Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

Κοριτσαρες τι κάνετε, πολυ ζέστη και σήμερα, αναβω που και που το air condition για να δροσιζετε το σπίτι, είχα και σίδερο αρκετό και δεν γινόταν διαφορετικά με τη ζέστη. Σιδερωσα και τα πρωτα ρουχαλακια του μπεμπη όλα 0-3, είχα ξεχασει ποσο μικροσκοπικα ήταν αφού τα ρούχα της αγγελικης μου φαίνονται μεγάλα πια.

Σταυρουλα μου χαίρομαι που πάτε καλύτερα με τον ικτερο, όλα καλα θα πανε και θα βρείτε τους ρυθμούς σας σιγα σιγα.

Κορίτσια βλένες έχω και εγω και μου είχε πει ο γιατρός να μην ανησυχώ ειναι φυσιολογικές τώρα αν λέτε ότι είναι διαφορετικες ίσως σημαίνει ότι είστε κοντά στον τοκετο.

Αντωνία μου με το καλο αυριο να έρθει το μωρακι, όλα καλα θα πανε και σε λίγες μέρες θα είστε και οι τεσσσερις μαζι και να δεις που η μικρούλα θα σας περιμένει πως και πως. Θα περιμένουμε νεα σου μόλις μπορέσεις.

Αλεκα να σου ζήσει ο μικρουλης σου γέρος ευτυχισμένος καλοτυχος. [smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] Καλη λοχεια και καλούς θηλασμους.

Kikitsa να σου ζήσει η κουκλιτσα να την χαιρεσαι παντα ευτυχισμένη και τυχερη να είναι. [smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif] καλη λοχεια και καλούς θηλασμους.

Happy καλώς μας ήρθες, με το καλο να έρθει και το δεύτερο μπεμπακι σου, αληθεια τι είναι? το πως θα είναι με δυο μωρακια θα το ανακαλύψουμε σύντομα εμείς οι δευτερομανουλες.

Έλενα και Μαρακι περιμενουμε νεα σας αυριο απο τον γιατρο, άντε να μας πειτε ποτε σας υπολογίζει.

Ελένη μια χαρα τα εγραψες εσυ, το άλλο μηνυματακι ήταν το διαφημιστικό όχι το δικο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κοιλιτσες μου και μανουλιτσες μου.

Ολη μερα ειχα τον υπολογιστη ανοιχτο και ελεγα θα σας μιλησω αλλα ολο κατι εκανα και δεν προλαβαινα. Παντως τωρα εχω χρονο και θα σας σχολιασω :)

Αυτη ειναι η μουριτσα μου. Στο μελλον θα σας βαλω μια φετινη γιατι οσο να ναι γερασα απο περσι και αλλαξε η φατσα μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol: .

Μακαρι να μπορεσω καποια στιγμη να συναντησω καποιες απο εσας....τι καλα θα ηταν να σας ειχα εδω κοντα μου παρεουλα και να μοιραζομασταν την καθημερινοτητα μας :):):):):)

Οντως ειμαστε κουκλαρες :lol::lol::lol::lol::lol::lol: . Το μοντελοποστακι μας ειμαι σιγουρη οτι θα βγαλει τα ομορφοτερα μωρακια της Ελλαδας!!!!!!

Καταρχην να συγχαρω τις φρεσκομανουλες μας. Αλεκα και Κικιτσα να σας ζησουν τα μωρακια σας.

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x Να ειναι γερα και τυχερα στη ζωη τους και εσεις οι μανουλες γερες και δυνατες να τα μεγαλωσετε οπως ονειρευεστε. Με το καλο να σαραντησετε και καλη λοχεια. Περιμενουμε πολλες λεπτομερειες ;);););)

Καλα εσυ Αλεκα δεν παιζεσαι βρε κοριτσι μου.....χαρα στο κουραγιο σου πρωι πρωι που σιδερωσες, εκανες και μαλλι!!!!

Ανθουλα αντε να περασουν οι μερες και να καθησεις και εσυ να ξεκουραστεις κοπελα μου.

ΝΑνσυ και παλι να σου ζησουν οι νιοπαντροι και να ευτηχησουν. Ασχολιαστα τα πεθερικα :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Εσυ κοιτα να μην κανεις ταρζανιες και κουραστεις και τα ντουβαρια αστα, θα ζησουν περισσοτερο απο εμας. Εμεις να ειμαστε καλα :):):)

Ρε ΜΑρακι τι θα γινει με την κουκλιτσα σου? Πλακα μας κανει με τα κολπα της? Αντε να γεννησεις και εσυ με το καλο γιατι θα μας τρελανει στο τελος η φουσκιτσα σου :lol::lol::lol::lol:

Λια περιμενουμε τα νεα απο γιατρο και Ελενακι και τα δικα σου τα αυριανα :):):):)

Εστε μου χαιρομαι πολυ που επεσε ο ικτερος σας :D:D:D:D:D και ξαναρχισατε τους θηλασμους. Μακαρι να τα καταφερετε και να θηλασεις για πολυ καιρο. Ειναι μαγικο το ταξιδι του. Ανυπομονω να το ξαναζησω :):):):):) Οι φωτο ειναι απιστευτες . ΘΕλω να φιλησω μπουτακια :):):):):):)

Κοκονιτσα μου..............γλυκουλα μου με το καλο να ερθει η ωρα που θα αντικρυσεις και θα αγκαλιασεις το μωρακι σου. Ολα θα πανε καλα, μην ανυσηχεις. τετοια ωρα αυριο θα τον εχεις αγκαλιτσα και θα τον μυριζεις μιαμ μιαμ μιαμ!!!!!

Happy καλώς μας ήρθες κοπελα μου και με το καλο να έρθει και το δεύτερο μωρακι σου. Εμεις οι μανουλες Αυγουστου θα τα λεμε για 2 μηνες ακομη ;););););)

Αυτα τα ολιγα. Παω να την πεσω, εχει και δροσουλα μια χαρα ;);););) Οσες σκατε απο τη ζεστη σας περιμενω γλυκουλες μου. Ειπαμε ολοι οι καλοι χωρανε. Καλη νυχτα και καλο ξημερωμα να εχουμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bre Nene mou, egw kai h Ariadni den ennoousame esena....

To allo minima itan diafimistiko...esu mia xara ta egrapses!!!

Kagouraki mou eides poso mikroskopika einai ta rouxalakia...kai egw otan ta siderwna etsi ta eblepa.

Auta pou leme gia tis blennes einai kati kainourio...egw tetoies blennes den exw ksanadei. Tha rwtisw to giatro

aurio, Natasa kai esu to idio e? Mallon einai oti plisiazoume den kserw...

Den exoume kai tin Aleka na mas pei pou ta kserei ola!!! xixi

Bre Delphinaki mou esu ti pernas pali...e auto pia den to exw ksanadei...pisteuw oti kai esena tha sou pei na mpeis mesa de nomizw pia na se kratisei allo e?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Σήμερα κουράστηκα πολύ γιατί είχα αρκετές ώρες μάθημα και συν τοις άλλοις τα πόδια μου πρήστηκαν πιο πολύ από ποτέ. Δεν μπορούσα να περπατήσω καλά καλά :?:?:? Δεν αντέχω να τα βλέπω και γι' αυτό το λόγο, παρόλο που κάνει ζέστη, φοράω συνέχεια μακρύ παντελονάκι. Ελπίζω να συνέλθω κάπως αν και με τη ζέστη δεν το βλέπω..

Κατερινάκι μου, όντως δεν έχω παράπονο, μου απάντησες σε όλα!!! Μίλησα με Καρολινάκι και ίσως να τα καταφέρει να πάμε για ένα καφεδάκι την Πέμπτη. Θα μιλήσουμε!

Νάνσυ μου να ζήσει ο αδερφός σου και η νύφη σου!! Πάντα ευτυχισμένοι να είναι! Όσο για το μπάχαλο..τι να πω;; Πολύ σπαστικό. Κοίτα να μην κουραστείς εσύ. Ζήτα βοήθεια εννοείται. Δεν ξέρω τι είναι αυτό που νιώθεις με το πιπί. Μήπως να ρωτούσες το γιατρό;;;

Μαράκι μου έχεις σπάσει κάθε ρεκόρ!!!! Όταν με το καλό γεννήσεις θα είναι το νέο της χρονιάς!!! Βρε Μαράκι μου δεν έχω κόρη..Γιο έχω..Κόρη θα αποκτήσω πρώτα ο Θεός τον Αύγουστο. Ποια φωτό είδες;;

Σταυρούλα μου μας έχεις τρελάνει με τα χεράκια και τα ποδαράκια του μπέμπη σου!! Λιώνω!!!!!!!!! Όλα θα μπουν σε σειρούλα, μην ανησυχείς. Όσο για το θηλασμό, κάθε αρχή και δύσκολη! Όλα καλά θα πάνε!!!!

Βικάκι δεν ξέρω αν πήρε και από τον άντρα σου ο Αντωνάκης, αλλά ξέρω ότι είναι κουκλάκι και θα τρελάνει τις γυναίκες!!! Ναι να γίνουμε φίλες στο fb και στο mammy!!!!! Στο fb έχω και φωτό!

Ελενάκι πλησιάζεις κι εσύ! Πάντως στο μαιευτήριο μας οδηγούν ή πόνοι ανά τακτά χρονικά διαστήματα, ή σπάσιμο των νερών ή βλέννη με αιματάκι. Μη δίνεις σημασία στα υπόλοιπα.

Kokona μου γεννάς κι εσύ;;;; Με το καλό κοπέλα μου! Εύχομαι όλα να πάνε ΤΕΛΕΙΑ! Θα περιμένουμε τα νέα σου!

Αλεκάκι μου τώρα είδα το μηνυματάκι σου! Να σου ζήσει το αγοράκι σου!! Κικίτσα να σου ζήσει η κορούλα!!!!! Πολύ χαίρομαι κοριτσάκια μου που πήγαν όλα τέλεια!!!

Happy καλώς ήρθες! Με το καλό να υποδεχτείς το δεύτερο παιδάκι σου!

Αυτά κοριτσάκια μου! Πολλά φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimeroudia omorfes! Ti nomizete sas ksexnao? An kai den mporo na sas diavaso kai na sas sxoliaso ksexere sas skeftomai polu... Eixame ena polu hsuxo vrady an kai thilaze ana misaoro meta kserathike kai akomi kai tora koimatai.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Καλά,Αλέκα είσαι φοβερή, δεν μας ξεχνάς ποτέ!!Χαίρομαι που πήγαν όλα καλά!!!

Και συ Σταυρούλα δεν μας ξεχνάς!Μπαίνεις σιγά σιγά σε μια σειρά, μπράβο!!

Νενέ, δεν εννοούσα για το δικό σου μήνυμα ούτε γώ, ούτε η Έλενα, για το πιο πάνω απο το δικό σου!Εσυ μια χαρά τα λες!!!

Έλενα, με το καλό να δεις την μπέμπα σου σήμερα!!

Σήμερα γεννάει και η Αντωνία!Με το καλό!!!

Εγώ ήταν να κάνω εξετάσεις αίματος και ούρων σήμερα και απο την αφηρημάδα μου ούτε urobox είχα παρει και πήγα αμέριμνη στην τουαλέτα και το ξέχασα. Δεν πειράζει,θα πάω αύριο. Την Δευτέρα θα ξαναπάω στο γιατρό και έχω ήδη πολύ αγωνία.

Αχ βρε κορίτσια, τώρα που χαλάρωσα, με έχει πιάσει άγχος με τη γέννα, μπορει να έχω μπροστά μου ένα μήνα και αλλά μου έχει κολλήσει ότι μπορεί να γεννήσω νωρίτερα και γενικώς δεν το πιστεύω ότι φτάνει ο καιρός. Που να είχα μπει και στον μήνα μου δηλαδή, θα ήμουν με ψυχοφάρμακα :oops:

Α!Τελικά πέρασα και το δεύτερο μάθημα, χαλαλι λοιπόν η κούραση, τουλάχιστον ξεμπέρδεψα!!

Να ρωτήσω και κάτι τα κορίτσια που ξέρουν.Νst πότε αρχίζουμε και κάνουμε?Και κάθε πότε? Επίσης οι συσπάσεις που λέτε, πώς ακριβώς είναι?Εγω εκτός απο κάτι φορές που σκληραίνει η κοιλιά, δεν νιώθω κάτι άλλο :shock:

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.........

ΑΡΙΑΔΝΙ KAI ELENA ,τωρα ξαναειδα το μηνυμα και καταλαβα,αδικα που το εσβησα(αργω αλλα τα πιανω)))).

Συγχαρητηρια για το μαθημα Αριαδνη...(τι μεταπτυχιακο κανεις)?

Λια και Delphine,νομιζω οτι ειναι θεμα λιγων ωρων....

Αχ τωρα που το σκεφτομαι,αγχωνομαικαι φοβαμαι,ουτε τη βαλιτσα δεν εχω φτιαξει...και εχω κανει και τοσα μαθημα τοκετου...μωρε το αγχος ειναι αγχος....

Ανθη λιγο εμεινε,υπομονη.

Αριαδνη εγω τη προηγουμενη εβδομαδα εκανα εξετασεις και ειχα ξεχαστει και ειχα φαει και ενα τοστακι προτου κανω τσισα στον ουροσυλλεκτη,ο,τι να ναι.

Σημερα για πρωτη φορα φωναξα μια γυναικα για καθαρισμα σπιτιου,ολα η μαμα μου τα κανει....να την ξεκουρασω κι αυτην...παω να κανω ενα ελληνικο καφεδακι και τα λεμε μετα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλάκια!Τι σιωπη έπεσε???????Απο τωρα αθεοφοβες?? :D

ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Κοκόνα σήμερα ερχεται και το δικο σου το μωρακι!!Πολλες πολλες ευχες.

Καλα τα διαφημιστικά μηνυματα κάνουν μπαμ απο χιλιομετρα!Σαν διαφημιση τηλεμαρκετινγκ τα γραφουν!''ΚΑΙ ΞΕΝΟΙΑΣΤΕ!!'' :lol::lol::lol:

Εμεις στο γιατρο,τα γνωστα.Καναμε τον τελευταιο μας υπερηχο και το τελευταιο μας nst!Ο μικρος ενω λυσσαγε πριν και μετα το nst ,εκεινη την ωρα τον επιασαν οι ντροπες και κουνηθηκε λιγο.Αλλα οκ.

Απο κατω δεν με πειραξε καθολου.Θα το φαω μια και καλη στη γεννα το πασπατεμα. :shock:

Τωρα περιμενουμε ανα πασα στιγμη να γεννησουμε.Αλλιως τον παιρνω Πεμπτη τηλ και κλεινουμε ραντεβουδάκι Παρασκευη ή Σαββατο.Ελπιζω να μη χρειαστει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα!!!!!!!!!!! αχ ανθη μου λαθος εγραψα το ονομα!!!! ;);) οτι να ναι!!!χαχαχαχα.........

αριαδνη συγχαρητηρια για το μαθημα!!!!

αντωνια με το καλο σημερα το μωρακι!!!

αλεκα τον εχεις μαζι σου συνεχεια στο νοσοκομειο?

κ εγω σε λιγο φευγω γιατρουλι για σκαλισμα!!ο αντρας μου παντως κανονισε να εχει ο καημενος 3ις μερες ρεπο με την προηποθεση οτι θα γεννησουμε αυτες τις μερες..για να δουμε!τα λεμε το μεσημερη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Πρώτα απ' όλα Αλέκα και Κικίτσα να σας ζήσουν τα μωράκια σας! Πάντα να είναι καλότυχα!!!!!!!!!!!!

Κοκόνα με το καλο και το δικό σου το μωράκι!

Αριάδνη συγχαρητήρια για το μάθημα!

Νάνσυ να σου ζήσει ο αδερφούλης

Εγώ σας γράφω από την δουλειά..πρέπει να τελειώσω κάποια έγγραφα και μετά να ξεκινήσει η άδεια :x:x ελπίζω την άλλη εβδομάδα να είναι η τελευταία μου εβδομάδα...δεν μπορώ άλλο!Θέλω να ετοιμάσω τα πραγματάκια του μικρού!Αχ κορίτσια...εχθές πήγα στο νοσοκομείο στη φίλη μου που γέννησε...είχα ξεχάσει πόσο μικρούλικα είναι!!!!!!!!!!!Τρελέθηκα!!!!!!!!!Άντε να έρθει και η δικιά μας η ώρα να κρατήσουμε τα μωράκια μας αγκαλίτσα!!!! :D:D

Φιλάκια πολλά και καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια φουσκιτσες και μανουλιτσες :D:D

Με το καλο τα γεννητουρια μας σημερα και ευχομαι Λια και ΜΑρακι να σας πιασουν τα "γλυκα" πονακια και να μας ανακοινωσετε συντομα τα ευχαριστα.

Ανυπομονω να μαθω λεπτομερειες για τις χθεσινες γεννες ;););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

Σήμερα είναι η μέρα της Αντωνιας, με το καλο να γεννηθει το μωρακι σου!

Αριαδνη συγχαρητήρια και για το δεύτερο μάθημα,ξεμπερδεψες και τώρα θα έχεις μυαλό μόνο για την κοριτσαρα σου.

Αμαλία και Μαρακι να δούμε ποια θα είναι η επόμενη, με το καλο κοριτσακια μου.

Αφροδίτη άντε να τελειωσεις και εσυ με την δουλεια για να ετοιμαστείτε.

Ανθη μου λογικά θα τα πούμε την Πέμπτη απο κοντά μίλησα και εγω με το καρολινακ και είπε ότι θα ξεκλεψει λίγη ώρα για να πάμε για ένα καφεδάκι και να βγει και λίγο έξω. Έχετε χαιρετίσματα απο το Καρολινακι, ο μικρός της είναι ήσυχος αλλα με τα δυο δεν προλαβαίνει να μας γράψει, η μικρη της είναι πολυ ζουζουνα και την έχει συνέχεια απο κοντα.

Αλέκα μαρεσει που είσαι online :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα!!!

Ντελφιν και ελενα θα περιμενουμε τα νεα σας απο το γιατρο....

Λιακι στην αναμονη και εσυ κουκλιτσα, με το καλο!!!

Αριαδνη συγχαρητηρια που περασες και ξεμπερδεψες με τα μαθηματα!

Κατερινακι και εγω σιδερωμενα τα εχω ετοιμα...μενει να γραψω τη λιστα με τα πραγματα της βαλιτσας για να μην ξεχασω κατι και να τα βαλω στην βαλιτσα.

Μπεμπουλα και εγω τωρα εχω προβλημα με τη ζεστη.....Κοιμαμαι χωρις σεντονι αλλα προχθες ιδρωσα και πιαστικε και η μεση μου.

Αλεξανδρα μου μια χαρα ο μικρουλης!! Αντε σημερα που θα βγαλεις τον ορο και θα σηκωνεσαι θα ειναι πολυ καλυτερα!!Σε ευχαριστουμε που δεν μας ξεχνας!!

Νενε μου τελειο το δωματιο της μικρουλα σας!!!

Συμφωνω με οσα εγραψες, και τα ντοκειμαντερ του εξαντα ειναι διεθνως πολυβραβευμενα!Ολες οι πληροφοριες για μενα ειναι χρησιμες.

Κοριτσια η νενε μας περασε μια δυσκολη φαση αλλα ευτυχως ολα πηγαν καλα και δεν ειχε διαθεση να μπαινει στο φορουμ, εχω μιλησει μαζι της και ειναι συμπαθεστατη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω για τα καλα σου λογια λιακι....

Τι ζεστη ειναι αυτη....

Το βραδυ τον ζαλισα τον κακομοιρη τον αντρα μου,αναψε το air-condition,κλειστο το,κρυωνω...Ολο το βραδυ αυτο γινοταν....

Αλεκο,εισαι ηρωας.Τελεια και παυλα....

Λια,Delphine πως αισθανεστε??????

Λιακι,ξεχασα να σου πω...τι βαλιτσακι εχεις για να βαλεις ολα αυτα τα πραγματα....Εγω εχω ενα ροζ της Lacoste αλλα μου φαινεται μικρο.Εσυ αγορασες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax nene mou tora eida tis fotografies. teleio to domatio tis mpempas sou ;) me to kalo koritsi mou...

koritsia exei uperboliki zesti den antexo!!! thelo na pao gia mpanio t'apogeuma alla douleuei o kalos mou kai akuro pali simera!!! grrrrrrrrrrrrr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν αγορασα γιατι εχω... δεν χρειαζεται να ειναι και πολυ μεγαλο ...αυτα που θελω τα χωραει παντως.

Ξεχασα να σου πω να παρεις μαζι και σαγιοναρες για το ντουζ

Και εμεις δεν το αναβουμε , φοβαμαι μην πιαστω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη, κάνω μεταπτυχιακό στην "Διοικηση στην Εκπαίδευση", είναι νηπιαγωγός.

Σου έστειλα αίτημα φιλίας για να δώ το δωμάτιό σας!

Λιλ πως πάνε τα πράγματα?Απο ψυχολογία?Πότε έχεις ξανά γιατρό.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera tsoupres mou na euxithw.. alekai na sou zisei o petrakis kali loxeia na exeis kala eisai apekti milame...

kikitsa na sou zisei i mpempa k kali loxeia na exeis... perimenoume ta nea sas....

este mas exeis trelanei me tis fwto sou xairomai pou ola pane kala me ton iktero tha vreis tous ruthmous sou esu den se fovamai...

k egw eimai koritsia autin tin evdomada me ksexasate :(:(:( simera tha paw gia nst k tha doume pote tha mpw i pempti i paraskeui tha doume ektos ama vgei monos tou pou den to kovo...

kokona mou me to kalo koritsi mou kali leuteria euxomai....

nene mou xairomai pou eisai kalutera twra astata alla pisw....

ariadni sunxaritiria...

koritsia mou pou exete giatrouli perimenoume nea....

elena k egw exw kati teteies vlenes...

sas diavasa sta grigora den kserw ama ta sxoliasa ola sunxwreste me ama ksexasa kamia...

tha mpw na dw to dwmatiaki sou argotera nene..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαξιμακι μου δεν σε ξεχασαμε σε ειχα στο νου μου και θα σου εγραφα!

Κοιταζα οτι μας περιμενουν πολλα γεννητουρια αυτη την εβδομαδα :D:D:D

Καταλαβαινω την αγωνια σας, καλη λευτερια με υγειη μωρακια να εχουμε!!!

Αριαδνη μου εχω λιγο αγχος δεν το κρυβω να δω τι θα μας πει και αυτο που με νοιαζει ειναι να εχει παρει βαρος ο μικρος και οχι τοσο ο προωρος τοκετος που μου ανεφερε.Θα περιμενω ως την Πεμπτη να δω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλακι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ κοριτσακι μου οντως εσενα σε ξεχασαμε ;););););) Αντε φουσκιτσα μου και εσυ με το καλο να γεννησεις.

Μακαρι να καταφερω να ερθω να σας δω απο κοντα....... :):):):)

Νενε πολυ ωραιο το δωματιο και εσυ κουκλα εγκυουλα :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...