Μετάβαση σε περιεχόμενο

γυναικολογοι Μπουρνας, Αθανασιου, Αλεξανδροπουλος


Recommended Posts

καλημερα,

γνωρίζετε τους γιατρους Μπουρνά (αττικό) και Αθανασίου,Αλεξανδρόπουλο (στο Αλεξάνδρας), έχετε εμπειρία από αυτούς?

Επίσης μου έχουν πει για τον Πρωτόπαπα στο Αλεξανδρας.. τον ξέρετε?

Ξέρετε που είναι τα ιατρεία τους?

Μεταξύ Αττικό και Αλεξάνδρας ποιο νοσοκομείο θα επιλέγατε

Ευχαριστώω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοπελα μου!!Τους γιατρους δεν τους ξερω,αλλα πριν απο 9 μερες (6/6) γεννησε μια φιλη μου εκει το αγορακι της....Ολα πηγαν μια χαρα,ευτυχως!!!!Αυτο που διαπιστωσα εγω τις ωρες που ημουν εκει ειναι πως εχει πολυ φασαρια ο 2ος οροφος εκει που ειναι η γυναικολογικη....Να φανταστειτε η φιλη μου ειχε μονοκλινο,το 12 συγκεκριμενα,και μπαινοβγαιναν συνεχεια,γιατροι με τους φοιτητες,μαιες,συμβουλοι θυλασμου και διαφοροι....Η φιλη μου δυσανασχετησε,αλλα αυτο γινεται σε ολα τα πανεπιστημιακα νοσοκομεια!!!!Απο τον γιατρο της δεν ειναι ικανοποιημενη καθολου.Αλλα περασε απο το δωματιο ο κος Χρελιας και την ειδε και ενθουσιαστηκε.....Αυτα.Ελπιζω να βοηθησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα να πω,πως λιγες ωρες αφου γεννησε περασαν απο το δωματιο η....τεχνικη υπηρεσια για να...φτιαξει τις μπριζες....ελεος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το αττικο ειναι πιο καινουριο και ισως φαινεται καλυτερο. Γεννησε η αδελφη μου εκει προ μηνος. Για τους γιατρους που ανεφερες δεν γνωριζω δυστυχως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας, σκέφτομαι για δημόσιο νοσοκομείο και συγκεκριμένα μεταξύ αττικό και Αλεξάνδρας, συγκριτικά των δύο νοσοκομείων εσείς τι προτείνετε?

ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα ... κάτι ακόμα, μήπως ξέρετε αν με συμφέρει να πάω στο ιατρείο του γυναικολόγου ή να πάω να τον δω στο νοσοκομείο? στο νοσοκομείο μπορεί να με εξετάσει κανονικά, υπέρηχο κτλ.. ή μόνο στο ιατρείο του??

ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...