Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΝΟ15!!ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

Μαρινα μου τωρα ειδα το μην.σου!!!Μπραβο μπραβο μπραβο!!!Καλα πολύ επαναστατικο παιδι θα βγει!!! :lol::lol::lol::lol: δαφνοστολισμενο!!!! Η πρωτη του λεξη θα ειναι ΟΧΙ!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 753
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΛΛΛΕΙΙΙΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!!!!!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΜΩΡΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαράκι μου εγώ του δωσα MUCOTHIOL για το βηχα και δεν εκανε τίποτα......Είχε μόνο το βράδυ λίγο βήχα και τελικά πήγαμε γιατρό και δεν είχε βρογχικά πρέπει να ναι σαν αλλεργία του ανώτερου αναπνευστικού και μου δωσε ACTIFED και BENILYN.....Το τελευταίο είναι πολύ καλό και κάνει και για αλλεργία..................

Όσο για τις ρίγες.........χαράς την όρεξη..................αλλά θα ναι πολύ ωραίο!!!!!!!!!!!!Φτάνει να τον πείσεις......πες του ότι θα φτιάξει έργο τέχνης!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πρέπει να ετοιμαστούμε σιγά σιγα και μεις για το δωμάτιο του Ορέστη που δεν το φτιάξαμε ακόμα..............

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε σου εύχομαι ολόψυχα να κανείς και τη κορακλα τώρα μαρινακι μου...

καλα ακομη δεν εχεις κάνει το δωμάτιο του Ορέστη? Μη μου πεις ότι κοιμάται ακομη μαζί σου...

Μαρία δεν είναι τίποτα να κανείς ρίγες απλώς ένα οτιδήποτε εργαλείο για να κανείς τα κενά και κανα δυο χαρτοταινιες ρολλά για να μη ξεφεύγει η μπογιά. Εμείς έτσι κάναμε το δωμάτιο των παιδιών ρίγες γαλάζιες - ροζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2 σε 1 εδω κ παλι!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ΥΟΟΗΟΟΟΟΟΟΟ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΑΛΛΗ 2 ΣΕ1 ΔΗΆΔΔΗ???? ΑΝΥΤΕ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΑΥΧΕΝΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ :cry::cry:

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΣΤΗΞΩ ΟΡΘΙΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ!!!!

ΑΥΡΙΟ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!! τι κάνετε? μαρινάκι μου με το καλό!!! εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι ένα υγιέστατο μωρουλίνι!!! τι καλά που μεγαλώνει κι άλλο η παρεούλα μας!!!! μίκα σε περιμένουμε αμέσως μετά ;););) εμείς καλά είμαστε, εχω ξεκινήσει κι εγώ fitness σαν την μίκα ;) βγαίνω για τρέξιμο κάθε πρωί κατά τις 8 και μετά γυρίζω άλλος άνθρωπος!!!! έχω πάρει 3 κιλά από τα χριστούγεννα και θέλω να τα χάσω και να σφίξω και λίγο...όταν βρει δουλειά και ο σύζυξ θα γραφτώ ζούμπα!!! περνάω την κρίση των 30, φαίνεται?! την κυριακή πήγα τη μικρή σε ένα καρναβάλι στην πλατεία και κατενθουσιάστηκε!!! αυτές τις μέρες λόγω καιρού δουλεύω 4-6 ώρες και έτσι περνάμε χρόνο μαζί... παίζουμε, κάνουμε δουλίτσες και την βγάζω για ποδήλατο και το ψυχουλάκι μου το ευχαριστιέται και με ρωτάει μαμά θα δουλεύεις και αύριο λίγο? 3ήμερο θα την κάνουμε για σπάρτη με ένα φιλικό ζευγάρι να ξελαμπικάρουμε λιγο!!! συμπεθερούλα μήπως σε ματιάσανε?! μα βάλε μας καλέ μια φωτό την κοιλουμπίτσα σου αλλιώς θα βάλω εγώ την δικιά μου μόλις έχω τελειώσει κανα δυό σουβλάκια και μια κοκα κόλα και θα δεις :lol::lol::lol: αλέκα τα ομορφόπαιδά σου τι κάνουν? εσύ πότε ξεκινάς δουλειά? μαράκι μου στο είπα ότι όλα θα είναι καλά!!! βάλε φωτό μόλις τελειώσετε τις εργασίες :P:P:P:P:P πάω να απλώσω ρούχα και να φτιάξω καφεδάκι!!! καλημέρααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΠΙΣΗΜΩΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ !!! ΝΑ ΕΧΕΙΙΣ ΤΗΝ ΠΙΟ ΚΛΑΗ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ. ΑΝΤΕ ΠΙΑ....ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ. ΤΟΣΗ ΣΙΓΟΥΡΗ ΗΣΟΥΝ ΒΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ?

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΡΙΓΕΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΙΣΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ. ΠΕΣ ΤΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΑΛΕΚΑΣ. ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΝΤΥΣΑ SPINDERMAN ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ. ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΣΑΝ ΑΡΑΧΝΗ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ? Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ?

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ? ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΙ ΜΑΣ ? ΟΛΕΣ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΤΙΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΔΕΙΞΕΙΣ ΒΛΕΠΩ. ΚΙ ΕΓΩ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΠΗΡΑ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΑΜΟΚ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΑ ΧΑΣΩ. ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΝΩ ΑΤΑΣΘΑΛΙΕΣ. ΙΣΩΣ ΤΑ ΧΑΣΩ ΤΟ ΠΑΣΧΑ, ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗ. ΕΚΕΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΝΩ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ? ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΠΑΛΙ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΠΑΩ ΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΟ ΦΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΕΙΝΑΣΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου...................

Σας ευχαριστώ για τις ευχές.........Γερό να ναι και δε με πειραζει καθόλου το φυλο..............

Ήτανε σίγουρο καλέ!!!!!!!!!!!!Αφού ξερω και την ημερομηνία 4/2!!!!!!!!!!!!!Με τόσες μέρες καθυστέρηση και αναγούλες............Είμαι συνέχεια 24ωρο με ανακατωσούρα...........ουφφφφφφφφφφφφ

Αρχίσατε τις γυμναστικές????????Εμείς θα βάζουμε τα κιλά και σεις θα τα βγάζετε.............. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Άτε περιμένουμε την επόμενη κοιλίτσα τώρα...............

Ακόμα δεν κάναμε το δωμάτιο του Ορέστη κοιμάται στο δικό μας............Και ο άντρας μου σχεδιάζει να κάνει κρεβάτι παραγγελία να κοιμάμαστε όλοι γιατι ειναι κριμα το μωρό να πάει στην τιμωρία............Και όλα αυτά γιατί το δωμάτιο του δεν ειναι κολλητό στο δικό μας!!!!!!!!!!!!!Υπομονή.............

Ομως πρέπει να πάει σύντομα............

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!

Ελενακι μου από την εγκυμοσυνη ειναι αυτά? Σου αρεσε που αυξηθηκατε εσεις οι οικονομικές συσκευασίες ε???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ζετα μου γραφτε με και εμενα στο κλαμπ!!Κανω πάλι με συστημα, διαδρομο, βαρακια κλπ..γιατι τωρα που φοραω όλο και πιο λεπτες μπλουζες που ανοιγει ο καιρός, όλο και περισσότεροι βλεπουν την κοιλιτσα που πεταει και με ρωτανε αν ειμαι εγκυος :roll: ...τις προαλλες δε θυμαμαι αν σας το πα, μια θεια μου δε με πιστευε που της ελεγα οχι, και με κοιταγε πονηρα, ότι και καλα ηθελα να το κρυψω επειδη ειναι αρχες.. :|:| Πολυ ομορφες οι στιγμες που περνας με την κοριτσαρα σου..και εμενα ο Κωνσταντινος τα Σαββατα που ξυπναμε μαζι, μου λεει "δε θα πας για δουλεια σημερα μαμα ετσι?" και χαιρεται :)

Μαρινακι μουπως εισαι? νωρις ξεκινησανε οι αναγουλες ε? Το ειπατε στον Ορεστη? τι λεει? Και μενα ο Χαρης εχει ενα κολλημα με το ότι το δωματιο που φτιαχνουμε δεν ειναι διπλα στο δικο μας και λεει οτι θα βαλει μια καμερα που εχουμε, και συστημα ενδοεπικοινωνιας κλπ κλπ...εργαστηριο παρακολουθησης θα το κανουμε το δωματιο μας!!!!Α!Του μικρου του δινω spiropent αν το γραψα σωστα, και κοιμαται τωρα τα βραδια..Ρε Μαρινα μου και εγω ειχα παρει το actifed πιο παλια, γιατι μου ειχε πει ο γιατρος, και μια μερα προσφατα που διαβαζα πανω, εγραφε οτι δεν ενδεικνυται για την ηλικια των παιδιων μας!!!Και θελω να ρωτησω το γιατρο...και εσενα μικρη δοσολογια δε σου πε?

Ρενατα μου και μενα ο Κωνσταντινος αν και δεν εχει δει ποτε spiderman σε κινουμενα σχεδια θελει να ντυθει..του αρεσει που βλεπει εικονες του..τωρα δεν ξερω..δεν του πηραμε ακομα στολη...την Κυριακη ειναι και το μνημοσυνο της γιαγιας μου και θα παμε Παφο, και δεν ξερω κατα ποσο θα παμε στην παρελαση..παρολο που εχει 10 χρονια που πεθανε η γιαγια, ο Χαρης δε θελει να παμε με τους συγγενεις και μετα να φυγουμε για την παρελαση..αλλα εγω ξερω ότι και τα ξαδερφια μου αυτο θα κανουν..κανενας δε θα παρεξηγησει...και ισως παμε και με τα ξαδερφια μου όλοι μαζι..

Το δωματιο αλλαξα γνωμη στα χρωματα... :roll::roll: ζαλισα και τον αντρα μου και ψιλοβαριεται τις ριγες αλλα σημερα ήταν ετσι και ετσι..ειδα αυτο το δωματιο και μας αρεσαν οι χρωματισμοι και παιζει να το κανουμε γκρι, πρασινο και εχουμε και επιπλα, λευκα, μαυρα και το κρεβατι που ειναι στο καφε ανοιχτο νομιζω θα ταιριαζει αν κ ο Χαρης θελει να το βαψει και αυτο...θα δειξει..ριξτε μια ματια στο δωματιο...το σαιτ αυτο εχει πολυ ομορφα δωματια και πολλα με ριγες που μου αρεσαν!!!

http://www.littledeco.gr/?p=1199

Λοιπον, σαν καληνυχτιζω και σας φιλω όλες γλυκα!!!!Συγνωμη για οσες δε σχολιασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια..............

Καιγεται το στομαχι μου συνεχεια αλλά το φαί φαί......Σταματιμό δεν έχω...........

Μαράκι μου του δωσα 2,5μλ ACTIFED το κίτρινο......Δεν διάβασα τίποτα για την ηλικία.............

Το είπαμε στον Ορέστη και λέει ότι θέλει κοριτσάκι να του δίνει κρεμούλα και να του δίνει και λεφτά.... :lol::lol::lol::lol: Και άμα κάνει κακάκια να του δίνει πάτσο!!!!!!!!!!!!!!!

Τα ίδια και ο δικός μου...........θα βάλει κάμερες.............Είναι κατάσκοποι μάλλον..................

Δε μ' αρέσει το γκρι για παιδικό δωμάτιο......Προτιμώ το πράσινο........Αυτό για τον αεροπόρο είναι τέλειο!!!!!!!!!!!!Και τα γράμματα που γράφουν το όνομα μου αρέσουν απίστευτα!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά και καλό τριήμερο να έχουμε όλες με τα παιδάκια και τις οικογένειες μας!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ. ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΦΥΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ. ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΩΤΑ.

ΟΠΟΤΕ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΧΩ ΤΡΑΠΕΖΙ ΑΛΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ. ΑΥΡΙΟ ΘΙΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΟΥΛΟΥΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΟΝΟ ΜΑΣ. ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΜΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ ΕΚΤΟΣ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΓΚΡΙ ΓΕΝΙΚΑ. ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ. ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ SITE ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΧΕΔΙΑ ΚΑΙ ΙΔΕΕΣ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΡΗ ΠΑΡΕΛΑΣΗ. ΕΓΩ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΤΟΝ ΝΤΥΝΩ ΓΕΝΙΚΑ ΟΠΟΥ ΠΑΜΕ. ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΤΟΝ ΕΝΤΥΣΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΝΤΥΣΩ.

ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ? ΧΑΜΟΣ !!!!!! ΚΑΙ ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.....ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΛΙΓΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ, ΤΙΜΩΡΕΙΤΑΙ ΠΛΕΟΝ. ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς εδω εδω και πάλι εδω... Ώρες ώρες αισθανομαι ότι θα κατάρρευσω με τόση κλεισούρα..... τελοσπάντων

Εμένα μου αρέσει το γκρι για αγοράκι αλλά σε συνδυασμό με άλλο χρώμα. Να σας πω την αλήθεια το πράσινο δεν μου αρέσει, αν είχα άλλο δωμάτιο για το πέτρο θα το εβαφα μπλε- γκρι- κόκκινο με το γκρι να είναι το απαλό!

Άντε φτιάξτε μαρινακι αμέσως δωμάτιο γιατί δύσκολα θα αποχωρηστεις το πρώτο παιδί τώρα που καταλαβαίνει τα πάντα ο Ορέστης και θα νιώθεις τύψεις για εκείνο στη κοιλίτσα - είναι τρελές οι ορμόνες σου τώρα

Καλή σαρακοστή να έχουμε να να φάμε μέχρι σκασμού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!!!!!!!Καλη σαρακοστη με υγεια και ευτυχια!!!!!!!!!!!! Ζετα και Μαρια θα γινουμε κορμαρες βλεπω!!!!! Χθες δεν εκανα ποδηλατο ειχα κουραστει πολυ με τις δουλειες αλλα σημερα θα κανω! Και γω το spiropent της δινω για ξεροβηχα και μυξουλες. Μαρινακι χαιρομαι πολυ για την εγκυμοσυνη σου, μια χαρα να πανε ολα και ενα υγιεστατο μωρουλινι! Πηγα στο γυναικολογο μου την Παρασκευη με ειδε ειμαι οκ γυρω στο Πασχα που θα αδιαθετησω θα ξεκινησω τα χαπακια μου...ανυπομονω μου ερχεται αν κλαιω οταν τα σκεφτομαι αυτα...πιστεψτε με ειναι διαφορετικα απο το να μενεις φυσιολογικα εγκυος...απ τη μια εχει μια μαγεια και αυτο αλλα απ την αλλη μια θλιψη στο μη μπορωντας να συλλαβεις απο μονη σου το θαυμα της ζωης....ας μη μελετω αλλα ας ελπιζω ολα να πανε καλα.. :D:D:D σημερα θα φαμε διπλα στην κουνιαδα μου θα φτιαξω γαριδομακαροναδα, φαβα, και χταποδι ξυδατο κ κοκκινιστο. Εβαλε λιγο κρυο εδω...αν ειμαστε καλα ισως παμε στο χωριομ μου που γινεται χαμος απο καρναβαλια..και να ντυθει κ η Μαρια. Συνεχεια φοραει τη στολη και πιο πολυ μεσα στο σπιτι!χαχχαχαχαχα! αντε καλα να περασετε κ να εχουμε υγεια κουκλιτσες μου! Ελενα που εισαι βολταρεις με την κοιλιτσα σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γειά σας και ξανά γειά σας !!!!!

Εγραφα μια ώρα και την πάτησα γιατί με πεταξε έξω πριν τα σώσω!!

:evil:

Λοιπόν... εμείς καλά.. πηγαμε χωριό τριήμερο αλλά ρε κορίτσια έχουνε μείνει τόσες πολλές δουλειές πίσω ... που δεν πάει άλλο. Ασιδέρωτα.... τζάμια και βεράντες χάλια... πρέπει απαραιτήτως να κάνω μια γενική!!! Για αυτό θα στρωθώ αυτό το τριήμερο και δεν θα παω πουθενά

Χτες είχαμε πισίνα .. σήμερα έχουμε ψώνια γιατο πάρτυ μας ... αυριο γιορτήσχολείου πάλι για την 25η ... δεν παλεύεται άλλο!!!!

Δεν προλαβαίνω να κάνω τίποτα .. γυρίζω από τη δουλειά μέχρι να την παρω απο το σχολειο κ να πάμε σπίτι παει 5,30 ... μέχρι να φάει 6,30 αν έχουμε ψώνια,,, πισίνα ή μαγείρεμα ..(πουσίγουρα έχουμε κα΄τι από ολα αυτα) πάει .. περασε η μερα.. μετα μπανιο.. ετοιμασια για υπνο λίγο αγκαλίτσα πο υμου λειπει κ της λειπω... τελειώσαμε !! παει η ώρα 10. οπου αρχιζω να ετομαζω τα μπολ για την επόμενη... και τελειώνω κατα τις 11,00 !!!!!!! Anyway... Μη σας πρήζω κι εσάς.. τι να πούνε κι άλλες που έχουν δυο να μεγαλώσουν... χαχαχαααα

ρενατούλι ζετουλι μου λειπετε !!! ΘΕλω πολύ να σας δω!

Κοιλούμπα τι κάνεις ???

Η νέα κοιλούμπα ... που ακόμα δεν φαίνεται ... τι κάνει ??? χαχαχαα

Αλεκάκι τι κάνουν τ αζουζουνια σου???

Μικάκι πολύ καλά κάνεις! Γίνε κορμάρα για΄τι έχεις ετοιμασίες για τα υπόλοιπαεε... ;););)

Φιλάκια στις υπόλοιπες !!!

θα τα πούμε στη συνέχεια !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τί κανετε? Πώς είστε?

εγω καλα..τρέχω με το σπίτι...φτιαχνουμε ακομα το δωματιο και επρεπε επειγον να φτιαξουμε τα υδραυλικα και το σπίτι ειναι ενα σκετο ΜΠΑΧΑΛΟ..Δεν μπορω να καθαρισω πουθενα...μπαινουμε βγαινουμε, φερνουμε ασπρη σκονη απο μεσα εξω και το αντιθετο, με τα παπουτσια μας..και παει σε όλα τα δωματια...με πιανει τρελλα που τα βλεπω ετσι!!!γενικα ειμαστε στις γυψοσανιδες τωρα..τις εβαλε ο Χαρης και τις στοκαρε αλλα θελουν και ενα τριψιματακι λεει τωρα και μετα βαψιμο!!!τωρα καθεται παλι γιατι ο φιλος του στο σιδεραδικο δεν εχει παρει δουλειες και καθεται και αυτός...ειναι χαλια με βηχα και εκλεισε και η φωνη του, το ιδιο και η μανα μου..εγω και ο Κωνσταντινος τη γλυτωσαμε!!φτου φτου φτου!!!Παντως με το σιροπακι εγινε μια χαρα το μικρουλι μου!!Ε τα υπολοιπα τα νεα τα ακουτε φανταζομαι και στις ειδησεις!! Εγω εκει που ήμουν ασχετη με τα πολιτικοοικονομικα εχω γινει ειδικός!!Ολη μερα αυτα βλεπουμε και αυτα ακουμε...

Μικα μου μην το σκεφτεσαι καθόλου και σου ευχομαι και εγω να πανε ΟΛΑ τελεια!!!

Αχ Ντιμι μου, σε καταλαβαινω απόλυτα..υπαρχουν μερες που δουλευω το απογευμα (γιατι τωρα ειπαμε εμεινα με ενα παιδακι) και λιγο να προετοιμαστω, λιγο να μαζεψω, λίγο να ασχοληθω με το μικρο, ωρα για μενα μηδεν...

Αλεκα μου τι επαθες κοπελα μου? γιατι δεν βγαινεις λιγο με τα παιδακια σου?

Ρενατακι μου εσύ τι κανεις?

Μαρινα μου πως παει η εγκυμοσύνη? Πεινα ε? χαχαχα..παλι καλα που δεν εχεις εμετους...

Κορίτσια θα ειναι γκρι απαλο..όταν το τελειώσουμε με το καλό θα το βγαλω φωτο να σας το δειξω!!Παντως δεχτες οι απόψεις σας!!!! ;);)

Η Ελενα που χαθηκε? Η Θαλεια? Θενα? Ηλιαννα? Ζετα? Μαρια κω?Αχ..τα φιλια μου σε όλες σας παντως!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη Κυριακη!!!!!!!!!! Που εξαφανιστηκατε ολες, εγκυουλες και μη...? Εμεις καλα ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!!!!! Η Μαρια κοιμαται εγω απολαμβανω τον καφε μου. Φαγητο εχω απο χθες και ετσι θα προσπαθησω να ξεκουραστω σημερα και αυριο!!!!!!!! Θα παμε και παρελαση!!!!!!!!Χρονια πολλα σε οσους εχετε που θα γιορταζουν να εχουν υγεια πανω απ ολα!!!!!!!!! Κοριτσακια της Κυπρου πως περνατε? περιμενουμε νεα σας, σας σκεφτομαι..προς το απογευμα ισως παμε καμια βολτα τωρα δουλευει ο μπαμπακας μας! Α ξεχασα εκοψα μαλλι το καρρε μου και το εβαψα μονη ( ατιμη κριση) παλια εσκαγα 130 ευρω για ανταυγειες αλλα τωρα που το καλοσκεφτομαι ...ηταν πολλα τα λεφτα απατη το ολο θεμα. αλλος δουλευει 8 ωρες να παρει 40 ευρω και στο κομμωτηριο για 2 ωρες εδινα 130 ευρωπουλακια.Ουτε γιατροι δεν τα παιρνουν τοσα χαχαχχαχαχα!Και λεφτα να εχω παλι θα το ψαχνω πια δε θαπηγαινω σαν το ζωον :D:D:D:D:D:D:D φιλακια σε ολες? Αλεκακι εξαφανιζολ που εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ που είστε όλες γκαστρωμενες και μη?

Σημερα λογω παρέλασης πήραμε και τα δυο τερατάκια και τα πήγαμε να δουν παρέλαση με τα καροτσάκια αν και σκατοκαιρο να σας πω την αλήθεια καλό μου έκανε γιατί έτσι και αλλιώς σε τρεις βδομάδες ξεκινάω δουλεια και τα παιδιά θα "εγκατασταθούν" στις γιαγιάδες....

Φιλάκια πολλά και μη χανοναστε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε?

εμεις καλα επιτελους ηρθε και ο μπαμπας μας μαζι μας ο νικολας τρελη χαρα δεν ξεκολαει απο το μπαμπα του τον δειχνει σε ολους και λεει ο μπαμπας μου ο μπαμπας μου ειναι δικος μου!!! :P:P:P:P

τα μαθηματα μας πανε καλα παμε με χαρα και συνεργαζομαστε με την δασκαλα!!! ;););)

και ενα δυσαρεστο νεο μας δηλητηριασαν το σκυλο μας του αδερφου μου δηλαδη που τον ειχαμε στο χωραφι και ηταν τοσο καλο σκυλι το λατρευαμε ολοι ηταν τεραστιος σαν αρκουδα και τοσο καλος!!! :oops::oops::twisted::twisted: αν ηξερα πιος το εκανε θα τον στραγγαλιζα!!! η θα του εδινα να φει την φολα που εριξε στο σκυλι

καλη σαρακοστη σε ολες ευχομαι τα καλυτερα σε ολες παω να διαβασω τα νεα σας για τι δεν σας εχω διαβασει καθολου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΣΑΑΑ :D

μπηκα μετα απο τοοοοσεσ μερεσ κ βλεπω για φουσκοκοιλιεσ :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

μαρινακι συγχαρυτηρια κοριτσακι μου με το καλο....κ εγω τη δαναη μου 4/2 την ειχα πιασει κ 28ηοκτ. ειχα πητ

αλλα εκατσε μεχρι 1/11 :mrgreen:

εμεισ καλα επιτελουσ βγαλαμε πανεσ μονο το βραδυ την βαζω απο φοβο αλλα δεν την κατουραει....στο σχολειο ολα καλα ...εγω παω ζουμπα :D εδω στο χωριο κ περναω λιγο την ωρα μου! ολη μερα σπιτι αλλα αρχιζει κ μ αρεσει :mrgreen:

φιλια πολλα κοριτσια οσο μπορω θα μπαινω :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ :D

ΠΟΠΟΟΟΟΟΟΟ ΠΑΝΩ Π ΕΛΕΓΑ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΕΙΜΑΙ!!!!!

Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΨΟΦΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΟΧΙΙΙΙΙΙ ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΜΗΛΑΩ ΑΚΑΤΑΠΑΥΣΤΑ Κ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΠΟΤΕ :o:o:o:o ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΛΕΜΕ!!!!(( ΜΑΡΙΑ ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΤΗΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ???? ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΛΙΓΟ?)

ΑΡΧΙΣΑ Κ ΒΑΡΕΝΩ Κ ΔΕΝ ΠΑΩ ΚΑΛΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΠΛΕΟΝ :cry:

ΔΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΟΜΑΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ ΕΔΩ Κ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!

ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΣΕΡΝΕΤΑΙ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΑ ΒΓΑΖΩ ΠΕΡΑ Κ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!!!!

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΑ ΛΙΓΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΑΝ Κ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βρε βρε!!!!!!!!! οι καρακαϊδόνες ... εμφανίστηκαν .. .χαχχαχαχχαχχαχαχααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

που χαθήκατε βρε κόρες ?????

Ελενάκι μου μη μου στεναχωριέσαι από τώρα ... λογικό είναι ... σε συνδυασμό και με τις ορμόνες... το βάρος που λες .... ο μικρός σου που ούτως ή αλλως σε κουράζει... ήρθε κι έδεσε ! υπομονούλα !!!!!!!!!!!!! Εχεις αλήθεια γονείς ή πεθερικά που μπορούν να βοηθήσουν την κατάσταση???

Συμπεθερούλα μου πολύ καλά έκανες που ξεκίνησες γυμναστικούλα !!!!!!!!!!!!!! Και μπράβο στο παληκάρι μας που έβγαλε τη πάνα του ... αντε .... ενα έξοδο λιγότερο ... χαχαχαχαχαχαχχαααα

εμείς ... καλά σχετικά ... έκανα γενική στο σπίτι Παρασκευή Σαββατο Κυριακή κ τα παιξα εντελώς... ευτυχώς με βοήθησε αρκετά κι ο σύζυγος !!!! Πάντως τελείωσα και τώρα καταχαίρομαι το σπιτάκι .. αν και ... με τη βρωμογύρη θα ξαναγίνουν χάλια ... αλλά δε πειράζει !!!

Μαγείρεψα μια πολύ ωραία ψαρόσουπα εψες με σκορπίνα που ειχα στη κατάψυξη...

και είμαστε σχεδόν έτοιμοι για το πάρτυ μας το Σάββατο !!!!... λείπουν κάτι ψιλά ... αλλά θα τα καταφέρω .. !!!

Φιλάκια πολλά πολλά σε όλες τις υπόλοιπες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Θα τα πούμα σύντομα ... κι εσείς οι απο κάτω ... μη χάνεστε τόσο πολύ ... μας λείπετε !!!!!!!!!!!!!! Φιλούμπες !!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου.........

Βλέπετε τα χάλια μας από την τηλεόραση φαντάζομαι..........Μας κατέστρεψαν και προσπαθούμε να μαζέψουμε τα κομμάτια..........Κάνουμε υπομονή αλλά σκεφτόμαστε να κλείσουμε το κατάστημα με αυτή την κατάσταση........Θα μάθω τι δικαιούμαι λόγω εγκυμοσύνης και θα καταλήξουμε...........

Πήγα στο γιατρό σήμερα.......είδαμε καρδούλα όλα καλά........Δόξα σοι ο Θεός!!!!!!!!!!!!!

Αλλά έχω 24 ωρες αναγούλες και τρωω τρωω για να μου φύγουν κι όλο είναι εδώ............Δεν αντέχω.........Δε θυμάμαι να είχα έτσι στον Ορέστη πάντως!!!!!!!!!!!Ουφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μουυυυυυυυυυυ γεια σας γεια σας!!!!!μη νομιζετε πως σας εχω ξεχασει , καθε αλλο σας σκεφτομαι μα δεν βρισκω χρονο...εχουν πεσει κ ολα μαζεμενα... πως ειστε??? τα ζουζουνια μας πως ειναι??

βρηκα λιγο χρονο κ μπηκα στα γρηγορα...

εμεις εδω την παλευουμε με τις ιωσεις κ τις αρρωστιες...

εχω τα αγορια με φαρυγγιτιδα ιδιως ο χρηστος ειναι πιο χαλια κ η αννα μαρια με ιγμοριτιδα... την παλευουμε με φαρμακα κ αντιβιωσεις... :(

την τεταρτη θα μπουμε στο νοσοκομειο για να κανει ο χρηστακος το χειρουργειο. δηλαδη την τριτη θα μπουμε κ πρωτα ο θεος τεταρτη θα γινει η επεμβαση.

πολλα φιλια σε ολες σας κ στα μικρουλια μας βεβαιως!!!!!

*ελπιζω να τα ξαναπουμε συντομα :x:x:YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια κοπελιες μου!!!!

τι κανετε? εμεις καλα μαρινακι με το καλο το μωρακι σας ευχομαι μια πολυ καλοη εγκυμοσυνη!!!

συγνωμη που χαθηκα αλλα προσπαθουμε να βρουμε παλι τις ισοροπιες μας ο νικολας εχει παρει τρελο θαρος που ηρθε ο μπαμπας του και εχει ξεφυγει!!!!

μου εχει βγαλει την ψυχη!!!! αλλα τι να κανω!!!!

ειμαστε και πολλοι εδω και οι δουλιες δεν εχουν τελιωμο απο το πρωι ως το βραδυ τρεχω τρεχω τρεχω!!!!

πολλα πολλα φιλακια σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες μου τί κανετε? Αλλαξε και η ώρα και ειμαι σαν πελαγωμενη!!!

Εμεις δόξα το Θεο είμαστε καλα από πλευρας υγειας.Ακομα παλευουμε με το δωματιο του μικρου..χτες πηγαμε ΙΚΕΑ παλι για κατι ψωνια, ελπίζω τα τελευταια!!!ακομα δεν το βαψαμε, ειμαστε στο στοκαρισμα και σημερα ισως παμε στο τριψιμο!!Αργια αυριο παλι στην Κυπρο και ειμαστε πιο χαλαροι..

Εσεις πως ειστε? τα μωρακια σας? οι εγκυούλες μας πως πανε? Θαλιτσα μου και Ηλιαννα μου καλωσήρθατε, μας λείψατε!!

Αχ κοριτσια δεν εχω δυναμη να σας σχολιασω όλες τωρα ξεχωριστα, αν και σας διαβασα..συγνωμη..

να σας ρωτησω κατι..εσεις που ειστε και χακερ, υπαρχει καποια που ξερει καλα για παρουσιαση στο powerpoint? Αμα ξερει καμια να μου πει γιατι θελω να ρωτησω κατι και εχω φαει το ιντερνετ τοσες μερες και δε βρισκω αυτο που θελω...Σας ευχαριστω εκ των προτερων φιλεναδες μου!

Φιλακια σε όλες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...