Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Φεβροαριου-Μαρτιου-Απριλιου 2013


Recommended Posts

Ελένη μου τα άλλαξε αυτός που μου έκανε την αυχενική :lol::lol::lol: αλλά δεν μου είπε ότι είναι σίγουρο.

Πάνω από όλα εννοείται ότι θέλω να είναι καλά!!!!!!!!!

Απλά είναι ωραίο να ξέρεις και τι είναι για να κάνεις και όνειρα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα κορίτσια μου.... τι κάνετε???????? :D:D

Καλέ γέμισε ο τόπος άντρες!!! :lol::lol:

Tanya, δεν ένιωσα αυτό το σφίξημο στην κοιλιά... ήταν καθαρά κάτι σαν να έπιασα εξόγκομα!!!!! :shock::shock:

Ανδριάνα μπράβο για την αυχενική είδες όλα καλά πήγαν!!! :D

Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια και απο μενα! Ρια βαλε ένα ερωτηματικο στα δικα μας φυλα γιατι δεν μας βλεπω καλα.... :) χαχαχαχα!!!! :lol::lol::lol: Μη μας τα αλλάζουν συνεχεια!! Εγω σπιτι σημερα περασα μια γαστρεντεριτιδα...αλλα ευτυχως ειμαι καλυτερα τωρα!! Λιγο εξαντλημένη και εχω και τα γενεθλια μου....κλαψ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο εμενα!!!με την ρια γνωριζομαστε :D

λοιπον εγω περιμενω το τριτο μου μωρακι εχω ηδη 2 αγορακια οποτε λεμε τωρα μπας κ πιασαμε την κορη!!

Πητ εχω μεταξυ 4-7 απριλιου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ...

βινουλα πολυ χαρηκα που τελικα το μωρο ειναι το φυλο που θες... αλλα πιστεψε με και το αντιθετο να ηταν παλι θα το λατρευες σαν τρελη...

στην κορη μου ο γιατρος και ολοι οι υπολοιποι μου ειχαν πει οτι θα κανω αγορι και ειχα δεθει με την ιδεα... μου αρεσε που θα ειχα γιο... στην β επιπεδου ομως που ειπαν οτι ειναι κοριτσακι... τα επαιξα... μου ηρθε ο ουρανος σφοντυλι... κι ομως το κορακλακι μου δεν το αλλαζω με τιποτα.... και μην σου πω οτι ηθελα και τα διδυμα να ειναι κοριτσακια... αλλα γερα να ειναι και οτι θελει ας ειναι....

βρε ρια, εσυ δεν ελεγες οτι ειχες αγορακι???? στο αλλαξε ο γιατρος????? μια χαρα θα ειναι η κορη σου με την αδερφουλα..... θα δεις οτι θα χαρει πολυ.....

η δικια μου κορη θελει λεει να δωσουμε το αγολακι που ειναι στην κοιλια μου και να παλουμε αλλο ενα κολιτσακι..... :lol::lol::lol:

την δευτερα παω στον γιατρο εγω.... δεν σας κρυβω οτι με εχει πιασει αγχος γιατι εχω να τα δω 3 εβδομαδες.....

To ιδιο επαθα και εγω ...στην αρχη μου ειπανε για κοριτσι 80% και ολοι μου ελεγαν για κορη και το ειχα πιστεψει!Μετα στην αυχενικη μου λενε 90% αγορι και λεω κατσε να περιμενω λιγο ακομα μην μου πουνε παλι αλλα μετα..χαχαχα!!! :lol::lol: Στις 12/9 θα ξαναπαω να με δει οποτε...ας περιμενουμε λιγο να σιγουρευτουμε!!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jovi, Χρόνια πολλά κοριτσάκι μου να τα 100σεις και με το καλό το μωρό!!!!

τονιαχαν, καλώς μας ήρθες!!!! Με το καλό το 3ο μωράκι σου να χαίρεσαι και τους άντρες σου!! Γερό να ναι και ότι να ναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια και απο μενα! Ρια βαλε ένα ερωτηματικο στα δικα μας φυλα γιατι δεν μας βλεπω καλα.... :) χαχαχαχα!!!! :lol::lol::lol: Μη μας τα αλλάζουν συνεχεια!! Εγω σπιτι σημερα περασα μια γαστρεντεριτιδα...αλλα ευτυχως ειμαι καλυτερα τωρα!! Λιγο εξαντλημένη και εχω και τα γενεθλια μου....κλαψ!

Χρονια πολλα κοριτσι μου να τα εκατοστησεις και με το καλο το μωρακι σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια και απο μενα! Ρια βαλε ένα ερωτηματικο στα δικα μας φυλα γιατι δεν μας βλεπω καλα.... :) χαχαχαχα!!!! :lol::lol::lol: Μη μας τα αλλάζουν συνεχεια!! Εγω σπιτι σημερα περασα μια γαστρεντεριτιδα...αλλα ευτυχως ειμαι καλυτερα τωρα!! Λιγο εξαντλημένη και εχω και τα γενεθλια μου....κλαψ!

JOVI μου χρονια πολλα οτι επιθυμεις!!!!Να τα εκατοστησεις και με το καλο το μωρακι σου!!!!Περαστικουλια και καλα να περασεις αποψε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τελειααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Με το καλο ο παιδαρος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αχ......ζηλευω...εγω εμεινα μονο που δεν ξερω ακομα τι ειναι...... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!!!!!!

Sorry για την αναμονή αλλά εχθές ήμουν λιώμα!!!!!!!!!!!

Αν σας πω θα τρελαθείτε!!!!!!!!!

Οι μετρήσεις όλες τέλειες το μήκος του είναι 67,5 mm έχει μεγαλώσει πολύ από την τελευταία φορά το είδαμε και πάλι είναι μια εβδομάδα μπροστά στις μετρήσεις.

Μας έκανε ο γιατρός άνω κάτω δεν ξέρει λέει να μας πει αν είναι αγόρι :roll::roll::roll::roll:

Εν το μεταξύ το μωρό ήταν όλη την ώρα γυρισμένο πλάτη και μας λέει εγώ το λέω το κορίτσι αλλά σε αυτήν την ηλικία είναι δύσκολη η διάγνωση :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

'Αντε τώρα να περιμένω μέχρι τις 18 για να δούμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στην Ανδριάνα δεν έχω πει τίποτα γιατί θα το τρελάνουμε το παιδί.

Βινούλα μπράβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αλλά φιλική συμβουλή μην πέσεις με τα μούτρα στις δουλειές σιγά σιγά ;)

Γιατί έτσι έκανα και εγώ και με ξαναέβαζε στο κρεβάτι :(

Αυτά που λέτε τα νέα μου!!!!!!!!!!!!!

Τάνια και εγώ ακόμα τους μπερδέυω τους μήνες και αν με ρωτάνε και τους λέω πχ είμαι στην 12η εβδομάδα με κοιτάνε σαν εξωγήινο :lol::lol::lol::lol:

Μπραβο!!Ολα καλα!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σε όλες τις μέλλουσες μανούλες , είτε για πρώτη είτε για δεύτερη φορά.

Εύχομαι να έχουμε τελειόμηνες εγκυμοσήνες και γερά μωράκια!!!

εγώ είμαι έγκυος στο δέυτερο παιδάκι μου, έχω πητ 28/04 αλλά λόγω καισαρικής θα γεννήσω περίπου 15/04.

Λοιπόν κορίτσια όσον αφορά τους μήνες τις εγκυμοσύνης να ξέρετε ότι ότι πητ έχετε τότε αλλάζετε μήνα. Πχ με πητ 07/04 κάποια σήμερα 07/09 κλείνει το 2ο και μπαίνει στο 3ο.

Αν έχεις πητ 10/03 στις 10/09 κλέινεις το 3ο κτλ

οι εβδαομάδες μπερδεύουν τους άλλους, η γιαγιά μου σιγά μην υπολογίζει εβδομάδες.

Με το καλό και πάλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σε όλες τις μέλλουσες μανούλες , είτε για πρώτη είτε για δεύτερη φορά.

Εύχομαι να έχουμε τελειόμηνες εγκυμοσήνες και γερά μωράκια!!!

εγώ είμαι έγκυος στο δέυτερο παιδάκι μου, έχω πητ 28/04 αλλά λόγω καισαρικής θα γεννήσω περίπου 15/04.

Λοιπόν κορίτσια όσον αφορά τους μήνες τις εγκυμοσύνης να ξέρετε ότι ότι πητ έχετε τότε αλλάζετε μήνα. Πχ με πητ 07/04 κάποια σήμερα 07/09 κλείνει το 2ο και μπαίνει στο 3ο.

Αν έχεις πητ 10/03 στις 10/09 κλέινεις το 3ο κτλ

οι εβδαομάδες μπερδεύουν τους άλλους, η γιαγιά μου σιγά μην υπολογίζει εβδομάδες.

Με το καλό και πάλι!!!

Κοννα μου ευτυχως που το εξηγεις γιατι εγω τουλαχιστον καθε φορα πρεπει να ρωταω η να υπολγιζω...αρα εγω που εχω πητ 4-3 τωρα εχω κλεισει τον τριτο και εχω μπει στον τεταρτο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ για τις ευχές σας!! Με το καλό σε όλες τα μωράκια μας!!! Ακόμα δυστυχώς δεν εχω συνέλθει τελείως και δεν εσβησα τα κερακια μου.. :cry::cry: Τη πάτησα για τα καλά με την ιωση... ελπίζω να μην το εχω ταλαιπωρήσει πολύ το μωρό...Φιλάκια!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ για τις ευχές σας!! Με το καλό σε όλες τα μωράκια μας!!! Ακόμα δυστυχώς δεν εχω συνέλθει τελείως και δεν εσβησα τα κερακια μου.. :cry::cry: Τη πάτησα για τα καλά με την ιωση... ελπίζω να μην το εχω ταλαιπωρήσει πολύ το μωρό...Φιλάκια!! :-*

Περαστηκα κοριτσακη μου...μακαρι να εισαι καλυτερα αυριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοννα μου ευτυχως που το εξηγεις γιατι εγω τουλαχιστον καθε φορα πρεπει να ρωταω η να υπολγιζω...αρα εγω που εχω πητ 4-3 τωρα εχω κλεισει τον τριτο και εχω μπει στον τεταρτο???

BINOULA μου αφου εχεις πητ 4/3 τοτε καθε 4 του μηνα αλλαζεις τον μηνα σου!!!!Τωρα μπηκες στον 4ο!!!Αλλα γιατι το ποστακι που εχεις βαλει γραφει πητ 5/3;;;;Το εχεις προσεξει;;;Παντως μαζι ειμαστε!!!Και εγω πητ 4/3 εχω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το εχω προσεξει...κοριτσια εχω απο χτες το βραδυ τρομερο πονοκεφαλο...δεν ξερω τι κανω...

Ο Γιατρος μου,μου ειπε επειδη οι πονοκεφαλοι ειναι συχνοι στην περιοδο της εγκυμοσυνης μπορω να παιρνω depon ακομα και δυο μαζι δεν πειραζουν καθολου το εμβρυο!!!!Ετυχε 1 με 2 φορες να παρω γιατι ειχα και εγω τρομερο πονοκεφαλο..εκανα,εκανα υπομονη πολλες ωρες και δεν περναγε με τιποτα οποτε αναγκαστηκα να παρω!!!!Ο γιατρος σου δεν στο ειπε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε??

ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ εγώ έχω ΠΗΤ 13/2 πότε σε ποιό μήνα είμαι δηλαδή????

Εγώ πάντως έχω καταμπερδευτεί!!!! :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια!! Καλή Κυριακη!Τι κάνετε;; Εμένα μου πέρασε ευτυχως...Το μόνο καλό είναι οτί είμαι όσα κιλά ήμουν πριν μείνω έγκυος!!!Εγω δηλαδη θελω ακομα μια βδομαδα για να μπω στο 4ο και ελπίζω να αλλάξω τρίμηνο μπας και φύγουν κάτι μικρά σπυράκια που εχω βγαλει στο προσωπο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε??

ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ εγώ έχω ΠΗΤ 13/2 πότε σε ποιό μήνα είμαι δηλαδή????

Εγώ πάντως έχω καταμπερδευτεί!!!! :?:?:?:?

Νiki μου καθε 13 του μηνος θα αλλαζεις μηνα..Λογικα στις 13/9 κλεινεις τον 4ο και μπαινεις στον 5ο..Πες μου ομως ποια ημερομηνια ηταν η τελευταια σου περιοδο να σου πω πιο σιγουρα μην εχω κανει κανενα λαθος αν και δεν νομιζω...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα εγκυούλες!!!

πως τα πάτε? εγώ μια χαρά, σήμερα κλείνω 7 εβδ, άντε μπαίνω στην 8η.Πότε θα έρθει ο καιρός για την αυχενική?

βρε κορίτσια να σας πω ότι έχω πριστεί πολύ? νομίζω ότι φαίνομαι έγκυος από τώρα, β'εβαια βάζω υπόθετα utrozestan προγεστερόνη, λέτε να φταίει αυτό? από κιλά δεν έχω πάρει απλά κοιλιά πέταξα και φυσικά τούρμπο στήθος :lol:

niki μου ναι έκλεισες τον 4ο, super ουάου!!!

Με το καλό όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε??? Φουσκώνουν οι κοιλίτσες????

ΚΟΝΝΑ μου κάνε υπομονή κορίτσι μου περνάει ο καιρός, ούτε που θα το καταλάβεις!!!

Jovi, μου σε ταλαιπώρησε κορίτσι μου πολύ η ίωση ε???

ΚΑΝΤΥ- ΚΑΝΤΥ τελευταία περίοδος ήταν 09/05/2012 και ΠΗΤ 13/02/2013

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα εγκυούλες!!!

πως τα πάτε? εγώ μια χαρά, σήμερα κλείνω 7 εβδ, άντε μπαίνω στην 8η.Πότε θα έρθει ο καιρός για την αυχενική?

βρε κορίτσια να σας πω ότι έχω πριστεί πολύ? νομίζω ότι φαίνομαι έγκυος από τώρα, β'εβαια βάζω υπόθετα utrozestan προγεστερόνη, λέτε να φταίει αυτό? από κιλά δεν έχω πάρει απλά κοιλιά πέταξα και φυσικά τούρμπο στήθος :lol:

niki μου ναι έκλεισες τον 4ο, super ουάου!!!

Με το καλό όλες μας!!!

Αντε,με το καλο!!!Να δεις για ποτε θα ερθει η ωρα της αυχενικης,περναει γρηγορα ο καιρος!!!

Οσο για το πρηξιμο που λες και εγω ετσι ειμαι στις εγκυμοσυνες μου και στην κορη μου αλλα κ τωρα μου φαινετε απο την αρχη!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θελω να μαθω τι φυλο ειναι το μωροοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!

Εκει που δεν με ενοιαζε,τωρα εχω λυσαξει!!!!!!!

Μα να μην εχω κ ενα ενστικτο.....μια υποψια...;;;Τι μανα ειμαι....να μη νοιωθω τι κουβαλαω;;;;; :lol::lol::lol:

Αχ....τα εχω παιξει.....

Αλλες 15 μερες μεχρι να ξαναπαω στο γιατρο.....Μια ,μια τις μετραω...σαν τους φυλακισμενους!!

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μας και καλή εβδομάδα!!!

Jovi μου Χρόνια σου Πολλά με πολλά χαμόγελα, υγεία και ένα γερό μωράκι! Περασαν βέβαια γα γενεθλιάκια σου αλλά οι ευχές ποτέ δεν πάνε χαμένες! :)

Κοννα καλωσόρισες στην παρέα μας! Θα συμφωνήσω με τα κορίτσια, ο καιρός περνάει τελικά, όσο βουνό και να φαίνεται στην αρχή!

Ζούμπι κράτα γερά! Δεν μπορεί, πολύ σύντομα θα μάθεις το φύλο!

Λοιπόν σήμερα λέω να φτιάξω ιμαμ....... μαμ μαμ μαμ! :lol::lol::lol::lol:

preg.png

post-14553-13873939615445_thumb.jpg

post-14553-13873939616239_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...