Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

maria+fotis welcome κι από εμένα και σου εύχομαι κι εσένα με το καλό.

Maimouditsa σ'ευχαριστώ το ίδιο σου εύχομαι κι εσένα.

Καντυ-Καντυ τέλεια νέα , να κυλήσει υπέροχα η εγκυμοσύνη σου.

Φιλιάααααα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Mπράβο Κάντυ!!! καλό επόμενο ραντεβού με τον έρωτα της ζωής σου!!! ο κτύπος αυτός είναι μαγικός. κ τώρα που γράφω, ηχεί στ'αυτιά μου [smilie=love7.gif]

Τόνια, γλυκιά μου, εσένα στα ξαναείπα χτες που είδα τα ευχάριστα με το σπερμο/μα, αλλά ξαναλέω κ σήμερα πόσο πολύ το χάρηκα. εκμηδένισε το άγχος σου (όπως την καημένη την κατσαριδούλα :o -καλά της έκανες βεβαια :twisted: ) κ όλα θα είναι σούπερ ντούπερ!

Μαράκι κ μένα το μυαλό μου τριγυρνά στον προπέρσινο Ιούλιο [smilie=love4.gif] βασικά μου φαίνεται ότι πάντα θα θυμόμαστε αυτόν το μήνα, καθώς και τον όποιον άλλο που θα σημαδέψει τη 2η ανακάλυψη εγκυμοσύνης!!! Νομίζω, δε, ότι όπου να'ναι θα έχουμε και άλλη ανακοίνωση ή γιατί όχι και άλλες ανακοινώσεις [smilie=toothy10.gif] [smilie=toothy12.gif] [smilie=toothy10.gif]

maimouditsa είπαμε άσε τις κράμπες κ τους πόνους. είναι πολύ νωρίς ακόμη -στις προσπάθειές σας εννοώ- για να σκας τόσο. έτσι έκανα κ εγώ. νόμιζα ότι απο τη στιγμή που θα κάνω ελεύθερα, μπαμ κ έκατσε το νινάκι, ωστόσο δεν είναι πάντα έτσι κ ούτε πατάμε διακόπτη... με "προσγείωσε", χωρίς να το γνωρίζει βεβαια, μια κοπελιά απο το μαμμυ που ανέφερε ότι το 1ο παιδί της το "τσάκωσε" στον 8ο μήνα προσπαθειών. έτσι χαλάρωσα κ θεώρησα ότι το "άντρα θέλω, τώρα τον θέλω" μάλλον δεν πιάνει πάντα... είχα κάνει φρι σεξ 2-3 μήνες κ τόσο που το μεγιστοποίησα με τεστ κ χαζομάρες, νιώθω ότι έκανα 2-3 χρόνια για παιδί :? συγνώμη που τα λέω έτσι, αλλά το έζησα κ δεν μ'άρεσε. απο ενδιαφέρον σας το λέω, γιατί σκάτε χωρίς να υπάρχει λόγος.

Mary12, απο Μυτιλήνη είσαι? εκεί μένεις? τι ωραία! είναι το χωριό μου κ την υπεραγαπώ!!!! κάπως σαν κ εσένα νομίζω νιώθω. σε αυτή τη φάση είμαστε κ θα θεωρούσαμε ευπρόσδεκτο ένα μωράκι, να έχει και ο μεγάλος μας παρέα κ εμείς να ζήσουμε ακόμη πιο έντονες στιγμές!!! (*)

φιλάκια σε όλες όλες! επιτέλους ΔΡΟΣΙΣΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα είμαι συντοπτική :mrgreen: ΚΑΝΤΥ και ΤΟΝΙΑ ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ για τα αποτελέσματα. Maimouditsa καλομελέτα κι έρχεται! Μην τρελαίνεσαι τόσο όμως βρε γλυκό μου! Μακάρι -χίλιες φορές- να είσαι έγκυος, αλλά αν όχι; Θεωρώ ότι πιέζεις πολύ τον εαυτό σου. Δεν είναι αγώνας δρόμου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου καλες καλησπερα......Μολις μαζευτικα σπιτι μου αφου εδω και δυο εβδομαδες τρεχω τρεχω τρεχω....Καλοσοριζω τα καινορια μελη και φιλω ολα τα κοριστια μου....

Λοιπον σας τα λεω αναλυτικα γιατι το ξαναπροσπαθησα απο τον υπολογιστη του αδερφου μου αλλα δεν αποθηκευτηκε.....:(:(:(:(

Την πεμπτη 5//07/2012 εμαθα οτι ειμαι εγκυος......εκανα την χοριακη που μου λεγατε.....2.574...το ιδιο απογευμα εκανα και υπερηχο....φαινονταν σακκος αλλα ο γιατρος μου ζητησε να την επαναλαβω....το ιδιο απογευμα πηρε τηλ η μαμα του αντρα μου οτι ειχε καποιο θεμα με γραφιοκρατια και επρεπε να παει καποιος να την βηθησει....κατεβηκαμε εγω και ο αντρας μου....λοιπον μολις φτασαμε ξεκινησε το τρεξιμο παρασκευη ολη μερα στους δρομους....και ολη η υπολοιπη εβδομαδα πηγε αστα να πανε....ηταν ενας θειος του σπυρου στο νοσοκομειο.....εκανε χειρουργειο στο κεφαλι και ειναι στα τελευταια του....γιαννενα ηγουμενιτσα ολη την ωρα....αφηστε τα.....στο ενδιαμεσω εκανα την χοριακη την πεμπτη 12/07/2012 και ηταν 17.786 περιπου...και ο υπερηχος εδιξε ενδομητρια κυηση και εμβρυο....ανεβηκα κυριακη βραδυ γιαννενα και χθες το πρωι πηγα στον γιατρο μου και ακουσαμε και την καρδουλα του.....κοριτσια μου μεγαλωσε πολυ....οσο ηταν ο σακκος ειναι το εμβρυο.....μολις ακουσα την καρδουλα του ανατριχιασα και ηθελα να βαλω τα κλαματα....την δευτερα θα ξεκινησω τον προγεννετικο ελεγχο..ειμαι πολυ ευτιχησμενη.......Ειμαι στην 7 εβδομαδα και ευχομαι ολα να πανε καλα....Τελειωσα και απο την δουλεια μου...εληξε η συμβαση και σκεφτομαι να ψαξω για κανενα πενταμηνο προγραμμα....

Ευχομαι σε ολες συντομα να μαθουμε τα ευχαρηστα........Σας στελνω θετικη ενεργεια και πολυ πολυ γκαστροσκονη....

Φουουουουουουουουουουουουου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Φουουουουουουουουουουουουου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φουουουουουουουουουουουουου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Binoula! Είχαμε ανησυχήσει! Μπράβο κοριτσάκι μου, η εγκυμοσύνη σου βαίνει καλώς! Όλα θα πάνε καλά! Να προσέχεις, να φροντίζεις τον εαυτό σου και το γλυκό σου φασολάκι και ν'αποφεύγεις τις συγκινήσεις και τα πολλά-πολλά τρεξίματα :x Προέχει η δική σου υγεία ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ!

ΥΓ. Λυπάμαι για το θείο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου καλες καλησπερα......Μολις μαζευτικα σπιτι μου αφου εδω και δυο εβδομαδες τρεχω τρεχω τρεχω....Καλοσοριζω τα καινορια μελη και φιλω ολα τα κοριστια μου....

Λοιπον σας τα λεω αναλυτικα γιατι το ξαναπροσπαθησα απο τον υπολογιστη του αδερφου μου αλλα δεν αποθηκευτηκε.....:(:(:(:(

Την πεμπτη 5//07/2012 εμαθα οτι ειμαι εγκυος......εκανα την χοριακη που μου λεγατε.....2.574...το ιδιο απογευμα εκανα και υπερηχο....φαινονταν σακκος αλλα ο γιατρος μου ζητησε να την επαναλαβω....το ιδιο απογευμα πηρε τηλ η μαμα του αντρα μου οτι ειχε καποιο θεμα με γραφιοκρατια και επρεπε να παει καποιος να την βηθησει....κατεβηκαμε εγω και ο αντρας μου....λοιπον μολις φτασαμε ξεκινησε το τρεξιμο παρασκευη ολη μερα στους δρομους....και ολη η υπολοιπη εβδομαδα πηγε αστα να πανε....ηταν ενας θειος του σπυρου στο νοσοκομειο.....εκανε χειρουργειο στο κεφαλι και ειναι στα τελευταια του....γιαννενα ηγουμενιτσα ολη την ωρα....αφηστε τα.....στο ενδιαμεσω εκανα την χοριακη την πεμπτη 12/07/2012 και ηταν 17.786 περιπου...και ο υπερηχος εδιξε ενδομητρια κυηση και εμβρυο....ανεβηκα κυριακη βραδυ γιαννενα και χθες το πρωι πηγα στον γιατρο μου και ακουσαμε και την καρδουλα του.....κοριτσια μου μεγαλωσε πολυ....οσο ηταν ο σακκος ειναι το εμβρυο.....μολις ακουσα την καρδουλα του ανατριχιασα και ηθελα να βαλω τα κλαματα....την δευτερα θα ξεκινησω τον προγεννετικο ελεγχο..ειμαι πολυ ευτιχησμενη.......Ειμαι στην 7 εβδομαδα και ευχομαι ολα να πανε καλα....Τελειωσα και απο την δουλεια μου...εληξε η συμβαση και σκεφτομαι να ψαξω για κανενα πενταμηνο προγραμμα....

Ευχομαι σε ολες συντομα να μαθουμε τα ευχαρηστα........Σας στελνω θετικη ενεργεια και πολυ πολυ γκαστροσκονη....

Φουουουουουουουουουουουουου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Φουουουουουουουουουουουουου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φουουουουουουουουουουουουου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπραβο Binoula μας!!!!!!!Υπεροχα νεακιααα!!!!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] !!!!ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!

Κοριτσια ποια θα ειναι η επομενη????

Χριστινακι,Νυχτεριδουλα ή Μαιμουδιτσα???Ή καποια αλλη που θα μας κανει εκπληξη!!!!!Νινα μου εσυ λες???

Ή εγω :o ???Όποια και να'ναι ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ!!!!!Ή ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΖΙ!!!!!

ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΧΑΡΗΚΑΤΕ ΜΕ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΣΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria+fotis τοσο αργα ωορρηξια?δε νομιζω μωρε..το εχεις παθει αληθεια?τα τανια καλα πανε δε σταματανε :lol::lol:

demie εννοειται πως εχεις δικαιο σ'αυτα που λες,δεν ερχετε παντα με τη πρωτη το νινι απλα δεν αγχωνομαι οσο φαινεται,πραγματικα,απλα ανεφερα πως νιωθω!!και να μη το πιασαμε τωρα θα γινει συντομα..οποτε μια χαρα :);)

KoYiot μου μακαρι!απλα και να μην ερθει δε πειραζει ;) οπως ειπα και στη demie δεν αγχωνομαι οσο φαινεται ;)

Binoula μου πολυ χαρηκα κοπελα μου που εισαι καλα και ολα τελεια με το νινι :D λυπαμαι για το θειο..

αντε να συνεχισεις να μπαινεις ε!!μη μας ξεασεις!θελουμε να μαθαινουμε τα νεα σου :):)

Φιλακια πολλα σε οοοολες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω ολες παρα πολυ για τις ευχες σας και ελπιζω να διαβαζω μονο ευχαριστα....Προσεχω πολυ και ειμαι τρισευτυχισμενη......εννοειται οτι μπαινω κανονικα απο δω και περα....και ελπιζω να μαθω και για σας τα ευχαριστα συντομα....συγνωμη που σας ανησυχισα αλλα ηταν δυσκολες στιγμες για ολους....τονια σου ευχομαι να μαθεις τα ευχαριστα πολυ συντομα και να ειμαστε ολες με μωρακι συντομα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιμουδιτσα μου, μη νομιζεις... και γω ετσι ακριβως οπως εσυ παθαινω - οσο εκανα τεστακια ωορρηξιας κλπ... τωρα εβαλα μακρυπροθεσμο στοχο (νομιζω οτι θα ηταν ιδανικο να μαθαινα για εγκυμοσυνη μου κατα τα Χριστουγεννα :mrgreen: ) γιατι ο μικρος μας δεν μας αφηνει στιγμή :? να ξαποστασουμε, οποτε θελω να μεγαλωσει κ λιγο ακομα να συνεννοουμαστε καλυτερα :roll: φυσικά κ ολη μερα η απασχοληση μου με τον μικρο δεν αφηνει το μυαλο μου να "κολλησει" με νεα εγκυμοσυνη, οποτε απολαμβανουμε ψυχαγωγικό τανι τανι κ αμα κατσει εκατσε ;);)

BINOYLA ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!! μπραβο μπραβο !!! με το καλο !

χαλαρα τωρα, απολαυσέ το κ ξεκουρασου συναμα γιατι θα τις χρειαστείς τις δυναμεις σου ;):)

Demakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :x:x:x:x:x μαλλον στοχευουμε μαζι κατα το φθινοπωρο ε ;; 8-):mrgreen:

κοριτσουδια μου τρεχω για ξεκουραση !

σας φιλώ :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΔΩ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΕΙ ΕΧΕΙ ΑΠΝΟΙΑ Κ ΦΟΒΕΡΗ ΥΓΡΑΣΙΑ!!!

ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΓΙΟ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ....ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑΝΑΚΙΑ Κ ΘΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ Κ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΛΙΓΑΚΙ!!!!ΒΙΝΟΥΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΤΥ...ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Binoula , λυπάμαι πολύ για τις περιπέτειες που αντιμετωπίσατε , δυστυχώς συμβαίνουν κι αυτά. Καλό κουράγιο σου εύχομαι και να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και μια καλή ψυχολογία.

Οι υπόλοιπες κορίτσια μου δεν αγχωνόμαστε λέμε , απλά απολαμβάνουμε υπέροχες στιγμές.

Το τάνι-τάνι να πηγαίνει σύννεφο και τα σποράκια να πέφτουν βροχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες.....Πως ξυπνησαμε σημερα????Εγω στο χαλαρο...ελεγα να παω να βγαλω καρτα ανεργιας σημερα αλλα δεν το βλεπω...χθες το βραδυ που κοιμομουν ειχα ναυτια στον υπνο μου....και σημερα νιωθω εξαντλημενη....Λεω να κανω φαγακι και μετα να χαλαρωσω λιγο....Κ αυριο μερα ειναι...χιχιχιχι :D:D:D:D

Σας φιλω και σας στελνω γκραστροσκονη.....για να μην ξεχνιομαστε....

Φουουουουουουουουουοουουουοουου

Φουουουουουουουουουουουουουουου

Φουουουουουουουοουουουουουουουου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσελια !!!!

Βινουλα χαρηκα πολυ για τα νεα σου.... (οχι βεβαια για τον θειο σας... κουραγιο δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο), σου ευχομαι μια καλη εγκυμοσυνη μεχρι το τελος.... παντως οντως μας ανησυχησες που ειχες χαθει :) :)

Φιλια σε ολες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπράβο Κάντυ!!! καλό επόμενο ραντεβού με τον έρωτα της ζωής σου!!! ο κτύπος αυτός είναι μαγικός. κ τώρα που γράφω, ηχεί στ'αυτιά μου [smilie=love7.gif]

Τόνια, γλυκιά μου, εσένα στα ξαναείπα χτες που είδα τα ευχάριστα με το σπερμο/μα, αλλά ξαναλέω κ σήμερα πόσο πολύ το χάρηκα. εκμηδένισε το άγχος σου (όπως την καημένη την κατσαριδούλα :o -καλά της έκανες βεβαια :twisted: ) κ όλα θα είναι σούπερ ντούπερ!

Μαράκι κ μένα το μυαλό μου τριγυρνά στον προπέρσινο Ιούλιο [smilie=love4.gif] βασικά μου φαίνεται ότι πάντα θα θυμόμαστε αυτόν το μήνα, καθώς και τον όποιον άλλο που θα σημαδέψει τη 2η ανακάλυψη εγκυμοσύνης!!! Νομίζω, δε, ότι όπου να'ναι θα έχουμε και άλλη ανακοίνωση ή γιατί όχι και άλλες ανακοινώσεις [smilie=toothy10.gif] [smilie=toothy12.gif] [smilie=toothy10.gif]

maimouditsa είπαμε άσε τις κράμπες κ τους πόνους. είναι πολύ νωρίς ακόμη -στις προσπάθειές σας εννοώ- για να σκας τόσο. έτσι έκανα κ εγώ. νόμιζα ότι απο τη στιγμή που θα κάνω ελεύθερα, μπαμ κ έκατσε το νινάκι, ωστόσο δεν είναι πάντα έτσι κ ούτε πατάμε διακόπτη... με "προσγείωσε", χωρίς να το γνωρίζει βεβαια, μια κοπελιά απο το μαμμυ που ανέφερε ότι το 1ο παιδί της το "τσάκωσε" στον 8ο μήνα προσπαθειών. έτσι χαλάρωσα κ θεώρησα ότι το "άντρα θέλω, τώρα τον θέλω" μάλλον δεν πιάνει πάντα... είχα κάνει φρι σεξ 2-3 μήνες κ τόσο που το μεγιστοποίησα με τεστ κ χαζομάρες, νιώθω ότι έκανα 2-3 χρόνια για παιδί :? συγνώμη που τα λέω έτσι, αλλά το έζησα κ δεν μ'άρεσε. απο ενδιαφέρον σας το λέω, γιατί σκάτε χωρίς να υπάρχει λόγος.

Mary12, απο Μυτιλήνη είσαι? εκεί μένεις? τι ωραία! είναι το χωριό μου κ την υπεραγαπώ!!!! κάπως σαν κ εσένα νομίζω νιώθω. σε αυτή τη φάση είμαστε κ θα θεωρούσαμε ευπρόσδεκτο ένα μωράκι, να έχει και ο μεγάλος μας παρέα κ εμείς να ζήσουμε ακόμη πιο έντονες στιγμές!!! (*)

φιλάκια σε όλες όλες! επιτέλους ΔΡΟΣΙΣΕ!

Demie μου ναι απο Μυτιληνη ειμαι και μενω εκει..... οντως ειμαστε πολυ καλα εδω.... φιλακια απτο νησακι σου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!τι κανετε?εγω μια χαρα,πινω καφεδακι και μετα θα παμε για ψωνια με τον αντρουλη μου!!!Απο περιοδο τιποτα ευτυχως :)

φιλακιααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ!!!!!Πως ειστε κοριτσακια μου;;;;Ολα καλα;;;Εγω ειμαι στη δουλεια..Νοιωθω εξαντληση και ναυτιες!!!!Βinoula πολυ χαιρομαι που ολα πανε καλα!!!!Λυπαμαι και για το θειο σου βεβαια...Και εγω χθες το βραδυ επαθα ακριβως το ιδιο παντως...Μεσα στον υπνο μου ναυτιες και συνηθως οταν κοιμαμαι ειμαι καλυτερα αλλα χθες μου ετυχε και αυτο!!!!Ρε κοριτσια θα ηθελα να ρωτησω κατι και να μου απαντησει οποια γνωριζει και ειδικα οι κοπελες που εχουν γινει ηδη μανουλες!!!!Απο τοτε που εμεινα εγκυος καθε βραδυ βλεπω συνεχεια ονειρα!!!!Ολο το βραδυ κοριτσια μου τρελενομαι και ειναι και πολλα και μπερδεμενα και τα περρισοτερα και ασχημα!!!!Η Τονια μου ειχε πει καποια στιγμη οτι συμβαινει στις εγκυους θεωρειται συμπτωμα...καπου το εχει ακουσει και εγω το διαβασα στο internet...Eσεις το εχετε ακουσει;;;Πω πω...ειναι πολυ σπαστικο παντως!!!!Τελοσπαντων!!!maimouditsa μου μακαρι να μην σου ερθει κοριτσακι μου!!!!Αντε να εχουμε και αλλες ανακοινωσουλες!!!!!Αυτα απο εμενα!!!!Θα τα ξαναπουμε..Φιλια πολλα!!!! :D:D

post-4110-13873939501097_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια, πόσο χαίρομαι που ακούω ότι κοπέλες καταφέρνουν να μείνουν έγκυες και είναι τόσο χαρούμενες. Νιώθω σαν να έμεινα εγώ. Μακάρι όλες οι γυναίκες που επιθυμούν ένα παιδάκι, να νιώσουν τη χαρά της εγκυμοσύνης και της μητρότητας. Μακάρι μέσα από την καρδιά μου.

Εγώ πάλι είχα περίοδο αυτό το μήνα και τώρα οδεύω προς τον επόμενο μήνα προσπαθειών. Για να δούμε, δεδομένου ότι μάλλον αυτό το μήνα θα είμαι σε διακοπές και κοντά στον αρραβωνιαστικό μου τις κρίσιμες ημέρες. Αν και με το άγχος που έχω, τόσο στη δουλειά μου όσο και για το θέμα της σύλληψης μάλλον χλωμό το κόβω να καταφέρνω πάλι να συλλάβω. Αλλά τουλάχιστον θα προσπαθήσω!

Καλή επιτυχία σε όλες μας!!! :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Binoula και απο εδώ θερμά συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη!!! Όλα να πάνε περίφημα!

Φυσάτε όσο μπορείτε μαζί με την Κάντυ μας, μπας κ κολλήσουμε μια πούντα βρε παιδί μου :D

Κάντυ, εγώ απο ένα σημείο κ πέρα, έβλεπα "πονηρού" περιεχομένου, μάλλον απο την έλλειψη... Μην ανυσηχείς, φάση είναι, θα περάσει. μπορεί να είναι απο την εν γένει αλλαγή του οργανισμού, να νιώθει βρε παιδί μου ότι κάτι γίνεται κ να επηρεάζεται τρόπον τινά... θα περάσει!

Mary, αυτό το "κοριτσέλια" με ξετρέλανε, στ΄αλήθεια! ένιωσα ότι έχουμε τον μυτιληνιό αέρα εδώ μέσα!!! αν καταφέρουμε να έρθουμε τον Αύγουστο σε έναν γάμο που έχουμε, να τα πούμε απο κοντά για καφεδάκι! ουφ, έχω 2 χρόνια να έρθω κ μου έλειψε! μάλλον τον Γιώργο μου εκεί τον "συλλάβαμε". είχαμε έρθει για άλλο γάμο κ για διακοπές κ γύρισα διπλή, με τη βοήθεια του αγίου μου - αυτό το πιστεύω - του Ραφαήλ.

Das Kind μου, σου εύχομαι έναν χαλαρό κ απολαυστικό μήνα κ το όνειρό σου να γίνει πραγματικότητα. θέλει λίγη υπομονή κ μηδαμινό άγχος.

Μαράκι, ναι, μας βλέπω για Σεπτέμβρη και εξής εμάς. "Παράλληλα, περπατάμε παράλληλα" που λέει και ο αοιδός Νότης Σφακιανάκης!

Μπράβο, maimouditsa, που δεν άγχεσαι! είσαι φρεσκοπαντρεμενούλα κ πάνω στις γλύκες!!! υπάρχει καλύτερο???? ααα, κ ψωνάκια μετά του συζύγου? μια χαρά σε βρίσκω! εμένα τα βαριέται αυτά :?

Ράνια, που είσαι καλέ? εμεις "περιοδεύουμε" παρεϊτσα, οποτε θα τανιάσουμε τουγκέδερ κ θα περιμένουμε επίσης τουγκεδερμ για να΄χουμε να λέμε! ;)

νομίζω είπα πολλά. see you αργότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aloooooooooooooooooo !!! κοιμηθηκε ο μικρος, σερφαρει η μαμα στο ιντερνετ :P:mrgreen:

τι κανετε ;;; ολα καλα ;; εγκυμονουσες μας να τσιμπατε κρακερακια - φρυγανιες να μαζευουν τα υγρα απο το στομαχι να μειωνονται οι αναγουλες ;)

απο ονειρα κ γω ειχα στην αρχη της εγκυμοσυνης μου !! τετοια εποχη, καλοκαιρι κ μετα σταματησαν... χαλαρωσα μαλλον κ δεν τα θυμομουν το πρωί :roll: εβλεπα παντως ωραια ονειρα ...εκκλησιες, αγιους και τετοια :roll:

ΛΑΤΡΕΜΕΝΗ ΜΥΤΗΛΗΝΗ :x:x:x:x:x:x:x:x:x δουλεψα ενα 1/2 καλοκαιρι στη Σκαλα Καλλονής, στα νιατα μου ( :lol: ) αλλα δυστυχως εκτος απο μια μονοημερη αστραπη (Ταξιαρχη, Αγιο Ραφαήλ -Αγ.Νικολαο κ Αγία Ειρηνη) δεν καταφερα να ξαναπαω :(:(

Demaki μολις παψουν οι ζεστες κ μαζευτουμε απο τας διακοπας, να κανονισουμε να τα ξαναπουμε για καφεδακι !! :x:x:x:x κ οποια αλλη θελει ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ειναι ευπροσδεκτη ;):x

σας φιλω κ παω να ξαπλωσω λιγο :roll: ματς μουτς :x καλο μεσημερι :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!μπραβο ρε βινουλα που ολα πηγαινουν καλα με το μπεμπεκι σας!λυπαμαι βεβαια για το θειο,αλλα αυτα εχει η ζωη..καποιοι φευγουν,αλλοι ερχονται..

οσο για τα ονειρα καντυ,να μην αρχισω να σου λεω!αυτο που θυμαμαι πολυ χαρακτηριστικα,κατα τον 8ο μηνα αν θυμαμαι ειχα δει πως γεννησα κ ειδα στο κουνακι διπλα μου μονο το κεφαλι του μωρου!αρχισα να φωναζω κ μου λεει η μανα μου,μην κανεις ετσι,τωρα θα το παρουν να το κολλησουν με το σωμα!εε,στην προγραμματισμενη επισκεψη στο γιατρο του ελεγα να κοιταξει καλα αν ενωνεται κεφαλι με σωμα κ αυτος γελουσε!μη σου πω μεχρι που γεννησα το ειχα εννοια! :lol::lol: τελικα μια χαρα,στη θεση τους ολα!! :lol:

αα,την τριτη εχω τεστ παπ κ λεω να πω του γιατρου να ξεκινησω παλι θεραπεια με τα χαπια ωορρηξιας (ετσι επιασα κ το μικρο),γιατι μονοι μας χωρις θεραπεια δεν βλεπω να γινεται δουλεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιμουδιτσα μακαρι να μην σου ερθει και να μας πεις τα ευχαριστα....Παντως τα κρακερακια βοηθανε....αλλα να σηκωθεις μες τη νυχτα και να τσιμπολογας...δεν κανει..ειδικα αν εχουμε και κιλακια παραπανω.... :oops::oops::oops::oops:

Κοριτσια μου δεν στεναχωριεμαι(δεν κανει αλλωστε)πανω απ ολα το μπεμπε μας..... :D:D:D:D:D:D:D

Τα ονειρα τα εχω κ εγω αλλα σε καλυτερο βαθμο...δεν ειναι παντα κακα...αλλα πολλες φορες...δεν δινω σημασια ομως....ειπα τα νεα στους δικους μας οταν κατεβηκαμε,και τρελαθηκαν απο την χαρα τους.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KANTY μουΜΑΚΑΡΙ!!!!Αυτο για τα ονειρα παντως δεν το εχω ακουσει ποτε οτι θεωρειται συμπτωμα :? μηπως τρως βαρια το βραδυ και βλεπεις βρε τετοια ονειρα?? :P:P

Das Kind μου σου ευχομαι να πιασουν τοπο οι προσπαθειες σας και να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα πολυ πολυ συντομα!!!! :);)

demie μου εμενα δεν ειναι απλα πρωτος για ψωνια κ.λ.π αλλα με βοηθαει απιστευτα με τις δουλειες του σπιτιου και κυριως με το σουπερ μαρκετ και με τη μαγειρικη-ζαχαροπλαστικη..αλλα ωρες-ωρες μου σπαει τοοοσο πολυ τα νευρα που χωνεται στη κουζινα.. :evil::lol::lol::lol::lol: demie+Mary εχω ερθει για διακοπουλες στη Μυτηλινη και μ'αρεσει!εχουν οι γονεις μου και μια φιλη εκει περα!

Binoula μου σ'ευχαριστω πολυ πολυ :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλησπερα σας!Ειμαι "αδιαβαστη",μολις μπηκα σπιτι,ολα πηγαν μια χαρα με τον μπαμπακα μου!!!

Θα σας διαβασω αυριο πρωι-πρωι!!Ελπιζω να ειστε ολες καλα και το μαιμουδακι μας ανευ περιοδου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Τόνια για τον μπαμπάκα!

maimouditsa επίσης μπράβο για την περίοδο που είναι άφαντη κ έτσι να μείνει! α, στις δουλειες του σπιτιού ο καλός μου είναι πρώτος, δεν έχω παραπονο. όπως και στο σούπερ! εκείνο που δεν αντέχει είναι το shopping του στυλ ρούχα, παπούτσια, σκατολοϊδια κλπ κλπ κλπ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο πολυ χαιρομαι που πηγαν ολα καλα :) ξεκουρασου και να ξερεις.. ανευ ειμαι ;)

σ'ευχαριστω demie :D Βασικα ειμαι χαλια.ποναει η πλατη μου,η μεση μου λες και ειμαι αρρωστη ρε γαμωτο ή λες και θα αρρωστησω.τα νευρα μου!ελπιζω να μη την αρπαξα απο κανα air condition :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...