Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΝΟ15!!ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

καλημερα κ απο εμασ!!!!!!

ολη την βδομαδα βρεχει κ ειμαστε σπιτι μασ!!! δεν μπορουμε ουτε μια βολτιτσα να παμε@@@@@!!!!!

κ εμεισ ψαχνουμε για κρεβατι για τοιν χρηστο γιατι την κουνια θα την παρει η μπεμπουλα μασ βεβαια ο μικροσ δεν θελει ουτε να το ακουει αυτο!!!

μαρια πεσ μου τι θεσ κ αν θυμαμαι θα σου πω!!! πριν μια 5ετια ασχολιομουν με το παουερποιντ αλλα θυμαμαι ελαχιστα πραματα!!! τωρα δεν το χω εγκαταστησει καν!!!! εχω ενα βιβλιο ομωσ που μπορει να γραφει!!!

ηλιανα μου ολα καλα να πανε ευχομαι!!!

θαλεια μου χαθηκαμε εσεισ!!!

ντιμααααακο :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x κ εγω σ αγαπαω

και μακαρι να ειχα ενα ατομο κοντα μου να μπορουσε να με βοηθησει αλλα..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 753
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα από την Κύπρο!! Ο καιρος μας εδω ειναι μουντος, φυσαει λιγο αλλα ζεστο αερα, εχει και σκονη και ο ουρανος ειανι κιτρινωπος και όοολο αυτό σου κανει μια διαθεση....αυτά από την ΕΜΥ!!!

Εμεις εδω όπως τα ξερετε!!!Χτες πηγαμε σε μια εκδηλωση εδω στο χωριο, και σημερα ο αντρας μου ειναι για ψαρεμα και εγω ψιλοτεμπελιαζω γιατι δεν εχω και πολλη όρεξη!!

Ελενακι μου να πειτε στο Χρησταρα να διαλεξει..την κουνια τη μικρουλα ή το κρεβατι το καινουριο το μεγαάααλο και αλλα τετοια..πιστευω θα θελει το μεγαλο το κρεβατι!!!

Ξερεις τι θελω? Εχω μια διαφανεια με τη ερωτηση και διαφορες απαντησεις από κατω και θελω όταν θα παταω τη σωστη απαντηση να εμφανιζεται ενα emoticon , μια φατσουλα που χοροπηδαει..ενω όταν παταω τη λαθος απαντηση να εμφανιζεται στεναχωρημενη...βασικα ξερω πως να το κανω να εμφανιζονται απλα, αλλα με το πατημα της σωστης απαντησης, να εμφανιζεται η κινουμενη φατσουλα (χωρις αλλο πατημα)δεν ξερω πως να το κανω...

Φιλεναδες μου σας φιλω όλες γλυκα...

Bye για την ώρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΥ ΓΛΥΚΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΜΑΣ. ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΝΕΟ ΛΑΠΤΟΠ ΤΩΡΑ ΠΙΑ. ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΟΨΟΧΡΟΝΙΑ. ΑΛΛΑ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΟΛΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΥΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΛΛΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

ΕΜΕΙΣ ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ, ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΜΕ ΠΑΝΩ ΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ. ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΑΝΗΨΙΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ. ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΑΦΗΣΕΙ Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΣΕ ΚΑΙ ΕΣΠΑΣΕ ΤΗΝ ΚΛΕΙΔΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΣΤΑΘΜΟ. ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΕΜΕΝΟ ΓΙΑ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ. ΟΠΟΤΕ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΕΠΕΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΟΛΟΙ ΠΗΡΑΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΟΠΟΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΙ ΑΠΟ ΜΑΣ Η ΓΙΑΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΞΑΝΑΔΕΙ.

ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΧΑΘΕΙ. ΠΟΥ ΗΣΑΣΤΑΝ ΚΑΛΕ ?

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΖΟΡΙΖΕΣΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΤΑ ΒΑΣΑΝΑ ΣΟΥ.

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. Η ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΙΚΗ ΟΤΑΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΒΙΑΣΤΑ. ΡΩΤΑ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΠΛΕΟΝ.

ΖΕΤΑΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΗΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ?

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ. ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ. ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.

ΗΛΙΑΝΝΟΥΛΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΜΕΘΑΥΡΙΟ. ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΑΣ.

ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΩΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ. ΨΑΡΙΣ ΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ ΘΑ ΚΑΝΩ. ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΛΑΠΙΚΗ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΔΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ. ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΗ Η ΛΑΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΜΟΥ. ΕΣΕΡΝΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΟΣΟ ΔΡΟΜΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΩ ΣΠΙΤΙ. ΨΩΝΙΑ ΚΑΙ ΝΙΚΟΣ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΑΡΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΛΑΞΕ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΤΟΥ Κ ΗΡΘΕ ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΟ :roll::roll::roll:

ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΩΡΑΙΑ Ε????

ΑΧ ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΡΟΣ ΑΛΛΑ ΕΠΙΣΗΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΤΩΡΑ :?:?:?:?

ΑΑΑΑ ΡΕΝΑΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΩ ΜΠΑΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ΕΡΓΑΛΙΩΝ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΜΕΓΕΝΘΥΝΤΙΚΟ ΦΑΚΟ ΠΟΥ ΔΙΠΛΑ ΓΡΑΦΕΙ ΕΝΑ ΠΟΣΟΣΤΟ ΠΧ 100% ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΞΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΚΑΙ ΜΑΖΙ Κ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ!!!ΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΜΕ EXPLORER!!!! AΛΛΙΩΣ ΠΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ!!! ;)

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ :roll::roll::roll: ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΑΒΑΤΙ Ο ΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΟΥ ΛΕΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΤΟΥ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΟΛΛΥ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΛΕΕΙ :D ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΜΕ ΜΑΚΟΥΙΝ Η ΠΛΑΥΜΟΜΠΙΛ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!

ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΗ ΚΑΟΥΡΑ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!

ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ!!!!!! ΓΕΝΝΑΩ 16 ΜΑΙΟΥ ΤΕΛΙΚΑ!!! ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΑΝ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΜΑΘΑ Μ ΗΡΘΕ ΚΑΠΩΣ :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου..............

Δεν εχω καθόλου όρεξη........συνέχεια είμαι με την αναγούλα και δεν το αντέχω...........

Και η δουλειά είναι πολύ πίσω........μετά τα τελευταία........δε θα χουμε να φαμε..........ο μισός κόσμος είναι απλήρωτος και ο άλος μισός τα φυλάει για το φαί.............

Κατα τα άλλα καλά........Ελενάκι ο Ορέστης κοιμάται μαζί μας οπότε........εμείς να δεις τι θα έχουμε.........Τον βάζω στο κραβάτι του και στη 1 ώρα ξυπνά να ρθει μαζί μας!!!!!!!!!!Δεν ξερω πως θα το κόψουμε...........

Του ετοίμασα και μεγάααααλο κρεβάτι αλλά δεν θελει να κοιμάται εκεί.........

Φιλάκια πολλά σε όλες...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ. ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΕ ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΠΩΣ ? ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ. ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ. ΑΝΤΕ ΤΟΝ ΕΦΑΓΕΣ ΤΟΝ ΓΑΙΔΑΡΟ ΦΙΛΕΝΑΔΑ. ΣΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΜΟΝΟ Η ΟΥΡΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΤΑ, ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ. ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΑΝΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΚΙ ΑΝΤΑΠΕΚΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΕ ΟΛΑ. ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΜΕ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ. ΔΕΝ ΣΕ ΦΟΒΑΜΑΙ. Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ. ΧΑΛΙΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΚΙ ΕΣΕΣ ΔΕΝ ΦΤΑΙΤΕ ΚΙΟΛΑΣ. ΣΑΣ ΠΗΡΑΝΕ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΤΟΥΣ ΟΙ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΧΕΙΡΙΣΜΟΥΣ ΤΟΥΣ.

ΕΓΩ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΝΝΤΕΥΞΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛ. ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑ, ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΠΛΑΚΑ. ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΑ ΧΘΕΣ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟΝ ΜΙΣΘΟ, ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΤΕΛΕΙΩΣ. 740 ΜΙΚΤΑ ΛΕΕΙ, ΔΗΛΑΔΗ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 600 ΣΤΟ ΧΕΡΙ. ΕΓΩ ΤΟΣΑ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΟΥΤΕ ΠΡΙΝ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ. ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ? ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΘΕΣΗ ΚΙ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΑ ΕΞΩ, ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ Η ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΜΕ ΕΠΙΛΕΞΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΜΗΔΑΜΙΝΗ. ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΙΣΘΟΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΟ. ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ, ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ. ΚΑΙ ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες μου καλησπερα!!!

Το βαψαμε αλλα θα το βγαλω αυριο φωτο που θα το περασουμε 2ο χερι τον ενα τοιχο που εμεινε..ωραιο ειναι αν και θα προτιμουσα λιγο πιο σκουρο γκρι γιατι αυτο μοιαζει αρκετα με ασπρο..μονο αν εχεισ διπλα κατι ασπρο καταλαβαινεις τη διαφορα..τεσπα..η Μαρινα εχει απολυτο δικαιο...απλα εδω νομιζω ειμαστε λιγο πιο οργανωμενοι,αν συγκρινω και με την περιοδο που εζησα Ελλαδα...βασικα ειμαστε πολυ πιο λιγοι, όχι οτι δικαιολογουνται τα λαθη τους..αλλα ας πουμε τωρα οργανωθηκαν πολλες οργανωσεις και βοηθουν..ειδατε με τη συναυλια τι εγινε ε? εισοδος ελευθερη απλα για να μπεις επρεπε να παρεις τροφιμα..γεμισαν λεει 6 αποθηκες φαγωσιμα για να βοηθησουν οικογενειες που τα εχουν αναγκη..Τωρα τον Απριλη η cyta, που ειναι ο Οτε της Κυπρου, εχει δωρεαν όλες τις κλησεις στο εσσωτερικο σε σταθερα και μη...(όχι ότι θα ζημιωσει κιολας έτσι?)...Απλα εδω όλοι ειναι με δανεια και αυτα ειναι το ζορι..που τωρα δε βγαινει η δοση...εχω ακουσει περιπτωση στις ειδησεις, παιδι που μενει σε σπιτι 2 εκατομμυριων, οι γονεις μειναν ανεργοι και το παιδι σιτιζεται απο το συσσιτιο στο σχολειο!Αχ...παντως εγω απελπιζομαι αλλα μερικες φορες λεω ότι εχουμε μαθει να περναμε και με τα λιγα και σιγα σιγα θα τα καταφερουμε..δε μεγαλωσα στα πλουτη, οποτε δε θα μου φανουν εντονα οι στερησεις!!!!

Ελενακι μου πως εισαι? Μαρινα μου εσύ? αναγουλες εχεις μονο ή και καουρες?

Ρενατα μου πως εισαι? Έτσι με τη δουλεια ε?αυτο που λεγαμε..θα καταντησουμε να παρακαλαμε για τα ψιχουλα...

Θαλιτσα,Ζετα, Μαρια,Μικα,Ντιμι,Ηλιαννα, Θενα μου, κοριτσια μου τι κανετε?

Εγω εχω απο χτες περιμενω να αδιαθετησω και ειμαι χαλια..χτες ειχα νευρα και σημερα με επιασε ευαισθησια..αντι νευρα μου ερχεται να κλαιω με το παραμικρο..εντομεταξυ σημερα μου ψιλοηρθε, και ειμαι...αχ αυτες οι ορμονες οι ατιμες...η ψυχολογια μου ειναι στα πατωματα...

παντως εχουμε υγεια, το κυριοτερο!!

Αυτα απο μενα κουκλες μου!!!Σας φιλω γλυκα όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ κοριτσάκια μου!

Δεν σας ξεχνώ ποτέ ... σας παροκολουθώ αλλά εχω απίστευτη δουλειά τώρα πια στο γραφείο που έχουμε μείνει εμείς κι εμείς... και δεν προλαβαίνω τίποτα ...!Τωρα β΄ρήκα χρόνο γιατί έχει καθυστερήσει να έρθει το boss.... xaxaxaa

μαράκι μου υπομονούλα ! Εϊναι δύσκολα δεν το συζητώ αλλά όπως το πες ! Έχουμε μάθει και με τα λίγα και θα μάθουμε και μ ακόμα λιγότερα ! Γεροί να είμαστε! ΜΕγια΄λοιπόν το δωματιάκι σας ... το πολύ πολύ το περνάς άλλο ενα χεράκι ίσως να σκουρήνει???? λεω εγώ τώρα.... :roll:

Ελενουμπάκι με το κοιλουμπάκι τι κανεις??? Γιατί σου έπεσε βαρύ παιδί μου η ημερομηνία? Ισα ισα ... αλλά επειδή δε θυμάμαι να το έχω διαβάσει καπου ... γιατί είναι δεδομένο οτι θα είναι η ημερομηνία αυτή? Θα είναι καισαρική οπωσδήποτε δηλαδή ???? :?::?:

Ρενατούλα θα σε παρω μεσα στη μερα γιατί όχι μόνο εχουμε χαθεί ... αλλά μη πω τι έχουμε κανει.... :oops::oops::o:o:shock::shock::D χαχχαχαχαχαααα .... σου εχω πρόταση... επίσης Ζετάκι και σε σένα ..... ετοιμάσου για τηλέφωνο !!!!!Μέσα στην ημέρα θα σας παρω και τις δύο.

Στις υπόλοιπες να στείλω μια μεγάλη αγκαλιά και πολλά πολλά φιλιά ~~~~!!!!!

Εμείς καλά είμαστε... το πάρτυ μας πήγε πολύ καλά ! Ολα τα παιδάκια πέρασαν υπέροχα ... το δικό μου νομίζω ακόμα πιο πολύ και δε η μάνα..... περήφανη και καμαρωτή καμαρωτή έκανε κολοτούμπες μέσα στα μπαλάκια του παιδότοπου... χαχαχχαχαχαχαχχαχαχαααααααααααα αααα ...το αξιοσημείωτο είναιότι είδα το παιδάκιμου πρώτη φορά να ζηλεύει χιχιιχχιιχιιχιιι .... δε τολμούα να πάρω αγκαλιά κάποια φιλη της απο το σχολείο ... ανέβαινε και στον σβέρκο μου ακόμα για να την΄πάρω κι εκείνη.... χαχαχχαχααααα

αυτά ... αν προλάβω θα σας βάλω μια φωτό απο το πάρτυ κι αλλη μια απο τη τουρτα που της έφτιαξα εγώ για το σχολείο της !!!! φιλάκια πολλά μου λείπετε όλες εσείς που έχετε εξαφανιστεί .... αλλά σας καταλαβαίνω απόλυτα !!!!

Συμπεθερούλα μου σ αγαπώ !!!!

[smilie=love9.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love7.gif][smilie=love6.gif][smilie=love4.gif][smilie=love9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ. ΧΑΛΙΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ ΓΙΑ ΨΙΧΟΥΛΑ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ. ΟΧΙ ΣΑΝ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Η ΝΤΙΜΗ ΜΑΣ ΒΕΒΑΙΑ.....

ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΠΑΡΤΑΚΙ ΣΑΣ. ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ !!!! ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ.....ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΕΧΩ ΕΔΩ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΑΥΡΙΟ. ΟΠΟΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΚΑΝΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΛΙΓΟ Η ΩΡΑ ΜΑΣ. ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ. ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΜΠΑΛΕΤΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ. ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΑΩ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΑΜΕ. ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΒΓΑΛΑΜΕ ΗΤΑΝ ΤΩΝ 15 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΒΛΕΠΑΜΕ ΚΑΙ Η ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ. ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΑΩ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ.

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΧΑΝΕΣΤΕ ΚΑΛΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ? ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΜΗΝΑΣ ΤΩΝ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia μανεσ τι κανετε εμεισ καλα να λεμε δηλαδη!

ρενατα να μη ξεχασω ,κρατα πατημενο το ctrl με με την ροδελα απο το ποντικι μεγαλωνει οσο θελεισ ;)

ελενακι μου ολο θελω να σε παρω κανα τηλεφωνο κ ολο κατι γενετε κ μετα το ξεχναω :oops: που θα παει ομως :mrgreen: ....κουραγια με καουρεσ εχω περασει πολλεσ κ ξερω τι πονο κανει!!!!!!!!!!!!

συμπεθερα χρονια πολλα καλε κ πολυχρονο το κοριτσακι σου ,τωρα ολεσ με τουρτεσ του σπιτιου τι βγαζουμε κ τελικα κ πιο λαιτ ειναι αλλα κυριοσ ειμαστε κ περιφανεσ που τισ φτιαχνουμε :mrgreen:

μαρινακι την πατησεσ με τον ορεστη χιχι σε βλεπω εσενα με μαγααααααλο κρεβατι αχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ντιμη μου να τη χαιρεσαι την κουκλιτσα σου στα 100!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Να εχει υγεια και να την καμαρωνεις παντα!!!!!!!!!!!! Μαρακι με γεια το δωματιο σας! Οπως τα λες θα τα καταφερουμε κ με τα λιγα..αρκει να εχουμε υγεια...καμια φορα στεναχωριεμαι που θελω να κανω πραγματα και δε μπορω αλλα μετα σκεφτομαι ποσος κοσμος δεν εχει ουτε τα βασικα και αρρωστιες και συνερχομαι. Και αισθανομαι κ τυψεις που σκεφτομαι μλκς...Εμεις καλα επλυνα και τα χαλια σαλονιου και κουζινας και σιγα σιγα θα αρχισω γενικη κουρτινες τοιχους .θελω οταν κανω την προσπαθεια να μην εχω τιποτα στο κεφαλι μου...η Μαρια μια χαρα ειναι Δοξα Το Θεο κοιμαται ακομα. Οταν κανουμε αγκαλιτσες λιωνω η μανα, ειναι πολυ χαδιαρικο κοριτσακι αλλα μην της πειτε για να κανει η μαμα αλλο μωρακι..κουναει δεξια αριστερα το κεφαλι της και λεει οχι οχι! χθες εφτιαξα με καταπληκτικη σπανακοπιτα με χωριατικο φυλλο δικο μου μουρλια εγινε...και προχθες σπιτικη πιτσα. Σημερα θα φτιαξω γιδα με πατατες στο φουρνο και σαλατα! Ελενα γκαστρουλα που εισαι, με καισαρικη θα γεννησεις? Μαρινακι πως πας που εισαι πως παει το νινι? Ρενατακι βρηκες δουλεια τελικα? Θενα,ζετα,Ηλιαννα,Αλεκα, Θαλεια πολλα φιλακια!!!!!!!!!!! ποια παιδακια εχουν σειρα σε γεννεθλια? εμεις ειμαστε οι τελευταιες της παρεας 11 Ιουνιου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφούλες !

Σ ευχαριστώ πολύ Μικούλα μου !!!!!!!!!!!! Αχ πόσο ωραία ακούγονται παντα όλα αυτά τα καλούδια σου !!!!!!!!!!!!! και αχ πόσο σας ζηλέυω με τις αγκαλιές σας και τις τρυφορότητές σας !!!!!!!!!!! εμείς είμαστε πιο... συγκρατημένες .... κι όσο η δύστυχη η μανα ζουμπάει ..φιλάει... αγκαλιάζει .... η κόρη τίποτα... κυρία..!!!!χαχαχααααα :lol: αλλά γονίδια είναι αυτά !!! δεν έχω αμφιβολία καμία.... μπαμπάς ... παππούς .... γιαγιά ..... όλο το σόι είναι πολύ σκληραγωγημένο .... χιχιιχιχιχιχχιιιιιι δεν πειράζει ... μου αρκεί που μ αγαπάει κ μου το δείχνει κ μου το λεει με τους δικούς της μοναδικούς τρόπους κι ας μην είναι αυτό πάντα μια μεγάλη αγκαλιά !!!!!!!!!!! ;);)

Κατά τ άλλα καλά ... αν και .. . με θεματάκι δυσκοιλιόττητας ξανά ... αρχίσαμε πάλι δαμάσκηνα μπάρες δημητριακών κι ότι άλλο μπορώ.... !!!

Φιλάκια πολλά πολλά σε όλες σας!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΘΕΝΑ ΜΟΥ Α ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ. ΕΙΔΑ ΤΟ ΦΩΣ ΤΟ ΑΛΗΘΙΝΟ !!!! ΕΙΧΑ ΣΤΡΑΒΩΘΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ.

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΖΗΛΕΨΟΥΜΕ ΠΑΛΙ. ΓΕΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΧΑΔΙΑ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑ ΜΕ ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ. ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΔΗΛΑΔΗ ΟΛΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ. ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΦΗΣΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΣΚΑΤΟΥΛΙΚΟ. ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΙ ΕΣΥ.

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΝΑΩ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ ΠΕΡΙΚΑΡΔΙΤΙΔΑ. ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΕΝΡΩΣΗ ΥΓΡΟΥ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ, ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ. ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ. ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΥΡΙΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΒΑΡΔΙΕΣ. ΑΠΟΨΕ ΕΙΝΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ. ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΑ ΝΥΧΤΕΡΙΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΙΣ ΑΛΛΕ ΩΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΤΩΡΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΩ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΟ. ΕΧΕΙ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙ. Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΓΑΜΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΦΑΝΕ ΦΑΓΗΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ. ΟΛΟ ΜΕ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΤΗΝ ΒΓΑΖΟΥΝΕ. ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ. ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε Ρενατούλι μου κρίμα πολύ κρίμα !!!!!!! Περαστικα΄της γρήγορα γρήγορα καταρχήν κι υπομονή εσείς οι υπόλοιποι ! Οπως το πες ΥΓΕΙΑ να έχουμε κ τίποτα άλλο !!!!!!!!!!! Καιι πως το παθε αυτό ? απο κρύωμα ας πούμε ? Ειμαι κι ασχετη.. Καλά θα σε πάρω τηλεφωνάκι ...

Εμείς καλά σχετικά,,, με θέμα δυσκλοιλιότητας όμως πάλι !!! ουφ ...το πως στεναχωριέμαι να τη βλέπω κ να την ακούω να ουρλιάζει και να χτυπιέται από τον πόνο δε λέγεται !!!!!!!!! Πήρα κ το γιατρό μας χτες κ ειπε να της δίνω για λίγες μέρες λίγο λαδάκι πόσιμο Nuyol αν δεν κάνω λάθος το λένε... να τη βοηθήσει να μαλακώσουν κ να μην πονάει κ αρα να μην φοβάται να παει στην τουαλέται γιατί αυτό επιδεινώνει τη πρόβλημα .... απο φαγητά κ φρουτα κ λαχανικα΄προσέχω όσο μπορώ .. .την έχω ταράξει στο αχλάδι τα δαμάσκηνα τη βρώμη... !!! Θα δούμε....

Ισως αν ειμαστε αυριο καλά να παμε βολτίτσα σε ένα πολιτιστικό πάρκο πολύ μεγάλο με δραστηριότητες διάφορες κάθε ΣΚ για τα παιδιά .... χρυσαλίδα λέγεται ... αν παμε τελικά θα σας πω τα νέα μας Δευτέρα ..

Αυτά ... φιλακια σε ολες σας και καλό σαββατοκύριακο !!παω για δουλίτσα ΄γιατί έχουν πλακώσει πάλι διάφορα... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγωωωωωωωωωω :D:D

η κουρασμενη μανα!!!!

με εχει πεθανει κ ο γιοσ αλλα και η κορη που εχει περασει την κοιλια μου για παιδικη χαρα!!!

ντιμη μου μια απο τα ιδια πηραμε ντουλφολακ κ μια βδομαδα ειμασταν οκ και μετα παλι τα ιδια!!!

τωρα πηρα φυτικεσ ινεσ σε σκονη απο το φαρμακειο BENEFIBRA Κ ΤΟΝ ΔΙΝΩ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ Κ ΚΑΝΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!! δεν ξερω μου ειπαν τοι ειναι φυσικο και μπορω να δινω για οσο καιρο θελω αλλα ετσι κ αλλιωσ δεν δινω καθε μερα!!!!!

ρενατακι μου κουραγιο δυσκολα πραματα αυτα ευχομαι ολα να πανε καλα!!!!!!

και επειδη σασ διβααζω με δοσεις θα σασ πω οτι δεν θυμαμαι τιποτα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

στην μικα μου μονο θα; πω καλη επιτυχεια με την προσπαθεια και ναι γεννησα με καισαρικη γατι ο χρηστοσ ηταν υσχιακο με τον κολο κατεβαινε το κολοπαιδο :lol::lol::lol::lol::lol:

αυτααααααααααααα μη με παρεξηγατε κοπελιεσ σασ ειπα ειναι και η μνημη ψαριου τησ εγγυμοσυνησ !!!!!!!!!!!

σασ ειπα οτι σασ αγαπαααααω?????????????????????????????? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα κι εγώ μετά από τόσο καιρό και έχασα την μπάλα...τι αλλαγές έγιναν εδώ μέσα?! δεν μπορούσα να βρω το θεματακι μας με τίποτα...τι μου κάνετε? εμείς καλά!!! χάθηκα λίγο αλλά σας σκέφτομαι να το ξέρετε...το πρωί πάω γυμναστήριο, μετά γυρίζω μαγειρεύω, μαζεύω λίγο το σπίτι και πάω για δουλειά. έχω και τη δημητρούλα που έχει γίνει δύσκολο παιδάκι και με ζορίζει...πεισμώνει, μιλάει ακαταπαυστα και σε όλα έχει λόγο και αντίλογο, είναι γλωσσού και κάθε μέρα τσακωνόμαστε...κατα΄τα άλλα τα ίδια...ο σύζυγος ακόμα ψάχνει για δουλειά κι εγώ δουλεύω 4-6 ώρες τη μερα...περιμένω λίγο το πάσχα να ξεκουραστώ γιατί από τις 8 το πρωί κάθομαι στις 9 το βράδυ η δόλια...που να δούλευα και 8ωρο. ρενάτα μου γλυκιά περαστικά στην αδερφή σου εύχομαι ολόψυχα.όλα καλά θα πάνε, είμαι σίγουρη. συμπεθερούλα μου άντε φτανει η μερα να γνωρισεις την κοράκλα σου και να κάνεις τον χρηστάκο μας big brother!!! εμένα η μικρή είδε έναν μπέμπη 5 μηνών και από τότε μου λεει μαμά εσύ πότε θα έχεις μωράκι στην κοιλίτσα σου? τι να της πω της δολιας? ας όψεται η ανεργία μας και η κρίση... της λέω λοιπόν πως αν θέλει ο χριστούλης θα μας στείλει ένα μωρακι αργότερα αν πάλι δεν θέλει δεν πειράζει...προς το παρόν την καλύπτω έτσι, αργότερα δεν ξέρω...ντίμη μου εσείς τι κάνετε? η άλλη γκαστρούλα μας? δεν θυμάμαι να σχολιάσω κάτι άλλο. θα προσπαθήσω να ξαναμπω πιο σύντομα. φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εδω είμαι και εγώ αλλά δεν πολυεχω όρεξη ως συνήθως... Ξεκινήσαμε και δουλεια η Σάντυ με γαστρεντερίτιδα και ο βοβολας περπατάει παραλίγο να σπάσει το δόντι του πλυμμηρισε το χαλί αίματα.

Ελενα τέλεια η φωτο σας με το καλό αγάπη μου να υποδεχτεις την πριγκιπεσσα σου και μην αγχώνεσαι για τις ζηλιες γιατί θα υπάρχουν! Καλα γιατί δεν προγραμματιζεις την καισαρική στην ίδια ημερομηνία με το χρηστακι σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ΣΟΣ!!!Ακομα τα ψαχνω..ακρη δε βρισκω..θα ξαναμπω αυριο για λεπτομερειες και νεότερα...Σας φιλω όλες!!

Αλεκα μου σε πεθυμησαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χάθηκα και γω με τόσες αλλαγές!!!!!!!!!!!

Τρόμαξα...........

Σας βρήκα όμως!!!!!!!!!!!!

Τι μου κάνετε??????Μακάρι να είστε όλες καλά και τα μπεμπάκια μας καλύτερα!!!!!!!!!!!!!!

Πήγαμε προχτές για την αυχενική.........όλα πολύ καλά!!!!!!!!!Πιθανότητα 1 στις 10000 λέει............Ναι και την προηγούμενη φορά το ίδιο και στο τέλος κάναμε αμνιοκέντηση!!!!!!!!!!Μάλλον κοριτσάκι μου είπε!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Θα σας διαβάσω και θα επιστρέψω!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bre bre bre ...... τι σόι αλλαγές είναι τούτες ??? Απο χτες προσπαθώ να βρω το θεματάκι μας ... χαχαχχαχααχαχααα

Ζετούλι μου πολύ χαίρομαι που εμφανίστηκες ..... ακριβώς όπως το πες !!! που να δούλευες κι 8ωρο!!! Ελα να με δεις .. για να καταλάβεις πως ειναι.. .χαχχαχχαχαχααχααα δεν προλαβαίνω ούτε τηλέφωνο να σας πάρω /... που το ξέρω ότι ακούγεται γελοίο και ψέμα σαν να σας κοροιδεύω αλλά όμως είναι ηαλήθεια !!!!

Ρενατούλι μου τι γίνεται με την αδερφή σου ???

Ελενάκι μας γλυκό ... δεν ξέρω ειλικρινά πως να αντιδράσω με τη δυσκοιλιότητα της Αννας Μαρίας .. κ τι δεν της δίνω να τρώει... από φυτικές ίνες κ αυτα που βοηθούν ... συν το λαδάκι του φαρμακείου... και πάλι ... δυσκολεύεται .Θεωρώ ότι το φοβάται πια .. κ εχει τρομοκρατηθεί με την ιδέα κ μόνο ότι θα πονέσει πολύ ... :D

Εσύ κι η κοιλούμπα σου ???? βαραίνεις???

Αλεκάκι μου... μη στεναχωριέσαι όλες σε μια παρόμοια κατάσταση ... "τρέλας" είμαστε .... Καλή υπομονή και καλή συνέχεια!!!

Ελπίζω οι υπόλοιπες να μας βρουν... εύκολα κ να ξανασυναντηθούμε ... γρήγορα χαχαχχα

ΕΜείς δοκιμάσαμε μια καινούργια πισίνα που είανι πολύ πιο κοντά μας κ θα πέφτει ΄μόνη της .. χωρίς τη μάνα.. κ θα είναι με τις φίλες της από το σχολείο .... γιανα δούμε ... Φιλάκια πολλά πολλά !!!!!!!!!!! Καλήσυνέχεια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες τι κανετε???τα μωρα σας???οι γκαστρουλες πως πανε???

ειπα να μπω και εγω μετα απο τοσο καιρο αλλα χαμος ευτυχως συνηθιζετε ευκολα...

εμεις καλα ειμαστε σε γενικες γραμμες ειχα και τα 2 με πυρετο και τωρα εχουν βηχα αστα και να παει με αυτες τις ιωσεις...

αντε να μπει το καλοκαιρι να ηρεμησω συνεχεια αρρωστοι μας εχουν ψεκασει για τα καλα...

θελω τα φωτα σας η μικρη θηλαζει αποκλειστικα απο την μερα που γεννησαμε μεχρι και σημερα

τελος του μηνα ξεκιναω δουλεια 8ωρο φυσικα της δοκιμασα κανα 2 φορες να της δωσω με μπιμπερο γαλα ξενο και δεν δεχετε

κανει σχεδια τρελα και δεν ανοιγει το στομα...καμια λυση να το πιασει???

στις υπολοιπες πολλα φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγω....καλα ακρη δεν βγαζω

βρε κοιλιαααα που εισαι ελενακι πολυ σου παει να το καθιερωσεισ,ενα μωρο καθε χρονο αχαχαχαχα

φιλια σε ολεσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανες!!!!!!!!!!!!! Ο καιρος επιτελους ανοιξιατικος, εγω συνεχιζω γενικη καθαριοτητα ολου του σπιτιου. Χθες καθαρισα ολα τα ντουλαπια κουζινας τρελαιηκααααααααααααααα :mad: απλα αλλαξα θεσεις σε ταπερ κ ταψια ,συσκευες και μου πηρε χρονο. Σημερα θα παμε τη Μαρια παιδιατρο, εχει κατι ασπρακια στις αμυγδαλες και θα παμε να τη δει.Ειδα κ επαθα να βρω το θεμα μας, ωραιο φαινεται το καινουργιο ανανεωμενο!!!!!!! Ρενατα ευχομαι να ειναι περαστικα στην αδερφουλα σου σιδερενια και με το καλο να βγειτε απο νοσοκομειο. Ελενακι τι ομορφη φωτο κ κοιλιτσα κουκλαρα μανα!!!!!!!!!! Ζετακι τι μου κανετε? Θενα σουπερ μαμα? Μαρια 1984 εσυ εισαι με αυτητη φωτο...λεω κ γω οταν μου εστειλες ποια ειναι αυτη. περαστικα σας! Ντιμακο μου και μεις με τη δυσκιλιοτητα απο μωρο εχουμε το θεμα..να ρωτησω φυτικες ινες λεγοντε κοριτσια να παρω κ γω.πινω καφεδακι θα ξυπνησουν τα καμαρια μου να παμε παιδιατρο. φιλια πολλα πολλα σε ολες!!!!!!!!!!Ηλιαννακι ολο ωραιες φωτο βαζεις στο φατσοβιβλιο, εδω καμια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...