Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια!κόννα συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη!!!σας το είχα πει ότι θα σαρωνε η ομάδα το καλοκαιράκι,που είναι πάντα χαλαρό και τέλειο:) σας φιλώ,ήρθα να κουρεψω τον γιόκα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια....Τι βλεπω Κοννα μου,ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

Σου χρωσταω ενα μεγαλοπρεπες πανηγυρισμα,ξερετε τι εννοω τετοιες τρελες που κανω εγω.....

Δεν θα χαλασω το τελειο κλιμα,δεν θα πω περαιτερω τωρα,απλα τα πραγματα δεν ηταν καλα για εμενα,χθες πηγα στον γιατρο,νυχτεριδα ξεκοκκινησε με please....Οταν ηρεμησω θα σας πω αναλυτικα......

Συνεχιστε το γλεντι και το πανηγυρι,ειπα και χθες,

ΑΣ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΧΟΡΟΙ.........Θα ερθουν πολλα γερα μωρακια ισως και το δικο μου,απλα δεν ηρθε ακομα η ωρα του.....μαλλον εχασε το δρομο το χρυσουλι μου [smilie=icon_pale.gif] [smilie=icon_pale.gif] [smilie=icon_pale.gif] [smilie=icon_pale.gif] [smilie=icon_pale.gif] [smilie=icon_pale.gif]

και μην δω μυνηματα συμπαραστασης κλπ......ξερω,τα ξερω ολα που θα μου γραψετε,ειστε εδω,το ξερω.ΜΗΝ ΠΕΙΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!!ΜΟΝΟ ΕΙΠΑΜΕ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ!!!!!!ΕΧΟΥΜΕ ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΑΓΧΩΝΟΥΜΕ............

ΠΑΜΕ [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Τόνια μου :(:(:(:( ...τουλάχιστον ξέρεις ότι μπορείς να πιάσεις νινάκι! Πάμε δυναμικά μαζί... .Όποτε θελήσεις ξέρεις που θα με βρεις.

Κόννα συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! Αχ αυτές οι διακοπές είδατε τι κάνουν!! Λιγότερο άγχος - περισσότερα νινάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο καντουλα για την αυχενικη!ποτε περασες ο καιρος ομως ε?

το νου σας "ρεμαλια",που ελεγε κ ο κωνστανταρας,μην αλλαξετε ακομα ποστακι μεχρι να κοκκινισουν 2-3 ακομα τουλαχιστον.μας παει τρελα αυτο!εγω θα παραμεινω στο summer audition αρκετα ακομα.εξαλλου οι διακοπες μου θα ειναι μεσα σεπτεμβρη.το νου σας!!θελω πανω απτις μισες να κοκκινισουν για να παμε σε καινουριο

Δεν θα το αλλαξω ακομα Ρανια μου, I prommise....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

konna mou sygxarhthria kopela mou mia omorfi kai teleiomhnh egimosini sou eyxomai mena gero mwraki!!! :):)

den tha xoropidisw giati to koritsaki mas exei stenaxwries...tha pw omws pisti kai elpida kai ola tha ginoun ...ta upoloipoa ta exoume pei kai ta leme tonaki mou...elpizw i listoula tis nyxteridas mas na kokkinisei oooli kai maliosta polu syntoma koritsakia mkou ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΕΧΘΕΣ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ 4 ΑΛΛΑ 5!!!

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 8 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ Κ ΚΑΤΙ..ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΝΙΝΙ ΑΚΟΥΣΑΜΕ Κ ΚΑΡΔΟΥΛΑ Κ ΤΕΛΗ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!!!

ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ...ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ!!!! τονιαχαν ΚΑΙ κΟΝΝΑ μου συγχαρητηρια και να εχετε ενα γερο μωρακι ευχομΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!Μπραβο κοριτσακια μου πηραμε φορα αντε να κοκκινησουμε ολες!!!!Τονια μου εμεις τα ειπαμε και στο fb...!!!!Eγω θα συνεχισω να φυσαω και ελατε ολες μαζι οι γκαστρουλες να φυσηξουμε για να φερουμε τυχη και στις υπολοιπες!!!!Φουφου φου φου φουουουουουουουουουουου!!!!Καλη σας μερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι αδικο για τα αλλα κοριτσακια να μην πανηγυριζετε!Πανηγυριστε καλε!!!Και εγω συντομα θα το καψω το ποστακι,το υποσχομαι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι αδικο για τα αλλα κοριτσακια να μην πανηγυριζετε!Πανηγυριστε καλε!!!Και εγω συντομα θα το καψω το ποστακι,το υποσχομαι!!!!!!!

Τονια μου να αλλαξεις το αβανταρ σου!!!!Να βαλεις μια χαρουμενη φατσουλα να σκαει στα γελια!!!!Οχι κλαμματα!!!!θα πανε ολα καλα απο δω και περα!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!!

κόννα και τόνιαχαν συγχαρητήρια για τα σποράκια σας......... [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] με το καλό να τα κρατήσετε αγκαλίτσα..όλα καλά να πάνε... :):)

έτσι έτσι να κοκκινίζει η λίστα μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κάντυ πολύ χάρηκα για τα καλά νέα της αυχενικής!!!με το καλό το μωράκι σου.... :D:D:D

τόνια χαρά μου, τι έγινε?? :(:cry::cry::cry::cry:

κρατάω το θετικό οτι σύλληψη έγινε..και αυτό είναι πολύ σημαντικό...όταν μπορέσεις πες μας τι έγινε..μη μου στεναχωριέσαι μόνο..θα έρθει το σποράκι κάποια στιγμή, σύντομα δηλ.., και θα μείνει...

τα φιλιά μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!διαβαζα τα ευχαριστα νεα σας!!!

χριστινακι αν κ σε ευχηθηκα σου ευχομαι ολοψυχα μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!χαρηκα παρα παρα πολυ!!!! :-*:)

τονια επισης χαρηκα παρα πολυ κ για σενα!!!!!!να εχεις μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!η χοριακη δεν πεφτει εξω..εισαι εγκυος!!!!αχ μπραβο σας κοριτσια!!η παναγια να ειναι παντα κοντα σας!!να ευχηθω κ στα αλλα κοριτσια να πανε ολα καλα..καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχετε κ οι υπολοιπες συντομα με ενα σπορακι στην κοιλιτσα σας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονιαχαν μπραβο κοπελα μου αντε με το καλο το νεο μελος....συγχαρητηρια....ολα καλα να παανε κοριτσια...με το καλο τα μωρακια μας....να ρωτησω κατι???σε ποια εβδομαδα ακους το μωρο??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βινουλα εγω το ακουσα στην 8η βδομαδα..αλλα με το ζορι την εβρισκε σταθερα!αυχενικη ποτε θα κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντελφιν νιωθω χαμηλα στην κοιλια μου κατι σκληρο μερικες φορες οχι παντα και κατι σαν χτυπηματακια σαν να με περπαταει κατι(δεν μπορω να το περιγραψω ακριβως και δεν ξερω τι ειναι....)ξερει καμια τι γινεται???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντελφιν νιωθω χαμηλα στην κοιλια μου κατι σκληρο μερικες φορες οχι παντα και κατι σαν χτυπηματακια σαν να με περπαταει κατι(δεν μπορω να το περιγραψω ακριβως και δεν ξερω τι ειναι....)ξερει καμια τι γινεται???

αποκλειεται να το νιωθεις απο τωρα...αρα ανοιγει η μητρα...ειναι φυσιολογικο..τωρα το σκληρο δεν μαρεσει..αυτο σημαινει συσπαση μητρας και ειναι κακο...ΔΕΝ θελω να σε αγχωσω...αλλ μην καθυστερεις παρε την τον γιατρο γιατι πρεπει να σου δωσει μαγνησιο ...εγω επαιρνα απο πολυ νωρις μαγνησιο και σταματησα το ασβεστιο γιατι μου προκαλουσε συσπασεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!!!!!!!!!καλε κι'αλλη εγκυουλα????????Τονιαχαν μου συγχαρητηριααα!!!!!!!!με το καλο να δεχτείτε το νεο μελος ;) να εχεις μια υπεεεροχη εγκυμοσυνη!!!!Τονια μου εμεις τα ειπαμε αλλα θα στα πω και απο'δω.Μη στεναχωριεσαι απλα ηταν να γινει..ολα θα πανε καλα και ειμαι σιγουρη πως πααααρα πολυ συντομα θα μας πεις παλι τα ευχαριστα!!!!!!κοριτσια εχω τρελαθει απο τη χαρα μου!!!!!!καθε μερα και μια εγκυουλα προκυπτει [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: αντε να κοικκινησουμε οοοοοοοολες τη λιστουλα μας :x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονιαχαν μου τι συμπτωματα ειχες??? ετσι πληροφοριακα ρωταω(Τονια μη με βρισεις :lol::lol: δε σκεφτομαι τιποτα αληθεια)

[smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω απλά να βάλω τα κλάμματα... δεν αντέχω άλλο...θέλω ένα παιδάκι!!!!!!!! Σόρρυ ρε κορίτσια, απλά κάπου έπρεπε να μου βγει και μένα όλο αυτό. Σόρρυ.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω απλά να βάλω τα κλάμματα... δεν αντέχω άλλο...θέλω ένα παιδάκι!!!!!!!! Σόρρυ ρε κορίτσια, απλά κάπου έπρεπε να μου βγει και μένα όλο αυτό. Σόρρυ.... :(

:(:(:(:(:(:(:YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!  Εμείς σήμερα είχαμε πάει σε βάφτιση του γιου μιας φίλης και πραγματικά συγκινήθηκα πολύ. Δεν ξέρω γιατί, πάντα κλαίω στις βαφτίσεις μόλις ακούσω το κλάμα του μωρού 🥹🥹 Πιο πολύ όμως συγκινήθηκα γιατί για πρώτη φορά σε ένα τέτοιο μυστήριο κρατούσα την κόρη μου αγκαλιά 🌈🌈 Το δικό μου μωράκι, και άλλο ένα μέσα στην κοιλίτσα!! Τι άλλο να ζητήσω, εκτός από το να μου τα προσέχει η Παναγία; Ήταν γενικά έντονη μέρα και την χάρηκα πολύ ♥️ Και τον Σεπτέμβρη θα κάνουμε και εμείς τα βαφτίσια και ανυπομονώ 🥹🥹 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου όλες να νιωσετε αυτήν την συγκίνηση και ευτυχία που ένιωσα εγώ ειδικά σήμερα, να γεμίσουν οι αγκαλιές σας υγιή μωράκια και να κλείσουν όλες οι πληγές. Όλα τα δάκρυα να είναι μόνο από χαρά 🙏🙏🙏 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...