Μετάβαση σε περιεχόμενο

SOS ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ?


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια.

Ειμαι παλιο μελος δεν ξερω αν με θυμαται καμια σας!

πριν λιγες μερες εκανα την πρωτη μου σπερματεγχυση δυστηχως αποτυχυμενη καθως σημερα αδιαθετησα :( Θελω να ξανακανω δευτερη αν και δεν ξερω τι ποσοστα επιτυχιας θα εχω γιατι το σπερμα δεν ειναι καλο αλλα εγω λεω να την κανω γιατι για εξωσωματικη δεν με παιρνει οικονομικα.

θελω ομως να αλλαξω γιατρο!εχετε καποιον καλο γιατρο Αθηνα να μου προτεινετε να ειναι ειδικος για σπερματεγχυσεις με μεγαλο ποσοστο επιτυχιας?Οποια θελει μου στελνει εδω η με π.μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελα μου!!Εμενα πριν απο λιγους μηνες εκανε σπερματεγχυση μια πολυ καλη μου φιλη στο "Αττικο νοσοκομειο" και τωρα εχει αγκαλια το 1 μηνα(παρα 3 μερες) αγορακι της!!!

Και εκεινη ειχε ταλαιπωρηθει παρα πολυ....Αλλα με τη σπερματεγχυση εκει,εμεινε εγκυος με την πρωτη!!!

Απ'οσα μου εχει πει,εμεινε πολυ ευχαριστημενη απο το συγκεκριμενο νοσοκομειο και απο τον γιατρο ως προς την σπερματεγχυση....Για την γεννα,δεν της αρεσε που γεννησε εκει,αλλα ουτε τελικα και ο εξωσωματικος της της αρεσε ως μαιευτηρας....Μπορεις ομως να πας εκει,να κανεις τη σπερματεγχυση και μετα να σε παρακολουθει ο γιατροε σου...

Καλη επιτυχια κοπελα μου και συντομα με ενα υγειεστατο μωρακι ευχομαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose αν το σπέρμα δεν είναι και τόσο καλό, θεωρώ ότι η σπερματέγχυση δεν είναι η λύση...Αν θέλω να πω, υπάρχει πρόβλημα κινητικότητας....σε τι θα βοηθήσει η σπερματέγχυση. Και εγώ έκανα μια αλλά μετά που είπε ο γιατρός μου ότι δεν υπάρχει θέμα....Το άφησε στην κρίση μου και επειδή δεν έχω λεφτά για ξόδεμα, αποφάσισα να μην κάνω δεύτερη. Ο άντρας μου ήθελε αλλά γιατί να ταλαιπωρηθώ αφού υπάρχουν ενδείξεις ότι κάτι δεν πάει καλά; Αν παρόλα αυτά θέλεις, μπορώ να σου συστήσω τον γιατρό μου. Είναι ο γυναικολόγος μου και όχι ο εξωσωματικός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια και ευχαριστω για την απαντηση σας!

Tonia P-M μπορω ομως να παω στο Αττικο νοσοκομειο χωρις να εχω καποιον γιατρο εκει για να κανω σπερματεγχυση?ποιος θα με αναλαβει?αυτος που της εκανε την σπερματεγχυση της φιλης σου ποιος ηταν?δεν μπορεις να μου δωσεις τηλ.και ονομα?επισης ρωτησε την ποσο της στοιχισαν ολα να ξερω.ισως εκεινοι δεν ειχαν σοβαρο προβλημα και εμεινε με την πρωτη...ρωτησε την αν θες και στειλε μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jigsaw ο γιατρος μου ειπε εξωσωματικη κατευθειαν εχοντας ενα σπερμοδιαγραμμα στα χερια του περσινο.ειπαμε ας κανουμε μια να δουμε και το σπερμα πως ειναι τωρα και δεν ηταν καλο.δεν ειχε καμια σχεση με το αποτελεσμα που ειχε κανει πριν ενα χρονο δεν αγγιζε καν τα νουμερα.τοσο λαθος ειχαν κανει στο μικροβιολογικο?εκει να φανταστεις εχουμε κανει τα περισσοτερα σπερμοδιαγραμματα και τοσο καιρο νομιζαμε οτι τουλαχιστον ηταν σε ικανοποιητικο επιπεδο.μου ειπε πριν την κανουμε οτι δεν ειναι καλο το σπερμα και επειδη ειχαν κανει ηδη τον εμπλουτισμο και ουσιαστικα το ειχαμε πληρωσει ας την κανουμε την σπερματεγχυση.με το που τελειωσε η διαδικασια μου ελεγε να κανουμε αλλες 2 αν θελω αλλα για εκεινον καλυτερα εξωσωματικη.ομως λεφτα για εξωσωματικη δεν υπαρχουν!αρα η κανω δευτερη η τιποτα...

εσυ γιατι δεν κανεις αλλη εφοσον δεν εχετε θεμα?δηλαδη απλα θα περιμενεις μηπως ερθει ετσι το μωρο?εγω δεν μπορω να το κανω αλλο πια αυτο εχουν περασει αρκετα χρονια και δεν νομιζω να μεινω φυσιολογικα.

οσο για γιατρο ευχαριστω αλλα ψαχνω ειδικο για σπερματεγχυσεις γιατι και ο δικος μου σαν γυναικολογος ειναι μια χαρα αλλα για σπερματγχυσεις δεν μου φαινεται ειδικος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

O γιατρος της ηταν ο Συριστατιδης Χαραλαμπος.....

Η σπερματεγχυση στο αττικο δεν κοστισε κατι....Θα μαθω και τηλεφωνο και θα σου πω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...