Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

καλημερες!! :D:D:D

γελάω με τα..ξερετε εσεις πια! ;):lol::lol::lol::lol: χαζές! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ακου μπολ με πατατακια! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τεσπα!

αφρο κανε εσυ τον εαυτο σου να ειναι καλα..οσα σε στεναχωρουν..αστα να προσπερασουν..σαμπως κ να μεινουν θα κερδισεις κατι;στο λεω,γιατι τα λεω κ σε μενα οταν με πιανει! ;)

μου πηρε η πεθερα μια φορμα της ταπερ υπερπαραγωγη..κ εκει κανεις κ ζελε με σχηματα..κ απο εχθες ο χ. φαγωθηκε..ειναι το αγαπημενο του γλυκο! :shock:

αρα θα κατεβω στο ψιλικατζιδικο να παρω ζελε κ ζαχαρη κ γιαουρτι..μονο το νερο εχω απο τα υλικα! :lol::lol::lol::lol::lol:

κ μετα απο αυτη την εξαιρετικα σημαντικη πληροφορια σας αφηνω!! 8-)8-)

ο χ. δουλεια κ εγω με γιωργο θα παμε καμια βολτιτσα!το φαγητο ετοιμο..στη χυτρα! 8-)8-)8-)

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σας :x

Καλή Κυριακή :x[smilie=toothy4.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAλημερα καλημερα...

τ κανετε?

κανουμε δουλειες....τι ωραια να λεει σε ολα ναι.... !

Η Μ-Ι δεν εχει ξεφουντωσει...απλα δεν ειναι πρισμενη..!

ο μπεμπης δεν μυριζει σαν μωρακι...

καθημεριινα μπανιο...ιδρωνε και κανει μπλιαχ στις διπλες...!

θα μεγειρεψω μπουλερι....χαχαχχα στη χυτρα ενοειται!

το απογευμα θα παμε επισκεψη σε ενα φιλο του Π.

μετα ειμαι νυχτα...!

τελευταια...!

Μαρια....πολυ γελασα με τη Φ. εεεεεε μα το παιδακι σκεφτηκε οτι θα το μεγειρεψουν το μωρο....

χαχαχχαχαχχαχ

κανετε ανακαινιση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένη και άφησες τον φούρνο μόνο του αναμένο και έφυγες? :o:o:o:o:shock::shock::shock:

κανένας δεν ήταν σπίτι? :o:o:o ....εγώ φοβάμαι μην γίνει τίποτα :?

Αφρο γιατί είσαι πεσμένη? πώς είναι ο καιρός εκεί? αν έχει ηλιάκο πάτε καμμιά βολτίτσα :)

εμείς έχουμε ήλιο εδώ :D

όλοι οι άνθρωποι κάποια στιγμή "πέφτουν", αλλά συμφωνώ με αυτό που λέει η Ιουλία ;);)

Ιουλία ρε συ τώρα το σκέφτηκα, εγώ έχω λιπαρή επιδερμίδα, αν βάλω αμυγδαλέλαιο μήπως γίνει πιο λιπαρή? :idea:

πριν λίγο έκανα πίλινγκ :) κάνω μία με δύο φορές την εβδομάδα :)

το Μιτσάκη χάθηκε, μάλλον θα έχει πολύ διάβασμα ε? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρρωστη είμαι ...ακόμα και τα αυτιά μου πονάνε και δεν έχω καμοια όρεξη να γράψω η να σκευτω....θέλω να πέσω για ύπνο για μια μέρα ολόκληρη.

τα ψυχολογικά μου δεν τα σκευτομαι γιατι αν τα σκευτω δεν .....μαμω την κρίση μου μαμω ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

τι κανετε;

εμεις ησυχα σπιτι σηερα!ηρθαν σπιτι φιλοι κ ψησαμε ειχε τελειο καιρο

ηταν υπεροχα! :D

αφρο περαστικα!φιλια!

μαρια μα τι παιδι!χαχαχα

ιουλια ηθελα να πω για τον καθρεπτη δν πειραζει κουκλα!εσυ νασαι καλα!σολους συμβαινει!

φιλακια πολλα πολλαπολλα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας! 8-)

είμαι στη δουλειά! Πολύ ζέστη και σήμερα..Η Φ δεν ήθελε να πάει κι έκλαιγε, έκατσα λίγο μαζί της στο σχολείο και μετά έφυγα στα κρυφά.

Το ΣΚ ζωγράφιζε πρόσωπα κι έκανε μύτη, χείλια, μάτια, τις κόρες των ματιών βλεφαρίδες, φρύδια ..μιλάμε για λεπτομέρειες! :shock: Και η δασκάλα της σήμερα μου έδειχνε ζωγραφιές της με χεράκια, νυχάκια και άλλα :o

Σήμερα έχουμε και μπαλέτο πρώτη μέρα.. :roll:

Χτες έκανα μπουγάτσα και μακαρόνια με κιμά για σήμερα

Επίσης υπολογίσαμε από που θα εξοικονομήσουμε χρήματα αν αποφασίσουν τα κορίτσια μπαλέτο

1. Από τα κινητά μας (θα τα κάνουμε κάρτα και οι 2)

2. Προσπαθώ να πείσω τον Γ να βγάλουμε το εμφιαλωμένο. Ο Γ δε θέλει γιατί δε μπορεί να πιει από τη βρύση αλλά εγώ σκέφτηκα με ένα φίλτρο θα γίνει η δουλειά ε? Τι λέτε? Εγώ είπα ότι το θεωρώ πολυτέλεια το εμφιαλωμένο νερό. Ο Γ λέει όχι :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία ρε συ, μήπως να έστελνες και εσύ την Φ. στο εργαστήρι ζωγραφικής του Μύλου? :D

αν έχει ταλέντο στην ζωγραφική γιατί όχι? ;)

η αδελφή μου πήγαινε παλιά εκεί!!! :)

να σου πω με φίλτρο νομίζω ότι είναι οκ!!!....βέβαια δεν το έχω ψάξει και τόσο πολύ, αλλά το νερό της Λάρισας είναι τοσο χάλια? δεν πίνεται? :o:o:o

κοίτα μερικά φίλτρα:

είναι τα BRITA και είναι γερμανικά, ίσως να μην τα θέλετε επειδή είναι γερμανικά, εγώ σου τα δείχνω πάντως!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και για να ξεκινήσει με χιούμορ ο μήνας!:

ΑΝΕΚΔΟΤΟ:

Μια φορά ένας παππούς είχε πάει στο σπίτι ενός συνομήλικου φίλου του να φάειΠάει η γυναίκα του παππού και ρωτάει:

- Να σας φέρω το φαγητό;

- Ναι, "καρδια" μου, λέει ο άντρας της.

Παραξενεύεται ο φίλος, τους σερβίρει η γιαγιά και πάλι αυτός...

- Ευχαριστώ πολύ, "αγάπη" μου.

Τότε πάει να φέρει η γριά το νερό και του λέει ο φίλος του:

- Ρε, λες την γυναίκα σου ακόμα έτσι;

- Ασε ρε, είμαστε παντρεμένοι 53 χρόνια, και εδώ και 20 χρόνια έχω ξεχάσει το όνομά της...

:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανετε;;

Μαρι ατα μπριτα που σου εβαλε η αργυρω ειναι πολυ καλα..εμεις ειχαμε τετοιο φιλτρο στο παλιο μας γραφειο, και η μαμα μου εχει κανατα με φιλτρο μπριτα.

Απλα αυτα τα φιλτρα εχουν ενα κοστος αντικαταστασης οποτε δες τι σε συμφερει περισσοτερο.

Αχ παιδια δεν ειμαι καλα..νομιζω οτι θα την παθω την επιλοχεια...σκατα ειμαι..

καταρχας στο γραφειο μας εχουν πρηξει με τις πολιτικες συζητησεις..

δεν εχω και να κλεισω καμια πορτα να μη τους ακουω αφου ειμαι πρωτη μουρη στο καβουρι και πρεπει νακλεισω τις δικες τους πορτες...

ειδικα το τμημα πληρομων μας τα εχει κανει τσουρεκια...σε καθιμερινη βαση πουρνο πουρνο ενημερωση για νεα μετρα...γκρρρ...

Ζωητσα μια χαρα με τον αποθιλασμο ρε συ..χαιρομαι πολυ που τα πατε τοσο καλα..οχι ρε..μη ξαναδωσει...τωρα βουρ στο ψητο..σου ευχομαι του χρονου τετοια εποχη να μας περιγραφεις ποσο καλα τα πας θυλαζοντας το δευτερο νινακι σου!!!

Ιουλια για τα προνηπια δεν ξερω τι να σου πω ..

Πηρα τηλεφωνο στο εεττα σχετικα με το ωραριο...

αχ παιδια..δεν ξερετε ποσο..μα ποσο εκνευριστικα...μου ειπαν να τα βρω με τον παιδικο και ΕΑΝ δεν τα βρω να τους κανω μια επιστολη να δουνε τι θα κανουν..

ομως η μαμα μου - αλλη αντιπολιτευση απο εκει- λεει πως εαν παω εκει να κανω φασαριες αυτο θα εχει αντικτηπο στην συμπεριφορα τους απεναντη στο παιδι...

ειλικρινα κουραστηκα..

λεω απο που αλλου να κοψω για να κανω οικονομια για να μην αλλαξει η κατασταση...εμφιαλομενο νερο δεν παιρνουμε... :lol::lol:

οι Βενζινες και ο παιδικος- και φυσικα χαρατσια μαρατσια κλπ ειναι το μεγαλυτερο μας εξοδο.

η μανα μου λεει πως ακομα και εαν κανω οικονομια το αδηφαγο κρατος θα βρει απο που να μου τα φαει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ ο Γ έχει συννεονιηθεί με ένα ζωγράφο που έρχεται κάτω από το σπίτι μας και διδάσκει.

Πέρσι πήγαν τα κορίτσια και γνωριστήκανε. Θα βρεθούμε και φέτος και θα δούμε για Σάββατα πρωί

Δεν ξέρω ακόμη θα δούμε.

Καλημέρα Βίκυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ πίνεται μια χαρά το νερό!

Του Γ δεν του αρέσει :mrgreen:

Βέβαια μπορέι και να έχει δίκιο, φοβάμαι τι μπορεί να βγει από βρύση χωρίς φίλτρο :?

Δλδ πόσο πάει το μαλλί σε αυτά τα φίλτρα?

Αν είναι να βάλουμε τούλι :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια δε θυμαμαι...νομιζω οτι ειχαν 8-10 ευρω τα δυο φιλτρα τα οποια αντικαθιστας καθε μηνα για την κανατα και δεν θυμαμαι ποσο κοστιζει το ανταλλακτηκο στη βριση,..αυτο που ειχαμε εμεις το αλλαζαμ καθε 3 μηνες.

Δεν ειναι απλισιαστο φυσικα το κοστος..

τετοια βριτα εχει και στα ΣΜ...εμεις παιρνουμε φιλτρα απο τα καρφουρ, εχει και ο Βασιλοπουλος αν θυμαμαι καλα

Καλημερα Βικυυυυ...

χτες κοιτουσαμε τις φωτο του Λεο με τον Ο...ο Χ ελεγε ..μαμα να ο Γιαννακης μας....

χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειχε βαλη η Ολιβ σε καποια φαση ενα διαφιμιστικο για φιλτρο..για ψαξτο λιγο..

Αυτο ηταν νομιζω... http://www.rainbowgroupfilters.gr/aquador/fmain.aspx

Μπονζουρ Τασια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια τουλι?!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Κλασσικο!!!

Καποιες φορες που εχω πιει απο φιλτρο δε μ'αρεσει καθολου η γευση του νερου...Δεν ξερω κιολας... :?

bonjour Chrysa!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Αναστασία!

Λοιπόν το νερό το πληρώνουμε κάπου 20-25 ευρώ το μήνα, ε αμα είναι με φίλτρο να είναι ακριβότερο κρατάω και τς μπουκάλες ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες! :-*

σημερα δν θα κανω τπτ φευγουε για κοπροσκυλιασμα που λεει κ η

φιλη αναστασια!

φιλακια φιλακια φιλακια!

α!καλο μηνα!

τα λεμε το μεσημεριιιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...