Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΜΙΣΑΝ ΟΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΜΕ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ν8


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου καλησπέρα.

Τώρα μαζεύτηκα γιατί μετά απο το γιατρό πήγαμε για σουβλάκια και παγωτάκι με κάτι φίλους, το ρίξα έξω ;)

Αντωνία πολύ συγκινητική η περιγραφή σου!Μαράκι, ταλαιπωρήθηκες αλλά τώρά έχεις το καλύτερο δώρο!

Νανσούλα ξεκούραση, όσο αυτό για την τουαλέτα που σου είπε και η μπεμπούλα το έπαθα και γώ και μόλις πήγα, μου πέρασαν όλα!

Σταυρούλα γιατί αναστατώθηκές? :(

Τα δικά μου νέα τώρα...Η μπεμπούλα έφτασε τα 2100 και είμαι πολύ χαρούμενη γιατί έχω τραβήξει μεγάλο άγχος αυτές τις 2 βδομάδες...Τώρα θα πάω ή αύριο ή μεθαύριο για καρδοτοκογράφημα και ραντεβού πάλι σε 2 βδομάδες..Ο γιατρός μου είπε ότι το μωρό είναι ακόμα πλάγια αλλά δεν αποκλείει ότι θα γυρίσει,θα δούμε με την επόμενη. Πάντως μου είπε ότι μόλις μπώ στο μήνα μου να έρθω Πάτρα και ενώ το είχα στο νού μου, ψιλοαγχώθηκα και στενοχωρήθηκα λιγάκι γιατί δεν θέλω να είμαι τόσο καιρό μακρυά απο τον άντρα μου, αν και θα έρχεται τα σκ..Αλλά τί να γίνει...

Θα τα πούμε αύριο, φιλάκια, καληνύχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Γεια σας κορίτσια! Η ψυχολογία μου είναι κάπως ανεβασμένη! Το ότι δε δουλεύω φαίνεται "δούλεψε" ;););) !!!Παρόλ' αυτά δε λέω και μεγάλα λόγια γιατί δεν είναι καθόλου δύσκολο να ξαναχαλάσει..

cristy μου θα σε έχω παρεούλα τον Αύγουστο! Ωραία!!!Θα είμαι και στις μέρες μου και χρειάζεται η παρεούλα!

Ελενάκι μια φίλη πήγε για το επίδομα το πρώτο και της είπαν 2100. Δεν τα έχει εισπράξει ακόμα βέβαια. Όσο για το γιατρό σου, ρώτα τον στα ίσια γιατί σου μιλά συνέχεια για καισαρική και επίσης ξεκαθάρισεέ του πόσο πολύ θες να γεννήσεις φυσιολογικά. Το κακό είναι ότι αν θέλουν μπορούν να πάνε μια κοπέλα για καισαρική χωρίς να υπάρχει λόγος. Αν πχ σου πει ο γιατρός ότι έχει πρόβλημα το μωρό δεν μπορείς να πεις τίποτα ούτε και θα το μάθεις ποτέ αν όντως είχε πρόβλημα..

Νενέ η φίλη σου θέλει καισαρική για να μην πονέσει :shock::shock::shock: ;;;;;;Το ότι μετά θα πονάει το ξέρει;; Βέβαια περί ορέξεως κολοκυθόπιτα..

Αλεκάκι είσαι παράδειγμα προς μίμηση! Δεν μασάς πουθενά και είσαι συνέχεια δραστήρια!!! Μπράβο σου!!!Μας δίνεις κουράγιο!

Νάνσυ μου να κάτσεις λίγο ξάπλα, να μην κάνεις τίποτα και θα δεις που όλα θα πάνε τέλεια!

Μπεμπούλα εύχομαι όλα να πάνε καλά σχετικά με αυτά που μας έγραψες! Μπράβο στον αντρούλη σου που σε σκέφτεται τόσο και μπράβο και σε σένα!!!

Κατερινάκι μου αύριο έχεις ραντεβού με το γιατρό ή την Τετάρτη;; Άντε να έχει πάρει θέση το αγοράκι σου να σου φύγει το άγχος!!!

Μαράκι μου να σου ζήσει η κοριτσάρα σου!!!! Ταλαιπωρήθηκες πολύ αλλά το αποτέλεσμα σε αντάμειψε!!! Άσε που γέννησες και ολόκληρο κορίτσαρο!!! ΜΟΝΤΕΛΟ!!!!

Φιλάκια πολλά κοριτσάκια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou emeis gurisame xthes alla eixa mia duskoli prwti mera me ton mikro k den mporesa na mpw....

eutuxws to vradu koimithikame....

gennisa tin paraskeui 14:00 me kaisariki ena agoraki 4020 kanoniko antraki.... molis mporesw tha sas grapsw k tin istorioula mou... enoimerwste me gennise kamia alli?

maraki k lia ematha mono na sas zisoun koritsia mou kalotuxa na einai k eutuxismena ....

egw eimai i pio eutuxismeni manoula auti tin stigmi ton vlepw k mou feugoun oloi oi ponoi... sas filw gluka ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα!

Ναταλάκι να σου ζήσει ο μπεμπάκος!

Ανθή, ελπίζω να κρατηθεί στα ύψη η ψυχολογία σου!!

Εγω έκανα μπανάκι και τώρα ετοιμάζομαι να πάω για το καρδιοτοκογράφημα και για κάτι τελευταία(ελπίζω!)ψώνια!

Θα τα πούμε το μεσημέρι,φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα.......

dELPHINE,καλη λοχεια να ζησει η μπουμπουκα σου.....ΠΕΡΑΣΕ ΤΩΡΑ η ταλαιπωρια...οποτε εισαι ετοιμη πες μας την ιστορια σου....

Λιλ,τι ωραια...Που πηγατε για μπανακι????

Αριαδνη μου,ειδες τι καλα????μια χαρα κιλα θα γεννηθει το μωρακι σου....

Ελενα μου εμενα μου βαλανε περιπου στα 1600 ευρω(λιγο λιγοτερα).

Ναι, Ανθη μου ετσι λεει.Εκτος απο εκεινη χθες γεννησε μια αλλη φιλη κι εκεινη με καισαρικη με ραντεβου,την καλεσα για τα συχγαρητηρια και εκεινη με τη σειρα της μου επικροτουσε την καισαρικη(θα παω να την δω αυριο)....Τι να πω.

Ελα βρε ΜΑΧΙΜΑΚΙ,να σου ζησει ο αγορινας σου....ολοκληρος αντρας ....Κατσε να ηρεμησεις και θα μας τα πεις ολα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑΚΙ,μηπως εσυ γνωριζεις???/Εχω κανει αιτημα να μπω στο group ΄΄μωρακια ιουνιου-ιουλιου" και ακομη τιποτα,εχει περασει καιρος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσουδια μου!

Μαξιμακι μου καλως ηρθατε και εσεις με το αντρακι σας!!! :D

Προσπαθω να φανταστω πως θα ειναι η πρωτη μερα στο σπιτι.....Θα κοιτας και το αντρακι σου τωρα και θα λιωνεις και εσυ! Θε ξεχνας την ταλαιπωρια σου και ολα!

Να σας ζησει και σας ευχομαι τα καλυτερα!!!

Καλη λοχεια και καλους θηλασμους!!!

Εγω σημερα το μεσημερι θα παω να κανω εξεταση αιματος για την θρομβοφιλια να δουμε πως παμε γιατι στις 21 εχουμε ραντεβου με την αιματολογο παλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλές καλημέρες σε ολα τα φουσκωτά κοριτσακια και σε ολες τις μανουλες με τα μωρακια τους !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λια με το κεφαλακι πανω ειναι ο μικρουλης σου ε, ελπιζω μεχρι την αλλη φορα που θα πατε να τον δειτε να εχει γυρισει!!! Εσωρουχα μιας χρησης πήρα και εγώ, δινουν και στο μαιευτήριο και θυμαμαι τα χρησιμοποιησα ολα οχι μονο την πρώτη μερα γιατι μου ηταν πιο βολικά τις πρωτες μερες με το πολύ αιμα.

Ελενη εισαι καλυτερα ελπιζω να μην κρεβατώθηκες απο το air condition, χρειαζεται ομως με τη ζέστη που εχει και εγω τώρα ιδρώνω αρκετα σε σχεση με πριν.

Νάνσυ περασατε ωραια το σαββατοκύριακο, ειναι και κοντά καλά κανατε και αν μπορεις μεχρι να γεννησεις να ξαναπάς. Για τα πονακια κάνε οτι πει ο γιατρος δες μηπως ειναι και θεμα τουαλετας οπως σου ειπαν τα κοριτσια και ολα καλα θα ειναι.

Αντωνια πολύ συγκινητική και η δική σου εμπειρια και να εχεις καποιον δικο σου μεσα φανταζομαι κουραγιο που θα σου εδινε. Να σου ζησει και πάλι ο μπεμπουλης και να πηγαινουν ολα καλά και στο σπιτι με την μικρούλα σου.

Σταυρουλα να εισαι ηρεμη να εχεις το μωρακι συνεχεια στο στήθος και το γαλατακι σου δεν θα παθει τιποτα. Δεν θα σου κοπει ο μικρουλης θα σου ρυθμισει την παραγωγή.

Χριστινα δυσκολη η κατάσταση αλλα πιστευω να καταφερετε.

Μαράκι ταλαιπωρήθηκες αλλα τωρα που εχεις την κοθκλιτσα σου αγκαλια φανταζομαι τα εχεις ξεχασει ολα, να μας πεις την εμπειρια σου μολις βρεις χρονο. Να την χαιρεσαι και πάλι την μικρούλα σου.

Αριαδνη μια χαρά απο κιλάκια η μικρούλα σου εχεις ακομα καιρο να παρει κιαλλο βαρος και να γυρισει και η δικια σου, μα τι τους αρεσει ετσι πλαγια.Σου ειπε αν μπορεις να κανεις κατι να το βοηθησεις να γυρισει?

Ανθή μου χαιρομαι που σε ακουω ανεβασμενη, έτσι να μεινεις. Γιατρο εχω την Τετάρτη αντε να δω τι εχει κανει ο μικρός αλλα δεν ειμαι πολύ αισιοδοξη οτι εχει αλλαξει θέση :( , τοσο καιρο νιώθω στα ιδια σημεια να κλωτσαει...

Ναταλακι γυρισατε και εσεις, να σου ζησει το αντρακι σου, οι πρωτες μερες ειναι λιγο δυσκολες αλλα θα δεις σε λιγο καιρο ποσο διαφορετικά και πιο ευκολα θα σου φαινονται ολα. Περιμενουμε και την δικιά σου ιστορια.

Νομιζω δεν ξεχασα καμια...φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou, einai edo i gunaika pou mou katharizei! 10 tis eipa 9 irthe grrrrrrrrrrr!!!

delphine kai maxim kalos irthate! na sas zisoun ta morakia :):) kala loxeia kai kalous thulasmous euxomai ;)

anthi euxarasto gia ta kala sou logia...

ariadni perimenoume nea sou...

lil kala apotelesmata na exeis euxomai...

nansoula ola kala????????????

auta pros to paron pao na do ti kanei i gunaika...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω μπεμπουλα μου!

Κατερινακι απο οτι καταλαβα και σε εσενα υπαρχει πιθανοτητα να μην εχει γυρισει :(

Και εγω τον νιωθω να κλωτσαει στα ιδια σημεια! Μαλλον ειναι διαγωνια...

Ειπα και στο γιατρο μου μηπως μπορει να κανει κατι να τον γυρισει και το απεφυγε γιατι μου λεει μπορει να ειναι επικυνδινο :(

Τι να πω.....ευχομαι να τα καταφερουνε τα μωρακια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!

ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΕΥΤΥΧΩΣ!!ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ.ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ..ΠΑΩ Κ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑΙ :lol::lol:

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΜΑΧΙΜΑΚΙ Κ ΝΤΕΛΦΙΝΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΑΣ!

ΕΣΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΚΡΙΒΩΣ;;

ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΟΩΡΑ..ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΝΑ ΓΕΝΝΑΣ Κ ΝΑ ΓΥΡΝΑΣ ΣΠΙΤΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ!!Κ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΙΤΙΔΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsoudiaaaa!

Ti kanete simera! Kalws irthate spiti Maximaki kai Delphinaki kai kali loxeia!!

Egw piga sto giatro simera, h mpempa mou den pire polu, twra sto telos mallon den exei kai

xwro, 3450 einai. To dipler itan kalo, o traxilos leei malakwse ligo alla einai akoma polu paxus.

Mou eipe na paw aurio gia na kanw pali NST.

Ekana kai kati pswnia, pira mia pitzamoula kapri!

Tha tin plinw kai meta apo auto kleinei h balitsoula!

Pali simera polu zesti.

Nene tosa polla sou edwsan??

Mallon exei na kanei me tis eisfores tou kathenws, den kserw, giati emena exei kanonisei o logistis na dinw liges eisfores alla ensima na bazw kanonika. Isws na einai apo auto.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα. Νάνσυ θα σας γράψω τι έγινε (αν δεν ξυπνήσει ο μικρός) στην ομάδα μας.

Νενέ μάλλον επειδή έλειπε η Αλέκα γι'αυτό δεν έχει δεχτεί ακόμα την αίτηση που έκανες για την ομάδα μας.

Μαράκι και Ναταλία καλή προσαρμογή και καλούς θηλασμούς.

Εγώ ρε κορίτσια που γέννησα με φ.τ. μπορείτε να μου πείτε γιατί πονάω ακόμα μετά από 2 εβδομάδες και 2 μέρες? :roll: Δηλαδή με την καισαρική πονάτε ακόμα περισσότερο? Εγώ πάντως μέχρι τώρα είμαι με παυσίπονο voltaren για να αντέχω να κάθομαι και να κινούμαι. :?

post-10578-13873939423203_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! ξέχασα να σας πω. Για όσες δεν σας δώσανε βιβλιάριο υγείας για το μωρό στο μαιευτήριο αντί να τρέχετε στην νομαρχία για να πάρετε και ΑΝ έχουν κιόλας, μπορείτε να το κατεβάσετε από την ιστοσελίδα του υπουργείου υγείας και να το τυπώσετε. Αυτό είναι το λινκ http://www.yyka.gov.gr/articles/citizen ... as-paidioy

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα να σας πω μια καλησπερα και οτι μου λειπετε παααααααααααααααααρα πολυ. Ευχομαι να ειστε ολες καλα και να ειχαμε κι αλλα γεννητουρια εκτος απο της ΜΑριας, της ΝΑταλιας και της Λιας μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εστε μου το μωρακι σας ειλικρινα ειναι απο τα πιο ομορφα που εχω δει :D:D:D:D:D:D:D:D . Και δεν το λεω ευκολα αυτο ;);););););) Τα μαλλια ολα τα λεφτα!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ Πασχαλιτσάκι μου. Κι εμένα μου φαίνεται ότι έχει ομορφιά κοριτσιού αλλά φυσικά εγώ δεν μπορώ να είμαι αντικειμενική :lol: . Η μάνα μου λέει όμως ότι λένε μωρό άσχημο στην κούνια όμορφο μεγάλο και ελπίζω να μην συμβαίνει και το αντίστροφο :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια το έκανα και το καρδιοτοκογράφημα, όλα καλά!

Κατερίνα δεν μου είπε κάτι ο γιατρός για το αν μπορώ να κάνω κάτι για να γυρίσει, η αλήθεια είναι ότι ούτε γω τον ρώτησα γιατί μου είπε ότι έχουμε ακόμα περιθώριο.

Πήρα και κάτι εσώρουχα μίας χρήσης και γώ και σερβιέτες, σχεδόν τα έχω τελειώσει όλα, ίσως πάρω ακόμα ένα νυχτικό.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εστε ΜΟΥ ΕΓΩ ΔΕ ΠΟΝΑΓΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ.ΜΕ ΑΝΕΒΑΣΑΝ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Κ ΕΚΑΤΣΑ ΟΚΛΑΔΟΝ!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΜΟΥ ΠΕ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ.ΛΕΝΕ ΠΩΣ Η ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΟΛΙΚΟΥΣ Η ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΑΝΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΕΑΝ ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ.ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λια καλά αποτελεσματα σημερα. Μακαρι να τα καταφερουν και να γυρισουν τα μωρακια μας απο μονα τους !!! :ympray: Λενε δεν γυριζει το 3% τι στο καλο εμεις ειμαστε???

Αριαδνη σε ρώτησα γιατι μαζευω γνωμες, εμενα μου ειπε οτι δεν μπορω να κανω κατι αλλα εχω ακουσει οτι μαιες (που ειναι του πιο πρακτικού) προτεινουν ασκησεις που μπορει να το βοηθησουν.

Νάνσυ αυτο να σκεφτεσαι να μεινουν μεσα οσο το δυνατον περισσοτερο για να μην χρειαστουν θερμοκοιτίδα!

Ελενα μια χαρα η μπεμπουλα σου δεν τη λες και μικρούλα, πως σε βλεπει κονταστην ΠΗΤ σου να γεννας?

Σταυρουλα πονάς ακομα μετα απο φυσιολογικό τοκετο, τι σου εχει πει ο γιατρος?

Νάνσυ και εγώ δεν ποναγα καθολου μετα, και σε μενα ειχε ερθει ο γιατρος την επομενη μερα και μου λεει καλά εσυ γεννησες χθες γιατι καθομουνα πολύ ανετα.

Νατάσσα με το καλο αυριο μην εχεις αγωνια ολα θα πανε καλά και θα εχεις το μωρακι σου αγκαλιτσα. :YMHUG::YMHUG: Θα περιμένουμε νεα σου με την πρωτη ευκαιρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω την πρωτη μερα δεν πονουσα καθολου ,αφου ηθελα να σηκωθω να παω στην καφετερια για καφε!μετα την δευτερη αρχισα να ποναω αλλα πλακωθηκα σε κατι παυσιπονα κ ολα οκ.

Νατασσα με το καλο αυριο,μην φβασαι τιποτα.να σκεφτεσαι μονο οτι θα γνωρισεις το μωρακι σου!!!τελεια στιγμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανγκαρο,Αριαδνη μην αγχωνεστε και εμενα στην εβδομαδα σας το μπεμπε ειχε εγκαρσια θεση και την προηγουμενη εβδομαδα γυρισε.Ειμαι σιγουρη οτι θα γυρισει.Κανγκαρο,οταν το μπεμπε ειναι στην εγκαρσια θεση δεν το καταλαβαινεις οτι γυριζει.Εγω δεν το καταλαβα.Εγω το ειχα καταλαβει οταν νωριτερα απο ισχιακη πηγε κεφαλικη ....(μετα πηγε εγκαρσια και τωρα κεφαλικη ξανα)))).

Μπραβο Αριαδνη μου με τα αποτελεσματα.

Ελενα,παιζει ρολο ποσα χρηματα παιρνεις μεικτα και εισφορες...

Μια χαρα τα κιλα Ελενα μου,μεγαλο μωρακι....Νατασα μας,να μην αγχωνεσαι καθολου....Ολα θα πανε καλα και θα εχεις το μωρακι σου σε λιγες ωρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μπουμπουδες!!!

να ζησουν τα καινουρια μωρακια κ με το καλο αυτα που ειναι ηδη στον δρομο προς την εξοδο!!!!

μαλλον εχει ιο ο μεγαλος υπολογιστης μας κ δεν μπορουσα να γραψω....

εγω μετα την καισαρικη δεν πονεσα καθολου μονο κατι πονακια περιοδου οταν εβαζα την μικρη στο στηθος...

ανθη θα ειμαι κ εγω εδω να σου κανω παρεα τον αυγουστο τελευταια γενναω :lol::lol::lol:

αλεκα μου τι κουκλι ειναι αυτο!!!!!!!!!!!!!στο προφιλ σου δεν μου τις ανοιγε ολες να τις δω καλα!!!τι ωραιο τζινακι που του φορεσες!!!!!γλυκουλης μου!!!!φτου φτου!!!!

η κορη μου οταν γεννηθηκε ηταν ασχημουλααααα μετα ομως εγινε κουκλι!!!!!!

για να γυρισει το μωρο μια ασκηση ειναι να περπατατε στα τεσσερα με τα γονατα...το ειχε πει μια μαια στις κοπελες στο αλλο γκρουπ που ειμαι...

δυστιχως παιζει πολυ καισαρικη χωρις λογο κ το κακο ειναι οτι δεν μπορουμε να ξερουμε ποτε ειναι οντως αναγκη κ ποτε οχι....

εχω πεθανει απο την ζεστη δεν αντεχω αλλο ολη μερα ντουζ κανω...λεω να παρω μια πισινα για το μπαλκονι :lol::lol::lol: λεπια θα βγαλω στο τελος!!!

ξεχασα τι ηθελα να πω....επανερχομε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsoudia!!! den exw prolavei na sas diavasw oles....opote tha sxoliasw argotera....

delphine, kalws irthes kai na sas zhsei!!!!!

egw simera tha paw ston giatro kai anupomonw na dw ti tha mou pei gia to sakxaro.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...