Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σταυρουλα χρονια σας πολλα :D:D:D:D:D

Χριστινιω ευχαριστω ;);););) Εγω θα εκανα ενα τηλεφωνο στον γιατρο :)

Ελπιζω να κοιμηθουν και τα 2 το μεσημερι κανενα 2ωρακι για να την πεσω και εγω.

Σας φιλω προς το παρον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι σας σκεφτομαι αλλα τρεχω και δεν προλαβαινω... η μαμα μου μετακομισε κοντα μου εγω δουλευω 8ωρο ο μικρος δεν λεει να κοιμηθει και αλλα πολλα..... ενας μηνας εμεινε και μετα θα σας γραφω συνεχεια!!!!!

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕ

(καντε μια δωρεα να παρω λαπτοπ γιατι δεν βλεπω να μου μενουν φραγκα για να παρω καινουργιο!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ξανα!Προσπαθώ να σιδερώσω..Καθεται η φραουλιτσα 10 λεπτα ησυχη στο πορτ μπεμπε και μετα θελει αγκαλιτσα..Τωρα τη θηλάζω..Ποτε δε θα τελειώσω :?:?:?

Το καλο με τον υπνο της ειναι οτι κατα τις 9 το πρωι κοιμαται καπως καλυτερα και ετσι την παλευω ;);) Επισης ριχνει κατι καλους υπνους και κατα τη διαρκεια της ημερας αλλα δεν μπορω να κοιμηθω μαζι της..Πριν μια εβδομαδα ομως σαραντισε..Θα ερθουν και καλυτερες μερες θελω να πιστευω..

Ελενακι στον Καναδα μεγαλωσες;;Πάντως κι εγώ δεν θα μπορούσα να μείνω σε άλλη χώρα. Μόνο στην Ελλάδα..Μάλιστα ούτε την Αθήνα θα μπορούσα να αποχωριστώ, όχι μόνο την Ελλάδα.

Αφού η μπεμπούλα σου έκανε μια φορά σερί ύπνο, θα ξανακάνει σίγουρα και σύντομα! Πήρε τελικά μπιμπερό;; Έχω χάσει επεισόδια μου φαίνεται..Όσο για το δεύτερο παιδάκι, όσο πιο νωρίς έρθει, τόσο λιγότερο ζηλεύει το πρώτο.

Αντωνία μου τα φορέματα δεν τα είδα και δεν ξέρω καν πού τα έβαλες για να τα δω..Είχα να γράψω λίγες μέρες και έχασα επεισόδια :?:?:?:? Την Κυριακή λοιπόν! Έφτασε η ώρα! Με το καλό κοπέλα μου!

Πασχαλιτσάκι μου καλό, πέρασες κι εσύ δύσκολα με τον πριγκιπάκο σου. Λένε ότι το ένα παιδί σου κάθεται ήσυχο και το άλλο κάτι σαν τη φραουλίτσα και τον πριγκιπάκο :?:?:? Σε όλα τα ζευγάρια που ξερω με 2 παιδιά έτσι έχει γίνει..

Μπεμπούλα δύσκολη περίοδο έχεις..Να παίρνεις σίδηρο ή εν πάση περιπτώσει κάτι δυναμωτικό εκείνες τις μέρες. Ρώτα και τον γυναικολόγο.

Ελένη μου την πάω βολτούλες. Χθες πήγαμε εκκλησία για την ευχούλα, Κοιμηθηκε 1.30, ξύπνησε 2.30, ξανακοιμηθηκε 3, ξύπνησε 5.30 και μετά μέχρι τις 9 τίποτα. Μετά τις 9 ευτυχώς κάπως κοιμηθήκαμε. Σκέφτομαι τον σερί ύπνο σαν σενάριο επιστημονικής φανταστίας.

Νάνσυ μου εσύ μου έδωσες την ιδέα να σιδερώσω παρόλο που ήταν ξύπνια η μπεμπούλα. Έλα όμως που η δικιά μου θέλει αγκαλιές :?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol: Στηρίχτηκα σε λάθος δεδομένα :lol::lol::lol::lol:

Σταυρούλα είσαι η στυλίστρια της παρέας! Τέλος!Χαρούμενα μηνογενέθλια!

Αφροδίτη με κάλυψαν τα κορίτσια. Πρέπει να ασχολείται περισσότερο ο άντρας σου με το μωρό για να έχεις χρόνο με τον μεγάλο.Όσο είναι εφικτό κάτι τέτοιο..

Αριάδνη μου περαστικά στον αντρούλη σου. Λογικό που τα έχεις παίξει με το θήλαστρο..Άντεξες πάαααρα πολύ. Είσαι και η πρώτη!

Καλό μου Κατερινάκι θα τα πούμε την Κυριακή εκτός απροόπτου. Το απρόοπτο είναι να έχω περάσει μια εξαιρετικά άσχημη νύχτα και να αποφασίσει η μικρή να κοιμηθεί κατά τις 10 το πρωί. Σίγουρα θα πέσω ξερή μαζί της. Θέλω να πιστεύω όμως ότι δε θα συμβεί αυτό..Άλμα ανάπτυξης το κουνελάκι;; Θα γίνει ακόοομα πιο μεγάλο το αντράκι σου! Σήμερα ζύγισα κι εγώ το φραουλοπαίδι και από τη μέρα που πήγαμε στο γιατρό πήρε άλλο μισό κιλό! Ειναι πλέον 5100 η χοντρούλα μου :lol::lol::lol::lol::lol:

Αλεκάκι μας έλειψες! Άντε να περάσει ο μήνας να σε χαρούμε!

Ναταλάκι τώρα ο μικρούλης τρώει από μπιμπερό ή από στήθος;;;Το ταξίδι θα το κάνετε;;

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμφανιστηκε η αλεκα!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: περιμενουμε τα νεα σου!!!

αχ ανθη...

εμενα μου εμεινε αλλο ενα παιδι για μπανιο...καλα ηταν μικρα που τα εκανα στον νιπτυρα τσακ μπαμ τωρα πρεπει να τα κανω στο μπανιερο..κ τους αρεσει ρε γαμωτο αλλα δεν εχω υπομονη να κανω το καθενα μια ωρα μπανιο..

αυριο μαλλον εαν μου φερει ο πατερας μου κατι χαρτια πρεπει να παω οαεδ για το 6μηνο κ θΑ επρεπε ηδη να χα παει απο την παρασκευη..ακομα δεν μου εχουν βαλει το συμπληρωματικο επιδομα..θα ρωτησω τι γινεται κ με αυτο..

κ παρασκευη πρωι παιδαγογικο κεντρο για να μουν κανουν εγκριση για τη σαντυ να παρωλεφτα απο το ικα γιατι δεν δινω κ λιγα στην παιδοψυχολογο..ελπιζω να μου την δωσουν..γιατι θα κανει κ λογοθεραπειες..η εργοθεραπεια μας λειπει μονο :lol::lol:

νενε το 6 μηνο εμενα μου παν στον οαεδ οτι πρεπει να το παρω μετα τις 64 μερες.

απο τωρα σκεφτομαι τις 3,5 ωρες ταξιδι με τρια παιδια!!!α δω ποσες στασεις θα κανουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!Σήμερα πάλι είχαμε δραματικό βράδυ...εναλλάξ ξυπνούσαν και τα δύο...δεν έχω κοιμηθεί σχεδόν καθόλου...σας διάβασα στα γρήγορα γιατί τώρα κοιμούνται και λέω αν προλάβω να ξαπλώσω και εγώ...αχ βρε κορίτσια ο άντρας μου βοηθάει όσο μπορεί....αλλά το κακό είναι ότι επειδή λείπει από το σπίτι πρωί και απόγευμα, (λόγω μαγαζιού) δεν μπορεί να κάνει και πολλά...το μεσημέρι που έρχεται συνήθως κοιμούνται και το βράδυ έρχεται μετά τις 8,3 που τότε πάλι ετοιμάζονται για ύπνο. Τις ημέρες που δεν είναι ανοιχτά τα μαγαζιά το απόγευμα συνήθως κάνουμε κάτι όλοι μαζί...Σκέφτομαι μήπως όλο αυτό του το προκάλεσα εγώ γιατί στην αρχή τα πρωινά ο Απόλλωνας πήγανε στη μαμά μου και έμενα με το μωρό...μήπως όλο αυτό τον επηρέασε...Θα δείξει...το απόγευμα θα πάρω τηλ την παιδοψυχολόγο να κανονίσω ραντεβού...πήρα το τηλ από τον φίλο μας που σας είπα...

Ανθή όντως εγώ και τα παιδιά έχουμε θεϊκά ονόματα...ο άντρας μου όχι...αν και θα ήθελε να το αλλάξει...αλλά τώρα βέβαια δεν πρόκειται...δουλειά κανονικά δεν ξεκίνησα ακόμα...κάποιες ημέρες πηγαίνω μόνο (2 φορές περίπου την εβδομάδα) αλλά από την άλλη εβδομάδα θα πηγαίνω καθημερινά στην αρχή για κανένα πεντάωρο και μετά βλέπουμε. Επιτέλους μου φέρανε μια κοπέλα, οπότε θα μπορώ να φεύγω νωρίτερα για να ταΐζω τον μικρό σε περίπτωση που δε τρώει από το μπουκάλι, γιατί προχθές πάλι έκανε νούμερα στη μαμά μου...Πηγαίνω να ξεκουραστώ λίγο γιατί σε λίγο πάλι θα ξυπνήσουν...ελπίζω το βράδυ να μπορέσω να σας σχολιάσω...Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα εγώ φοράω 39-40 και πήρα το 40 εσύ αν είσαι στάνταρ 40 θες σίγουρα το 41 γιατί έχουν στενή φόρμα ειδικά αν πάρεις λουστρίνι που είναι πιο σκληρό σαν παπούτσι.

Αλεκάκι μας έλειψεςςς!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα...καλωσήρθες!!!Θα κάνουμε ακόμα 1 μήνα υπομονή για να σε έχουμε full time ελπίζω!!

Ανθή μας περάσατε στα κιλά κι ας είστε μικρότερες!!!

Εγω τη μπέμπα την έχω ακόμα στο πορτ μπέμπε, το οποίο το έχω μέσα στην κούνια και μέσα στο δωμάτιο μας!Θα τη βγάλω όμως απο το πορτ μπεμπε απο βδομάδα, απλα δεν την είχα βγάλει γιατί έλεγα μην μου κάνει τίποτα νούμερα στα Γιαννενα που θα την έβαζα στο πορτ μπεμπε και πάθαινε σύγχυση!Τώρα για την κούνια δεν ξέρω...μάλλον προς τα Χριστούγεννα λέω που θα είναι 4μιση μηνων...ελπίζω να μην είναι πολύ αργά.Απλά ο άντρας μου είναι κάθετος και την θέλει στο δωματίο μας :shock: Τωρα σιγά σιγά φτιάχνω και το δωμάτιο της!Τα είχα πάρει όλα και αυτοκόλλητα και κουρτίνα κλπ και σιγά σιγά τα φτιάχνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι καλα περασε η μερα :D:D:D:D:D:D . Παω να ταισω τον τραχανα στον πριγκιπα και καποια στιγμη θα σας σχολιασω...

Να ρωτησω κατι τις δυσκοιλιες..... αυτες τις μερες ζοριζομουνα πολυ στην τουαλετα, παροτι παω καθε μερα και απεκτησα μαλλον μια ραγαδα η οποια ματωνει λιγακι, μιας και αφου παω καθε μερα την ματωνω..... πρεπει να παω σε γιατρο? τι να κανω για να με βοηθησω να επουλωθει γρηγορα? μηπως να βαλω κρεμα για το συγκαμα που βαζω στα μωρακια μου για να κραταω ενυδατωμενη την περιοχη και ελαστικη? Συγνωμη για την κ@λ@συζητηση!!!!!

Δεν το πιστευω οτι ειχαμε νεα της Αλεκας :o:o:o:o:o:o:o;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

telika koimithika mia ora, pira kai sidiro pou eipate, efaga kai mia sokolata kai eimai ligo kalutera ;) aurio exei o antras mou repo ap'ti mia douleia opote elpizo na ksekourasto ligo ;)

aleka perimenoume ta nea sou na mas peis :)

stauroula auto skeftika k ego na paro to 41 gia na eimai sigouri ;) esu posa exeis??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mexri twra imoun me mia skoupa kai mia sfouggaristra kai ena kseskonopano...alla pisteuw oti ekana kali douleia!! Epitelous teleiwsa...twra exoun meinei ta mpalkonia kai ta tzamia na kanw aurio...ta paiksa.

sas diabasa sta petaxta giati peinaw kai h mikri thelei mpanaki...

Stauroula xronia sas polla!!! Emena den exei strwsei akoma o upnos tis alla tin ebala apo 2 minwn sto dwmatio tis kai eutuxws pou to ekana...koritsia pisteuw oti einai pio duskolo gia emas para gia ta mwra twra...argotera tha einai pio duskolo kai gia ta mwra giati arxizoun kai katalabainoun!! Min to kathisterisete giati tha talaipwritheite!!

Nancy emeis akoma sto niptira tin kanoume...alla den tin kanw moni mou...bazw kathe mera kainouria petseta katw kai tin krataei o antras mou kapws ksaplwti...kai etsi ginetai to mpanaki tis mpam mpam se 5 leptakia!

Beboula tha epairna to giatro an sunexizotan toso polu!

Anthouli makari na ftiaksei kai esena suntoma....tha sou elega isws kapoia bradua na min pigaineis amesws otan ksupnaei...na tin afineis ligo na mourmourizei...h klaiei polu?

Alekoooo...kala eisai polu tuxeri pou metakwmisan oi dikoi sou toso konta!!

Ante se ena mina tha ta leme!

Koritsia paw...filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκακι σε περιμενουμε γιατι μας λειπεις πολυ και τα σχολια σου ακομη περισσοτερο ;););)

Ανθουλα και εμενα ο πριγκιπας μετα τις 6-7 το πρωι λες και επαιρνε ηρεμιστικο ηταν. ηταν οι ωρες που ηρεμουσε μεχρι τις 10-11 το πρωι και κοιμομουνα και εγω τοτε. τουλαχιστον να μη σε κουραζει πολυ ο πανουλης και να βοηθαει τη μανουλα στον "αγωνα" που δινει καθημερινα :):):)

Αφροδιτη δεν νομιζω να φταις εσυ....ειναι φυσιολογικο ειπαμε!!! με τον καιρο θα συνηθισει και ο μεγαλος και θα ηρεμησει θα δεις ;););) θυμισε μας τι μαγαζι εχει ο αντρας σου....

Ελενα ευτυχως που τελειωνεις γιατι μωρακι και δουλειες ειναι ζορι!!! περιμενουμε φωτο απο το αποτελεσμα :):)

Κοιμησα τον πριγκιπα και τη μικρη στο ριλαξ. ελπιζω να μη ξυπνησει οταν θα τη βαλω στην κουνια της :o:o:o:o και να κοιμηθουν ηρεμα και καλα ολο το βραδυ.

Σας καληνυχτω και να εχουμε καλο ξημερωμα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια..

εγω ξυπνησα σημερα με ενα κεφαλι λες κ ηπια εχτες..

αφροδιτη μην νοιωθεις τυψεις μην κοιτας που εμενα ο αντρας μου ριχνει τις ευθυνες επανω μου ωρες ωρες για τη σαντυ..κ με κανει να αναρωτιεμαι κ εγω..

παντως τα σημερινα παιδακια ή εμεις το ψαχνουμε περισσοτερο ή εχουν περισσοτερα προβληματα απο παλια.να μου πεις παλια εαν εαν δεν μιλαγαν το κοιταγαν μετα τα 4..τωρα ψαχνομαστε απο τα δυο..κ της φιλης μου διπλα η κορη εκλεισε τα δυο κ παροοτι δευτερο παιδι ακομα δεν μιλαει μαμα μπαμπα εκει κ εγω λεει.αφου αρχισα κ εγω να αναρωτιεμαι για τα εμβολια :shock::shock: αν κ εμενα η παιδοψυχολογος πιστευει οτι το μπλοκαρισμα οφειλεται στο νοσοκομειακο σοκ.εγω που νοιωθω ασχημα οταν βλεπω αλλα παιδακια να μιλανε κ η δικη μου οχι;κ τωρα που θα παμε στο χωριο κ θα αρχισουν οι θειαδες;;; :evil::evil: εδω περυσι που πηγα ελεγαν στην σαντυ καλα εσυ δεν μιλας ακομα;;κ θα τα παρω τωρα γιατι η σαντυ τα καταλαβαινει ολα κ αν το κανουν παλι μπορει να την κανουν να αισθανθει ασχημα..εχουν τροπο δεν μπορω να πω..ευτυχως που κ εγω εχω χασει απο τα 25 τα 20 γιατι θα ελεγαν κ σε μενα διαφορα..οχι οτι μπορει να μην πουν κ τωρα γιατι τελευταια φορα που με ειχαν δει ημουν πολυ αδυνατη.ξερετε σε παιρνανε ακτινογραφια απο πανω μεχρι κατω! :lol::lol:

εχω να παω απο τα χριστουγεννα κ με το που γεννησα αρχισαν να με σχολιαζουν καλα η νυφη σου αφου γεννησε τωρα γιατι δεν ερχεται;;;λες κ ειναι ευκολο με νεογεννητα 3,5 ωρες ταξιδι.αυτα τα καλα του χωριου..αμεσως να δουν μηπως εχει γινει τιποτα με τα πεθερικα μου κ τον αντρα μου κ δεν πηγαινω.. :lol::lol:

λογοδιαρροια πρωι πρωι :lol::lol: αλλα εχω δουλειες κ το αποφευγω :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω εχθες μανουριασα με τον αντρα μου το ειχα καλομαθει πολυ ξερετε κ τωρα του κακοφαινεται κ λεει διαφορα..κ επειδη εχω κουραστει κ μιλαω τωρα τα πηρε στην κρανα!! :lol::lol: αλλα οπως δουλευει εκεινος ολη μερα κ δεν δεχεται κουβεντα για την δουλεια του ετσι κ εγω τρεχω ολη μερα κ δεν δεχομαι σχολια..

οταν μαθεις τον αντρα τα κολυλαουρακια του κ τα γκουρμε φαγητα μετα του κακοφαινονται ολα.δεν προλαβαινα να μαγειρεψωκ οταν επιτελους εβαλα το φαι δεν προλαβαιανα να κλεισω τη χυτρα με αποτελεσμα να λοιωσει το κρεας..κ ξερετε τι μου πε;;;με εχεις απογοητευσει τελευταια!!!!δυστυχως ηταν ο πατερας μου μπροστα αλλιως το ταψι θα ερχοταν στο κεφαλι του!! :lol::lol::lol: μετα αφου με πηραν τα ζουμια χωρις να με δει ο πατερας μου μου πε οτι μου εκανε πλακα..κ επειδη κ εχθες κατι ειπε παλι τα πηρα..κ ειπα χοντραδα!!εισαι που εισαι μουσαφιρης εδω μιλας κ απο πανω!! :lol::lol: αλλα κοριτσια μου με τρια παιδια κ μετα τετοια σχολια ολη μερα στο σπιτι νοιωθω ζωο δουλα κ κυρα..ε!!μιλησα δεν κρατηθηκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια μου..

Αχ ποτε θα στρωσει ο βραδινος υπνος :?::?::?: παλι σαν αρρωστη ειμαι..

ασε Νανσυ κ μενα μεβαλε χερι χθες η πεθερα κ μου λεει μη τυχον κ βαλεις το μαυρο θα σε κοροιδευει ο κοσμος κ γω παθαινω σοκ :shock::shock::shock::shock: λεω τι ειπες :?::?: μου λεει αν ειναι να βαλεις τα μαυρα να μην πας καθολου στην εκκλησια.. :o:o:o:o εκεινη την ωρα ηθελα να την πνιξω..γιατι ανακατεβετε βρε παιδι μου :?::?::?: δεν την ζητησα την γνωμη της...κ της λεω εγω το μπλε με δειχνει σαν μπαλονι..μια χαρα ειναι λεει πολυ ωραιο...δεν ξερω λεω θα περιμενω την μαμα μου την κυριακη το πρωι κ οτι μου πει εκεινη αυτο θα βαλω...κ με παρακαλουσε να βαλω το μπλε. μιλαμε για παρακαλια...τι να πω...αυτα εχει το δικο μου το χωριο του αντρα μου δηλαδη παντου χωνει την μυτη της η πεθερα μου κ γω εχω κατι νευρα απο χτες τι να σας πω :twisted::evil::evil::evil::evil::evil:

Κατερινακι ειδες η μερα σου ηταν καλη χτες :):):)

Ελενα τι καλα που τα κανες τα περισσοτερα..η αληθεια ειναι οτι θα εχεις μεγαλη διφορα τωρα τοχειμωνα το σπιτι θα ειναι πολυ πιο ζεστο.

Νανσυ στην διαιτα ποση ποσοτητα τρως απο το μεσημεριανο περιπου :?::?::?: αληθεια πως τα πας εγω λεω να ξεκινησω απο βδομαδα :?::?: μηπως δεν κανει να κανω διαιτα ακομα :?::?: επειδη θηλαζω η μπουρδες λεω..

Λιακι ο Στρατουλης τι κανει :?::?: το κανατε το εμβολιο :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανονικες μεριδες βαζω κοινως γεματο το πιατο κ τα μαγειρευω κανονικα οπως τα μαγειρευα κ φρουτο οτι εχω οχι οτι λεει.τωρα απο την στιγμη που εχει κανονικα φαγητα δεν νομιζω να σε επιρεασει στον θηλασμο τα οσπρια τα τρως κανονικα η πειραζουν το παιδι;το λεω γιατι εχει μεσα οσπρια κ λαδερα.θα τελειωσω κ την δευτερη εβδομαδα κ θα σου πω ποσα εχω χασει.την εχω ξανακανει παλια κ ειχα χασει 6 κιλα.αλλα ειναι κ αναλογα τον οργανισμος αλλες χανουν περισσοτερα αλλες λιγοτερα.η φιλη μου την εχει κανει 3 φορες με μικρα κενα διαστηματα κ εχει χασει 14 κιλα συνολο!!γραφει οταν την τελειωσεις σταματας για μια εβδομαδα νομιζω κ μετα την ξανακανεις για οταν θες να χασεις περισσοτερα.

τωρα με αυτο που πε η πεθερα μηπως να εβαζες το μαυρο;;; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ποτε θα στρωσει ο βραδινος υπνος :?::?::?: παλι σαν αρρωστη ειμαι..

Κατερινακι ειδες η μερα σου ηταν καλη χτες :):):)

Καλημερα κουκλιτσες μου.

Αντωνια μου καλη ηταν η μερα μου δεν λεω δοξα τω θεο αλλα το βραδυ???? τα κοιμησα και τα 2 μεχρι τις 11. Σηκωθηκε η μικρη στις 1.40 για γαλα, της δινω ξαπλωμενη και οπως ηταν δεν την κουναω την κοιμιζω διπλα μου, ουτε πανα δεν της αλλαξα μη την ξυπνησω!!! μετα κατα τις 5 ξυπναει ο μικρος κλαιγοντας, παω σε αυτον τον ξανακοιμηζω και παω στο κρεββατι εκει που λεω θα κοιμηθω ξυπναει ο μικρη :o της δινω γαλα αλλα ειχε τρελη ορεξη για παιχνιδι :D:D . την βαζω στο κρεββατι και αρχισε τα αγκου αγκου και να γελαει μονη της και δωστου χερια ποδια να κουναει :) . καποια στιγμη αφου την αλλαξα πανα (ναι ναι το θυμηθηκα οτι δεν της ειχα αλλαξει πριν) την πιανει λοξιγκας. αντε παλι γαλα. εκει που επινε την παιρνει ο υπνος και την βαζω σιγα σιγα στο κρεββατι, αλλα ελα που δεν της αρεσε! την αφηνω λιγη ωρα τιποτα αυτη. την παιρνω αγκαλια και την κουναω ωσπου κοιμηθηκε αλλα ειχε παει 6,20. λεω θα κοιμηθω και μεχρι να με παρει παλι ο υπνος κατα τις 8 και κατι ξυπνησε ο μικρος και ηρθε στο κρεββατι μου και ξαπλωσαμε μαζι. αλλα με ξαγρυπνησε γιατι εχει το συνηθειο να με χαιδευει οταν ειναι μαχμουρλης..... αρα ειμαι ολιγον τι σαν βλαμμενο απο την αυπνια :lol::lol::lol::lol::lol:

Αντωνια για ποιο χωριο μιλαμε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι ετσι ακριβως ειμαι κ γω μια ο ενας μια ο αλλος ε δεν κοιμηθηκα η ερημη.το χωριο λεγεται ΑΣΚΟΣ

Νανσυ πραγματικα ετσι για σπασιμο μου ρχεται να βαλω το μαυρο θα δω ομως εκεινη την μερα... :lol::lol::lol::lol:

Λεω να ξεκινησω κ γω απο Δευτερα την διαιτα δεν τρωω οσπρια μηπως τον πειραξουν μονο φακι εχω φαι τοσο καιρο κ δεν τον πειραξαν..οταν το βραδυ λεει το ιδιο φαιφανταζομαι τρως πιο λιγη ποσοτητα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera manoules...

alekaki pou eisai mas eleipses perimenoume nea sou...

katerinaki den se afisan na koimitheis eee koimisou mes tin mera ligo na ksekourasteis...

antwnia egw gia spasimo tha evaza to mauro..

ton exei piasei mia gkrinia ton mikro den kserw ti na ton kanw ta leme meta

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλίτες.

Χριστίνα έχω αυτές http://www.theoutnet.com/product/41958

αυτές http://www.net-a-porter.com/product/189476 και αυτές http://www.theoutnet.com/product/205202

Κι εμείς χτες ξενύχτι ρίξαμε. Κάθε μισή με 1 ώρα ξυπνούσε :evil::evil:

Μου φαίνεται όλες μία από τα ίδια έχουμε. Εγώ σκέφτομαι αύριο που θα γυρίσω σπίτι μου και δεν θα έχω βοήθεια τι με περιμένει. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα ειχε δικαιο η νενε για την καταθεση χαρτιων στον οαεδ για το 6μηνο πρεπει πρωτα να τελειωσει η αδεια απο τον εργοδοτη.επειδη γεννησαμε καλοκαιρι κ πηραμε την αδεια λοχειας η αδεια καλοκαιριου δεν εχει κολληθει.αρα εγω πρεπει να τα καταθεσω σε ενα μηνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...