Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΝΟ15!!ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια μου.....

Σας βάζω φωτο σημερινή να μας δείτε!!!!!!!!!!

Χρόνια πολλά στις Αννουλες που γιόρταζαν!!!!!!!!!!!

Εμείς καλά είμαστε.......προσπαθούμε να αντέξουμε γιατί δουλειά δεν έχει τίποτα............ :(:(:(:(

Χαίρομαι που λέτε για τα δεντράκια και τις χαρές σας......εγώ δεν έχω στολίσει δέντρο και ούτε πρόκειται να στολίσω.........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 753
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ......................... που είστε ???????????????????????

Μαρινάκι μου εμείς τα παμε ιδιαιτέρως .... !!! Μην τα ξαναπώ ... γιατί αν με πάρει είδηση η συμπεθέρα, θα με σουρομαδήσει !!!!!!!!!!!!! χαχαχαχααχ α :lol::lol::lol:

Επιτέλους Παρασκευή έχω χαρά μεγάλη !!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τί κανετε?

Αχ βρε Ζετουλα μου, να μπαίνεις πού και πού!!

Μαρίνα μου φτου φτου!!! Ειδικά στην πρώτη φώτο φαίνεται λες και είναι 5 χρονών!!!Αλήθεια, σωστό αντράκι!!Το προσωπάκι του μεγαλοδειχνει νομίζω, εκτός και αν είναι η φωτο!!

Ντίμι μου τί κανεις?

Ρενάτα μου πώς είναι ο γιοκας σου? Εμένα καλυτερα..δεν την γλυτωσαμε την αντιβιωση, αλλα τί να κανουμε...παντως είναι πολύ καλυτερα..τελειωσαμε την αντιβίωση, και σταματησε και ο βηχας σχεδόν αρα θα σταματησουμε και τα σιροπακια..

Οι υπολοιπες που χαθηκατε καλε?

Εγω προχτες είχα τη γιορτή του νηπιαγωγείου!!Ημουν πισω στα παρασκηνια και βοηθουσα και ο Κωνσταντινος μου ειδε όλη τη γιορτή και ενθουσιαστηκε με τα παιδακια, τις στολες και τα τραγουδια!!!Ανεβασαμε το θεατρικό "ο καρυοθραυστης στη χωρα των παιχνιδιών" και επεσε πολύ γελιο με τα μικρά όλα και με μερικα που εκαναν λαθη!!Παντως ενθουσιαστηκαν όλοι με τη γιορτή!!Και χτες πηγαμε εκδρομη..Σημερα μου εφυγε η ψυχή γιατί τρεχουμε να τελειωσουμε τις κατασκευες μας και φυσικά, αμα λείπει το παιδακι, περνανε όλα από εμενα..σημερ αελειπε και μια νηπιαγωγός...ψοφησαμε!!!Με την καθαριστρια θυμαστε τα σκηνικα ε? ε τωρα μου μιλαει με το μου, και με το αγαπη μου αλλα εγω δεν της δίνω αερα..εκοψα την ψυχρα, και λόγω γιορτων που ερχονται, αλλα τη δουλεια της, τη δουλεια μου..

Σκεφτομαστε αμα θα παμε και Πατρα..τα εξοδα πολλα...το δανειο επειδή περασε καιρός από τότε που μας εγκριναν και δεν το πηραμε γιατί καθυστερουσε η αδεια του σπιτιου, μας είπανε ότι πρεπει να ξανακανουμε αιτηση τώρα και τωρα δεν δινουν δανεια σε κανενα...και βραστα όλα...βαρεθηκα..αγχωνομαι...θελω το χωρο μας..ο αντρας μου δε δουλευει εκτός απο κατι εκτακτα που του φωναζουν για κλιματιστικα, εξαερισμους και τετοια...ΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ.......

Τα 'πα..... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κολλησαμε κ εμεισ....ολοι αρρωστοι εκτοσ του μπαμπα μασ :cry::cry::cry::cry: τα αγορια αρχισαν αντιβιωση η δαναη λιγο καλυτερα :cry:

ελπιζω να γινω καλα αμεσα γιατι θελω το σαββατο να παω πατρα στον ξαδερφουλη μου που γεννησε η γυναικα του χθεσ την κορακλα τουσ :mrgreen:

φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ? ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΠΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΕΠΑΘΕ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕ. ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΝΟΙΞΕ. ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΚΙ ΣΦΑΙΡΑ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΕΠΑΘΕ. ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ? ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΕ ΤΟΣΕΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ? ΤΑ ΛΕΤΕ ΣΤΟ FCB Ή ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΓΙΟΡΤΩΝ ? ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ...

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΟΥ. ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΠΙΑ. ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΞΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΗΨΙΟΣ ΜΟΥ ΕΚΕΙ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ.

ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΟΝΤΩΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΩΤΟ ΟΑ ΚΟΥΚΛΟΣ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΓΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ, ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΝΘΟΣ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΟΛΙΖΕΙΣ. ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ. ΦΕΤΟΣ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΠΟΥ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ ΑΛΛΑ ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ. ΑΣ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΙΟΥΛΑ ΣΟΥ. ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΦΥΓΩ ΣΤΙΣ 24 ΚΑΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΙΣ 29, ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ. ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΠΑΝΤΩΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΤΟΣ ΔΙΚΤΥΟΥ, ΟΠΟΤΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΩΣ.

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΛΕ ? ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΚΑΝΑ ΓΛΥΚΟ ? ΕΓΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΑ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕ ΣΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΔΕΣ. ΤΑ ΜΕΛΟΜΑΚΡΟΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΧΑΝ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΓΕΝΙΚΟ ΡΕΚΤΙΦΙΕ. Η ΡΙΖΑ ΕΙΧΑ ΦΤΑΣΕΙ ΧΑΜΗΛΑ ΟΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΖΟΜΟΥΝ ΤΙΣ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΦΙΛΙΚΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΧΡΩΣΤΟΥΣΑΜΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΑΠΟ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ. ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΗΣΥΧΙΑ. ΑΝΤΕ ΜΠΕΙΤΑ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

YOOHOOOOOOOOO ΝΑΜΑΙ Κ ΕΓΩ!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ????

ΧΑΘΗΚΑ Κ ΕΓΩ ΧΑΘΗΚΑΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ!!!!!

ΒΡΕ ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΟΛΕΣ Η ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ :cry:

ΕΓΩ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ!!! ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΟ ΓΙΟΡΤΙΝΟ ΚΛΙΜΑ :)

ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΥΣΚΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!

ΡΕΝΑΤΑΚΙ Μ ΠΗΡΑ ΚΕΝΟΥΡΙΟ ΤΗΛ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ Να ΤΟ ΧΕΙΡΟΣΤΩ ΚΑΛΑ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΜΦΟΡ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Κ ΔΕΝ Σ ΑΠΑΝΤΗΣΑ!!!! :? ΤΗΑΝΚΣ!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΣΕΙΣ Κ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΛΛΑ!!!! :oops::oops::oops::oops:

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΤΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα !!!!

Χαθήκαμε όντως !!! ... και πολύ στεναχωριέμαι ... !

Καλά είμαστε κι εμείς. Το Σάββατο πήγαμε στο ΜΕΚ Παιανίας στο Χριστουγεννιάτικο Παιδότοπο που το λέει κι η Ζέτα μας. Καλά ήταν .... πήρα και τους γιαγιάδες κ παππούδες και κυνηγούσαν τη μικρή κ τη σήκωναν κ περάσαμε όμορφα!

Τη κυριακή φτιάξαμε τα μελομακάρονά μας και έγιναν τέλεια για άλλη μια φορά.

Ελενάκι μου όλα καλά θα πάνε !!!!!!!!!!!!!! Σε θέλω αισιόδοξη όπως πάντα !!!!!!!

Ρενατούλα μου είχα καταλάβει όταν έλεγες Παραμονή ότι εννοούσες Παραμονή Πρωτοχρονιάς ... :| Δεν πειράζει τότε... με το καλό θα το προσπαθήσουμε με το νέο έτος . Τώρα θα κοιτάξετε κι εσείς να περάσετε πολύ πολύ καλά στο χωριό !!!!

Οι υπόλοιπες οι χαμένες γιατί είστε χαμένες ??? Φιλάκια λοιπόν και σας ... κι ας είστε χαμένες.

Θα το διαλύσουμε μου φαίνεται το μαγαζάκι μας... και όσο το σκέφτομαι με πιάνει κατάθλιψη .... Ελενάκι μου στείλε μου κ εμένα το κινητό σου τουλάχιστον να μην σε χάσω εντελώς .... Θα μου λείπουν οι κρυαδούλες σου ... ιχιιιχιχιιχιχιιχ Τις αθηναίες τις έχω... τη συμπεθέρα την έχω .... τη Θαλίτσα την έχω !!! την Ηλιανούλα δεν έχω αλλά αυτή θα τη βρώ στο φατσοβιβλίο .... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρη αρκουδιαρα που ανεβηκεσ εκει πανω το ξεπλατησεσ το ζωντανο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΤΟ ΨΕΥΤΙΚΟ ΧΙΟΝΙ ΔΕ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ :lol::arrow::arrow::arrow::arrow::arrow:

ΣΤΙΣ ΔΙΚΕ ΜΑΣ ΦΩΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ORIGINAL ( ΤΙΣ ΑΝΕΒΑΣΑ ΣΤΟ FACE) ΑΣΕ ΠΑΓΩΣΑΜΕ!

ΤΙ ΛΕΣ ΜΑΡΗ ΠΟΥ ΣΕ ΑΦΗΣΑ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ Κ ΕΣΥ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΓΡΟΥΣΟΥΖΑΑΑΑΑΑΑΑ :lol::lol::lol::lol: ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ Κ ΤΟ ΑΡΧΙΓΙΛΙΚΙ ΜΕ 2 ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ!!! Κ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ Κ ΘΑ ΣΤΑ ΠΟΣΤΑΡΩ ΕΔΩ ΝΑ ΖΟΥΛΕΥΕΙΣ ΕΡΜΗ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΟΛΕΣ ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΧΕΤΕ!!!!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ!!!!! ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ .......

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΡΟΖ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Α ΒΡΕ ΠΑΛΑΒΙΑΡΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Γέλασα πολύ πάλι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ .... και πόοοοσσοοοο χάρηκα ..... δεν λέγεται !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να δεις και τη γλύκα τη ... ροζουλί κ πως είναι να φτιάχνεις κοτσίδια στα μαλλιά κ να βάζεις βρακάκι αντί για σώβρακο !!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχχχαχχαααααααααα Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου !!!!!!!!!!!!!!!!! Θα σου φυλάω τα βρακάκια της Αννας Μαρίας :lol::lol::lol::lol: πού έχουνε κ καρδούλες πάνω :lol::lol::lol:

που θες με έτοιμα μελομακάρονα να πάρεις τη δόξα !!!!!!!!!!! ξετσίπωτη ..... !!!!!

εεεεπππσσσσσ και που σαι ..... αν είναι να μην μπορείς να σηκώνεις τα τηλέφωνα ... δώσε μας καλύτερα το σταθερό σου [smilie=cat.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] Φιλούμπες !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΚΑΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΜΑΡΗ ΑΠΟ ΚΟΤΣΙΔΑ??????? ΜΕ 2 ΤΡΙΧΕΣ ΟΛΕΣ Κ ΟΛΕΣ????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΡΑΤΑ ΚΡΑΤΑ ΒΡΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ Η ΕΡΜΗ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΧΑΜΕΝΑ ΟΛΑ!!!!! ΑΙΝΤΕ ΓΚΑΣΤΡΩΣΟΥ ΝΑ ΤΑ ΑΝΤΑΛΑΞΟΥΜΕ :lol::lol::lol::lol:

ΘΑ ΣΑΣ ΔΩΣΟΥΜΕ Κ ΒΡΑΚΙΑ ΜΑΚ ΚΟΥΙΝ :lol::lol::lol:

ΚΑΚΟΥΡΓΑ ΖΟΥΛΕΥΕΙΣ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ :lol::lol::lol::lol: ΚΑΛΕ ΑΥΤΑ ΠΛΕΟΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΜΑΣΤΕΡ ΣΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΝΑ ΤΑ ΧΕΙΡΙΣΤΕΙΣ!!!!! ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ!!!! ΔΕΝ ΕΧΩ Κ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ Κ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΠΑΤΗΣΩ ΚΑΝΑ ΚΟΥΜΠΙ :? ΜΑΡΗ ΤΙ ΚΟΥΜΠΙ ΛΕΩ ...... ΟΥΤΕ ΚΟΥΜΠΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΑ :lol::lol::lol::lol:

ΤΙ ΤΟ ΘΕΛΑ Η ΕΡΜΗ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ησουνα που ήσουνα ... θα μας απογίνεις εσύ !!!! Καλά να πάθεις που μου θελες μακ κουιν....!!! Για να σε δω τωρα χρυσή μου τι θα τα κάνεις τόσα σώβρακα ... εχε χάρη που θα περιμένω λίγο μπας κ μου ρθει κ μένα κανά "τσουτσούνι".... να μπει μέσα στο μακ κουιν ..... :lol::lol::lol: και να σε εκμεταλευτώ ..... !!!!!

...... που θα μου πεις εμένα οτι εχουμε πέντε τρίχες ... !!! αφού έχουμε μεγάλη ποικιλία από κοκκαλάκια και λαστιχάκια πλέον !!!!!!!!!!!!!!! ααααμμμμεεεεεε !!! αλλά που να ξέρεις εσύ από αυτά ??????

:-h:-h:-h:-h:-bd:-bd:-bd:-bd[smilie=alien.gif][smilie=alien.gif][smilie=alien.gif][smilie=alien.gif][smilie=alien.gif] \M/ \M/ \M/ \M/ \:D/ \:D/

Ευτυχώς που κρατάω κι εγώ τα σικάτα συνολάκια της .... που δεν θα χει δει το μάτι σου τέτοια λάμψη....ξεκούδουνη !!!!!!!! Αντε φτιάξε κανά μελομακάρονο λέω εγώ !!! Τι θα ΄δέιχνεις μεθαύριο στο κορίτσι σου ????? αααααααααααα δε σου πα..... τα χιονομπαλάκια έγιναν ανάρπαστα !!!!!!!!!! αφού έδωσα κ την συνταγή ήδη !!!!!!!!!!!!!!!!!! Φτού σου κοπελάρα μου με τα χρυσόχερά σου !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω..αργησα να μπω και βλεπω εξελίξεις!!!

Ελενακι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!Ειδες βρε χαζουλα που όλα πηγαν τελεια???Αντε τζαμπα κλαμα!!!Κανονισου να γελας και να χαιρεσαι τωρα μη μας βγει Μαρθα Βουρτση το τσουπί!!!!

Θελω και εγω το τηλ. σου!!!!!!Με γεια και το νέο μηχανημα!!!!Όπως παμε με διπλωμα θα τα χειριζόμαστε τα κινητά!!!

Βρε Ντιμι!Βρε Ντιμι!!!Μην την στεναχωρείς στην κατασταση της...Με τετοια κριση εσενα θα προτιμησουμε για αρχηγό που θα τρωμε καλα..χαζες είμαστε???!!!! :lol::lol::lol: Καλοφαγωτα τα μελομακαρονα και του χρόνου!!!Ωραια και η φωτο στο παιχνίδι!!!!Α! Ελενα θελουμε και εμεις εδω τις φωτο ;)

Ρενατα μου πολυ χαιρομαι που ειναι καλα το αγορακι σου!!!!Στειλε και εσύ το τηλ. σου να επικοινωνουμε τις γιορτες!!Ντιμι και εσύ!!!

Εμεις ειμαστε καλα!Γιναμε εντελώς καλα και αυτες τις μερες του πηραμε κατι καινουρια παιχνιδια και του τα δωσαμε (αφου τα είδε) και παιζει συνεχεια..παιζει παιζει παιζει και δε λεει κιχ ο καλουλης μου!!!!Εχει μαθει απεξω όλες τις διαφημισεις και τις λεει μαζί με την τηλεόραση!!!

Φτιαξαμε μελομακαρονα, και εμας επιτυχια, κουραμπιεδες αυριο, και ενα γλυκο που ειναι εθιμο στην Κυπρο και λεγεται christmas cake!!! Ειναι ΠΕΝΤΑΝΟΣΤΙΜΟ!!!Εγω ξετρελλαίνομαι γιαυτό, το ίδιο και ο αντρας μου!!!Είναι τελειο, αν σας αρεσουν οι σταφίδες και τα πολλα γλυκα μεσα καθώς και η μαυρη ζαχαρη!!!!ΜΜΜΜΜΜΜ....

Η Κυπρος παει απο το κακο στο χειροτερο αλλα όπως ειπε και η Ρενατα παιρνουμε δυναμη ο ενας από τον αλλο..δεν εχουμε μονο εμεις προβλημα αλλα όλη η χωρα..όλος ο κοσμος...υπομονη να δουμε που θα παμε....

Οι υπόλοιπες τί κανετε? Μαρινα μου? Ηλιαννα μου? Μικα μου? Αναστασία μου?Μαρία μου? Θενα μου? Θαλεια μου? Ζετα μου? Και όποια άλλη ξεχασα, πολλα πολλα φιλια!!!!

Παω για ξεκουραση!!Χτες κοιμηθηκα 4 η ώρα το πρωί, και 6.30 ξυπνησα για δουλεια..εφτιαξα κατι τελειες χριστουγεννιατικες καρτες για να τις στειλω, με τις φωτο του Κωνσταντινου εξω και διαφορα αλλα..χρυσοσκονη κλπ..βγηκαν τελειες!!!Μόλις τις περασω θα τις βαλω να τις δειτε!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε μαριαααααα ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΑΚΟΜΑΤΗΝ ΑΜΝΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!

ΓΙΑ ΤΟ ΡΟΖ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ!!!

ΑΜΝΙΟΟ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΣΤΟ ΔΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΞΕΠΟΥΛΗΘΗΚΕΣ ΓΙΑ 2 ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ ΑΧΑΧΑΧΑ Κ ΘΕΣ ΑΡΧΗΓΟ ΤΗΝ ΠΕΝΤΑΤΡΙΧΗ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΜΟΡΕ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΔΩ ΝΑ ΤΙΣ ΒΑΛΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΜΙΚΡΙΝΩ ΚΤΛ

ΝΤΙΜΗ ΕΙΔΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ???? ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΩΝ ΔΥΣΚΟΛΩΝ ΓΛΥΚΩΝ :lol::lol::lol::lol::lol: ΠΑΡΟΛΑΥΑΤΑ ΟΙ ΧΙΟΝΟΜΠΑΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΝΟΣΤΙΜΕΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ Σ ΕΙΠΑ ΔΙΑΤΗΡΟΥΝΤΑΙ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ!!!!

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ. Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΝ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΔΕΛΦΟΣ ΘΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ. ΜΕ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙ ΣΟΥ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΜΕ MAIL. ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΩΙΝΑΔΙΚΟ. ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ, ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΤΑ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΑ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΑ. ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΔΕΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΓΙΝΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΙ. ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΕΤΙΑΞΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ. ΤΙ ΧΙΟΝΟΜΠΑΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΤΕ. ΑΝ ΚΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΜΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ. ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΙΣ ΗΘΕΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ. ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΙΑ Η ΦΩΤΟ ΣΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΚΟΥΔΑ. ΕΙΝΑΙ ΩΡΙΑ ΕΚΕΙ ? ΣΚΕΠΤΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΣΚ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΙΚΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΠΑΙΑΝΙΑ. ΘΕΛΟΥΝΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΤΕ ΣΚΟΤΩΜΟΣ. ΕΙΧΑΜΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΤΟ GOLDEN HALL ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΤΟ ΣΚ. ΕΚΕΙ ΕΙΧΕ ΚΟΣΜΟ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ομορφα νεα ελενακι μου αντε με το καλο η μπεμπουλα να ερθει :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:;;);;);;) οσο για τα ρουχα του χρηστου κρατα τα μην την πατησεισ οπωσ εγω κ τα ψαχνεισ μετα :mrgreen:

απο μασ φιλια πολλα καλεσ γιορτεσ κα καλη χρονια σε ολεσ μασ

τα λεμε του χρονου :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε τσαχπινογαργαλιάρες μου .... χαχχαχχαχχααα

Τετάρτη είχαμε γιορτή σχολείου ... το κοριτσάκι μου είπε το ποίημα του τέλεια !!! Κι όχι μόνο... τραγουδάκια.. χορούς.. ήταν τέλεια !!!! Μακάρι να είμασταν όλες (αυτές που έχουμε απομείνει δηλαδή) εκεί μαζί !!!!!!

Εγώ τα χω παίξει στη δουλειά _ εχει πολύ πολύ δουλειά αυτή τη βδομάδα@ Οση δεν είχε όλο το χρόνο θα έλεγα μαζεύτηκε τώρα ...!! χχαχχαχαχαχχα

Ρενατούλα μια χαρούλα είναι στο ΜΕΚ Παιανίας .. εχει κόσμο αλλά είναι τόσο μεγάλο και στην ουσία είναι μια ευθεία όλο _ ενας μακρύς αεροδιάδρομος φαντάσου ... αλλά με παιχνίδια αντί για αεροπλάνα !!! εχει και τραπεζάκια να κάτσετε να πιείτε και να φάτε κάτι ... να παιξουν τα παιδιά ... ΄το Καλό είναι ότι εινια κλειστός χώρος και δεν θα κρυώνετε ... είναι μια χαρούλα απο το να πάτε όπου αλλού με λίγα λόγια δίότι δεν νομίζω ότι εχουμε κάτι άλλο τόσο οργανωμένο Χριστουγεννιάτικο εστω και λίγο κάπου αλλού στην Αθήνα !!!!!

Οτι άλλο θες θα μιλήοσυμε στο τηλέφωνο... \Καλά είναι τα γλυκά σου αφου θα φύγεις... θα σου δώσω τη συνταγή της Ελενας με το καλό όταν γυρίσεις .. αν σου αρέσει η καρύδα είναι απλά υπέροχα και πανεύκολα !!!! Και του χρόνου σας λοιπον !!!!!

Ζετάκι μου τι κάνεις εσύ κι η Δημητρούλα κι ο σύζυγος ?????

Μαράκι μου θα σου στείλω μήνυμα με το τηλέφωνό μου .. οκ ???

Συμπεθέρα ... δεν σε καταλαβαίνω !!! Γιατί επεμβαίνεις ????? Ασε την Ελενά μας να αποφασίσει μόνη της τι θα κάνει τα ρουχαλάκια της .... ΑΜΑΝ ΠΙΑ !!!! οΥΤΕ ΕΝΑ ΣΩΒΡΑΚΟ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ???? :lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια μμικρές μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι για να μην μ πηγενει κοντρα η δεσποινης με τα μελομακαρονα που τα αγορασε κ τα κοτσαρε στην πιατελα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: στο ΦΑΤΣΟΒΙΒΛΙΟ ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ Σ ΒΑΛΑ Κ ΑΛΛΕΣ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΑΤΙ!!!!

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΑ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΙΣΚΟΤΑ Κ ΝΑ ΤΑ ΣΤΟΛΙΣΩ ΚΙΟΛΑΣ Κ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΒΓΗΚΑΝ ΤΕΛΕΙΑ!!!

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟ ΧΑΡΗΚΕ ΤΟΣΟΟΟ ΠΟΛΛΥ :x:x:x:x

ΕΚΑΝΑ Κ ΑΛΛΑ ΜΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑ Κ ΣΚΕΤΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ!!!

ΤΟ ΧΑΙΒΑΝΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΔΑ ΛΙΓΗ ΤΗΝ ΖΥΜΗ Κ ΕΚΑΝΑ Κ ΑΛΛΗ ΔΟΣΗ Κ ΜΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΠΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑ!!!

ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΨΗΝΑ!!!! Μ ΦΕΝΕΤΑΙ ΘΑ ,ΟΙΡΑΣΩ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ~~~ ΑΦΟΥ ΕΒΑΛΑ ΟΣΑ ΕΒΑΛΑ 3-4 ΠΙΑΤΕΛΕΣ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΜΑΣΑ ΣΕ ΤΑΠΕΡ ΒΑΘΙΑ!!!

!!!ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ!!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ ΕΣΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ . ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΛΑΞΑ ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΑΚΟΜΑ ΣΤΕΛΝΩ ΜΗΝΗΜΑ :oops::oops::roll:

ΘΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ Κ ΜΑΣ ΕΥΧΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ????????????? ΚΟΙΤΑ ΜΗΝ ΣΕ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ!!!!

ΝΤΙΜΑΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑι κ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΕΓΩΩ ΤΑ ΛΕΡΩΜΕΝΑ ΤΑ ΑΠΛΥΤΑ ΤΑ ΧΙΛΙΟΜΠΑΛΩΜΕΝΑΑΑΑΑΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Κ ΤΟ ΑΣΜΑ :lol:

ΚΑΛΑ ΣΟΒΑΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΠΕ ΠΟΙΗΜΑ????? ΑΛΗΘΕΙΑ???? ΤΟ ΠΕ ΚΑΛΑ??? ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΡΕ!!! :D

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ???? Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?????

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ??????????

ΜΑΡΙΝΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΙΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΧΑΘΗΚΕΣ ΔΙΚΕΟΛΟΓΗΜΕΝΑ!!!

ΚΑΛΕ Η ΑΛΕΚΑ ΜΙΚΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?????? ΚΑΙ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ?????? ΤΟ ΡΙΞΕ ΣΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟΝ ΜΥΛΟ ΤΩΝ ΞΩΤΙΚΩΝ????

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΦΕΥΓΕΤΕ ΞΕΡΕΤΕ Ε ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΟΥΛΑ ΣΤΙΣ 28/1!2 ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΣΚΕΨΗ ΜΑΖΙ ΜΟΥ!!!!!!

ΜΑΚΙΑ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑ ΣΑΣ. ΚΙ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΟΣΟ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΑΙΝΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ. ΚΑΛΕ...ΦΩΤΟΜΟΝΤΕΛΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΑΛΛΑΞΕΣ ΜΟΝΟ ΣΥΣΚΕΥΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΑΝ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΤΟ ΖΗΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΑΛΛΑΞΕΣ ΚΑΙ ΝΟΥΜΕΡΟ. ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟ, ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΑΝΙΚΑ. ΑΛΛΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΑΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑΤΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΑΡΧΙΣΕ ΞΑΝΑ ΚΑΤΑΡΡΟΗ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ. ΘΑ ΔΟΥΜΕ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ.

ΚΑΛΕ ΘΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΑΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ?

ΕΓΩ ΘΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΗΣΩ. ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ, ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ.ΟΠΟΤΕ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΧΑΡΕΙΤΕ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια λογω εορτων και αλλαγης διαθεσης ειπα να μπω να σας ευχηθω και να συνεχισω να μπαινω και μετα! Εφτιαξα μεομακαρονα, κουραμπιεδες ολα τελεια (χωρις υπερβολες) ξεπατωθηκα βεβαια αλλα αξιζε! Ειχα και την γιορτη του Νικου αρχες του μηνα ολο μαγιρεματα και δουλειες ειμουν. τωρα τελος ξεκουραση! Η Μαρια καλα, πολυ δραστηρια και γλωσσου οπως παντα αλλα απο σημερα το πρωι ειναι αρρωστουλα εχει κανει 3 εμετους. το απογευμα θα παρω τηλ τον γιατρο. Δεν προλαβα να σας διαβασω απλα πηρε το ματι μου στα πεταχτα οτι η Ελενα μας πειμενει κοριτσακι!!!!!!!!!!! Με το καλο κουκλιτσα μου ολα να πανε τελεια! Ευχομαι σε ολες σας να εχετε υγεια να περασετε ομορφες οικογενειακες στιγμες με τα παιδακια κ τις οικογενειες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν σας ξεχασα απλα με τις δουλειες και τη Μαρια χωρις υπνο τα μεσημερια ειναι δυσκολα τα πραγματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως την μικα!!!! οπως παντα χαμενη στην μαγειρικη σου :D

περαστικα στο κοριτσακι σου λοιπον!!!!

ρενατακι μου καλο ταξιδι και πολλυ πολλυ καλα να περασετε κ χρονια πολλα καλα χριστουγεννα στην οικογενεια σου!!!!!

συμπεθερα δωσε σημεια ζωης αρχιζω να ανησυχω!!!! αντε κοριτσακι μου μερες που ειναι μην σε παιρνει απο κατω κ να δεις που πολλυ γρηγορα ολα θα ειναι ενταξει ο αντρουλης σου θα βρει αλλη δουλεια για αυτο εκμεταλευετειτε οτι μπορειτε να εισται ολοι μαζι στις γιορτες!!!

φιλακια κοριτσαρα μου κ φιλακια στν νυφουλα μου!!! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςς μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x:x να'μαι κ εγω!!!!!!!! τι κανετε??? πως ειστε??? τα μικρακια μας τι κανουν?????

μου εχετε λειψει πολυ παρα πολυ , αληθεια!!!!!!!!!!!!!!!

σας διαβασα χθες το βραδυ στη μια η ωρα αλλα συγχωρεστε με που δεν θυμαμαι κ πολλα....

εμεις καλα ειμαστε , ναι επιτελους μπορουμε να πουμε πως ειμαστε μια χαρα υστερα απο τοοοοσο καιρο , απο τον σεπτεμνριο συγκεκριμενα...!!!!!!

δεν εχω μπει οοοολες αυτες τις μερες γιατι ηταν οι αρρωστιες που μας ειχαν ταβλιασει (δυο βδομαδες εχουμε που ειμαστε καλα!!!! )!!!!

κ τωρα δεν ξερω γιατι αλλα δεν προλαβαινω να κανω τιποτα..! :shock::shock: αληθεια κοριτσια ετσι ξαφνικα τρεχω κ δεν φτανω κ εερχεται το βραδυ που ειμαι στην κυριολεξια ενα πτωμα!! :(:(

εδω καλα ουτε στο φβ δεν προλαβαινω να μπω!!! γρηγορες ματιες απ'το κιν ριχνω κ πρωι -βραδυ οταν δινω το γαλα στον χρηστο..!!!

κορμιιιιι μουυυυυυυυυυυυυυυυ τι καλαααααα θα τα εχεις ζευγαρακι τα μπουμπουκακια σου!!!! αντε λοιπον να δεις κ το ροζουλι!!!!!!

ρενατα μου καλο ταξιδι κ να περασετε τελειαααααα!!!!!!!

μαρινα πως μεγαλωσε ετσι ο μικρος σου!!!!!! φτου φτου ολοκληρο παλικακρακι κουκλος ειναι!!!!!!!!!

ντιμακο μου , ζετουλα μου , μικακι μου , θαλεια μου , αναστασια , θενα πολλα πολλα φιλιακια σε εσας κ στα μικρουλια σας κ την αγαπη μουυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χρονια πολλα κοριτσακια μου , καλα Χριστουγεννα να εχουμε , να περασουμε ολες πολυ πολυ ομορφα κ το κυριοτερο ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

ααααααααααααααα κορμιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι να χαιρομαστε κ τα Χρηστακια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! παντα χαορυμενα κ ευτυχισμενα να ειναι!!!!!!!

κ οποιον αλλον εορταζομενο εχουμε κοριτσια μου να τους χαιρομαστε!!!!!!

σας φιλω πολυ πολυ γλυκα!!!!!!!!!!..... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσούδια μου!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ, ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ. Τι κάνετε? χάθηκα αλλα δουλεύω 12 ώρες τη μέρα λόγω εορταστικού ασταμάτητα και είμαι κομμάτια... όλα αυτά χωρίς να πάρω ούτε δωρο χριστουγέννων αλλά ούτε και ένα ευρώ παραπανω...τα νεύρα μου σε άθλια κατάσταση...το παιδί τώρα το είδα μετά από 8 μέρες... αποτέλεσμα? καβγαδίσαμε άσχημα με τον άντρα μου και 3 μέρες δεν μιλιόμασταν...εγώ κοιμόμουν στο κρεβάτι κι αυτός στον καναπέ...τώρα 2 μερούλες θα χαλαρώσω και μετά ξανά το εορταστικό για 5 μέρες...ούτε δώρα έχω πάρει ούτε ψώνια έχω κάνει για φαγητό, τίποτα... αυτα τα χάλια μας και τώρα περνάω στα ευχάριστα που είδα!!! συμπεθερούλα μου γλυκιά με το καλό το κοριτσάκι σου!!! άντε να δεις τι τρέλα είναι να φτιάχνεις κοτσιδάκια και να φοράς μικροσκοπικά καλσονάκια και φουστανάκια!!!! εγώ πάντως είμαι δηλωμένη κοριτσομάνα...αν αξιωθώ κάποια στιγμή και κάνω δεύτερο πάλι κοράκλα θέλώ!!!!! ντιμάκο κάνε κράτει να γκαστρωθούμε μαζί αργότερα γιατί οι άλλες μας φάγανε λάχανο :lol::lol::lol::lol: μίκα χρυσοχέρα στείλε και από δω κάνενα ταπεράκι γιατί αν δεν μαγειρέψει η μανούλα μου θα πεθάνω της πείνας!!! μόνο για αύριο κανόνισα να φτιαξω γουρουνάκι με πατατούλες να φάμε οι τρεις μας και μετά θα πάμε καμιά βολτούλα. ηλιάννα μακάρι να συνεχίσετε να σκίζετε από υγεία!!! μαράκι μου, μαρίνα, θενούλα :-*:-*:-*:-*:-*:-* ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ να έχουμε και επειδή δεν ξέρω αν θα μπω αύριο και η συμπεθέρα δεν έστειλε το τηλ.της για να την πάρω εύχομαι τόσο σε εσένα όσο και στην ηλιάννα να χαίρεστε τα αντράκια σας και να τα καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!!! ρενάτα και δήμητρα θα μιλήσουμε και από το τηλ. φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ, ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ, ΥΓΙΕΙΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ!!

ΜΑΚΑΡΙ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΞΕΦΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΟΣΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ ! ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ, ΌΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ!!:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΗ ΩΡΑ, ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙ!!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΟΟΟΛΕΕΕΕΕΕΕΣ ΣΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...