Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νεο μελος και εγκυμοσυνη


Victoria_3

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλη την παρέα!

Είμαι νέο μέλος και αφου σας παρακολουθούσα αρκετό καιρό αποφάσισα να γίνω και εγώ μέλος και να λαμβάνω μέρος στις συζητήσεις σας!

Να σας συστηθώ κιόλας...Είμαι η Βικτώρια,31 έτους απο Αθήνα.Είμαι μανούλα 3 υπέροχων αγγέλων.Ο Γιώργος μου είναι 5 ετών και τα διδυμάκια μου,η Λήδα και ο Νικόλας είναι 2,5 ετών.

Ένα άλλο θέμα που με απασχολεί είναι ότι υπάρχει ποθανότητα να είμαι πάλι έγκυος:P .Αύριο περιμένω περίοδο και εδώ και μια εβδομάδα έχω όλα τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης.Έχω πολλά πονάκια -σαν περιόδου -κάτω χαμηλά,πρησμένο στήθος και ...λαιμαργία!:laugh:Αύριο το πρωί ,θα κάνω ένα τέστ εγκυμοσύνης...Να δούμε τι θα δούμε!

Μανούλες να χαίρεστε τα δωράκια που σας χάρισε ο Θεος και να τους δίνετε πολύ αγαπη.Μέλλουσες μανούλες μέσα στην κοιλίτσα σας κρύβεται όλο το χρυσάφι του κόσμου ' το μωράκι σας!!!Και όσες είστε στην αναμονή εύχομαι ο Αγιος Βασίλης να σας φέρει ένα θετικό τέστ εγκυμοσύνης και πολύ ευτυχία! :laugh: :)

Ελπίζω να τα λέμε συχνά.

Φιλιά,Βικτώρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα Βικτωρια,καλως ηρθες στη μεγαλη παρεα μας.....

να χαιρεσαι τα παιδακια σου ,να σου ζησουν....ευχομαι να εχεις το επιθυμητο αποτελεσμα αυριο στα χερια σου..περιμενουμε νεα σου...

εγω ειμαι η Μαγδαλινα δεν εχω ακομα παιδακι ειμαι στις προσπαθειες,ελπιζω ο Θεουλης να κανει το θαυμα του...ΦΙΛΙΑ!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα Βικτωρια,καλως ηρθες στη μεγαλη παρεα μας.....

να χαιρεσαι τα παιδακια σου ,να σου ζησουν....ευχομαι να εχεις το επιθυμητο αποτελεσμα αυριο στα χερια σου..περιμενουμε νεα σου...

εγω ειμαι η Μαγδαλινα δεν εχω ακομα παιδακι ειμαι στις προσπαθειες,ελπιζω ο Θεουλης να κανει το θαυμα του...ΦΙΛΙΑ!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδαλίνα σίγουρα το θαύμα θα γίνει!:) Και μετά δεν θα το πιστευεις πως έχεις επιτέλους το μωράκι σου!Με το καλο

Κικιτσάκι να χαίρεσαι τον μικρό σου πρίγκιππα!Να τον καμαρώσεις όπως ποθείς με υγεία ,αγάπη και ευτυχία:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδαλίνα σίγουρα το θαύμα θα γίνει!:) Και μετά δεν θα το πιστευεις πως έχεις επιτέλους το μωράκι σου!Με το καλο

Κικιτσάκι να χαίρεσαι τον μικρό σου πρίγκιππα!Να τον καμαρώσεις όπως ποθείς με υγεία ,αγάπη και ευτυχία:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλωσόρισες Βικτωρία! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και εύχομαι να έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα. Είμαι η Δέσποινα, 31 ετών, και περιμένω το πρώτο μου μωράκι αρχές Φεβρουαρίου.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλωσόρισες Βικτωρία! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και εύχομαι να έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα. Είμαι η Δέσποινα, 31 ετών, και περιμένω το πρώτο μου μωράκι αρχές Φεβρουαρίου.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως μας ηρθες....να χαιρεσαι τα παιδακια σου...και μακαρι να εχεις παλι ενα φασολακι στην κοιλιτσα σου.....αντε περιμενουμε νεα σου....με ανυπομονησια....

ειμαι η ειρηνη και ουτε εγω εχω ακομη παιδακι αλλα το θελουμε παρα πολυ.....προσπαθουμε αλλα.....αλλα ενταξει ολα θα ερθουν στην ωρα τους,......φιλακια πολλα και να χαιρεσαι τα κουτσουνια σου....φιλια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως μας ηρθες....να χαιρεσαι τα παιδακια σου...και μακαρι να εχεις παλι ενα φασολακι στην κοιλιτσα σου.....αντε περιμενουμε νεα σου....με ανυπομονησια....

ειμαι η ειρηνη και ουτε εγω εχω ακομη παιδακι αλλα το θελουμε παρα πολυ.....προσπαθουμε αλλα.....αλλα ενταξει ολα θα ερθουν στην ωρα τους,......φιλακια πολλα και να χαιρεσαι τα κουτσουνια σου....φιλια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΒΙΚΤΩΡΙΑ!!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΟΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ..!!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΒΙΚΤΩΡΙΑ!!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΟΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ..!!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη μιλάς πόλύ σωστά!Απ ότι είδα είσαι και νιόπαντρη!Να ζήσετε και να είστε πάντα τρισευτυχισμένοι...(θα ρθει και το μωράκι,νωρίς είναι ακόμα!):kiss:

Ανθή σίγουρα θα σας ενημερώσω:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη μιλάς πόλύ σωστά!Απ ότι είδα είσαι και νιόπαντρη!Να ζήσετε και να είστε πάντα τρισευτυχισμένοι...(θα ρθει και το μωράκι,νωρίς είναι ακόμα!):kiss:

Ανθή σίγουρα θα σας ενημερώσω:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Victoria_3 και καλως μας ηρθες! Να χαιρεσαι τα παιδακια σου! Εγω ειμαι η Δημητρα 29 χρονων, μενω στην Αθηνα και εχω ενα αγορακι τον Δημητρακη 2,5 χρονων! Περιμενουμε νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Victoria_3 και καλως μας ηρθες! Να χαιρεσαι τα παιδακια σου! Εγω ειμαι η Δημητρα 29 χρονων, μενω στην Αθηνα και εχω ενα αγορακι τον Δημητρακη 2,5 χρονων! Περιμενουμε νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...