Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

Γωγώ αυτό το διάβασα χθες! τι να πεις :evil::evil::evil::evil::evil:

δεν ξέρω μόνο αν πάντα είχαμε πρόβλημα με τος αλλοδαπούς ή τώρα λόγω κρίσης έγινε αισθητό!!! :?

πάντως η εγκληματικότητα έχει αυξηθεί πολύ στην Ελάδα.... :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ενα "γεια" μπηκα να πω!!!

Σας φιλω κ τρεεεεχω!!!!

υγ.Θουλη κ οποια αλλη ξερει...πλιζ πειτε μου σε τι σαιτ βρισκετε

φθηνα εισητηρια...Εννοω οπως πχ η θου εκλεισε ποοοοσο καιρι πριν κ πηγε κρητη με 100κατι ε...τετοια θελω!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli και mpempoula16 σας ευχαριστω που μου απαντησατε αμεσως για το θηλαστρο!ηδη παω καλυτερα γιατι αφηνω το ενα στηθος να φουσκώνει οπως μου πατε και ξεαγχωθηκα κιολας!εξαλλου μια μεριδα την ημερα χρειαζομαι για το μωρο για να του δινει η γιαγια του οσο εγω θα λειπω!φιλια, ευχαριστω!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια απο το airtickets τα βλεπεις!

πηγαμε σημερα κ μαζεψαμε τροχοσκηνη κ διαφορα..καναμε κ ενα μπανακι ακομη! ;) μα δε χορταινεται η θαλασσα..ααχ!οταν ειπαμε στο γιωργο οτι αυτο ηταν το τελευταιο μπανιο του,ουτε να το ακουσει! 8-)8-):lol::lol::lol:

περιμενω πως κ πως το επομενο σκ..ειναι ο γαμος που εχουμε στη χαλκιδικη κ θα παμε χωρις τον γιωργο..βασικα εχει το παρτυ μετα στο μπιτσ μπαρ του καμπιγκ,στο καλαμιτσι,κ επειδη δε θελω για ακομη μια φορα να δω το γνωστο εργο.."ολοι διασκεδαζουν κ εγω καθομαι με τον γιωργο που κοιμαται",θα μεινει ενα βραδυ στους γονεις μου! ;)

ας εχει καλο καιρο κ δε θα βγω δευτερολεπτο απο τη θαλασσα!!!μακαρι να μην προκυψει τιποτα κ χαλασουν τα σχεδια.. :roll::roll:

ελενα γιατι επεσες καλο μου;;τελεια φωτο! ;)

φρανιτακι σουπερ η αδερφη σου!

αληθεια ,περασατε τοσο δυσκολα μικρα; :(

εγω πηγα κατευθειαν μεγαλα νηπια,4 ετων,κερδιζα χρονια..να φανταστειτε 5,5 πηγα πρωτη δημοτικου! :o

παιδικο δεν πηγα,ουτε εγω,ουτε ο αδερφος μου..ενταξει,τιποτα δεν παθαμε,δε θυμαμαι κ αν βαριομασταν,μαλλον οχι..αλλα η μαμα μου στανταρ θα τα ειχε παιξει!φυσικα κ δεν παθαμε τιποτα κ μια χαρα βγηκαμε! ;)

αν δε δουλευα,θα φροντιζα για καποιες δραστηριοτητες οπου θα ημουν παρουσα κ ετσι θα εβλεπα κ αν του αρεσουν,αντι να δινω τοσα χρηματα για παιδικο,που δε θα ξερω κ με σιγουρια τί γινεται καθε στιγμη..

θα φροντιζα καθημερινες δραστηριοτητες ισως..στην τελικα θα μου εβγαιναν τα ιδια χρηματα με τον παιδικο κ θα εβλεπα κ σιγουρα πώς περναει το παιδι.. ;)

ελα ομως που δουλευω..κ τριτη χρονια σπιτι με τη γιαγια..οσο καλη κ αν ειναι..ουτε αυτη το διανοειται κ ο γιωργος θελει παρεα..πραγματικα,κ ας μη μου αρεσει η λεξη,βαριεται..

ε..ας παει παιδικο,να κλαιει να ξεχαστει! 8-)8-)8-) γιατι οτι θα λαιει το εχω σιγουρακι,αλλα φετος δε λυγιζω..τα περασα περσι,ηταν κ μικρος..φετος δεν πτοουμαι! :geek::geek:

επισης..ουτε εμενα μου αρεσουν οι παιδικοι με πολλα..φρου φρου...

δε θελω να μαθει ο γιωργος να γραφει γραμματα απο τωρα

δε θελω να ξεχωριζει αριθμους κ να γραφει

δε θελω να διαβασει απο τωρα

ουτε να μαθει αγγλικα,δε με νοιαζει αν τωρα ρουφουν σα σφουγγαρι τα παιδια..κ εγω εμαθα στο δημοτικο κ αργοταρα 2 ξενες γλωσσες κ δοξα τον Θεο δε δυσκολευτηκα κ μια χαρα πηρα τα πτυχια!

ουτε υπολογιστη απο τωρα..

ουτε..ουτε..ουτε!

θελω "μονο" να μαθει να ακουει,να ειναι καλος φιλος,να παιζει,να παιζει,να παιζει,να λειτουργει μεσα σε μια ομαδα!

θα εχει απειρα χρονια για διαβασματα!

δε με ενδιαφερει ουτε ως παιχνιδι να του το κανω να μαθει τα γραμματα κ.τ.λ.

δεν πιστευω ουτε μια στο εκατομμυριο,κ ειμαι εκπαιδευτικος,οχι ασχετη,οτι αν μαθει κατι απο ολα αυτα απο τωρα,θα τον κανει καλυτερο μαθητη στο μελλον,μα με τιποτα!

οταν χρειαστει τη βοηθεια μου,στην α δημοτικου,θα ειμαι διπλα του,κ θα τον πρηξω αφανταστα..

αλλα οχι νωριτερα!

ειμαι εντελως καθετη σε αυτο!

σας φιλω γλυκα ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθαμε απο την βόλτα μας!

Πήγαμε τον σκλαβενιτη που έχει παιδοτοπο έπαιξε ο Μ φάγαμε εμείς αι μετα πήγαμε τζαμπο πήραμε τουβλακια. Αρέσουν πολύ στον μικρό κιι άρχισε και ο Μ πια να παίζει.

τωρα ξεκουραζομαστε σπίτι κιι το βραδυ μπορεί να έρθει παρέα στο σπίτι.

ψάχνω να βρω χτηνών κρεβάτι μόνο με άλλο κρεβάτι απο κάτω .....πρέπει να πάρουμε ενα τέτοιο για το χωριό για να κοιμούνται τα παιδιά. Η νεοσετ έμαθα οτι έριξε πολύ τις τιμές ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία τι ξέσπασμα ήταν αυτό!!! :roll::roll:

συμφωνώ σε όσα λες ;) ....εδώ πάντως τα παιδιά στο προνήπιο δεν μαθαίνουν τα γράμματα, και όταν πήγαινε ο Λ. νήπιο, σιγά τι μάθαίνε....φυσικά δεν ξέρω αν το συγκεκριμένο νηπιαγωγείο ήταν σκάρτο ΚΑΙ σε αυτό το θέμα!!! :? ....θα δω του χρόνου......όμως η αδελφή μου, που είναι νηπιαγωγός, μου λέει ότι έχουν και Η/Υ στην τάξη :o:o:o:o:o

άλλα τα χρόνια τα παλιά και άλλα τα τωρινά.....τώρα τα παιδιά περισσότερο θα ξέρουν να γράφουν σε υπολογιστή και λιγότερο με στυλό και μολύβι!! ..... δυστυχώς...όπως και άλλες δυνατότητες έχει κάθε παιδί, δλδ ίσως ένα παιδάκι να χρειάζεται, να πρέπει να πάει προνήπιο για να μπορέσει να ανταπεξέλθει και στο νήπιο.....

και η α΄δημοτικού στην Ελλάδα είναι πολύ δύσκολη :o:o:o:o θυμάμαι που μας έλεγε η Νατασούλα!

Ιουλία καλά να περάσετε στον γάμο και να κολυμπάς συνέχεια :D;):x

Αφρο νεοσετ είχε η αδελφή μου (η άλλη) και ήταν ευχαριστημένη! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ η κουκέτα μας νεοσετ είναι ...χωρις την τρύπα.

λέω να κάνω κατι τέτοιο http://www.neoset.gr/node/841 γιανα μπει στην "Καλη κάμαρα " που λέει και η μαμά μου που έχει μια τραπεζαρία, μην γεμίσει ο τόπος κρεβάτια!!

η κουμπάρα μου λέει οτι πέρυσι έκανε 2 κρεβάτια το ενα με μηχανισμό απο κάτω και κόστισαν ολα (και με 3 στροματα) 500 εύρω!! Πολύ λίγα μου φνικαν, μου ειπαι οτι οι τιμές εινιι πιο χαμηλές απο οτι λέει στον κατάλογο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! Μολις γυρισα , ειχαμε παει για φαγητο σε νεπαλεζικο εστιατοριο, δυο κοπέλες απο το Νεπάλ, μια απο την ινδια, μοα απο ταιλανδη και εγω....κανονικα ΟΗΕ δηλαδη...γυρισα και το σεμπινι κοιμόταν κια τωρα αραζω....

Ειναι μεσάνυχτα βεβαια....

Ιουλια συμφωνα σε οσα λες αλλα δέν ειναι και τόπος ευκολο να κανεις δραστηριοτητες με το παιδι..επειδη το εχω ζησει, συ λεω αν δέν δουλεύεις και εισαι ολη μερα με ενα παιδι ή δυο κλεισμένη στο σπιτι, συνηθως δέν εχεις κουράγιο για πολλες δραστήριοτητες, κ μετα απο λιγο καιρο για καμια...Ισως καποιες το κανουν, εγω δέν μπορω..κ οταν δέν δουλευα ειχα αρχισει να πηζω τοσο πολυ που ειλικρινα δέν άντεχα να κανω τιποτα...Οποτε απο τα τρία και μετα παλι θα τον πηγαινα, εφοσον μπορουσα, παιδικο κ ας μην εργαζομουν...Τωρα αν δέν μπορει καποιος πρεπει να βρει εναλλακτικές, τι να κανει....δέν εινΑι και το τελος του κοσμου....Εεω δυστυχως οι σταθμοί ακολουθούν το βρετανικο συστημα και απο Σεπτέμβρη θα αρχισει να κανει κ γραμματακια κ αριθμούς κλπ...Εγω το θεωρω υπερβολή απο τετοα ηλικια, αλλα δέν εχω επιλογη..Οπως και στο οτι φοράνε στολη,η οποια μαλιστα εχει κ γραβατουλα :o Εννοειται ολοι οι ιδιωτικοί ετσι ειναι, που να τον παω σε δημόσιο ταιλανδεζικο? κ να ηθελα δηλαδη, που δέν γινεται, δέν επιτρέπεται απο το νομο....

Ευτυχως ομως του αρεσει πολυ κ ειναι πολυ χαρούμενος κ ζηταει να παει...Δεν εκλαψε καθολου πράγμα που σημαινει πως στον προηγούμενο που πηγε ενα μηνα τον Μάρτιο, οντως δέν περνούσε καλα...Αφου μου λεει, μαμα αυτο ειναι καλο σχολειο μου αρεσει, οχι σαν το αλλο!!!

Εγω εχω ενα προβλημα, δέν μπορω να παιζω ρε κοριτσια με τον σεμπ! Να τον παω βολτες οσες θελει, να διαβάσουμε βιβλίο με μεγαλη χαρα, να δουμε μαζι παιδικά αλλα οταν μου ζηταει να παίξω μαζι του με τα playmobil θελω να κόψω φλέβες! Δέν αντεχω ουτε λεπτο...

Ν τρεχω μεσα στο σπιτι και να κανουμε πως με κυνηγάει και με σκοτώνει ( ναι θελει να παιζει τον σεριφη κ εγω ειμαι οι κακός, τι να κανω..) το κανω, αλλα μεχρι εκει...Ουτε κατασκευές και τετοια κανω το παραδεχομαι, οποτε με το σχολειο εχω ηρεμησει...Η αληθεια ειναι πως πριν δέν τα εκανα επειδη επηζα στο σπιτι και τωρα δέν τα κανω γιατι γυρίζω στις 5 κ δέν εχω κουράγιο....Ομως τον παιρνω εξω μαζι μου συνεχια, και του μιλαω για διαφορα θεματα και του εξηγω οσα βλέπει, κ συζηταμε κ μαλιστα του αρεσε πολυ το παλάτι και οι ναοί του Βουδα..Το αλλο σαββατο λεω να παμε εκδρομή στον αρχαιολογικό χωρο, να δει την αρχαία πρωτεύουσα της Ταιλανδης...

Ελπιζω να ειναι καλα αυτα γιατι οταν το σκεφτομαι νιωθω λιγες τύψεις που δέν κανω μαζι του κατασκευές, ζωγραφική η δέν μαγειρευω η δέν παιζω με τα. Playombil του...Το μονο σίγουρο ειναι οως οταν μεγαλώσει δέν θα ζηταει απο τη γυναικα του να του μαγειρεύει η να σιδερωνει κλπ σαν τη μαμα του, διοτι η μαμα του δέν κανει τιποτα απο αυτα...Τυχερή η μέλλουσα νύφη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα φρανιτακι! :lol::lol::lol:

γελάω για την τυχερη μελλουσα νυφη σου!! :lol::lol::lol::lol:

αυτα που προσφερεις εσυ στον σεμπ ,ξεπερνουν το ιδανικο!

εμπειριες απιστευτες..τί να πιασουν τα πλειμομπιλ καλε μπροστα τους! :D

απλα εμεις εδω,επειδη δεν εχουμε αυτη την ευκαιρια για τετοιου ειδους εμπειριες..προσανατολιζομαστε οπου βρουμε..

κ εγω δεν εχω διαθεση να παιζω συχνα..προτιμω βολτες,βιβλια..κ τελευταια επειδη την καταβρισκει με το ντουζ τον εχω στην μπανιερα κ πλενει τον εαυτο του με ολα τα παιχνιδια..ναι,τον αφηνω κ μονο κ περναω καθε λιγο κ λιγακι..τωρα εκει ειναι,αλλα καθεται κατω κ οταν σηκωνεται πιανεται απο τα χερουλια..κ τον ακουω που μιλαει..αλλα παλι επικινδυνο,ε;;μαλλον βλακεια κανω :roll:

αργυρω δεν ειναι παραληρημα,αλλα η κατασταλαγμενη μου αποψη!

ναι,ειναι πιο ζορικα τα πραγματα απο παλιοτερα,αλλα ειμαι 100%σιγουρη πως αν τον ζορισω απο τωρα,θα το βρω μπροστα μου σε λιγα χρονια!

ο,τι προβλεπεται απο το προγραμμα του νηπιαγωγειου,ναι να το μαθει,ας ειναι κ γραμματα,δεν αντιλεγω,αφου ετσι ειναι θεσμοθετημενο!

αλλα ειμαι αντιθετη στο να το κανω εγω νωριτερα κ καλα για να γινει..αινσταιν!ας μη γινει ποτε!λες κ θα παρει βραβειο αν μαθει να γραφει νωριτερα απο την ωρα του!λες κ δεν εμαθε κανεις που πηγε σχολειο να γραφει!λες κ οποιος εμαθε να γραφει στα 2 ,σπουδασε κ εγινε μεγαλος κ τρανος,ενω οποιος εμαθε στα 5 ,στουρναρι!αυτα δεν μπορω..κ δε θα κανω στο παιδι μου,χωρις κανεναν ενδοιασμο κ ενοχή!

παω να του βαλω γαλα κ επανερχομαι!

α!εμενα η τιμη μια χαρα μου φαινεται :roll::roll: !αφρο δεν καταλαβα..αφου εχεις παρει κουκετα..τί την θελεις την αλλη;; :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Ιουλία δεν επανήρθες χθες που υποσχέθηκες!! ;):lol::lol::lol::lol:

η Αφρο το θέλει για το χωριό, όχι για το σπίτι της! ;)

Αφρο και ο καναπές μια χαρά είναι, αφού θα ανοίγει το από κάτω! ;)

εμείς στο δωμάτιο των επισκεπτών έχουμε καναπέ που γίνεται κρεβάτι για τους ξένους!! ;)

κάνε αυτό που είναι και πιο οικονομικό!....αλλά αν πας από εκεί σίγουρα θα σε βοηθήσουν :)

σήμερα ο Λ. και η Ρ. θα πάνε στα γενέθλια του φίλου του Λ. και η μαμά του μας είπε ότι πολλοί ακύρωσαν.....πιστεύω διότι εκέι που τα κάνουν είναι 30χλμ μακρυά ο παιδότοπος και σίγουρα πρέπει να έχεις αυτοκίνητο.....και ο καθένας το σκέφτεται....ελπίζω να μην είναι μόνο τα δικά μου!!! :roll::roll:

καλό ΣΚ :x

Αφρο ρε συ δεν ανοίγεις εσύ το επόμενο τρενάκι? βάλε και τίτλο τα κρεβάτια γιατί η Θούλη το αγόρασε κιόλας!!! :roll::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες! :D:D

αργυρουλα δεν επανηλθα,επειδη καμια δεν ειχε γραψει κατι! ;)

ευχομαι να περασουν τελεια ο λουκας κ η ρεα σημερα! :D:D

κ ας ειναιλιγα παιδακια!σημασια εχει οτι θα πανε καπου διαφορετικα! ;)

σε λιγο θα φυγω με τον γιωργο για τους γονεις μου!εχουμε γαμο αυριο,αλλον,οχι αυτον στην χαλκιδικη,κ θα παω να μου βαψει τα μαλλια!βγηκαν οι καστανες ριζες κ κανουν μια υπεροχη αντιθεση με ξανθοκοκκινες ακρες.ου..τί να σας λεω!σε συνδυασμο με το μαυρισμενο μου προσωπο..τυφλα να εχουν οι γυφτισσες! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μια οπτασια ειμαι! :lol::lol::lol::lol::lol:

αα!μαλιστα!για το χωριο θα εκανα την πιο οικονομική λυση..

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Μαρία απο που πήρες τις παλετες γι τον κναπε έξω? Και Ποσο? Πες μαγαζί και ας είναι στην λάρισα ....τρίκαλα λάρισα κοντά είναι;)

Κατα τον οκτωμβριο μαλλον θα νεβω τρίκαλα ...αν φύγει ο Κ τότε αλλιώς αν φύγει πιο νωρίς θα ανεβώ πιο νωρίς ....

Σκευτωμαι να κάνω πολλά πράγματα με παλετες ...αν είναι εύκολο να βρω και σε Καλη τιμή ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο αν ρωτησεις σε μαγαζι με δομικα υλικα,τσιμεντα,χωματα,εχουν παλετες!εκει εχουν κ φορτωνουν τα υλικα!

το ξερω γιατι ο χ. στο μαγαζι καθε φορα που μιλουσε για παραγγελια,ολο ακουγα που ελεγε"ποσες παλετες θελεις";κ εννοουσε τσιμεντα κ.τ.λ.

μετα που το ειχε πει η μαρια ,τον ρωτησα κ μου ειπε οτι αυτες ειναι!

τωρα θα μου πεις..θα σου δωσουν σκετες τις παλετες;;ε ξερω κ εγω..σαμπως τί να τις κανουν αυτοι..δεν ξερω κ αν χρησιμοποιουν μετα ξανα τις ιδιες..αλλα δε νομιζω..θα ρωτησω τον χ.!

γυρισα απο τους γονεις μου κ ο γιωργος κοιμηθηκε 4.30 στο αμαξι..ακομη κοιμαται..μαλλον σε λιγο θα τον ξυπνησω :roll::roll:

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο αν πας σε ένα εργοστάσιο π.χ στο ντελμόντε (Del Monte) έχουν παλέτες, αφού ξεφορτώσουν, τις άδειες τι τις κάνουν? είμαι σίγουρη ότι θα σου δώσουν χωρίς να πληρώσεις! :roll::roll:

και εμείς μόλις γυρίσαμε από τα παιδικά γενέθλια, τα παιδά το χάρηκαν πάαααρα πολύ! :D ,

εμείς επίσης, τους αφήσαμε και πήγαμε κέντρο, φάγαμε, ήπιαμε καφεδάκι :D και μετά πήγαμε να τους παραλάβουμε :D ....καθήσαμε καμμιά ώρα και εκεί και μετά σπίτι! ....σε λίγο ντουζάκι και ύπνο!!! ;)

Ιουλία έβαξες μαλλί? :)

θέλω και εγώ να το κάνω συν κόψιμο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δες εδώ ιδέες για το τι μπορείς να φτιάξεις με παλέτες, ακόμη και κρεβάτι!!! ;)

http://shareyourlikes.wordpress.com/201 ... %B5%CF%82/

αν διαβάσεις και τα σχόλια στο τέλος σου λέει και από πού να τις πάρεις!! :);)

και άλλο ένα:

http://fridge.gr/49407/stiles/handmade- ... y-pallets/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Ευχαριστώ αργυρώ θα τα δω, αν δεν τα είδα χθές γιατι χθές έφαγα τα μάτια μου σε σελίδες με ιδέες.

Ο Μπαμπάς μου ειπαι οτι έχει μερικές και ο αδερφός μου του πάνε με τα πράγματα που παραγγέλνει ....ειχε πριν 5 μέρες 3 και τις έκοψε για ξύλα για το τζάκι!!! Μίλησα με την μαμά μου κιι της είπα τι και πως και ενθουσιαστικε και εκείνη και θα τις κρατάει ...αυτήν την στιγμή στο χωριό έχει μόνο του μπαμπά μου ....είδα και 2 ξυλοτεχνικες στα τρίκαλα που έχουν παλετες ...δεν λέγανε τιμή ...

Θαυμαστε τον καναπέ που είχα εδω ενα που ήταν καναπές κρεβάτι και κοιμωταν εκει ο Μ απο μικρός που σας έλεγα οτι δυστυχώς δεν μπορούσα να τον χωρέσω στο σπίτι για να τον κρατήσω κιι τον πήγα στην μανα μου?

αυτον τον καναπέ τον έχει βάλει σε ενα δοματιο -διαδρομο που ενώνει σπίτι με κουζίνα είναι λίγο φαρδύς ο διάδρομος και τον διαμορφοσε (επιτέλους!!!) Σαν μικρό σαλονάκι με αυτον τον καναπέ ενα κοφι τειμπλ (χαχαχα) μια τηλεόραση ...έχει και μια τραπεζαρία σε μια γωνία που μου σπάει τα νεύρα αλλα δεν μπορώ να την κάνω να την βγάλει απο εκει .....αυτός ο καναπές κρεβάτι εκει είναι πολύ χρήσιμος για να καθόμαστε επιτέλους σε καναπέ ααι οχι Στις καρέκλες ....αλλα αχρειστευε σαν υπέροχο μαλακό κρεβάτι ...και εμένα πολύ μου αρέσει ν κοιμάμαι εκει παρά στα στροματα της μάνας μου που έχει στα κρεβάτια που είναι σαν να κοιμάμαι στο πάτωμα (υπερβολικά σκλυρα) μου ήρθε ιδέα χθές να της φτιάξω με παλετες ενα καναπέ εκει και να έχω όταν πάω τον κναπε μου για να κοιμάμαι άνετα ....

Όσο για τα κρεβάτια των παιδιών ....για την ωρα θα το αναβάλω ...θα προσπαθήσω πρώτα να δω αν κοιμούνται μαζι σε διπλό κρεβάτι ...αν οχι τότε θα το ξανά ψάξω το θέμα ....θέλει πολύ σκέψη και οκ κάποια λεφτά γιατι τα παιδιά τωρα δονκιχώτης μικρά και πρέπει να σκευτω κατι που να βολεύει και τωρα και στο μέλλον ..και οι γονείς μου πρέπει να νιώθουν άνετα στο σπίτι τούς και δεν κοιμούνται στο ίδιο δωμάτιο καν εδω και χρονια (οχι δεν μάλωσαν άπλα ανακάλυψαν μετα απο 40 χρονια γάμου τον πρωσοπικο χώρο τι πάει να πει) και τελος τωρα είναι λίγο δύσκολα γιατι σε ενα δωμάτιο έχει ο αδερφός μου τα έπιπλα του και θα τα πάρει όταν πάει σε δικο του σπίτι (μένει με πεθερικά τωρα) ...αυτο εύχομαι να μην γίνει σε 10 χρονια ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...