Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ...


Victoria_3

Recommended Posts

...ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ!!!ΕΙΜΑΙ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΝΤΙΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΟΥ1:woohoo: ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ...!!!:woohoo: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ...ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια για τις ευχες!Ευχομαι και εγω με τη σειρα μου σε ολες σας ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,οτι και αν σημαινει αυτο για τον καθενα...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια για τις ευχες!Ευχομαι και εγω με τη σειρα μου σε ολες σας ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,οτι και αν σημαινει αυτο για τον καθενα...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου κοπελάρα και συγχαρητήρια! Όλα να πάνε κατ΄ευχήν! Είσαι ένας μικρός ήρωας που πάει για το τέταρτο και σου αξίζουν χίλια μπράβο, στο επόμενο θέμα που θα ανοίξεις να μας περιγράψεις πώς είναι η ζωή σου με τρία παιδιά. Εγώ είμαι 26 και περιμένω το πρώτο, χώρις να γνωρίζω πόσο θα με επηρεάσει η άφιξη του μπέμπη μας θέλω να κάνουμε τέσσερα παιδάκια αν όλα πάνε καλά. Άσε που και από τις δύο μεριές έχουμε κληρονομικότητα για δίδυμα (είναι η γιαγιά μου και ο παππούς του άντρα μου)κι ευχόμαι κάποια από τι επόμενες εγκυμοσύνες να είναι σε δίδυμα (και φαντάζεσαι να είναι η τέταρτη:ohmy: ! )

Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη,Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου κοπελάρα και συγχαρητήρια! Όλα να πάνε κατ΄ευχήν! Είσαι ένας μικρός ήρωας που πάει για το τέταρτο και σου αξίζουν χίλια μπράβο, στο επόμενο θέμα που θα ανοίξεις να μας περιγράψεις πώς είναι η ζωή σου με τρία παιδιά. Εγώ είμαι 26 και περιμένω το πρώτο, χώρις να γνωρίζω πόσο θα με επηρεάσει η άφιξη του μπέμπη μας θέλω να κάνουμε τέσσερα παιδάκια αν όλα πάνε καλά. Άσε που και από τις δύο μεριές έχουμε κληρονομικότητα για δίδυμα (είναι η γιαγιά μου και ο παππούς του άντρα μου)κι ευχόμαι κάποια από τι επόμενες εγκυμοσύνες να είναι σε δίδυμα (και φαντάζεσαι να είναι η τέταρτη:ohmy: ! )

Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη,Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικτωρια μου, καλως ορισες κι απο μενα και πολλα πολλα συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!:)

με το καλο να ερθει στο κοσμο το νεο μελος της οικογενειας σας, πολυτεκνη ευτυχισμενη μανουλα!!!!;)

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικτωρια μου, καλως ορισες κι απο μενα και πολλα πολλα συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!:)

με το καλο να ερθει στο κοσμο το νεο μελος της οικογενειας σας, πολυτεκνη ευτυχισμενη μανουλα!!!!;)

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...