Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωρακια '10-'11-ηρθε η μπεμπα και εφερε γκαστροσκονη


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιατί με δουλεύεις ρε συ?ούζο μυρίζει...

Μαρια έπρεπε να γράψεις δλδ το μενουκαι εδω?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλά φιλενάδα….. κανένας σεβασμός!!!!!!!!

Τι να της πεις τώρα22222222222222222

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμήθηκα λίγο περισσότερο το βράδυ (τι λίγο λέω, πολύ) κ σήμερα έχω ενέργεια…

τι να κανονίσουμε προσεχώς να κάνουμε??? πείτε καμία ιδέα….

οποτε κοιμαται η αλικη πεφτει προταση για συναντηση...κοριτσια πρεπει να αναλεβετε τον σπυρο κατι να γινει να κοιμαται και οοοοοολες θα περασετε καλα....888888888

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς παλεύουμε με τα ξερόχορτα κ η Μαρία μας λέει για ξεροτήγαμα, πάστες, μπεκρί μεζέ κ τι άλλο!!!!!!

Αίσχοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραφα 7 και 8 και ηξερα οτι αναφερομουν στον Ιουλιο...

ξαφνικα μου ηρθε συνειρμος οτι 10/7 εκλεισα ραντεβου με τον γυναικολογο μου για ΠΑΠ...

δε θελει πολυ ενα κουρασμενο νιατο να το χασει λιγο...

αμεσως μουλαρες να με φατε!!

ειδες βρε φιλεναδα μην κανεις ενα λαθος αμεσως να σε διορθωσουν αλλα δεν φταιει κανεις μονο εσυ που στομα εχεις και μιλια δεν εχεις...88888888888888888888888

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οποτε κοιμαται η αλικη πεφτει προταση για συναντηση...κοριτσια πρεπει να αναλεβετε τον σπυρο κατι να γινει να κοιμαται και οοοοοολες θα περασετε καλα....888888888

Είδες Μαράκι… αρκεί να κοιμηθώ κ τις βγάζω να ξεσκάσουνε…. Χαχαχαχαχαχα

Μπράβο Μαράκι…. Είδες?Όλα καλά…. αρκεί να μην κουράζεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε θυμαμαι τον τιτλο,απλα ο πρωταγωνιστης ειναι ενας κουκλος μελαχροινος με κατι ωραια ματια κι ενα βλεμμα που σε στελνει στην κολαση!!!

καπου 24:00 τελειωνει...

υποθεση βλεπεις καθολου η ασχολεισαι μονο με το βλεμα του ιταλου εεεεεε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει σας διαβασα και στο θεμα της παραλιας μετα την βαφτιση αφου ηρεμησουμε λεω να πηγαινουμε πρωι..να ξυπναμε να πηγαινουμε για μια βουτια και 11 να ειμαστε πισω γιατι ετσι που το παμε δεν θα παμε θαλασσα φετος..ευτυχως που θα εχω την πισινα και ετσι θα τον εχω να τσαλαβουταει ολη μερα...

ανυπομονω να παω διακοπες μαζι με τα μωρα μου...εχω μεγαλη αγωνια να δω πως θα ειναι...και γενικα ανυπομονω να παω διακοπες...θελω λιγο να ξεφυγω να μην εχω να σκεφτομαι τιποτα ουτε μαγειρεματα ουτε σπιτι ουτε τιποτα..κι ας εχω τα παιδια...δεν με νοιαζει..

η αλικη εχει δικιο...πρεπει να βρουμε τιτλο και για αυτο προτεινω να συνεργαστουν τετα και αλικη να βγει κατι με γελιο και μονο...αντε αντε στυψτε τα μυαλουδακια σας...και θα το ανοιξει η αλικη αυτη τη φορα να της παει γουρι και να κοιμαται τα βραδυα...μεγαλη ταλαιπωρια τα δοντια...εμενα προσπαθει να βγαλει τους κυνοδοντες κατω και ακομα τιποτα..ειναι κατασπρα τα ουλα του αλλα ακομα να ξεμυτησουν..δεν θελω γκρινια στην βαφτιση με τιποτα...

δεν σας ειπα που πηγαμε στον χωρο της βαφτισης και φορουσε ο μανωλης τα παντοφλακια του και πηγε να περπατησει στο γκαζον και μπαιναν τα χορταρακια και τον ακουμπουσαν και κοκαλωσε...δεν πηγαινε πουθενα..ουτε ενα βημα να παει στο τσιμεντο..τον σηκωσε ο αλεξης για να βγει...χαχαχχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol: το παιδακι μου ειναι ευαισθητουλι...χαχαχχαχαχααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι??καμια???τιποτα????

ε τοτε και εγω θα πω καληνυχτα και αντε γεια...καληνυχτα ζουζουνες και ζουζουνια ηρεμη και υσηχη να ειναι η νυχτα σας γιατι την δικια μας δεν την κοβω για ηρεμη...δεν εχει ξυπνησει το παιδι μου απο τις 5 που τον εβαλα για υπνο...και τωρα ανεβηκα πανω να τον παω στο κρεβατι του γιατι ηταν στο δικο μας και ουτε το κεφαλι του δεν γυρισε...ελπιζω να την βγαλει την βραδυα στο κρεβατι του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα………….!!!!!!!!!!!!!!

Χειμ. μωρ. 10/11: Μαμά, γιατί έχεις τόοοσο μεγάλη κοιλίτσα?

Πείτε άλλον, διορθώστε, προσθέστε……. έρχομαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα………….!!!!!!!!!!!!!!

Χειμ. μωρ. 10/11: Μαμά, γιατί έχεις τόοοσο μεγάλη κοιλίτσα?

Πείτε άλλον, διορθώστε, προσθέστε……. έρχομαι!!!!!

Μεγάλη κοιλιτσα και απο τισ δυο περίπτωσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άργησα να σηκωθώ σήμερα……!!!

κ όχι τίποτε άλλο, πάλι εκτός προγράμματος θα είμαστε…!!!

Ελίζα για να πιάνει όλες τις περιπτώσεις….. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα………….!!!!!!!!!!!!!!

Χειμ. μωρ. 10/11: Μαμά, γιατί έχεις τόοοσο μεγάλη κοιλίτσα?

Πείτε άλλον, διορθώστε, προσθέστε……. έρχομαι!!!!!

Κατι εφαγα και με πηραξε παιδακι μου..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλια.....

Αυτα τα κουζινικα ειναι θαβματουργα βρε κοριτσια, απο εχθες με αυτα απασχολιτε σινεχια..Μακαρι να μην τα βαρεθει γρηγορα μονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με κοροϊδεύεις Εύη??????????????

Πείτε κανένα τίτλο… σε λίγο θα μπει η Τέτα κ θα αρχίσει να γράφει για να γεμίσει τις σελίδες….!!!

Τι κουζινικά πήρες???? Του Τ. ?????????????

Αυτός είναι ο Άκης????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέεεεεεερα και από εδώ!!

Αλίκη πολύ μου αρέσει ο τίτλος, αλλά είναι μεγάλος ρε γαμώτο και θα κοπεί... και αν φαίνεται μόνο το "Μαμά, γιατί έχεις τόοοοοσο μεγάλη"...... καταλαβαίνετε!! ίιιιισως να μας παρεξηγήσουνε!! :lol::lol::lol:

Επίσης να δηλώσω ότι κι εμένα ούζο μου μυρίζει η Μουντισάλ... δεν φταίει η μπεκρού εεεε η Λίζα ήθελα να πω οπότε μην την κοροϊδεύετε εντάξει;

Μαρία τελικά τι ώρα ξύπνησε ο Μανώλης; ανησυχώ που δεν έχεις μπει ακόμα για καλημέρα.... μήπως σε πήρε κι εσένα ο ύπνος (γιατί το έχει και η μέρα σήμερα....) και ο Μανωλιός συγυρίζει το σπίτι; εύχομαι τα βάζα να τα έχεις κάπου ψηλάαααα

Μαριέττα να πω χρόνια πολλά στον Μάνο και από εδώ! να τον χαίρεσαι κοριτσάρα μου, να είστε πάντα ευτυχισμένοι! να μοιράζεστε και να χαρείτε μαζί όλες τις υπέροχες στιγμές της ανατροφής του παιδιού σας, να μην σου σπάει τα νεύρα, να μην μιλάει συνέχεια στο τηλέφωνο με την ζάμπα, να την αφήσει να πάθει κατάθλιψη και να την κλείσει σε κάποιο ψυχιατρείο, να σου φέρνει λουλούδια που και που, αλλά κυρίως να σε αγαπάει πολύ και να σε κερνάει συχνά λουκάνικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είναι η Τέτα…??? Φτιάχνει τούρτα???

Να της ευχηθούμε ξανά???????????????

Άντε αφού σ’ αρέσει να τα ακούς….

Να είναι η ζωή σας στρωμένη ροδοπέταλα (αφού σ’ αρέσουν τόσο τα λουλούδια) κ κάθε μέρα η αγάπη σας να γίνεται όλο κ πιο δυνατή….

Να είστε μια γροθιά μέχρι τα βαθιά γεράματα κ ακόμη παραπέρα…………..

Η αγάπη για τον Ηλία κ του Ηλία για σας, να είναι η πυξίδα σας στο υπέροχο ταξίδι της ζωής!!!!

Αγάπη, Υγεία κ πολλά Χαμόγελα στο σπίτι σας…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...