Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

καλημέρα κορίτσια...επιτέλους έχω το πσ μου πίσω...τη χαρά το κανονικό πληκτρολόγιο σε σχέση με τα κουμπάκια του λαπτοπ... :lol::lol:

το λεπόν κ εγώ στο κλαμπ με τις αδιαθετούσες...

ωωω ναι κ εμένα μου ήρθε...αλλά δεν πειράζει με το τόσα που έχουμε να κάνουμε κ μας απασχολούν..ας έρθει κ τον επόμενο μήνα που ελπίζω να ειμαστε λίγο πιο χαλαροί..πάντως κ εγώ έχω να πω πως τον μήνα που χαλάρωσα κ είπα οτι δεν με απασχολεί τώρα αυτό κ έχω άλλα να κάνω ήρθε το σπόρι άσχετα με την κατάληξη...

οπότε ναι μεν τάνι τάνι μεχρι να πετάνει αλλά κ χαλαρά.................... :mrgreen::mrgreen:

το λέω να το ακούσω κ εγώωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Das kind , Ρανια 28 και νινου ,μη μου στεναχωριέστε το καλό πράγμα αργεί λένε , βέβαια εμεις το ευχόμαστε πάντα γρήγορα αλλά είπαμε περισσότερο και απολαυστικό τανι-τανι μόνο καλό μας κάνει.

Τόνια μου έκανα κι εγω αίτημα για το Τάνι-τανι γκρουπ κι ανυπομονώ!

Έλα να μεγαλώνει η παρέα μας και να γεμίζει με γκαστρούλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσουμπες και φρεσκοκοιλουμπιτσα μου :lol::lol: !!

Ειναι η δευτερη φορα που τα γραφω γιατι πριν μου σβηστηκαν :twisted::twisted:

Demie μου το ξερω οτι εχω επηρρεαστει παρα πολυ,αλλα ελπιζω να ηταν η πρωτη και τελευταια φορα που το παθαινω....Δεν θελω να ξαναγινω η τρελη που τρεχει με ενα τεστ στο χερι :lol: !!!Απλα εγω εχω και αλλη αγωνια,ξερεις γιατι......Ναι τοτε ειναι η τελευταια κοκκινοχαζουλα της Καντυς μας!!!

Νινα μου,σε βλεπω τωρα στο χαλαρο να το πιανετε το σποριδιον!!!!Αχ αντε με το καλο κουκλιτσα μου!!!!!!

Starfish την τσακωσες επιτελους την κυρια πολυποθητη???Ε,μα μιλα της,τραγουδησε της,μαλωσε την!!!!Τον τελευταιο μηνα ετσι της εκανε η ΚΑΝΤΥ μας και να το αποτελεσμα: [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Τι ζεστη ειναι αυτη πια???ελεος!!Αντε ακομα 1 εβδομαδα μου εμεινε και μετα ΜΠΑΝΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ,ΘΑΛΑΣΣΙΤΣΑΑΑΑ,ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!!!Αν και την 1η εβδομαδα θα ειμαι παρεα με την "βλαμμενη" αλλα τι να κανουμε....Θα την κουβαλησω μαζι μου και αυτη....Πολυ σπαστικια ειναι μιλαμε X(X(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! [smilie=toothy2.gif]

ΡΑΝΙΑ ΚΑΙ ΝΙΝΟΥ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΤΕ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ......... ΠΟΥ ΟΣΟ ΝΑ'ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΜΗΝΑΣ ΤΩΝ ΔΙΑΚΟΠΩΝ..... :) (ΒΑΣΙΚΑ Σ'ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΓΩ :lol::lol::lol::lol: )

ΘΑ ΠΑΤΕ ΚΑΠΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ? ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ....... ΘΥΜΑΣΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΤΥ??

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑ

[smilie=blob7.gif] [smilie=blob7.gif] [smilie=blob7.gif] [smilie=blob7.gif] [smilie=blob7.gif] [smilie=blob7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!!Τι κανετε γκαστρουλες μου;;;;Τι ζεστη ειναι αυτη ρε κοριτσια;;;;Ασε που σημερα ανακατευομαι περισσοτερο!!!!ΜΠΛΙΑΧ!!!!Πως νοιωθω ετσι;;;; :oops::oops: αχ βαχ!!!!Δεν πειραζει τι να κανουμε;;;Σπορι δεν θελαμε;;;;Θα τα υποστουμε ολα τωρα!!!! :lol::lol: Καλε κοριτσια η Binoula που να ειναι;;;;Ρανια 28 μου και Νinou μου μην στενοχωριεστε για την κοκκινοχαζουλα!!!Την επομενη φορα θα σας φυσηξω εγω και θα το πιασετε σιγουρα το σπορι!!!!χαχαχα!!!! :lol::lol:demie μου οπως ειπε και η Τονια 28/5 ηταν η τελευταια περιοδος μου!!!MARY12 μου εχεις δικαιο ποτε δεν ξερεις τι γινετε!!!Και εγω ελεγα θα παω διακοπες παρεα με την κοκκινη και τελικα αντι για κοκκνοχαζουλα ηταν κοκκινοσπορακι!!!!χιχιχι!!!!Οποτε Τονια μου ποτε μη λες ποτε!!!! Starfish μου τι εγινε;;;;Την βρηκες την ωορηξια τελικα;;;Das kind μου συμφωνω με τα κοριτσια παρε οπωσδηποτε τεστακια θα ηρεμισεις και το ιδιο θα συμβουλευα και την μαιμουδιτσαεπειδη και αυτη ειχε αρχισει και αγχωνονταν αρκετα!!!!Αυτα κοριτσαρες!!!Σας αφηνω τωρα θα τα ξαναπουμε...!!!ΦΟΥ ΦΟΥ ΦΟΥ ΓΚΑΣΤΡΟΣΚΟΝΗ!!!!!ΦΟΥ ΦΟΥ ΦΟΥ!!!!! :lol::lol: ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καντυ μου μπορει να ακουστει καπως αυτο που θα πω,ΑΛΛΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΣΑΙ!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Η Binoula ειναι online τωρα κοριτσια,ελπιζω να μας πει τα ευχαρισταααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορτσουδιααα!!!!τι κανετε?πωωωω τρελη ζεστη ετσι?απαλευτη :evil:

νινου δε πειραζει κοριτσακι τον επομενο μηνα θα εχεις σιγουρα αποτελεσματα :D:D

καντυ οπως ξαναειπα...υπομονηηηη!!!! ;)

binoula που εισαιιιιι???????????

φιλακια πολλα στις υπολοιπες :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγωωωω εμαθααααααααααα για την Binoulaaaaaaaa,αλλα δεν σαααααας λεωωωωωωωωω!!!Ζηλειαααααααα!!! :lol::lol::lol:

Νια-νια-νια-νια-νιααααααα!!!!!!!!!!!!!!!

Ομως θα πω:ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγωωωω εμαθααααααααααα για την Binoulaaaaaaaa,αλλα δεν σαααααας λεωωωωωωωωω!!!Ζηλειαααααααα!!! :lol::lol::lol:

Νια-νια-νια-νια-νιααααααα!!!!!!!!!!!!!!!

Ομως θα πω:ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ;;;;ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΑ ΝΕΑ;;;;;ΒΙΝΟULAAAAAAAA!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ;;;;ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΑ ΝΕΑ;;;;;ΒΙΝΟULAAAAAAAA!!!!!!!!!!![/quote:12l0wur4]

Καλε δεν ξερω τι επαθε....Παω στην ομαδα να σας γραψω τι μου ειπε γιατι μαλλον δεν θελει εδω,τι να πω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!1ΝΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΘΥΜΑΣΤΕ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΡΙΝ ΚΑΙΡΟ...ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΝΙΝΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ :? ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ?? :D:D

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΗΤΣΩ ΚΑΤΙ?ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ Η ΩΟΡΗΞΙΑ??ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ 29 ΗΜΕΡΩΝ Κ ΗΔΗ ΕΔΩ Κ 5 ΜΕΡΕΣ ΝΙΩΘΩ ΕΝΤΟΝΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΟΠΩΣ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ (ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 12η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ)....

ΠΑΩ ΝΑ ΤΑΙΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ Κ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ....ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια μαδαω :evil: τα μαλλακια μου :cry: ολο τριχες βγαινουν :shock: τι πραγμα ειναι αυτο?ειναι η εποχη? πέφτουν το καλοκαιρι?σας συμβαινει και σας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μαιμουδιτσα!!!σε ευχαριστω για το καλωςορισμα!!!μακαρι να ερθει το νινακι το θελουμε τοσο πολυ!!!

για να δουμε..εσυ??για το πρωτο σοτ προσπαθεις?με το καλο ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσπαθειτε καιρο??αγχος να μην εχετες κ θα ερθει..εμενα το τριτο μου κανει ναζια.....εχει αλλαξει πολυ το σωμα μου απο τις ελευθερες επαφες..πριν ηταν ολα νορμαλ τωρα ολα με μπερδευουν :D:D:D:shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

autos einai o 2os minas alla stin ousia o prwtos giati ton proigoumeno den eixame tis polles epafes logw tou treksimatos gia ton gamo mas!koita agxos eixa ligo prin liges meres alla eipame na stamatisw na psaxnw gia sumptwmata kai loipa.pantws to skeftomai alla to skeftomai 8etika..oxi me agxos an katalavaineis pws to ennow!elpizw na min einai provlima kai 8ewrite agxos

pwww polu mperdemena ta eipa elpizw na evgales akri :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κορίτσια τι κάνετε?

έχω λίγες μέρες να μπω, γιατί με τέτοια ζέστη γυρνάμε αργά από τη θάλασσα κ μέχρι να κάνω δουλειές κ μπάνιο πεφτω ξερή...

αυτή την απορία με την ωορηξία την έχω κ εγώ, δεν καταλαβαίνω ακριβώς πότε έχω (χεχε κ έχω κ παιδί) διότι με τις ελέυθερες επαφές έχω μόνιμα κάτι υγρά διαφορετικά....στο πρωτο παιδί είχα μείνει αμέσως κ δεν είχα πολυ-ασχοληθεί....

μαιμουδίτσα κ εμένα πέφτουν πολύ αλλά στην εγκυμοσύνη με τις ορμόνες κ το σίδηρο που πίνουμε δυναμώνουν πολύ..γι αυτό άντε να μας κάτσει γρήγορα πριν μείνουμε κουρούπες,χεχε :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω 29-07 ελπιζω να μην ερθει σε καμια μας!!!να ζησετε!!!να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!!

καταλαβα τι εννοεις..κ εγω μια απο τα ιδια..δεν ειναι αγχος ειναι κατι αλλο που δεν μπορω να το περιγραψω...εμενα με ποναει απο εχθες το στηθος μαλλον θα ειναι συμπτωματα των γονιμων :D

κοννα καλησπερα...κ εγω παρολο που εχω 2 παιδια ειναι πολλα που δεν τα ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: les KONNA??? :lol::lol: ti na pw de kserw..egw pantws i 6 i 8 tou minos ekana woriksia ap'oti katalava..twra 8a deiksi :P:P:P eseis prospa8ite?

τονιαχανki egw auto elpizw!!!!!euxaristoume para polu :) ki emena to sti8os arxise apo x8es na ponaei.na rwtisw kati to aristero sti8os ponaei ligo perissotero apo to deksi :? giati?an eisai egkuos prpei na ponane kai ta duo to idio?mporei kai na twraw xazomares apla to exw aporia :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ ΤΟ ΕΝΑ ΣΤΗΘΟΣ..ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΘΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ...

ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ...ΑΠΑΠΑΠΑΠ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΣΤΙΣ 2 ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΑΝ ΑΛΛΑ ΝΟΡΜΑΛ ΠΟΝΟΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ...ΧΙΧΙ!!!

ΛΕΝΕ Κ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΠΡΗΖΕΤΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ?/ΑΛΗΘΕΥΕΙ??ΠΑΝΤΩΣ 12η ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑΚ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΚΟΥΛΟ ΕΚΤΟΣ Κ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΓΟΝΙΜΩΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...