Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

Σταυρούλα μεγειά τα ρουχαλάκια σας, μαμά και γιός.

Και μένα Αντωνία με μαύρη γόβα θα μου άρεσε περισσότερο!

Λία καλή τακτοποίηση!

Έλενα σιγά μην αντέξει 10 μέρες ακινησία...Θα δούμε, έχω σκάσει και μ΄αυτό.Αλουμίνια γιατί αλλάζετε?Είχατε παλια κουφώματα?Αν ναι, τώρα θα δείτε και μεγάλη διαφορά σε θέμα ζεστης το χειμώνα!

Υπομονή, θα σε ανταμείψει το αποτέλεσμα!

Ναταλία, κάνε ένα τηλ στο γιατρό καλού κακου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοκονα μου τελεια θα ταιριαζει η ασημι γοβα.η στυλιαστρια εστε τι λεει;;; :lol::lol:

εστε μουτην πρωτη τσαντα απο λονδινο την ειχα παρει μην φανταστεις διαφορα..30 ευρω γλιτωσα :lol::lol: κ ειναι αναλογα τι τιμη εχει η λιρα.η κολλητη μου οταν πηγε περυσι την πηρε ακριβοτερη.δεν ειχα τρελαθει με το λονδινο.ηταν σαν να ζουσες στο κεντρο στην αθηνα πολυ κινηση πολυ ενταση.ηταν τελεια εξω απο το λονδινο που μενει ο αδερφος του αντρα μου.τελεια σπιτια μεγαλα παρκα κτλ.αλλα ηταν κ μιση ωρα με το μετρο..

κ οι αγγλιδες φοραγαν οτι να ναι.μποτες αυτες με τι γουνα χωρις καλσον κ απο πανω καλοκαιρινο φορεμα!η ελειψη ηλιου του εχει βαρεσει στο κεφαλι :lol::lol:

εμενα κοριτσια τα μωρα συνεχιζουν κ κοιμουνται σχεδον ολη μερα..καμια σχεση με τη σαντυ..κ οταν ειναι ξυπνια ο μπεμπης καθεται ησυχος ουτε αγκαλιες θελει ουτε τιποτα ο βουδας μου..η μπεμπα ειναι λιγο αγκαλιτσας..

κ κοριτσια η σαντυ με την παιδοψυχολογο τεραστια αλλαγη..βεβαια εχω γινει κ εγω πολυ αυστηροτερη..ζημια κανει αμεσως δωματιο!κ αυτο εχει αποτελεσματα.εχει αρχισει κ μαθαινει την συνεπεια..

της ειπα που ερχεται κ στο κρεβατι το βραδυ κ μου πε να την αφηνω κ να μην την μαλωνω γιατι ειναι τεραστια αλλαγη τα διδυμα απλα να την ξαναπηγαινω οταν κοιμαται κ σιγα σιγα θα το σταματησει.

εαν δεν φτιαξουν τα πραγματα κοριτσια το χωριο δεν παιζει γιατι λεφτα για αγορα σπιτιου δεν υπαρχουν κ το πατρικο που ναι στο ονομα του μενουν τα πεθερικα μου οπως κ στο αλλο που μενει η κανονικη μαμα.το σπιτι εδω ειναι δικο μου κ να το πουλησω δεν παιζει αλλα ουτε κ να το νοικιασω δεν επιτρεπει ο πατερας μου να μπουνε ξενοι.να χουμε σπιτι στο μελλον κ να αγορασουμε κ αλλο το βρισκω ηλιθιο.εκτος κ αν μας κατσει το λαχειο κ αγορασουμε βιλαρα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ αυτό το site το έχω σαν οδηγό styling. Αυτά που έβαλα είναι για να δει πως συνδυάζουν το μπλε φόρεμα. Δείχνει το μοντέλο συνολικά ντυμένο όχι μόνο το φόρεμα.

Καλά τις αγγλίδες μην τις κοιτάς, πολύ μπας κλασαρία. Αφού όταν είχα πάει Ιμπιζα στα κλαμπ μας ξεχώριζαν γιατί όλες οι αγγλίδες ίδια ξεπλύματα ήταν. Βασικά μας περνούσαν περισσότερο για Ισπανίδες γιατί είμαστε κοντά σε εμφάνιση με τους Ισπανούς.

Νάνσυ πουά έ? μια χαρά. Δες φορέματα να πάρεις ιδέες από αυτό το site που σου έστειλα αλλά είναι πολύ ακριβά. Για πιο φθηνά σε προσιτή τιμή θα δεις εδώ πολύ καλή ποιότητα και από τοπ σχεδιαστές www.theoutnet.com

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εστε τα σαιτ ειναι πολυ χρησιμα!!!!! μου αρεσει που δειχνει πως πρεπει να φοραμε το συγκεκριμενο ρουχο και να το αναδεικνυουμε ;);););)

Αν ποτε αποκτησω λεφτα θα σε προσλαβω για προσωπικη στυλιστρια :D:D:D:D Ειμαι σιγουρη οτι εισαι πολυ στυλατη και κομψη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιακι σουπερ τελειο!!!! κανε τη μεταφραση σε ευρω.........μαζι με τα μεταφορικα εννοειται γιατι δεν σκαμπαζω απο αγορες απο σαιτ του εξωτερικου :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον κοριτσια σας βαζω φωτο το φορεμα..κ εγω θελω να βαλλω λουστρινι γοβα σε μαυρο που εχω αλλα πως θα βαλλω καλσον με τοση ζεστη...δεν θελει αυτη η γοβα καλσον :?::?: βοηθηστε ρε κοριτσια ενω η ασημι γοβες ειναι ανοιχτες απο μπροστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματι με αυτο το μπλε ταιριαζει πιο πολυ το μαυρο παπουτσι νομιζα οτι θα ηταν σκουρο μπλε.εγω κ καυσωνα να ειχε θα εβαζα καλσον απο το να με πεθαιναν τα ποδια μου..γιατι εχω ενα θεμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνακι εγω δεν φοραω ποτε καλσον!!!Δεν το αντεχω!Χειμωνα παντα μα παντα τη γοβα σκετη.

Νανσυ θα με παρει ο υπνος...

Δεν ηρθε ακομα το πεθερικον....Θα παω μια βολτα κατω στο μαγαζι,νβα βγει και ο μικρος γιατι πολυ νιαουριζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!

δε ξερω τι γινεται κ δε προλαβαινω πολυ να μπαινω.

πηγα να κοιμηθω τωρα το μεσημερι κ ξυπνησε ημπεμπουλα..ποναει η κοιλιτσα της,ετσι δειχνει δηλαδη.

αντωνια κ εγω λεω να βαλεις καλσον,νομιζω το σαββατο δεν θα εχει πολυ ζεστη.

η κατασταση ειναι πολυ χαλια οντως,εμενα σας ειπα που του εκοψαν 100 ευρω του αντρα μου;κ εγω αυτο τον μηνα δε πληρωθηκα γιατι πρεπει να κανω τα χαρτια για το 6μηνο οταν ληξει η λοχεια.κ ο μισθος του ειναι λιγο παραπανω απο το δανειο του σπιτιου...οποτε καταλαβαινετε...κ χθες στο μαρκετ 150 ευρω.ενταξει δε ξερω τι να πω..να δω πως θα ψωνισω ρουχα του αντωνη που θα κρυωσει ο καιρος κ δεν εχει τιποτα..

ελενακι κ εγω στεναχωρηθηκα με τη περιγραφη της μαμας σου..εχεις δικιο να στεναχωριεσαι,υπομονη..με τις μερες θα περασει κ θα συνηθισεις παλι.

παντως κ εγω ρε κοριτσια δε μπορω να παω εξωτερικο.καταρχην τρεμω να μπω σε αεροπλανο.απορω πως πηγα καποτε πενταημερη.ο αντρας μου εβγαλε εισητηρια για ρωμη πριν τρια χρονια να μου κανει εκπληξη κ δε πηγα ποτε :roll: .ευχομαι να μη βρεθω σε τοσο μεγαλη αναγκη γιατι μεγαλες κουβεντες δεν ειναι να λεμε.

εχω να σιδερωσω κ να κανω κ καθαρητιοτητα.απορω οταν παω δουλεια πως θα προλαβαινω..αχ δεν ειμαι καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντωνια πολυ ωραιο το φορεμα!!για να πω την αληθεια το σαββατο το μαυρο φορεμα που ειδες στο facebook

το φορεσα με μαυρη γοβα κ χωρις καλσον..αλλα το αποτελεσμα>με εκαναν παντου πληγες μεσα σε 2 λεπτα..τρελαθηκα..ευτηχως ειχα τα στρωτα μου παπουτσια λογου οδηγησης(πτολεμαϊδα πηγα χωρις τον αντρα μου,δουλευε)κ τα εβγαλα κατευθειαν..ουτε που ντραπηκα!!!!προκειμενου να κουτσαινω η να περπαταω ξυπολυτη... ;) απλα το καλσον σε χρωμα ποδιου πιστευω να μην με χτυπουσαν τοσο πολυ..

ελενα αντε καλοριζικα!!!θα ειναι σαν να αλλαζεις αλλο σπιτι!!!

αχ ρε βικακι..οντως σε καταλαβαινω ειναι παρα πολυ δυσκολα με τα οικονομικα..

εντωμεταξυ δεν μπηκα στην ομαδα..

ναταλια μου για να πω την αληθεια δεν ξερω κ εγω..ειχα κανονικη περιοδο..παρε τηλ την γιατρο!ισως να ειναι φυσιολογικο..

η σοκολατα δεν ξερω αν φερνει δυσκοιλιοτητα,αλλα αυτο που ξερω σιγουρα ειναι οτι φερνει κοιλοπονο στο μωρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι εσυ σκεφτεσαι τα ρουχα για φετος;;γιατι εγω σκεφτομαι γενικως για τα ρουχα των παιδιων απο εδω κ περα :lol::lol: καθε φθινωπορο κ ανοιξη θα σκεφτομαι ποσα θα θελει ο μπεμπης κ η σαντυ..αφου παρακαλαω σε γιορτες κ γενεθλια να μη τους κανουν παιχνιδια δωρο αλλα ρουχα..κ που να αρχισουν κ το παιδικο που θα θελουν ποσα..αχ κ αυτη η μανα μου να μη μου μαθε να ραβω.. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πασχαλιτσάκι για σένα τσάμπα δεν θέλω λεφτά :D:D

Νάνσυ τέλειο το φόρεμα.

Lia τέλειο το φόρεμα ειδικά για μας που δεν χάσαμε ακόμα τα περιττά κιλά :lol:

Αντωνία πολύ ωραίο το χρώμα και εννοείται ότι δεν χρειάζεται να βάλεις καλσόν. Εγώ τις loubies τις φοράω χωρίς καλσόν και μου αρέσει πιο πολύ χωρίς να σου πω γιατί τα καλσόν ψιλογιαλύζουν και μου την δίνουν.

Εγώ Νάνσυ αντί για καλσόν θα έβαζα στα σημεία που με ενοχλεί το παπούτσι compeed. Με αυτό δεν καταλαβαίνεις τίποτα. Πάρε compeed μαζί σου και όπου σε ενοχλήσει στο μυστήριο το βάζεις και ξενοιάζεις.

Επίσης, εγώ πάντα παίρνω μαζί μου ένα ζευγάρι μπαλαρίνες όπου μπορώ να τις φοράω πχ. στο αυτοκίνητο για να μην οδηγώ με το τακούνι.

beboula Ναι υπάρχει το enny di monaco το οποίο υπάρχει στο Κολωνάκι φυσικά αλλά και στο ψυχικό.

Δες εδώ http://www.ennydimonaco.gr/

Αντωνία αν αποφασίσεις τελικά να βάλεις καλσόν. Πήγαινε στα calzedonia και πάρε 8den αλλά πρώτον πάρε 2 σε περίπτωση που σου σκιστούν γιατί είναι πολύ λεπτά αυτά και σκίζονται εύκολα και 2ον να τα πάρεις ένα νούμερο μεγαλύτερο. Εγώ έτσι έκανα και δεν μου σκιζόντουσαν. Μου το είχε πει μία κοπέλα που δουλεύει εκεί. Τέλος, πάρτο ένα τόνο πιο σκούρο. Μην πάρει το τελείως άχρωμο (νομίζω havana κάτι λέγεται) πάρε την αμέσως επόμενη απόχρωση. Νομίζω cappuccino λεγεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...