Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΌΟΟΟΟΧΙΙΙΙ

είχαμε εκδηλωση και μας είπαν ότι έτσι ξεκίνησαν υα ΚΑΑΥ ως κέντρα αποκατάστασης απωλειών υγείας.

Γιάυτό και είναι όλα παραθαλάσσια

Άσε που δεν πάνε μόνο αξιωματικού και υπαξιωματικοί αλλά και πολιτικό προσωπικό και κατώτερου βαθμού

http://www.army.gr/default.php?pname=kaay_odhgos&la=1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας....Σας έλειψα..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Ανεβαίνω κι εγώμ στο τρενάκι...Αν και δε μου αρέσει καθόλου το νούμερό του... :-w:-w:-w Προτιμώ το νούμερο 4.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops:

Με έχει πάρει το σκατό βάρνα που λέμε στα μέρη μας...Ούτε να κλάσω δεν προλαβαίνω... :twisted::twisted:

Έχω πάααρα πολλή δουλειά, γράφω ασταμάτησα και στο καθημερινό πλέον και είχα και μια πολύ θετική εξέλιξη στη δουλειά... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Είμαι πολύ χαρούμενη!!!!Μου ανέθεσαν να καλύπτω ένα συγκεκριμένο υπουργείο... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-) Οπότε λογικά γλίτωσα την απόλυση.... :lol::lol::lol::lol: Αν και αν ήταν να με είχαν διώξει, θα το είχαν κάνει από τον Απρίλιο που τελείωσε και η ασυλία μου από το νόμο.... :roll::roll::roll:

Αναστασία μωρή βούλωσε το στόμα σου.... :lol::lol::lol: Αν θες όμως πρόσθεσε κι εμένα στη λίστα με τους 5-10 ανθρώπους που σ'αγαπούν.... :x:x:x:x:x

Νατασούλα χάρηκα πααααρα πολύ που μιλήσαμε προχθες... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Είσαι γαμάτη.... :x:x:x:x Καλά ε, χθες έσπασες τα κοντέρ με τις δημοσιεύσεις σου.... :lol::lol::lol:

Αφροοοο αν δε σου γέμισε το μάτι ο σταθμός, μην τον δηλώσεις...Συνήθως το ένστικτο της μάνας είναι σωστός... ;););)

Θου θα στείλεις και τον Παντελή παιδικό;;;; :o:o:o Γιατί ρε;;;; :roll::roll::roll: Είναι μικρός ακόμα ο γαμπρούλης μου.... :x:x:x

Αρτζι δε σου 'πα...Εγώ παντρεύτηκα ένα άλογο..... =))=))=))=))=)) (χρώμα μπλούζας δεν έβαλα...φοράω φόρεμα-ουράνιο τόξο).... :lol::lol::lol: Είμαι κτηνοβάτης όπως καταλάβατε.... :lol::lol::lol:

Βίκυ μια χαρά ρε με το σπιτάκι στην Αυλίδα... ;););) Σιγά σιγά θα το φτιάξετε...Άντε να έρθουμε κι εμείς για κανα μπάνιο... :lol::lol::lol: Επίσης μωρή όλο λεφτά δεν έχεις και όλο μανικιουρ-πεντικούρ κάνεις... :twisted::twisted::twisted::twisted: Ενώ εγώ που δεν έχω, έχω φτέρνα πέτρα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Σε πειράζω... :-*:-*:-*

Νατασάκι μωρή όλο διακοπές;;;; :twisted::twisted::twisted: Ζηλεύω....Φιλιά στα κορίτσια σου τα όμορφα... :mrgreen::mrgreen:

Βένηηηηη τι κάνεις μωρή κοντέσσα;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: Πες ένα γεια... :-w:-w:-w

Τζούλια είσαι τρελοκομείο....Πολύ μου αρέσεις τον τελευταίο καιρό... :lol::lol::lol::lol:

Τα νέα μας τώρα...

Περπατήσαμε όπως είδατε και στο facebook...Είμαι τρισευτυχισμένη..Πάει σαν παπίτσα η σκατούλα μου και πολύ μου αρέσει.... :x:x:x:x

Κορίτσια στενοχωριέμαι για την Ιω.... :(:( Η μικρή την πλακώνει στο ξύλο... :cry::cry::cry: Και αυτή η χαζή κάθεται και της τρώει... :(:(:( Μιλάμε για πολύ ξύλο...Της ξεριζώνει τα μαλλιά, τη δαγκώνει, τη χτυπάει... :twisted::twisted::twisted::twisted: Και όταν τη μαλώνουμε τη Μαρτίνα, το Ιωαννάκι μου λέει "Άντε...Μη μαλώνεις την αδερφούλα μου...Την αγαπάω.." :?:?:?:?:?:?:? Αλλά ειλικρινά η μικρή ρίχνει το ξύλο...Τρώω κάτι μπάτσες κι εγώ..Και πονάει ρε... :twisted::twisted::twisted: Αλλά όταν τη βλέπω να χτυπάει την Ιωάννα, μου 'ρχεται να την σαπακιάσω στο ξύλο... :twisted::twisted::twisted:

Επίσης, χθες έκανα αίτηση στον παιδικό σταθμό της γειτονιάς..Δύσκολο να μας πάρουν, αλλά την έκανα, επειδή κι εμένα μου αρέσει να κάνω αιτησεις.... :lol::lol::lol:

Και στο ΕΣΠΑ θα πάω το Σ/Κ να κάνω αίτηση.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Επίσης, μας είπε μια κυρία από το δήμο που έχουμε μερίδα ότι μπορούμε να κάνουμε αίτηση και στους παιδικούς σταθμούς αυτού του δήμου ως δημότες που είμαστε και μάλιστα θα μπορούσαν να μας βοηθήσουν, αλλά ρε γαμώτο δεν έχουν σχολικό μάλλον...Πώς θα γυρίζει το παιδί σπίτι;;;;; :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ μπράβο ρεεεεε :D:D:D:D:D

Κοίτα να τα μαρτυράς όλα όχι μόνο όσα θέλει το αφεντικο ε :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Έτσι είναι τα μικρά

Κι εμείς κάπως έτσι ξεκινήσαμε αλλά πλέον έχουν ηρεμήσει πολύ και τα έχουν βρει μια χαρά οι 2 τους ;)

Υπομονή..Κάθε παιδί με τον χαρακτήρα του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουχουυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!

εδω ολα καλα..

νατασουλα να χαιρεσαι το λιακο σου..τις ευχες μου...

χρυσααααααααααααα :oops::oops::oops: να το κανουε για τη αλλη βδομαδα??????????

ηρθαν κουμπαροι απο σουηδια κ λεμε σκ να παμε εκει...μπορεις απο βδομαδα?θα κερασω κ καφε...

φιλια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγωκα ΑΝΝΝΝ το παρουν το παντελη ανννν βρω καμια δουλεια-4ωρη θα το παω σχολειο..αλλιως φυσικα κ δε θ παει..

ναι το γλυκουλι μου ειναι μικρος

εγω αυριο μαλλον θα κανω τα χαρτια...κ παιζει να βαλω το εκκαθαριστικο του 2012..με συμφερει αλλα η λογιστρια ακομα δε το κατοχυρωσε..σημερα...πφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώωωωω η μαρτίνα βγάζει τα απωθημένα της βρε, θυμάσαι που η Ιω την πείραζε-δάγκωνε? ε τώρα ήρθε η σειρά της :lol::lol::lol::lol:

χαζά χαζά και η Ρ. ρίχνει κάτι ξυλιές στον Λ. :o:o:o:o , έτσι στα καλά καθούμενα τις προάλλες πάει και του ρίχνει μπουνιά στο κεφάλι :o:o:o:shock::shock::shock: ....όχι ότι ο Λ. δεν τις ρίχνει από καμία, αλλά πιο ήπια.....η Ρ. του δίνει και καταλαβαίνει.....αλλά αν της δώσει καμιά ο Λ., ακόμη και λίγο να την σπρώξει εκείνη θα βάλει τα κλάματα αμέσως :?

συγχαρητήρια για την δουλειά σου :D πάντα τέτοια :D:x

Μαρία ως αποκατάστασης ξεκίνησαν αλλά πώς κατάντησαν!!! :lol::lol::lol::lol:

- να σε ρωτήσω, στην Λάρισα πουλάνε τα e-Bike?

- και αν ναι πόσο στοιχίζουν, ξέρεις?

- επίσης θα πας να δεις την Μαριώ? :D έρχεται στον Αγιόκαμπο :D

είναι πολύ ωραία, την είχα δει στην Θεσσαλονίκη στο μαγαζί που τραγουδάει....είναι ρεμπέτισα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι μιλάμε για πολύ ξύλο ρε.... :(:(:(:( Οκ, και η Ιωάννα της σκάει καμια που και πού, αλλά όχι να την πονέσει...Άσε που ό,τι παίρνει η Ιωάννα να παίξει, πάει και της το βουτάει από τα χέρια και αν της το πάρει πίσω η Ιω, πέφτει κάτω και χτυπιέται.... :?:?:?:? Μα τι παιδί είναι αυτό... :?:?:?:?

Μαράκι όταν δεν την χτυπάει η Μαρτίνα, παίζουν πλέον πολύ ωραία η δυο τους...Τρελό παιχνίδι, γέλια, χαρές, αγκαλιές, φιλιά...Χαίρεσαι να τα βλέπεις... :x:x:x:x

Θα γράφω ό,τι μου επιτρέπουν.... :oops::oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τώρα είμαστε και φιλοκυβερνητικοί ρε... :?:?:?:?:?:?:?

Θου κατάλαβα...Άντε αν θες μακάρι να βρεις μια δουλίτσα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώωωω διαφάνεια βρε, ξεσκέπασμα! ;)

έτσι είναι και τα δικά μου παίζουν πολύ ωραία μαζί, αλλά συνήθως στο τέλος καταλήγει σε καυγά!!! :?:lol::lol::lol: ....όμως αγαπιούνται :x

Μαρία εδώ οι πωλήσεις του e-bike έχουν αυξηθεί πολύ, κοστίζει 2000ε και πάνω.....είναι πολύ καλό κυρίως όταν έχεις ανηφόρες......αγόρασε ένας φίλος του άντρα μου, πάει με 40χλμ/ω.....σκέφτεται και ο δικός μου να αγοράσει για να πηγαίνει στην δουλειά γιατί έχει μεγάλη ανηφόρα!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gwgw mou .

poli ksilo h mikrh e ?xaxaxaxaxaxaxa

o panoulis mou einai to antitheto ,tou pernei o M ta paixnidia kai aytos apla klaiei

shmera eklege o M kai phge kai ton xaideue to poylaki mou !!!!!psixoula glukia !!!

kai o M den thelei na ton malono ton P alla ores ores otan px leronei o P ton malonei "kako mpemph leroses to patoma kai katharizei h mama ,kako kako mpemph "xaxaxaxa

exei poli gelio ....o M me stelnei kai timoria otan den ton akouo ..."mama tha pas timoria " xaxaxaxa

ekana ta xartia mono to ti poso bazo thelo na grapso kai to apogeuma tha pame na ta katatheso ....kai o theos boithos ....skeytomai na kano kanena tama ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω....βγαζει το αχτι της η Μαρτινα...

αχ ποτε θα το κανει και ο μπεμπης στη Μ-Ι..!

καλε πες μας ποιο υπουργειο θα εισαι!

καλα αντε στειλε μου μηνυμα!

καλα πολυ γελασα με το τι ειναι τα ΚΑΑΥ...!

αχχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο είναι φοβερός ο Πανουλης...Τον δικό σου τον μικρό και της Βικυς πολύ τα αγαπάω.... :x:x:x:x:x Αγγελουδάκια... :x:x:x:x:x

Άντε καλά αποτελέσματα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Μακάρι να σας πάρουν... :x:x:x

Βίκυ Αγροτικής Ανάπτυξης.... :D:D:D:D:D

Μαρίαααααα :twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol: Και τι να κάνουμε μωρή;;;Να χάσουμε τις δουλειές μας;;;;; :?:?:?:? Όχι εντάξει, ακόμα και αρνητικά γράφουμε, αλλά με τακτ... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο :x:x τι γλυκούλια βρε :x:x:x

Μαρία είχα πάει μια φορά στα ΚΑΑΥ της αεροπορίας, δεν θυμάμαι πού είναι, νομίζω προς Αγιόκαμπο, Βελίκα?

δεν μου άρεσαν όμως....!!! :?

Λένα σε βλπέω τι κάνεις? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια! τι κανετε?

εγω μια χαρα, με εχουν πεθανει κ τα δυο ολη μερα μονη μονη μου..

σημερα ο αναστασης εδωσε τρελο σοου, τι να σας λεω..

αφου πηρα τηλ τη μανα μου να ερθει να τον παρει γιατι θα τον σακατευα στο ξυλο.. :oops::oops:

κ πριν ερθει ολο με αγκαλιαζε κ με φιλουσε κ μου ελεγε οτι με λατευει οτι ειμαι η ψυχουλα του, η ζωη του κ εγω δεν ξερω τι αλλο

αλοιφη με εκανε..

αργυρουλα αλοχα!!

χρυσα στον παιδοχωρο δηλωσες για τον χ η τον γ?

αυριο εχω ραντεβου κ στον δικο σας, για να δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω...

θα μαθεις τα παντα περι αγροτουρισμου...!

διαβαζω για τους παιδικου και νευριαζω....

ο δημος μας εβαλε ολους τους παιδικους μεσω εττταε

δηλ....ολους τους υπολοιπους μας πετα απ εξω!

ο μπεμπης δεν εχει βαλει αλλο βαρος απο εκεινα τα 250 γρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένιωσα ότι σας έλειψα και είπα να κάνω μια εμφάνιση! :D

Και σε τι τρενάκι ε;!;! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Τι να κάνω θα πάρω την κοιλάρα μου και θα ανέβω η γκαστρωμένη!

Τι μου κάνετε;;;;; :D:D:D:D

Εχθές γυρίσαμε με την Χ γαπο το εξοχικό της κολλητής μου. Καλά περάσαμε αλλά πολύ κούραση ρε κορίτσια! :roll: Τα παιδιά τσακώνονταν συνέχεια, έκαναν σαν τα κριάρια, μας έσπαγαν τα νεύρα και το καθημερινό πρόγραμμα (μαγειρεμα, θαλασσα, μπανιάρισμα κλπ) ήταν πολύ κουραστικό, αλλα τουλάχιστον δεν είμασταν στην Αθηνα με τον καύσωνα! 8-)8-)8-)

Σήμερα είχα τον Β επιπέδου και το καρδιογράφημα εμβρύου, ολα πηγαν πάρα πολυ καλα και όπως όλα δείχνουν θα κάνουμε ένα υγιές παιδάκι! :D

Τωρα αν θα έχει τσουτσουνάκι ή πιπάκι θα το μάθουμε μια και καλή στον τοκετό! :lol:

Δε θέλει να φανερωθεί με τίποτα το σκασμένο βρήκε να μου μοιάσει! :mrgreen:

Πιστεύω όμως οτι είναι κοριτσάκι, γιατί αν ήταν αγοράκι δε θα είχε φανεί κάτι;

Σημερα με δυο υπέρηχους και δεν ξεκουβαλιόταν με τπτ! Τη μία είχε γυρίσει στο πλάι και την άλλη δεν άνοιγε τις πατούσες, συνηθως τα κοριτσάκια κρύβονται επιμελώς!

Οπότε μη με ξαναρωτήσετε γιατι απλούστατα τώρα πεισμωσα και γω και δεν ξαναρωτάω! :twisted::lol::lol::lol::lol:

Δεν διαβασα ομορφιές μου το προηγούμενο τρενακι, εύχομαι να είστε όλες καλά και θα προσπαθήσω να διαβασω καποια αποσπασματακια! :mrgreen:

Α δε σας είπα! Σε 5 βδομάδες πήρα 5 κιλά!!! :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα..να μαι και εγωωωωωωωωωωωω

Λενα εκανα και για τους δυο αιτησεις...και οπου μας παρουν, στους ιδιους παιδικους...μακαρη να μας παρουν και στον ιδιο..

να πας στο Τζινι..πιστευω πως θα σου αρεσει...

Θου νο προμπλεμ ρε...καλως τους δεχτηκες!!!!

Κουμπαρα μια χαρα...θα σου στειλωτον κουμπαρο να σουκανει τα ηλεκτρολογικα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω.....καλως ηρθες....Αθηνα εισαι?

στο μπεμπη το λουλουδακι (χαχαχχαχχα) ειχε φανει απο την αυχενικη διαφανεια....αφου ο Π. ελεγε

"σκεψου ποσο μεγαλα πρσοντα εχει που φαινονται απο τωρα"

στο β επιπεδου ο γιατρο τον εχει τρβηξει φωτο απο τον πισινο χαχχαχχα και ξεχωριε αναμεσα στα ποδαρακια!

γερο να ειναι και οτι να ναι!

Αθηναιες θα πιουμε κανα καφε?

κουμπαρουλα ....ελπιζω ο κουμπαρος ν αμην πινει μπυρες....γιατι οταν πηγαιναν ο Π. με το νονο της Μ-Ι μονο δουλεια δεν εκαναν...!

εμ δεν ημουν εκει να τους επιβλεπω!

ευχομαι να τα παρουν τα παιδια....αλλα γιατι να μην τα παρουν?

θα κρατησεις αδεια απο σεπτεμβρη -οκτωβρη να ερθω?

Λενακη...μολις ελαβα ειδοποιηση για παραλαββη ....χαχχαχαχ

ελπιζω να ειναι αυτο...

αχ Αθανατα ΕΛΤΑ ....ολα φτανουν συντομα!

θα παω αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεελα...Μετα τα μεσα σεπτεμβρη οποτε θες αδεια παιρνω...

θα φυγει κιαι η πεθερα...χαχα..παρτι θα κανουμε!!!!

χαχα..τελειος ο κουμπαρος...

οχι..ο δικος μου δεν πινει..παρα ελαχιστα στο τσακιρ κεφι...αφου οποτε πινει η παρεα..το δικο του ποτο..το λιβανιζει ολο το βραδυ...

Σισσυ μι μασας ρεεε..ετσι ειναι οι τσουπρες..

κανε κορες..γιατι χανομαστεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...