Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

Ρε κορίτσια αλήθεια;;;Σας φαίνονται υπερβολικά;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Εγώ τα είχα δει σε ένα σάιτ στο εξωτερικό και δεν τα έβρισκα εδώ.... :roll::roll::roll: Και μια μερα τυχαία τα είδα... :mrgreen::mrgreen: Μου αρέσουν πάρα πολύ.... :):):):)

Βασικά τα θέλω για τις βροχερές μέρες που θα την παίρνουν οι γιαγιάδες από το σχολείο με τα πόδια.... :roll::roll::roll::roll: Αλλά να έχει στυλ... ;);););););)

Μωρέ άντε που σας ακούω.... [-([-([-([-(

Εγώ τα βρίσκω γουστόζικα για κοριτσάκια.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Βίκυ έλεγα πάντα στον πατέρα μου...Πρόσεχε πως θα γίνεις...Δε θα λες στον γιο σου"αγορι μου ξέσκισέ την..." και σε μενα θα λες "Μην τολμήσεις και κάνεις τίποτα, σε έσφαξα..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αλλά ήταν πολυ κουλ ο πατερούλης μου... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Χρύσα έτσι λες τωρα...Δε θέλω να λέω μεγάλα λόγια, αλλά θα ντρέπομαι για το παιδί μου αν γίνει πούστης.... :oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι ρε..και πως θα νιωθει ρε μουρλη το παιδι σου αν ντρεπεσαι γι'αυτον..

δηλαδη αν θα γινει βιαστης η δολοφονος θα εισαι περιφανη;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλι καυγαδισαμε για τη μανα του...

το βραδυ ηθελε να βαλουμε "πλυντηριο"....εεεεεεεεεεεεεεεεε ακομα και εγω ...αντισταθηκα...που παει να με ριξει με το σεξ...!

αχ....αν ειχε πληρωθει ανετα θα ερχομουν....!

εμ μου σπαει τα νευρα ....εμ ειναι και μισοπληρωμενος...!

ναι σιγα μη σου πει αν τον παιρνει και απο που...ασε που μπορει απλα ναγουσταρει να τον δινει...

χαχαχχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Γιώργος μου πάλι Βίκυ το παίζει κουλ...Λέει, "δε με ενδιαφέρει....Θα τους δίνω και συμβουλές κιόλας για το πως θα ικανοποιούν τον άντρα.... :shock::shock::shock::shock::shock:

Αλλά θέλω να το κάνουν σε μια ηλικία που θα το ευχαριστηθούν...Όχι στα 15.... ":lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και εγώ του λέω "Αμα τους δίνεις εσύ συμβουλές για κρεβάτι, θα της βγάλουμε κατευθείαν στη Συγγρού...Θα γίνουν μεγάλες -τανες....Εγώ τα κορίτσια μου θέλω να είναι ΚΥΡΙΕΣ..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα τότε και αν δε θα θέλω να έχω καμία σχέση μαζί του.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Ακου εκεί το παιδί μου βιαστής και δολοφόνος... :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ όταν θέλω να αγοράσω κάτι ή να τον καλοπιάσω, εννοείται ότι του κάθομαι.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλέ τι κάνουν αυτές οι ορμόνες της εγκύου..... :?:?:?:?:? Προχθες τη νυχτα έβλεπα κάτι όνειρα.... :oops::oops::oops::oops::oops: Ούτε σε τσόντα να έπαιζα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Βίκυ είμαι πολύ περίεργη να γνωρίσω τον άντρα σου.... :?:?:?:? Να δω τι στυλ άντρα είναι..... :roll::roll::roll::roll::roll: Έτσι όπως τον περιγράφεις μου φαίνεται πολύ βαρύς και ασήκωτος.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγώ εγώ αποφάσισα ότι θα κρατιέμαι σε αγορές όσο μπορώ

γιατί σκέψου μας ζήτησαν ποτέ τόσα πράγματα τα παιδιά μας? :? όχι για να ικανοποιηθεί ο εαυτός μας τα κάνουμε :?

πχ σε εμας ακόμη και το μπαλέτο δική μου επιλογή είναι..οκ τους αρέσει όταν πάμε αλλά κι αν δεν ξαναπάμε δεν θα πούνε τίποτα, θέλω να πω μπορώ να βρω τρόπο να περνάνε και αλλιώς την ώρα τους .

Σήμερα έχουμε μπαλέτο, και μετά θα είμαστε έξω που έχει εκδηλώσεις, ζογκλερ και ξυλοπόδαρους και θα πάμε να ακούσουμε την παραμυθού μας :D:D:D:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ..κουμπαρα...πεθαινωωω...

παλη για το ιδιο θεμα σφαχτηκατε;;..παλη δεν εισαι καλη..πφφφ...

ρε γωγω τι απο πιο μικρη ρε..

καταρχας ναι απο πιο μικρη να ιεσαι σηγουρη..και τα δικα μας και τα δικα σας..δυστυχως...

ναι ρε σιγα μη το κανει ..τωρα τον βλεπω κουλ..

παντως ο μπαμπα ςτης μαριας- της φιλεναδας του φοφο ντε- πολυ τον συμπαθει..

καμια μερα θα του πω αν θελει να τονπαρουν απο τωρα...μπουχαχαχαχ...

χαχα..γωγω θυμασι η Αθηνα;;;....

Γωγω τωρα που το σκεφτομαι..μαρι..θα λειψεις παο τη βαφτηση της Βικυς ρεεεε..αμαν..βρηκες καιρο να γκαστρωθεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βεβαια να ο Λεο ειναι νορμαλ....θα εχει και νορμαλ φιλους ....οποτε θα κανω και εγω το οφθαλμολουτρο μου...που θα εχω γινει γρια !

εχουν απελευθερωθει τοσο τα πραγματα που αυτα στα ματια μας θα φανταζουν φυσιολογικα

ρε ΓΩγω ας δωσει και καποιος συμβουλες στο πως να τα κανουν ολα ....γιατι εσυ ....δεν κανει ςτιποτα...φαντασου ποσα αποθημενα εχει ο ανθρωπος.....!

μπα οχι βαρυς και ασηκωτος...!

λιγα λογια και καλα...στο κρεβατι λεει πιο πολλα...χαχχαχ

απλα πολυ ηρεμος...οταν εχει αδικο κανει την κοτα...!

αν θελεις στον δανειζω για λιγες μερες....αλλα θα τα κανεις ολα!

Η Μ-Ι συνεχως μου αναφερει στο σχολειο για ενα ΜΙΚΥ ...ειναι ενα ζωηρο πανεμορφο μαυρακι...

κατι παορνει και απο τη μαμα της....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ έχετε κανονίσει βάφτιση και δεν ξέρω τίποτααα;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Βίκυ πότε βαφτίζεις;;;;Θα φύγω από μαιευτήριο να ερθω.... :lol::lol::lol::lol:

Μαράκι ναι, η αλήθεια είναι ότι δεν ζητάνε... :roll::roll::roll: Αλλά σκέφτομαι τι αλλαξιές θα χρειαστούμε για όλητ η χρονιά... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες!! :):)

τί κανετε;

εμεις ολα καλα! :D

Γωγουλα καλε σιγα το σκοτωμα!καθε πρωι σηκωνομαι 6,αναγκαστικα,λογω δουλειας κ αποστασης κ επειδη θελω να ετοιμαστω κ με την ησυχια μου..7 φευγω απο σπιτι! ;)

ο γιωργος κοιμαται 7 παρα το απογευμα,οποτε ο,τι ωρα κ αν ξυπνησει,απο 6-7 και,ειμαστε ο.κ.! ;) σιγουρα δε με ξυπναει,αφου εχω ηδη σηκωθει,ασε που απο τις 7 παρα το απογευμα που κοιμαται εχω προλαβει να λουστω με ησυχια,δω τιβι,ιντερνετ,καμια δουλεια κ ο,τι τεσπα θελω! ;)

ο παιδικος ειναι 5 λεπτα με τα ποδια απο το σπιτι,οποτε προλαβαινουμε κ πρωινο να φαει κ να ντυθουμε κ να φυγουμε χαρωποι! :D

σημερα που ηταν πρωτο παιδακι δε μου αρεσε να πω την αληθεια..κ δεν υπηρχε κ λογος να τον παω τοσο νωρις..βεβαια μετα απο λιγο ηρθαν κ αλλα παιδακια,πριν φυγω..

αλλα γαιδαρα ημουν!πηγα το παιδι αξημερωτα κ γυρισα σπιτι κ επινα καφε μεχρι να φυγω! :oops::oops::oops:

η καταληψη μας απο εβδομαδα θα ληξει! :D

αιτηματα...

η καθαριστρια να ερχεται σχολειο κ κατα τη διαρκεια μαθηματων γιατι τα αγορια κατουρανε μεσα στα καλαθακια αχρηστων κπρεπει η γυναικα να τα πλενει για να μη βρωμανε οι τουαλετες! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::evil::evil::evil:

δε θα εχουμε πετρελαιο το χειμωνα..το μαντευουν..εντωμεταξυ εχουμε γεμισει τον λεβητα!αλλα αυτα..εχουν το κληρονομικο χαρισμα!

δωσαμε υλη πανελληνιων,αλλα δε την αναρτησαμε ακομη στον πινακα ανακοινωσεων!2 εβδομαδες εχει που ξεκινησαμε κ αυτο ηταν κυριαρχο αιτημα μαθητων που εμειναν στασιμοι περσι! :o:o:o

αυτα κ μερικα αλλα χαριτωμενα! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλιαααααααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol: αφου δε γραψαν οτι τη τυροπιτα την θενα τετραγωνη κ οχι τριγωνη παλι καλα :lol::lol::lol::lol::lol:

ηπιες κ ηρεμα καφεδακι??ουυυυ τελειαααα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

νατσουλα ολο θελω να σε τηλ :oops::oops::oops: κ ακομα..περαστικα μωρε..μακαρι μεχρι τον ιανουαριο να μη εχει ΤΠΟΤΑΑΑΑ

θα σε τηλ σημερα αν το θυμηθω..

καλως τη γιωτα ρε...για πες...μετα απο 2 γιους πως ειναι με τη κορη? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

βικυ ελα ρε..καλα λεει η χρυσα...να σε γνωρισουμε κιολας...

αργυ δηλ καθισιο τωρα ε?για 2 βδομαδες :roll: μωρε μπραβο..εχασες κανα κιλο? :roll:

αφρο μα τι δυσκολος ο μανωλης μωρε..σκεψου μεχρι κ τη αντωνιας τρωει εκει γτ τρωνε τα αλλα παιδια..εσενα με τιποτα ε?

ελενα ποτε θα μιλησουμε τηλ? 8-)8-)

εγω εστειλα καποτε τη λαλα μαιλ αλλα δε απαντησε.

σας φιλωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα κ εγω ολο λεω να σε παρω,κ ολο το αναβαλλω :oops::oops::oops:

εχω μεινει αφωνη με αυτα που διαβαζω να γραφεις..

κ στεναχωρεθηκα πολυ :(:(

σιγουρα δε θα ειναι κατι σημαντικο,αλλα μονο που εχεις το νου σου κ σου προεκυψε ξαφνικα..ειναι σοκ :(:(:(

θα τα πουμε! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Μόλις ήρθαμε σπίτι χωρίς τα κορίτσια..έμειναν στους γονείς μου.

Περάσαμε ένα υπέροχο απόγευμα-βράδυ :D:D:D

Πήγαμε στο μπαλέτο μας αφού αγοράσαμε τις στολές μας και μετά καθήσαμε έξω να δούμε την παραμυθού μας να μας πει παραμύθι ντυμένη δένδρο καθώς και το "θέατρο του δρόμου" Ήτανε τέλειααααααα 8-)8-)8-)8-)

Το ευχαριστηθήκαμε.... :D:D:D:D

Άρχισε το Γκρεις γεια σας [smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα .....το μικρό έχει μάθει να ξυπνάει απο τις 6!!! Έλεος!!! Αν κιι τον θηλασα πόσες ώρες τιποτα .....

Καλά εγω τα βράδυα Μαρακι κοιμάμαι απο τις 9 πια .....με πήρε απο τον καναπέ ο Κ εχθές το βραδυ που είχα ταβλιαστει ....γέρασα μόλις τα βαλω για ύπνο πέφτουν οι ασφαλειες μου και μένα ....που είναι οι καλές εποχές που κοιμωμουν 2— 3 τα χαράματα και έβλεπε τις ξενες μου σειρές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααααααα

τι κανετε;

εμεις ησυχα αλλα ωραια ησυχα :D

νατασουλα μου τι να πω περαστικα ευχομαι συντομα να το ξεπερασει κ μεχρι να γινει αυτο να μν ταλαιπωρηθει καθολου!εσυ πως αισθανεσαι;πολλα πολλα φιλια κ περαστικα κ στο μιχαλακη!

φευγω φευγωμην με κρατατε λεωωωωωωωωωωωωω :lol::lol:

τα υπολοιπα μεσημερακι!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέραααα :D Καλήηηη :D

ξύπνησα και θα φτιάξω καφέ (-|

είμαι μόνη ο Γ πήγε να πάρει ψάρια από ένα παραθαλάσσσιο μέρος

σήμερα θα κάνω τον γύρο αλλά με χοιρινό

και αύριο την παστιτσάδα της Έρης

Αφροδίτη μη νομίζεις, καθημερινές που βάζω νωρίς τα κορίτσια για ύπνο μετά από λίγο κοιμάμαι κι εγώ διαβάζοντας 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

τι κάνετε?

εμείς ήσυχα, εξω βρέχει, αλλά κάνει ζεστούλα δλδ ένα μπουφανάκι το χρειάζεσαι! :roll:

Θούλη δεν κάνω δίαιτα σοβαρά, απλά αν χάσω οκ, αν δεν χάσω πάλι οκ!!! :roll::roll:

όπως είπα χοντρή δεν με λες, κανονική κανονική :mrgreen:

Ιουλία πολύ σοβαρά αιτήματα έχουν τα παιδιά :o:o:o:o:shock::shock::shock:

Αφρο έτσι ήταν και η Ρ. επειδή είχε συνηθίσει να ξυπνάει νωρίς όταν πηγαίναμε τον Λ. στον παιδικό και δεν έχει αλλάξει από τότε δλδ από τότε που γεννήθηκε :roll::lol::lol::lol::lol:

επίσης ρε συ αν ξυπνάς στις 6.00 το πρωί, δεν κοιμάσαι μεσημέρι και κουράζεσαι όλη την ημέρα λογικό να αποκοιμιέσαι στον καναπέ!!! ;) .....δεν έχει να κάνει με την ηλικία......όταν κοιμόσουν στις 2.00 απλά δεν έκανες τα ίδια όλη την ημέρα που κάνεις τώρα!!! ;)

άρα - για μένα - δεν υπάρχει σύγκριση!!! ;)

Μαρία στείλε κανένα φρέσκο ψαράκι κατά΄δω!! :D

ο άντρας μου εδώ και πολύ καιρό παραπονιέται ότι δυσκολεύεται να αναπνεύσει, ότι έχει κάποιον πόνο....

αυτή την εβδομάδα αν δεν καλυτερέυσει λιγάκι θα πάει στον γιατρό.....έχει να κάνει τσεκ απ εδώ και 15 χρόνια!!! :o:o:o:shock::shock::shock::shock: του λέω, αλλά δεν με ακούει!!!! :?

αυτά.....

Καλό ΣΚ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:@):@):@):@) θα σκάσω

έφαγα 3 πίτες :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αργυρώ :o δεν το περίμενα από τον άντρα σου που είναι φοβιτσιάρης να έχει 15 χρόνια να κάνει τσεκ απ :shock:

Να το κάνει το συντομότερο πρέπει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioyxoyyy

καλα?

αργυ μα ολα σε αυτον :roll::roll:

ευχομαι να μη εχει κατι...

ζωιτσα τι θα κανετε σημερα?

αφρο κ μενα 8 ξυπνανε τωρα τελευταια :cry::cry::cry:

μαρια στειλεω απο δω οχι ψαρι...αλλα γυρο :P:P:P

χθες τι επαθαααα

στο αριστερο μπουτι ψηλα ειχε κατι να κρεμεται..σα μισο σουσαμι ας πουμε..λεω τι σκατα να ειναι..κρεατοελια?μπα λεω αποκλειεται..

με μπηκε στο μυαλο κατι...(θυμηθηκα τη δαναη)λεω λες????????????????

κ να το τραβαω κ να μη βγαινει..κ σιχαινομουν λιγο..κ τελικα το εβγαλα..κλαμααα ο μικρος..

εντωμεταξυ το ειχα ξαναδει προχθες αλλα ξεχασα να το ξαναελενξω :oops::oops::oops::oops:

κ τελικα ηταν τσιμπουρι :o:o:o:o:o:o:o:o

μα ολα σε αυτο το παιδι..ε μα εχει γιενι το παιδι αυτο σκληροπετσο..με τοσα που εχει περασει..

κ το ειχε κ μια μερα παραπανω απο αμελεια μου :twisted::twisted::twisted::twisted:

ευτυχως τ μισο εξω ηταν...δε προλαβε να μπει ολο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε ξερω που το τσεπωσε μωρε...τι αν πω..κ γω δε ξερω πως ειναι το τσιμπουρι αλλα μου ηρθς η ιστορια της δαναης κ οτι ηταν μεσα με το κεφαλι στο δερμα..βεντουζα μιλαμε..αηδιααααααααααα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

πάλι εγω πρώτη!!! Μπουαχαχα

Θουλη τσιμπουρι!!!! Δεν έχω ιδέα πως είναι και τι κάνουν!!!

Αργυρώ αν βγάλουμε τις εξετάσεις αίματος για τις εγκυμοσύνης ποτέ δεν έχω κανει τσεκ απ ......πιστεύω οτι είναι νευροπονος απο στεναχώρια η άγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα και Καλη Κυριακη!!!! :D:D:D

τα γραφω γρηγορα γιατι φευγουμε για βολτα...

Η Αφρο προτεινε να βρεθουμε την ΤΡΙΤΗ το απογευμα για ΚΑΦΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ!!!!

ΜΠΟΡΕΙΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ οι υπολοιπες;;;;Βικυ,Σισσυ,Γωγουλα,Μητσακι;;;;

ΑΠο τις 6 και μετα ομως για να προλαβω να κανω τιποτα..οκ;;; ;)

Αν δεν μπορειτε ή αν εχετε ενναλακτικη που να μας βολευει ολες προτεινετε και αλλη μερα ή αλλιως το ΣΚ που ειμαστε ολες πιο χαλαρες!!!!

Παρτε με τηλεφωνο γιατι δεν το βλεπω να ξαναμπαινω αμεσα...

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...........

Θουλιτσα..να αυτο εδω ειναι...

http://www.sweettrends.eu/index.php?pag ... 93〈=en

δε ξερω αν ειναι οικονομικα...μετα μονο στο ebay εχω βρει και στον ΠΑρλιαρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...