Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Φεβροαριου-Μαρτιου-Απριλιου 2013


Recommended Posts

καλημερα μανουλες!!να ερθω κ γω στην παρεα σας?ειμαι λιγο πιο προχωρημενη απο σας στις εβδομαδες εγκυμοσυνης βεβαια αν κ η μαια μου ειπε οτι εχω πητ ή 30-1 ή 2-2.. ευχομαι σε ολες μας με το καλο τα μωρακια μας!!!!υγεια πανω απ ολα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!!!!!!!!!!! Τι κάνουμε σήμερα; Νομίζω ότι είναι η πρώτη φορά που φθινοπωριάζει και μου αρέσει τόσο πολύ! Η ώρα να μην άλλαζε μόνο και όλα θα ήταν τέλεια.... με πιάνει μια μελαγχολία όταν αρχίζει και νυχτώνει νωρίς.... πφφφ.

Τόνια μου με το καλό να έρθει η ώρα της αυχενικής και καλά αποτελέσματα! Καλά έτσι και είναι κόρη θα γίνει χαμός στο σπίτι σας! Στα ώπα-ώπα θα την έχετε!

Κορίτσια τις τελευταίες μέρες ενώ δεν πεινάω, συνεχώς θέλω να τρώω... αυτό είναι που λένε "της εγκύου" ή από βαρεμάρα με πιάνει??????? Εσάς σας έχει ανοίξει η όρεξη, δηλαδή ΠΕΙΝΑΤΕ ή απλά έχετε λιγούρες;;;;;;; Σήμερα έχω 3 φαγητά και είμαι ικανή να φάω 3 πιάτα το μεσημέρι γιατί δεν θα μπορώ να διαλέξω :lol::lol::lol::lol: Έχω φασολάδα από προχθές, από εχτές μπριζόλες με πατάτες στο φούρνο και μου έφερε και ο πατέρας μου (δεν ξέρω πώς θα σας ακουστεί γιατί δεν το έχω ακούσει από άλλους σαν φαγητό... ελπίζω να μην σαν ανακατέψω...) κοφτό μακαρονάκι με τζατζίκι! Αχχχχ τα σκέφτομαι όλα και μου τρέχουν τα σάλια........!

Γιατρό έχω στις 24 αλλά όπως η ζωή μας έχει δείξει..... περνάει ο καιρός! :D Εδώ έχω ήδη αρχίσει να ενθουσιάζομαι με την ΄β επιπέδου που έχω ραντεβού στις 11/10. Πλέον είναι λιγότερο από μήνας και σκέφτομαι ότι πρώτα ο Θεός καλά να' μαστε θα απολαύσουμε το μωράκι μας αρκετή ώρα, θα βλέπουμε ποδαράκια, χεράκια κτλ κτλ κτλ! Εγώ που πάω στο Ιασώ θα μου την κάνει ο Κούρτης για τον οποίο έχω ακούσει πααααρα πολύ καλά σχόλια. Προς Θεού δεν λέω ότι οι άλλοι δεν είναι καλοί αλλά για αυτόν μου έχουν πει γενικά. Και η αδελφή μου που γέννησε στο Έλενα στον Κούρτη πήγαινε (στο ιατρείο του όμως). Είναι λέει τόσο ψείρας και υπομονετικός στη δουλειά του αλλά και άνθρωπος!

Θέλω πάρα πολύ να βάλω το πινακάκι σαν τικεράκι αλλά πώς γίνεται αυτό????????????????????????????? Να σκεφτείτε ότι και το τικεράκι της εγκυμοσύνης μου το κάνω κάθε φορά copy - paste 8-} Δώστε μου τα φώτα σας!!!

Πω πω λογοδοιάρροια με έπιασε.... αφού με κούρασα! :lol::lol::lol::lol: Δεν έρχεστε για κανά καφέ;;;;;;

Περιμένω τα νεάκια σας κορίτσια μου!

preg.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Τάνια!!!!!!!!!!!!!! Τώρα δεν θα μπερδευόμαστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αn-n καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!!!!!!!

Έχεις δει φαντάζομαι τι είναι το μπεμπέ αν πεις αγόρι θα αποτρελαθώ :roll::roll::roll::roll:

Τάνια όλα τα έχω ακούσει αλλά μακαρονάκι με τζατζίκι πρώτη φορά το ακούω :lol::lol:

Βέβαια περί ορέξεως τι να πώ και εγώ τρώω κάτι κουλά :lol::lol::lol::lol:

Εγώ έφτιαξα πρωί πρωί μπριζόλες με πατάτες στον φούρνο γιαμι γιαμι!!!!!!!!!!

Μην λέτε για ορέξεις γιατί μάλλον πήρα ακόμα ένα κιλό και ποιος τον ακούει τον γιατρό :lol:

Πριν από λίγο έφαγα ένα τοστ και ήταν σαν να έφαγα αέρα :lol::lol::lol:

10 τοστ ήθελα τώρα

Μην σας πω τι έφαγα χθες το βράδυ.....

Στην αρχή έφαγα μια σαλάτα με πατάτες τηγανητές και τυρί τριμένο :lol::lol::lol: και ψωμάκι εννοείται

Μετά ήπια 2 ποτήρια γάλα

Πιο μετά έφαγα ένα μήλο στο καπάκι μια μπανάνα και μετά ένα σακουλάκι φουντούνια

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως σας βρηκα Ανδριανα!! ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα!! ναι εχω δει!!!ειναι κοριτσακιιιιι!!!Λοιπον να σας συστηθω κανονικα κ γω! ειμαι η Αναστασια ειμαι οπτικος ,εχω ηδη ενα κοριτσακι 2 ετων και ενος μηνος και μπηκα στον 5ο μηνα αισιως!!τη δευτερα που μας περασε καναμε την β' επιπεδου και ειδαμε οτι εχουμε κοριτσακι για 2η φορα!ειμαι τρισευτυχισμενη γτ εχω ιδιαιτερη αδυναμια στα κοριτσακια!τον αντρα μου τον λενε Νικο και ειναι παιδιατρος με υποειδικοτητα στην παιδοαλλεργιολογια. Μενουμε πια στη Σουηδια(επιζω οχι για πολυ ακομα).. θελω κ γω να βαλω τικερακι αλλα δεν θυμαμαι πως μπαινει..στην 1η εγκυμοσυνη τα ειχα καταφερει πολυ καλα αλλα σε αυτην δεν το πολυ το χω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΟΛΑ ΑΝΘΗΡΑ!!!Τελικα ολα πηγανε καλα στο γιατρο!!!Οι εξετασεις τελειες,το παιδακι μου τελεια,μεγαλωνει φυσιολογικα!Ο γιατρος μου ειπε οτι θα το νοιωσω σε 3 εβδομαδες περιπου!!!Το επομενο ραντεβου μας ειναι 10/10 και τελικα κοριτσια οντως πρεπει να ειναι αγορο χρονια γιατι απο οτι φενεται μαλλον αγορι ειναι τελικα και το δικο μου!!!Πηραμε και κανα δυο κιλακια αλλα ενταξει προς το παρον καλα ειμαι στα κιλα μου ειπε ο γιατρος!Προσπαθω να προσεχω..μου εχει ανοιξει λιγο η ορεξη αλλα προσπαθω!!!Αντριαννα μου χαχαχα τι επαθες;;;Σου ανοιξε η ορεξη;;;;χαχαχα!!!Καλε αν συνεχισεις να τρως ετσι δεν θα χωρας απο τις πορτες!!!χαχαχα!!!Τα λεω για να τα ακουω και εγω και να προσεχω!!! an-n μου καλως ηρθες στην παρεα μας!!!Ευχομαι και εσυ με το καλο και επιτελους και ενα κοριτσακι!!!!Μπραβο!!!!Εμεις ακομα δεν ψαχνομαστε για πραγματα του μωρου!Θα μας δωσουν πολλα και συγγενεις και φιλοι..Αφηστε τα δεν θελω να ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ...Πολλα εξοδα μαζευτηκανε γιατι πρεπει να μετακομισουμε κιολας σε λιγο καιρο γιατι δεν θα μας χωραει πλεον το σπιτι που ειμαστε τωρα!!!!Απο τη μια τα σκεφτομαι και αγχωνομαι και απο την αλλη χαιρομαι για το μωρο μου!!!Ευχομαι να εχουμε την υγεια μας,τη δουλεια μας και πιστευω ολα να γινουνε σιγα σιγα!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως σας βρηκα Ανδριανα!! ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα!! ναι εχω δει!!!ειναι κοριτσακιιιιι!!!Λοιπον να σας συστηθω κανονικα κ γω! ειμαι η Αναστασια ειμαι οπτικος ,εχω ηδη ενα κοριτσακι 2 ετων και ενος μηνος και μπηκα στον 5ο μηνα αισιως!!τη δευτερα που μας περασε καναμε την β' επιπεδου και ειδαμε οτι εχουμε κοριτσακι για 2η φορα!ειμαι τρισευτυχισμενη γτ εχω ιδιαιτερη αδυναμια στα κοριτσακια!τον αντρα μου τον λενε Νικο και ειναι παιδιατρος με υποειδικοτητα στην παιδοαλλεργιολογια. Μενουμε πια στη Σουηδια(επιζω οχι για πολυ ακομα).. θελω κ γω να βαλω τικερακι αλλα δεν θυμαμαι πως μπαινει..στην 1η εγκυμοσυνη τα ειχα καταφερει πολυ καλα αλλα σε αυτην δεν το πολυ το χω...

Εισαι τυχερη an-n μου και εγω κοριτσακι ηθελα αλλα μου ετυχε αγορακι τελικα!!!Παντα νομιζα οτι θα κανω κοριτσι και καπως μου ηρθε με το αγορι η αληθεια ειναι!!!Προσπαθω να συνηθισω στην ιδεα!!!Να ειναι καλα ομως και δεν πειραζει!!!!Εγω τα αγαπαω ολα τα παιδακια και θελω να εχουν τυχη και υγεια!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καντυ-Καντυ σ ευχαριστω πολυ!!! ειναι η πρωτη σου εγκυμοσυνη?ρωταω γτ στην πρωτη εγκυμοσυνη παντοτε αργουμε να νιωσουμε το μωρο μας σε σχεση με την πρωτη.εγω στην 1η το ενιωσα κοντα στην 18η εβδ.και στη 2η πριν την 15η εβδομαδα.Κ εμεις εχουμε μετακομιση αρχες νοεμβρη και οσο σκεφτομαι τι με περιμενει απο ετοιμασιες κ πακεταρισματα ψιλοφρικαρω αλλα πρεπει να γινουν οποτε υπομονη...

Σε καταλαβαινω λιγο με το σοκ σου γτ κ γω ενω τα λατρευω τα παιδακια με τ αγορακια δεν ξερω νομιζω πως δεν ξερω πως να τα χειριστω.. ειμαι πολυ του φρου φρου και τις κορδελιτσας και ειχα ενα φοβο σε αυτο αν μου εδινε ο Θεος αγορακι. Βεβαια οταν ερθει εκεινη η ωρα ξερεις τελεια πως να χειριστεις το παιδι σου δεν το συζητω.. υγεια να εχουν ολα τα παιδακια αυτο εχει σημασια μονο.. θα προσπαθησουμε στο 3 για το αγορι(επειδη το θελει ο αντρας μου πιο πολυ δλδ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου...τι κανετε????an-n καλως μας ηρθες....εγω κοριτσια πηρα μισο κιλο και τωρα εχω αρχισει και τρωω κανονικα...αλλα προσεχω πολυ για να μην ξεφυγο...Ανδριανα μου εφαγες για τα καλα λεμε....χαχαχαχα.εγω εχω φασολαδα απο χτες...το ειχα πεθιμισει αυτο το φαγητο...χτες δυσκολευτικα να κοιμηθω γιατι εφαγα αργα....και εγω μαλλον θα ρωτησω καμια θεια μου αν εχει τιποτα που εκαναν πριν 5-6 χρρονια παιδακια...παντως νιωθω τελεια που βγαινω εστω και τοσο εξω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες Αναστασία μου! Με το καλό και η 2η κόρη! Κάντυ μου συγχαρητήρια... ώρα να χαλαρώνουμε λίγο! Πω πω και εγώ έφαγα πριν από λίγο και έχω σκάσει! Πραγματικά κάθε μέρα αισθάνομαι και πιο φούσκα... χαχαχα! Δεν έχω ακόμα ακούσει το μωράκι μου ή το χω ακούσει και δεν το έχω καταλάβει, τι να πω! Ανυπομονώ! Binoula μου μισό κιλό = κανένα κιλό! Ψάχνομε και εμείς σπίτι να μετακομίσουμε... μας βλέπω με την κοιλιά τούρλα να κάνουμε την μετακόμιση γιατί ως τώρα δεν έχουμε βρει τίποτα αξιόλογο. Αλήθεια κάθε πότε ζυγίζεστε; Εγώ έχω αποφασίσει και ανεβαίνω στη ζυγαριά κάθε Δευτέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως σας βρηκα Ανδριανα!! ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα!! ναι εχω δει!!!ειναι κοριτσακιιιιι!!!Λοιπον να σας συστηθω κανονικα κ γω! ειμαι η Αναστασια ειμαι οπτικος ,εχω ηδη ενα κοριτσακι 2 ετων και ενος μηνος και μπηκα στον 5ο μηνα αισιως!!τη δευτερα που μας περασε καναμε την β' επιπεδου και ειδαμε οτι εχουμε κοριτσακι για 2η φορα!ειμαι τρισευτυχισμενη γτ εχω ιδιαιτερη αδυναμια στα κοριτσακια!τον αντρα μου τον λενε Νικο και ειναι παιδιατρος με υποειδικοτητα στην παιδοαλλεργιολογια. Μενουμε πια στη Σουηδια(επιζω οχι για πολυ ακομα).. θελω κ γω να βαλω τικερακι αλλα δεν θυμαμαι πως μπαινει..στην 1η εγκυμοσυνη τα ειχα καταφερει πολυ καλα αλλα σε αυτην δεν το πολυ το χω...

Με Καταλαβαινεις απολυτα an-n μου και εγω τις ιδιες φοβιες εχω..ΜΕγαλωσαμε και με πολλα κοριτσια στον οικογενειακο μου περιγυρο και ισως συνηθισα τι να πω..;;;Ολα καλα ομως δεν πειραζει!!!!Να και κατι καινουριο!Ειναι το πρωτο μου παιδακι!Τι εγινε ρε κοριτσια;;Ολοι μετακομιζουμε;Γιατι και εμεις ψαχνουμε σπιτι γιατι αυτο που ειμαστε τωρα δεν μας χωραει και τους 3 οποτε πρεπει να φυγουμε πριν αρχισω και εγω να φουσκωνω..εσεις ειστε Αθηνα;;;Σε ποιες περιοχες ψαχνετε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ ολες ομορφες συνεγκυουλες για το καλωσορισμα!

Binoula μου υπερβαρη θεωρεισαι με το μισο κιλο που εβαλες.. :lol::lol::lol:

Τανια μου εγω ζυγιζομαι καθε μερα αλλα οχι απο ψυχωση αλλα απο περιεργεια.ειμαι 20 εβδομαδων κ εχω παρει 2,5 κιλα.ελπιζω να μην παρω πολλα στην πορεια γτ στην πρωτη ειχα παρει 13 κιλα και λογω θηλασμου αργησα πολυ να χασω τα 3 τελευταια κιλα.

Καντυ-καντυ μου σε καταλαβαινω κοπελα μου απολυτα..θα εχει κ τη μαγεια του ομως γτ θα ζησεις κατι το τελειως διαφορετικο κ θα σε τρελανει το παλικαρακι σου..συνηθως ετσι γινεται..οι μανουλες "σκοτωνουν" για τους γιους τους!

Εμεις αγορασαμε σπιτι στην Uppsala(Σουηδια) και μπαινουμε τον νοεμβρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγω καθε μερα αλλα απο περιεργεια το εκανα και πριν την εγκυμοσυνη....Και εγω εχω αρχισει να ψαχνω για σπιτι γιατι αυτο που ειμαι τωρα ειναι μικρο(ενα υπνοδωματιο,μικρη κουζινα,μπανιο και σαλονι...) και δεν βολευει αλλα εχει και μεγαλο ενοικιο...350 ευρω...οποτε δεν συμφερει κιολας....Αλλα δυσκολα τα πραγματα....φοβαμαι ολο το θεμα της μετακομισης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοιλίτσες μου!!! Τι κάνετε???

Εγώ προς το παρόν μια χαρά!!!

Έκανα βέβαια σήμερα κάτι ψιλοδουλτσες και κουράστικα!!!!

ΚΑΝΤΥ- ΚΑΝΤΥ με το καλό κορίτσι μου... είδες που όλα πήγαν κατ΄ ευχήν??? Εύχομαι όλα να πάνε καλά μέχρι το τέλος!!! :D :D :D

An-n καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Με το καλό το κοριτσάκι σου να έρθει... να χαίρεσαι και την υπόλοιπη οικογένεια!!! Εγώ είμαι στην 19η εβδομάδα με ΠΗΤ 13-02

Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπέρα σας!!!

Δεν σας πετυχαινω ώρες που είστε μέσα και χτες δεν ειχα καθολου ιντερνετ...εχω ενα θεματακι με το μοντεμ. Εκανα πάλι αυχαινικη και αυτός ο γιατρος μου είπε 99,9% κορίτσι!!!!! :D:D:D Οποτε δεν νομιζω να αλλαξει...

Τάνια και γω στο Κούρτη πάω για αυτά τα υπερηχογραφήματα ειναι πραγματικά η ειδικοτητα του!

Αναστασία καλωσορισες στη παρεα και με το καλό το κοριτσακι σου!!

Ρια σε καταλαβαινω και εγω τοση λαιμαργια...ολη μερα τρεχω νυστικη πανω κατω στη δουλεια και γυρναω σπιτι και πεφτω με τα μουτρα στο φαϊ!!! :| .

Μου λειπει και το αγορακι μου...Με πηρε στο τηλεφωνο σημερα και με ρωταγε " Μαμα σου ελειψα;; εμενα μου ελειψες! Σάγαπω"!!! :P:P Τα λέει και ωραια ο ατιμος..η μανα μου τον βάζεις βεβαια αλα ειναι παρλαπιπας απο μικρος!!!

Σας έπρηξα!! Φιλάκια πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφες εγκυουλες μου!πως ξημερωσατε σημερα? Εγω πηγα τη μπουμπουκιτσα μου στον παιδικο με βαρια καρδια γτ δεν ηθελε πολυ να παει. Εχω ομως κατι εξωτερικες δουλιτσες σε υπηρεσιες και αναγκαστικα πρεπει να παω μονη μου,βρεχει κιολας.. εκανα το φαγακι μου,εφαγα το πρωινο μου κ μπηκα να σας πω μια γλυκια καλημερα!

Βινουλα γτ φοβασαι τη μετακομιση?

Νικι ειμαστε πολυ κοντα μια εβδομαδα σχεδον διαφορα.με το καλο κοριτσακι μου και σε σενα!!!

Jovi ευχαριστω πολυ και σε σενα με το καλο η προγκιπισσα σου!!!αντε να μαζευομαστε οι κοριτσομανες..χαχα

Τανια μου κ δω φθινοπωρινοτατη ξημερωσε η μερα..συκεκριμενα με βροχη και 9,5 βαθμους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εδώ Αναστασία μου σήμερα έχει πολύ συννεφιά και βροχούλα. Όχι πολύ βροχή εδώ που είμαι εγώ στην Αθήνα αλλά γενικά φαίνεται ότι θα ρίξει πράμα! Έτσι λέει θα μας πάω όλο το ΣΚ. Τι καλό μαγείρεψες; Εγώ έχω αναρρωτική από τον γιατρό μου έως τις 17/10 λόγω μιας αποκόλλησης που είχα νωρίτερα οπότε είμαι σπίτι και γενικά έχω αρχίσει να βαριέμαι...... Διάφορες μανούλες όμως μου είπανε να μην λέω βλακείες και να το απολαύσω γιατί όταν με το καλώ γεννήσω το μωράκι μου θα αργήσω να ξαναπώ αυτή τη λέξη... :lol::lol::lol::lol: Πρέπει να έχουν τα δίκια τους! χαχα.

Λοιπόν όσον αφορά το τικεράκι και εγώ το βρήκα τυχαία εχτές. Μάλλον θα υπάρχει πιο ορθόδοξος τρόπος αλλά εγώ έτσι έλυσα το μυστήριο... :D Έχουμε και λέμε,

Όταν γράψεις το ποστάκι σου πατάς "Προεπισκόπηση"

Στην οθόνη που θα σε βγάλει θα φαίνεται η προεπισκόπηση του post σου, από πάνω το όνομα του φόρουμ "Μωρακια Φεβροαριου-Μαρτιου-Απριλιου 2013" και ακριβώς από πάνω έχει το "Πίνακας Ελέγχου Μέλους"

Πατάς λοιπόν το "Πίνακας Ελέγχου Μέλους"

Θα σε βγάλει σε οθόνη που θα έχει 3 tabs. Εσύ επιλέγεις το "Προφίλ"

Αυτόματα μετά θα σε βγάλει στο "Επεξεργασία Υπογραφής"

Ό,τι βάλεις εκεί θα εμφανίζεται αυτόματα κάθε φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tανια μου μαγειρεψα φακες λογω της ημερας . Εσυ? Να προσεχεις πολυ απο δω και περα και οντως απολαυσε την ξεκουραση σου γτ μετα σε-μας περιμενει λιγο τρεξιμο με τα μωρακια μας. :o:lol::lol::lol:

Ευχαριστω πολυ για την καθοδηγιση αν κ δεν εχω καταλαβει τι πρεπει να βαλω μεσα στο κουτακι εκεινο για να πατησω μετα υποβολη και να εμφανιζεται καθε φορα που ποσταρω κατι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και καλο φθινωπορο να εχουμε....με βροχη ξεκινησε η μερα μου σημερα...εγω εκανα μπριζολες με πατατες στο φουρνο και μολις τσιμισα.... αν ν τη φοβαμαι γιατι εχει πολυ τρεξιμο και μετα απο ολο το ζορι με την αποκοληση που περασα ειναι το τελευταιο που θα ηθελα να κανω αλλα πρεπει να γινει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ μπριζόλες ετοίμασα! Επίσης Binoula και εγώ το ίδιο θέμα θα έχω με την μετακόμιση για αυτό το μόνο σίγουρο είναι ότι θα ταλαιπωρήσουμε τους δικούς μας αλλά εμείς πρέπει να κάνουμε το σχεδόν ΤΙΠΟΤΑ. Ούτε κουβάλημα, ούτε τέντωμα να βάζουμε πράγματα, ούτε σκιψιματα και καθαρίσματα! Εύχομαι να έχεις βοηθειούλα από κάπου για να μην ζοριστεί μόνο ο άνδρας σου. Και εγώ θα αισθάνομαι άσχημα αλλά δεν φταίμε εμείς που είχαμε την περιπετειούλα με την αποκόλληση.... πρέπει να προσέξουμε πάρα πολύ! Άσε που εκτός από το ότι θα αισθάνομαι άσχημα που δεν θα κάνω σχεδόν τίποτα θα ήθελα να μετέχω περισσότερο από ψώνιο! Πάντα με ενθουσιάζει η ιδέα του καινούριου σπιτικού και θέλω να το φτιάξω, να το προσέξω καταλαβαίνεις! Εμάς μας χωράει το σπίτι αλλά ψάχνουμε για κάτι πιο οικονομικό και με λιγότερη φασαρία γιατί είναι σε σχετικά κεντρικό δρόμο και τώρα που κάθομαι σπίτι έχει γίνει το κεφάλι μου καζάνι! Φαντάσου το μωράκι μας!

Λοιπόν Αναστασία το tickeraki μου εγώ το έφτιαξα στο http://www.tickerfactory.com/ezticker/t ... ker_type=1 Ακολουθείς τις οδηγίες και στο τέλος σου βγάζει ένα url εάν δεν κάνω λάθος. Το αντιγράφεις εκεί που λέγαμε νωρίτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου :)

Τι κάνετε φουσκώνουν οι κοιλίτσες????? :-B

Εγώ σήμερα έφτιαξα χταπόδι με κοφτό μακαρονάκι λόγω τς νηστείας!!!

Ναι Αναστασία μου είμαστε σχεδόν στην ίδια ημερομηνία!! Πότε είχες τελευταία περίοδο??? Εγώ 09/05!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tanya1979 τανια μου εγω ελπιζω να μπορεσει κανενας να βαλει ενα χερακι γιατι αλλιως δεν γινεται...εγω σπιτι αλλαζω για πολλους λογους...οικονομικοτερο,μεγαλυτερο και λιγο πιο εξω αν κ δεν εχει ιδιαιτερη φασαρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΟΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!Και εδω στο Ν.Ηρακλειο-Αττικης μια συννεφια και μια λιγο ηλιο..Εχει και την υγρασια του!!!Και εγω αυτο σκεφτομαι κοριτσια μου!!!Την κουραση της μετακομισης!!!Και εγω θα φερω οποιον μπορω ..φιλους συγγενεις κτλ..!!!Ελπιζω να καταφερω να μαζεψω κοσμο να βοηθησει!!!Μου εχουν πει ηδη καποιοι απο τωρα!!!Μακαρι!!!!Αλλα εγω σκεφτομαι και τα χρηματα της μετακομισης και τα ενοικια...μετα τα λεφτα της γεννας κτλ κτλ..πολλα μαζευτηκανε ρε κοριτσια!!!Πωπωπω!!!Ελεος!!!Μερικες φορες δεν θελω να τα σκεφτομαι αγχωνομαι!!!!"ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΡΗ"..Που λενε και στην ελληνικη ταινια!!! :lol::lol: Και απο την αλλη τα πραγματα ολο και χειροτερευουν με την κριση!!!!Αμαν!!!!Καλο σαββατοκυριακο..Φιλακια σε ολες!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...