΕ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΓΕΝΕΙΑ..ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΡΙΑ.ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΚΑΘΕ ΚΟΠΕΛΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΟΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ.ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ.ΟΝΤΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ.ΠΟΛΥ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΣΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΟΝΤΑΙ ΛΙΓΑΑΑΑΚΙ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΞΟΠΛΙΣΜΕΝΑ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝΑΓΚΗΣ ΝΑ ΣΕ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΟΠΩΣ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΑΛΙΑ.ΣΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΠΑΛΙ ΔΕ ΣΟΥ ΦΕΥΓΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΣΕ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΓΕΝΕΙΑ..ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

κοιτα εγω γενισα σε ιδιωτικο γιατι εκει ηταν ο γιατρος μου ,με προσεξαν παρα πολυ δεν μπορω να πω.πιστευω οτι πρεπει να ακολουθησεις τον γιατρο σου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ...το ορθογραφικο λαθος μου το ειδατε...γεννησα γρα φεται σωστα απο την βιασυνη μου το εκανα λαθος...μην με περασετε για αγραμματη....πλακα κανω /φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...