Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Φεβροαριου-Μαρτιου-Απριλιου 2013


Recommended Posts

γειά σας κορίτσια,

διάβασα τα νέα σας και χαίρομαι πάρα πολύ.

Δεν μπορώ να μιλήσω πολύ απόψε διότι δεν είμαι καθόλου καλά ψυχολογικά, κλαίω δυο ώρες και φοβάμαι για το μωρό μου αλλά δεν μπορώ να σταματήσω. Τα μάτια ανοίγουν σαν βρύσες...σας έχει τύχει?

θα μπω αύριο να σας πω...

KONNA μου τι σου συμβαινει κοριτσακι μου;;;Πες μας οποτε μπορεις τι γινετε μην μας αφηνεις στην αγωνια!Γιατι κλαις;;;!!!Ελπιζω οτι και να ειναι να πανε ολα καλα και να μην ειναι κατι σοβαρο!!!Η ΠΑΝΑΓΙΑ μαζι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΝΑ ελπιζω σημερα να εισαι ηδη καλυτερα!!!ειναι κριμα να κλαις και να στεναχωριεσαι γιατι κανεις κακο στο μωρακι σου!!αν δεν θελεις να γραψεις κατι εδω μπες στην πριβε ομαδουλα μας εχω στειλει προσκλησεις σε ολα τα κοριτσια!!!εμεις ειμαστε εδω προθυμες να βοηθησουμε αν φυσικα μπορουμε :YMHUG:

ΝΙΚΗ λαχανοντολμαδες ειχα φτιαξει το Σαββατο και ηταν φοβεροι θα ξαναφτιαξω παλι την επομενη εβδομαδα!!και ξαναρωταω χρησιμοποιητε αβγολεμονο στα φαγητα??εμενα επειδη μου ειπε να ειναι καλα ψημενο το αβγο δεν τρωω ουτε τηγανιτο :? γιατι πρεπει να εισαι νηστικη????οταν εκανα την αυχενικη ηταν μια κοπελα πριν απο μενα που εκανε την β επιπεδου και πριν ερθει η σειρα της ετυχε ο γιατρος να βγει εξω και οταν την ειδε την ρωτησε αν αυτη τη φορα ειχε φαει κατι και του απαντησε ναι και μετα μας εξηγησε οτι στην αυχενικη το μωρο δεν κουνιωταν και την πιεζε στην κοιλια για να το γυρησει και να το μετρησει και απο τοτε της ειπε οταν πηγαινει για υπερυχους να εχει φαει κατι νωριτερα για να ξυπναει το μωρο

εγω σημερα φτιαχνω μοσχαρακι με πατατουλες στο φουρνο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Νικη μου με σκοτωνεις με αυτο το φαγητο!!!Ειναι το αγαπημενο μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Εμεις στην πολη μου το λεμε εκτος απο λαχανοντολμαδες και σαρμαδακια.σλπουρπ!!!!!!!μιαμμμμμμμμμμ!!!!!

Σταλιτσα μου εγω κανω αυγολεμονο κανονικα!Δεν τρωγονται μωρε χωρις αυγολεμονο καποια φαγακια!Δοξα τω Θεουλη δεν εχω παθει κατι.Για ποια πριβε ομαδουλα μιλας?Εγω δεν πηρα προσκληση..δεν εχω δει τουλαχιστον κατι.

Σε ολες θα κανουν υπερηχο ευχομαι τα καλυτερα αποτελεσματα !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n για κοιταξε καλυτερα δεν ξερω που ακριβως σου το παρουσιαζει ας μας βοηθησουν λιγο τα κοριτσια που την εχουν αποδεχτει που εμφανιζει την προσκληση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικά ούτε εμένα μου έχει έρθει πρόσκληση για ομάδα αλλά πρόσκληση φιλίας από εσένα σταλίτσα. Μήπως αυτό εννοείς;;; Όσο αφορά το αυγολέμονο ούτε εγώ φτιάχνω.... φοβάμαι..... Κάτι γιουβαρλάκια που έφτιαξα δεν τα αυγόκοψα. Απλά έβαλα λίγο παραπάνω ρυζάκι μπόλικα λεμονάκι και ήταν πάλι πολύ ωραία!!! Κάποιος μου είπε ότι μπορείς να βάλεις και κορν φλάουερ -νομίζω τουλάχιστον κορν φλάουερ!- για να δέσει η σαλτσούλα...... Μαγιονέζα τρώτε;;;;;;; Αχ πείνασα, θα βάλω να φάω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια Τανια??και σε σενα εχω στειλει δηλαδη σε ολες εχω στειλει :roll: πρεπει να μπει καποιο απο τα κοριτσια που εκαναν αποδοχη για να μας πουνε που τους εμφανησε την προσκληση!!αιτημα φιλιας εκανα για να μπορεσω να σας στειλω τις προσκλησεις οσες δεχτηκαν το αιτημα φιλιας εχουν και προσκληση για την ομαδα αλλα δν μπορω να σας βοηθησω που μπορειται να την δειτε :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα...εγω σε λιγο φευγω για να παρω τ αποτελεσματα απο τις εξετασεις και να δω τι θα δω...Για το φαγητο που λετε ισχυει οτι πριν τον υπερηχο πρεπει να τρως κατι για να κουνιεται το μωρο κατα προτιμηση σοκολατα..εμενα στην αυχενικη ο γιατρος με εστειλε να φαω τοστ και χυμο και με φλωμοσε στις καραμελες...Κοννα μου ποιος σε στεναχωρισε κοριτσακι μου???ελπιζω να εισαι καλυτερα και οταν θελεισης να μας πεις....αν και εγω μια δυο φορες εφαγα αυγολεμονο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stalitsa ουτε εγω εχω παρει προσκληση για την ομαδα.... :cry: ,μονο αιτημα φιλιας απο εσενα.

Να σου πω...πες μας πως λεγετε η ομαδα μηπως κ μπουμε εμεις.... :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσούπρες!! Τι κανετε;; Εγώ καλά! Σας ευχαριστώ που με καθησυχάζεται..

Κοννα ελπίζω να είναι όλα καλά και τιποτα αλλό..

Για το Β' και την αυχενική χρειάζεται να έχουμε φάει και αν είναι δυνατόν γλυκό..

Για την ομάδα πρέπει να μπείτε εκει στο προφιλ σας και πανω δεξια που ειναι και τα αιτηματα φιλιας..Πατάτε ομάδες και σας την εμφανίζει..Έχει το ίδιο /ονομα με το ποστάκι μας..Φιλάκια!!!

Υ.Γ. Μα καλά πού είναι η Ρία;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!Τι μου κάνετε;Εγώ είμαι μια χαρά.

Κόννα ελπίζω όλα να είναι μια χαρά!Και εγώ Κυριακή-Δευτέρα ήμουν χάλια γιατί είχα δει ένα άσχημο όνειρο για το μωρό κ αυτό με είχε επηρεάσει πάρα πολύ.Είναι το άγχος κ ο φόβος που νιώθουμε πλέον σαν μανούλες για τα μωράκια μας.

Τελικά ίσως να μην πρέπει να είμαστε νηστικές στη β-επιπέδου,γιατί εγώ μόνο νερό είχα πιει δεν προλάβαινα για κάτι άλλο.Όταν θα ξαναπάω ,το πρωί θα φάω 2 κουταλιές μέλι για να έχει ενέργεια κ να κινείται.Στην αυχενική δεν φαινόταν το φύλο,στον προηγούμενο φαινόταν κ το έχουμε κ φωτό. Αλλά τώρα στη β-επιπέδου (πήγα σε άλλο γιατρό κ την έκανα,ο δικός μου δεν την κάνει)μας είπε μάλλον κοριτσάκι. Κάποια στιγμή θα μάθουμε σίγουρα.Δεν με πειράζει καθόλου αν είναι αγόρι ή κορίτσι,το ίδιο το νιώθω,γερό να είναι.Απλά είχα συνηθίσει να του μιλάω κ να τον λέω μπέμπη κ τώρα μπερδεύομαι πολλές φορές στο πως το αποκαλώ.

Εγώ αυγολέμονο τρώω αλλά όχι μαγιονέζα.

stalitsa κ εγώ μόνο αίτημα φιλίας βρήκα κ όχι για ομάδα.

Φιλιά σε όλες!!!Καληνύχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κι απο μενα!!!

Βινουλα τι εγινε με τα αποτελεσματα??σου ευχομαι να ειναι ολα καλα!!

Τανια μου εισαι πλεον μελος στην ομαδα ;);)

JOVI ευχαριστουμε πολυ για την πολυτιμη βοηθεια!!!

ΛΕΝΑΚΑΡΑ κι εσυ εχεις προσκληση για την ομαδα ακολουθησε τις συμβουλες της JOVI και θα την βρεις ;)

οσες εχουν δεχτει το αιτημα φιλιας εχουν και προσκληση για την ομαδα δεν ξερω αν υπαρχει αλλος τροπος να προσκαλεσω καποιο μελος γιατι ακομα δεν ξερω και πολλα αλλα τουλαχιστον οι κοπελες που ειναι στους φιλους μου εχουν ολες προσκληθει. Σας περιμενουμε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!Πως ειστε σημερα?

Κοννα μου που χαθηκες κοπελα μου?Εισαι καλα?

Σταλιτσα μου βρηκα την ομαδα!Ειχες δικιο.Κοριτσια πηγαινετε δεξια εκει που λεει ομαδες.ειναι το 5ο κατα σειρα.(1.ανανεωση status, 2.Νεα μηνυματα, 3.Αιτηματα φιλιας, 4. Φιλοι, 5.Ομαδες).Ειναι γραμμενα με μπλε γραμματακια.Στη συνεχεια πατατε εκκρεμεις προσκλησεις και δεχεστε τη προσκληση που σας εστειλε η σταλιτσα.Περιμενετε εγκριση απο τον διαχειριστη και μετα ειστε μελη της ομαδας!

Λενακαρα τι καλα και συ κοριτσακι!αντε να μαζευομαστε οι κοριτσομανες!

Βινουλα περιμενουμε να μας πεις τ αποτελεσματα!

post-14188-13873939713999_thumb.jpg

post-14188-13873939714134_thumb.jpg

post-14188-13873939714258_thumb.jpg

post-14188-13873939714387_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα! Κορίτσια μου δηλαδή μπορεί και εμένα στην ΄β επιπέδου να μου τα αλλάξουν και να μην είναι αγόρι; Όχι ότι με πειράζει αλλά όπως λέει και η Λένα θα μπερδευτούμε στο τέλος! :D Όσο για τα όνειρα μην τα συζητάτε εγώ το 70% των ονείρων που έχω είναι άσχημα! Στην αρχή και εγώ ανησυχούσα πολύ αλλά μετά αποφάσισα ότι είναι το άγχος μου.... Και έχω και τη μαμά μου που μου λέει ότι τα όνειρα της εγκύου δεν βγαίνουν! Ισχύει; Το εννοεί; Ή μου το λέει για να με ηρεμήσει;;; Ιδέα δεν έχω αλλά έχει πιάσει! :lol::lol::lol::lol::lol:

Η Ρία κορίτσια είναι άφαντη! Κάποια στιγμή θυμάμαι μας έστειλε μήνυμα ότι έχει πολύ τρέξιμο, δεν είχε και κάποιες μέρες ιντερνετ στη δουλειά... Πιστεύω όλα θα είναι καλά μωρέ απλά έχει μπλέξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα! Κορίτσια μου δηλαδή μπορεί και εμένα στην ΄β επιπέδου να μου τα αλλάξουν και να μην είναι αγόρι; Όχι ότι με πειράζει αλλά όπως λέει και η Λένα θα μπερδευτούμε στο τέλος! :D Όσο για τα όνειρα μην τα συζητάτε εγώ το 70% των ονείρων που έχω είναι άσχημα! Στην αρχή και εγώ ανησυχούσα πολύ αλλά μετά αποφάσισα ότι είναι το άγχος μου.... Και έχω και τη μαμά μου που μου λέει ότι τα όνειρα της εγκύου δεν βγαίνουν! Ισχύει; Το εννοεί; Ή μου το λέει για να με ηρεμήσει;;; Ιδέα δεν έχω αλλά έχει πιάσει! :lol::lol::lol::lol::lol:

Η Ρία κορίτσια είναι άφαντη! Κάποια στιγμή θυμάμαι μας έστειλε μήνυμα ότι έχει πολύ τρέξιμο, δεν είχε και κάποιες μέρες ιντερνετ στη δουλειά... Πιστεύω όλα θα είναι καλά μωρέ απλά έχει μπλέξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΟΠΟΥΛΑ!!!!Αληθεα η Ρια που ειναι;;;;Κοννα μου ελπιζω να ειναι ολα καλα!!!Κοριτσια ειναι πολυ ευκολο να βρειτε την ομαδουλα.Το ονομα της ειναι Μωρακια Φεβροαριου-Μαρτιου-Απριλιου 2013 οτι ακριβως και εδω...Λενακαρα μου οντως και εμενα μια φιλη μου το ειχε παθει αυτο...Στην αυχενικη της ειχανε πει για κοριτσι και μετα της ειπανε αγορι!!!Λες να περιμενουμε λιγο ακομα για να σιγουρευτουμε τελικα;;;Χαχαχα!!!!ΠΑντως απο δω και περα δεν με νοιαζει ας ειναι οτι θελει αρκει να ειναι καλα!Αυτο θελω μονο!!!Χθες εκανα και εξετασεις αματος και ουρων και περιμενω να βγουνε απο βδομαδα..επισης ανυπομονω να παω να δω τον μπούμπου 11/10 που εχουμε ραντεβου στο γιατρο!!!!Ευχομαι να πανε ολα καλα!!!Απο σπιτι τιποτα ακομα!!!Εχω αρχισει και απογοητευομαι!!!! :roll::roll:Καλο σαββατοκυριακο σε ολες!!!!Φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Τι κάνετε??? :D:D

Εγώ σήμερα κλείνω τα 25 και μπαίνω στα 26!!!!! :):)

Αοόι φαγάκι βαριέμαι να φτιάξω σήμερα... θα δω βέβαια ως αργότερα κάτι θα σκαρφιστώ!!!

Ο Μπέμπης μου κλωτσάει σχεδόν όλη μερά!!! :)

Εμένα ο γιατρός μου είπε για την Β επιπέδου ότι πρέπει να είμαι νηστική από το πρωί να έχω πάει τουαλέτα να είναι άδειο το έντερό μου και μόνο εάν θέλω μπορεί να έχω πιεί ένα χυμό ή ένα τσάι με 1 φρυγανιά!!! Τι να σας πω... ο κάθε γιατρός θέλει τα δικά του!!! Θα μου κάνει την εξέταση και εάν δεν το βρει σε όποια θέση θέλει θα μου δώσει να φάω σοκολάτα για να είναι πιο ζωηρό!!!! Αυτά μου είπε!!! Στην αυχενική βέβαια είχα φάει κανονικά!!! ;)

Φιλάκια σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη μου χρονια σου πολλα κ ευλογημενα!Να εισαι γερη ,ευτυχισμενη και με το καλο ο μπεμπης σας!!!

Και μενα η μπεμπουλιτσα μου ολη μερα κ ολη νυχτα κλωτσαει.Μεχρι που με ξυπναει το βραδυ απο τις κλωτσιτσες της η γλυκια μου!

Καντυ μου να εχεις καλα αποτελεσματα !Μην αγχωνεσαι βρε κοριτσακι μου για το σπιτι.Θα βρειτε σιγουρα!

Τανια μου μην τα πιστευεις τα ονειρα.Ειναι αποκυηματα του διαβολου για να μας επηρεασει ψυχολογικα.Και γω βλεπω εφιαλτες ..Πολυ ασχημα ονειρα ομως αλλα τα αψηφω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφες φουσκοκοιλιτσες!!!!!!!

ΝΙΚΗ χρονια πολλα να τα εκατοστησεις να εισαι γερη κι ευτυχισμενη και με το καλο να υποδεχτεις το αγορακι σου!!!!

ΚΑΝΤΥ καλα αποτελεσματα απο τις εξετασεις σου!!!!κι εγ βλεπω διαφορα ονειρα και καλα και κακα αλλα συνηθως οταν ξυπναω τα εχω ξεχασει.....απ οταν εμεινα εγκυος μονο ενα ειναι που το θυμαμαι ακομα πολυ εντονα κι ας εχει περασει σχεδον ενας μηνας και κατι!!!εβλεπα οτι ειχα στην αγκαλια μου ενα πανεμορφο αγορακι ολο μου χαμογελουσε το θηλαζα το αλλαζα κι αυτο ηταν συνεχεια με χαμογελο σαν αγγελος!!!

εγω σημερα φτιαχνω χαταποδι με μακαρονακι φανταζομαι πως δεν υπαρχει προβλημα με το χταποδι εεε???εσεις τι λετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Τι κάνετε??? :D:D

Εγώ σήμερα κλείνω τα 25 και μπαίνω στα 26!!!!! :):)

Αοόι φαγάκι βαριέμαι να φτιάξω σήμερα... θα δω βέβαια ως αργότερα κάτι θα σκαρφιστώ!!!

Ο Μπέμπης μου κλωτσάει σχεδόν όλη μερά!!! :)

Εμένα ο γιατρός μου είπε για την Β επιπέδου ότι πρέπει να είμαι νηστική από το πρωί να έχω πάει τουαλέτα να είναι άδειο το έντερό μου και μόνο εάν θέλω μπορεί να έχω πιεί ένα χυμό ή ένα τσάι με 1 φρυγανιά!!! Τι να σας πω... ο κάθε γιατρός θέλει τα δικά του!!! Θα μου κάνει την εξέταση και εάν δεν το βρει σε όποια θέση θέλει θα μου δώσει να φάω σοκολάτα για να είναι πιο ζωηρό!!!! Αυτά μου είπε!!! Στην αυχενική βέβαια είχα φάει κανονικά!!! ;)

Φιλάκια σε όλες!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΙΚΗ ΜΟΥ,ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ σταλιτσα κ γω θελω χταποδακι με μακαρονακι!!!!!μιαμμμμμμμμμμμμ!!!!Σημερα εκανα πολλες δουλιτσες.Σκουπισμα,σφουγγαρισμα,ξεσκονισμα,καθαρισα το μπανιο,εβαψα εναν τοιχο που ειχε καλλιτεχνισει η ομορφια μου με πρασινη κηρομπογια.Ετριψα κατι τοιχους που ειχαν αφησει κατι σημαδακια.Ισως καθαρισω κ το αμαξι σημερα...αναλογως τα κεφια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά Νίκη!!!

:ymparty::ymapplause::ymparty::ymapplause: [smilie=occasion13.gif] :ymparty::ymapplause::ymparty::ymapplause::ymparty::ymapplause:

Αχ κορίτσια μου και εμένα έχει αρχίσει και με κλωτσάει αρκετά το ζουζούνι μου! Είναι τέλειο!!!

Για το χταπόδι δεν έχω ιδέα αλλά νομίζω ότι δεν θα υπάρχει πρόβλημα. Από ότι κατάλαβα πρόβλημα υπάρχει με οστρακοειδή και τέτοια. Δεν τα τρώω καθόλου οπότε και δεν με έχει απασχολήσει! Από φαγάκι εγώ έχω ακόμα πρασόριζο το οποίο είναι απλά ΤΕΛΕΙΟ! Το βράδυ θα βγούμε για φαγητό με φίλους σε ρακάδικο και αν σας πω τι ονειρεύομαι να φάω (συνυπολογίζοντας ότι μόνο ανάλατα μπορώ να φάω)..... ντοματοσαλάτα με πατάτες τηγανιτές! Θα πάρω από μία μερίδα μόνο για μένα!!!! :lol::lol::lol::lol: Λέω να πιω και ένα ποτήρι κρασάκι.... λέτε να είναι κακό;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταλιτσα μου δεν υπαρχει κανενα προβλημα με το χταποδακι!Μπορεις να φας οσο θες! Εχω φαει και σε αυτη την εγκυμοσυνη κ στην προηγουμενη.Μαλιστα λενε οτι οταν η μαμα τρωει πολλα ψαρακια στην εγκυμοσυνη βοηθανε πολυ στην αναπτυξη του εγκεφαλου του εμβρυου και γινονται ιδιαιτερα εξυπνα. Επισης απαγορευονται τα φρεσκα ψαρια γτ δεν ξερουμε αν εχουν καποια ασθενεια και επειδη καποια απο αυτα εχουν υδραργυρο.Πχ απαγορευεται ο καρχαριας,ενα συγκεκριμενο ειδος σολωμου,ο φρεσκος τονος κλπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου αφού ξέρεις τι να προσέξεις και ελέγχεις τις τιμές του ζαχάρου σου νομίζω θα είσαι εντάξει. Αφού ήξερες ότι έχεις διαβήτη κύησης λογικό να βγει η καμπύλη εκτός ορίων. Εγώ θα πήγαινα σε διατροφολόγο να με κατατοπίσει κτλ αλλά έχοντας κατά νου ότι είναι η πρώτη εγκυμοσύνη μου. Τώρα εσύ αφού έχεις δει τι σου ανεβάζει το ζάχαρο και το ελέγχεις με το μηχάνημα, δεν θέλει άγχος!!
    • Το ειδα κορίτσι μου ότι μνμ το διάβασε στο Viber το εστειλα..  Από την στιγμή που κρατησε απόσταση στο θέμα επικοινωνίας  εγω δεν μπορω να ενοχλήσω στην τελική ξέρω ότι είχα θέμα με το ζαχαρο από την αρχή δεν είναι πρώτη φορά που έχω θέμα με το ζαχαρο στην εγκυμοσύνη  ξέρω τι πρέπει να προσέξω και έχω το μηχανάκι που μετράω, η διατροφη ξέρω πια είναι που πρέπει να ακολουθήσω δεν θεωρώ ότι είναι κάτι επείγων για αυτό δεν με πιάνει άγχος να τον ψαξω.. για τον θυρεοειδή επειδή δεν γνώριζα δεδομένου ότι δεν ξανά είχα πρόβλημα ποτε τέτοιες τιμές εκεί αγχώθηκα είναι αλήθεια 
    • Εμένα 41 Χιλ έγραφε αλλά τον μέτρησε από την κοιλιά που δεν είναι τόσο ακριβείας η μέτρηση υποτίθεται 
    • Θα σου πει κι ο γιατρός πώς θα το διορθώσετε και θα είσαι οκ!!
    • Λες κι εγώ που μπαίνω την Παρασκευή στον 7ο να φτάσαμε κιλό;;; Μακάρι! Αν και την αισθάνομαι πιο δυνατή όσο περνάει ο καιρός!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...