Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Φεβροαριου-Μαρτιου-Απριλιου 2013


Recommended Posts

Κάντυ μου πόσο σε νοιώθω για τα οικονομικά δεν λέγεται! Και εγώ τώρα που δεν πληρώνομαι κανονικά λόγω άδειας το έχω καταλάβει ακόμα περισσότερο! Να σου πω, μήπως να πιάσουμε εμείς το σπίτι που φεύγεις??? :lol::lol::lol::lol: Είναι στις περιοχές που ψάχνουμε! χαχα! Καλό ΣΚ σε όλες τις κοιλίτσες και τις οικογένειές τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Binoula και συ αποκολληση βρε κοριτσακι μου?εχεις δικιο τοτε να τη φοβασαι αλλα στην κατασταση σου δεν θα σε αφησει κανείς να κάνεις τπτ.ποτε σκεφτεστε να μετακομισετε?

τι ωραιο φαγακι που κανατε βρε κοριτσια?

Τανια μου ηθελα να κανω ενα αλλο τικερακι απο το pregnology αλλα δεν ξερω τι κνω λαθος κ δεν μου βγαινει.σ ευχαριστω παρα πολυ για τα φωτα σου!!!

Νικη ειχα 23 απριλιου τελευταια περιοδο και 21 μαιου εκανα τεστ και ηταν θετικο!οντως ειμαστε πολυ κοντα!! :):)

Καντυ-καντυ τα χρηματα της ματακομισης ειναι παρα πολλα πραγματι.εμεις ευτυχως αυτα τα γλιτωνουμε γτ αγορασαμε το σπιτι και μας κανουν δωρο 2500 ε τα μεταφορικα και αν θελουμε και διακοσμιση.και φυσικα θα τα χρησιμοποιησουμε .

καλο σκ σε ολες ομορφες συνεγκυουλες! :):-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι δυστυτως το περασα και εγω...τωρα που σηκωθηκα θα αρχισω να ψαχνω μεχρι να βρω ενα σπιτι να με βολευει...κοριτσια το οικονομικο ειναι χαλι...με τοση κριση δεν παλευεται οσο δουλευα και επερνα και το επηδομα απο την σχολη καλα ηταν...τωρα ομως που δεν δουλευω ειναι δυσκολα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!πως ειστε σημερα?εμεις θα ειμαστε με το κοριτσακι μου μοναχουλες ως τις 5 το απογευμα γτ ο μπαμπακας μας εχει εφημερια σημερα. Θα την παρω ομως κ θα παμε βολτιτσα στο κεντρο για ψωνια.Θελω να ψωνισω κανενα ρουχαλακι εγκυμοσυνης γτ δεν εχω τπτ. Τι καλο θα φατε σημερα? εγω το μεσημερι θα κανω τραχανα για μενα κ το κοριτσακι μου κ το βραδυ ειμαστε καλεσμενοι σε κατι φιλους απεναντι μας(ελληνες φυσικα).λεω φυσικα γτ οι Σουηδοι δυσκολα σε βαζουν στο σπιτι τους.

Γενικως Βινουλα τα πραγματα πρεπει να εχουν αγριεψει στην Ελλαδα.Ευχομαι να πανε ολα καλα συντομα κ να δουμε ολοι ασπρο φως μηπως και κατηφορισουμε κ μεις τα ξενητεμενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου... τι κάνετε????

Και σήμερα βροχερή ημέρα!!!!

An-n, άντε θα είσαι με το κοριτσάκι σου όλη μέρα!!! Εγώ σήμερα είμαι στην μάνα μου και μαγειρεύει κουνέλι με πατάτες στο φούρνο και κοτόπουλο κοκκινιστό με κούπα ρύζι!!! Ο τραχανάς μου αρέσει πολύ αλλά εμένα μου έχει πολύ περιορισμένη την ποσότητα των υδατανθράκων!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Εδώ στο Πειραιά φυσάει!! Λέμε και μεις να βγούμε μια βόλτα στα μαγαζιά να χαζέψουμε...γιατι για να ψωνίσουμε,,,χλωμό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα jovi πόσο δίκιο έχεις! Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα το μεσημέρι εγώ πάω κομμωτήριο!!!!! Έχω να κουρευτώ από τον Απρίλιο (!) και τα μαλλιά μου έχουν γίνει πια μια άμορφη μάζα. Είμαι τόσο χαρούμενη!!! Επειδή κουρεύομαι στο Avenue (είναι και εμπορικό) σκέφτομαι μήπως χαζέψω και εγώ λίγο. Θα χρειαστώ πάντως σίγουρα να αγοράσω ρουχαλάκια όταν θα ξαναξεκινήσω δουλειά. Σκεφτόμουνα αυτά τα παντελόνια με το λάστιχο πάνω που λογικά σου βγάζουν και όλη την εγκυμοσύνη.... ή τουλάχιστον αρκετή! Ωραίο φαγάκι το κουνελάκι.... Αναστασία μου δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά πιο εύκολα μας βλέπω εμάς να ανηφορίζουμε παρά εσύ να κατηφορίζεις! Όσο για αυτό που λες ότι δεν ανοίγουν τα σπιτια τους το έχω ακούσει και εγώ για όλη την Σκανδιναβία. Αλήθεια όμως τόσο πολύ, ε; Ευτυχώς πρέπει να έχει αρκετούς Έλληνες! Αλήθεια εσείς πόσο καιρό είσαστε εκεί; Εργάζεστε με τη σουηδική γλώσσα ή αγγλίκα; Συγνώμη για την ανάκριση αλλά είμαι περίεργη! :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσακια μου επιστρεψαμε απο τη βολτα μας!για 1-2 ρουχα πηγα να ψωνισω και κατεληξα να δωσω 95 ευρω.απαπα!!αλλη φορα θα παιρνω κ τον αντρα μου να με συγκρατει.Ηθελα να κανω κ οικονομια τρομαρα μου απο δω κ περα λογω του οτι αγορασαμε σπιτι κ η ανεση δεν θα ειναι πια οπως παλια..

Νικη κ μενα μου αρεσει πολυ ο τραχανας και στην Άρια μου επισης πολυ!Μας δινει η μαμα μου τραχανα που το φτιαχνει η ιδια αλλα παιρνω κ απο ενα μοναστηρι που ειναι μια φιλη μου εκει μοναχη γτ μου αρεσει εξισου πολυ!!εδω που ειμαστε θελουμε να εχουμε και να τρωμε οσο γινεται σπιτικα προιοντα κ τροφιμα.Αφου να φανταστειτε 1 ολοκληρη βαλιτσα 22 κιλων κουβαλαμε μονο λαδια,ψαρια για σουπα,καφεδες,τραχαναδες,χυλοπιτες και πολλα αλλα που δεν σας τα γραφω για να μην βαρεθειτε.Γτ εχεις περιορισμο υδατανθρακων κοπελα μου?το φαγακι που φτιαχνει η μανουλα σου με τσακισε!!!!θελω κ γωωωω!!!!!σλουρπ!!!!!

Τανια μου αυτα τα παντελονια ειναι σουπερ!ειχα κ στην πρωτη μου εγκυμοσυνη και με βολεψε πολυ.πηρα ενα κ σημερα διαφορετικο απο το πρωτο αλλα με λαστιχο.πολυ βολικα ειναι!Οσο για το κατηφορισμα Τανια μου δυστυχως το ξερω αρκετα καλα οτι θα αργησουμε να ερθουμε Ελλαδα αλλα θελω να ελπιζω στο καλυτερο.. ναι αληθεια ειναι δεν σε βαζουν στα σπιτια τους..ενω ειναι τοσο ευγενικοι η ψυχροτητα τους σε αλλα θεματα σε τρομαζει.Οταν βγαινουμε εξω για καφε ελληνοπαρεα και φυσικα παιρνουμε παντοτε τα παιδακια μας μαζι καθ οτι δεν εχουμε κανεναν να μας τα κρατησει τα δικα μας σηκωνουν το μαγαζι στο ποδι και τα δικα τους μονο κοιτανε δεξια κ αριστερα..απιστευτο δεν ειναι?πως τα καταφερνουν ετσι να τα εχουν σουζα?η ψυχροτητα ισως??Εχει αρκετους ελληνες αλλα οχι εδω που μενουμε εμεις κ αυτος ειναι ενας βασικος λογος που μετακομιζουμε απο αυτη την πολη κ παμε σε πανεπιστημιακη. Εγω ειμαι εδω 5 χρονια σχεδον (παρα 2 μηνες) και ο αντρας μου 6,5.Το θεμα της γλωσσας γι αυτους ειναι πολυ βασικο κριτηριο για να σε παρουν στη δουλεια τους.Ολοι τους γνωριζουν αγγλικα(απο το πιο μικρο πιτσιρικι ως κ τον πιο ηλικιωμενο)αλλα δεν τα χρησιμοποιουν σαν βασικη γλωσσα στη δουλεια τους.Ο αντρας μου τα γνωριζει σουπερ εγω δεν θα το ελεγα.Μιλαω συννενοουμε κανονικοτατα αλλα δεν τα μιλαω οπως ο αντρας μου γτ εχω δουλεψει πολυ λιγο κ τη γλωσσα κακα τα ψεμματα τη μαθαινεις στον εργασιακο σου χωρο μονο τελεια!Μη ζητας συγγνωμη βρε,οτι θες ρωτα!Εγω συγγνωμη για το μεγαλο ποστ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο εμενα...την πιο μικρη σας εδω μεσα....εγω θα σας κανω να ζηλεψετε...επειδη περιμενω κοσμο(ερχετε η πεθερα μου μια βολτα) κανω ενα τελειο λαχταριστο παστιτσιο.....Κοριτσια κακα τα ψεμματα οι Ελληνες ειναι ο πιο ταλαιπωριμενος λαος κατα τη γνωμη μου οποτε και τωρα θα το παλεψουμε.....και θα βγουμε απ ολο αυτο το χαλι...θελω να παραμεινω αισιοδοξη γιατι πρεπει να πιστεψουμε οτι τα παιδια μας θα εχουν ενα σωστο μελλον....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο εμενα...την πιο μικρη σας εδω μεσα....εγω θα σας κανω να ζηλεψετε...επειδη περιμενω κοσμο(ερχετε η πεθερα μου μια βολτα) κανω ενα τελειο λαχταριστο παστιτσιο.....Κοριτσια κακα τα ψεμματα οι Ελληνες ειναι ο πιο ταλαιπωριμενος λαος κατα τη γνωμη μου οποτε και τωρα θα το παλεψουμε.....και θα βγουμε απ ολο αυτο το χαλι...θελω να παραμεινω αισιοδοξη γιατι πρεπει να πιστεψουμε οτι τα παιδια μας θα εχουν ενα σωστο μελλον....

το σχολιο σου Βινουλα μεχρι το παστιτσιο το αφηνω ασχολιαστο γτ σημερα θα πλυμμυρισω απο τα σαλια..

Μακαρι να βγουμε συντομα απο αυτο το οικονομικο τελμα γτ αρνουμαι να δεχθω οτι τοσα χρονια καποιοι εδωσαν ψυχη κ σωμα για ενα καλυτερο μελλον για να ξαναπεσουμε στα ιδια κ χειροτερα.. δυστυχως δεν χαιρομαι που ειμαι στο εξωτερικο,οπως καποιοι αλλοι αλλα παρακαλαω να φτιαξουν τα πραγματα εστω κ λιγο για να μαζεψουμε τα μπογαλακια μας κ να ερθουμε. Το μονο που με παρηγορει καπως ειναι οτι ο πνευματικος μου,μας εδωσε ευλογια να μεινουμε εδω γτ λεει αν ερθουμε θα πεινασουμε(δεν εχει κ αδικο)..

Ασχετο..μολις καθισα απο το μαζεμα των καλοκαιρινων ρουχων..εβγαλα τα χειμωνιατικα κ διαπιστωσα παλι πως δεν εχω ρουχα!!!!ξεπατωθηκα....!το μικρουλινι μου κοιμηθηκε κ σκεφτομαι να παω να κανω μπανακι γτ αυριο θα παμε στην πολη που θα μετακομισουμε γτ εχει Θεια Λειτουργια και το απογευμα εχουμε επισκεψεις οποτε δεν θα εχω χρονο..!!

Να περασετε ομορφα ο,τι κ αν κανετε!!!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an n λοικο ειναι να σου δωσει την ευχη του...εγω κοριτσια ευτυχως δεν θα χρειαστει να αγορασω κουνια σεντονακια κτλ γιατι θα μου τα δωσει η θεια μου που τα εχει απο τα δικα της....μονο το στρωμα θα αγορασω...μιλησα και μου ειπε οκ...ευτυχως γιατι ειναι και πολυ καλη(την πηρε το 2003) και τα εχει ολα που για να τα παρω ηθελα ενα σωρο λεφτα και δεν μου περισεβουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

An-n, εγώ έχω περιορισμό υδατανθράκων λόγο προδιάθεσης ζακχάρου!!!

Παλιά έπερνα το glucophage λόγω πολυκυστικών και τώρα που το έκοψα ανεβαίνει όταν δεν προσέξω!!!

Φοβάται και ο γιατρός μην κάνω διαβήτη κύησης!!! Με παρακολουθεί και Ενδοκρινολόγος. Κάνω μετρήσεις στο σπίτι με ένα μηχάνημα που έχω 4 φορές την ημέρα!!! το πρωί νηστική, 1 ώρα μετά το πρωινό, 1 ώρα μετά το μεσημεριανό και 1 ώρα μετά το βραδυνό!!! :shock::shock: Προς το παρόν τον ελέγχω μια χαρά!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n καλώς ήρθες κ από εμένα!είμαστε πολύ κοντά στα πητ,εγώ έχω πητ 3/2.Αχ κορίτσια τα οικονομικά κ εγώ προσπαθώ να μην τα σκέφτομαι καθότι άνεργη από όταν πήρα το πτυχίο μου,πάλι καλά που δουλεύει ο άντρας μου.Για κούνιες,καροτσάκια και καθισματάκια αυτοκινήτου ρίξτε μια ματιά στα κου-κου.Πήρα από εκεί και είναι οικονομικά κ πληρούν προδιαγραφές.Στις κούνιες προσέξτε τα κάγκελα να έχουν απόσταση <7cm,να μην υπάρχουν γωνίες,να είναι όλα στρογγυλεμένα και το στρώμα να μπαίνει σε 2 θέσεις ,στα καροτσάκια φρένα,ζώνες ασφαλείας κ τα μπρατσάκια από την πλάτη του καθίσματος να έχουν ύψος >10cm,κ στα καθισματάκια να έχουν τουλάχιστον 3 σημεία ασφαλείας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!Σημερα θα παμε στην πολη που θα μετακομισουμε να εκκλησιαστουμε!ποσο χαιρομαι!οταν κατι δεν το εχεις το εκτιμας απιστευτα πολυ...

Nικη αμαν βρε πουλακι μου,θα εισαι σε συνεχη εγρηγορση ε?ενα θετικο εχει αυτη η ιστορια..τα κιλα!δεν θα παρεις πολυ βαρος.να προσεχεις αν κ ηδη το κανεις!

Λενακαρα σ ευχαριστω πολυ!πολυ κοντα,πραγματικα!(κατι ασχετο..απο που εισαι?στην πολη που μεγαλωσα "κυκλοφορει" πολυ το επιθετο σου γι αυτο ρωταω. Γτ τα καγκελα πρεπει να εχουν 7 εκατοστα κενο μεταξυ τους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!!!!

επιτέλους έβρεξε, το βράδυ έγινε χαμός!!!

εύχομαι να περάσουμε καλά σήμερα.

niki και εγώ στο γιο μου μετά τον 6ο είχα ζάχαρο ανεβασμένο και έκανα διατροφή και τις μετρήσεις που λες 6 τη μέρα. Τρυπάς το δακτυλάκι σου ε? πάντως δεν είναι τόσο δύσκολο μην αγχώνεσαι , ρυθμίζεται και δεν επιρεάζει το μωρό.

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Ναι είναι λίγο ταλαιπωρία αυτό το τσίμπημα για να μετρηθώ αλλά δεν με πειράζει!!! ;) Κάνω διατροφή αλλά ευτχώς έχω και γαστρικό δακτύλιο γιατί παλιά είχα πολλά κιλά παραπανήσια και τώρα με βοηθάει απίστευτα!!!

Εγώ σήμερα έφτιαξα αρνάκι φρικασέ!!! Κοπιάστε!!!! :):)

Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!!!! :(|)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Πολύ φθινοπωρινός καιρός και σήμερα! Είχαμε ξεχάσει πως είναι το φθινόπωρο! Κορίτσια μου εγώ φτιάχνω κανελλόνια, είναι από τους λίγους τρόπους που μπορώ να φάω ευχάριστα κρέας. Τι πρόβλημα και αυτό! Πρέπει λίγο να το προσπαθήσω παραπάνω γιατί τρώω λίγο...... Όλο ψάχνω για αγγελίες και δεν βρίσκω τίποτα της προκοπής! Τέλος πάντων!

Φιλάκια-φιλάκια-φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τι κανετε???εγω καλα...σημερα κοριτσια μου δεν εχω καθολου ορεξη για φαγητο...οποτε ενα τοστ εχω φαει....αλλα δν πειραζει....κ εδω ο καιρος ειναι καπως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είστε όλες φοβερές μαγείρισσες!!! Κάθε φορά μου ανοίγετε την όρεξη...μάλλον μόνο εγώ δεν μαγειρεύω σ'αυτό το ποστ τελικά... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα συνεγκυουλες!πως ειστε?

Γυρισαμε αλλα κουραστηκαμε πολυ!την χασαμε τη λειτουργια τελικα γτ δεν ξεραμε τι ωρα τελειωνει. Μολις τελειωσα το μαγειρεμα.εφτιαξα κοτοπουλο κοκκινιστο με πατατες γιαχνι. Εκανα κ ενα κεικ αναμικτο,για να δουμε τι θα γινει.. :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ..Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΤΟ ΠΡΟΝΗΠΙΟ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΨΙΛΟΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ...Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΠΡΗΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΤΩΡΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου... τι κάνετε?? :):)

Εμείς σήμερα είμαστε πολύ καλά γιατί ο μπέμπης μας είναι πολύ ζωηρός!!! Πάει η κλωτσιά σύννεφο!!!

Σήμερα το μενού μου έχει αγκινάρες αυγολέμονο!!! Μου αρέσει πολύ!!! :-B:-B:-B:-B

Λοιπόν την επόμενη εβδομάδα θα πάω σο γιατρό μου να μου γράψει τις καθορισμένες εξετάσεις του μήνα και να δούμε το μπέμπη για λίγο γιατί στις 29 -30 θα πάω μια εκδρομούλα στην Βουλγαρία!!!! Να είμαστε σίγουροι!!!

Αυτά από μένα!!!

Φιλάκια στις κοιλίτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.... εμενα σταματησαν τωρα καποιες μερες να ειναι κινητικοι και αγχωνομαι λιγακι..

κατα τα αλλα ειμαστε καλα...

εχω παρει ενα κιλακι...

σημερα εφτιαξα φακες.. την φαγαμε με σαλατα σπανακιου και με φετα... τελεια.. μονο που ξερασα μετα...

ρε κοριτσια εχω γεμισει σπυρια... στην κορη μου το προσωπο μου ηταν χαρτι.. τωρα νιωθω σαν δεκαπενταχρονο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!

Ειστε καλα? Σημερα το κοριτσακι μου δεν ειχε παιδικο γτ ειχαν καποια συναντηση οι παιδαγωγοι και ετσι πηγαμε στο ραντεβου μας με τη μαια παρειτσα με το κοριτσακι μου.ολα καλα μου ειπε η μαια και μαλιστα μου ειπε οτι η φεριτινη μου ειναι τοσο τελεια που δεν χρειαζεται να παιρνω καν τον σιδηρο.Χαρηκα πολυ γτ μου προκαλει δυσκοιλιοτητα ο σιδηρος.

Τονιαχαν πας για το τριτο κοπελα μου?με το καλο!!ποτε αρχισες να νιωθεις τις κλωτσιτσες?σε ρωταω γτ εχω κ γω ενα κοριτσακι ηδη και παιζει ρολο λενε αν εχεις ηδη καποιο-α παιδακι-α για το ποσο νωρις θα νιωσεις το επομενο νινι. Εγω την ενιωσα πριν τις 15 εβδομαδες σε αυτη την εγκυμοσυνη και στην 1η κοντα στις 18.

Νικη μου μπραβο σου που τρως τις αγκιναρες ειναι πολυ υγιεινες.Εγω δεν τις τρωω. Με το καλο το ταξιδακι σας. Να ειστε προσεχτικοι στη Βουλγαρια γτ εχω ακουσει οτι ειναι λιγο επικινδυνα λογω φτωχειας.

Ελενι-σκ και γω εβγαλα ξαφνικα 2 μεγαλα σπυρια σαν καρουμπαλα ειναι και απορω το γτ.. υπομονη γτ οι ορμονες μας χορευουν πεντοζαλη αυτο το διαστημα!

Σας φιλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...