Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥΣ


Recommended Posts

Καλησπέρα σας και καλώς σας βρήκα,

Είμαι καινούριο μέλος στο mammyland και θα χρειαστώ πάρα πολύ τη βοήθεια σας. Εχουμε ένα αγοράκι 6,5 μηνών και ψάχνουμε για βρεφονηπιακό σταθμό στους Αγίους Αναργύρους δημόσιο ή ιδιωτικό. Χρειάζομαι πληροφορίες ακόμα και αν ξέρετε κάποιον καλό παιδικό σταθμό σε άλλη κοντινή περιοχή. Οποιαδήποτε πληροφορία θα μου ήταν χρήσιμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες και να σου ζησει ο μικρος σου

εμεις απο 11 μηνων τους πηγαιναμε στην Παιδική Ακαδημια στην Πετρούπολη

οι κοπελες ηταν παρα πολυ καλες και δεν ειχαμε κανενα παραπονο - οτι ζητααμε το κανανε

εει και σαι εαν το ψαξεις

εχει και σχολικο που τα περνει και στα φερνει εαν θες

οτι μπας περιπτωσει χρειαζεσαι

εαν θες παραπανω πληροφοριες πες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω θα ελεγα στον παιδικο σταθμο στο Ιλιον,"Μιλενα Κολελη"!!!Οι κοπελες ειναι παρα πολυ καλες και η ιδιοκτητρια εχει τον γενικο ελεγχο ολων!!!!Δινει τη ψυχη της εκει μεσα η κοπελα,ειναι φανταστικη παιδαγωγος!!!Επισης μιλαμε και για πολυ καλο φαγητο,μιας και η μαμα της μαγειρευει για ολα τα παιδια.Παει εκει η ανηψια μου απο 8 μηνων και τωρα ειναι 5!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατ'αρχήν σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Μπορειτε να μου πείτε και μέχρι τι ώρα τα κρατάνε, τι τιμές εχουν και αν λειτουργούν και τον Αύγουστο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

περσι τα ειχαμε ψαξει ολα

η Μιλενα οντως η κοπελα ηταν πολυ καλη σαν κυρια και εχω ακουσα πολυ καλα απο πολλους - πανε και γνωστα μου παιδακια αλλα ειναι η πιο ακριβη σε ολο το Ιλιον και δεν εκανε σε εμας καμια ευκολια πληρωνων

ηθελε να πληρωνεται εφαπαξ καποια χρηματα - τα οποια ηταν πολλα

κατα μεσω ορο πηγαινε καπου στα 340 το μηνα

δεν ξερω εαν δουλευει αυγουστο

η Παιδικη ακαδημια δουλευει αυγουστο

ειναι περιπου 300 το μηνα το παιδι

το φαγητο τους ηταν μια χαρα παντα εφτιαχναν φαγητα που μπορουν να τα φανε τουλαχιστον τα δικα μου

ειχε αρκετα παιδακια αλλα ειχε και αρκετες κοπελες

εμενα αυτο που ενοιαζε ηταν οτι τα μικρα μου τις αγαπαγαν τις κοπελες - δεν θελανε μετα να φυγουνε και περνουσαν καλα

δεν τα κακομεταχειριζονταν

περνανε βαρος -που σημαινει οτι τα ταιζαν

τωρα οσο αναφορα απο παιδαγωγικης αποψεως δεν νομιζω οτι θα καθονταν να τα παιδαγωγουν με παραμυθακια κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marker σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τη βοήθεια σου, θα πάω να δω και εγώ από κοντά και τους δύο σταθμούς που μου έχετε προτείνει και θα σας πω τελικά τι αποφασίσαμε...

Και πάλι χίλια ευχαριστώ!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...