Μετάβαση σε περιεχόμενο

krampes stis gampes


margaret1

Recommended Posts

kalimera eimai eimai stin 20h mera kai me epiasan krampes sti gampa ston upno mou mesa stin nuxta...exo ponous ligous xamila periodou kai to stithos prismeno apo prin tin oorixia,

uparxei periptosi na einai sumptoma egkumosunis h einai aples karmpes..na shmeioso den exo xana pathei krampes.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι κράμπες συχνα συμβαινουν απο ελλειψη καλιου ή και μαγνησιου.Καλο θα ηταν να δεις τη διατροφη σου αλλα μπορει να ηταν και τυχαιο.Τωρα για συμπτωμα εγκυμοσυνης δεν ξερω να σου πω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερω οτι το παθαινεις στην εγκυμοσυνη αλλα σε προχωρημενη εγω παθαινα στον 7 μηνα κ πηρα μαγνησιο μαλλον καποια βιταμινη σου λειπει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, δεν ξέρω αν εισαι έγκυος πάντως δεν νομίζω να ειναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης..όπως είπε και η φίλη παραπάνω είναι έλειψη πιθανώς μαγνησίου....εγω είχα πολλές κράμπες πρίν μείνω έγκυος, όπως ακριβώς το περιγράφεις ξυπνούσα το βράδυ με κλάματα απο τον πόνο...

Μακάρι να μείνεις έγκυος σύντομα γιατι απ οτι κατάλαβα αυτο επιθυμείς πολύ.!!!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΣΗ Η ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΣΕ ΟΛΗ ΤΙΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΧΑ ΚΡΑΜΠΕΣ.ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΡΧΗ ΠΡΙΝ ΜΑΘΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...