Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι(Autumm Edition)+ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ-ΤΟ ΤΑΝΙ ΠΙΑΝΕΙ!!


Recommended Posts

Γεια σας κ απο μενα :D ..Μολις γυρισα απο καφεδακι με μια φιλη..απο αυριο θα εχω πολλες δουλιτσες...κ τανι τανι οποτε θα χαθω για λιγες μερες...θα τα ξαναπουμε απο κυριακη...καλα να περασετε ολεςςςςςςςς :-*:-*:-*:-* φιλια σε ολες..φυσατε γερααααααα [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι παλι :D:D Τελικα δε πηγα στο γιατρο γιατι ειναι νωρις και δε μπορει να δει κατι ακομα και θα παω μεσα στην αλλη βδομαδα!Τονιααα μπηκα και εφτιαξα το τικερακι που μου εδειξες αλλα ειμαι σιγουρα στην 5η εβδομαδα?γινονται σωστα οι υπολογισμοι ρε κοριτσια?θελω να το βαλωωωω :x:x:x

Νυχτεριδα απο φυσημα αλλο τπτ φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυθελω ολες να κολλησετε [smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif]:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι παλι :D:D Τελικα δε πηγα στο γιατρο γιατι ειναι νωρις και δε μπορει να δει κατι ακομα και θα παω μεσα στην αλλη βδομαδα!Τονιααα μπηκα και εφτιαξα το τικερακι που μου εδειξες αλλα ειμαι σιγουρα στην 5η εβδομαδα?γινονται σωστα οι υπολογισμοι ρε κοριτσια?θελω να το βαλωωωω :x:x:x

Νυχτεριδα απο φυσημα αλλο τπτ φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυθελω ολες να κολλησετε [smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif]:D:D:D

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιμου για να υπολογισεις την εβδομαδα που εισαι,θα μετρησεις απο την τελευταια σου περιοδο.οχι απο τη μερα που εγινε η συλληψη.ετσι το μετρανε.αρα λογικα ναι,εισαι στην 5η εβδομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Χριστινακι οκ εβαλα το τικερακι αλλα οταν εγραφα εκει που γραφει My pregnancy δε μου το εβγαζε :? γιατι???εσενα πως στο εβγαλε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο μενα :D ..Μολις γυρισα απο καφεδακι με μια φιλη..απο αυριο θα εχω πολλες δουλιτσες...κ τανι τανι οποτε θα χαθω για λιγες μερες...θα τα ξαναπουμε απο κυριακη...καλα να περασετε ολεςςςςςςςς :-*:-*:-*:-* φιλια σε ολες..φυσατε γερααααααα [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif]

Happy Tani Days Νυχτεριδακι μου [smilie=sex.gif] !!!!!!!Αααααχ ποσο θελω να εισαι η επομενηηηηηηη :ympray::ympray: !!!!!!!!

Μακαρι κοριτσακι μου [smilie=love7.gif] !!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Σήμερα είναι η μέρα που ο αφάνας μου [smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif] θα γίνει φυσιολογικός...θα πάμε μαμά και γιος για κούρεμα...

Ξημερώματα αδιαθέτησα, οπότε τα συμπτώματα ήταν τελικά κούρασης... i-)i-)i-)i-)i-). Το προαίσθημα βγήκε λάθος.....δεν πειράζει!!! Πάμε για επόμενο μήνα για να γεννήσουμε ντάλα καλοκαίρι.... [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] B-)B-)B-)B-)B-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες! Ναι, eugeniafrapa, πάμε δυναμικά για καλοκαιράκι τώρα πια! μακάρι να μας έρθει το μπεμπάκι τότε!

μαϊμουδοκόριτσο, τι συγκινητικό! έφτιαξες το τικεράκι σου, τέλειο! με το καλό κουκλίτσα!

το hometest μου βγαίνει ολοένα και πιο έντονο, αλλά το λαμβάνω ακόμη ως αρνητικό, γιατί δεν έχει πάρει το ίδιο χρώμα με τη γραμμή ελέγχου ή πιο έντονο. άρα, σήμερα-αύριο πρεπει να είναι, δλδ 13η-14η μέρα. εκτός κ αν απατώμαι, κ κοκκινήσει πιο αργά, δεν ξέρω, θα σας πω το αποτέλεσμα.

άντε χαιρετώ, καλά κουρεματάκια eugenia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsoudiaaaaaa!!evgenia mou den pierazei poame gia tonb allo mhna dymanika mhn agxwneste arga i grigora tha fouskwtheite kai oi upoloipes!!

maimoudogastroula mou den kserw ti mporei na ekanes lathos...kiegw ekei top egrapsa kai to pire...xmmm gia ksanaprospathise!!

ante demie mou na thn tsakwseis ti roufiana tin wo!!!ante kala tanakiaaaaaaa!!!

paw na piksw sti douleia kai ta leme metaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Σήμερα είναι η μέρα που ο αφάνας μου [smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif] θα γίνει φυσιολογικός...θα πάμε μαμά και γιος για κούρεμα...

Ξημερώματα αδιαθέτησα, οπότε τα συμπτώματα ήταν τελικά κούρασης... i-)i-)i-)i-)i-). Το προαίσθημα βγήκε λάθος.....δεν πειράζει!!! Πάμε για επόμενο μήνα για να γεννήσουμε ντάλα καλοκαίρι.... [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] B-)B-)B-)B-)B-)

Καλημερα κοριτσια!!Ευγενια μου δε πειραζει τον επομενο μηνα ;) ελα να σε φυσηξω λιγο φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :x:x Αχ ρε κοριτσια ποσο βαριεμαι να βαλω σκουπα και να μαγειρεψω :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι πάμε για επόμενο μήνα όλες δυναμικά...πιο πολύ θα στεναχωρηθεί μια φίλη μου που ήθελε να είμαι έγκυος και μάλιστα να τις κάνω και νύφη για τον γιο της!! :lol::lol::lol: Μαιμουδίτσα τι θέλεις να βάλεις στο τικεράκι σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!Κοριτσακια μου εχθες το βραδυ κατι ενοιωσα χαμηλα στην κοιλιτσα μου και σιγουρα δεν ηταν το εντερακι μου!!!Ηταν κατι που δεν ειχα ξανανοιωσει αν και ο γιατρος μου ειπε οτι θα το νοιωσω το μπεμπε σε 2 εβδομαδες εγω πιστευω οτι ενοιωσα τα πρωτα σημαδια κατι σαν εντονο φτερουγισμα!!!! :D:DΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ!!!Κοριτσια μου εχω κουραστει πολυ αυτες τις μερες!Ψαχνουμε σπιτι να μετακομισουμε γιατι τωρα που θα ερθει το μωρο δεν θα χωραμε σε αυτο που ειμαστε τωρα και πηγαινουμε και βλεπουμε διαφορα και δεν μου αρεσει τιποτα!Ουφ τι θα κανω δεν ξερω!!!!eugeniafrapa μου παμε δυναμικα τον επομενο μηνα αντε με το καλο τωρα και σε εσενα και στις υπολοιπες!!!!Μαιμουδιτσα μου γελαω που αρχισες παλι να ρωτας αλλα οπως σου ειπα και στο φατσεμπουκι καλυτερα αυτα να τα μιλας με τον γιατρο σου για να εισαι πιο σιγουρη!!!demie_14 μου εγω λεω σημερα η αυριο οπωσδηποτε να αρχισεις τα τανια σου για να εισαι σιγουρη!!!!Αντε και καλη επιτυχια...σας φυσαω και εγω παλι για Γουρι!!!!Φιλακια!!!!Φουφουφουφουφουουουουουου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι πάμε για επόμενο μήνα όλες δυναμικά...πιο πολύ θα στεναχωρηθεί μια φίλη μου που ήθελε να είμαι έγκυος και μάλιστα να τις κάνω και νύφη για τον γιο της!! :lol::lol::lol: Μαιμουδίτσα τι θέλεις να βάλεις στο τικεράκι σου?

Θελω εκει που λεει my pregnancy να το αλλαξω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακι μου!!

Ας αρχισω με τις γκαστρουλες μας!!

Καντουλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ειδες ο μπουμπου σου,σε χαιρετησε μωρε η καρδουλα σου!!Αντε κοπελαρα μου να τον ακους συνεχεια τωρα και με το καλο να ακουσεις και το πρωτο "ουαααα" σε λιγους μηνες!!

Μαιμουδοφρεσκογκαστρουλα,για ελα στο τσατ να σε "τακτοποιησω" λιγο..... :lol::lol: Συγκινηθηκα με το τικερακι σου!!Με το καλο σκατουλακι μου να δουμε το "Today is my due date" και να ειναι ολα υπεροχα!!Να ειναι στην αγκαλιτσα σου ενα υπεροχο μωρουλακι!!

Demouli καλα τανιααααααααααααααααα!!!!!!!!

Ευγενιααα next month,don't worry!!!

Xtinaki μου :x:x

Θα σας ξαναδιαβασω και αν ξεχασα κατι επανερχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα....Καντυ μου τελειο συναισθημα να ακους το μωρακι...εγω το ακοσα 17του μηνα και απο τοτε τ ακουω ποτε ποτε αλλα οχι ολη την ωρα....Εχθες κατεβηκα ηγουμενιτσα και γυρισα πριν λιγο...περασα καλα αλλα κουραστηκα απο το δρομο...τωρα ξεκουραζομαι και χαλαρωνω γιατι μετα θα κανω κοτοπουλο στο φουρνο με μυροδικα και ρυζακι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΔΩΘΕ !

ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ κατω κατω, στα ΧΡΩΜΑΤΑ, ΠΟΥ ΛΕΕΙ MY PREGNANCY και θα βαλεις μια ΜΙΚΡΗ ΠΡΟΤΑΣΗ οποια θες κ μετα θα πατησεις κατω SEE IT

ΑΦΟΥ στο δειξει το τελικό τικερ πως θα ειναι τοτε θα κανεις αντιγραφή του κωδικα κλπ :geek:

για ξαναδοκιμασε !! ;)

παντως με επιρρεασατε...

αισθανομαι τουμπανιασμα στην κοιλια, ποναει η πλατη - μεση μου ΚΑΙ Η ΛΕΚΑΝΗ στις ακριες δεξια αριστερα κατι που ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ αισθανομαι...

κ σημερα το πρωι με ποναγε κ η θηλή .... ή εγω τρελαθηκα ή ...εγω τρελαθηκα....

καλα ας τα βαλουμε κατω να τα μετρησουμε...

Δευτερα ηταν σπασμενο το ενα αυγο κ προφανως στο επομενο 24ωρο (ειδες ; προσεχω τι γραφεις Τονινι μας :roll: ) εσπασε κ το αλλο.... εμεις Τριτη βραδυ αργα τανιαστηκαμε αλλα σηκωθηκα γρηγορα να κανω κατι δουλιτσες.............. (ειναι επειδή το παιζω ανετη τρομαρα μου...... :P )

τωρα ομως αναρρωτιεμαι ποσες πιθανοτητες να εχω ;; ...............μωρε λετε .........;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου στο ευχομαι να κολλησες γκαστριτιδα :P:P:P και αν οχι παρε λιγο φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!Για το αλλο που λες,το εκανα ρε συ και το βαζω στην υπογραφη,κανω προεπισκοπηση και δε το βγαζει :roll::roll::roll: τα νευρα μου :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια! χμμμμ...έκανα ένα ωορρηξίας το μεσημέρι κ μου έδειξε τη γραμμούλα, αλλά όχι καραέντονη. έκανα κ ένα το βράδυ κατά 9.30' που γύρισα και ήταν ακόμη πιο αχνο :shock: εγώ έλεγα ότι θα κοκκινήσει πιο πολύ, κ αυτό έγινε πιο αχνό.......ααααααα........ γιατί;;;

τεσπα... θα κάνουμε κ ένα τανάκι σήμερα-αύριο να υπάρχει κ βλέπουμε!

εγκυούλες μας πολλά χαδάκια στην κοιλίτσα σας! Κάντυ πολύ ωραίο το συναίσθημα να ακούς το μωράκι σου! αρχίζει να στέλνει μηνύματα ο γιοκαρίνος σου! :D

Μαράκι εύχομαι σύντομα εγκυούλα! να ετοιμάζεις ήδη ένα μωρουλίνι για τον Κωνσταντινάκο σου!

καληνυχτούδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου εσυ!!Με παρακολουθεις και με ακους εεεεε??????Καλα κανεις :)):)):)):))

Μου φαινεται ΟΛΕΣ μας επηρρεασε αυτο το μαιμουδι!!!Να αρχισω και εγω τωρα????? :)):)):)) ΑΣΤΟ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΑΚΟΜΑ!!!!

Demouli κανε εσυ εκει τανακι και αφου κοκκινησε το τεστακι καπου εκει κοντα θα ηταν και η ωο σου!!Μην αγχωνεσαι μονο και τη μπλοκαρεις εεε????

Μαιμου,φτιαχτο παιδι μου το τικερακι σου....Ποτε θα πας στο γιατρο τελικα?Εκλεισες ραντεβου?αααα [smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif]

Εγω σημερα εχω ξυπνησει και γκρινιαζω και μου φταινε ΟΛΑ........ :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!τι κανετε?Τονια δε μπορω ρε γαμωτο...παλι προσπαθησα και τπτ :evil: που θα παει θα το καταφερω :D Στο γιατρο θα παω την αλλη βδομαδα,μαλλον παρασκευη!!Αχ τι θα δουμε αραγε??? :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα! τι προσπαθείς να κάνεις μαϊμουδάκι;άσε τόνια, πάλι συγχύστηκα. υποτίθεται ότι όταν λέει είναι πιο αχνή η γραμμά απο αυτήν του ελέγχου, ακόμη δεν σημαίνει ωορρηξία. θα κάνω πάντως κ σήμερα το μεσημέρι κι αν βγει αχνό ή και καθόλου, σημαίνει πως έκανα ωο την 11-12η μέρα. :shock:

άντε φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια !

demaki ηθελα να πω για τα hometest, στις πρωτες περιοδους (ανοιξη) που τα χρησιμοποιουσα ακουγα διαφορα οτι δεν βγαινει εντονα η γραμμή κλπ.... εγω παντως την ειδα να βγαινει καραεντονη ! ΟΤΑΝ εκανα ωορρηξια...

θελει να κανεις παντα την ιδια ωρα της ημερας τεστ (ε τουλαχιστον περιπου...) και να ΜΗΝ εχεις κατουρησει προσφατα καθως και να ΜΗΝ εχεις καταναλωσει ΠΟΛΛΑ υγρα προηγουμενως ! ειδικά το τελευταίο παίζει μεγαλο ρολο ! αραιωνει η ορμονη της ωορρηξιας κ γι αυτο βγαινει αχνή η γραμμή... :?

μπερδεμα ε ; γι αυτο βαρεθηκα κ τα παρατησα κ γω.... βεβαια βοηθαει οτι εχω δει βλεννη με αιματακι αρα κ ειμαι καρασιγουρη για την ωορρηξια μου ΠΙΑ...

τα σημαδια του σωματος μας ειναι ο καλυτερος δεικτης (κ ο φθηνοτερος θα ελεγα... :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όπως είπε και η @anna_30 μπορεί εκεί που τα τεστακια δειχνουν άχνα μια μέρα ξαφνικός να δειξει θετικο🙏
    • Γι αυτο ειμαστε εδω κοριτσι μου!! η μια στηριγμα της αλλης!!! 🤗❤️ κι εγω μονο εδω στο φορουμ νιωθω οτι καποιος μπορει να νιωσει οπως νιωθω.. οσο και να με αγαπανε οι φιλες μου και οι ανθρωποι μου, αν δε το βιωσεις, δεν ξερεις πως ειναι...
    • Τελειααααα❤️❤️❤️ αρχικά ας μην προτρέχουμε γτ το θαυματακι μπορεί να ήρθε ❤️ αν δεν… τοτε πατε στα επόμενα πλάνα💪 από ότι κατάλαβα στον μεθεπόμενο κύκλο αν χρειαστεί που το απεύχομαι θα πατε με ενεσουλες γοναδοτροπινων και χάπια όπως έκανα και εγώ στη δεύτερη σπερματεγχυνση🙏❤️🙏 εύχομαι σε λίγες μέρες να μας πεις τα ευχαριστα κοριτσάκι μου❤️ 
    • Κορίτσια καλησπέρα! Πήγα κ μίλησα σήμερα μ το γιατρό γιατί αν μ έρθει περίοδος τελικά τη περιμένω Κυριακή τ Πάσχα άρα θ έπρεπε ν προμηθευτώ χάπια και ν μάθω διαδικασία από πριν!  μ είπε πως κανονικά κάνουμε εξετάσεις 1 2η μέρα τ κύκλου ορμονικές και μετά ξεκινάμε τα χάπια 2η με 7η μέρα και μετά κάνουμε παρακολούθηση , κατι ενεσακια λέει γ ν πολλαπλασιαστούνε και μετά τη τελική ένεση γ ν σκάσουν!  αλλα επειδή πέφτει μέσα στο Πάσχα η περίοδος αν έρθει εμένα , γ αυτόν τον κύκλο θ πάρω μόνο τα χάπια τα serpafar πρωί βράδυ , και μετά θ ξεκινήσουμε παρακολούθηση !  αν είναι ένα μ λέει δν θ κάνουμε την ένεση την τελική! Αν είναι περισσότερα τότε θ κάνουμε και την ένεση , θα το δούμε εκείνες τις μέρες! Κ στον κύκλο τ ιουνιου μ είπε ν προχωρήσουμε σε σπερματέγχυση!  Αυτα!!!! Σήμερα είμαι 7η ΜΤΩ δν έχω κανένα συμπτωμα , αλλά νιώθω πως έχω νεύρα και σαν μια σύγχυση εσωτερική , σν ν μην έχω υπομονή ένα πράγμα !    @Girly μουυυυυυ αγαπημένη μουυυυ φωτεινό μ πλασμα περιμένουμε νέα από το γιατρό! Αιντε σχολνα έχουμε πανηγυρια μπροστά μας , πρέπει ν είμαστε με κοιλιά είπαμε 😂😂🤰🤰🤰
    • Τι κάνετε κορίτσια μου?? @Demy93 τι έκανες τελικά με το δόντι? Όλα καλά ?  Εμείς πήγαμε γιατρο.. όλα πολύ καλά .. έφτασε το ένα κιλό η μπέμπα μας 🩷🩷
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...