Μετάβαση σε περιεχόμενο

μηπως ειμαι εγκυος;


lil_girl

Recommended Posts

Πες τα Binoula μας γιατί θα τρελαθούμε εντελως στο τέλος :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: μα είναι λογικό να μας ρωτάει αν είναι έγκυος τι είμαστε μικροβιολογικό???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πες τα Binoula μας γιατί θα τρελαθούμε εντελως στο τέλος :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: μα είναι λογικό να μας ρωτάει αν είναι έγκυος τι είμαστε μικροβιολογικό???

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βγαζει ματι η ολη κατασταση κοριτσια..... :^o:^o:^o:^o:^o:^o:^o:^o:^o:^o

Αρκετα ασχοληθηκαμε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΩ....

ΑΡΚΕΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΤΕ....

ΜΑΘΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΨΗ ΑΛΛΑ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΝΟΣΗΜΑΤΑ.....ΑΝΟΙΞΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ Κ ΑΣΕ ΤΙΣ ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστω για τις συμβουλες. πηγα γυναικολογο και μου εδωσε τα primolut nor, μου ειπε να περιμενουμε και αν δεν αδιαθετησω τοτε να κανουμε χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστω για τις συμβουλες. πηγα γυναικολογο και μου εδωσε τα primolut nor, μου ειπε να περιμενουμε και αν δεν αδιαθετησω τοτε να κανουμε χοριακη

Κοπελα μου δεν υπαρχει γιατρος να σου πει να περιμενεις.....με την καμια ομως....το πρωτο πραγμα που σου λενε αν δεν δουν το εμβρυο ειναι να κανεις χοριακη.....δεν ξερω αμα ειναι μουφα η οχι αλλα αν ειναι(το πιθανοτερο δηλαδη)τοτε ειναι μεγαλη γαιδουρια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...Ελπιζω οχι Μαριγω Μαρια κλπ...πολλα εχουμε δει και τεσπα...σε τετοιες περιπτωσεις καλα ενημερωμενη μου κοπελα πας σε γιατρο!Με το σκουπισμα εγκυος ...ναι αμεε και η αλλη η Μαριγω εμενε εγκυος παρθενα και ειχε κανει και 2 παιδια!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και είχε και τέλειο παιδικό δωμάτιο!!! :lol::lol::lol:

ή ήταν άλλη αυτή?! δεν θυμάμαι!!! :lol::lol:

είδατε τι γίνεται όταν υπάρχει έλλειψη ενδιαφερόντων?

διάβασε ένα βιβλίο, πήγαινε καμμιά βόλτα, αθλήσου ...... άσε όμως τα μαμαδίστικα φόρουμς για τις μαμάδες ή τις μελλοντικές μαμάδες! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι καλέ...τι είναι αυτά που λες; Τα λευκά παχύρευστα υγρά που είδες 2 μέρες μετά ήτνα το σπέρμα του δικού σου που αποφάσισε να...χυθεί απ'έξω. Κ ο γιατρός σου Θεός, ε;;; Μυρίζεται ότι δεν είσαι έγκυος κια σου λέει τι να παίρνουν αιματάκι στο κορίτσι. Ας τη χαπακώσω κ αν δεν αδιαθετήσει σήμαινει ότι είναι έγκυος. 8-} Ο δικός μου γυναικολόγος τίποτα δεν ξέρει τελικά. Ακόμα κ τη μάνα μου αν του πει πως έχει καθυστέρηση πρώτα για χοριακή τη στέλνει και μετά της λέει για άλλες εξετάσεις. Φτου του! Το αποφάσισα θα αλλάξω γυναικολόγο. Θα πάω στον δικό σου.

(Τι σκατά είναι αυτά τα χάπια κορίτσια;; ;πρώτη φορά τα άκουσα κ το googlara.)

Ε ρε γλέντια!!!

Και πείτε ότι είναι αλήθεια ρε κορίτσια, να ρωτήσω εγώ κάτι; Γιατί δεν κάνει μια κ καλή μια χοριακή; Γενικά βλέπω posts απο κοπέλες που έχουν κάνει 3,4,5 τεστ εγκυμοσύνης και μετά να ρωτάνε αν πιστεύουμε πως είναι έγκυες! Χοριακή μωρέ!!! Ωωωωχου! Και έχεις το πολύ σε 2 ώρες σίγουρο αποτέλεσμα και θα σου κοστίσει και πιο φθηνά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορει καποια απο εμας να εχει το χαρισμα και να βρει αν ειναι εγκυος η οχι και σου λεει τι να πληρωνω χοριακες τωρααα χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορει καποια απο εμας να εχει το χαρισμα και να βρει αν ειναι εγκυος η οχι και σου λεει τι να πληρωνω χοριακες τωρααα χαχαχαχα

:lol::lol::lol:

Τα νούμερα του Τζόκερ ποια είπαμε ότι τα μαντεύει; Γιατί με ενδιαφέρει! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...