Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΝΟ15!!ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

ΒΡΕ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ????? ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝΕ :cry:

ΧΑΧΑΧΑΧ ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΕΡΞΕ ΟΥΤΕ ΝΙΦΑΔΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ Κ ΗΛΙΟ!!!!

ΦΥΣΙΚΑ ΠΟΛΛΥ ΚΡΥΟ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!!!

Α ΕΣΕΙΣ ΜΗΛΑΤΕ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΧΑΝΕΣΤΕ ΑΠΟ ΔΩ Ε????

ΓΥΡΙΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑΑΑΑΑ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ Κ ΡΕΠΟ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ :lol::lol::lol::lol: ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ :lol::lol::lol:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΔΕΙΑ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ Κ ΧΤΕΣ ΕΜΕΙΝΕ ΜΟΝΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2,5 ΧΡΟΝΙΑ ...ΠΑΝΤΑ ΤΟΝ ΠΗΓΕΝΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ :arrow: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΝΩ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΤΙΜΑΕΙ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΧΤΕΣ Μ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΛΑΙΕΙ :?

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΤΙΣ ΕΧΟΥΝ ΔΕΔΟΜΕΕΝΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ΄ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ Ν Σ ΑΚΟΥΩ ΕΤΣΙ.

ΑΑΑΑΑΑ ΝΑΙ Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΤΙΠΟΤΑ! ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑ ΓΙΟΡΤΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 753
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να τον χαίρεσαι ΕΛενάκι μου τον αντρούλη !!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν το θυμόμουν !!!!!!!!!!! :oops:

Καλά .... μην φανταστείς ότι μιλάμε κάθε μέρα ή κάθε βδομάδα ... απλά επειδή είναι τοπικό τηλέφωνο στην ουσία .... τα λέμε με τη Ρενατούλα λίγο πιο "ακουστικά" χαχαχχααα :lol::lol::lol: κι ακούω που κ που στερεοφωνικά τον Νικόλα να ζητάει τα δικά του !!!! :P:P:P

Εσύ μια χαρούλα την έχεις καταβρει με τη δουλίτσα ... άσε που θα σε έχουνε στα όπα όπα με την κοιλούρα !!!!!!! Hohohhohooooooo /...αλήθεια πόσα κιλάκια έχεις πάρει?????? χωράς από τις πόρτες ή οριακά είσαι ????? :lol::lol::lol::lol::lol:

Ζετούλι σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί κι εγώ δεν χαίρομαι το παιδάκι μου με εξαίρεση τις 6 μέρες που εκατσα με την άδειά μου τώρα τις γιορτές !!!!!!!!!! Θα ήθελα τόσο πολύ κι εγώ να μπορώ να του αφιερώσω πολύ χρόνο ακόμα !!!!!!!!!!!!! αλλά ας όψεται η ατιμη η κοινωνία .. που άλλους τους ανεβάζει στα ψηλά κι αλλους στα χαμηλά ..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

όπως κ να χει όμως ... δεν μ αρέσει να σ ακούω τόσο πεσμένη... το ξέρω κ το καταλαβαίνω ότι είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα αλλά πρέπει να είσαι αισιόδοξη κ με όνειρα κ ελπίδες για σένα την ίδια κ περισσότερο για την Δημητρούλα σου !!!!!!!!!!!! Είσαι δυνατή κ θα το παλέψεις με ότι κόστος κι αν έχεις !!! Δεν γίνεται αλλιώς άλλωστε !!!! Κράτα γερά !!!!!!!!! :) :) :););)

Εμείς τα ίδια. Καλά. Η σουσουράδα μου, μου δίνει κάτι απαντήσεις ώρες ώρες που μου ρχεται να την δαγκώσω!!! Ασε πουι δεν ξέρω τι να της απαντήσω κι όλας ... από τη μία θέλω να γελάσω από την άλλη να τη μαλώσω ... χαχαχαχχα εχει απίστευτη πλάκα σ αυτή την ηλικία τελικά !!!!!!!!

Αλήθεια η Αναστασία που εξαφανίστηκε ??? Μια που μπήκε ... και μια που βγήκε !!!! Τη βλέπει καμιά σας σε άλλη Συζήτηση ???

Στις υπόλοιπες .... φιλούμπες .....

Τελείωσαν κ τα έτοιμα φαγητά από τηνΠρωτοχρονιά (όλο και κάτι υπόλοιπα είχαν ξεμείνει στο ψυγείο από εκείνες τις μέρες που τα είχα βάλει κατάψυξη)... κ από χτες ξεκίνησα μαγειρέματα.

Σήμερα έχει σπανακόρυζο το πρόγραμμα.... χτες είχε κοτόσουπα για τη μικρή κ ομελέτα για τους μεγάλους !!!

Και θέλω να πάω κ ένα γυμναστήριο .. γιατί το έχω χέσει εντελώς τώρα με τις γιορτές .... !!! Αυτά ! Φιλάκια !!!!!!!! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΖΕΤΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΚΙ ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΙΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΕΠΤΥΞΕ ΟΠΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΙ ΕΓΩ. ΤΗΣ ΛΕΙΠΕΙΣ ΜΩΡΕ ΤΗΣ ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΑ ΣΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ. ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΙ ΟΛΑ ΘΑ ΣΤΡΩΣΟΥΝ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΥΠΟΛΛΕΙΜΑΤΑ ΕΙΧΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΦΑΚΕΣ ΚΙ ΕΦΑΓΕ ΚΙ Ο ΝΙΚΟΣ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΚΡΕΠΕΣ ΜΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ. ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟ ΚΑΜΙΑ ΚΡΕΑΤΟΣΟΥΠΑ. ΘΑ ΔΟΥΜΕ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΗΝ ΠΑΡΑΖΟΡΙΖΕΣΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ. ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ !!!

ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΑΔΙΑΘΑΤΗΣΑ ΚΙΟΛΑΣ ΧΘΕΣ. ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ, ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ. ΣΑΣ ΦΙΛΩ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! στοπ.

είμαστε καλα στοπ.

κρυώνουμε στοπ.χιονισε στην περιοχη μας (είμαστε πεδιαδα) στοπ.

είμαι κομματια στοπ.

σας σκεφτομαι.. αδιαθετησα, ηρθε και εκεινο το κρεβατι που κερδισα και ειχαμε μετακομισεις στο σπίτι στοπ.

θα σας τα πω αλλη ωρα καλυτερα στοπ.

σας φιλω όλες γλυκα, να χαιρεστε και όσους γιορταζαν στοπ.

Μαρακι μου κουκλες οι αγιοβασιλίτσες σου, φτου φτου!!

Σας καληνυχτιζω στοπ.

στοπ.στοπ.στοπ.μπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιππππππππππππππππ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:mrgreen: xoy xoy xoy

ΜΑΡΗ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΧΩΡΑΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΧΕΙΣ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ Ε ΚΑΚΙΟΣΤΡΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΔΩ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΝΑ ΜΕ ΠΤΟΗΣΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ ΣΟΥ :mrgreen:

ΕΙΜΑΙ ΜΙΣΟ ΚΙΛΟ ΜΕΙΟΝ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΕΜ ΜΕ ΤΟΣΟ ΕΜΕΤΟ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΡΑΜΜΑΡΙΟ ΜΑΡΗ!!!

ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΛΥ ΦΑΙ ΠΟΛΛΥ ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΣ ΚΤΛ ΟΠΟΤΕ ΒΛΡΠΩ ΝΑ ΠΗΡΑ ΚΑΝΑ 2 ΚΙΛΑΚΙΑ!!!!

ΡΕΝΤΑΚΑΚΙ ΜΟΥ ΕΝΝΟΙΑ ΣΟΥ Κ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ Κ ΣΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ Κ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!! ΚΑΙ ΑΝ ΔΩ ΟΤΙ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ Η ΕΣΤΩ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΠΑΛΙ ΑΝΑΡΩΤΙΚΗ ΘΑ ΠΑΡΩ!!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΣΕ ΤΑ ΣΤΟΠ ΚΑΙ ΓΡΑΨΕ ΜΑΣ ΚΑΝΑ ΝΕΟ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΥ ΜΑΣ ΣΝΟΜΠΑΡΕΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Κ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙΣ :cry: ΜΕΓΕΙΑ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΩΡΑιο????? ΒΑΛΕ ΜΑΣ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΒΡΕ:!!!

ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ Κ ΤΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΟ ΣΤΟ ΝΕΟ ΚΡΕΒΑΤΙ! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ ΕΛΕΝΑΚΙ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ. ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ......

ΜΑΡΑΚΙ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΣΑΣ. ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΤΗΛΕΓΡΑΦΗΜΑ ? ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕΓΑΛΟ.....

ΕΓΩ ΤΕΛΙΚΑ ΧΘΕΣ ΤΗΝ ΕΠΕΣΑ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΚΑΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ. ΕΤΣΙ ΟΜΩΣ Ο ΝΙΚΟΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΕΝΑΤΡΙΩΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΕΔΥ ΧΟΡΟΠΗΔΑΓΕ ΜΕΣΡΙ ΤΙΣ 12.30. ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΙΣ 8 ΝΑΤΟΣ ΠΑΛΙ ΠΑΝΩ. ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 1.30 ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΜΕΣΩΣ. ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ. ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ. ΤΡΕΧΕΙ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ ΚΑΙ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ. ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΒΑΣΗ. ΤΟΝ ΑΦΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΣΙΝΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΑΝ...ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΑΘΗΝΑΙΕΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ, ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ. ΠΟΛΥ ΕΠΙΚΑΙΡΟ, ΠΟΛΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ, ΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ, ΤΗΝ ΖΩΗ, ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΣΗΜΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ ΑΓΧΟΣ ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΑΙΝΙΑ. ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΑ ΟΜΩΣ. ΜΕ ΣΥΝΕΠΗΡΕ ΤΟ ΕΡΓΟ. ΑΥΤΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τέλεια, μπράβο ρενάτα!!! εγώ θέλω να το δω ο σύζυγος όμως δεν ψήνεται για παπακαλιάτη, μάλλον θα πάρω την κουμπάρα μου να πάμε μου φαίνεται αφού λες ότι είναι καλό ;);););) δήμητρα εγώ δουλεύω 6ήμερο και τρίτη, πέμπτη, παρασκευή όλη μέρα γι'αυτό είναι πάρα πολλές οι ώρες...επιπλέον είμαι ανασφάλιστη το οποίο σημαίνει πως αν ζητήσω άδεια για να κάτσω λίγο με το παιδί δεν θα πληρωθώ...επομένως είμαι ''δεμένη χειροπόδαρα'', άστα χειρότερα πόσο πια να γίνει?! μαράκι περιμένουμε νέα αναλυτικά!!! μαρή συμπεθέρα που γκαστρώθηκες και πήρες φορα να μας γκαστρώσεις όλες, αφού και η μαρία μένει με τον άντρα της και τη μαμά της μαζί και ο άντρας της δεν δουλεύει πώς να κάνει τον κορίτσαρο μου λες?! μου φαίνεται εμείς που έχουμε απομείνει θα κάνουμε κανα ντου μαζί για το δεύτερο σε κανα δυο τρία χρόνια :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΖΕΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΣΑ ΦΙΛΙΚΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΡΩΤΗΣΑ, ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΣΙ ΚΙ ΕΤΣΙ. ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΧΩΝΕΥΕΙ ΤΟΝ ΠΑΠΑΚΑΛΙΑΤΗ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΓΕ ΓΙΑΤΙ, ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΠΡΟΛΑΒΑΝ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΑΝΕ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ Η ΠΡΟΒΟΛΗ. ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΑ STERS. ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΗΡΘΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΛΕΥΑΝ ΟΙ ΩΡΕΣ ΚΑΠΟΥ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ. ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ, ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΟ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΣΟΥ. ΥΠΟΜΟΝΗ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες μου τί κανετε? εγώ είμαι πελαγωμένη μεσα στο δωματιο...ΔΕ ΜΑΣ ΧΩΡΑΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!! ουφφφφφφ....

Εχουμε μεγαλα δωματια σχετικα αλλα και πολλα πολλα πραγματα...εγω το χω και φυλαω φυλαω φυλαω πραγματα και καθε καμποσο καιρό καθομαι και πεταω πεταω πεταω...τωρα με το νεο κρεβατι, αναγκαστικα επρεπε να γινουν σημαντικες ανακαταταξεις σε όλο το σπίτι....χτες για να είμαι ειλικρινεις δεν εκανα δουλειες, γιατι θελαμε να παμε ΙΚΕΑ για να παρουμε ραφια και κουτια αποθηκευσης, και τελικα πηγαμε με κατι φιλους μας, πηγαμε και σε ενα αλλο μαγαζι, γυρισαμε αργα το απογευμα και μας κρατησαν σπιτι τους για φαγητό...σημερα όλη μερα παλευω, και τα κουτια που αγόρασα δε με φτανουν!!!!τωρα σταματησα να ξεκουραστω και αυριο παλι...περασε το ΣΚ και δεν καταλαβα τίποτα....Το κρεβατι είναι αυτό εδω http://www.giorgiofatouro.gr/index.php/ ... royal_menu με τη συρταριέρα και τον καθρεφτη αλλα το ξύλο είναι λίγο μούφα...δεν ξερω αν είναι επειδη το κερδισα και μου στειλε κανενα της βιτρινας, αλλα είναι ψευτοξυλο..τεσπα..αφου δεν το πληρωσα...πληρωσαμε μονο τα εξοδα για το καραβι που ηταν σχετικα πολυ λίγα, γυρω στα 200 ευρω..κατα τα αλλα καλα είμαστε...εχω λίγες μερες τωρα ξυπναω με πονοκεφαλο και σημερα τον εχω όλη μερα..ποτε πιο εντονο ποτε πιο ελαφρυ..τωρα με επιασε παλι εντονος..αλλα δεν του κανω τη χαρη να πιω παυσιπονο!!!! Θα τον πολεμησω φυσικα!!!Ο Κωνσταντινος καλα είναι, μαζευει πραγματακια απο αυτά που βαζω για να πεταξω, και καθεται και παιζει, και μετα βλεπω το σπίτι γεματο πραγματακια!!!!Δε σας είπα και το νεο..στο νηπιαγωγειο που δουλευω, ειναι δημοσιο, και τωρα ειχαν εγγραφες..μιλησα με τη διευθυντρια και επειδη ειναι στα πλαισια η ηλικια του , εκανα αιτηση και μπορει να τον παρουν του χρονου...θα κανει τρια χρονια εκει ετσι και τον παρουν, και φυσικα θα ειμαστε μαζι..ζητησα αν τον παρουν να ειμαστε φυσικα σε διαφορετικες ταξεις, αλλα περιμενουμε..ειναι μικρουλης, και προηγουνται αλλα παιδακια μεγαλυτερα...δεν ξερω αν ειναι καλα που θα ειμαστε μαζι, ή που θα κανει τρια χρονια..αρχισα να σκεφτομαι ότι θα ητσν καλυτερα να παει στο σταθμο του χωριου, ειναι πολυ καλες και ο κοπελες εκει, απλα ειναι πιο ακριβα...τί λετε εσεις?

Σας φιλω όλες γλυκα και παω σε λίγο να ξεκουραστω στο τζακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωρεεεε καλημερα!!!!!!!!!!!!

Μεγιά η κρεββατοκάμαρα Μαράκι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! >Πολύ ωραία είναι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αντε με το καλό να πιάσετε και το 2ο σποράκι σ αυτήν ;)

Ελενάκι μ... τι κανει η κοιλούμπα ?? μεγάλωσε λίγο ?? σου χει πεσει βαριά η επιστροφή στη δουλειά ???? Πως είναι τα πράγματα εκεί ???

Ρενατούλα μου μας γρουσούζεψαν οι κακούργες :lol::lol::lol: χαθήκαμε ... ουτε σε πήρα ουτε με πήρες .... :lol::lol::lol: αλλά που θα πάει .. θα σε βάλω στο πρόγραμμα σήμερα .. (απλά πρέπει να φύγω από το γραφείο μου κ να παω σε καμιά γωνία γιατί εδώ μέσα ειναι διπλα μου τα "θηρία" κ δεν θέλω να με ακούν όυτε θα μπορώ να μιλάω άνετα)

Ηλιανούλα μου το παλεύεις με τα θηρία σου ???

Εσύ συμπεθέρα ?? Πότε είχες πει οτι λήγει η σύμβαση ?? κ τι γίνεται μετά ??? υπάρχει πιθανότητα ανανέωσης ???

Εμείς ήσυχα ... χαίρομαι τόσο πολύ που το κοριτσούδι μου είναι κι αυτό τόσο χαρούμενο ειδικά τα Σαββατοκύριακα που μας έχει δίπλα της όλη τη μέρα !!!!! Κ την θέλω κ εγώ τόσο πολύ που για χάρη αυτού .. δέν κάνουμε τίποτα με τον άντρα μου ... Τώρα αυτό το Σαββατο σκέφτομαι να τη πάμε το πρώτο της σινεμά στο Σάμυ το χελωνάκι το 2!!

Ζετούλι μου γλυκό .... τι κάνεις ??? Ξέρω! Είναι πολύ δύσκολα ! Σου έχουν σπάσει τα νεύρα κι όχι μόνο... αλλά προσπάθησε να μην στεναχωριέσαι πολύ όσο δύσκολο κι αν είναι ... κ να σκεφτεσαι ότι θα τη βρείτε τη λύση αργά ή γρήγορα !!!!!! Κι η Δημητρούλα καταλαβαίνει τα πάντα ......

Σας αφήνω προς το παρόν για΄τι με φωνάζει το καθήκον ... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Φιλάκια !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!!!

ρεπαρω σημερασααααα ξεκουρασηηηηη λοιπον!!!

μαρια μ αρεσει πααααρα πολλυ η κρεβατοκαμαρα σου ειδικα αυτο το ξυλο το λακαριστο ειναι ολα τα λεφτα!!!!

ντιμακο ναι η κοιλουμπα αρχισε να ξεπεταγετε αρκετα!!!! μπαλονοποιειτε σιγα σιγα :lol::lol::lol::lol:

συμπεθερουλα μου βασταααααα σε θελω εδω !! ασε τις δουλειεσ στον μπαμπα κ εσυ μπεσ να κανεισ κουσ κουσ με εμασ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

το ρενατακι μ εγραψε οτι δεν εχει λαπ τοπ για αυτο μασ εχασε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαράκι τέλειο το κρεβάτι σας!!! εγώ θα σου ευχηθώ να το χαρείτε το κρεβάτι σας και να περάσετε πολύ όμορφες στιγμές εκεί πάνω ;););) συμπεθερούλα μόλις είδα το τικεράκι σου...έφτασες στα μισά!!!!!!!!!!!!!!!!!! πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός :o:o:o ντίμη ζουλεύωωωωω...εμένα γιατί δεν με παίρνεις τηλ?! δε με αγαπάς?! :lol::lol: εμείς εδώ τα ίδια, έχω ολίγον άρρωστη τη μικρούλα μου, ήρθε η ανηψιά μου το σάββατο και άρχισε το απόγευμα να βήχει και κόλλησε και την δικιά μου, λίγο πυρετούλι και λίγο βήχα αλλά ευτυχώς το περνάει ελαφριά το θηριακι μου!!! την κυριακή πήγαμε στη γλυφάδα βόλτα και μετά για φαγητό και το δημητρούλι όλο με αγκαλιαζε και με φιλούσε :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα !!!!!!!!!!!!! Πρωινή πρωινή σήμερις...

βρε ζετούλι μου ... μη με στεναχωρείς έτσι.... το ξέρεις ότι σας αγαπώ εξίσου το ίδιο !!!!! :D:D:D αλλά ξέρω ότι εσύ είσαι εργαζόμενο κορίτσι κ μες στο μαγαζί σίγουρα δεν μπορείς να μιλάς άνετα... κι όσο είσαι σπίτι ... σαφώς δενέχεις ελεύθερο χρόνο για να κουτσομπολεύεις στα τηλέφωνα .... :lol::lol::lol:

Ενώ το Ρενατάκι έχει πολύ περισσότερο χρόνο τώρα που είναι σπίτι ;) ... δεν θέλω να μου στεναχωριέσαι εεε???? κ επειδή με άγγιξες στο ευαίσθητο σημείο μου ... θα σε πάρω σήμερα :!::!::!:

ΕΛενάκι ελενίτσα ελενιώ ... κλοτσεί κι όλας το αγριμάκι ???? χαχαχχαχχαααα εκείιιιιι δώστου να καταλάβει ... !!!!!!!!! χαχαχχαχαχαα

Φιλάκια ζαβούλες μου !!!!!!!!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mmmmmΝΑΙ ΦΥΣΙΙΚΑ ΕΣΑΣ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΛΛΑ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΗΣ ΕΡΩΤΑΣ

ΕΜΑΙ ΕΓΩ :x:x:x:x:x:x

ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΑ ΜΙΣΑ Κ ΑΥΤΗ ΤΗΗ ΦΟΡΑ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΥ ΠΟΟ ΝΠΡΟΣΤΑ!!!!

Η ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΚΑΗΚΑΜΕ.... Η ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Μ ΟΤΙ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΠΑΠΑΝΩ ΧΩΡΟ Κ ΚΗΝΟΥΝΤΑΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΥ :?

ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΥΕΠΡΗΧΟ ΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!

ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ!!!!!

ΦΥΣΙΚΑ ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΑ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΝΕΝΑ ΡΟΥΧΟ ΟΥΤΕ ΚΡΕΒΑΤΟ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙΠΟΤΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΜΑΜΑ Κ ΑΛΛΟ ΜΠΑΜΠΑ!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:)):)):)):)):))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):)):)):)):))=))=))=))=))=))

αντε βρε τρελέγκο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .... που θα χει αλλο μπαμπα κ μαμά !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μουρλή ε μουρλή !!!!!!!!! κανόνισε μαρή να βγάλεις τον κορίτσαρο τρελέγκο σαν και σένα !!!!!!!!!!!!!!!

:)):)):)):)):))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):)):)):)):))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα ομορφοκόριτσα!!!

που χαθήκατε ????

Ελενάκι μου καλή επιτυχία να έχεις που ΘΑ ΕΧΕΙΣ !!!!!!!!!! @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

ΕΜείς σήμερα θα πάμε σινεμά στο Σάμμυ το 2 ...χχαχχαχαχχαχαα πλάκα θα έχει .... το πρώτο της σινεμά .... είμαιπολύ περίεργη για το πως θα της φανεί... κ μετά λεμε να πάμε να φάμε σε ενα ιταλικούλι που εχω πολύ καιρο να φάω .... επιτέλους μια παστα ωραία διαφορετική απο αυτες που μπορώ να φτιάχνω εγώ στο σπίτι τουλάχιστον ...

Σας φιλώ καλή Κυριακή !!!!!!!!!!!!

Όλες ναπεράσετε πολυ πολύ όμορφα !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρη Ο ΜΙΚΡΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΧΕΙ ΑΛΛΗ ΜΑΜΑ Κ ΑΛΛΟ ΜΠΑΜΠΑ!!!!

ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΑΛΛΑ ΩΣ ΕΚΕΙ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΑΣ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΤΟ ΣΙΝΕΜΑΔΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΣΠΙΤΙ ΗΣΥΧΑ ΣΗΜΕΡΑ!!! ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΒΕΡΑΝΤΑ ΝΑ ΒΓΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia mou sas agapw ..to computer mou exei provlima kai den mou anoigei ti selida tou mammy sigkekrimena..leei kati gia kwdikous, ious klp..to laptop to pigame gia ftiaksimo kai tou kanane format..ta svisane ola dld kai akoma windows me ellinika den exome..tha to pame se enan allo texniko na mas ta perasei... sas filw ..den mporw na grafw etsi..etoimi imoun na steilw min.se renata i zeta (pou exw ta kinita tous) na rwtisw an sas to ekane kai esas auto..telika pirame to laptop xtes kai mika apo dw...

filia polla kai tha ta poume kalitera..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με γλωσόφαγες κακούργα .... χαχχαχαχαχαχαχαχχαχααααααααααααα :lol::lol::lol:

βαλανε μπόμπα στο mall κυριακή πρωί !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ... με το κλειδί στο χέρι μας πέτυχε ο αδερφός μου στο τηλέφωνο να μας πει ότι μολις είχανε βγάλει ανακοίνωση τα κανάλια !!!!!! :o:o:o:o ... δεν λέτε που δεν είμασταν μέσα ... παναγία μου !!!!!!!!!!!!!!! όσο το σκέφτομαι ανατριχιάζω !!!!!!!!!!!!! :!::!::!::!:

ΕΝτάξει μαρή ξεκούδουνη το κατάλαβα ότι ο μικρός το λέει .... χαζοκούτι νομίζεις ότι είμαι.... εγώ δενείμαι ξανθιά με βαμένο όπως εσύ που θέλεις κ προσπαθείς να τους ξεγελάσεις όλους... αλλά θα σε ξεσκεπάσω εγώ !!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::D:D:D

Αγαπημένη μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! σ αγαπώ πολύ πολύ και το ξέρεις !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πότε είναι η εξεταση ??? ειχες πει μεσα στη βδομαδα αυτή... για πες ... ολα καλά ???? Περιμένουμε νέα σου εεεε ???????

Στις υπόλοιπες φιλιά πολλά κ την καλημέρα μου !!!

Ζετούλι δεν σε έχω ξεχάσει ... θα σε πάρω τηλεφωνάκι να δω πως είσαι ...

Ρενατούλι μου εμείς τα χαζοείπαμε στο τηλέφωνο αν και στο έκλεισα λίγο απότομα κ γρήγορα αλλά με ζάλιζε πάνω από το κεφάλι μου ο αρχηγός ... χαχαχαχχααααα

Μαράκι μου υπομονή .. ελπίζω να τα φτιάξείς γρήγορα κ να σε έχουμε μαζί μας !!!!!!!!!!!!!! Ο μικρός τι κάνει???

Οι κοκόνες οι υπόλοιπες τι κάνετε ???? Γιατί πια τέτοιο σνομπάρισμα στη σελιδα μας ????????????

Εμείς τελικά αφού ακυρώθηκε τόσο άδοξα το σινεμά μας καταλήξαμε για μάσα σε ένα ιταλικό που φάγαμε πολύ ωραία αν και . .. μιας πιάσανε όχι μόνο τον πισινό ... αλλά μη σας πω καλύτερα τι άλλο .... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αυτα ... .φιλάκια πολλά .........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ναι κοριτσια πηρα κινητο hitec και πλεον σας παρακολουθω συνεχεια!!!! αντε να βρω λιγο τον παλιο καλο εαυτο....

νεα σας εχω πολλα ας ξεκινησω με τη σαντυ... εκτος οτι ειναι μια τσαουσα καταφεραμε να τη βαλουμε σε κρατικο παιδικο και ετσι γλυτωσαμε την 300αρα στο ιδιωτικο. ενταξει θα πληρωνω 90ευρω αλλα τουλαχιστον η μικρη δεν θα ειναι κλεισμενη σε ενα σπιτι και εγω θα μπορω να δουλεψω το καλοκαιρι αφηνοντας μονο το μικρο στη μαμα μου ή στη πεθερα!!!! επισης κοψαμε και την βραδυνη πανα και κοιμομαστε σα πουλακια στο ιδιο δματιο με τον αδελφουλη της

και τωρα τα νεα του κοκοβιου.... ειναι ενας ανταρτης πολυ ζωηρος τωρα πλεον σηκωνεται οπου βρει αλλα ακομη παλευουμε το κατεβασμα!!!! εχω σταματησει το θηλασμο γιατι μου βγηκε σοβαρο προβλημα στο κεφαλι και εχω υπερβολικη τριχοπτωση αφου θα φανταστειτε το μισο μου κεφαλι εχει μπαλωματα και τα φαρμακα που πρπει να περνω περναγαν στο γαλα. επισης επειδη ηθελα να τον κοιμηζω μαζι με τη σαντυ επρεπε να μπει σε προγραμμα φαγητου και υπνου και με το στηθος αυτο δεν γινεται. πλεον ομως κοιμουνται και τα δυο μαζι στις 10:30 μεχρι το πρωι!!!! δοντια ακομη δεν εχουμε βγαλει και για βαφτιση λεμε τον νοεμβρη αφου η νονα δεν μπορει οικονομικα τωρα αλλα δεν πειραζει....

κοριτσαρες μου μου ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!! τα νεα μου ειναι λιγο περιεργα ειχα πολλες μεταπτωσεις στη ψυχολογια μου και πολλα νευρα αλλα ευτυχως τωρα μου ηρθε και η περιοδος και ψιλοηρεμησα. πινω και το βραδακι εινα τζιν τονικ στο σπιτι και χαλαρωνω. το κακο ειναι οτι εχω ακομη αρκετα κιλα τα οποια δεν ειχα βαλει στην εγκυμοσυνη αλλα μετα γιατι ο κυριος μου ειχε κανει μεγαλη πληγη στο ενα στηθος και το ταιζα μονο απο το αλλο για 2μηνες και ετρωγα σα φαλαινα μηπως δεν εχω αρκετο γαλα για να χορτασει.

αυτα τα νεα μας και σας υποσχομαι οτι απο δω και περα θα σας δινω το παρον!!!!! φιλακια στα αγγελουδια σας και στη γκαστρωμενη μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια ΣΑΣ ΓΙΑ ΣΑΣ Κ ΕΣΑΣ!!!!!

ΜΑΡΗ ΞΕΚΟΥΔΟΥΝΗ ΠΟΥ Μ ΘΕΛΕς Κ MALL ΧΩΡΙΑΤΣΑ??????

ΒΡΕ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΑΣΕ ΤΙΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ Κ ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΤΙ Ο ΒΟΜΒΙΣΤΗΣ ΤΟΥ MALL ΗΤΑΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΜΕΣΩΣ ΕΣΕΝΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ!!!!

ΠΑΛΙ ΜΑΡΗ ΜΠΑΤΑΚΑΡΟΥ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΑΝ ΤΑ ΠΑΖΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΙΣ ΓΟΒΙΤΣΕΣ ΠΟΙΟ ΦΘΗΝΕΣ Κ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΝΑΤΙΝΑΞΕΣ?????

Α ΠΑ ΠΑ ΠΑ ΠΑ :mrgreen:

ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΗΝΙΤΟ!! ΕΓΩ Η ΦΟΥΚΑΡΙΑΡΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΟΥΤΕ ΜΗΝΗΜΑ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΩ!!! ΑΝΤΕ ΣΤΟ ΦΑΤΣΟΒΙΒΛΙΟ ΜΠΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΗΝΙΤΟ ΑΛΛΑ ΔΤΟ ΜΑΜΜΥ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΑΠΕΤΥΧΑ Κ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΩ 8-)

ΣΟΠΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΣΟ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ???? ΤΡΙΧΟΦΑΓΟ?????

ΕΛΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΙΣΑΙ ΟΚ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΠΕΡΑ!!!!!

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΥΠΕΡΗΧΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαν τα χιονιααααα ;;);;);;);;):YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

που στε βρε :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

σασ ξεχασα το ξερω αλλα εχω τα δικα μου σκατοπροβληματα κ δεν ειμαι σε ορεξη καλη!!!!

αν θθυμαστε ολο γαστρεντεριτιδεσ με επιαναν,ε δεν με αφυσαν κ ποτε! ειμαι σε φαση 1 διρροια 10 δυσκοιλια κ πηγα στο γιατρο μου εδωσε αντιβιοση εντερου αλλα τελικα δεν με βοηθησε τωρα εχω απο το σαββατο να παω τουαλετα κ περιμενω για να παρω σκατοδηγμα για εξεταση :mrgreen::roll:

μη γελασ γκαστρομενη κρυφοξανθια κ ανεβω οταν μου ρθει η διαρροια κ καθαριζεισ μπανια διο μερεσ :lol::lol::lol::lol::lol:

ευτυχωσ τα παιδια καλα φετοσ μασ λυπηθικε ο θεοσ κ μονο μια φορα κ αυτη σε γιατρο νοσοκομειου πηγαμε για βηχα κ πηραν αντιβιωση τα αγορια!

Ειμαι ολη μερα τωρα με το Γιωργο για διαβασμα....εκει που τα πηγαινε καλα κ τον αφυνα μονο κ διαβαζε αρχισε να τεμπελιαζει μετα τισ γιορτεσ κ ολο λαθη εκανε :roll::roll: τωρα ειμε ολη μερα απο κοντα για επαναλυψεισ λεξεων μπασ κ ξαναστρωσει! πολυ αγχωσ βρε κοριτσια αυτο το διαβασμα :roll::roll: θα χω κ την δαναη του χρονου στη πρωτη ουφ απο τορα το σκεφτομαι κ κλαιω!!

αυτα τα λιγα φιλια πολλα κ ελενακι περιμενουμε νεοτερα απο την αλλη κρυφοξανθια σου :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxxaxaxaxaxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ακου κρυφοξανθιά !!!!!!!!!!!!!!! κααααλλλοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!! συμπεθέρα έγραψες πάλι !!!!!!!!!!!!!!!!!! εμ έτσι εξηγείται που χάθηκες ... ειπα κι εγώ ... !!!!!!!!!! Υπομονούλα !

Ελενούμπα .. με την κοιλούμπα καλή επιτυχία ΄σημερις!!!!!!!!! Ολα καλά θα πάνε !!!!!!!!!!!!!! Περιμένουμε με αγωνία !!!!!!!!!!!!! Φιλιά πολλά σε σένα κ στην κοιλούμπα σου και τα φυλάω να σε κατσαδιάσω μετά την εξέταση !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! χαχχαχαχαχαχαχαχααααααααα

Φιλούμπες πολλές σε όλες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ααα ξέχασα να σας πω ότι κ εμείς απο χτες είμαστε με πυρετό.. ντεπονάκι ποντσανάκι ξεκούραση και αυπνίες .... τα κλασσικά ξε΄ρετε εσείς .... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε θενα είπες να μη πιάσει τα παιδιά αλλά σε ξετιναξε εσενα....ειμαι μακριά δεν θα με πιάσει η σκατοπλημμυρα!:D

Καλα βρε ντιμι με το μαλλ τι πηγές να πάθεις....

Μάρη γκαστρωμενη που είσαι να μας πεις τι έγινε με τον υπέρηχο άντε πιο μπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...