Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΝΟ15!!ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

αντε αντε να ακολουθησετε και αλλες κοιλιτσες μαρινακι μου μακαρι να εισαι εγκυος... οι υπολοιπες τα ακουτε????να σας βαλω μια φωτο τα κουκλια μου μπας και ζηλεψετε και γκαστρωθειτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 753
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα και καλο μηνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μαρινααααααααααααααααααααααααααααααααααααα αντε πηγαινε για χοριακη απορω πως αντεχεις κ δεν πηγες! Ναι εχω ειχα πολυ χαμηλα πονακια ψιλα σαν της περιοδου! Βεβαια σε καθε κοπελα ειναι διαφορετικα! Αλεκακι να τα χαιρεσαι κουκλια ειναι η Σαντυ φαινεται πολυ μεγαλη αδερφη μπροστα στον Πετρο! Ελενακι που εισαι? Ντιμακο ετοιμασιες για γεννεθλια ε? τελεια, κοριτσια παντως και στο σπιτι φευγουν πολλα λεφτα. Εμενα περυσι 350 ευρω. Φετος θα δω αν <μπορω> για το σπιτι γιατι θα ειναι κ ο καιρος της εμβρυομεταφορας και δεν θελω να ζοριστω. Θαλεια καλη αρχη μια χαρα θα τα παει ο μικρουλης!που ειστε καλε, παλι μονη μιλαω..!φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..........Εμείς εδώ δεν κάνουμε χοριακή........Αν κάνουμε πάντως δεν το ξέρω............Είμαι με την αγωνία και δεν το ειπα σε κανενα.........Όμως εχω πολλά πονάκια περιόδου συνέχεια και αναγούλες!!!!!!!!!!!!Βρε μπας και ειναι η ιδέα μου και τα βγαζω απ' το μυαλό μου?????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Για τα γενεθλια που λετε δεν ξερω.............Μάλλον στον κήπο όπως πέρσι.........νομίζω μου στοίχησε 100-150 ευρώ.....καλά είναι.....την τούρτα την κάνει δώρο η πεθερά μου!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινακι θα με τρελανεις? Δεν κάνετε χοριακη η εσύ φοβάσαι να κανείς μη δείξει αρνητικό... Άντε κάνε ένα τεστακι να μας πεις τα χαρμόσυνα!

Μικακι ας φυτευτούν τα σπορακια και άσε τα πολλά γλέντια και πανυγηρια για τα γενεθλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wow μα τι υπεροχα νεα ειναι αυτα??????????????????????????????????????????????????????????????? :D:D:D:D:D:D

αντε μαρινακι μου μ ενα καλο σπορακι στην κοιλιτσα σου!!

κ εγω χοριΚΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ποτε με τεστ την εβγαλα κ κατευθειαν στον γιατρο!

περιμενε λιγεσ μερεσ ακομα κανε τεστ κ αντε ε υο καλλο! ποσεσ μερεσ καθυστερηση εχεισ>????

αλεκακι μου μεγαλωσε πολλυ μωρε ο κολοκυθασ και η σαντυ διπλα του φενετε τεραααααστια!!!!

καλα καλε ετοιμαζεστε απο τωρα για γεννεθλια????? αντε η ντιμη ειναι κμαρτιο εσεισ οι αλλεσ ??? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αυτα κοριτσακια μου δεν θυμαμαι κ πολλα να σχολιασω τα διαβασα με δοσεισ κατι και το αλτσχαιμερ τησ εγγυμοσυνησ ε δεν θελω κ πολλυ η φουσκωτη :lol::lol::lol::lol:

αχ αλλξ μια βδομαδα δουλεια κ τελοσ σταματαω!!!

χτεσ πηγαμε ειδαμε την μπουμπου κ ειναι μια χαρα μεγαλωσε κ ειναι 950 γραμμαρια :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!!!!

Δεν εχω κανει ακομα τεστ και στο γιατρο δε θελω να παω......Δε θα φαινεται και θα μου κανει κολπικη...........Έχω 10μερες καθυστερηση............

Εχω κατι ανακατωσούρες...............αρχίσαμε??????????Μα από τόσο νωρίς γίνεται???????????

Φιλάκια πολλά

Θα σας ενημερωσω..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!

καλα κανεισ μαρινακι κ εγω πηγα λιγο αργα!!! μετα απο 15 μερεσ καθυστερηση!!!!

οσο για τισ ανακατοσουρεσ ειχα εμετουσ απο την 10 μερα καθυστερησησ ελπιζω να μην σ συμβει κ αυτο!!

και αντε με το καλο γιατι μετα απο 10 μερεσ ειναι σιγουρακι χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΥ. ΔΙΩΞΑΝΕ ΑΛΛΟΥΣ 2 ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΕ ΕΤΟΙΜΟΤΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΠΟΣΤΟ, ΘΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ. ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΙΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΟΝ ΔΙΩΞΟΥΝΕ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΑΠ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟΝ ΕΔΙΩΧΝΑΝ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ Ο ΜΙΣΘΟΣ ΤΟΥ ΜΕΙΩΘΗΚΕ ΠΟΛΥ. ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ (ΒΕΝΖΙΝΗ-ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ) ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ Ο ΝΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΣΕ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΑΜΠΟΜΠΟΥΛΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΑΝΤΕΣ ΜΕ ΛΙΓΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΗΣ ΚΕΦΑΛΗΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΛΙΟ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ? ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΩΝΙΑ ? ΚΑΝΕ ΚΑΛΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΑ. ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ.

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΕΡΒΑΛΛΕΙΣ. ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΘΑΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΗΣΥΧΩ. Ή ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ? ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΙ ΟΛΑ ΑΠΛΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ Η ΓΛΩΣΣΑ ΤΟΥ. ΛΕΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΨΑΧΤΟΥΜΕ ?

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΜΕΤΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΑΛΛΑ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΧΑΘΗΚΑΜΕ. ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΑΚΙ. ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΑ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΝΩΡΙΣ. ΚΙ ΕΓΩ ΣΚΕΠΤΟΜΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΓΙΝΑΜΕ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΓΙΑ GOODYS ΜΑΣ ΚΟΒΩ. ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΙ ΑΥΤΟ.

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙΑ. ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΑΣΕ Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΥΣΤΑΞΑ. ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΣΑ. ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που χαθηκατε καλε?????????????

Δεν εκανα τεστ αλλά είμαι σίγουρα...............Μη φωνάζετε!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;););););););););)

Εδώ στη δουλειά.......Δεν εχει δουλεια δηλαδη όλα τα καταστήματα παίζουμε τα χείλη μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πώς θα πληρώσουμε τα έξοδα δεν ξέρω...........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου..είμαι χαλια αλλα δε θα αφήσω ασχολιαστα τα κουκλάκια της Αλεκας!!Φτου φτου να τα χαιρεστε Αλέκα μου!!!!!

Μαρίνα μου σου ευχομαι ολόψυχα να ειναι ενα μωρακι στην κοιλίτσα σου!!!

Ρενατακι μου υπομονή κοπέλα μου...και παλι υπομονή...πού φτασαμε? να μας ποδοπατουν και να τους λεμε και ευχαριστω...τουλαχιστον δεν απολύθηκε..μηπως αν αρχισει να ψαχνει ετσι στα κρυφα για αλλη δουλεια ο αντρας σου?

Κοριτσακια μου συγνωμη που αφηνω ασχολιαστες τις υπολοιπες αλλα να ξερετε πως σας αγαπω όλες πολυ..εγω εχω αδιαθετησει από το περασμενο Σαββατο..για πρωτη φορα, αντι να εχω αιμα πολυ και πονους, ειχα ελαχιστο αιμα και σκουρο και όχι πονους..το πολυ αιμα ηρθε Δευτερα μαζι με τους πονους..το θεμα ειναι ότι Κυριακη, προχθες, ενω εκανε να σταματησει, μετα ξεκινησε παλι κανονικα και μεχρι σημερα εχω αιμα κακκινο και πονακια...τι να ειναι? μου χαλαει και τη ψυχολογια, ποναω, νιωθω και αδυναμια με τοσο αιμα που εχασα..ειμαι ΧΑΛΙΑ...πηρα το γιατρο μου στην Πατρα και μου πε να τον παρω απογευμα που θα ειναι στο γραφειο για να εχει μπροστα το ιστορικό μου..το θεμα ειναι ότι ποτε δεν ειχα θεματα με τον κυκλο μου..αντε να αργουσα καποιες μερες ή να ερχοταν λίγο νωριτερα αλλα αυτα ήταν μεμονωμενα περιστατικα...τωρα με εχει φαει και η αγωνια....συγνωμη αν σας ανακατωσα..με τα αιματα.... :oops::oops::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια............

Τσικνοπέμπτη σημερα περάστε να σας κεράσω...................

Σε λίγο θα πάρω τον Ορέστη στο γιατρό γιατι δεν του περασε ο βηχας.............

Μαράκι μου πήγαινε στο γιατρό δεν ξερω..........Δεν θα ειναι τιποτα.............Απλά να σε δει...........

Οι ανακατωσουρες συνεχιζονται..........τα νευρα μου..............

Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!!

Καλή Τσικνοπεμπτη να έχουμε !!!!!!!!!

ΕΜείς χτες ειχαμε τη γιορτή του σχολείου μας ... πολύ συγκίνηση η μάνα σας λέω.... συμμετείχε το παιδί μου σε ενα πολύ ωραίο μουσικοκινητικό πρόγραμμα ... 10 λέπτου βέβαια γιατί μετά συνέχισαν τα μεγάλα παιδιά ... ήταν πολύ ωραία ! Και του χρόνου μας !!!! :D

Ρενατούλι μου μη στεναχωριέσαι ακόμα... !!! Θα δείτε τι θα κάνετε ... Τι κάνει ο Νικολάκης μας ???

Μαράκι μου επίσης μη σκας ... υπηρχαν 2 χρόνια στη ζωή μου πού είχα ακριβώς τα ίδια προβλήματα σε κάθε κύκλο μου ... κ τελικά ουτε μπορούσαν να βρουν τι είναι ούτε περνούσε ... από μονο του κάποια στιγμή επανήλθε απλα΄το σύστημα... ! μη στεναχωριέσαι! εγώ εκείνη την περίοδο ήμουν ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΟΛΥ χάλλια !!!!!!!!!! στεναχώριες, δύσκολες καταστάσεις, χωρίς δουλειά, κλάμματα, εκανα διάφορες θεραπεις με ορμόνες ... αλλά τιποτα.. ξαφνικά ολα εφτιαξαν μόλις εφτιαξε και η ζωή μου... τυχαίο ??? τι να πω... κανεις δεν΄ξέρει.. παντως οι γιατροί τοτε δεν μου ειχαν βρει κατι...

;)

Μαρινάκι μου ... χαρά στο κουράγιο σου. .γιατί ολη αυτή η αναβολή ? δεν καταλαβαινω... :?:?:?:?

Ζετούλι μας τι κανεις ???????????? Χαμένη φαντα΄ζομαι ανάμεσα στα βιβλία της καινούργιας σου δουλειάς ... ???? χαχχαααα Καλή συνέχεια !

Αλεκάκι μου τιιιιι ομορφα κουκλάκια που έχεις !!!!!!!!!!!!!! Να σου ζήσουν !!!!!!!!!!!!!!!!!

Μικάκι τι γίνεται? Πότε ξεκινάμε διαδικασία ????

Ελενάκι μου ... κοιλουμπάκι μου.... πως παει ??? Ευτυχώς που εμεις τα λεμε που κ που στο φατσοβιβλίο... ;) εκεί μίλησα κα με την αγαπημένη μου συμπεθερούλα !!!!!! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΤΣΙΚΝΟΠΕΜΠΤΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΕΜΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ. ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ ΜΑΣ, ΝΑ ΤΣΙΚΝΙΣΟΥΜΕ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ. ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΛΕ ΤΙ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ? ΠΟΛΥ ΜΟΥΝΤΑΔΑ. ΗΜΟΥΝΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝΑ, ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΓΙΝΑ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΠΑΛΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ. ΚΑΛΕ ΤΙ ΚΟΥΚΛΙΑ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ? Η ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ. ΤΕΛΕΙΑ Η ΣΤΟΛΗ ΣΑΣ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ SPINDERMAN ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΗΨΙΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΝΤΥΣΕΙ ΑΚΟΜΗ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ. ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΚΟ.

ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΒΛΕΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΚΑΛΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ? ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ?

ΘΕΛΑΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΓΙΑ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΕΡΓΟ ΤΟ ΙΚΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ 240 ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΗΝΑ. ΤΟΣΑ ΠΑΙΡΝΕΙ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ Η ΟΠΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΙΝΕΙ 360. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΟΛΑ. ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΗΝΕΣ. ΑΛΛΑ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ? ΑΘΑΝΑΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΔΗΜΟΣΙΟ. ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΕΠΙΤΡΟΠΗ. ΕΣΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλιτσες μου!!!!!!!!!! τι κάνετε? εμείς καλά!!! στη δουλειά είμαι και βρήκα ευκαιρία να μπω λίγο στο ιντερνετ. μαρινάκι μου συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! εύχομαι ένα υγιές σπόρι και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!! μα πως αντέχεις να μην κάνεις τεστ, απορώ :o:o ντίμη μου κούκλα η πριγκηπέσσα σου!!! και του χρόνου να είστε καλά!!! μαράκι εμείς τα είπαμε από το κινητό, μην ανησυχείς δεν είναι τίποτα ;);) ρενατούλα μου τι να πω :cry::cry: σε καταλαβαίνω απόλυτα και το ξέρεις... κάθε εμπόδιο για καλό δε λένε? άντε να δούμε... κι εμείς δε θα κάνουμε τίποτα σήμερα,μάλλον κυριακή αν και έχει το πρωί καρναβάλι στην πλατεία και θέλω να πάω το τερατάκι μου!!! δεν έχω προλάβει να βάλω φωτό, θα το κάνω με την πρώτη ευκαιρία ;) η κοιλουμπίνα μας τι κάνει? αλέκα τα παιδιά σου κουκ΄λιά!!!! ξεπετάχτηκε και ο πετράκης!!!! μίκα μου γλυκιά μαγείρισσα, τι καλό θα κάνεις απόψε?! δεν προλαβαινω για περαιτέρω...σας φιλώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια...................

Άρχισαν οι εμετοί.........δε μπορώ να πλύνω δόντια...........χαλια χαλια...............Θα πάω τη Δευτέρα στο γιατρό............Δεν τα πάω καλά με τα τεστ...........Γι' αυτό το άφησα..........Πρέπει να μαι στην 7η βδομάδα.....στις πόσες βλέπουμε καρδούλα????????Το καθυστέρησα για να πάω να δω και καρδούλα.......

Υπομονή κορίτσια δύσκολοι καιροί για πρίγκιπες!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χτες τσικνήσαμε και το μεσημέρι στη μαμα μου και τη νυχτα στην πεθερά μου!!!!!!!!!!!!!!!!Μια χαρά..........Φυσικά δε μπορώ να φάω πολλά πράγματα αφού με ρωτούσαν αν έγινα vegetarian!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΖΕΤΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕΣ....ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ......ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.

ΑΝΤΕ ΚΙ ΑΝΟΙΓΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΛΑΙΜΕ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑ ΜΑΣ.

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑΤΕ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινακι εσύ θα μας σκάσεις! Εγώ μάλιστα κατευθείαν από το πρώτο εμετό έκανα τέστ και το εδωσα στη Σάντυ και το πήγε στο μπαμπά της και του το έδειξε αυτή και η απαντηση του άντρα μου ήταν "δεν χριαζοταν να μου πει ένα τέστ αν είσαι έγκυος εγώ θα σου πω και τη μέρα που σου το φυτεψα"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: γελαω με αντρα αλεκασ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ε ΜΑ ΛΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΗΞΕΡΕ ΤΙ ΦΥΤΕΥΕ??????

ΝΤΙΜΑΚΟ ΤΙ ΚΟΥΚΛΙ ΕΛΕΦΑΝΤΙΝΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ??? ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΜΑΡΙΑ Η ΜΑΝΑ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ!!!

ΕΓΩ ΚΛΑΙΩ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΑ ΞΕΝΑ ΟΠΟΤΕ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΩΡΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΟΦΤΕΞ!

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!!! ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΦΥΑΝΕΙ Κ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Κ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΠΑΘΕΝΩ Κ ΕΓΩ Κ ΑΛΑΖΕΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ!!!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!

ΞΚΑΛΑ Η ΜΑΜΑ ΜΑΡΙΝΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΣΤΟ ΦΕΙΣΕΧΕΙ ΚΟΛΗΜΑ :lol::lol::lol::lol::lol: ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΠΙΠΙ ΤΗΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΧΑΧΑ ΣΕ ΜΑΡΤΥΡΙΣΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΠΟΛΛΥ Μ ΧΑΝΕΣΑΙ Κ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΕΙ!!!! Κ ΕΜΕΙΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΤΣΙ!!! ΝΑ ΜΟΥ ΦΙΛΙΣΕΙΣ ΤΗΝ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!

ΜΙΚΑΚΙ ΤΙ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ???? ΑΝΑΡΩΣΕΕΣ????

ΕΓΩ ΣΑΣ ΕΙΠΑ????????????????????????? ΑΥΡΙΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!

ΠΕΡΝΩ ΑΔΕΙΑ 15 ΜΕΡΕΣ Κ ΜΕΤΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΟ 2ΜΗΝΟ ΚΥΟΦΟΡΙΑΣ ΜΟΥ :D:D:D:D:D:D:D ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ??????????????????????????? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΑ ΧΕΙΜΩΝΑ ΔΕΝ ΑΡΩΣΤΗΣΑΜΕ Κ ΤΩΡΑ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΧΕΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΒΗΧΑ ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΙ ΜΥΞΑ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΩΝΤΑΣ ΕΚΛΑΙΓΕ Κ ΜΟΥ ΛΕΓΕ ΟΤΙ ΤΟΝ ΠΟΝΑΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΑ ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ!!!!

:shock::shock::shock::shock::shock::shock: ΧΕΣΤΗΚΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ Η ΜΑΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ Κ ΤΟΝ ΒΟΥΤΗΞΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΑΙΤΡΟ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΞΕ Κ Μ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΙΩΣΗ (ΟΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ) ΚΑΙ ΠΟΛΛΥ ΕΛΑΦΡΙΑ ΛΑΡΥΓΚΙΤΙΔΑΑ :? ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΕΝΑ ΣΙΡΟΠΙΚ ΚΑΙ ΣΤΑΓΟΝΕΣ Κ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΠΕΡΔΙΚΙ ΜΑΣΣ ΕΙΠΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ?

ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ, ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Η ΑΝΤΑΡΤΙΣΑ!!!!!!!! Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΜΟΥ (ΠΟΔΗΛΑΤΟ 45 ΛΕΠΤΑ) ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ, ΗΔΗ ΕΙΔΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΑΚΟΜΑ! ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΙΕΡΩΝΩ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ. ΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑ ΚΟΡΜΑΡΑ ΘΑ ΓΙΝΩ! ΗΣΥΧΙΕΣ ΓΕΝΙΚΑ...ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ...ΕΛΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ..Η ΒΙΟΨΙΑ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ! ΠΕΙΝΑΩ ΠΑΝΩ ΝΑ ΦΑΩ ΚΑΝΕΝΑ ΚΡΑΚΕΡ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη λες για φαγητό γιατί πεινάω και άμα φάω δε θα φάω κρακερακι αλλά τοστ! Καλα κανείς με το ποδήλατο, βλέπεις εγώ αγόρασα κανονικό αλλά οπότε είναι να κανω την κοπανάει ο άντρας μου για καφέ και εγώ μένω σπίτι και κοιμάμαι μαζί με το μικρό.

Παω και εγώ να ξαπλαρω γιατί πιάστηκα στο καναπέ φιλουρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ. ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΠΡΩΤΗ.

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ. ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ. ΜΙΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ, ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΣΟΥΕΜ ΚΙ ΑΥΤΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΤΑ. ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ. ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝΕ. ΜΑΖΕΨΕ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΑΝΕΙΣ.

ΡΕ ΣΥ ΜΑΡΙΝΑ, ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ? ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΠΑΣ ? ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ? ΑΝ ΟΧΙ, ΚΑΚΩΣ. ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.

ΑΛΕΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΤΑΚΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΑΜΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΦΥΤΕΨΕΙ, ΦΥΤΕΨΕ...ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ.....

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΠΟΔΗΛΑΤΟ. ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΑΚΟΜΗ. ΑΝ ΠΑΕΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΣΤΑΘΜΟ, ΙΣΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΠΑΛΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ. ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.

ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΣΚ ΗΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟ ΒΟΛΤΕΣ. ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΝΟΝΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ ΜΑΣ (ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΕΑ) ΚΑΙ ΨΗΣΑΜΕ. Ο ΝΙΚΟΣ ΤΟ ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΚΙ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ. ΤΑ ΝΤΥΣΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ. ΕΙΧΑΝΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ. ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΠΕΣΕ ΞΕΡΟΣ. ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΑΛΙ. ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΧΟΡΟΠΗΔΑΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου...................

Καλά ντε μη βαράτε!!!!!!!!!!!!!!!!!Θα πάω σήμερα στο γιατρό σε λίγο δηλαδή.............

Έχω ένα θέμα...........Έκανα λέιζερ αποτρίχωσης και τώρα έχει 4 μήνες να πάω και φαντάζεστε...........Και θέλω να τον ρωτήσω αν μπορώ να κάνω τώρα αλλά δεν το νομίζω.........Εσείς τι λέτε???????????

Έκανα μπικίνι μασχάλες και τώρα αν δεν μπορώ θα γίνουμε δάσος!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρενάτα μου έκανα τεστ παπ μετά που γέννησα..............

Θα σας ενημερώσω σύντομα..........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επέστρεψα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είμαι έγκυος...............Αυτό το ξέραμε!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μέτρησε το σάκκο 2,5 εκατοστα!!!!!!!!!!!!!

ΠΗΤ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ.................

Δεν κάνει να συνεχίσω το λέιζερ..........στις μασχαλες μπορεί...........

Φιλακια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γεια σας! Εχω ενα πονοκεφαλο...αστε τα..θα σπασει το κεφαλι μου...Τελικα μιλησα με το γιατρο μου και μου ειπε ότι δεν ειναι τιποτα, απλα μια διαταραχη και να ξαναμιλησουμε αν συνεχισει πανω απο βδομαδα αλλα ευτυχως σταματησε...ειχα τρομοκρατηθει η αληθεια...

Μαρινα μου και επισημως συγχαρητηρια!!!!Αντε καλε πηγαινε στο γιατρο..καλα με το θεμα της αποτριχωσης σε καταλαβαινω! Εγω που τον ειχα ρωτησει παλια για το λειζερ στο μπικινι μου ειπε ότι δεν επηρεαζει καθολου τη μητρα γιατι ειναι καθαρα εξωτερικο, στην επιδερμιδα, και αν θελω να κανω αφοβα..αλλα τωρα με την εγκυμοσυνη και εγω θα το φοβομουν ότι και να μου πει ο γιατρος...ξερεις καμια φορα?

Αλεκα μου κατι παρόμοιο μου πε και ο δικος μου αντρας!!! :lol::lol:

Μικα μου μπραβο, πολυ χαιρομαι για τη βιοψια και φυσικα και για το ποδηλατο!!Μπραβο σου, αποφαση χρειαζεται μόνο!!

Ρενατα μου τί κανεις εσύ? τί εντυσες το Νικολακη?

Η συσκευασία 2 σε 1 πώς ειναι? :lol::lol: Απολαμβανει την αδεια της?Ο Χρηστακος μας καλα ειναι?

Θαλίτσα μου? Πως παν τα μαθηματα? Ζετουλα μου τα ειπαμε και απο κινητο εμεις και σε ευχαριστω!

Ντιμι μου πολύ ωραια η στολή σας, και ακομα πιο ωραιο το κοριτσακι σου και εσύ!!!φτου φτου!!!

Μαρία κω? Ηλιαννα?Θενα? που χαθηκατε? Αχ δεν ξεχασα καμια ετσι?

Εμεις γενικα καλα..εγω εχω βηχα, το ιδιο και ο μικρόςαλλα μονο το βραδυ..τα βραδια δεν κοιμαται απο το βηχα και χτες τον ξεκινησα σιροπακι απο μονη μου...κοψαμε το σαλονι μας με γυψοσανιδα για να του κανουμε δωματιο της προκοπης και εχουμε εδω μεσα ..φασαρίες!!!Ο αντρας μου τα κανει ολα μονος του και εμεις απλα μαζευουμε!!Εγω αναλαβα ρολο διακοσμητριας και ακομα δεν το φτιαξαμε και σκεφτομαι τι χρωματα να το βαψουμε και πως να το διακοσμησω..!!!Σκεφτομαι εναν τοιχο να τον κανουμε ριγες, ασπρο, πορτοκαλι λεπτή ριγα και λαδι χοντρή ριγα..τι λετε? ακομα δεν αποφασισαμε φυσικα και δεν ξερω κατα ποσο εχει ορεξη ο αντρας μου να κατσει να κανει ριγες....τεσπα θα δουμε...σας φιλω όλες γλυκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...