Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Φεβροαριου-Μαρτιου-Απριλιου 2013


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ JOVI

ΕΓΩ ΕΧΩ ΗΔΗ 2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ Κ ΛΕΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ!!!ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ??ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ...ΕΜΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ 3 ΤΟΥ ΜΗΝΑ..ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΟΣΣΟΥ/

γεια σου κοριτσαρα....ευχομαι με το καλο το μωρακι σου και να κατουραει καθιστο....και εγω με 2 αγορια και το τριτο μας βγηκε τσουπα οπως λενε και στα μερη μας.........

φιλια πολλα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια!πως ειστε ?πολλα νεα σημερα βλεπω..

Ζουμπι με το καλο το παλικαρακι σου!

jovi δεν ειναι μονο το κοριτσακι σου βρε..και γω περιμενω κοριτσακι?με ξεχασατε??

Τονια ευχομαι με ενα γερο κοριτσακι αφου εχεις ηδη 2 αγορακια κ το θελεις τοσο πολυ!

Νικη πολυ νοστιμα τα φαγακια σου!!!μιαμμμ!!

Ανδριανα σου κανει κολπα το μικρουλινι σου!

Ελενη κ το δικο σου φαγακι ειναι πεντανοστιμο!

Bourique και μεις τσουπρα το λεμε στα μερη μας.

Σημερα που πηγα την μικρουλα μου στον παιδικο παλι δεν ξεκολλουσε απο την αγκαλια μου και πολυ στεναχωρηθηκα.Εχει κολλησει μαζι μου λογω της κοιλιας. Παλια ειχε μια εξαρτηση αλλα πιστευα πως οσο μεγαλωνε θα της εφευγε. Τα πραγματα εχουν χειροτερεψει και αυτο με στεναχωρει πολυ.. παω να ξεκινησω το βαψιμο του δωματιου της μικρης μου..εχω μαστορεματα σημερα.

Φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου...τι κανετε????Ζουμπι μπραβο για τον μπεμπη σου...αντε με το καλο....εχουμε και δυο κοριτσακια....ελπιζω να τριτοσουν γιατι δεν θα εχουμε νυφες για τους αντρες μας....χαχχαχα πολεμο θα κανουμε....εγω χτες εφυγα για ηγουμενιτσα σημερα γυρισα και λεω σε λιγο να κανω κοτοπουλο στο φουρνο με ρυζακι και μυροδικα...θα ειναι πεντανοστιμο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!Πω πω πολυ αγοροχρονια φετος τελικα!!!!Πλακα εχει!!!!χαχαα!!!Κοριτσακια μου τι θα κανω;;;Βλεπω ενα σωρο σπιτακια και δεν μου αρεσει τιποτα!!!!Φοβαμαι οτι δεν θα βρω!!!!Χθες μου φανηκε οτι ακουσα και τον Μπούμπου μου!!!!Λες;;;;Νομιζω πως ναι ηταν κατι σαν ενα εντονο φτερουγισμα χαμηλα στην κοιλια μου και σιγουρα δεν ηταν το εντερακι μου!!!Τι ωραια!!!!Χαρηκα πολυ!!!Γκαστρουλες μου δεν ξερω εσεις παντως εμενα εχουν αρχισει και περνανε οι αναγουλες και η ορεξη μου φταχνει!!!!Και πως προσεχωωω!!!!Δεν θελω να παρω με τιποτα πολλα κιλα γιατι ποιος τα χανει μετα;;; Εγω σημερα ειχα κρεατακι που μου εστειλαν οι γονεις μου απο την Ηπειρο με πατατες στο φουρνο!!!Τελειο!!!!Και κρεατοσουπα!!!!ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ...ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΟΡΕΞΗ!!!! :lol::lol: ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!!Με θέλετε στη παρέα σας???Είμαι έγκυος στο 2ο παιδάκι μου και αν όλα πάνε καλά θα "σκάσει μύτη" τον Απρίλιο με το καλό!!!Έχω ήδη ένα αγοράκι 2.5 ετών που είναι ξετρελαμένος με το νινί που είναι στη κοιλίτσα της μαμάς!Σήμερα είμαι πολύ αγχωμένη γιατί αύριο έχω την αυχενική διαφάνεια!!!!Ουφ τι άγχος είναι αυτό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

black rose καλως μας ηρθες στην παρεουλα μας...σου ευχομαι ολα να πανε καλα και να ξαναζησεις την πιο ομορφη εμπειρια της ζωης σου...καλη επιτυχια για την αυχενικη σου μακαρι να σου πανε ολα καλα....και να μαθεις και το φυλο με την μια...εδω οι περισσοτερες κοπελες εχουμε αγορακια...εσυ τι θα ηθελες να εχεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα μανουλίτσες και μωράκια!!!χαίρομαι που η παρέα μας αυξάνεται.black rose καλώς ήρθες!με το καλό να δεχτείς το μωράκι σου!an-n το επίθετο μου είναι κομμένο,πρέπει να βάλεις κ το -γεώργος μετά,είμαι από Αγρίνιο.τις προδιαγραφές μας τις είπαν στο ΙΕΚ προσχολικής αγωγής που πήγα και πρέπει να είναι <7εκ. για να μην περάσει από εκεί και σφηνώσει το κεφαλάκι του μωρού.Χαίρομαι που κλωτσάνε όλα τα μωράκια,μέρα με τη μέρα τον νιώθω πιο πολύ και μου αρέσει.Δεν το πίστευα όταν μου έλεγαν ότι θα περιμένω κάθε στιγμή για να ξανά κλωτσήσει. @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάρες μου... Πως είστε σήμερα?????

Εγώ ξύπνησα σήμερα με μια διάθεση πολύ όμορφη.. ας ελπίσουμε ότι δεν θα αλλάξει τίποτα!!!

Σήμερα το μενού μου έχει φασολάκια ή αρακά θα δω ως αργότερα τι από τα 2 να κάνω!!!

Βρήκα και Αγρινιώτισσα στο θέμα μας???? καλέ εδώ Αγρίνιο!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Λένακαρά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ JOVI

ΕΓΩ ΕΧΩ ΗΔΗ 2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ Κ ΛΕΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ!!!ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ??ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ...ΕΜΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ 3 ΤΟΥ ΜΗΝΑ..ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΟΣΣΟΥ/

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Καλωσήρθε και η νέα κοιλίτσα! Τόνια μου ο μικρός είναι 3 και 4 μηνών. Σήμερα πήγε δεύτερη μέρα και είχαμε θρήνο!!! :cry::cry::cry: Ενώ χτες τα πήγαμε πολύ καλύτερα...Δεν με άφηνε να φύγω.. Στεναχωρήθηκα αρκετα αλλά προσπάθησα να μην το δείξω...Αχ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις κοιλίτσες! Blackrose...

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: WELCOME :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Ζούμπι μου να χαίρεσαι και εσύ τον παίδαρό σου! Όντως μας βλέπω να μαλλιοτραβιόμαστε για τις νύφες! Θα γίνει χαμός λέμε! :lol::lol::lol::lol:

Κάντυ μου εμείς τον τελευταίο καιρό (κακώς) έχουμε χαλαρώσει και δεν έχουμε δει κανένα σπίτι. Αλλά πόσο σε καταλαβαίνω... δεν βρίσκεις εύκολα κάτι αξιόλογο. Ειδικά τώρα που περιμένουμε τα ζουζούνια μας θες ακόμα πιο πολύ να σου κάνει κούκου το σπίτι! Να φαντάζεσαι τον μπόμπιρα να τρέχει εκεί μέσα με τα pampers του... Λιώνω!

Έχω για φαγητό από εχτές μακαρόνια με κιμά αλλά από το πρωί μου έχουν κάτσει οι πατάτες τηγανιτές.... γιάμι... οπότε άνετα με βλέπω να φτιάχνω μια τηγανιά με μια υπέροχη ντοματοσαλάτα και να γίνετε χαμός! :D Και τώρα να μου την έβαζες μπροστά μου θα την τσάκιζα! :D:D

Σήμερα το απογευματάκι θα πάμε στην αδελφή μου γιατί ο ανιψιός μου έχει γενεθλιάκια και γίνεται ενός! Το μαναράκι μου! Και αν και ο γιατρός μου έχει κόψει τα γλυκά περίμενα πώς και πώς την μέρα αυτή για θα έχει μια υπέροχη τούρτα... Ε, δεν πειράζει να φάω σήμεερα ένα κομμάτι... :roll: ε? έτσι δεν είναι μωρέ? μόνο ένα! :D

Την Δευτέρα έχω γιατρό και αν και μέχρι σήμερα ήμουν ψύχραιμη, από σήμερα και μέχρι την Δευτέρα κορίτσια θα σας κάνω countdown! Εξηγούμεθα για να μην παρεξηγούμεθα! :lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα!!!!Black rose καλως ηρθες στην παρεουλα μας και ευχομαι να σου πανε ολα υπεροχα στην εγκυμοσυνη σου και να εχεις ενα υγιεστατο μωρακι!!!Tanya1979 μου εγω λεω να ξεκινησετε σιγα σιγα γιατι θα δυσκολευτειτε..δεν ξερω παντως εμενα δεν μου αρεσει τιποτα!Σημερα θα παω να δω αλλα δυο και ισως και αυριο αλλο ενα!!!!Καθε φορα που παω να δω καποιο σπιτι..λεω θεε μου τι θα δω παλι σημερα!!! :lol::lol: Δυο που μου αρεσανε παρα πολυ ειχαν ενα ελλατωμα τοοοοσο μεγαλο που δεν γινοτανε με τιποτα να το προσπερασεις!!! :x:x Τελοσπαντων..και εσυ στο Ν.ηρακλειο θα ψαξεις;;;;Αντε να μενουμε κοντα και να κανουμε και παρεουλα!!! ;);) χιχι!!!Οσο για την τουρτα δεν το συζηταω φαε ενα κομματακι ρε παιδι μου δεν νομιζω να ερθει και η καταστροφη!!!Αντε χρονια πολλα να τον χαιρεστε και καλα να περασετε!!!!Φιλακια σε ολες και καλο σαββατοκκυριακο!!!!Βye!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΜΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ????ΕΓΩ ΣΤΟ ΧΑΛΑΡΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ....ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ...ΕΧΩ ΑΠΟ ΧΤΕΣ....ΤΑΝΥΑ ΜΟΥ ΦΑΕ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΣΙΓΑ ΜΙΑ ΣΤΟ ΟΣΟ....ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΜΩΡΑΚΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΧΑΛΑΡΩΝΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΠΡΙΝ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ!!!

ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΜΕ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ Κ ΕΧΩ ΤΟΣΟΟΟΟΟΟ ΑΓΩΝΙΑ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλίτσες μου!!! Πως είστε σήμερα???? Εγώ καλά!!!

Τονιαχαν, υπομονή κορίτσι μου... όλα καλά θα πάνε!!!

Εγώ σήμερα έχω ψαράκια ψητά στα κάρβουνα!!! Τα ονειρεύομαι σαν γκαστρωμένη που λέει και η μάνα μου!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου...τι κανετε???τονια μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε...Κοριτσια ξυπνησα με μπουκωμα,φτερνισμα,πονοκεφαλο και μαλλον την αρπαξα...ξερει καμια αν κανει να χρησιμοποιησω οτριβιλ????να αναπνευσω λιγο καλυτερα...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!πως ειστε ολες?Εμεις σημερα περιμενουμε κοσμο οποτε εχουμε ετοιμασιες.

Τονια μου ολα καλα θα ειναι να μην αγχωνεσαι καθολου γτ το νιωθει το νινι σου.

Νικη πεντανοστιμο φαγακι εφτιαξες.

Βινουλα δυστυχως δεν επιτρεπεται να χρησιμοποιησεις οτριβιν.Υπαρχει ομως ενα αποσυμφορητικο στο φαρμακειο που ειναι βιχ αλλα σε πλαστικο σωληναριο το οποιο απλα το μυριζεις και βοηθαει πολυ στο "ξεβουλωμα". Περαστικουλια σου!!

Φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Καλή Κυριακή! Τι κάνετε;; Λαμπρονούλα πώς είσαι σήμερα;; Καλύτερα;; Ντεπον παναντολ μπορείς να πάρεις για οτριβιν δεν νομιιζω..καλυτερα φυσιολογικο ορο..βέβαια δεν κανει τίποτα το ιδιαιτερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε???? :)

Εγώ καλά είμαι!!! Όλο το βράδυ ο μπέμπης κλώτσαγε... εχθές ήταν πολύ ζωηρός βασικά και σήμερα έτσι είναι!!!! :lol:

Σήμερα θα φάμε στην μάνα μου... έχει φτιάξει μοσχάρι κοκκινιστό μακαρονάδα!!! :P:P

Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Περαστικά Binoula! Κορίτσια εγω δεν έχω καταλάβει ακόμα το μωράκι μου... έχω αρχίσει και αγχωνομαι... Εσείς που το ακούτε σε ποια εβδομάδα είστε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου...καλυτερα ειμαι δοξα το θεο....αν και περασα μια νυχτα κολαση με εντονη δυσπνια και εφιαλτες...αλλα οκ..το ξεπερασαμε κ αυτο!!!Ο μπεμπης επειδη δυσκολευομουν ολο το βραδυ ηταν ανησυχος...αλλα σημερα ειναι πολυ ησυχος...

τανια μου μην αγχωνεσαι το μεγιστο ειναι μεχρι 22 εβδομαδων για να το ακουσεις...μαλλον σ αυτην την εβδομαδα θα το ακουσεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ομορφες κοιλιτσες!πως ειστε?

Εμεις περασαμε πολυ ομορφα εχθες στο τραπεζι που ειχαμε.Ξεπατωθηκα μεν ,το ευχαριστηθηκαμε δε!ειδικα το κοριτσακι μου..τι χαρα εκανε το μωρακι μου δεν φανταζεστε.Απο αυριο θα εχουμε παλι κλαματα.Σας το ειπα?δεν σας το ειπα. Την πηγαινουμε παιδικο απο 13,5 μηνων κ τωρα που εχει καταλαβει τι εχει η μανουλα στη κοιλιτσα της οταν τη πηγαινω δεν θελει να φυγει απο την αγκαλια μου,με σφιγγει τοσο δυνατα κ κλαιει..μου ραγιζει η καρδια! :(:(

Βινουλα μου μπραβο που νιωθεις καλυτερα.

Τανια μου μην αγχωνεσαι ,θα το νιωσεις το νινι σου. Ειναι σχετικο το να σου πουμε εμεις σε ποια εβδομαδα νιωσαμε το μωρακι μας. πχ με ρωτησε προχθες η μαια που με συναντησε:το νιωθεις το μωρο ?ναι της λεω.(οταν με ρωτησε ημουν 20 και 3 εβδ).Αληθεια? μου λεει.ναι της απαντω που ειναι το περιεργο?Η μητρα σου ειναι μπροστα σαν μαξιλαρακι μου λεει γι αυτο κ πολλες δεν το νιωθουν το μωρο παρα μονο οταν μεγαλωσει πολυ και εχουν δυναμη οι κλωτσιτσες του.Της ειπα μαλιστα οτι το νιωθω νωριτερα απο τη 15η εβδομαδα κ σαστισε.(2η εγκυμοσυνη ειναι). Ολα παιζουν ρολο γι αυτο μην αγχωνεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!!!

τι μου κάνετε? όλες καλά?

βινούλα καμιά φορά περνάμε ζόρικα βράδια αλλά αφού τώρα είσαι οκ ;) δεν πειράζει, υπομονή.

Τόνιαχαν καλή επιτυχία στην αυχενική .Και εγώ περιμένω πως και πως να την κάνω και έχω αγωνία. Εύχομαι πάνω από όλα να είναι γερό και άντε με μια κόρη τώρα , χεχε

εμείς περάσαμε ωραίο σκ, από αύριο τα κεφάλια μέσα δουλειά και παιδικό.

Στον γιο μου δεν έχουμε πει ακόμα τίποτα για αδερφάκι κτλ πιστεύω είναι νωρίς ακόμα από τον 4ο και μετά, βέβεαια ακούει διάφορα, καταλαβαίνει ότι κάτι παίζει αλλά δεν ξέρει τι ακόμα. Πιστεύω να μην το έχει καταλάβει γιατί μερικές φορές μας τρελένει με αυτά μου λέει και καταλαβαίνει.

Φιλιά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες μου!!! Τι κάνετε???? ;)

Εγώ σήμερα είμαι μόνη στο σπίτι και έχω τεμπελιάσει πάνω σε ένα κρεβάτι!!! :lol:

Αύριο θα πάω στον γιατρό μου να μου γράψει τις καθορισμένες εξετάσεις του μήνα για να της κάνω και μιας που θα πάω να δούμε και λίγο το αγοράκι μου γιατί το Σάββατο φεύγω για Βουλγαρία!!!! :)

Σήμερα το μενού έχει ψαρόσουπα!!! :P:P

Φιλάκια σε όλες τις μανούλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...