Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Φεβροαριου-Μαρτιου-Απριλιου 2013


Recommended Posts

Καλησπέρα!!!!!

Τάνια αν σου είπε όχι ζάχαρη τότε θα σου πει όχι και στα αναψυκτικά γιατί έχει πολύ.

Και εγώ την coca-cola την λαχταράω που και που.

Και εγώ δεν εχω φτιάξει ποτε μα ποτέ τραχανα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αντε να ακούσουμε τα αγοράκια μας να ησυχάσουμε................

Αυτά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα.....κοριτσια παιζει ρολο το ενστικτο στην εγκυμοσυνη?????εμενα μ αφηνει κοκα κολα αλλα μια φορα στις 15 μερες γιατι εχει παρα πολυ ζαχαρη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσια και απο μενα!! Μου ανοίξατε την όρεξη με αυτά τα φαγητά και είμαι ακομα στη δουλεια...Γενικά εγω τη διατροφη μου την παραμελω γιατι δουλευω και λειπω απο το σπιτι 10 ωρες! Προσπαθω να παιρνω ταπερακια αλλα ακομα λειπει η μανουλα μου που μαγειρευει και δεν...Αυριο θα παω για αυχενικη και δεν περνανε οι ωρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι για το φυλο...ειναι η λαχταρα μου που θελω αγορακι ή οντως ενστικτο????εχω σκασει να μαθω αλλα εχω μερες μπροστα μου....αλλα νιωθω και πιστευω οτι ειναι αγορακι...λες να εχω αρχισει να τρελενομαι???τζοβι καλη επιτυχια για την αυχενικη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

binoula Ευχαριστώ! και γω την ιδια αγωνια εχω για το φυλο και αν θα μου το πουν αυριο...μονο που εγω θελω κοριτσι!! Και δεν σου κρυβω οτι εχω κανει αυτα τα πολυ "αξιοπιστα" τεστ-ματζούνια αναζητησεις φυλου....χαχαχαχα!!! Παντως αυτα κοριτσι έδειξαν...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βινούλα δεν θέλω να σε ξεσηκώσω αλλά και στην Ανδριανούλα το ήθελα πάρα πολύ να είναι κορίτσι και τώρα ήθελα αγόρι και κάτι μέσα μου, μου έλεγε ότι έτσι είναι.

Θα το επιβεβαιώσω 100% την Πέμπτη που θα πάω.

Jovi με το καλό για αύριο θες να αλλάξουμε θέσεις να πάω εγώ αύριο να πας εσύ την Πέμπτη??? :lol:

Για θύμησε μου στο Ιασώ δεν θα πας????

Θα έχει πλάκα να γεννήσουμε μαζί γιατί έχουμε λίγη διαφορά :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδριανα μου δεν χρειαζομαι κανεναν να ξεσηκωθω...τα καταφερω και μονη μου...απλα οσες φορες μιλαω για το μωρο(συνεχεια δηλαδη) παντα παω στο αρσενικο χωρις να το καταλαβω μου ξεφευγει....αν οντως δουλευει το ενστικτο μου και δεν παω για το δαφνή τοτε μαλλον η ομαδα θα αποκτησει κ αλλον εναν παικτη....το μονο που ευχομαι ειναι να ναι γερο το δικο μου και ολα τα μωρακια του κοσμου και αφου ειχα τοσο καλη αυχενικη να μ αφησει επιτελουν να σηκωθω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Binoula μου και εγώ μια από τα ίδια! Ενώ αν με ρώταγες τι πιστεύω ότι είναι δεν μπορούσα να απαντήσω αγόρι ή κορίτσι. Με τον Γιώργο όμως όποτε μιλούσαμε για το μωρό ενστικτωδώς μας έβγαινε το αρσενικό, και έτσι έγινε! Τυχαίο ή όχι δεν ξέρω! Γερά να'ναι τα ζουζούνια μας και εμείς θα τα λατρεύουμε!!!!

preg.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Binoula μου και εγώ μια από τα ίδια! Ενώ αν με ρώταγες τι πιστεύω ότι είναι δεν μπορούσα να απαντήσω αγόρι ή κορίτσι. Με τον Γιώργο όμως όποτε μιλούσαμε για το μωρό ενστικτωδώς μας έβγαινε το αρσενικό, και έτσι έγινε! Τυχαίο ή όχι δεν ξέρω! Γερά να'ναι τα ζουζούνια μας και εμείς θα τα λατρεύουμε!!!!

preg.png

Σιγουρα γερα να ειναι αλλα να μην ξερουμε κιολας????μεχρι την δευτερα θα σκασω παντως....αληθεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται να ξέρουμε! Θα δεις που θα ρθει η Δευτέρα πιο γρήγορα άπˊ οτι σου φαίνεται τώρα!

Άσχετο αλλά εγώ δεν τρώω πολύ κρέας .... πειράζει;;;;

preg.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jovi με το καλό κορίτσι μου αύριο η αυχενική σας!!! Όλα καλά θα πάνε!!!! :)

Tanya, να τρως κρέας ειδικά εάν έχεις πρόβλημα με τον αιματοκρίτη και το σίδηρο!!! Εμένα σχεδόν κάθε μέρα κρέας μου έχει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα που εχω αρκετα χαμηλο αιματοκριτη και σιδηρο μου εχει 4-5 φορες την εβδομαδα αλλα εγω δεν ειμαι και πολυ του κρεατος....πριν πανρευτω δεν ετρωγα καθολου σχεδον...τωρα οσο μπορω και αντεχω...Τζοβι καλη επιτυχια με την αυχενικη σου...ολα να σου πανε τελεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσια και απο μενα!! Μου ανοίξατε την όρεξη με αυτά τα φαγητά και είμαι ακομα στη δουλεια...Γενικά εγω τη διατροφη μου την παραμελω γιατι δουλευω και λειπω απο το σπιτι 10 ωρες! Προσπαθω να παιρνω ταπερακια αλλα ακομα λειπει η μανουλα μου που μαγειρευει και δεν...Αυριο θα παω για αυχενικη και δεν περνανε οι ωρες!!

Καλη επιτυχια!!!!Θα περιμενω να μαθω τα νεα σας!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι για το φυλο...ειναι η λαχταρα μου που θελω αγορακι ή οντως ενστικτο????εχω σκασει να μαθω αλλα εχω μερες μπροστα μου....αλλα νιωθω και πιστευω οτι ειναι αγορακι...λες να εχω αρχισει να τρελενομαι???τζοβι καλη επιτυχια για την αυχενικη....

BINOULA μου δεν φανηκε τιποτα στην αυχενικη;Συνηθως λενε οταν ειναι αγορακι κατι φενεται!!!!Ευχομαι να σου κατσει αυτο που θες!Εγω ηθελα κοριτσακι αλλα μαλλον αγορακι εχω απο οτι ξερεις κατα 99%...Τι να κανουμε; Δεν μπορουμε να τα πετηχουμε ολα!!!Εμεις νομιζαμε οτι θα κανουμε κοριτσι..σιγουρα θα ειχες διαβασει αυτα που ειχα γραψει και παθαμε πλακα οταν μας ειπαν για αγορι μαλλον!!!!Καλυτερα βγαλτο απο το μυαλο σου!!!!Ολα τα παιδακια καλα ειναι αρκει να εχουν υγεια!!!!Τα λεω αυτα γιατι και εγω ημουν κολλημενη με τα κοριτσια και ακομα ειναι!!!Αλλα ειναι παιδι μου και το αγαπαω και χαιρομαι να ειναι καλα!!!!Αυτο θελω μονο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγουρα γερα να ειναι αλλα να μην ξερουμε κιολας????μεχρι την δευτερα θα σκασω παντως....αληθεια....

και εγω ετσι παθαινα...οταν μιλουσα για το μπεμπε ελεγα συνεχεια το κοριτσακι μου και ολοι αυτη τη διαισθηση ειχανε!!!!Οτι ειχα κοριτσι δηλαδη...αλλα την πατησαμε!!!!Ευχομαι να σου κατσει αυτο που θες!!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BINOULA μου δεν φανηκε τιποτα στην αυχενικη;Συνηθως λενε οταν ειναι αγορακι κατι φενεται!!!!Ευχομαι να σου κατσει αυτο που θες!Εγω ηθελα κοριτσακι αλλα μαλλον αγορακι εχω απο οτι ξερεις κατα 99%...Τι να κανουμε; Δεν μπορουμε να τα πετηχουμε ολα!!!Εμεις νομιζαμε οτι θα κανουμε κοριτσι..σιγουρα θα ειχες διαβασει αυτα που ειχα γραψει και παθαμε πλακα οταν μας ειπαν για αγορι μαλλον!!!!Καλυτερα βγαλτο απο το μυαλο σου!!!!Ολα τα παιδακια καλα ειναι αρκει να εχουν υγεια!!!!Τα λεω αυτα γιατι και εγω ημουν κολλημενη με τα κοριτσια και ακομα ειναι!!!Αλλα ειναι παιδι μου και το αγαπαω και χαιρομαι να ειναι καλα!!!!Αυτο θελω μονο!!!!

Εμενα το αγγελουδι μου ειχε γυρισει αναποδα και μας εδειχνε τον ποπο του...για να μας κρατησει σε αγωνια...ενταξη δεν με νοιαζει το τι ειναι...ετσι κ αλλιως το λατρευω...αλλα να ξερω τι ονειρα να κανω...τι να φανταζομαι....ξερεις να λεω π.χ ειναι αγορακι ή κοριτσακι οχι οτι δεν ξερω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια γυρισα!!!!!!! Όλα καλά με την αυχαινική!!! Μαξιμουμ μέτρηση 1,8!!!Όλα καλά τα βρήκε στις άλλες μετρήσεις!! Έχουμε χεράκια, ποδαράκια, ματάκια, μυτούλα, και ανάμεσα στα ποδαράκια......ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΣΕΥΕΙ!!!!!! Κορίτσια ποιά κρατάει τον λογαριασμό;;; Βάλτε και μια τσούπρα!! Κατά 80% βέβαια σάυτή την ηλικία κύησης αλλά το 80 δεν είναι και λίγο...έ;; τι λέτε;;

Χάρηκα να σας πω την αλήθεια και τώρα ξεκινάει ένα άλλο θέμα....ΤΟ ΟΝΟΜΑ.....Αυτό θα σας το αναλύσω στο μέλλον...

Ρία μου στο Ιασώ θα γεννήσω πρώτα ο Θεός, σήμερα για εξέταση πήγα σε έναν ιδιώτη που πάω πάντα από τον μικρο μου κιόλας, ειδικό στην εμβρυομητρική, που κάνει αποκλειστικά αυτή τη δουλεία και είναι από τους καλύτερους!! Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας!!! Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια γυρισα!!!!!!! Όλα καλά με την αυχαινική!!! Μαξιμουμ μέτρηση 1,8!!!Όλα καλά τα βρήκε στις άλλες μετρήσεις!! Έχουμε χεράκια, ποδαράκια, ματάκια, μυτούλα, και ανάμεσα στα ποδαράκια......ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΣΕΥΕΙ!!!!!! Κορίτσια ποιά κρατάει τον λογαριασμό;;; Βάλτε και μια τσούπρα!! Κατά 80% βέβαια σάυτή την ηλικία κύησης αλλά το 80 δεν είναι και λίγο...έ;; τι λέτε;;

Χάρηκα να σας πω την αλήθεια και τώρα ξεκινάει ένα άλλο θέμα....ΤΟ ΟΝΟΜΑ.....Αυτό θα σας το αναλύσω στο μέλλον...

Ρία μου στο Ιασώ θα γεννήσω πρώτα ο Θεός, σήμερα για εξέταση πήγα σε έναν ιδιώτη που πάω πάντα από τον μικρο μου κιόλας, ειδικό στην εμβρυομητρική, που κάνει αποκλειστικά αυτή τη δουλεία και είναι από τους καλύτερους!! Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας!!! Φιλάκια!!!

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! συγχαρητηρια για την αυχενικη....Επιτελους και δευτερη πριγκιπισα....να εχει παρεα και η πρωτη.....εμενα η μεγαλυτερη ηταν 1,6

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σου Binoula πολύ καλή και η δική σου μέτρηση! Εύχομαι να σου βγει και το φύλο όπως το θες! Πάντω ότι και να είναι να είσαι σίγουρη ότι θα το λατρέψεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σου Binoula πολύ καλή και η δική σου μέτρηση! Εύχομαι να σου βγει και το φύλο όπως το θες! Πάντω ότι και να είναι να είσαι σίγουρη ότι θα το λατρέψεις!!!

Ηδη το λατρευω....ειναι το μεγαλυτερο δωρο που μου εκανε ο Θεος...Αυτο το παιδι και ο αντρας μου ειναι ολη μου η ζωη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Binoula μου τέλεια... όλα καλά θα πάνε... άντε με το καλό το κοριτσάκι σου!!! :)

Εγώ κορίτσια στις 12 έχουμε ραντεβού να δει ο γιατρός τον μπέμπη 1 μήνα μετά την αυχενική!!!

Θα σας πω τα νέα μου μετά!!! Φιλάκια στις κοιλίτσες μου!!! :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα όλη μέρα πέρα για πέρα!!!!!!!!!!

Λοιπόν όσο αφορά την μέτρηση τα έβαλα σαν τικεράκι για να μην ξεχνιόμαστε!!!!

Ελπίζω να μην ξέχασα καμία είμαστε και πολλές είμαι και ξανθιά!!!!!!

Για τυχόν παρατηρήσεις παρακαλώ τα παράπονά σας εντός :lol::lol::lol:

Να πανηγυρίσουμε και για τα καλά αποτελέσμα

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

[smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif]

[smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif]

Πάντα τέτοια να έχουμε!!!!!!!

Εγώ μέσα στην αγωνία σήμερα στις 10 είναι η κληρωση για τα προνήπια της Ανδριανούλας μου για να δούμε :roll:

Αύριο έχουμε αυχενική και κυστική ίνωση.

Σήμερα το πρωί σηκώθηκα από τις 7 το πρωί μαγείρεψα 2 φαγητά γιατί ο Σωτήρης έχει πρόβλημα με το στομάχι του και δεν τρώει λαχανικά και τέτοια και εγώ με την Ανδριάνα δεν γίνεται να τρώμε συνέχεια κρέας.

Έφτιαξα για εκείνον μπριζόλες στο φούρνο και για εμάς φασολάκια!!!!!!!!!!

Αυτά τα νέα μας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...