Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

Χριστινάκι loubies φέρνει και το theoutnet.com Αν έχεις ξαναπάρει και ξέρεις το νούμερό σου μπορείς να πάρεις και από εκεί αυθεντικές και τις φέρνει σε πολύ καλύτερη τιμή. Συνήθως φέρνει Σεπτέμβρη-Οκτώβρη αν δω κάτι θα σου πω να μπεις. Επίσης, αν φέρει πρέπει αν μπεις την συγκεκριμένη μέρα και ώρα που θα τις φέρει γιατί φυσικά εξαφανίζονται στο λεπτό :lol:

Αφροδιτούλα οι ψυχολόγοι λένε ότι όταν έχεις 2 παιδιά ο πατέρας πρέπει να ασχολείται περισσότερο με το μικρότερο για να μη αισθάνεται το μεγαλύτερο παρατημένο από την μάνα του. Δεν λέω να τον θηλάσει. Αλλά αν βγάζεις γάλα να το ταιζει με το μπιμπερό να το αλλάζει να το παίζει να το κάνει μπάνιο να το κοιμίζει. Κατά πόσο είναι βέβαια εφικτό αυτό σε κάθε οικογένεια αυτό είναι άλλο θέμα.

Ανθή μου καλά κουράγια κι εσύ. Ναι τώρα μπορώ και τον φιλάω τον μικρούλι μου.

Χτες ήταν κακό παιδί. Από τις 12μιση το βράδυ μέχρι 4 το πρωί ξυπνούσε συνέχεια. Κοιμόταν κανένα μισάωρο και μετά ξυπνούσε πάλι με γκρίνια. Δεν έχω κοιμηθεί καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα,

Ελενα,Μαρακι,Κοκονα ειστε τυχερες που εχετε την αλλη υπηκοοτητα.Στα πολυ δυσκολα που ερχονται λιαν συντομως,σκεφτειτε σοβαρα να φυγετε!!!Θα εχουμε σπτι και στις Αμερικη,στον Καναδα και στην Γαλλια :lol::lol: ...Να μας πειτε πως ειναι αυτα τα μερη...Στη Γαλλια δεν εχω παει Παρισι :cry: παρα μονο νοτια στις Καννες..

Κοκονα,το φορεμα το μαυρο μου αρεσει παρα παρα πολυ.Μονο που συμφωνω λιγο με τη Νανσουλα σε σχεση με το πενθιμο,υπαρχουν και κακεντρεχεις που σχολιαζουν...Θα μου πεις παντα θα υπαρχουν σε οτι και αν φορας...

Πασχαλιτσακι μου,δεν ξερω αν κανουν παραγγελιες τα mothercare μεσω site...

Ανθουλα μου,υπομονη,θα στρωσει που θα παει...Την βγαζεις καθολου καμια βολτα το βραδακι για να κουραστει και να κοιμηθει???

βικακυ,νομιζω οτι δεν παιρνεις το εξαμηνο αμεσως μετα τη λοχεια,πρεπει θεωρητικα να παρεις την αδεια σου πρωτα απο τη δουλεια και μετα να καταθεσεις τα χαρτια σου....

Αφροδιτη μου,θα συμφωνησω με Σταυρουλα,θα πρεπει να συμμετεχει ο συζυγος λιγο πιο ενεργα αλλιως θα καταρρευσεις.

Αριαδνη μου,περαστικα στο συζυγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia 2i mera simera pou eimai adiatheti kai exo para para poluuuuuuu aima :shock::shock: den eixa toso prin meino egkuos!!! kai imoun xalia to bradu, zalizomoun sunexeia! me lipithike o antras mou kai mou leei 12.30 ora pigaine gia upno tha taiso ego to manoli. o tonis eixe faei 12 kai itan etoimos gia upno! pote ksaplosa pote koimithika den thumamai... ksupnisa 6.30 taisa ta mora kai piga pali 8.30 kai koimithika mia ora! kai pali niotho eksantlimeni,tha rotiso to gunaikologo mipos otan eimai adiatheti na paro tipota bitamines ;)

stauroula mou euxaristo polu :x dustuxos auto skeftomouna pio noumero na paro :? an den mou kanoun? krima tha einai na exo loubis kai na min mporo na ta balo!!!!!!!!!!! mono an paro ena noumero megalutero, kai ligo megala na einai den pirazei, mikra na min einai :?

ariadni odontiatro :!::!: kai ego prepei na pao alla fobamaiiiiiiiiiiiii :lol::lol:

nansy esu pote tha kaneis ti baptisi?? emeis leme ioulio

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα το 1985 κ μετα ξαναεφυγα το 92 κ εκατσα 2 χρονια για να παω εκει σχολειο κ να μαθω ξανα τα γαλλικα γιατι τα ειχα ξεχασει ολα..ημουν πολυ μικρη τοτες κ ολο ελληνικα μου μιλουσαν για να τα μαθω..ναι εδω πηγα σχολειο!!

αφροδιτη θα συμφωνησω με τα κοριτσια!!ο μπαμπας θα βοηθησει την κατασταση!!

ειναι πανεμορφα ελενη στην γαλλια..κ στις καννες!!εγω δεν πηγα εκει αλλα μονο που ειδα φωτο ξετρελαθηκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι τι νούμερο φοράς κανονικά? Παίζει να πας Αθήνα να τα δοκιμάσεις στο μαγαζί?

Εγώ έτσι έκανα πήγα στο μαγαζί και δοκίμασα το νούμερο και μετά το παράγγειλα.

Εγώ είμαι εδώ και 2-3 μέρες αδιάθετη αλλά το αίμα είναι σαν 3ης με 4ης μέρας. Αφού φοράω τις always τις πράσινες. Μήπως λόγω φυσιολογικού τοκετού? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνία πάντως κρίμα που δεν ασχολήθηκα μαζί σου νωρίτερα θα σου έβρισκα το σούπερ φόρεμα για την βάφτιση. :( Αλήθεια αυτό το φόρεμα αν επιτρέπεται πόσο το πήρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritisia mou sas diavazw apo xthes alla den mporesa na mpw telika koimithika to apogeuma k meta vgikame mia voltoula.....

antwnia mou k emena to mauro mou aresei perisotero alla tha sumfwnisw me ta koritsia k tha psifisw to mple...

afroditoula ontws prepei ligo k o antras sou na asxolite perisotero me ton mikro gia na asxolise k esu me ton megalo mpas k kaluterepsoun ta pragmata...

anthoula mou upomoni kouklitsa mou akoma den sou koimatai i fraoulitsa elpizw na strwsei grigora...

stauroula eisa foveri stilitsria tis pareas... isuxases telika me ta kila tou stratouli? posa einia twra? megia ta rouxalakia...

nansy wraio to forema na pate sto xwrio k na vgeite kiolas den pisteuw na allaksoun to programma tous...

elena teleiwsate me ta koufwmata twra sigoura tha exete diafora stin thermokrasia...

den thimamai alla paw na sidwrwsw ligo mpas k prolavw mexri na ksipnisoun...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου και να εχουμε μια ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ολες μας :D:D:D Σημερα ειμαστε μονοι μας. μακαρι να περασει γρηγορα η μερα :D:D:D

Αυριο εχουμε εμβολια και ανυπομονω να δω ποσο εβαλε η μπεμπουλα μου :):):) . Ακομη δεν ηρθε το βιβλιαριο μας στο καλο αρα θα τα σταξουμε. ελπιζω να μπορεσουμε να τα παρουμε πισω γιατι δεν ειναι και λιγα 107 ευρουλακια!!!

Χριστινιω μου ναι ειναι κοντα η καστορια με την κοζανη, περιπου 30 λεπτα δρομος. Σκοπευεις να ερθεις προς τα μερη μας??? Αντε να χαρω!!!!

Αφροδιτουλα μου και ο γιος μου εχει την ιδια περιπου συμπεριφορα....και εχουν σχεδον την ιδια ηλικια. ειναι αναμενομενο. και να σου πω και την αληθεια....πρεπει να αντιδρασουν καπως τα μεγαλα μας παιδια γιατι ετσι εξωτερικευουν τα συναισθηματα τους. αν δεν εκαναν τιποτα αυτο θα ειχε επιπτωσεις στην ψυχουλα τους και μεγαλωνοντας θα ειχαμε αλλα!!! παλι καλα που ειναι και η μανουλα κοντα και σε βοηθαει :):):) υπομονη και κουραγια θελει, φαση ειναι θα περασει. και δεν μας κουραζεις καθολου ;);)

Ανθουλι μου γλυκο..... ποσο στεναχωριομαστε ολες που σε τυρανναει η φραουλιτσα...εγω σε καταλαβαινω πολυ γιατι οπως εχω ξαναπει τα περασα με τον γιο μου ολα αυτα με τη διαφορα οτι δεν δουλευα. εχεις ομως τη μαμακα και εσυ και βοηθαει, κατι ειναι και αυτο πιστεψε με!! Εγω με τα μωρακια μας την παλευουμε την κατασταση. ειναι μερες που ειμαστε μια χαρα και αλλες που δεν μπορω να τα φερω βολτα με τιποτα. ολο τις πιο ακυρες μερες μου τα κανουν αυτα ρε μαμωτο!!!! εννοειται οτι οταν ειμαι μονη και με τα 2 νομιζω οτι θα παθω εγκεφαλικο απο τα νευρα μου αν δεν ειναι ηρεμα και αυτα :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

πολλα διγλωσσα μωρακια στην παρεα μας βλεπω και πολλες κοσμογυρισμενες μαμαδες. εγω θα αρκεστω να τα μαθω ποντιακα και σουρδικα, ξενες γλωσσες ειναι και αυτες :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε νανσυ δεν υπαρχεις ρε κοριτσι μου!!!! δεν το εχω κανει ποτε και ουτε προκειται να βαλω πρωι πρωι σιδερο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνία ένα γρήγορο παράδειγμα γιατί ξύπνησε ο μικρούλης μου

Δες αυτά http://www.theoutnet.com/product/291399

http://www.theoutnet.com/product/338261

http://www.theoutnet.com/product/165256

http://www.theoutnet.com/product/258631

http://www.theoutnet.com/product/335082 (αυτό μοιάζει με το δικό μου)

http://www.theoutnet.com/product/335081

Και ακόμα πιο οικονομικά αμπιγιέ φορέματα έχει το asos.com

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Τι κανουν οι μικρες τριανταφυλλενιες μου????

Βλεπω δικαιωσατε τον τιτλο του ποστ!!Μπραβο ,μπραβο!!Σταυρουλα την πατησες,τωρα θα σε ζαλιζουμε οταν θελουμε να φορεσουμε κατι! :D

Αριαδνακι περαστικα με το ποδι του αντρα σου!Πρεπει σκονταψε ''καλα'' ε??? :(

Εμας ο μικρος σα να εχει αρχισει να προγραμματιζεται με τον υπνο.Αρχισε και κοιμαται νωριτερα.Κατα τις 12 και κοιμαται ολη νυχτα.Μονο που ζοριζεται στον υπνο του με τα κακα του και σφιγγει τα ποδια του ψηλα και τα ξανακατεβαζει με δυναμη κατω.

Σημερα εχουμε εμβολιο παλι...Θα εχουμε κλαματα!Μετα θα πω στο ετερον να παμε κανενα πρακτικερ θελω κατι πραγματακια για το σπιτι.

Εσας ποσα σας παιρνει ο παιδιατρος επισκεψη?Εμας 40.

Να ρωτησω,ολες στο δωματιο σας τα κοιμιζεται ή στα δικα τους??Εσεις με τα διδυμα που τα εχετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια..

Σταυρουλα επρεπε απο πιο νωρις να εβαζα τα φορεματα να τα εβλεπες.το μαυρο το πηρα 120 ευρω κ το μπλε 100 δεν ειναι ακριβα για φορεματα.το μαυρο βεβαια το εχω δει κ σε αλλα μαγαζια σε πολλες παραλλαγες..ξερετε ποιο ειναι το θεμα κ μενα μαρεσει πολυ το μαυρο...αν κ διαγραφει οι κοιλια μου λιγο..το προσπερναω αυτο το μπλε με κανει νομιζω κ δειχνω σαν το μπαλονι..ειναι μεγαλο κ δεν προλαβαινω να το αλλαξω..εχω στεναχωρεθει γιατι μαλλον θαναγκαστω να βαλω το μαυρο... :(:( κ η νονα μας μαυρα θα φοραει κ μου λεει δεν πειραζει ρε χαζη θα ταιριαζουμε :roll::roll::roll:

εγω φταιω που τρεχω τελευταια στιγμη για φορεμα...

Νανσυ καλα θα κανεις κ θα πας στο χωριο να ξεσκασετε κιολας..μια χαρα θα ναι τα μωρα..μπορει να τους αρεσει κ περισσοτερο εκει.οχι δεν ηθελα απο το ιντερνετ φοβομουν για το μεγεθος.εδω απο κοντα πηγα κ τελικα το μπλε ενω εκεινη την ωρα μου φανηκε καλο γυρισα σπιτι κ μου φανηκε μεγαλο.. το θελω σε ποιο μικρο νουμερο.ε δεν γινετε να ψωνιζεις με ανεση οταν εχεις κ το μωρο μαζι :roll::roll:

Αφροδιτουλα ζορικη η κατασταση με τον μεγαλο σου..καλα θα κανεις να ρωτησεις παιδοψυχολογο μπορει να προτεινει κατι που εμεις δεν μπορουμε να σκεφτουμε.

Ανθη την Κυριακη ειναι η βαφτιση. :shock::shock::shock: αχ αυτη η φραουλιτσα που θα παει θα στρωσει...

Αριαδνη ακομα ο αντρουλης σου ειναι χαλια..μακαρι να ειναι καλυτερα κ να πατε στον γαμο.

Ναταλακι ξεκουραστηκες λιγο .. :?:

σας ευχαριστω ολες για την γνωμη σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia...egrafa prin alla to laptop mou exei problima kai sernetai...kai olo ta xanw auta pou grafw...tespa...emena h mpempa exei mperdeutei nomizw...xtes koimithike 8 to bradu...apo moni tis xwris na tin balw stin kounia...sto saloni mou koimithike kai den ksupnouse me tipota...mexri pou tin ebala stin kounia tis stis 10:30 kai ksupnise 12...oute mpanio diladi den tin ekana...kai meta ksupnise pali stis 3 kai emeine ksupnia mexri 5:30 :shock: Kai ola auta giati tin afisa ston antra mou gia na paw mathima kai den tin koimise to mesimeri...leei den nustaze...alla oute tin taise...leei den etrwge ta xeria tis opote den peinouse :twisted:...kai tis xalase to programma entelws! Gurisa kai eixe lussaksei stin peina kai eixe paei idi 7 giauto koimithike stis 8.

Re Lia esena pou kanei 12wra koimatai meta kai ti mera? H menei ksupnios oli mera?

Bikaki egw pws na min exw anamniseis...ekei megalwsa kai oi dikoi mou akomi ekei...kai exw akoma kai tous filous mou...ton antra mou ton piga 1 fora ws twra propersi ta Xristougenna kai twra prospathw na ton peisw na pame kai me tin mpempa alla mou leei oti fetos den thelei.

Kokona esu afou irthes toso mikri ta agglika sou einai me elliniki profora h kanonika?

Egw pantws protimw tin Kriti apo ekei...parolo pou polla pragmata ekei einai makran kalitera apo tin Ellada, opws to sustima ugeias, oi dromoi, oi upiresies....omws eimai apta atoma pou upostirizoun tin Ellada (kai as exei pleon to xali tis to mauro) egw pou exw zisei kai ekei kai edw, h Ellada san topos kai oi ellines san koultoura den sugkrinontai!

Ariadni me geia ta rouxalakia! Wraio xrwma...egw thelw tetoia xrwmata giati exw piksei sto roz alla den briskw eukola...pantou ola roz ta exoun! O antras sou pws paei?

Venus duskoli h katastasi...kalitera na rwtisete paidopsuxologo an kai nomizw oti tha sou pei oti einai fusiologiki h antidrasi tou giati niwthei oti se xanei...auta blepw kai skeftomai na min kanei to deutero polu nwris...

Anthi mou oxi mono mia fora ekane seri upno to bradu...twra pali ta idia...alla pisteuw kai egw oti tha strwsei pou tha paei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Σταυρουλα πως δεν το σκεφτηκα πιο νωρις....εισαι πολυ καλη τελικα κ αυτο φαινεται.

Λιακι παλι εμβολιο :?::?::?::?::?: τον καημενο τον Στρατουλη..πριν λιγο καιρο δεν κανατε η δεν θυμαμαι καλα.εγω τον κοιμιζω στο δωματιο του στην κουνια του αλλα κ γω κοιμαμαι εκει σε αλλο κρεββατι.

Κατερινακι κ σεις εμβολιο αυριο :?::?:

κ εγω απο βδομαδα πρεπει να κλεισω ραντεβου κ δεν θελω καθολου τον λυπαμαι τον καημενο.

Ελενα μου οταν ηρθαμε απο Αμερικη ουτε οχι δεν ηξερα να πω στα ελληνικα κ ακομα κ τωρα με τους γονεις μου μιλαμε αγγλικα..εχω αμερικανικη προφορα..κ η αδερφη μου που εχει γεννηθει εδω κ της μιλουσαμε εχει κ αυτη αμερικανικη προφορα παρολο που γεννηθηκε εδω..κ η κορη μου το ιδιο..μιλαει πολυ καλα..θα δεις το καλοκαιρι πρωτα ο θεος που θα γνωριστουμε...συμφωνω μαζι σου την Ελλαδα δεν την αλλαζω με τιποτα βεβαια να μην λεω μεγαλες κουβεντες γιατι στα πολλα ζορια μπορει να φυγουμε να παμε Αμερικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια γειά σας και πάλι!

Τελικά όντως δικαιώσε η Σταυρούλα τον τίτλο της ομάδας μας!Συγχαρητήρια!

Έλενα, και γω τα βαριέμαι τα ρόζ.Πάντως και απο τα benneton που μου έφεραν κάτι φλίς φορμόυλες μώβ ήταν. Και το next.com έχει φοβερά πράγματα!

Αντωνία μην στενοχωριέσαι για το φόρεμα!Το μπλέ δεν μπορείς να το αλλάξεις??Να στείλεις έστω κάποιον άλλον να σου πάρει το ίδιο σε μικρότερο.

Λιάκι και γω με το εμβόλιο έπαθα ψυχολογικό απο προχτές.Δεν θέλω καθόλου :oops:

Έλενα και μένα μου το χαλάει το πρόγραμμα της μπέμπας ο άντρας μου...

Σας αφήνω γιατί θα πάμε να φάμε στην πεθερά που έχουν έρθει και τα αδέρφια του άντρα μου.Θα κάνω το σωφέρ εγώ στον τραυματία και στην μπέμπα :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιακι μου εγω μεχρι στιγμης την κοιμηζω στην κουνια της που την εχω στην κρεββατοκαμαρα και ο στρατηγος κοιμαται στο γραφειο που εχουμε εναν καναπε εκει.

Σκεφτομαι μεχρι τελος οκτωβριου να κανουμε το γραφειο παιδικο για τη νεραιδουλα μου και με τον καναπε που εχουμε εκει να βολευομαι εγω οταν η μικρη ειναι ανησυχη..... τον καναπε τον ειχαμε αγορασει περσι και ειναι ενας μοντερνος σε χρωμα λαχανι και σιδερενια-νικελ μπρατσα οποτε δεν ειναι και πολυ βαρυς για παιδικο ;););) θα βγαλουμε το γραφειο σε μια μερια στο ενα απο τα 2 σαλονια και ετσι θα εχουν τα παιδακια μας το καθενα το δικο του δωματιο :))). απλα ολο αυτο για να γινει θελει χερια και συμμαζεμα μετα, οπως επισης και εξοδα γιατι πρεπει να αγορασω κουρτινα, φωτιστικο και διαφορα διακοσμητικα για το δωματιο. μονο χαλι δεν θα παρω γιατι περσι μαζι με τον καναπε αγορασαμε και ενα χαλι με χρωματα μπεζ-λαχανι-σομον και ειναι απ' αυτα τα μαλλιαρα... ειναι αρκετα χαρουμενο και για την ωρα θα αρκεστουμε με αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kala kai egw de lew megales koubentes...sta megala zoria einai kalitera ekei...apla egw exw zisei ekei kai kserw oti edw einai pio wraia h zwh...egw bebaia milaw gia Kriti...an eprepe na zisw Athina asizititi tha guriza pisw ston Kanada...

Egw otan irtha sta 23 mou milousa ligo san tin kalomoira :lol: Twra fusika den katalabainei kaneis oti exw erthei apo eksw...ta aderfia mou pou menoun ekei etsi milane :lol: Me tous goneis mou ellinika milame emeis alla me ta aderfia mou agglika.

Kokona min kollas sto mauro...einai polu omorfo...kai exei kai xruso pou to spaei ligo to mauro...mia xara tha eisai!

Liaki egw apo 2 minwn tin ebala sto dwmatio tis kai mono 1 nuxta koimithika ekei mazi tis se krebati dipla stin kounia...twra apla exw tin endoepikoinwnia kai einai mia xara...min argiseis polu na ton baleis mono tou giati meta tha exeis problima...

Emeis stin episkepsi dinoume 30eurw.

Ariadni den exw paei sta benneton akoma alla tha paw...mono kati dwrakia mou exoun ferei apo ekei kai ta kratisa.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνία θα μπορούσα να σε συμβουλέψω και για το νούμερο γιατί ξέρω περίπου τις φόρμες του γιατί εγώ πλέον μόνο ιντερνετ ψωνίζω. Και το φόρεμα που σας είχα δείξει (το οποίο έχει αρχική 900 και το πήρα 200) και αυτό από το ιντερνετ το πήρα. Ξέρω πλέον κάθε νούμερο ευρωπαικό, αγγλικό, ιταλικό σε τι αντιστοιχεί.

Επίσης, στο ιντερνετ βρίσκεις μεγαλύτερη ποικιλία σε σχέδια. Εδώ κι εγώ το ίδιο πρόβλημα είχα παλιότερα όλο μαύρα έβρισκα λες και δεν υπάρχει άλλο χρώμα. Έλεος.

Έλενα και Lia κι εγώ όλο λέω ότι θα στρώσει ο ύπνος του και όλο πάλι κάτι γίνεται και με ξενυχτάει.

Lia χαρά μου να σας βοηθάω και να σας δίνω ιδέες.

Ο δικός μου πιάνει πλέον τις πατούσες του και ψιλοστηρίζει την πλάτη όχι τελείως όταν τον κρατάω μόνο. Εσάς?

Έλενα και το Ζάρα έχει πολλά χρώματα όχι μόνο ροζ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoyla 1h σεπτεμβρη λεμε.

εγω τα διδυμα τα κοιμιζω στο δωματιο τους δεν γινοταν αλλο ο αντρας μου ειχε παρει αγκαλια τον καναπε.βεβαια το πρωι εχω κ τα 3 στο δωματιο μου. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα μετα το πασχα θα εχεις πολυ δουλεια με εμας, θα μας ντυσεις ολες για τις βαφτισεις. Να μας ζητησεις λεφτα :lol::lol::lol::lol::lol: . εγω παντως θα σε συμβουλευτω για τα νουμερα και τον τροπο παραγγελειας και αποστολης γιατι οπως ξαναειπα δεν σκαμπαζω

:shock::shock::shock::shock::shock:

ΚΑι ο δικος μου νομιζω οτι παιρνει 30 ευρω επισκεψη.

Κοριτσια οντως οσο καλυτερα τα βγαλετε απο το δωματιο σας τοσο το καλυτερο. εγω τον εβγαλα λιγο αφου εκλεισε τα 2 χρονια και ζοριστηκα πολυ, κυριως επειδη μεχρι να γινει 1 1/2 χρονων ξυπνουσε 2-3 φορες τη νυχτα και μετα τον κοιμηζα μαζι μου στο κρεββατι..... οσο μικροτερα τοσο ευκολοτερα και καλυτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε όλες!!!

Αφροδιτη δεν κανεις κάτι λάθος του βγαίνει έτσι η αντίδραση για τον ερχομο του μικρου, με τον καιρο θα φτιαξουν τα πράγματα, βρες ώρα να περνάτε οι δυο σας μονο για να μην νιώθει ότι σε χάνει, να του τονιζεις ποσα πράγματα μπορει να κάνει που είναι μεγαλος και δεν μπορει ο μικρός και αυτο μπορει να τον βοηθήσει!

Ανθη θα στρώσει το φραουλοπαιδο που θα παει...λογικα θα τα πούμε την Κυριακή!!!!!!Εμείς καλα περνάμε άλμα ανάπτυξης και γκρινιάζουμε λίγο παραπάνω και τρώμεπιο τακτικά.

Νανσυ να πάτε στο χωριο θα αλλάξετε παραστάσεις μονο ελπίζω να μην χαλάσει το προγραμμα τους, φανταζομαι τρία καρεκλακια στο πίσω κάθισμα :D

Κατερίνα αυριο έχετε παιδιατρο να μας πεις ποσο πήρε η νεραιδουλα,

Αμαλία και εσείς εμβόλιο λίγο λίγο θα κάψει μετα θα είναι μια χαρα. Εμάς μας επερνε 40 αλλα φέτος λόγω της γενικότερης καταστασης μα είπε και περνει 30, ευτυχώς γιατι είναι και δυο. Αμαλια εγω ακόμα τον έχω δίπλα μου αλλα είμαστε ακόμα ξενιτεμενοι στο πατρικο μου, όταν θα γυρίσουμε πίσω θα δω αν βγάλει κανά μήνα ακόμα στο portbebe και να τον πάω στην κούνια όταν κλεισει τους 4 μήνες.

Σταυρουλα καλα λέει η Κατερίνα θα μας ντυσεις όλες θα σου λέμε τι θελουμε πάνω κάτω και εσύ θα μας δίνεις λυσεις :D να χαίρεσαι και τον Στραρτουλη σου, χαρούμενα μηνογενεθλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stauroula mou asta 40 noumero forao!!! :shock: megalo podi exo :cry::cry: na anebo athina tora me ta diduma einai polu duskolo dustuxos! polu oraia ta foremata pou ebales ;)

pasxalitsaki oxi den exo skopo na egkataleipso to rethymno :lol::lol: apla rotao giati menei i adelfi mou ekei ;) kai an theleis mporo na sou doso tilefona an xreiasteis kati ;)

kokona mou min stenaxoriesai...

nansy tora thumithika to eixes ksana pei, ksexnao kai ego :?:? emena pairnei 50 gia ta duo ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα ουτε που το καταλαβα πως περασε η ωρα τα εχει πιασει ολα..κ δεν ηξερα με πιο τα πρωτοασχοληθω..τωρα κοιμηθηκαν τα διδυμα κ επιτελους θα φαω..κ πειναω!!σημερα η διαιτα εχει μελιτζανες ιμαμ.

εγω οτι φορεμετα ειδα κ μου αρεσαν δεν πλησιαζονται!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...