Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

Αλεκα κ γω την ιδια απορια ειχα δεν τον αισθανομαι παρα πολυ οπως πριν κ ειπα να κρατηθω μεχρι τη Τριτη που θα παω να τον ρωτησω.....κ νοιωθω οτι μου ρχεται περιοδος...τι να πω δεν ξερω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μονο εγω κοιμαμαι σα πουλακι???? εεε νταξει η συχνοουρια δεν με ενοχλει πλεον να πω την αληθεια, ουτε κραμπες εχω (χθες μονο και ολη μερα με ποναγε το ποδι μου) και στανταρ θα κοιμηθω και το μεσημερι 2ωρες!

κοκονα μου εχω πονους περιοδου οχι ομως ολη τη μερα και οχι πολυ εντονους... πλεον δεν εχουν χωρο να κινηθουν λογικο ειναι αλλα εμενα ουτε με την σοκολατα δε λεει να ξεκουνησει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα εγώ κοιμάμαι και νωρίς αλλά πάνω από 7-8ώρες δεν μπορώ να κάτσω ξάπλα κουράζομαι. Αρχίζει και πονάει η πλάτη, η μέση δεν βολεύομαι με τίποτα. Όταν σηκωθώ όμως νιώθω καλύτερα.

Μαράκι όσο και να τραβήξει παραπάνω από μία εβδομάδα ακόμα δεν θα κρατήσει αφού θα κλείσεις τις 40 είτε με πρόκληση είτε χωρίς ετοιμάσου σε μία εβδομάδα το πολύ θα έχεις αγκαλίτσα την πριγκίπισσά σου.

Αλέκα εγώ τον νιώθω πιο πολύ τώρα. Πάντως εμένα έχει κατέβει πολύ χαμηλά αφού προσπαθούσε ο γιατρός να μετρήσει με τον υπέρηχο το κεφάλι και είχε φτάσει πολύ κοντά στο πιπι μου :lol::lol: Μπορεί να έχω μεγάλη διάμετρο κοιλιάς και να βρίσκει ακόμα χώρο να κινείται τι να πω :lol: Κι εγώ κοιμάμαι 1-1μιση ώρα το μεσημέρι οπωσδήποτε.

Αααα Κατερινάκι να σου ζήσει ο πρίγκιψ :D:D:ymparty::ymparty: Χρόνια πολλά καλά και με καλή υγεία να έχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα να σας γράψω τα καλά νέα. Μου έστειλε email ο διαβητολόγος μου και μου λέει "Οπως αποδειχτηκε πηγες πολυ καλα. Τωρα πια τελειωσαμε. Μου είπε ο γυναικολόγος σου ότι μαλλον πλησιαζουμε στη γεννα. Ευχομαι να πανε ολα καλα". Γιούπιιιιιι. Τέλος το κωλοζάχαροοο :ymparty: :YMPARTY::ymparty::YMPARTY:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia piga laiki alla den einai na pigainw sabbato eidika...exei toso polu kosmo kai toso polu zesti...olo prospathousa na profulaksw tin koilia mou na mi me koutoulisei kamia me to karotsi tis h na min pesoun panw mou...ase pou exei treli zesti simera...to mpanaki einai sigouro den to sizitaw!

Aleka kai egw eimai polu kruouliara, mia wra ekana na mpw xtes, alla den kserw ti me exei piasei kai thelw na kanw osa pio polla mporw prin gennisw. Mallon epeidi olo ton Ioulio de tha mporw.

Mpempoula tha sou ti steilw me pm ti lista, einai polu apli, egw ebala parapanw pragmata apo oti zitane.

Este yioupiiiiiiii!!!!!

Teleia ta nea sou!!! Ante twra mporeis na apolauseis kai ligo pagwtaki afoba!!!!

Egw ti mpempa tin katalabainw kanonika...apla katalabainw oti exei megalwsei arketa giati otan kounaei ti niwthw pantou. Omws an de kounaei kai polu den einai anisixitiko ap'oti kserw sto telos giati den exei xwro opws eipe kai h Aleka...eidika an eisai kai pio mikroswmi kai exei piasei olo to xwro. Exw kai egw ponous periodou kai exoun arxisei kai oi ponoi sti mesi. An den eixa auto to maksilari nomizw twra oti de tha koimomoun katholou.

Kale h Nancy pou exei xathei??????????????

post-2419-1387393937367_thumb.jpg

post-2419-13873939374546_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα!

μαρακι πολυ πλακα η μπεμπα σου!δε πειραζει αντε μια εβδομαδα ακομα εμεινε οπως κ να εχει θα βγει θελει δε θελει!

αριαδνη μου χαρηκα με τα νεα σου,μην ανησυχεις καθολου.κ εμενα ο γιατρος μου δε κανει ντοπλερ,μακαρι να εκανε.κ εγω θα παω αλλου κ θα δωσω 100 ευρω νομιζω.η 80 δεν ειμαι σιγουρη. :?

παντως εχω κ εγω πονακια περιοδου ειδικα χθες ειχα λιγο εντονα.αχ με αγχωνουν τα κωλοπονακια.

ειμαι δουλεια κ οταν σχολασω θα παμε σκλαβενιτη να ψωνισουμε,ανυπομονω.το μαρκετ ειναι η αγαπημενη μου δουλεια. :D θα παρω κ υλικα για το παγωτο αλλα θελω σοκολατενιο μαμωτο.

σταυρουλα μπραβο με το ζαχαρο,τωρα δηλ μπορεις να φας οτι μα οτι θες;

βαριεμαι..αντε να περασει η εβδομαδα..απο το αλλο σαββατο θα κοιμαμαι κ εγω μεσημερια. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Σταυρουλα τα καταφερες...ειναι το καλυτερο νεο αυτο...μπραβο....

Βικακη κανε λιγο υπομονη κ συ κ τελειωνεις με την δουλεια....

Μαρακι κ σενα μια βδομαδα εμεινε ειτε μονη ειτε με προκληση θα ρθει η μικρουλιτσα σου...κ εμενα η κορη μου ετσι ακριβως μεχρι 40 βδομαδες με πηγε κ εκανα προκληση τελικα λογω γερασμενου πλακουντα φοβηθηκε να την αφησει περαν 40 εβδομαδες...

αντε με το καλο να ρχισουν να ρχονται τα μωρακια τα επομενα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παω για νανι κλεινουν τα ματακια μου

η νανσυ δεν μπορει η κακομοιρα να μας γραψει λογω που ειναι ετσι το μαμμυ! παντως ξεκουραζεται

εσις που εχετε fucking book δεν την βλεπετ μεσα??? φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia mou, stauroula teleia ta nea sou bravo polu xarika!!ariadni mou ola pigan kala mia xara einai to mwraki iremise twra koritsaki mou!! katerinaki na sou zisei to paidaki sou elena kane mia voutitsa gia mena :):) alekaki mou mou eixe pei o giatros min agxwnesai apo dw pera ama meiwthoun oi kiniseis tis den exei polu xwro simera bika kai gw sto mina mou epitelous irthe o iounios!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα οπωσδήποτε μία βουτιά και για μένα παρακαλώ. Άντε θα σε βοηθήσουν και στην γέννα τα μπάνια.

;)

Εγώ έχω να πάω για εξετάσεις αίματος από βδομάδα και αγχώνομαι μήπως δεν προλάβω να πάρω τα αποτελέσματα και διάβασα ότι στο Λητώ θέλουν ληξιαρχική πράξη γάμου 6μήνου και πρέπει να πάω και γι'αυτό. Ξέρεται αν βγάζουν ληξιαρχική πράξη γάμου τα ΚΕΠ? :roll:

Λογικά μπορώ να τρώω ότι θέλω αφού τις προάλλες έφαγα και παγωτό και δεν ανέβηκε το ζάχαρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stauroula mou mpravoooooo, polu xarika pou teleioses epitelous!!! :ymparty::ymparty:

i nansy mou esteile minima to proi, den tin afinei to kolo pinme na grapsei, tis eipa na mpei me explorer...

koritsia zestainomai para polu, proti fora toso polu kai idrono polu afou apo to proi exo kanei idi 2 fores mpanio :shock::shock:

elena euxaritso perimeno pm ;)

koritsia mipos mporei kapoia na ksana grapsei ta kalluntika pou prepei na paro gia ta mora please, mi me brisete :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai Este sta kep tha paei kai o antras mou gia na ta kanei.

Emas mas eipan liksiarxiki praksi gamou, oikogeneiaki katastasi, tautotites kai bibliario ugeias oti theloun stin kliniki.

Afou den anebainei to zaxaro auto simainei oti twra den se epireazei pia Este, mallon epeidi eisai sto telos tis egkumosinis! Auto einai polu kalo! Alla kai ligo na anebaine, to mwro sou twra einai ena olokliromeno anthrwpaki kai etoimo na bgei opote den tha to epireaze!

Akoma de mporw na pistepsw oti ligo mas exei meinei akoma!!

Delphinaki mipws na ksanarxiseis na kaneis oikodomikes ergasies mpas kai boithiseis ti mpempa na bgei pio grigora??? :lol::lol:

Mpempoula prepei na tin psaksw molis ti brw tha sou ta grapsw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου τι μου θυμισες που λες οτι δε μπορεις να το πιστεψεις οτι φτανει ο καιρος να παρετε τα μωρακια σας αγκαλιτσα..οι πιο ομορφες στιγμες της ζωης μου ηταν αυτες οι πρωτες μερες με τον αντωνη μου,οταν γενησα ελεγα δεν το πιστευω,δεν το πιστευω κ ρε παιδια μετα νιωθεις μια ευτυχια..ειναι καπως αλλιωτικη εγω δεν εχω ξανανιωσει ετσι ποτε στη ζωη μου.μου το ελεγαν αλλα αν δεν το ζησεις δε μπορεις να το καταλαβεις.δεν ημουν ποτε η πορωμενη να αποκτησω παιδακι κ ολα αυτα,ηθελα παρα παρα πολυ αλλα οχι σαν καποιες κοπελες που τρελαινονται.ε τωρα δεν το αλλαζω με τιποτα,αυτο το συναισθημα της μητροτητας,το παιδι σου ειναι η συνεχεια σου,η ζωη σου ολη κ οσο κ αν κουραζεσαι δε σε πειραζει,δινεις πραγματα δινεις τα παντα γι αυτο χωρις να περιμενεις ανταλαγμα,η μονη τοσο αληθινη αγαπη κ ανιδιοτελη αγαπη στη ζωη μιας γυναικας.ολα αυτα θα τα νιωσετε κοριτσακια μου,εγω δε συγκρινω τιποτα στη ζωη μου που γενικα εχω περασει καλα κ στη ζωη μου δεν ειχα δοξα τον θεουλη ουτε προβληματα οπως ακους αλλους να περνανε τοσα,μια φυσιολογικη ζωη ειχα κ εχω κ με υγεια πανω απο ολα,εκτος απο το περιστατικο με το πρωτο μου παιδακι που ηταν μια ατυχια κ μεγαλο πληγμα στη ζωη μας εμενα κ του αντρα μου,τελοσπαντων δε συγκρινω καμια ωραια μου στιγμη με τη μερα που γενηθηκε το αγορακι μου..

αχ τι επαθα θελω να κλαψω..αραγε στο δευτερο θα νιωσω ετσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΚΙ σε καταλαβαίνω απόλυτα κι εγώ έτσι λαχταράω τώρα αυτή τη στιγμή. Πρωτομανούλα και μετά από απεγνωσμένες προσπάθειες και στιγμές που πίστεψα ότι ίσως δεν ζήσω ποτέ αυτό τον ρόλο. Της μανούλας. Πραγματικά ώρες ώρες σκέφτομαι ότι όταν θα έρθει η ώρα να γεννήσω παρ'όλο που θα πονάω θα είμαι με ένα χαμόγελο στα χείλη συνέχεια :lol::lol: Γιατί θα ξέρω ότι επιτέλους ήρθε η ώρα να τον τυλίξω στην αγκαλιά μου. Αχχχχχχχ καλά μου λένε ότι αυτό το συναίσθημα μοιάζει με του έρωτα. Αφού μου μιλάει ο καλός μου για άλλα πράγματα για την δουλειά, για την κρίση, για οτιδήποτε άλλο κι εγώ χαζεύω και δεν ακούω γιατί το μόνο που σκέφτομαι είναι το πλασματάκι που θα γνωρίσω σε λίγες μέρες. :x

Μα που είναι αυτή η τυρόπιτα επιτέλους περιμένω ακόμα για να φάω για μεσημέρι. Έλεοςςς. :evil::evil:

Θέλω να την πέσω και για ύπνο. Εγώ που μπήκα facebook δεν την είδα την Νάνσυ μέσα. Αλλά γι'αυτό μου τη σπάνε αυτά και προτιμώ τα φόρουμ γιατί για να πετύχεις τον άλλον πρέπει να είσαι την ίδια ώρα που είναι και ο άλλος μέσα. Ενώ στο φόρουμ γράφεις τα νέα σου και τα διαβάζει ο άλλος όποτε μπει και το αντίστροφο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα κοιμηθηκα σα βοδι και το απολαυσα κιολας 3 ωρς φουλ σε υπρδιπλο κρεβατι!!!!

ο καιρος παει για βροχη, εχει ζεστη αλλα σκοτεινια

καθομαι και πινω το καφεδακι μου.... ελπιζω οταν θα ερθει ο αντρας μου να παμε καμια βολτιτσα γιατι ψιλοβαριεμαι σπιτι μονη μου!!!

βικυ την κορη μου την ερωτευτηκα αφου γεννηθηκε! μεχρι τοτε ελεγα "εεε ενταξει θα ειμαστε οικογενεια¨" αλλα οταν γεννηθηκε και την χαζευα τοτε καταλαβα το ποσο την ειχα ερωτευτει....

τωρα με το μπομπιρα σκεφτομαι "σε λιγες μερες παλι δεν θα κοιμαμαι, θα κλαινε και τα δυο μαζι" :lol

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsiaaaaa den thelw na sas to lew sunexeia kserw oti sas exw priksei me ti thalassa mou alla itan teleia, kolimpisa kiolas! Polu wraia!! A! Htan stin paralia para dipla mou alles 3 parees me egkues!! Stin mia 2 kopeles, stin alli 1 kai 1! Eimastan diladi 5 egkuoules stin idia paralia! Plaka eixe!

Bikaki mou auta pou egrapses me sugkinisan polu, kai egw den kserw pws tha eimai san prwtomanoula alla auto akribws pou egrapse kai h Este....kamia fora suzitame me ton antra mou kai niwthw oti tipota allo den me afora para mono to psuxoulaki pou tha erthei ston kosmo se ligo kairo!!

Ase kai proxtes pou suzitousa me ti mama mou gia mia apoboli pou eixa se polu arxiko stadio omws prin apo auti tin egkumosuni, kai tis elega isws ola exoun to skopo tous giati twra auto pou exw stin koilia mou den to allazw me tipota kai idi niwthw oti to gnwrizw! To koubalaw 8 mines, exw dei fwtografies tou, to niwthw na klotsaei kai na strifogurizei, tou milaw, einai san na to exw kiolas! Afou kai simera eblepa kati mikroulia stin paralia kai tous elega, na etsi tha einai kai to diko mou tou xronou tetoio kairo!!! Kai na fantasteis oti kai egw san esena Bikaki den imoun pote poromeni me to na kanw paidi, oute to skeftomoun mexri pou pantreutika.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!Τ'οσες μέρες με πετούσε έξω το χαζό...τώρα μπήκα με explorer...σήμερα είμαι μέσα στα νεύρα!!!Όλα μου φταίνε!!!Τέλος πάντων...Υπομονή!

Veta να σου ζήσει το μωράκι!Τώρα θα το κρατάς στην αγκαλίτσα σου!!!!!!!!!!

LIL τι ήταν αυτό που πέρασες κορίτσι μου?έλπίζω ΄'ολα καλά να είναι!!! Αριάδνη πώς πήγες με τις εξετάσεις στο ΕΑΠ? όλα καλά?

Έλενα έκανα και εγώ το παγωτό προχθές!Τέλειο!σχεδόν το τελειώσαμε!Κάνε καμιά βουτιά και για μένα!

Δυστυχώς δεν θυμάμαι να σχολιάσω άλλα, διάβασα πάνω από 10 σελίδες...

Α, την Πέμπτη πήγα στο γιατρό μου όλα καλά...πάλι θα πάω σε 2 εβδομάδες!!! Καλό βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια σας! σημερα μαλλον μαζι σας θα τον πιω το καφε μου.... ελατε ελατε εφτιαξε το μαμμυ!!!

αφροδιτουλα μου γιατι νευρα??? εγινε κατι με τη δουλεια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Ti kanete simera??

Exei wraia mera kai einai kai triimero mas blepw oles na kseportizoume simera!!

Venus xairomai pou sou arese kai sena! Polu epituxia egine to pagwtaki! Neura giati?

Lia giati sa fwkia??? H fwkia mikri mou peftei...egw sa falainitsa niwthw!! xixi

Egw tha platsourisw se ligo, perimenw na gurisei o antras mou apti

douleia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια κ απο μενα!!!!!! :):) αχ ελενα πολυ θα ηθελα να παω κ εγω μια παραλια!!! οι αντρες βαφουν τα καγκελα εξω κ εγω μολις εβαλα αντηλιακη κ θα παω να τους επιβλεπω!! ;) αυτη θα ειναι η ηλιοθεραπεια μου!!!

βικακι ετσι ακριβως ειναι... πρωτομανουλες θα ειστε τοσο ευτυχησμενες που κ εγω δεν μπορω να το εξηγησω αυτο που θα νιωθετε με το μωρακι σας,το αιμα μας,το σπλαχνο μας!!!! ο αντρας μου με βλεπει ετσι με την κοιλια κ νιωθω οτι με εχει ξαναερωτευτει!!!! (ασχετα ομως που δεν μου καθεται!!!) λεω που να γεννηθει κιολας πως θα κανει!!! :)

venus γιατι νευρα?

ολα τα ζωντανα εχουμε πιασει :lol::lol::lol: (φωκια-φαλαινα-πιγκουινος!!!!!)

ναταλια μηπως να σε χτυπησω ενα τηλ? δεν σε ειδα πουθενα..ουτε στο faceb.. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...