Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σας :x

Αναστ. :o:o:o:o καλά βρε διακοπές πας ή μετακόμηση κάνεις? :lol::lol::lol::lol::lol:

τόσα φρούτα και λαχανικά δεν θα χαλάσουν? :P

μα δεν μας έβγαλες φωτό τα πράγματα να δούμε :P:P:lol::lol:

συμπεθέρα δεν έχετε κλιματιστικό εσείς? :?:

Αφρο απολαμβάνεις δροσούλα? :D

Ιουλία δεν πήγαμε εκτός χώρας λόγω έλλειψης διαβατηρίου, ίσως πάμε κάπου εδώ τελικά! :!:

αυτό το "κοκους" που λέτε πού είναι? το γκουγκλάρω αλλά μου βγάζει κόκκους καφέ :lol::lol::lol: είτε το γράφω με 1 "κ" είτε με 2!! :P

χθες είχαμε καλεσμένους και ψήσαμε, πάλι έφαγα πολύ! :roll::roll:

Λενάκι μην ξεχάσεις να βγάλεις και αστυνομική ταυτότητα στην Καβάλα γιατί αν περιμένεις από εδώ....

τελικά τι έγινε με το Μιτσάκη και το θέμα της? :?::?:

η Λένα τι κάνει? πού χάθηκε? :?: κανένα νέο της? μήπως είναι διακοπές? 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Αργυρω το cocus ειναι beach bar στο Ποσειδη..το λατρευω..ειναια πο τα αγαπημενα μου μερη για διακοπες..μαζι με το Σανι και την Χανιωτη..δηλαδη κατα σειρα προτιμισης..Σανι, Ποσειδη..χανιωτη κλπ κλπ κλπ..εχω περασει τα ωραιοτερα ΣΚ σε αυτα τα μερη οσο ημουν νεα και ανυπανδρη...

Παιδια καλη μας επιτυχια...αντε και με τι νικη που λεμε

Ολο θελω να σας πω..και ολο δεν λειτουργω....

επιστρεφω..παω να φτιαξω καφε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα!

τι εγινε με τα αποτελεσματα των παιδικων?

βγηκαν?

θα πανε τα παιδακια μας παιδικο?

εχω ξυπνησει απο τις 7...

εριξα ενα ματσ με την γειτονισσα...

απο χθες τα ειχα παρει μαζι της!

χθες πετουσε γατοτροφες απο το μπαλκονι της ....

σημερα περνουσε το σκουπιδιαρικο και φωναζε στους υπαλληλους για το τρακαρισμενο αμαξι του πεθερου πιυ το εχουμε απεναντι...

εχει τηελφωνησει στην τροχαια -αστυνομια- δημ.αστυνομια..

εμεις ειμαστε καθ όλα νομιμοι

αλλα αυτη συνεχιζει...

την ενοχλει λεει να το βλεπει....

αν ανοιξω το στομα μου....θα γινει της τατανας...

εμενα με ενοχλει αυτη γενικοτερα...καθετε 20 ωρες το 24ωρο στο μπαλκονι...παρακολουθει τα παντα!

να φανατστειτε οτι μπροστα της ο παπους ειναι πτεσμα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!!!

κορίτσια πώς πήγατε με τους παιδικούς???

είδατε αν είστε μέσα εκεί που θέλετε???

εγώ ακόμη αύριο στη δουλειά και μετά διακοπές :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειμαι μεσα..αλλα λιγα τα μορια...δυσκολο να με παρουν...να κατσω να μετρισω ποσοι δηλωσαν το Τζινι...χαχαχα...

Βικυυυυυ...θες να σου στειλω μερικους ψιλους..γαι τη γειτονισσα..αφου ξινετε που ξινετε...χαχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

τα αποτελεσματα τα είδα χθες στις 2 το βραδυ οκ μεσα είμαι αλλα θα γίνει της π το καγκελο με τόσες αιτισεις!!!

έριξα Καλη ματιά χθές ,οι περισσοτερες δήλωσαν δημοτικούς σταθμους

χρυσα αρχισα να μετράω και εγω χθές χαχαχααλλα που να βρεις άκρη σε 2135 σελίδες!! Και δεν ειναι μόνο οι πρώτες επιλογες αλλα και οι επόμενες ....και μην μου κλαιγεσε εσύ μαριώ για τα μοριά!!! Σε κόβω να έχεις κάπου στα 40 + τι να πω και εγω με 23 μοριακια χαχαχαχα23,88 για την ακριβια!!! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω ειναι μιας φιλης μου το σπιτι..επειδη εχω πολλα πιτσιρικια γνωστους..αν ενδιαφερετε καποιος...ξες...

Αφρο ουτε 43 μορια δεν εχω καλε..και Δυτικα με τοσ αμορια..δυσκολα να μας παρουν καπου..θα δουμε..

Αν ειχα δηλωσει παιδικους ανατολικα η δημο Θεσσαλονικης..στανταρ θα μας επαιρναν γιατι παιρνουν και με λιγοτερα μορια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ απο το μεσημέρι και μετα βάζω κλήματ.τωρα είναι καλά φυσάει λίγο.

χρυσα σε έψαχνα στην ληστάς χθές το βραδυ ...και μετα θυμήθηκα οτι είμαι στην αττική χαχαχαχα

Ρε συ εσειις πόσες αιτισεις είχατε στην θεσσαλονίκη? Που μπορώ να δω κιι αν μπορώ πόσες θέσεις υπάρχουν γεννικα στην αττική?

άντε τωρα στην αναμονή για τα αποτελεσματα (σταυρομενα δαχτυλάκια)

χθές διάβασα ενα ολόκληρο βιβλίο!! Απο το πρωί ως το βραδυ Στις 2!! Τα παιδιά στον αυτόματο για μια μέρα.

θέλω διακοπές να πάω κάπου ,δεν με νοιάζει αν έχει θαλλασα η ανέσεις αλλα να μην έχει οικογεεεια και σκοτούρες και όσα πρέπει να γίνουν .....

Ο μικρός βγαζι δόντια κιι είναι μες στην γκρίνια ...απαιτεί και αυτους να παίζω μαζι του η όταν τον έχω αγκαλιά να τον κοιτάω και οχι αλλού ...μου στρίβει το κεφάλι και γελάει και αν ξανά κοιτάξω αλλού τσιρίζει και κλαίει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο :lol::lol::lol::lol:

γελάω γιατί σκέφτομαι την σκηνή!!! :lol::lol::lol:

το 'ίδιο έκανε και η Ρ.!!! :roll::roll:

η φωνή του Λ. βράχνιασε, μα μόνο αυτό....νομίζω ότι είναι από την πολύ φωνή που βάζει τελευταία!!! :?

δεν έχει άλλο σύμπτωμα και ο άντρας μου λέει να τον πάμε στον γιατρό :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα εσένα δεν σε βρήκα στις λίστες, σίγουρα είσαι μέσα? :lol::lol::lol:

επίσης Χρύσα το τηλέφωνο που έβαλες στο φέις, θεωρώ ότι είναι επικίνδυνο.....με εκπλήσσει δλδ που δέχθηκε η φίλη σου κάτι τέτοιο.....δλδ θα μπορούσες να γράψεις να επικοινωνήσουν με μήνυμα....πολλά γίνονται την σημερινή εποχή!!! και η αστυνομία συμβουλεύει να μην δίνονται τόσες προσωπικές πληροφορίες όπως διεύθυνση και τηλέφωνο!!! :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε αργυρω..η ιδια την εγραψε την αγγελια...δεν την εγραψα εγω..εμας απλα μας ζητησε να την κοινοποιησουμε..

τωρα εανθελει να βαλει τηλεφωνο..ε φανταζωμαι οτι θα ειναι καμια καρτα που μετα απλα θα την πεταξει και τελος

Καλε φυσικα και ειμαι..στο Νομο Θεσσαλονικης...χαχα...

αχ..Μακαρι να μας παρουν στο Τζινι...ειλικρινα σας το λεω παιδια...

Επισης..ειμαι πολυ τσατησμενη με τη ΔΕΠΑ...

ειναι η τριτη φορα που κανουμε ολα τα χαρτια..και δενε ρχονται να μας βαλουν αεριο..ειμαστε λεει οι μονοι στο δρομο μας και δεν τοςυ σημφερει..

τους λεω πως ο πισω δρομος που παλη εχουμε εξοδο απο το σπιτι..και μπαλκονια απο εκει εχει παροχη γιατιε χουν τα πισω σπιρτια..και μας λενε οτι δεν μπορουν να μας δωσουν απο κει..

αμα παω εκει τωρα και γινουμε κ@λος εγω θα φταιω;;;;;

Την Κυριακη οπως σας ειπα πηγαμε στο βαφτηστηρι του Ο..μετα απο πολλες διαπραγματευσεις..τελοςπαντων...

Ειχα πει τον Ο να του παρουμε μια πικε κουβερτα γιατι γεννικα ειναι περιεργοι σαν ανθρωποι..οχι μου λεει βιβλιο...

οθυτε να τα φτυσει τα βιβλια δε θελει και μου λεει η κουμπαρα του οτι οντως χρειαζοταν μια κουβερτα πικε... :evil::evil::evil:

και τη Ρωτησα τι να του παρουμε Χριστουγεννα..και μου λεει παπλωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

και εμας μας δεχτηκαν αντε τωρα να δουμε αν θα περασουμε και που..47 μορια εχω...

ρε αργυρω που το κακο? εβαλε μια αγγελια..εμεις ειχαμε βαλε ιστο ιντερνετ για το σπιτι σε ηλεκτρονικη εφημεριδα..το ιδιο ειναι...κατα πασα πιθανοτητα αυτο το τηλ. να το εχουνε παρει μονο και μονο για την αγγελια..δεν βρισκω κακο.. :?

τελιακ καμπιγκ θα παμε φαγωθηκε ο κωστας...βασικα ξενερωσα λιγο με αυτα που μου ειπε η ιουλια.δηλ. 2 ωρες να πας στον πολιτισμο βολτα :?:?:?:?:?:?:?:?:o οποτε ασε χαλκιδικη και φετος :lol::lol:

αντε καλη μας επιτυχια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη εαν μελετισες καλα τους παιδικους..και εκει Ανατολικα που εισαι..στανταρ σας παιρνουν..

αντε καλη επιτυχια ..

Και καλα να περασετε στο καμπ...

Α..επισης..το τσουτσουνακι του Ζαν..μαλλον θελει κατεβασμα..γμτ...

τοτε που ειχαμε παει το ειδε..και ειπε να βαλουμε κρεμουλα..και θα το ξαναδουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!!

καλα βρε βενη..τοσα θετικα σου ειπα,στο ενα κ μοναδικο αρνητικο κολλησες; :roll::(

εχει άπλα για να τρεχει ο φιλιππος,ζεστη θαλασσα,σπανιο γι ακερκυρα ;) ,οικογενειακα..

κ δεν ειναι βρε οτι δεν εχει ανθρωπους κ μαγαζια εκει! :shock::shock:

απο το κεντρο απεχει 1 ωρα,αυτο ειναι ζορικο,αλλα γιατι μωρε στη χαλκιδικη καθε μερα στο καμπιγκ γυρους χαλκιδικης κανεις;

γενικα,δε θα εμενα ποτε εκει ως ζευγαρι κ μονο,αλλα χαλαρα με παιδια ναι!βασικα..το καλυτερο αυτο που εκαναν οι γονεις του χ. οταν ηταν μικρα..εκλειναν 20 μερες,αλλεσ εποχες,εκει κ πηγαιναν μεγαλη παρεα με φιλους κ παιδια..

ονειρεμενα περνουσαν! :)

αντε,του χρονου! ;)

καλη επιτυχια στα αποτελεσματα κοριτσια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένη καλά να περάσετε και στο κάμπινκγ :D ...... για τις ημερομηνίες που ψάχνεις θα βρεις καλές τιμές και του χρόνου για Κέρκυρα ;) .....σε άλλες πόλεις της Κέρκυρας εκτός Λευκίμμης έψαξες? :roll::roll:

εμένα μου άρεσε η Λευκίμμη πάντως!!! :)

είμαι επιφυλακτική λίγο με το φέις, διότι κάποιος μπορεί να σου κάνει το λιγότερο μια φάρσα.....εδώ και φόνος έχει διαπραχθεί μέσω φέις! :? ....άλλο αγγελία σε εφημερίδα για αγγελίες, που την βλέπουν αυτοί που ενδιαφέρονται πραγματικα και άλλο στο φέις, που το βλέπουν όλοι!!! :?

ρε κορίτσια εσείς οι Σαλονικιές μόνο Χαλκιδική πάτε? δεν λέω είναι όμορφη, αλλά αλλού? :?:

Χρύσα μην εμπιστεύεσαι ποτέ έναν άντρα στα δώρα :roll::roll::roll: μόνο το δικό σου ένστικτο!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε δεν τον αφινω να ανακατευτει...αλλα αυτη τη φορα..ειχε λυσσαξει...

απαπα..ανυποφορος!!

του λεω πως πλεων οι νονοι τεινουν να κανουν καποια πιο "χρισημα" δωρα..και οχι μονο καποιο χαζοπαιχνιδακι...

θα του παιρναμε καποιο καλο και ενδιαφερον βιβλιο η παιχνιδη τα Χριστουγεννα που γιορταζει κιόλας την πρωτοχρονια και εκει διαθετω περισσοτερα λεφτα..

στην τελικη και στα 2 μεγαλα βαφτηστηρια μου...παπλωμα μονο εγω τους ειχα παρει και ακομα σκεπαζονται με αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ioylia μην στεναχωριεσαι καλε :):):) βασικα ο κωστας επιμενει πολυ για καμπιγκ και βαριεται την διαδρομη και το πλοιο...ε, μου ειπες πως ειναι και απομακρα..αλλο χαλκιδικη ρε συ να πας και να μενεις σε ενα μερος και αλλο σε νησι..κεκρυρα τωρα να πας και να εισαι ξαπλα ολη μερα? δεν λεει..εμεις πηγαιναμε σε νησια(3 καθε φορα σε 15 μερες) και ημασταν οοοοοοοολη μερα στην γυρα..ασε μου λεει ο κωστας να μεγαλωσει λιγο ο μικρος να ακουει λιγακι και θα ξαναπαμε..

αργυρω ειναι κοντα ειναι πολυ ωραια και με παιδια και 1.8 βενζινη το σκεφτεσαι να πας πιο μακρυα :?

χρυσα λε? περισυ με ειχανε παρει..ιδια μορια ειχα..αλλα φετος ειναι πααααααρα πολλες αιτησεις ρε.. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην Ελλάδα 1.80 έχει η αμόλυβδη? :o:o

εδώ χθες είχε 1.63...και την προηγούμεη εβδομάδα 1.56!

Βένη καλύτερα να πάτε κάπου που θα ξεκουραστείτε ......άν θέλτε να τρέχετε εδώ και εκεί με ένα παιδάκι που δεν ακούει :lol::lol::lol: καλύτερα άστο, περισσότερο κούραση παρά ξεκούραση θα είναι!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ναι...τοσο ειναι...αλλα σκεψου πως κοντα 1 ευρω ειναι οι φοροι..βεβαια οι πλειοψηφια των βενζινοπωλων..κλεβουν αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια...

Βενετια θα σας παρουν ρεεεε..μην ανισυχεις...

εδω εγω και ελπιζω ακομα...

Αρτζ Χαλκιδικη ρε..εχει τελεια θαλασσα..ειναι κοντα..οι περισσοτεροι βορειοελλαδιτες εχουν καποιο εξοχικο εκει...

αλλα εχει χαλια δρομους..το οδικο δικτιο ειναι τρατζικ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

μόλις γύρισα από Πολύγυρο

Βένι 57 μόρια έχεις καλέ όχι 47 είναι πολύ καλά

εγώ 48 και είμαι πολύ αισιόδοξη ;)

Φέτος μπορεί να είχε πιο πολλές αιτήσεις αλλά είχε και πιο πολλές θέσεις

Άφρο για Αττική έχει 17.960 θέσεις

και για Θεσσαλονίκη κορίτσια 17.457 θέσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω σκάσει!!! Έχω δωκιμασει πόσα προγράμματα κανένας δεν μπορεί να ψάξει μεσα στις λιστες να βρει κωδικους!! Έχω σκάσει λέμε!! Έχω μετρατρεψει και το άρχοντας απο pdf σεtext και τιποτα γρρρρ τα νεύρα μου!!!

νατασουλα αν δεν κάνω λάθος οι σωστές αιτισεις στην αττική εκει γύρω ειναι με αποκληση πρός τα κάτω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...