Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

Ναταλία, όντως η κοιλιά σου έχει κατέβει πολύ!!!Αντε, κοντεύεις!

Αλέκα και Κικίτσα με το καλό!!Σεισμός στη Ρόδο, ε??Θα ταρακουνήθηκε και ο μπέμπης!

Λία και Κατερίνα, ούτε γω σας έχω δει!

Βικυ και επισήμως καλή ξεκούραση!

Εμεις στήσαμε την κούνια σήμερα και χάρηκα γιατί μου φάνηκε πολύ στιβαρή και τελικά δεν κλείνει καθόλου το χώρο στην κρεβατοκάμαρα! Δεν πήγα για μπάνιο παρα τη ζέστηγιατί βαρέθηκα. Εριξα όμως έναν τέλειο ύπνο μεσημεριανό με κλιματιστικό και το ευχαριστήθηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Eλιωσα χτες στο περπατημα,ενοιωθα οτι θα μου πεσει!Εχω βαρος απο κάτω στο παπί,εχει κατεβει λιγακι,αλλα ακομα μου τσακιζει το δεξι πλευρο.Παταει κοντρα στα παϊδια και σπρωχνει το κεφαλι κάτω!!Βγες βρε πουλάκι μου! :lol:

Πάω να σας βάλω την αφεντομουτσουνάρα μου να τη δειτε να τρωτε το φαι σας!Μια με αφελειες και μια χωρις για να διαλεξετε!(Εχω λίγο κολλημα με τις ασπρομαυρες φωτο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλακι η κοιλιτσα κατεβηκε παααααααααααααααααααααρα πολυ. Ισως γεννησεις και νωριτερα ;);););)

Λια δεν περιμενα τιποτα λιγοτερο. Εισαι πολυ ομορφη και σεξυ ;););););)

Θα σας βαλω και εγω μια συντομα να με δειτε και να παθετε :lol::lol::lol::lol::lol:

Μολις τελειωσα ενα σιδερο της μπεμπας και παω να ταισω τον πριγκιπα πατατοσαλατα :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koilitses kai manoules ;) polu zesti exei pali simera kai legame na pame gia mpanio alla den prolavame :( pigame to proi sto xorio, to mesimeri fagame spiti oikogeneiaka kai t'apogeuma irthan suggeneis gia kafe...

elena euxaristo gia ti sumbouli, otan tha ksana pame tha psakso prota ;)

anthi mou mia xara einai ta kila tis fraoulitsas sou ;) exoume mia mera diafora, opote otan pao sto giatro tin tetarti logika ta didumakia prepei na einai pano apo 1300 gr, elpizo :ymdaydream:

nansoula na zisoun kai na einai panta eutuxismenoi :ymparty::ymparty: na peraseis kala kai na fas apo ola ;) oraia koilitsa, megalose ;)

alekaki pou eisai??? se kratisane? gennises? i aurio? ante perimenoume nea sou :) kali leuteria euxomai...

kikitsa kai se sena kali leuteria euxomai...

pasxalitsaki k ego exo polu sidero, ela na me boithiseis :lol::lol: epluna ola ta rouxalakia, panes, kouvertoules,kai alla... kai tora mou menoun ta sentonia, kai oi proikes...

bikaki mou kouklos o mikros sou kai esu thea eisai :) kai emeis mousaka fagame simera alla den mou polu arese!!!

maxim oraies fotos evales, megali koiloumpa ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ Λια μου εισαι πολυ πολυ ομορφη φτου σου κοπελα μου...με τις αφελειες νομιζω οτι εισαι σουπερ σεξι.......

Ναταλακι ωραια η κοιλιτσα σου εχει κατεβει αρκετα αντε μωρε να χει περει θεση κ να γεννησεις συντομα...

Κατερινακι η Θεα ειναι εκπληκτικη κ εχεις κ τελεια δροσια φανταζομαι....

σημερα ειχε υπερβολικα παρα πολυ ζεστη....

Αχ Αλεκακι κ Κικιτσα αυριο με το καλο να κρατησετε τα μωρακια σας αγκαλια...κ συντομα περιμενουμε τα νεα σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsoudia mou ti kaneteeee!!!

Egw pali oli mera imoun thalassa!! Exei arxisei o kosmos na mou leei oti tha gennisw stin paralia! :lol:

Cristy etsi pisteuw kai egw oti an sunithizei apo tin arxi kai tin kounia tha einai pio eukolo argotera.

Lia kai egw zestainomai pio polu apo tous allous enw sunithws eimai kruouliara kai lew eutuxws pou den tha faw olo to kalokairi giati nomizw oti de tha tin paleua...afou kathe bradu mes ti nuxta ginomai mouskema ston udrwta!

Bre Maximaki!!! Ti koiloumpa einai auti!!!! Kai de fainesai na exeis parei pouthena allou kila alla h koiloumpa einai terastia!!! Kai na sou pw, fainesai kai etoimi gia genna giati exei katebei arketa xamila!!!

Bikaki an den eisai polu tou glukou bale ena tsik ligotero zaxarouxo...emena pou eimai tou glukou mou fainetai mia xara!

Ariadni me geia h kounia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας εβαλα φωτογραφιες μου να με θαυμασετε!!!!

Ειναι απο περσι στη Μυτιληνη, φετινες δεν ειχα ευκαιρες τωρα στον υπολογιστη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μπήκα να πώ μια καληνύχτα!

Λία και Κατερινούλα, επιτέλους σας γνωρίσαμε και "προσωπικά". Κουκλίτσες!

Θα τα πούμε αύριο, καλό ξημέρωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinaki den tis evales stin omada sto album sou tis evales k nomizw pws fainontai....

liaki k katerinaki eiste kouklitses....

ax antwnia mou makari na gurise k na pire thesi twra pantws afou gurisame apo to perpatima den exei stamatisei na kounietai k polu malista, nomizw pws allaze thesi makari panagitsa mou...

elena mou nai megali koiloumpa ekana alla evala k alou ekana k kolaraki 17 kila sunoli pantou pigan alla epeidi imoun polu adunati den mou fainete katholou oti exw valei tosa...

simera pou kaname volta me stamatise enas na me rwtisei ama einai dudima..... k lew fantazesai ti koilia tha eixa sta didima prwta i koilia tha empaine k meta apo kana 10lepto egw...

ti egine to alekaki lete na tin kratisan apo to prwi den ksanampike...

ariasni megia i kounia...

kalinuxta kouklitses mou ta leme aurio...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα κι εγω για καληνυχτα!!

Πασχαλίτσα ;)

Ζαλιζομαι πολυ αποψε μαλλον επειδη ζεσταινομαι.Μ'έχει πιασει κι ενα αγχος..

Αυριο αρχιζει μια εβδομάδα φουλ στα γεννητουρια!Με το καλο!

ΦΤΟΥ ΞΕΛΕΥΤΕΡΙΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ!!!!

(ωραιος τιτλος για ποστακι!)

ΦΙΛΟΥΡΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

molis teleiosa to mpanaki mou ksaplosa...ola einai etoima kai to titi moy gyalismeno kai freskoksyrismeno xaxa! To proi tha mazepso ta royxa pou aplosa, tha sideroso kai tha sas steilo tin kalimera mou! Filakia kalinuxta

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσι! Μπήκα να σας καληνυχτίσω και να ευχηθώ στα κορίτσια μας για αύριο με το καλό! Αλέκα και Κικίτσα σας εύχομαι όλα να πάνε τέλεια!!!!!

Βλέπω και καινούργιες φωτοκοιλίτσες!!!Τέλειες!!!!!

Και εγώ αύριο θα πάω στο νοσοκομείο...γέννησε η φίλη μου το αγοράκι της και θα πάω να τους δω!!!Άντε να έρθουν και τα δικά μας με το καλό!!!!!

Ευτυχώς κορίτσια εδώ μπορεί την ημέρα να έχει ζέστη αλλά το βράδυ πέφτει η θερμοκρασία! Καλό βράδυ να έχετε!Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια, αν και αργά είπα να δω τι μου κάνετε. Βάλατε και ωραίες φωτογραφιες κούκλες ειστε όπως και οι κοιλιτσες σας.

Αλέκα και kikitsa με το καλο αυριο, να πανε όλα τέλεια και να κρατήστε στην αγκαλιτσα σας τα μωρακια σας, θα περιμένουμε νεα σας μόλις μπορέσετε.

Αφροδίτη καλα αποτελέσματα και σε σένα.

Νανσυ να ζήσει ο αδερφός σου, πάντα χαρές να έχετε.

Ανθη μου μια χαρα η φραουλιτσα είναι, πολυ χαίρομαι.

Μαρακι να δούμε πόσες μέρες απο τον δέκατο θα πάρει η κουκλιτσα σου.

Ναταλια κατέβηκε η κοιλια να δεις που θα έρθει νωρίτερα ο μικρουλης και όλα θα πανε καλα και όπως το ονειρεύεται.

Καληνύχτα σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Σήμερα είχα ένα μαθηματάκι, μετά γύρισα σπίτι, διόρθωσα κάτι γραπτά και το απογευματάκι πήγα τον Πάνο στις κούνιες. Δευτέρα, Τρίτη και Τετάρτη δουλεύω και μετά ΤΕΡΜΑ :D:D:D !!!!Τώρα ωραία είναι!! Μετά τα θα τα δω όλα που θα γυρίσω νωρίς στη δουλειά :shock::shock::shock: ΟΥΦΦΦΦΦ...

Νάνσυ μου φαντάζομαι πως τώρα θα ξεφαντώνεις στο γάμο του αδερφού σου!!! Θα μας πεις αύριο τα νέα!Μεγάλη είναι η διδυμοκοιλίτσα σου!!!!! Πολύ όμορφη! Στα κιλάκια τα παιδάκια μας τα ίδια είναι! Σου έχω πει ότι έχω μια φίλη που γέννησε δίδυμα, 3.500 κιλά το καθένα :shock::shock::shock: ;;;;;;;

Ελενάκι έτσι είχα κι εγώ τον Πάνο. Το βράδυ στο πορτ μπεμπέ και τη μέρα στην κούνια του που την είχα και αυτή στο δωμάτιό μου αλλά απέναντι από το κρεβάτι μου. Με το πορτ μπεμπέ δίπλα μου δεν αναγκαζόμουν να σηκωθώ και συν τοις άλλοις τα βράδια που αναλάμβανε βάρδια ο άντρας μου έπαιρνε το πορτ μπεμπέ στο σαλόνι ;) !

Θέλω να πιστεύω κι εγώ πως θα τα χάσω γρήγορα τα κιλά γιατί πραγματικά προσέχω πολύ. Όσο για το αλάτι αδύνατο να το κόψω. Έχω δοκιμάσει να φάω ψητό χωρίς αλάτι και απλά δεν το έφαγα :?:?:?:?

Ναταλάκι μου έχεις κι εσύ πολύυυυ μεγάλη κοιλίτσα!!! Παίδαρο θα βγάλεις!!! Αν βγαίναμε για καφεδάκι θα κλαίγαμε παρέα και ο κόσμος θα γελούσε μαζί μας :lol::lol::lol::lol: Μη σκέφτεσαι την καισαρική και χαλιέσαι. Θετική σκέψη να έχεις. Το μωράκι σου έχει πάρει θέση! Επίσης η κοιλίτσα σου είναι και πολύ χαμηλά!

Αμαλία σκέφτεσαι τις μαμάδες Αυγούστου ε;;; Εγώ να δεις!!!!!!!!! Ευτυχώς που δεν έχω μεγάλη κοιλιά. Πάλι καλά..Ακόμα μια χαρούλα κοιμάμαι! Πρώτη φορά στα χρονικά ανυπομονώ για τον Αύγουστο. Καμία άλλη χρονιά δεν ανυπομονούσα να τελειώσει το καλοκαίρι...

Μαράκι έκλεισες τις 40 εβδομάδες :shock::shock::shock: ;;;;;;;;;; Πωπωωωωω!!!! Η κοριτσάρα σου δε θέλει να βγει ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ε;;; :lol::lol::lol::lol::lol: Ρίξε κανα γρήγορο περπάτημα και μετά κανά σεξάκι και θα δεις για πότε θα βγει!

Βικάκι εσύ είσαι μια κούκλα και ο γιος σου ένα κουκλάκι! Καρμπόν είστε!!! Ειδικά στα μάτια!!! Φτου σας! Ωραία αίσθηση να μην έχεις να οργανωθείς για τη δουλειά! Άλλο πράγμα! Εγώ αύριο και Τετάρτη έχω βαρύ πρόγραμμα. Την Τρίτη πιο χαλαρό ευτυχώς. Μετά τέρμα!

Λία και Πασχαλιτσάκι πολύ όμορφες οι φωτό σας!!! Είστε κούκλες!!!Πασχαλιτσάκι και η θέα σου φοβερή!

Εγώ κορίτσια φωτογραφίες έχω στο fb. Όποια θέλει να δει εμένα και το γιόκα μου ας μου στείλει πμ να της πω πώς θα με βρει!

Μπεμπούλα τώρα το παρατήρησα πως έχουμε μια μερούλα διαφορά!!!Ναι, λογικά τα διδυμάκια σου θα έχουν φτάσει τα 1300 την Τετάρτη! Θα περιμένουμε τα νέα σου! Πάντως σας έχω πρήξει μια με τα κιλά τα δικά μου και μια με της φραουλίτσας :lol::lol::lol::lol:

Κατερινάκι μου τι κάνεις;; Εντάξει η Αγγελικούμα με τη γκρίνια;; Γιατρό πότε έχεις ξανά;; Το ντόπλερ το έχεις κάνει;; Φουλ στην ερώτηση είμαι σήμερα :lol: :lol: :lol::lol:

Άφησα για το τέλος τα 2 μας κορίτσια που αύριο πρώτα ο Θεός θα φέρουν στον κόσμο τα μωράκια τους! Αλεκάκι και Κικίτσα με το καλό να κρατήσετε στην αγκαλίτσα σας τα παιδάκια σας! Θα περιμένουμε να γυρίσετε και να μας πείτε όοοοολα σας τα νέα!!!!!

Αυτά και για σήμερα! Πολλά πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκακι και Κικιτσα ολα καλα θα πανε...με το καλο.....(αλεκακι ειδικα εσενα δεν σε φοβαμαι,θα τους τρελανεις με τα σκερτσα σου.....))),να γυρισετε γερες και δυνατες με τα βλασταρακια σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eimai idi sto nosokomeio, katharisa ta panta kai perimeno ekeini tin oraia sexy rompa diafani parakalo.... Apo tis 5:30 sikothika siderosa kiolas, ekana kai elafry pistolaki to malli kai tora en anamoni! Tha kano episkliridio....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Αλεκακι,πολλες καλημερες,εισαι τρομερη,που βρισκεις τοσο θαρρος,μπραβο σου.....ακου εκει να σιδερωνεις κιολας...................ενημερωσε σε ποια φαση εισαι...φιλια στον κολοκυθα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ!

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΡΟΟΤΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ 3ΠΑΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 8 Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΩ..

Ο ΓΑΜΟΣ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟΣ!ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΤΗΜΑ ΣΤΟΛΙΣΜΟΣ ΦΑΓΗΤΟ Η ΝΥΦΗ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΑΣΧΗΜΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΟΤΙ Ο ΓΑΜΟΣ ΗΤΑΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Κ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 12.30.

ΕΜΕΙΣ ΦΥΓΑΜΕ 2ΠΑΡΑ.ΧΟΡΕΨΑ ΕΝΑ ΧΟΡΟ ΣΙΓΑΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΜΟΥ.ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΡΙΞΑ Κ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΜΟΥ!ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΠΑΝΤΕΥΤΗΚΑΝ..

ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ:ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΑ ΜΑΤΙΑΣΑΝ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΟΛΟΙ ΕΛΕΓΑΝ ΠΟΣΟ ΟΜΟΡΦΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑΚΤΛ ΚΤΛ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ 2 ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΥΣΤΕΡΙΚΤΗΝ ΜΕΤΑ ΤΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ Κ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ.ΤΟ ΞΕΜΑΤΙΑΖΑΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ..Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΕΚΕΙΝΗ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ Κ ΑΠΑΝΩ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΒΟΛΕΥΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ..

ΕΠΙΣΗΣ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!!!!ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΝΤΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ!!ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΓΚΡΙΝΙΑ!!ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΔΕ!ΓΚΡΙΝΙΑ ΠΟΥ ΤΡΩΩ ΓΚΡΙΝΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΓΚΡΙΝΙΑ ΜΗΝ ΤΥΧΩΝ Κ ΧΟΡΕΨΩ ΓΚΡΙΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΜΠΟΥΦΕ Κ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΕΡΒΙΡΟΥΝ...Κ ΤΟ ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΗΡΘΑΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΜΕΣ ΤΗΝ ΒΡΩΜΑ ΤΑ ΑΠΛΥΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΤΑ ΑΠΛΥΤΑ ΠΙΑΤΑ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΣΤΑΣΙΑ Κ ΦΥΓΑΝΕ Κ ΔΕΝ ΑΦΗΣΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΣΤΩ ΜΙΣΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ..ΚΑΤΑΤΑΑΛΛΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ ΝΑ ΜΗΝΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΜΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΧΑΜΟΣ!!Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΗΣΩ Κ ΕΧΩ ΝΕΥΡΙΑΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ..ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ Κ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΑΝ ΗΘΕΛΕ ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΕΣΤΩ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ!

ΧΑΜΟΣ ΣΑΣ ΛΕΩ!!!ΠΙΑΤΑ ΠΟΤΗΡΙΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΠΑΤΩΜΑ ΜΕ ΣΤΗΝ ΒΡΩΜΑ!Κ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΟ ΓΑΜΟ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!

ΕΦΑΓΑ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΑ..

ΓΕΝΙΚΩΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΠΟΛΑΥΣΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ ΜΟΥ ΣΧΕΣΕΙΣ :lol::lol: Κ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΣΤΩ..ΣΗΜΕΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΤΩ;;;;;

Α!Κ ΗΜΟΥΝ Κ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΦΑΛΑΙΝΑ Κ ΟΛΗ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΙΛΙΑ ΕΧΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ,κανενας να ξεματιαζε τη φραουλιτσα δεν υπηρχε????βρε με τι ζωα εχεις μπλεξει....να φερεις μια γυναικα να σε βοηθησει στο καθαρισμο.τωρα λογω κρισης εχουν πεσει οι τιμες,μην εισαι χαζη και τα κανει ολα μονη σου.ξερεις τι φραση ''δεν ξερω,δεν μπορω,μου βγαινει σε καλο...''

Αυτο ακριβως κανουν στην περιπτωση σου....

Αλεκακι,μας κακομαθαινεις και περιμενουμε νεα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΧΕ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΕΙΧΕ ΒΟΗΘΕΙΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ..ΜΗΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΜΗ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΜΗ ΧΕΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ..ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...