Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

Αφροοο μήπως δεν ήξερε το επώνυμο του Κώστα;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Αντε παραπονιάρα.... :lol::lol::lol:

Καλέεεεε ξεκουμπιστείτε από εδώ........ :twisted::twisted::twisted::twisted:

Άνοιξα καινούριο....Και φροντίστε να πάει σφαίρα...Μη γεννήσει η Αθανασία και δε προλάβει να ανοίξει κι αυτή.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γωγω ξερω εγω να σου πω κοριτσια που εχουν γραμμενες τις μανουλες τους..............ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ..

κ αγορια που λατρευουν κ ειναι διπλα στις μανουλες τους.........ου............................ενα σωρο!

δεν εχει να κανει με το φυλο..ουτε που ξερω με τί εχει να κανει.αλλα σιγουρα οχι με αυτο! ;)

καλε αφρο..ξεκολλα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

καλα ιδρωσανα σας διαβασω :lol:

γωγουλα εγω λεω αγορι δν ξερω γιατι ετσι μου βγαινει......

εμενα απο αντρικα μαρεουν τα κλασσικα γιαννης,δημητρης,νικος,γιωργος,βασιλης,θοδωρης ,αγγελος κτλ

αν κανω κοριτσακι θα το βγαλουμε πηγη της μαμας μου :x κ ετσι θα γιορταζουμε 3 γενιες μαζι...καλο;

εγω τι να πω που τον πεθερο τον λενε ηρακλη! :?

αλλα κατσε πρωτα ο θεος να μεινω εγκυος κ να γεννησω κ ας τα λενε κ μπομπ ο σφουγγαρακης :lol::lol:

επισης ξερω εναν ροη που τον εβγαλαν ετσι γιατι ηταν ολα τα εγγονια αγορια κ ειχαν καημο οι γιοι να βγαλουν τη μαμα τους............ροδουλα....... κ ετσι τον εβγαλαν ηρωδη απο το ροδουλα....ασχετο!!!!!!για πολυ γελιο!!!!!!!!

:?:lol:

επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...