Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι(Autumm Edition)+ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ-ΤΟ ΤΑΝΙ ΠΙΑΝΕΙ!!


Recommended Posts

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ και από εμένα νυχτεριδάκι!! Μακάρι να πάνε όλα καλά και να γεμίσουμε φούξια!!

Εμείς είμαστε καλά. Μίλησα και με αιματολόγο και θέλει πρώτα να ακούσουμε καρδούλα και μετά να ξεκινήσω τις ενέσεις ηπαρίνης. Το μόνο άγχος που έχω είναι μήπως γίνει τπτ και παλινδρομήσει το μωρό λόγω θρομβοφιλίας..θα ήμουν πιο σίγουρη αν ξεκινούσα άμεσα ενέσεις αλλά κάτι παραπάνω ξέρει η γιατρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ και από εμένα νυχτεριδάκι!! Μακάρι να πάνε όλα καλά και να γεμίσουμε φούξια!!

Εμείς είμαστε καλά. Μίλησα και με αιματολόγο και θέλει πρώτα να ακούσουμε καρδούλα και μετά να ξεκινήσω τις ενέσεις ηπαρίνης. Το μόνο άγχος που έχω είναι μήπως γίνει τπτ και παλινδρομήσει το μωρό λόγω θρομβοφιλίας..θα ήμουν πιο σίγουρη αν ξεκινούσα άμεσα ενέσεις αλλά κάτι παραπάνω ξέρει η γιατρός.

Eυγενια μου ολα καλα θα πανε και θα ερθει με το καλο το αδερφακι του Νωντα σου!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας γραψω λιγο εδω.....μπαινω συνεχεια στα γρηγορα...σας διαβαζω κ βγαινω.. ;) Δεν εχω νεα....γι αυτο δεν γραφω συχνα..ειχα λιγο τρεξιμο με διαφορα θεματακια..κ καθολου χρονο για λαπτοπ :D καναμε τις προσπαθειες μας 3 φορες στις γονιμες και ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 30/10 με 31/10.... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

ΝΥΧΤΕΡΙΔΟΥΛΑ μου στο ευχομαι!!!Μακαρι να μην σου ερθει για τους επομενους 9 μηνες!!!ΜΑΚΑΡΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας ξεκινήσω με όμορφα νέα... Μια καλή φίλη, που πριν σχεδόν 2 χρόνια ήταν έγκυος και αναγκάστηκε να διακόψει την εγκυμοσύνη (σύνδρομο Down και σοβαρό καρδιολογικό πρόβλημα στο μωρο), είναι 4 μηνών έγκυος σε μια υγιέστατη μπουμπού... Κάνουμε τουμπες από την χαρά μας....

Ευγενία μου γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι και απο μένα και θετική σκέψη..... :P:P:P:P:P

Και τώρα ας περάσουμε στο αστυνομικό ρεπορτάζ...

Η αδερφή μου έμπλεξε με ένα ρεμάλι, μπλεγμένο σε ληστείες και ναρκωτικά (ευτυχώς αυτή είναι καθαρή). Αρχές Σεπτέμβριου ήταν παρέα 4 άτομα και ο ένας είχε πάνω του ναρκωτικά... Τους κάναν έλεγχο και τους πήγαν όλους μέσα...5 μέρες κρατητήρια, περάσαν εισαγγελέα και ανακριτή, οι μίσοι προφυλακίστηκαν και οι άλλοι μισοί έξω με περιοριστηκά μέτρα... Και σε 1 χρόνο (περίπου) έχουμε την τακτική δικάσιμο (για κακούργημα)... Και εγώ στη μέση να τρώω το μανίκι γιατί δεν ήθελα οι γονείς μου να την δουν πίσω από τα κάγκελα και με χειροπέδες... Και τώρα τρέχουμε να βρουμε δικηγόρο και να την κάνουμε να καταλάβει την σοβαρότητα των κατηγοριών (είναι σε ένα δικό της πλανήτη και δεν θέλει να καταλάβει)...

Και τώρα τα ιατρικά ανακοινωθέντα....Μπήκε η γιαγιά νοσοκομείο και έμεινε 1 βδομάδα(ευτυχώς τώρα όλα καλά) Όλη μέρα εγώ στο νοσοκομείο και το βράδυ η μητέρα μου... 5 μέρες μετά την γιαγιά μπήκε ο πατέρας μου για χειρουργείο ρουτίνας. Του κάναν ραχιαία αναισθησία. 3 ώρες μετά το χειρουργείο άρχισε αρρυθμίες στην καρδιά και χεστήκαμε πάνω μας. 24 ώρες με μόνιτορ και τρελή παρακολούθηση... Πάθαμε κοκομπλόκο... Τελικά μας είπαν ότι οι αρρυθμίες, πιθανή ανακοπή καρδιάς ή ακόμα και εγκεφαλικό είναι τα αρνητικά της ραχιαίας αναισθησίας... Και μαρέσει που την συστήνουν σαν πιο ακίνδυνη....

Τέλος Δελτίου Νέων....

Αυτά για όσες μπερδευτήκατε... Μην σας αφήσω και με απορίες....

Όσον αφορά το θέμα μωρού είμαστε σε αναμονή.... ξεκινήσαμε τις προσπάθειες (οι οποίες είχαν παγώσει το καλοκαίρι λόγω τρεξίματος) και ελπίζουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας ξεκινήσω με όμορφα νέα... Μια καλή φίλη, που πριν σχεδόν 2 χρόνια ήταν έγκυος και αναγκάστηκε να διακόψει την εγκυμοσύνη (σύνδρομο Down και σοβαρό καρδιολογικό πρόβλημα στο μωρο), είναι 4 μηνών έγκυος σε μια υγιέστατη μπουμπού... Κάνουμε τουμπες από την χαρά μας....

Ευγενία μου γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι και απο μένα και θετική σκέψη..... :P:P:P:P:P

Και τώρα ας περάσουμε στο αστυνομικό ρεπορτάζ...

Η αδερφή μου έμπλεξε με ένα ρεμάλι, μπλεγμένο σε ληστείες και ναρκωτικά (ευτυχώς αυτή είναι καθαρή). Αρχές Σεπτέμβριου ήταν παρέα 4 άτομα και ο ένας είχε πάνω του ναρκωτικά... Τους κάναν έλεγχο και τους πήγαν όλους μέσα...5 μέρες κρατητήρια, περάσαν εισαγγελέα και ανακριτή, οι μίσοι προφυλακίστηκαν και οι άλλοι μισοί έξω με περιοριστηκά μέτρα... Και σε 1 χρόνο (περίπου) έχουμε την τακτική δικάσιμο (για κακούργημα)... Και εγώ στη μέση να τρώω το μανίκι γιατί δεν ήθελα οι γονείς μου να την δουν πίσω από τα κάγκελα και με χειροπέδες... Και τώρα τρέχουμε να βρουμε δικηγόρο και να την κάνουμε να καταλάβει την σοβαρότητα των κατηγοριών (είναι σε ένα δικό της πλανήτη και δεν θέλει να καταλάβει)...

Και τώρα τα ιατρικά ανακοινωθέντα....Μπήκε η γιαγιά νοσοκομείο και έμεινε 1 βδομάδα(ευτυχώς τώρα όλα καλά) Όλη μέρα εγώ στο νοσοκομείο και το βράδυ η μητέρα μου... 5 μέρες μετά την γιαγιά μπήκε ο πατέρας μου για χειρουργείο ρουτίνας. Του κάναν ραχιαία αναισθησία. 3 ώρες μετά το χειρουργείο άρχισε αρρυθμίες στην καρδιά και χεστήκαμε πάνω μας. 24 ώρες με μόνιτορ και τρελή παρακολούθηση... Πάθαμε κοκομπλόκο... Τελικά μας είπαν ότι οι αρρυθμίες, πιθανή ανακοπή καρδιάς ή ακόμα και εγκεφαλικό είναι τα αρνητικά της ραχιαίας αναισθησίας... Και μαρέσει που την συστήνουν σαν πιο ακίνδυνη....

Τέλος Δελτίου Νέων....

Αυτά για όσες μπερδευτήκατε... Μην σας αφήσω και με απορίες....

Όσον αφορά το θέμα μωρού είμαστε σε αναμονή.... ξεκινήσαμε τις προσπάθειες (οι οποίες είχαν παγώσει το καλοκαίρι λόγω τρεξίματος) και ελπίζουμε....

ΟΥΡΑΝΙΑ μου,τι να σου πω;;;Κουραγιο!!!Δεν πατε να κανετε κανενα ευχελαιο;;;Πολυ αναποδια...ευχομαι απο εδω και περα να πανε καλυτερα τα πραγματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω κοριτσια ολες σας...αυριο αργια στη Θεσ/νικη..Σαββατο-Δευτερα Ρεπο!!!!Ξεκουραση!!!!Ελπιζω να περασουμε ολες καλα :D ...Σας αγαπω πολυ!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουρανιτσα μας .... καλη δυναμη βρε κοριτσακι μου !!!

τωρα τι να σου πω... με τις παρεες που εκανα κ γω στα νιατα μου (χαχαχαχα εγω η Ακροπολη χαχαααχα) απορω πως γλιτωσα τετοια περιστατικά.... τελος παντων... αυτα τα περιστατικά ειναι διπλα μας, τοσο ευκολο κ τοσο απλα μπορουν να συμβουν στον καθενα !!!!!!!

δυστυχως τα καπελωθηκες εσυ, λογω της αδελφης σου, αλλα τι να σου πω; μπραβο σου που σηκωσες τετοιο σταυρό :oops: κ ευτυχως που ηταν καθαρή η αδελφή σου !!!!!!! ε πιστευω αργα ή γρηγορα θα βαλει μυαλό ! ηταν κ χοντρο αυτο που συνεβη !

οσο για τα ιατρικά.... εγω δεν τα αντεχω καθολου μπορω να σου πω.... ειμαι φοβιτσιαρα ως το κοκκαλο !!! κ στην ιδεα μονο να παθουν κατι οι δικοι μου φρικαρω....

εμ βεβαια... που διαθεση για τανι τανι ολο αυτο το διαστημα....

ΧΑΛΑΡΑ ΟΜΩΣ ερχονται Χριστουγεννακια, θα στολιστουν ολα γυρω μας σε λιγες εβδομαδες κ θα ειναι φουλ η διαθεση ετσι Ουρανια ;;;;; :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

εμενα καθε φορα που ο μικρος μας, μας ξενυχταει αναθεωρω το θεμα νεου μωρου... αλλα μολις στρωσει κ ξεκουραστω με πιανουν παλι "καψες" !!!!!!!! :lol::lol::lol:

παντως αυτο το μηνα τη χασαμε την ωο :(:(:( το προηγουμενο ΣΚ ο μικρος ειχε παλι ξενυχτι κ γκρινιες κ μαλλον δεν ηταν κ πολύ εντονα τα συμπτωματα οπως τους προηγουμενους μηνες που ειχα μεχρι κ λιγο αιματακι μαζι με βλεννη, οποτε περασε στο ντουκου :roll:

για τον αλλο μηνα υπολογιζω ΠΕΡΙΠΟΥ κατα τα τελη Νοέμβρη (23-27) να ωορρηκτω.... σκεφτομαι να παρω το ψηφιακό της clear blue τεστ ωορρηξιας (με αυτο ειχα πιασει κ τον Κωνσταντινακο) ....λετε ;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουρανία περαστικά στους συγγενείς σου και ελπίζω η αδερφή σου να τρόμαξε λίγο με την όλη κατάσταση και να αλλάξει ρότα στην ζωή της..Δυστυχώς το πρόβλημα των ναρκωτικών είναι παντού γύρω μας - και όπου υπάρχουν ναρκωτικά υπάρχουν και τα λοιπά..Κακούργημα λόγω μεγάλης ποσότητας? Είναι έξω ή μέσα τώρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε οσες γιορταζουνε!!!!Να περασετε καλα σημερα και καλο σαββατοκυριακο!!!!Φιλακια πολλα!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααα.... Ευγενία μου κακούργημα λόγω ποσότητας και είδους... Ευτυχώς είναι έξω αλλά δεν καταλαβαίνει πόσο εύκολο είναι να μπει μέσα... Και ας είναι καθαρή... (βασικά κινδυνεύει με καταδίκη επειδή είναι καθαρή, μορφωμένη και πάνω από 25...) Μαρία μου τα ιατρικά δεν τα φοβάμαι... Δούλευα 3 χρόνια σε νοσοκομείο (στο διοικητικό αλλά έζησα πολλά και ιατρικής φύσης) και έχω πετσώσει... Κάποτε έβλεπα αίμαι και άλλαζα πόλη και τώρα κάνω από αλλαγές σε τραυμα μέχρι ενέσεις... Πάντως το κακό τρίτωσε οπότε για κάνα χρόνο θα είμαστε ήρεμοι...

Και πάνω που είπαμε πάμε γερά για τάνι τάνι άρπαξα ένα κρύωματάκι και αψούυυυυυυυυυυ όλη μέρα σαν γατί... Και επίσης άρχισε να κρυώνει ο καιρός και δεν γδύνομαι εύκολα... (είμαι και κρυουλιάρα) Αλλά από σήμερα και μέχρι την Πέμπτη που θα φύγει ο καλός μου 5 μέρες για σεμινάριο θα κάνω την καρδιά μου θερμάστρα :lol: και θα Τάνι Τάνι μέχρι να γίνει παγωτόοοοοοοοοοοοο.... Ωορηξία έχω σε 2-3 μέρες.

Μιρκή μου Nyxterida βάλεμε και μένα στην υπέροχη λίστα σου... να παίρνω και εγώ σειρα...

Σας φιλώ γλυκά και να ξέρετε ότι μου λείψατε πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια...

Βρήκα μια απίστευτη ιστορία και θα ήθελα να την μοιραστώ μαζί σας.

Πρόκειται για ενα μικρό άγγελο που ήρθε στη γη για λίγους μήνες και έδωσε το εναυσμα για να ξεκινησει ένας αγώνας ενημέρωσης από την οικογένειά της, προς όλους εμάς...

http://www.giatinioanna.com/2012/10/blog-post_29.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα ηρθε σημερα κανονικα.... :evil::evil::evil::evil::evil: την κακουργα!!!!

ουρανια μου την διαβαζα την ιστορια πολυ καιρο τωρα...πολυ συγκινητικη...κριμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΛΙΣΤΟΥΛΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΗΣΕΙ ΟΛΗ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια. Εγώ έκλεισα ραντεβού για πρώτη επίσκεψη αύριο τελικά με τον γιατρό μου. Ελπίζω να ακούσουμε και καρδούλα και να είναι όλα καλά!! Αχ θα συγκινηθώ τρελά μόλις αντικρίσω σποράκι... Ο γιος μου πάντως δεν νομίζω ότι θα ενθουσιαστεί και πολύ. Χθες κρατούσα αγκαλιά τον ανιψιό μου και προσπαθούσα να του δώσω γάλα και ο Νώντας έκλαιγε και φώναζε να δώσω το μωρό στην γιαγιά. Έπαιρνε το μπιμπερό του και ήθελε να το πιει αυτός...τόσο καιρό που τον παρακαλάω να το πίνει με μπιμπερό ή με ποτήρι και αυτός δεν θέλει και τώρα που ήρθε ο ξάδερφος το πήρε κατευθείαν :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα κοριτσιααααα!!!ευχομαι πολυ συντομα να εχουμε κ αλλα ευχαριστα...με πολλα μωρακια,υγεια κ αγαπη να μας ειναι ο Νοεμβριος...

post-6565-13873939802318_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εδώ κοριτσάρες.

Εμείς όπως σας είπα και στο FB πήγαμε στον γιατρό να δούμε το μπεμπέ. Είναι ένα σποράκι 4 χιλιοστών και ακούσαμε και καρδούλα!! Με το που ξάπλωσα να με εξετάσει η καρδιά μου σφυροκόπαγε ασταμάτητα - είπα στον άντρα μου να μπει κατευθείαν μέσα να είναι μαζί μου γιατί δεν θα την πάλευα αν δεν βλέπαμε καρδούλα. Όλα τέλεια όμως.. είδαμε καρδούλα να χτυπάει και τώρα θα ξαναπάμε σε 2 εβδομάδες περίπου να δούμε ότι συνεχίζει κανονικά η ανάπτυξη. Μακάρι να πάνε όλα καλά..προσεύχομαι να τα καταφέρει. Έχω μάλλον περισσότερο άγχος τώρα παρά στην πρώτη εγκυμοσύνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Ευγενία μου!!!!

Τέλεια τα νεάκια σου!!!!!

Καλή συνέχεια κορίτσι!!!!!

Καλές προσπάθειες σε όλες κορίτσια μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εδώ κοριτσάρες.

Εμείς όπως σας είπα και στο FB πήγαμε στον γιατρό να δούμε το μπεμπέ. Είναι ένα σποράκι 4 χιλιοστών και ακούσαμε και καρδούλα!! Με το που ξάπλωσα να με εξετάσει η καρδιά μου σφυροκόπαγε ασταμάτητα - είπα στον άντρα μου να μπει κατευθείαν μέσα να είναι μαζί μου γιατί δεν θα την πάλευα αν δεν βλέπαμε καρδούλα. Όλα τέλεια όμως.. είδαμε καρδούλα να χτυπάει και τώρα θα ξαναπάμε σε 2 εβδομάδες περίπου να δούμε ότι συνεχίζει κανονικά η ανάπτυξη. Μακάρι να πάνε όλα καλά..προσεύχομαι να τα καταφέρει. Έχω μάλλον περισσότερο άγχος τώρα παρά στην πρώτη εγκυμοσύνη...

Μπραβο κοριτσακι μου...Καλη και τεληομηνη εγκυμοσυνη....Ολα καλα να σας πανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μας βλέπω όλο για φαγητά να λέμε 😄😄 Να πάνε όλα καλά να τρώω μετά του σκασμού! Αυτό λέω στον άντρα μου, θέλω μια φορά να φάω έτσι να σκάσω από το φαγητό 😄😄 Άσχετο, πήγαμε σήμερα να δούμε για κούνια και συρταριέρα γτ δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει δυστυχώς.. Μας άρεσαν δύο κούνιες αλλά η μία διπλάσια τιμή από την άλλη..Η ακριβή μας είπε ότι ήταν από ξύλο οξιάς και η οικονομική από mdf. Η αλήθεια είναι ότι η οικονομική πέραν από την τιμή της μας άρεσε  πιο πολύ και σαν σχέδιο, πειράζει λέτε που είναι από mdf? Θα εκπέμπει βλαβερές ουσίες κτλ;
    • Γειά σου κορίτσι μου, φυσικά κ επιτρέπεται..έχω μια πρόωρη γήρανση ωοθηκών.🥺🥺🥺 Είμαι 38 χρόνων και το ξέρω αυτό απ τα 34, που ήταν και η 1η φορά που κάναμε κουβέντα με τον γιατρό μου για το εάν θέλω να αποκτήσω παιδί. Εκείνη την περίοδο δεν ήμουν σε τέτοια φάση και η αλήθεια είναι ότι όταν το έμαθα μου κόπηκαν λίγο τα πόδια..😟☹️ Τέλος πάντων μην στα πολυλογώ.. Η μία μου ωοθήκη δείχνει αρκετά γερασμένη και δεν κάνει αυγουλακια ενώ η άλλη κάνει αλλά μάλλον όχι και πολύ καλά (τουλάχιστον αυτό επιβεβαίωσαν κ οι ορμονολογικες που έκανα). Γιαυτό λέω ότι δεν ξέρω τι ελπίδες έχω, αλλά σίγουρα θέλω να κάνω τις απαραίτητες ενέργειες για να βοηθήσω όσο μπορώ την κατάσταση. Επίσης πόσο πολύ χάρηκα που μοιράστηκες μαζί μας την δική σου εμπειρία με την σπερματεγχυση γιατί είναι κ αυτό στα άμεσα πλάνα μου. 
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️και σε εσενα εύχομαι πολύ συντομα μα έρθει το μωρακι σου🙏❤️ η αλήθεια είναι πως  είναι πολύ θετικο που κάνω συλληψη έστω και με σπερματεγχυνση 🙏 μέσα στο καλοκαιρι θα κάνω πάλι σπερματεγχυνση καθώς μου έδωσε το οκ ο γιατρός ! Θα του πω αν είναι να την κάνω τον Ιούνιο πρώτα ο θεος🙏
    • Εντάξει μπορείς να φας λίγο πιστεύω εμένα με αφηνε η Ενδοκρινολογος να φάω μου είχε πει ποσότητα αλλά δεν θυμάμαι ποσο μου είχε πει 🤔  αλλά εγω να πω την αλήθεια το παγωτο λαχταρουσα πιο πολύ το καλοκαίρι  😂
    • Ναι θυμάμαι κορίτσι μου την περίπτωση σου ... πραγματικά λυπάμαι πολύ 😥είμαι σίγουρη όμως ότι θα καταφέρεις σύντομα να πιάσεις στα χέρια σου ένα γερό και δυνατό μωρό όπως εσύ!! 🙏🙏 Στο εύχομαι από την καρδιά μου 🫶🏼🫶🏼 μέσα σε όλο αυτό υπάρχει κ ένα καλό ότι τουλάχιστον με την σπερματεγχυση είχες αποτέλεσμα! Άντε να περάσει ο καιρός να πας να δούμε πως θα κινηθείτε!! ❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...