Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Φεβροαριου-Μαρτιου-Απριλιου 2013


Recommended Posts

Jovi μου μπράβο για το Β επιπέδου και με το καλό η κορούλα σου! Ποιο όνομα θέλεις εσύ και ποιο ο άντρας σου?? Δεν συνδυάζονται???

Ο γιος μου ξεκίνησε Μάιο πέρισυ παιδικό για "προσαρμογή". Κλάμα όλο τον Μάιο, μια χαρά τον Ιούνιο, αλλά τον Ιούλιο φύγαμε διακοπές. Οπότε, ξεκινώντας τον Σεπτέμβρη, μπήκαμε πάλι σε "προσαρμογή", χωρίς να κλαίει και να οδύρεται όπως πέρυσι αλλά με πολύ γκρίνια το πρωί. Τώρα που πέρασε ένας μήνας είμαστε μια χαρά αλλά πλέον δεν έχω καμια ελπίδα το παιδί μου να είναι απο αυτά που τρελαίνονται να ξυπνήσουν το πρωί για να πάνε σχολείο (μήπως στο δημοτικό???? :D ).

Να ξέρετε οτι η εξέταση για κυστική ίνωση δεν ειναι μία. Χωρίζεται σε "φάσματα μετάλλαξης" και ανάλογα με το πόσο μεγάλο φάσμα θέλεις να αποκλείσεις είναι ανάλογο και το ποσό. Εγώ, όπως σας έγραψα, πήγα και έκανα την εξέταση με το μεγαλύτερο φάσμα (εως 95% των μεταλλαξεων) γιατί ο αδερφός της μητέρας του άντρα μου πέθανε απο κυστική ίνωση. Και δεδομένου οτι κοστίζει 350 ευρώ (στο Χωρέμειο του Παίδων Αγία Σοφία), είπαμε να πάει να το κάνει απο εμάς, αυτός που έχει τις λιγότερες πιθανότητες να είναι φορέας, έτσι ώστε να αποκλείσουμε το ενδεχόμενο για γεννήσουμε παιδί που θα ασθενήσει, χωρίς να χρειαστεί να κάνουμε και οι δυο την εξέταση. Τώρα που βγήκε οτι εγώ είμαι τελείως καθαρή, και ο άντρας μου να είναι φορέας, τα παιδιά μας στην χειρότερη περίπτωση είναι φορείς αλλά σε καμια περίπτωση δεν θα ασθενήσουν απο αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ 2008 ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΚΥΣΤΙΚΗ ΙΝΩΣΗ..ΒΓΗΚΑ ΘΕΤΙΚΓ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΤΑΛΛΑΞΗ Κ ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟΣ....

ΕΧΩ ΧΑΘΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΜΙΑΣ Κ ΜΕ ΒΑΣΑΝΙΖΕΙ ΚΟΛΙΚΟΣ ΤΟΥ ΕΝΤΕΡΟΥ Κ ΨΙΛΟΥΠΟΦΕΡΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου.Ειμαστε ολες καλα κ αυτο ειναι που εχει σημασια!

Καποια κοπελα γραφει πως υποφερει απο το εντερο...συγνωμη δεν θυμαμαι το ονομα... :oops: ,απλα θελω να πω πως την καταλαβαινω.Εγω εχω συνδρομο ευερεθιστου εντερου...εχτες το βραδυ δεν μπορεσα να κοιμηθω απ'τον πονο...τι να κανουμε;;υπομονη....

Βρε κοριτσια.....εγω δεν θα επρεπε πια να νιωθω το μωρο καθημερινα κ πιο εντονα;;;Εχω τρελαθει απο το αγχος...Στην εβδομαδα που ειμαι δεν θα επρεπε;;;;

Την κορη μου την ενιωσα,για τα καλα στον 6ο μηνα,αλλα επειδη λενε πως τα 2α μωρα τα νιωθεις πιο γρηγορα...Πω,πω θα μου φυγει η ψυχη μεχρι να παω για τη β επιπεδου.... :?:roll:

Και εγω λαχανιαζω πααααααρα πολυ.....οντως ειναι φυσιολογικο...

Το στηθος μου ακομα ποναει,βασικα οι θηλες,πααααρα πολυ,καμια φορα ακομα κ στο ντους αν παει νερο αποτομα...πονανε..

Ζαλαδες εχω κ εγω κ τασεις λιποθυμιας παρ'ολο που εχω υψηλο σιδηρο κ φεριτινη.Ειναι νορμαλ ολα αυτα...

Με τα φαγητα σας μου ανοιγετε την ορεξη καθε μερα!!!!Οχι πως μου λειπει η ορεξη...αλλα ετσι...για να λεμε...χαχαχαχαα!!!Εχτες εγω εκανα ψαροσουπα...τελεια εγινε!!Σημερα θα γουρουνιασω!!!Μακαρονια με κιμα...μιαμ,μιαμ!!!!! :lol::lol:

Με την κορη μου εχω ψιλοπροβληματακια....μαλλον της ηρθαν πολλα μαζεμενα και τα'χει ψιλοπαιξει...Αλλαξε σχολειο,θα ερθει σε λιγο καιρο το μωρο,φορεσε γυαλακια λογω μυωπιας....ολα αυτα σε ενα καλοκαιρι..με αποτελεσμα να ξεσπαει στο σχολειο.Καθε πρωι ξυπναει με γκρινια,κατι που δεν επιτρεπεται για παιδι σχεδον 10 ετων..κ δεν δινει την πρεπουσα σημασια στο διαβασμα της...Ουφ...τι να κανω;;Πως να το χειριστω;;Ειναι κ σκορπινα...πολυ δυσκολος χαρακτηρας,εγωιστρια,απαιτιτικη,ανεξαρτητη....μου΄χει βγαλει το λαδι απο μικρο που ητανε,ζωη να εχει το παιδακι μου,αλλα ειναι μεγαλο καθαρματακι...Τι να κανω...πως να το χειριστω;;Μιλησαμε κ με τον δασκαλο της,πρεπει να βρω εναν τροπο να καθεται σπιτι να διαβαζει,αλλα χωρις να ξεμαλιαζομαστε,γιατι οποτε την εχω πιεσει,εχει γινει Τρωικος πολεμος!!

Πειτε καμια ιδεα....θα με βοηθησετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα εγκυουλες μου!

Τανια μου περαστικα σου μωρε..

jovi τελεια τ αποτελεσματα σου!!Με το καλο η μπουμπουκα!Νομιζω πως εχουμε αρχισει να μαζευομαστε πολλες κοριτσομανες!

Νικη μου τα μπαλονια γτ τα πηρατε?Θα κανετε κανα παρτακι?Δεν ειναι κ το πιο ωραια πραγμα στον κοσμο να ακους μπαμ μπουμ νυχτιατικα ειδικα οταν σ εχει παρει εκεινος ο γλυκος υπνος...

Καλη η ερωτηση σου mamatobe!Εγω σημερα εχω φιλετακια κοτοπουλακι αλλα θα φτιαξω κ κολοκυθακια γεμιστα με αυγολεμονο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζούμπι μου με την κορούλα σου εγώ δεν μπορώ να σε βοηθήσω.. οι άλλες κοπέλες που είναι ήδη μανούλες θα σου πουν... εγώ εύχομαι να της περάσει γρήγορα!!!

Αναστασία μου τα μπαλόνια τα πήρα έτσι γιατί τα βρήκα μπροστά μου.. δεν έχουμε τίποτα.. αλλά μου αρέσουν.. βέβαια σήμερα είπα στον άντρα μου να βγει από το σπίτι και να τα σκάσει όλα... μην κάνω το παιδί μου καρδιακό!!! :lol: Το φαγάκι σου σήμερα είναι τέλειο... ειδικά με τα κολοκυθάκια έχω τρέλα... παναγιά μου, μου τρέχουν τα σάλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζούμπι μου τρελένομαι για τα μακαρόνια με τον κιμά που έχεις έχω να φτιάξω από τότε που έμεινα έγκυος :cry: λόγω του μακαρονιού... αλλά θα φτιάξω και θα φάω λίγο!!! Πω πω πω και με τυρί σκληρό από πάνω τριμμένο!!! Πω πω τι μου κάνετε πρωί πρωί!!!! Δεν προλαβαίνω να ξέρω τι θέλω να φάω!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ κι εγώ τρελαίνομαι για μακαρόνια!!! Ειδικά λαδωμενα σε καυτό ελαιόλαδο και σκορδάκι και από πάνω τριμμένο τυρί... μμμμ

Εγώ τελικά αξιοποίησα κάτι πιπερίτσες και ντομάτες που είχα κι έφτιαξα γεμιστά.. Για να δουμε τι θα δουμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Υπομονή με τα εντεράκια σας... ξέρω ότι είναι πολύ αισθητός ο πόνος που έχει.... Εμένα το γιουβετσι βγήκε πολύ καλό εχθές, είμαι πολύ περήφανη! Αν και ανάλατο ο καλός μου δεν έβαλε καθόλου αλάτι! Μου έλεγε συνέχεια πόσο ωραίο είναι και του λέω..... ε, μανούλα θα γίνω τώρα οπότε έχω ήδη αρχίσει να μαγειρεύω μαμαδίστικα! :lol::lol::lol::lol: Εντάξει θα σταματήσω τώρα να περιαυτολογώ! :lol::lol::lol::lol: Περίμενα όμως να έχει και για σήμερα αλλά το τσάκισε εχτές και πρέπει πάλι κάτι να φτιάξω και έχει κολλήσει το μυαλό μου.... μπορεί να φτιάξω κανα ρύζι με αυγό και ντομάτα. Να κάνω και την χαζή ερώτηση της ημέρας;;;;; Αν κάνω τα χωριάτικα αυγά που έχω βραστά και σφιχτά δεν είναι επικίνδυνα, έτσι δεν είναι; Αρκεί να είναι σφιχτά;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουμπι μου νομιζω πως ειναι φαση κ θα της περασει..Μην της εναντιωνεσαι πολυ γτ θα εχεις τ'αντιθετα αποτελεσματα.

Νικη μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: τρελαθηκα στο γελιο με αυτο που ειπες να παει ο αντρας σου εξω να σκασει τα μπαλονια.Σε φανταζομαι εχθες με τι χαρα τα πηρες κ τα φουσκωνατε κ την εικονα του αντρα σου την ακριβως επομενη μερα να τα σκαει... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τανια μου δεν ειναι επικινδυνα τα αυγουλακια,ειτε μελατα,ειτε αυγολεμονο,ειτε βραστα..Φατε αφοβααααααααα!!!!!!

Μαματουμπι τελειο κ το δικο σου φαγακι..προτιμω τις ντοματουλες βεβαια... Ενα πιατο στο 2 παρακαλωωωωωω!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω κοριτσακια μου σημερα μπηκα στην 25η εβδομαδα!!!Απιστευτο μου φαινεται!!!Πως περναει ο καιρος?Αλλες 15 εβδομαδουλες εμειναν πρωτα ο Θεος!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία βγήκε στη βεράντα και τα έσκαγε με μανία γιατί φόβησαν τον μπέμπη εχθές το βράδυ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Άντε περνάει ο καιρός και γω έχω αρχίσει να βαριέμαι αυτή την αναμονή!!! Αλλά μην λέω και πολλά μακάρι Παναγιά μου να πάνε για όλες όλα καλά και ας περιμένουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω κοριτσακια μου σημερα μπηκα στην 25η εβδομαδα!!!Απιστευτο μου φαινεται!!!Πως περναει ο καιρος?Αλλες 15 εβδομαδουλες εμειναν πρωτα ο Θεος!!! :):)

Αναστασία μου, αν το τικερακι σου είναι σωστό, έκλεισες τις 25 και απο αύριο ξεκινάς την 26η εβδομάδα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου πραγματικά περνάει γρήγορα ο καιρός! Στην αρχή σου φαίνεται ότι είναι πολύς αλλά τελικά δεν είναι όσο φαίνεται! Οι μήνες φεύγουν στο έτσι! Αφήστε κορίτσια μου γιατί δεν σας κρύβω ότι έχω την αγωνία μου για την ανάπτυξη του παιδιού που θα τσεκάρουμε στις 1/11 πρώτα ο Θεός. Πραγματικά όμως πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά! Έχει αρχίσει να με κλωτσάει πλέον και πολύ το αγοράκι μου! Μα τι υπέροχη αίσθηση είναι αυτή!!!!!!!!!!!!!! Όλα θα πάνε καλά πιστεύω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Υπομονή με τα εντεράκια σας... ξέρω ότι είναι πολύ αισθητός ο πόνος που έχει.... Εμένα το γιουβετσι βγήκε πολύ καλό εχθές, είμαι πολύ περήφανη! Αν και ανάλατο ο καλός μου δεν έβαλε καθόλου αλάτι! Μου έλεγε συνέχεια πόσο ωραίο είναι και του λέω..... ε, μανούλα θα γίνω τώρα οπότε έχω ήδη αρχίσει να μαγειρεύω μαμαδίστικα! :lol::lol::lol::lol: Εντάξει θα σταματήσω τώρα να περιαυτολογώ! :lol::lol::lol::lol: Περίμενα όμως να έχει και για σήμερα αλλά το τσάκισε εχτές και πρέπει πάλι κάτι να φτιάξω και έχει κολλήσει το μυαλό μου.... μπορεί να φτιάξω κανα ρύζι με αυγό και ντομάτα. Να κάνω και την χαζή ερώτηση της ημέρας;;;;; Αν κάνω τα χωριάτικα αυγά που έχω βραστά και σφιχτά δεν είναι επικίνδυνα, έτσι δεν είναι; Αρκεί να είναι σφιχτά;;;

Λιγο αργα σου απανταω αλλα δεν πειραζει...Ναι αν τα αυγα ειναι σφιχτα,φαε αφοβα... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Υπομονή με τα εντεράκια σας... ξέρω ότι είναι πολύ αισθητός ο πόνος που έχει.... Εμένα το γιουβετσι βγήκε πολύ καλό εχθές, είμαι πολύ περήφανη! Αν και ανάλατο ο καλός μου δεν έβαλε καθόλου αλάτι! Μου έλεγε συνέχεια πόσο ωραίο είναι και του λέω..... ε, μανούλα θα γίνω τώρα οπότε έχω ήδη αρχίσει να μαγειρεύω μαμαδίστικα! :lol::lol::lol::lol: Εντάξει θα σταματήσω τώρα να περιαυτολογώ! :lol::lol::lol::lol: Περίμενα όμως να έχει και για σήμερα αλλά το τσάκισε εχτές και πρέπει πάλι κάτι να φτιάξω και έχει κολλήσει το μυαλό μου.... μπορεί να φτιάξω κανα ρύζι με αυγό και ντομάτα. Να κάνω και την χαζή ερώτηση της ημέρας;;;;; Αν κάνω τα χωριάτικα αυγά που έχω βραστά και σφιχτά δεν είναι επικίνδυνα, έτσι δεν είναι; Αρκεί να είναι σφιχτά;;;

Καλε Τanya1979 μου..Σου μιλαω στο chat αλλα δεν με βλεπεις!!!Πως το συνδιαζεις το ρύζι με αυγό και ντομάτα;Πως το φτιαχνεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tanya μου, όλα καλά θα πάνε με το μπεμπάκι σου!!! Είδες τις ωραίες κλωτσιές είναι αυτές??? :lol::lol:

Αναστασία μου σήμερα μπαίνεις στην 26 εβομάδα!!!

Εγώ σήμερα είμαι 23 και 1 πο σημαίνει ότι διανύω την 24 εβδομάδα!!!

Μάλλον εκεί μπερδευόμασταν!!! Έχει δίκιο η Mamatobe!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια πώς σας ζηλέυω που νιώθετε τα μπεμπάκια σας! Εγώ στην 15η που είμαι δεν νιώθω τίποτα ακόμα. :( Περιμένω πώς και πώς να περάσουν 4-5 βδομάδες ακόμα να νιώσω τις κλωτσίτσες του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ ζούμπι! Ακόμα δεν το έχω ξεκινήσει οπότε μην άγχεσαι!

Νίκη ευχαριστώ... Καλά είναι να το λές μόνος σου αλλά είναι πολύ ωραία να στο λένε και οι άλλοι!!! ;)

Κάντυ μου σορρυ αλλά δεν ξέρω που είναι αυτό το chat! Πες μου για να έχω τον νου μου! Όσον αφορά το φαγάκι μην φανταστείς τίποτα εξεζητημένο... απλά βράζω το ρύζι, βράζω μετά ξεχωριστά τα αυγά τα κόβω και τα προσθέτω στο ρύζι βάζω πιπεράκι, φρέσκο κρεμμύδι, ντοματούλα σε κυβάκια και περί ορέξεως κολοκυθόπιτα! χαχαχα Αν θες βάζεις και τυράκια αλλά εγώ λόγω αλατιού έχω απαγορευτικό! Σήμερα μου έχει κολλήσει να βάλω και λίγο μπαλσάμικο για να έχει λίγο περισσότερη γεύση αλλά δεν ξέρω αν θα το κάνω... αν είναι θα' ναι κάτι σαν πείραμα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας Ευχαριστώ πολύ! Το Νοεμβρη στις 22 εβδομάδες θα κανω το κανονικο Β επιπέδου!

Mamatobe και σενα τοσο καιρό εκλαιγε ε;; και γω έλεγα οτι είναι ο μονος ο δικός μου που γκριαζει ακομα..

Τόνια περαστικα με το εντεράκι σου...

Τανια και γω λίγο καιρο ειναι που αρχισα να αισθανομαι τη μικρη και ειναι πολυ ωραια αισθηση..Ομως δεν την αισθανομαι ολες τις μερες το ιδιο!!

Αυρια δεν θα μπω κοριτσια γιατι θα δουλευω απο το πρωι μεχρι τις 12 το βραδυ και το Σάββατο εως τις 6 το απογευμα..Οποτε τα ξαναλέμε τη Κυριακη!!!Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!Μολις χτυπησα δυο κομματια σπανακοπιτα που μου εδωσε χτες η μαμα μου......χαχαχα!!Εντελως γουρουνα ειμαι ετσι;;;;;Και η ωρα δεν ειναι ακομα καλα-καλα ουτε 9.....Τι να κανω ρε παιδια....προσπαθω αλλα πειναωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!

Η κοιλια μου εχει αρχισει κ μεγαλωνει ......επικινδυνα...τα εσωρουχα που αγορασα για ολη την εγκυμοσυνη,μου εχουν ηδη στενεψει.... :shock: Ευτηχως τα ρουχα που πηρα ειναι αρκετα φαρδουλα οποτε δεν θα εχω προβλημα.

Μετα την β επιπεδου,θα παμε να κλεισουμε τα πραγματα του μωρου(πρκοκρεβατο,καροτσι,ρηλαξ κ.τ.λ).Θα τα παρουμε ολα απο ενα μαγαζι εδω στη γειτονια μας,μας τα αφηνει σε πολυ καλη τιμη κ μας κανει κ ευκολιες στην αποπληρωμη.Η αδερφη μου εχτες μου εδωσε μια βαλιτσα με ρουχαλακια για το μωρο,απο εσωρουχακια μεχρι τζιν παντελονακια,απο νεογεννητο εως 6 μηνων!Μια χαρα!

Ουφ...δεν ξερω τι να μαγειρεψω σημερα...πειτε καμια ιδεα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ζούμπι μου και σε όλες τις συνεγκυούλες! Το μοναδικό γεύμα της ημέρας που δεν μπορείς να γουρουνιάσεις είναι το πρωινό! Εγώ έτσι το βλέπω.... δεν ξέρω αν είναι γιατί με συμφέρει αλλά δεν λένε ότι πρέπει το πρωί να τρώμε σαν βασιλιάδες, το μεσημέρι σαν φτωχός και το βράδυ σαν ζητιάνος... ε, το πιστεύω το πρωί και το ξεχνάω το βράδυ :lol::lol::lol::lol: Όσο για φαγάκι τζίφος! Ιδέα δεν έχω ούτε εγώ.... μου έχει κολλήσει πολύ ένα παχυντικό φαγητό αλλά θα στο πω.... καρμπονάρα! Εγώ πάντως ούτως οι άλλως δεν μπορώ να το φάω γιατί δεν τρώω καθόλου αλλαντικά στην εγκυμοσύνη και το μπέικον είναι αλμυρό.... Άλλο που θα έτρωγα σήμερα αλλά δεν έχω φτιάξει ποτέ εγώ και δεν είμαι σε φάση να το κάνω σήμερα είναι το πρασόρυζο... πω πω η μανούλα μου το φτιάχνει τέλειο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα συνεγκυουλες μου!!Πως ειστε σημερα??Εγω ξεκινησα να βαζω πλυντηρια..παλι κανα 6 θα μου βγουν..ουφ!το σιδερωμα βαριεμαι κ το τακτοποιημα..Εχετε δικιο βρε,μπηκα στην 26 εβδομαδα.Αλλιως το μετρουσα εγω..χιχιχι

Τζοβι μου πολυ κουραζεσαι..

Ζουμπι μου κ γω πειναωωωω!!!Εγω για πρωινο εφαγα μια φετα με 3 φετες γαλοπουλα,2 λαβας τυρακια κ αυγο βραστο απο πανω.Επισης ηπια χυμο αμιτα(ναιιιιιιιιιιιιι!!βρηκα στη Σουηδια χυμο αμιτα απο ενα ελληνικο μαγαζι στην πολη που θα μετακομισουμε) και καφεδακι-πολυ ελαφρυ ομως..Σκετο γαλα ειναι :lol::lol:

Τανια μου........ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: την ιδια ακριβως κατευθυντηρια γραμμη ακολουθω κ γω στο θεμα του φαγητου.....

Κοριτσακια μου θελω τη γνωμη σας!!!!!Ειδα σε μια φωτο μια κοπελα που φορουσε ring sling και ειπα πως θα το παρω οπωσ+δηποτε!Τρελαθηκα μολις το ειδα!Μου αρεσε τοσο πολυ...θελω γνωμες!Ποιο σας αρεσει ποιο πολυ???? 1) https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater , 2) https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater ή 3) https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 3&theater.. πειτε μου τη γνωμη σας σας παρακαλω!!Σημερα θα το παραγγειλω!Ευχαριστωωωω!!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου ομολογώ ότι έκανα google search για να δω τι είναι αυτό το ring sling καθότι από τις φωτό του fb δεν καταλάβαινα και δεν ήξερα κιόλας τι μέρος του λόγου είναι αυτό το πράμα! :lol: Λοιπόν τώρα που έμαθα κατά σειρά προτεραιότητας:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

Το πρώτο μου αρέσει ιδιαιτέρως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...