Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

ναι,αλλα αλλο θαλασσα κ αλλο πισινα :roll:

κ ο γιωργος στα θαλασσα ολο βουτιες ηταν κ μια χαρα..αλλα το νερο της πισινας :roll::roll:

ναι,εννοειται να δεις τί παιζει με το χλωριο,θερμανση..

για τ ο εκζεμα,τί λεει ο παιδιατρος;θα της το επιβαρυνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ιουλια μου ειχε πει η Νατασουλα καποια θεματακια..ρωτα αυτην καλυτερα.

Εχουν μια περιεργη πολιτικη σε αυτα..

Μαρακι εγω ειμαι φουλ υπερ...αφου πηγαινα και εγω ως παιδι.

Ειχα ρωστησει φετος στο Δημο..αλλα παιρνουν παιδακια απο 6 ετων και πανω .

ΑΛΛΑ απόσο ξερω οσα παιδακια εχουν εκζεμα, πρεπει να ειναι πολυ προσεκτηκα

εαν εβρισκες πισινα με Θαλασσινο νερο θα ηταν προτιμοτερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η υγρασία δεν ευνοεί

τώρα το καλοκαίρι που είχε φουντώσει στα χέρια μας είπε να το αποφύγουμε όσο μπορούμε μέχρι να κλείσουν οι πληγές. Και μετά το μπάνιο λαδάκι, ενυδάτωση και τα σχετικά. Θα ρωτήσω και τη γνώμη του για κολυμβητήριο.

Κι εγώ πήγαινα μικρή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεννικα εγω ξερω πως επειδη το χλωριο ξηραινει το δερμα..ισος να επιτρεοεται με καταλληλη φροντιδα..καποια κρεμα που να αδιαβροχοποιει την περιοχη, και μετα φυσικα τα ειδικα ενυδατικα..και ΟΚ..

εμεις εχουμε και θεμα με τις αναπνευστηκες αλλεργιες..και ενω τα μπανια στη θαλασσα επιβαλλονται..στην πισινα ειναι καλο να αποφευγονται...

δεν ξερω τι θα κανω...το πιθανοτερο ειναι πως θα τον στελνω μονο τα καλοκαιρια..αλαλ και παλη θα δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας :D

εμένα πάλι η πισίνα δεν μου αρέσει καθόλου :?

βασικά καλό είναι το παιδί να πηγαίνει, να μάθει καλό κολύμπι ή ακόμη και να ασχοληθεί αθλητικά!......αλλά αυτή η μυρωδιά του χλώριου και δεν ξέρω κατά πόσο είναι καθαρές....είχαν πάρει δείγμα από μερικές πισίνες εδώ και βρήκαν ούρα μέσα!!! :o:o:evil::evil::evil::evil:

και αν σκεφτώ ότι η άλλη έχει περίοδο και μπαίνει στην πισίνα, τότε.... [-x[-x[-x[-x

Βένη καλώς ήρθατε και εσείς :D και μπράβο για την πάνα σας! :D

τώρα μόνο η Αναστ. είναι διακοπές? :?:

το Μιτσάκι? μήπως την έκανε για βόρεια???

Χρύσα τόσο μακρυά ήταν η θάλασσα? :o:o:o φαίνεται κοντά! :roll::roll:

και εγώ δεν ξέρω πώς δίνουν αυτό το 4****, το δικό μας δεν μου άρεσε όσον αφορά στην καθαριότητα, ναι μεν σκούπιζαν τα δωμάτια καθημερινά αλλά δεν ξεσκόνιζαν και επειδή έχω παρακολουθήσει εκπομπές με hotel testers, έδωσα περισσότερη προσοχή και δεν μου άρεσαν κάποια πράγματα.....

Ιουλία 250ε σε ιδιωτικό? :o:o η αδελφή μου ψάχνει στην Αθήνα και δεν βρίσκει, θα την έστελνε την κόρη της αν ήταν 250....αλλά εκεί που πήγαινε πέρυσι κάνει 300-350!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω αλλες τιμες αθηνα,αλλες θεσσαλονικη!

αν κ εμενα φιλες μου στην αθηνα στελνουν με 250ε,χωρις σχολικο,κ ειναι υπερευχαριστημενες! ;)

τοσα μπορω..τοσα θα δωσω..ελπιζω με την κριση να λογικευτουν..αλλιως..ε ενταξει,υπαρχουν κ οι οικονομικοι χωρις σχολικο,εσχατη λυση...αλλα ειναι μια λυση! ;)

καλε αργυρω πώς θα μπει με περιοδο στην πισινα;; :shock::shock::shock:

εκτος αν εννοεις να φοραει ταμπον :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω ΟΚ, το χλωριο την απολυμαινει την πισινα..

εγω τη λατρευα την μυρωδια της πισινας..πολυ μου αρεσε...πηγαινα στο Εθνικο..και το καλυτερο μου ηταν μετα που καθομουν στις αδειες κερκιδες και παρακολουθουσα τις κορμαρες τους πολιστες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βρε καλως τεεςςςς.ολε μαζι πουλακια μου ε?

χαχαχα

ευχομαι να ξεκουραστηκατε..

ρε χρυσα κ στις διακοπες αρρρωστοι..ε μα..περαστικα

ιουλια κουρου ακαουω?σε κολλησα/ :lol::lol::lol::lol:

κ συμφωνω σε αυτο που λες..να μαζευομαστε χειμωνα τα απογευματα καθε μερα σε αλλο σπιτι..γτ αλλιως εγω θα πεσω απ το 4 :lol::lol::lol::lol::lol:

μιλουσα με τη βενι το πρωι..κ βλεπω το θοδωρη να δινει μια μπουνια στη μυτη του παντελη :o:o:o

κ ματωνει στο λεπτο..παιδια το τι αιμα ετρεξε..πως γλυτωσε το ξυλο δε μπορω να σας πω..θα το μαδουσα..πατησα μια φωνηηηηη..αυτος τρομαξε με το αιμα..

το σαββατο ανοιξε στα καλα καθουμενα η μυτη του θοδωρη..ζεστη/?δε ξερω..

ο θοδωρης εχει εκτροχιαστει..να ντρεπομαι γιαυτον..εξω απ το σπιτι δε με ακουει..κ πολλες φορες ειναι αγενεστατος να το πω?χωρις τροπους?

αρχιζω κ πιστευω οτι κ μια κολια στο κωλο δε θα παθει τιποτα..εχει ξεφυγει...

εγω λεω να το παω κολυμβητηριο.αλλα νομιω δε θα του αρεσει..ασε που πσιτευω οτι για να μπει πισινα θα παμε κανα μηνα κ μετα θα μπει.ειδωμεν..να δω κ ποσο παει το μαλλι κ ποσες φορες τη βδομαδα

βενιιιιι αντε αυριο με το καλοοο

εγω το πηρα αποφαση..οκ μερα δε κανει ατυχημα..τυχαινει αλλα οχι πολλα,,αλλα βραδυ ειναι με τις πειροδους..τωρα ειμαστε σε καλη περιοδο..η θεια μου με ειπε οτι μια απ της 3 μας κατουρουσε μεχρι μεγαλη τα σεντονια 8-)8-)8-)8-)

μα ποσο με πειραζει να μη ξερω τι σκατα εκανα μικρη..οκ ξερω καποια πραματα αλλα θα θελα κ αλλα :(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δώ τι θα προλάβω να γράψω,

Λοιπόν για το ξενοδοχείο, εγώ νομίζω ότι είναι ιδανικό για παιδάκια από 4 και πάνω, της Χρύσας ήταν μικρά ;)

Η παραλία ήταν γύρω στα 400μ αλλά δεν με χαλούσε καθόλου γιατί πηγαίναμε με το αυτοκίνητο, το μείον ήταν ότι χρεώναν τις ξαπλώστρες

Το φαγητό θα μπορούσε να ήταν και καλύτερο αλλά πάλι δεν με χάλασε γιατί κάθε μέρα βρίσκαμε κάτι που θα μας αρέσει δεν ήταν δηλαδή όλα χάλια, υπήρχαν και πολύ ωραία φαγητά αλλά είναι και θέμα γούστου αυτό ;)

Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό, από καθαριότητα μια χαρά και το βασικότερο για μένα οι δραστηριότητες για τα παιδιά. Το βράδυ τα δικά μου καθόταν μέχρι τις 11-11:30 σε ότι δραστηριότητα υπήρχε και του άρεσε πολύ.

Και γενικά εγώ ήμουν αρκετά χαλαρή, της Χρύσας της έλεγα ότι είναι πολύ στην τσίτα και γιαυτό δεν το ευχαριστιέται, βέβαια αρρώστησε και ο Γιάννης, οπότε.........

Εγώ θα το πρότεινα πάντως σε οικογένειες με παιδιά από 4-10ετών

Εμείς σκεφτόμαστε να ξαναπάμε και του χρόνου

Αφρο προνήπια φέτος πάνε όσα παιδιά είναι γεννημένα από 1/1/2008-31/12/2008

Όσα είναι το 2009 όπως ο Μανώλης θα πάνε του χρόνου

Ιουλία θα σου πω από κοντά για την καραμελένια

Μαρία ο Μιχάλης πηγαίνει κολυμβητήριο εδώ και 1 χρόνο σε ανοικτή θερμαινόμενη πισίνα, είχα κι εγώ κάποιες επιφυλάξεις πέρσι όταν ήταν να ξεκινήσει αλλά τελικά του αρέσει πολύ και δεν έχουμε κανένα πρόβλημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάναμε μουσακα με τον Κ γιαυτό χαθηκα

Κατι για πισινές λέτε αλλα δεν έχω ιδέα.

χρυσα εγω λέω στον παιδικό δίπλα σας να πάει ....και ας μην έχει αυλή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι θου!με κολλησες!εισαι κακη επιρροη τελικα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εμεις καθαρισαμε απο βραδινη πανα..αλλα επειδη φοβαμαι να το σιγουρεψω..μολις κοιμηθει,του βαζω στον υπνο του πανα!το πρωι που ξυπνα ειναι στεγνη,κ την κατεβαζει κ παει να κατουρησει!

αλλα μια σιγουρια θελω να τη νιωθω..δε θελω να πλενω κατουρημενα :oops::oops:

να φανταστειτε εχθες κατουρησε τελευταια φορα μεσημερι κ ενω ολο το βραδυ ηπιε απιστευτα νερα,χυμους,κοιμηθηκε στο αμαξι στον γυρισμο,σπιτι τον ξεντυσα,του εβαλα πανα,κοιμηθηκε κ παρολα αυτα κατουρησε 9 το πρωι που ξυπνησε! :shock::shock:

17 ωρες δηλαδη δεν ειχε κατουρησει! :shock::shock::shock::shock:

νατασα θα τα πουμε! :)

α οχι!χρυσα εκει που πηγαιεν περσι!στο μικρο τζινι να ξαναπαει!

ανεξαρτητα απο ο,τι σκεφτομαι,αν ο γιωργος ειχε προσαρμοστει μια χρονια σε εναν σταθμο,θα τον εστελνα οπωσδηποτε στον ιδιο κ την επομενη,ακομη κ αν ηταν ταλαιπωρια για εμενα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άρα Νατασούλα, αν τυχόν έρθουμε του χρόνου Ελλάδα να το προτιμήσουμε ;) ...οι ξαπλώστρες πόσο κόστιζαν?

Ιουλία η κουμπάρα της αδελφής μου όταν έχει περίοδο μπαίνει σε θάλασσα και πισίνα με την σερβιέτα :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock: και λέει και στην κόρη της να κάνει το ίδιο!!! :o:o:o

γενικώς τις πισίνες τις απολυμαίνουν, εδώ τα δείγματα τα πείραν στο τέλος της ημέρας, μόλις έφυγαν και οι τελευταίοι!!

Θούλη μήπως ζηλεύει ο Ντόντος? μην σκας πολύ, όλα τα παιδιά εκτροχιάζονται!!! :roll::roll:

θέλει μόνο ηρεμία και κουβέντα! ;)

πάμε να πα΄ρουμε την ΡεΑ από τον παιδικό και στα μισά θυμάμαι ότι δεν είχα σβήσει τον φούρνο :o:o:o , άντε πάλι πίσω!! ουφ πολύ κούραση σήμερα.....

Αφρο εσύ τον έκανες τον μουσακά ή ο σύζυγος?

α ρε αν είχα σύζυγο ειδικό στην μαγειρική δεν θα μαγείρευα καθόλου!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω οι ξαπλωστρες κοστιζαν 2 ευρω η μια..και για τους ενοικους του ρεσορτ 1,5 ευρω..αλλαβ μπορουσες να πας και στο παραδιπλα μπιτσ μπαρ στον κουρσαρο, οπου δε χρεωναν τις ξαπλωστρες...μονο τον καφε που παιρνεις..και φυσικα υπηρχε παντα η ελευθερη πλαζ..αλλα η Θαλασσα ηταν τελεια..το νεροβ κρισταλο..ειχε και ψαρια..μαλιστα ο Μιχαλης επιασε ενα μικρο ψαρακι...

Ιουλια δεν ειναι μονο ταλαιπορια του πηγενελα..ειναι καιβ το κοστος της βενζινης...με κοντα 2 ευρω το λιτρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1,5ε δεν είναι ακριβά βρε, εγώ νόμιζα παραπάνω 10ε!!!

ρε κορίτσια ποιά έλεγε, δεν θυμάμαι, για την τουαλέτα ενός παιδικού, που ήταν όλες μαζί....ένα τέτοιο πράμα λέγατε? :o:o:o:o

γιατί αυτό εμένα δεν μου αρέσει, είναι από έναν παιδικό στην Αθήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω ναι καλε...

δενειναι θεμα κοστους..για μενατουλαχιστων..εξαλλου με το 1,5 ευρω..ησουν εκει ολη μερα αν ηθελες..η πηγενεςπροι..και μετα παλη απογευμα...στην ιδια τιμη..

εμενα με χαλασαν τα αποτσιγαρα..ειλικρινα...το εκμεταλλευεστε..ε καντε το 2 ευρω./.αλλα καθαριστε την..βαλτε τασακια...ελεος...τοσο ομορφο μερος..τοσο ομορφη παραλια...θεα...κρισταλλο νερο..και γοπεσ...πφφφφ

Ετσι ειναι οι τουαλετες στους περισσοτερους παιδικους εδω...σε μας ειναι απο το ενα τοιχακι οι τουαλετες...και απο το αλλο οι νηπτηρες

Θουληηηηη..φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω απο παλιουρι,λατρευω καναπιτσα! :D:D:D

ο κουρσαρος δε μου αρεσει..πολλη φασαρια! :roll::roll:

στην καναπιτσα ειναι η καντινα,αυτο λετε;;παντως τελεια νερα!πηγαμε φετος,ηρθε ο κολλητος μου απο γερμανια κ εχει σπιτι παλιουρι κ με τον χ. πηγαμε να τον δουμε κ ο γιωργος κ παλι δεν ξεκολλουσε απο το νερο!φυσικα νοικιασαμε κ παλι ποδηλατο θαλασσης με τσουληθρα κ τρελαθηκε στις βουτιες! :D:D

ασε που ηταν πιο φτηνα απο κοκους..εκει 15ε ποδηλατο θαλασσης,καναπιτσα 10!κ πιο μεγαλο!

αλλα..δε θυμαμαι τί ειχαμε πληρωσει σε ξαπλωστρες.. :?

ουτε εμενα με χαλαει η εικονα..κ στο κοπερτι ετσι ηταν!κ τί εγινε καλε;;λετε να κατουραει το ενα παιδι το αλλο;; :lol::lol::lol:

το κοστος ειναι μεγαλο,το ξερω χρυσα μου :roll::roll:

αλλα με καποιον μαγικο τροπο θα μας τα παρουν ετσι κ αλλιως :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Ιουλια ναι..το ξερω..ετσι λεω....

θα δουμε..για την ωρα...

βασικα..αμα ηταν καλα ο πεθερος..θα τον πηγαιναστο δημοτικο..αη στο καλο..μια φορα στη ζωη μου..ας κανω ΚΑΙ εγω χριση βισματος...ναι θα ξεπεσωβ χαμιλα..αλλα δε με νοιαζει..

αλλα δεν...χειμωνας και περπατημαμε καροτσι τον Γιαννη...ο βοποιος μπορει να κοιμαται...

δεν ξερω..θα παρω μεγαλο ρισκο...

θα δουμε..γιατην ωρα συνεχιζει στο Τζινι..

ΑΑΑ..η καναπιτσα πρεπει να ειναι μετα τον Κουρσαρο..καλε η ιδια παραλια ειναι...γιατι τις ονομαζουνδοαφορετικα;;;..στον ιδιο κολπισκο...εκει ειδαμε τετοιες ποδηλατοβαρκες λιγακιεμεις..ερχοντουσαν..και κανανε τσουλιθρα στα δικα μας νερα...

Ενα προι πετχαμε και καμια δεκαρια ιστιοφορα...αναψαν μηχανες..βγηκαν στα ανοιχτα...καιανοιξαν πανια..τι τελειο θεμα που ηταν..ζηλεψα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα! :lol::lol::lol:

αρα κ εμεις θα καναμε στα δικα σας νερα τσουληθρα! :lol::lol::lol:

μα δε με ειδες;;;μια φαλαινιτσα με μοβ μαγιο ημουν! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ξερω κ εγω γιατι αλλαζουν τα ονοματα..κ το κοκους ειναι σχεδον κολλητα με το καμπιγκ,ιδια θαλασσα..αλλη ονομασια! :roll::roll:

η πεθερα δεν μπορει να κραταει γι αλιγο ολα τα παιδια ,ζαν κ κουνιαδας ,κ ο πεθερος να πηγαινει να παιρνει τον χ.;; :roll:

θου απο την τσουληθρα κ βουρ στο νερο! :D:D:D

αλλα κανονικα δε θελει τις βουτιες,μονο απο την τσουληθρα του ποδηλατου! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια δεν ξερω κατα ποσο θα μπορει ο πεθερος να κανει 20-30 λεπτα συνολο περπατημα...εχει ζαλαδες τωρα τελεταια...

αυτο ειναι το μονο που με ανισχει..η υγειατου..αλλιως εγω το αργοτερο 4..δεν μπορω να τον παιρνω...αφου απο ο1 Νοεμβριου...4 θα σχολαω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...