Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!!!!ΖΕΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!ΕΛΕΟΣ!!!! :(:( ΖΕΣΤΗ,ΠΡΗΞΙΜΟ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΕΣ!!!!ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!! :lol::lol: Νοιωθω υπεροχα!!!!χαχαχα!!!! :roll::roll: Τι κανετε κοριτσια μου;;;;Σημερα σας βλεπω ολες κακοκεφες;;;Τι παθατε;;;Μαλλον θα φταιει η ζεστη!!!!Συμβουλή:Σταματηστε το αγχος και τα ψαξιματα..Οσο το κανετε αυτο δεν προκειτε να γινει τιποτα!!!!Κακο κανετε στον εαυτο σας παρα καλο!!!!Μιλαω απο πειρα!!!!Αν δεν μπορειτε να ηρεμισετε παρτε τεστ ωορηξιας εγω οταν το πηρα ΗΡΕΜΗΣΑ..και επειδη του φαρμακειου ειναι ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΑ παρτε τα HOMETEST απο ιντερνετ εγω με αυτα επιασα το σποριδιον!!!! :lol::lol:ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΑ!!!! :D Το εχω ξαναπει αλλωστε!!!!Ειμαι στη δουλεια κοριτσακια μου ευχομαι σε ολες μια καλη μερα!!!!ΑΑΑΑ!!!Ο Γιατρουλης μου ειναι στο Ιασω...Το αλλο που ρωτησες demie_14 μου δεν το καταλαβα!!!Παντως συμφωνω μαζι σου σε οσα γραφεις!!!!Αντε να φυσηξω παλι!!!ΦΟΥ ΦΟΥ ΦΟΥ ΦΟΥ Γκαστροσκονη!!!! :lol::lol: ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!ΒΥΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσια!!!! ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ εβαλα την μικρη στην πισινουλα της και πηρα το λαπτοπ αγκαλια.. Μηπως και παμε κανενα μπανιο σημερα το απογευμα, αν δεν ειναι κουρασμενος ο αντρουλης

Καντυ ξεκινησανε τα συμπτωματακια για τα καλα?? και μενα στην εκτη εβδομαδα ειχαν ξεκινησει οι αναγουλες, δεν πειραζει ομως να σκεφτεσαι οτι ειναι για καλο ;)

Νομιζω τελικα οσο περισσοτερο ψαχνομαστε τοσο αγχωνομαστε.... τα ψυχοσωματικα συμπτωματα καμια φορα ειναι πιο εντονα γιατι τα εχουμε στο μυαλο μας συνεχως ΧΑΛΑΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΟΛΕΣ!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou mpainw klefta apti douleia kai tha ta poume analitikotera to vradaki apto spiti!!

toniaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!mi me tarazeisa sou lew!!!xalarwseeeee tis thes tis sfaliaritses sou telika e_ela re koritsaki mou prospathiseto toulaxiston giati den exei apoteelsma olo ayto pou kaneis sto eayto sou!!!to ksereis oti exw dikio!!!

das kindmhn apogoitevese kopela mou ola tha ginoun sto xrono tous..kiegw tha simfwnisw na pareis ta testakia woriksias giati afou exeis kai thema me ton mumlo sou tha se vpoithisoun arketa!!kiegw pistevw oti giayto ena xrono prospatheite xwris apotelsma..try it!!! toniaesy mhn akous kai perneis tharros!!!

kanty mouna skeyetse oti einai gia kalo kai ola tha peraspun kai tha exeis to mwraki pou toso itheles!!!siga twra me kati psiloanagoules tha kolosoume;oxiiiii!!!kiegw thn prwti fora eixa apisyetous emetous kai disanasxetousa alla twra tha eimai agalia me ti lekani kai tha lew kieyxaristw!!!xaxaxaxa

raniapigaine kane mia xoriaki re koritsaki mou kaise ta kwlotest na eimaste sigouroi!!!ante perimene liges meroules kian de fanei pou to eyxomai olopsixa voour gia aimataki!!!

maimouditsakatalavainw oti exeis agxos giati to thes polu...a´´a pistepseme den tha se vfoithisei olo ayto!!ase ta ygra ta ponakia kai ooooola talla kai vour ston patsa!!!xalara tania kai xaroumeni diathesi thelei to nini!!!anteeeeee

aytaaaaa tonia gia ayto pou rwtages stin omada gia tin woriksia kiegw mperdemeni eimai giati exw ygra aptin paraskevi kai exthes akoma kiayti ti gnwsti vlena(sorry gia tin perigrafi..)alla mhn skas kane esy oti prepei kai vlepoume!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα απαντησω εγω!!!ΤΕΡ=ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΜΜΗΝΟΣ ΡΥΣΗ!!!ΕΙΧΕ 28/6 DEMIE MOY!!!!

ΕΙΝΑΙ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ+2ΗΜΕΡΩΝ!!!!!

ΟΛΕ

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΙΣ 16/7 ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ!!!!ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ;;;ΜΠΑ!!!!Εγω πιστευω οτι ειμαι λιγοτερο....Ας περιμενουμε ομως!!!!!Απο οτι ξερω αυτοι καπως αλλιως τα υπολογιζουν!!!!!θΑ ΔΕΙΞΕΙ...!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ ρε κορίτσια... Ελπίζω αυτό τον μήνα ή τον επόμενο να έχουμε κάποιο πιο θετικό αποτέλεσμα. Είναι και οι διακοπές στη μέση και πιστεύω να χαλαρώσουμε και οι δύο λίγο.

Ναι, σε γιατρούς έχουμε πάει. Δεν μας έχουν πει κάτι αποθαρρυντικό. Έχω ναι μεν κάποιο "μηχανικό" πρόβλημα, αλλά δεν είναι κάτι τόσο σοβαρό. Με την υστεροσαλπιγγογραφία φάνηκε ότι η μια σάλπιγγα έχει κάποιο πρόβλημα και είναι μερικώς ανοιχτή, αλλά η άλλη σάλπιγγα είναι ανοιχτή. Επιπλέον, έχω πολυκυστικές και παίρνω το Gluckophage (κάπως έτσι γράφεται). Από κει και πέρα, ένας ενδοκρινολόγος θεωρεί ότι έχω υψηλή προλακτίνη, ενώ οι δύο γυναικολόγοι θεωρούν ότι η προλακτίνη μου είναι μια χαρά. Όσον αφορά το σύντροφό μου, είναι μια χαρά και το σπερμοδιάγραμμα είναι μια χαρά και δεν αντιμετωπίζει κανένα απολύτως πρόβλημα. Σήμερα και μετά τη συμβουλή πολλών κοριτσιών και της demie_14, θα αγοράσω το Hometest για να κάνω όσο είμαι σε διακοπές και να δούμε τι θα γίνει. Ευελπιστώ να έχω θετικά αποτελέσματα... Μακάρι! Σας ευχαριστώ πολύ όλες σας, ειλικρινά και σας εύχομαι κάθε επιθυμία σας από καρδιάς μου να βγουν γρήγορα αληθινές!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι μου,σε φοβομουν εσενα :-p:-p Καλα μου τα λες!!!Ευχαριστω κοριτσοπουλο μου!!!

Μary μου πολυ ζηλευω την πισινουλα της μικρης σου!!Αααχ και να ειχα και εγω μια τωρα!!!

Η Ρανια μας που ειναι???

Das King σ'ευχαριστουμε πολυ για τις ευχουλες κοπελα μου!!!Ανταποδιδω με ολη μου την καρδια!!!Συμβουλη μου παντως ειναι ναι,και βεβαια να παρεις τα τεστακια σου,ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΑ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΩΝ ΔΙΑΚΟΠΩΝ ΣΑΣ!!!Ειδες εγω πως αγχωθηκα και μπλοκαραν ολα.....ΜΗΝ ΑΓΧΩΘΕΙΣ,ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ...

Καντουλινακι μου,οι γιατροι υπολογιζουν την εγκυμοσυνη απο την ημερομηνια της τελευταιας σου περιοδου!!!!Τοσο εισαι: [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέραααααα. Να μαι και εγώ! Μετά απο ένα άλλο πρωινό με τρέξιμο μέσα στη ζέστη γύρισα και είπα να δω νέα.

Είστε όλες καλά κορίτσια μου;;

Das Kind με το καλό στον επόμενο μήνα κοπέλα μου να έχεις ένα θετικό τεστ στα χέρια σου!

Εγώ πάλι αρνητικό τεστ ωορρηξίας στην 15η μέρα :evil::evil::evil::evil: Αλλά το έχω πάρει απόφαση τι να πω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέραααααα. Να μαι και εγώ! Μετά απο ένα άλλο πρωινό με τρέξιμο μέσα στη ζέστη γύρισα και είπα να δω νέα.

Είστε όλες καλά κορίτσια μου;;

Das Kind με το καλό στον επόμενο μήνα κοπέλα μου να έχεις ένα θετικό τεστ στα χέρια σου!

Εγώ πάλι αρνητικό τεστ ωορρηξίας στην 15η μέρα :evil::evil::evil::evil: Αλλά το έχω πάρει απόφαση τι να πω!!

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!!!Εγω 18η μερα τη βρηκα..μπορει να κανεις πιο αργα ωορηξια!!!!!Μην πετας τα λεφτα σου γλυκια μου!!!!Παρε τα hometest που ειναι και φθηνα και πολλα και δεν θα αγχωνεσαι μηπως ξεμεινεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό θα κάνω KANTY μου γλυκιά!!! Εχεις απόλυτο δίκιο και το έχω σκεφτεί και εγώ!

Χαίρομαι πάρα πολύ που είσαι τόσο ευτυχισμένη με την εγκυμοσύνη σου!!!Είναι μια απο τις καλύτερες περιόδους της ζωής σου κούκλα μου. Κοίτα να την ΧΑΡΕΙΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσόπουλα!!τι κανετε?εγω τρεχωωω εχω τραπεζι αποψε τις κουνιαδες μου με τους αντρες του και θα μαζευτούμε καμια 7-8 ατομα..χαμος,κουραση αλλα σκεφτομαι τα ψητα που θα εχουμε και παρηγορούμαι καπως :lol::lol:

xtinakiiiiiiiii τα αφησα τα αφησα..το πηρα αποφαση μεχρι να φτασει η ημερομηνια οτι δε θα ξανασχοληθω με το θεμα!ελπιζω να μη το πηρα αργα αποφαση :roll:;);)

das kindδε πειραζει κοπελαρα μου,παρε τα τεστακια και σου ευχομαι αυτον το μηνα να το τσακωσεις το σπορακι ;)

rania οπως ειπαμε ε... :D σε λιγες μερουλες χοριακηηηηηηηηηη!!!ευχομαι οτι καλυτεροοο!!!!!

kanty δε πειραζει κοριτσακι μου υπομονη λιγο καιρο αφου ειναι για καλο ;);) φιλακια στη κοιλιτσα σου :) και...πιστευω να μη ζηταω πολλα :ymblushing::ymblushing: αλλα... φυσα μας ακομα λιιιιιιγοοοο!

starfish μπορει να ειναι αυτο που λεει η καντυ μας!ισως να κανεις πιο αργα ;) ελα ειπαμε μερα παρα μερα να γινεται του τανιου λεμε [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

das kind μη στενοχωριεσαι..θα ερθει το νινακι σου τον αλλο μηνα!μπες κ στην ομαδα μας ομως να σου πω κατι που θελω..

εμενα η περιοδος αφαντη ακομα! :D:D ουσιαστικα εγω τωρα μετραω καθυστερηση,σημερα πρωτη μερα!λες ρε ντεμυ να εκανα βλακεια με το τεστ?δεν θελω να ελπιζω ρε γμτ..αλλα λες?ΑΝ δεν μου ερθουν,θα παω παρασκευη για χοριακη.μακαρι!σημερα ξεκινησε να με ποναει λιγο στηθος κ κοιλια.οχι πονος ακριβως,οσο ενα βαρος..σαν να με πιεζει η κυστη μου..ενα περιεργο πραγμα.παντως σας ευχαριστω για το ενδιαφερον σας,οτι κ να γινει! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειραζει Ρανια μου,τον επομενο μηνα!!!!!Παντως εγω δεν θελω να σταματησω να [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] !!

Das King εαν θελεις να ερθεις στην ομαδουλα μας πηγαινε απο ομαδες,το βρισκεις κατω απο τους φιλους σου και διαλεξε την ομαδα The tani-tani group!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ κορίτσια έκανα αίτημα για προσθήκη στην ομάδα.

Οκ,σε εβαλα!!!Απλα εκει ειναι....prive room :lol::lol: και οτι λεμε εκει δεν το λεμε εδω,οκ??

Καλως ηρθες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα και εγώ στην ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ ομαδούλα!!

Ράνια μου και υπόλοιπα κορίτσια καλά κάνουμε και χοροπηδάμε γιατί όσο το ρίχνουμε στην τρελή θα είμαστε πιο χαλάρες και θα έχουμε σύντομα το επιθυμητό αποτέλεσμα.

Maimouditsa μου ναι μπορεί να συμβαίνει αυτό που λες. Πάντως το ΤΑΝΙ μέρα παρά μέρα συνεχίζεται για την ώρα!

χιχιχιχιχιχιχ O:-)O:-)O:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια μου, τον αλλο μήνα, δυναμικά!!! αλλά ποτέ ξανά πρεντίκτορ! αφού τα ξέρεις...

Τόνια μου, να μην έχεις άγχος μωλέ... έχεις μονοπωλήσει καρδιά, μυαλό, σκέψη, κορμί, οργανισμό κ ΔΕΝ πρέπει!!! έτσι είχα αρχίσει κ εγώ να κάνω, σαν μανιακή κ τεστόπληκτη, κ είπα "Οπα, παρ'το αλλιώς, γιατί δεν βγαίνει"... προσπάθησα με επαφές γερές 2 μήνες κ τον δεύτερο έβαλα τα κλάματα όταν μου ήρθε περίοδος. μετά κατάλαβα ότι όλο αυτό είναι ανόητο κ τον επόμενο μήνα έμεινα έγκυος, αφού είχα καταευχαριστηθεί τις άπειρες επαφές όποτε να ήταν - και 2 και 3 φορές τη μέρα - δεν με ένοιαζε που λένε ότι αδυνατεί το σπέρμα... και ενώ είχα κανονικά κ με το νόμο όλα τα συμπτώματα περιόδου, αυτή δεν ήρθε ποτέ!λίγο μετά τα γενέθλιά μου, πήρα το καλύτερό μου δώρο!

Das Kind καλά θα κάνεις με τα τεστάκια ωορρηξίας, εφόσον κιόλας δεν συντρέχει κανένας λόγος "ψαξίματος".

starfish πάλι τον κύκλο είδες, ε? δώστου να καταλάβει του τάνι!!! κάνεις αργά μάλλον την ωο σου, τέλεια!τι κύκλο έχεις?

Καντούλα μου, τελευταία περίοδο είχες 28/6 που ανέφερε η Τόνια???? Τονάκι μήπως εννούσες 28/5? αν ναι, είσαι κάπου 7η με 8η εβδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ράνια μου δε πειραζει κοριτσακι μου τον επομενο μηνα ειμαι σιγουρη οτι θα το τσακωσετε ;);) παμε γεραααα [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

ρε κοριτσια τι γινεται με την binoula :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...