Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

ναι θα ερθω την πεμπτη! :D

χρυσα μου..δεν κοντευω τα 30..31 ειμαι! :lol::lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)8-)

απλα αυτο το.."ειμαι μαμα,αρα δικειουμαι να φαλαινεψω" με εφαγε :(:(:(

οοοοοχι!θα ξαναγινω 54,παει κ τελειωσε! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

βενη εχεις χασει πολλα κιλα!κ εισαι καρακουκλαρα!!κ τωρα με το λαμπερο ξανθό.............σταρ!στο ειπα κ απο κοντα! :):):)

σε ποιον παιδικο θα πατε;

ασε χρυσα,ασε..5 εβδομαδες σχεδον αναμονη..κ σκεψου οτι βιαστηκαν με τα αποτελεσματα του χ. επειδη τους ειχα πει οτι ειμαι εγκυος κ επρεπε να προλαβουμε για τροφοβλαστη,αν χρειαζοταν..εφιαλτης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!!!

χρονια πολλά στην Αννυ μας!!

ιουλια ένας κουκλος είναι ο μικρός!!!

κατι έπεσε απο τον πολύ αερα ...άκουσα ενα γκτουπ αλλα βαριέμαι να πάω ...

Βενη Καλη αρχη στην πρόκληση ...και εύχομαι να τα βρεις με τον παιδικό γιατι σου λένε χαζομάρες απο οτι διάβασα ....μα μόνο ψωμί!!!

χρυσα τι συμβαίνει με τον Χ και έχει πεσμένη ψυχολογία?

Μαρακι τι καλό κάνατε στο ικεα?

Εμείς εδω καλά ,τα μικρά παίζουν όλη μέρα μαζι, χοροπηδάνε όλη μέρα στον καναπέ ...και που τον κάνουν χάλια ....βγάζουν τα παιχνίδια απο τα κουτιά και δεν παίζουν ....ο μικρός έμαθε να ανεβαίνει στην κουκέτα πάνω και τρέχω να βάζω πράγματα πάνω στα σκαλιά για να μην μπορεί ....βγάζει 4 δόντια μαζι κιι είναι .....γ&%$τα ο Μ δεν ξέρω τι έχει στο μυαλό του ....εκείνος λέει οτι έχει φαΐ χαχαχαχα του λέω οχι μυαλό έχεις καιβεεεινος κοπανιετ οτι έχει φαΐ χαχαχα γενικά πετάει κατι πράγματα που απορούμε!!!

αυτο που μας προβληματιζει είνι οτι μεγαλωνουμε τον αυριανό Ντεξτες (ξέρετε την σειρά?) Όταν θυμώνει για να του περάσουν τα νεύρα θέλει να μας κόψει ....κομματάκια με παιδικά τσεκούρια κιι φανταστικά όπλα ...τι να του λέμε συγνώμη αν φταίμε τι να του μιλάμε και να τα βρησκουμε οχι θέλει να μας κόψει κομματάκια για να ηρεμισει ......αλλα είναι και πολύ ευγενικός πάντα λέει ευχαριστώ αν του δώσουμε κατι και στα ξεκαρφοτα έρχεται και μας λέει ευχαριστώ για αλλα θέματα πχ που ο μπαμπάς δεν πάει δουλειά, που καθαρισα ....που τον πήρα αγκαλιά ...έμαθε ααι ο μικρός και λέει "τιτιτο " σαν τον Μ και εκείνος ετσι το λέει ακόμα .....

Αυτα απο εμάς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη και εγω τα ίδια έλεγα κιι τα λουστκα μετα ...περίεργος εδω κιι λίγο καιρό άρχισα να αγαπάω το σώμα μου ετσι ...οκ έχω 15 κιλα + αλλα είναι σε ολο το σώμα και είναι ομοιόμορφο το αποτέλεσμα ....είμαι άπλα χυμοδης ...λίγο η πετακτουλα κοιλιά να μου έκανε την χάρη και να μάζευε κάνα 3 -4 πόντους κατα τα αλλα καλά νιώθω .....μακάρι κάποτε να μπω στα παλιά μου παντελόνια που λατρεύω ....αλλα να πω την αλήθεια δεν καταβάλω καμοια προσπάθεια διαιτας αυτον τον καιρό αλλα δεν τρώω και οτι νανε όλη μετα ...άπλα δεν κινούμε και δεν καίω τιποτα παρά μόνο αυτα που τρώω ...είμαι κολλημένη στα ίδια 69 -70 αν αφεθω θα ανέβει φυσικά.προσπαθώ πλάι να είμαι εκει μέχρι να πάρω βαθιά ανάσα και να κάνω κατι ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα τι κουκλάκι ρε συ ο Γιαννάκης, αλήθεια, πολύ ομορφούλης, :x πιο πολύ από τον Χ.!! :oops::oops: ....μιλάμε ίδιος εσύ! :D:-bd

αλλά και η Έλενα όλο νάζι :x

Αφρο τι παιδάκια :x

μην τον αφήνετε να βλέπει "βίαιες" σειρές!!! :roll:

φεύγω, πάω καμμιά βόλτα με το ποδήλατο και να ψάξω να βρω τα τσαντάκια :roll:

Ιουλία τι ύψος έχεις?

και εγώ θα ήθελα να φτάσω τα 55, αλλά δεν το βλέπω :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βενακο τα ιδια ελεγα και εγω..και να που οχι μονο τα λουστικα...τα παραλουστικα....

χαχαχαχα..

Εγω κοντευω να γινω σαν τη μαμα μου...χαλια σας λεω χαλια...φτου μου

Αφρο ελα ρε..ολα τα παιδι ατο κανουν...ο Χ μου λεει..θα σε πεταξω στο βουνο..ακου εκει...αντι να του το λεω εγω.

για τα ψυχολογικα..ειναι μεγαλη ιστορια..θα σας πω μετα...

νομιζω οτι εχει ξεκινησει να βλεπει και εφιαλτες...

σημερα τρομοκρατημενος ηρθε στο κρεβατι μας..ειχ επολυ καιρο να σηκωθει να ερθει...λεω παμε μαζι νανι στο κρεβατακι σου..και οχι οχι..ηταν φοβισμενος και ετρεμε....

ο Γιαννης ηταν ηδη μαζι μας..και πηρε ο Ο τον μικρο και πηγε στο κρεβατι του Χ και οποτε εγω και ο μεγαλος κοιμηθηκαμε μαζι στο δικο μας κρεβατι..και ο Γιαν με τον Ο στο κρεβατι του Χ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ το περίεργο είναι οτι δεν βλεπει πχ μπεν τεν και μπατμαν κτλ δεν του ρεσουν καθολου ....αλλα το ακόμα πιο περίεργο είναι οτι σε παιδικά ηερμα βλέπεις τα πιο κούλα μεσα ...πχ απο την πέπα το γουρουνάκι που είναι για μωρακια παιδικό αργό και με "εκπεδευτικο " περιεχόμενο έμαθε να λέει "χαζουλα μαμά " "χαζούλι μπαμπά " οχι δεν κοροϊδεύει με τον άσχημο τρόπο αλλα πειράζει πχ με ακούει να λέω στον Κ "αχ ξέχασα αυτο " πετάτε και λέει "χαζουλα μαμά το ξέχασες " ....το λέει ετσι που δεν μπορούμε να τον μλωσουμε η να του πούμε οτι δεν πρέπει να μιλάει ετσι γιατι δεν κοροϊδεύει ...πχ βλεπει γουντι τρυποκαρυδο και τόμ κιι τζερι ...αυτα τα παιδικά αν και μας φαίνωνται νορμάλ και αθώα ε δεν είναι και τόσο ....πιο αθώος είναι ο μπομπ ο σφουγκαρακης που δεν έχει ξύλο μεσα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω 1.65 ειμαι...

αφρο κ ο γιωργος το λεει συνεχεια..αλλα βλεπει κ σειρες παιδικες που καμια φορα εχουν κ ..κρυμμενη"βια"..

αυτο το "θα σε κοψω κομματακια" κ "θα σε κανω μπουνια" ή ¨"θα σε κλεισω φυλακή" παει συννεφο..

προσπαθω να μη δινω σημασια..κ να περιοριζω την τηλεοραση..συχνα τραβαω το καλωδιο απο πισω κ λεω οτι χαλασε..ε μα τί να κανω.. :oops::oops:

για υτο απεγνωσμενα θελω παιδικο χωρις τηλεοραση!

χρυσα εχεις χασει πολλα κιλα ρε συ..γιατι μιλας ετσι για τον εαυτο σου;; :(

βασικα..το παν ειναι αυτο που λεει η αφρο!

αν εμεις αισθανομαστε καλα με το σωμα κ τον εαυτο μας,τοτε ολα ειναι ενταξει!αφηστε που αυτο που αισθανομαστε περναει κ στους γυρω μας!

δεν παει η αλλη να ειναι μοντελο..αν αυτη αισθανεται χαλια,ετσι θα τη δουν οι αλλοι..κ το αντιθετο φυσικα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερεεες!!!

Μου λειψατε βρε!!!Κ εγω σας ελειψα,το ξερω! :lol::P

Ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας!Να χαιρεστε τα παιδακια σας,με το καλο να ερθουν κ επομενα!!!!

Θα παω σε λιγο να παρω υλικα για να φτιαξω ενα σοκολατογλυκο...σαν τουρτοκεικ(χωρις τρυπα!)!

Θα ερθουν οι γιαγιαδες το απογευμα για καφε κ να σβησουμε τα κερακια!

Το παρτυ θα το κανουμε το μεθεπομενο ΣΚ τελικα γτ θα ξαναφυγω για λιγες μερες χαλκιδικη αυριο(η μεθαυριο)

Σαλονικιες που θα καταφερετε να ερθετε θα με βοηθουσατε αν ξερατε ποια μερα σας βολευει καλυτερα!Σαββατο ή κυριακη?Μαλλον απογευμα!

Ζωουλα μου να χαιρεσαι (κ απο εδω) το κοριτσακι σου!Παντα να ειναι χαρουμενη κ τσαχπινα οπως τωρα!!!

Πολλααααααα φιλια!!!!!

Σας φιλω προς το παρον κουκλαρες μου!!!!

Μωρη Τζουλια τι ειναι αυτα που λες για τα κιλα σου?μου τα ειπες κ στην παραλια (πως κ καλα εισαι φαλαινιτσα) κ μου επεσε το σαγονι!!!Τελεια εισαι καλε!!!!(επισης σου τηλ στο σπιτι για να μου ευχηθεις κ δεν το σηκωσες :lol::P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX AFRO KAI εγω τομ και τζερι βαζω αλλα τελικα εχει πολυ βια..οσο αστειο και αν φαινεται..ο μπομπ ο σφουγγαρακης νομιζω ειναι ο πιο αθωος τελικα.. :?

ο μικρος μπιλ ειναι πολυ ωραιος και τα σουπερ ζωακια και τα bubbie jummies(καπως ετσι..)

ολα αυτα τα δειχνει στο nickeloeon ππυ ειναι ελευθερο καναλι..αυτα ειναι πολυ παιδικα χωρις καθολου κακο περιεχομενο..

μπεμπτη ακυρο παμε για προκληση..πεμπτη πρωι 7.00 μεχρι παρασκευη 9.30...αγχωθηκα..η πλακα ειναι πως το βραδυ θα ειναι μονο ο κωστας γιατι του εχει αδυναμια ο μικρος και παντα ζηταει αυτον τα βραδυα..στεναχωριεμαι τρομερα και νιωθω πως τον αγαπαει παραπανω και πως σε μια στιγμη τετοια θελει τον μπαμπα και οχι εμενα που τον γεννησα..σνιφ :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α εσυ ησουν;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)8-)8-)

εκοβα πατατες για τουρλου!!!θα σε παρω μολις γραψω το μηνυμα!! :D

εμενα με βολευει το αλλο σ.κ. γιατι αυτο,οπως ξερεις,θα ειμαι καλαμιτσι!!

μερα δεν εχω προβλημα..κ τις 2 μπορω! ;) σαμπως εγω θα οδηγησω;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-) δηλαδη μπορει..με το τζι μπι ες μπροστα..μμμμμμμμμμ!! :idea::idea::idea::idea::idea::idea::idea::idea::idea::idea::idea::idea:

άι μαρη που θα με βγαλεις κ σκλεναρικοβα!!οι φιλοι ειναι αντικειμενικοι!!μωρε λετε για αυτο η τζολι,ο μπραντ πιτ ,ο ντε νιρο κ ο τραβολτα να ειχαν αραξει τα κρουαζιεροπλοια στο ποσειδι;;;;;;;;;;;;;;;;;; :idea::idea::idea:8-)8-)8-)8-)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε μα δεν τρογιεστε...

Τασια γιου νοου...αναλυτικες οδιγιες....για να σας βρουμε...

Μπα Ιουλια..ναι μεν εχω χασει..αλλα εχω ακομα ουυυυ ποσα να χασω...

βασικα δε μου αρεσω ετσι..αν και δε στερουμαι αυτοπεποιηθησης....δε μου αρεσω καθολου..

βαλτε πως εγινα και σαν γιδι με το κακοκουρεμενο μαλλι...

τεσπα...υγεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικεολντεον εχουμε εμεις ,αλλα ειναι μεσα στη νοβα..

αλλα η μαμα μου που δεν εχει νοβα,παλι το πιανει..

δεν ειναι κ τοσο αθωα τα παιδικα της..

τωρα βλεπει ο γιωργος..αν κ αθωα φαινομενικα,καβγαδακια κ επιθεσουλες εχουν..

εκτος απο τα κλασικα,ντορα,ντιεγκο,μικρος μπιλ,μπομπ σφουγγαρακης,σουπερ ζωακια,μπαμπλ γκαμις..αυτα ειναι μια χαρα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai ioylia αυτα τα παιδικα λεω..ε ενταξει δεν ειναι αναγκη να τα βλεπει ολα! ;)

την ονειροχωρα στον λαγκαδα την ειδες? δεν ειναι μακρια απο δυτικα οσο ισως φαινεται..290 με μεταφορα και φαγητο!! 250 χωρις φαγητο και ειναι τελεια! εχουνε 3ειδων πρωινα να διαλεγουνε..σπιτικα φαγητα κηπο με κηπευτικα..πλενουνε τα δοντια μετα το φαγητο πολυ πολυ καλη ιδιοκτητρια...τον παει μια γνωστη μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.oneiroxora.gr/index.htm

ειναι τελεια σου λεω!!! και οχι μονο οι εγκαστασεις..η ιδιοκτητρια εχει μερακι και αγαλη μεσα της..

http://www.oneiroxora.gr/oneiroxora3.htm

εδω τα φαγητα ενδεικτικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.oneiroxora.gr/index.htm

ειναι τελεια σου λεω!!! και οχι μονο οι εγκαστασεις..η ιδιοκτητρια εχει μερακι και αγαλη μεσα της..

http://www.oneiroxora.gr/oneiroxora3.htm

εδω τα φαγητα ενδεικτικα..

εαν αρρωστησει στο γυρνανε οι ιδιοι..δεν πας..οτι ωρα να΄ναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την ξερω την ονειροχωρα απο οταν ημουν στον λαγκαδα..

ρε συ..ειναι μακρια..κ σκεψου οτι δε θα πηγαινει απευθειας..θα κανουν κ στασεις..

μιση ωρα ειναι με το αμαξι,αντε 20 λεπτα..με το σχολικο δε θα κανει κ παραπανω;; :roll:

αν ειναι ετσι,τον παιρνω κ μαζι μου στον σταυρό,που τον παιρνουν στον παιδικο του δημου,αλλα δε θελω νακανει 1 ωρα να παει κ μια ωρα να ερθει μεσα στο αμαξι.. :roll:

αυτη η γνωστη σου μενει δυτικα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερεις τί ωρα το παιρνουν το παιδι το πρωι;

εξωτερικα μου αρεσε κ εμενα,το εβλεπα κ το χαζευα..αλλα...μμμ.ιδεες μου βαζεις!μαθε αν μπορεις ωρες που το παιρνουν κ το γυρνανε το μεσημερι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το παιρνουνε απο ωραικαστρο(αλλο προγραμαμ διασρομης) 7 το πρωι και το γυρνανε 4 και μετα απο λιγο και 5 και κατι..αλλα γενικα κανουνε και αλλα δρομολογια..αν δεν παρεις να ρωτησεις? εγω θα επαιρνα να μου πουνε απ οτην περιοχη μου και να δω.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω βενακι! ;)

θα περιμενω να δω την παρασκευη τα αποτελεσματα του δημου πρωτα κ μετα θα το ψαξω..

αν κ 7-4,9 ωρες..πολυ μου φαινεται :roll::roll: αλλα δε γινεται κ οπως ακριβως με βολευει,το καταννοω..

απλα,βλακεια..γιατι θα μπορουσα να μην επελεγα οργανικη στο σταυρό κ να ημουν προσωρινα για 1 χρονια λαγκαδα φετος..κ να βολευοταν μια χαρα ο γιωργος..

αλλα πού να ηξερα τοτε.. :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!

Καταφερα να σας διαβασω με τα κοπων και βασανων, αχ ποτε θα ερθει η 4 Σεπτεμβρη να παει η Ε. παιδικο να ησυχασει το κεφαλι μου? :oops: Γινεται χαμος εδω, μια μαλωνουν, μια παιζουν μαζι, ο Γιωργος εχει φαει ακομα μεγαλυτερο κολλημα μαζι μου απο την Ελλαδα και μετα και ολο μαμα και μαμα και μαμα ειναι! Η Ε. δε εχει ξεφυγει εντελως, τσιριζει συνεχεια, χτυπαει, τρωει συνεχεια τιμωρια και εκει δεν σταματαει να τσιριζει αλλα δεν γινεται αλλιως πρεπει να στρωσει λιγο δεν αντεχω αλλο...αυτα σας πηρα μονοτερμα σορρυ :oops::oops:

Αναστασακι να χαιρεσαι την κοριτσαρα σου την ομορφη!! Χρονια της πολλα!! :ymparty: [smilie=occasion13.gif] Καλη συνεχεια στις διακοπες σας!!!

Ζωητσα να χαιρεσαι και εσυ την κουκλιτσα σου!!! Οτι καλυτερο ευχομαι!! [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif]

Χρυσακι και Νατασουλα καλως ηρθατε!!! Πολυ χαιρομαι που περασατε ομορφα.

Χρυσακι τι ομορφα παιδια εχεις ρε συ!! Φτου φτου χαζευα τις φωτο πριν στο φεις.

Ιουλια εχω παθει με τον Γ.! Μα τι παιδι, τον αγαπω! Μην λες χαζα ρε οτι εισαι φαλαινιτσα! Μια χαρα εισαι, που να δεις και εμενα πως εγινα, αφεθηκα στην Ελλαδα και εφαγα τα ΠΑΝΤΑ αλλα το ευχαριστηθηκα :D Τωρα κανω πρωτη φορα διαιτα και σκεφτομαι να αρχισω και γυμναστηριο.

Αργυ και εμενα δεν μου αρεσουν καθολου οι τουαλετες ετσι χυμα, ευτυχως στον παιδικο της Ε. εχουν χωρισμα η καθε μια ενδιαμεσα. Στο Ostsee kai Nordsee που με ρωτησες δεν ετυχε να παμε ποτε, δεν με συγκινει καθολου το μερος και πιστευω πως δεν θα παμε ποτε.

Εχω ενα κεφαλι καζανι, παω γιατι δεν με αφηνουν να γραψω αλλο..τα λεμε αργοτερα ισως. Χαλασε το λαπτοπ μου και γραφω απο του Π. και δεν με βολευει καθολου. Παρηγγειλα αλλο για μενα,πιστευω μεχρι την Παρασκευη να μου ερθει. Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα!!!!!!!!!!! :D:D:D

Εχω διαβασει μεχρι τη σελιφα τρια!!!!!

Τι μου κανετε;;

Χρυσα μου και Νατασουλα καλως ηρθατε!!! :x:x

Ιουλιαααα τι τελεια φωτο ρε ειναι αυτη!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αργυρουλα ο τιτλος του εξπρες ειναι απο ενα χαζοαμερικανικο σηριαλ που εβλεπα πιτσιρικα.Ηθελα κατι που να θυμιζει σχολειο..Γκουγκλαρετο να το δεις!!! :lol::lol::lol:

ΘΑ συνεχισω σε λιγο παλι!!!Μεχρι τοτε φιλακιαααααααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...