Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

Mολις εφτιαξα το παγωτοοο!!!

2 γευσεις.Ενα με μερεντα και καραμελωμενα αμυγδαλα(thanks για την ιδεα!)

κι ενα με σταγονες κουβερτουρα και σιροπι φραουλα.

Για να δουμε!!!Ελεναρα να'σαι καλα :D !!

Πωπω κοιταω την κοιλια μου τωρα και ειναι θεοστραβη!!!Μα πως εχει κατσει ετσι ο κωλαρίτσος!!! :lol:

Να μην πονουσα κιολας συνεχεια καλα θα ηταν.Ολη μερα πονοι περιοδου ,καθε μερα.Αλλα δεν ανησυχω.Αφου δε γεννησε το Μαρακι μετα απόλα αυτα,εγω θα γεννησω??χαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαι εμενα η κοιλια ειναι συνεχεια στραβη ,μην νιωθεις μονη Lia* :D:D .

και εγω εχω, οχι ομως ολη την ημερα πονους περιοδου,αλλα οπως λες αφου δεν γεννησε η μαρια ακομα εμεις εχουν καιρο!το τριημερο θα ερθει η κουμπαρα μου να μεινει σπιτι επειδη μενουμε λιγο μακρια και θα περασουμε σουπερ.της ειπε βεβαια να παρει και μια καλη αλλαξια ρουχα μαζι της μηπως τυχει τιποτα απροοπτο και γεννησουμε!!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!! Δεν έχουμε ακόμα άλλα γεννητούρια ε;;;;;

Εγώ πάντως κάθε μέρα ανυπομονώ όλο και περισσότερο να έρθει ο Αύγυστος..

Για τα βλαστοκύτταρα η δική μου άποψη είναι η εξής: Κατ' αρχάς αχρείαστα να είναι. Να μη χρειαστεί να μάθουμε ποτέ αν κάναμε καλά που τα φυλάξαμε ή δεν τα φυλάξαμε. Από εκεί και πέρα έχω ακούσει κι εγώ ότι άμα αρρωστήσει το παιδί θα είναι και τα κύτταρα άρρωστα. Με το σκεπτικό όμως ότι θα κάνω 2 παιδάκια και ότι υπάρχουν περισσότερες πιθανότητες τα βλαστοκύτταρα του ενός παιδιού να είναι συμβατά με το άλλο παιδί, αποφάσισα να τα κρατήσω και από τα 2 παιδιά..Αν (ΧΤΥΠΑ ΞΥΛΟ) ένα παιδί χρειαστεί βλαστοκύτταρα θα υπάρχουν κρατημένα ΚΑΙ τα υγιή βλαστοκύτταρα του άλλου. Αν όμως ξέρω ότι υπάρχει έστω και μια πιθανότητα να βοηθήσουν τα βλαστοκύτταρα σε μία κατάσταση κι εγώ δεν τα έχω κρατήσει ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ. Προς το παρόν πολλά πράγματα βρίσκονται σε πειραματικό στάδιο. Σε 5-10 χρόνοα όμως πού ξέρουμε τι θα γίνει;;;; Επίσης η τράπεζα με την οποία συνεργάζεται το ΙΑΣΩ ζητά 860 ευρώ (μαζί και το ΦΠΑ-τελική τιμή) για 20 ετή φύλαξη και αίματος και λώρου. Μόνο το αίμα είναι 230 ευρώ. Δεν υπάρχει περίπτωση να μη δώσω αυτά τα χρήματα...

Με το παγωτό με κάνατε να μου τρέχουν τα σάλια...Δεν θα το επιχειρήσω όμως γιατί όταν υπάρχει γλυκό στο σπίτι παίρνω ένα κουτάλι και δε σταματώ ποτέ :shock::shock::shock:

Σταυρούλα φοβερό το ενυδρείο! Το Καρολινάκι γύρισε στο σπίτι την Τετάρτη και προσπαθεί να βρει τους ρυθμούς της. Τρώει αρκετές ώρες με το θηλασμό και έχει και το Λυδιάκι της..

Πάω για νάνι. Φιλάκια πολλάαααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλουμπάκια ετοιμόγεννα και μη :D . Το Μαράκι ακόμα εδώ? Θα αρχίσουμε τα στοιχήματα για το ποια μέρα θα γεννήσει :lol:

Ανθή ακριβώς το ίδιο πιστεύω κι εγώ για τα βλαστοκύτταρα. Χτες που συζητούσαμε με τον άντρα μου τα ίδια ακριβώς λέγαμε. Και εκεί που θα τα πάμε και εμείς 850 ευρώ με το ΦΠΑ μέσα κοστίζει οπότε δεν το σκεφτόμαστε καν. Το δημόσιο δεν το πολυεμπιστεύομαι γιατί και να χρειαστώ βλαστοκύτταρα (αχρείαστα να'ναι) πιστεύω θα πηγαίνουν με σειρά προτεραιότητας και βίσματος όπως πάντα.

ΑΝΝΑ στο stem health hellas που είναι του ομίλου ΥΓΕΙΑ γράφανε ότι φυλοξενούν στο χώρο τους βλαστοκύτταρα και από τη δημόσια τράπεζα. Δεν νομίζω ένας τόσο μεγάλος όμιλος τόσων ετών να κλείσει. Αυτό μπορεί να συμβεί σε νέες ιδιωτικές εταιρείες που βγήκαν όσο απέκτησε ζήτησε η φύλαξη βλαστοκυττάρων και γι'αυτό κιόλας έπεσε και η τιμή γιατί παλιότερα κόστιζε 1500-2000 να τα φυλάξεις.

Μου φαίνεται θα το φτιάξω κι εγώ αυτό το παγωτό τώρα που μπορώ. Είχα πάρει από το σουπερ μαρκετ το scandal γιαουρτι με μελι και ξηρους καρπους και ήταν πολύ γλυκό ενώ του δωδώνη ήταν πιο ωραίο και λιγότερο γλυκό. Αφού μετά λιγώθηκα και μου ήρθε αναγούλα. Οπότε κορίτσια αν το βρείτε μπροστά σας μην το πάρετε. :?

Έλενα για στείλε μου και μένα την συνταγή σε πμ. Σε έχουμε πρήξει :lol:

Αμαλία εσύ δεν είχες πρόβλημα με τον λαιμό σου και τα παγωτά? Τι έγινε? συνήλθες και τα άρχισες πάλι? :lol:

Για την εξέταση πάρε και στο δικό μου κέντρο να ρωτήσεις πόσο καιρό κάνουν να την βγάλουν μήπως κάνουν πιο γρήγορα. Εμένα πάντως την εξέταση που έκανα μου την βγάλανε σε 2 μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou posa grapsate pali mia wra diavazw k den exw teleiwsei... k egw mou fainete oti tha faw olo ton mina o mpempis den exei parei xampari oti theloume na ton vgaloume lia k emena kapws etsi kathete k einai psila gia auto sou fainete etsi i koilia k emena etsi einai enw stis arxxes tou mina eixe parei thesi kitan xamila twra allakse pali... apo kila eimaste sta idia den exei parei baros...

ola ta upoloipa einai mia xara...

elena eleos ti kompina einai auti pou stinoun prepei k egw na rwtisw ama einai sumbeblimeno me ton eoppy giati dden eimai sigouri nomizw den einai... pantos egw pou eixa rwtisei sto ika ti dikaioume mou eixe pei to boithima toketou...

nansy mia xara i mama vlepw estrwse k krataei k tin mikri na ksekourazesai...

lil mou prospathise na min stenaxwriesai k stenaxwreis k to mwraki sou ola kala tha pane tha deis k tha les meta tzampa anusixousa...

maraki megia to autokinito...

este ontws polu wraio to enudreio xaara sto kouragio tou pou asxoleite afou tou aresei...

beboula sumfwnw me ta koritsia aparadekti sumperifora k kalutera na genniseis stin kliniki k na exeis to kefali sou isuxo para na pas ekei k na min exeis empistosini k egw gia auto paw kliniki gia na exw ton giatro mou alliws sto nosokomeio tha pigaina...

sas eixa pei pou piga ston oaed na kanw 5mini ananewsi k autos o vlakas k kala apo lathos to perase 3mino k den to allakse k mou leei se 3 mines tha exeis gennisei den uparxei logos na sto kanw k me eixe tsatisei afantasta.. k mou lei kiolas se 3 mines tha perpataei to mwro... nai lew akrivos me to podilato tha to ferw...

prepei na paw stin trapeza twra k variemai afantasta emeina stin 34 selida ta upoloipa meta... filakia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλάκι μια χαρά ο μπέμπης τελικά όντως σταματάνε να παίρνουν βάρος μετά την 36η εβδομάδα.

Κοριτσάκια αν έχετε πρόβλημα να γράψετε στο μαμμυ και σας βγάζει μια άλλη σελίδα ενός άσχετου site να μπείτε από τον Internet explorer. Εγώ που έχω τον Internet Explorer 9 γράφω μια χαρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια και απο μενα!!!! σημερα δεν εχω δουλειες αλλα περιμενω τη μαμα στο σπιτι να μου καθαρισει και να παρει τη μικρη μολις σχολασει εξω.... παω να σας διαβασω και επανερχομαι

μπεμπουλα μου καλα κανατε και αποφασισατε να γεννησεις σε κλινικη... επειδη τραβηξες πολλα στο ειπα και εγω...

βικακι εμενα ο ερωτας μου σε αυτοκινητο ειναι η μερσεντες η a-class και ο αντρας μου λεει "αν κερδισουμε το τζοκερ θα σου παρω ενα παντακι να βολευεσαι!!!!" τσιγγουνης

νανσυ σε πληροφορω αυτη τις αρρωστις της περναγε στο ποδι και εμεις που κολλαγαμε απο αυτην μας εριχνε κρεβατι... ειναι καλοκαιρι τωρα και δεν ειναι κανενα αρρωστιαρικο!!!

σταυρουλα το καλο ειναι οτι ακομα εδω τοσα πολλα κρουσματα απο κλεψιες και απαγωγες δεν υπαρχουν σε τοσο εντονο βαθμο, να ενα καλο που εχει η περιφερεια

εγω δεν το εφτιαξα ακομη το παγωτο η ακαματρα

κοριτσια μην αγχωνεστε αφου δεν γεννησε η μαρια μη φοβαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koiloumpes!!

egrafa mia wra kai esbisan... :?

Twra gurisa apo ta mathimata, simera mas milise gia katathlipsei, loxeia, antisulipsi, ormones kai tetoia!

Loipon ta grafw pio sunoptika twra.

Mpempoula, Lia kai Kagouraki xairomai pou to kanate kai sas arese!!! Lia o laimos ti egine eftiakse me to pagwto??? :lol:

Este mou h suntagi sou erxetai me pm se ligaki! Kalitera na to kaneis apo twra pou meta pou tha mporeis na trws me tin anesi sou na to exeis etoimo!

Auta pros to paron!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια...επιτελους μια ηλιολουστη μερα...

Ναταλακι μπραβο ο μπεμπης μια χαρα....θα παρει θεση μωρε μην αγχωνεσαι βολευτηκε μεσα στην κοιλιτσα σου..κ δεν θελει να βγει...

Νανσουλα κ γω ρωτησα την παιδιατρο της μικρης για τον παιδικο σταθμο αν ειναι να την σταματησω η οχι κ μου ειπε οχι γιατι ειναι καλοκαιρι κ δεν εχουμε καμμια γριπη σε εξαρση κ ισα ισα θα κανει καλο κ στην μικρη να φευγει να ξεσκαει για να αντιμετωπισει κ το σοκ που θα υποστει με την αφιξη του εδερφου της...οποτε κ γω αποφασισα να μην την σταματησω...θα δειξει βεβαια...αναλογα με την συμπεριφορα της δεν θα την πιεσω αν δεν θελει αργοτερα να παει επειδη θα ειναι το μωρο στο σπιτι...

Σταυρουλα σιγουρα ο μικρουλης σου θα χαζευει ωρες ολοκληρες μπροστα στο ενυδρειο..τα χρωματα ολα ειναι μαγευτικα μπραβο στον αντρα σου.....

Σημερα κοριτσια το μενου εχει φακουλες κ σπανακοπιτα....παω να μαγειρεψω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια όταν γράφετε πολλά να τα επιλέγετε και να πατάτε "control C" έτσι αν σας χαθούν πατάτε ξανά στο κενό κουτί "control V" και σας τα έχει κρατήσει αυτά που γράφατε. Εγώ έτσι σώθηκα πολλές φορές που έγραφα κατεβατά ολόκληρα και κάτι γινότανε και χανόντουσαν. Στην ουσία αυτό που σας περιγράφω είναι σαν να κάνεις αποθήκευση αυτά που γράφεις.

Έλενα αυτό σκέφτηκα κι εγώ και γενικότερα δεν με πιάνει μανία πια να το φάω όλο γιατί έχω μάθει με το ζάχαρο να κρατιέμαι. Λίγο τρώω μόνο καμιά φορά το απόγευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοιλιτσες μου.

Καλο μηνα να εχουμε και καλες γεννες με γερα μωρακια :D:D:D:D:D:D . Επιτελους καλοκαιρακι ααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Αλεκα ακομη δεν πηρα εγκριση για την κλειστη ομαδα....να το παρω προσωπικα οτι δεν με θελετε ή να το αγνοησω :shock::o:o:o:o:o:o:o ???

Ελενακι θελω και εγω τη συνταγη αν γινεται. Στειλτην μου σε μυνηματακι για να την κανω για αυριο για τα γενεθλια ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια, Καλο μηνα με πολλά μωρακια!!!!!

να σαι καλα βρε Σταυρουλα δεν μπορουσα να συνδεθώ τοση ωρα αλλα μπορουσα να σας διαβασω γιατι εμπαινα οχι απο internet explorer αλλα απο κατι αντιστοιχο της apple. Το ενυδρειο ειναι τελειο και τα ψαρακια εχουν υπεροχα χρωματα, φανταζομαι τον Στατουλι οταν θα το χαζευει :):)

Ανθη ανυπομονεις να ερθει ο Αυγουστος, ε τρεις μηνες ακομα δεν το λες και λιγο...

Ναταλια και ο δικός σου ο μπεμπης στην ωρα του θα ερθει.

Ελενα πρωινο πρωινο το μαθημα...απο την αλλη καλο ειναι γιατι εχεις ολη τη μερα ελευθερη μετα.

Νανσυ και εγω ειχα ρωτησει την παιδιατρο για τον παιδικο και σκεψου οτι εγω την ξεκινησα και τον Απριλιο. Μου ειπε οτι και στην Αντωνια οτι δεν υπαρχει λογος να μην την αρχισω παλι τον Σεπτεμβη, εξαρση ιώσεων εχουμε απο Δεκεμβρη και πολλες φορες απο Γεναρη και μεχρι τοτε το μωρακι θα εχει παει πεντε μηνών και τα εμβολια θα εχουν ξεκινησει. Βεβαια προσοχη χρειάζεται αν την δω με μυξουλες ή βηχα και πυρετο να μην εχει καλο ειναι να μην πλησιαζει πολύ το μωρο, οποτε βλεπουμε πως θα ειναι.

Εγω σημερα δεν εχω μαγειρεμα, θα παω να φαω στη μαμα μου και θα φερω και μια μεριδα για τον αντρα μου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα σ' ευχαριστω για την συνταγη ;););););););)

Θα την κανω για αυριο για τους μεγαλους :):):)

Αλεκα επισης ευχαριστω για την αποδοχη :P:P:P:P:P:P:P . Τωρα θα ταλεμε και απο εκει. Ειπα για εγω....... δεν με θελετε???? Μηπως ειμαι εγω η ψευτικη κοιλιτσα και με αποφευγετε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας εκανα αποδοχη σκατουλες τι να κανω ειναι περιεργο απο εκει η ομαδα και με μπερδευει!!!

σταυρουλα τωρα το ειδα το ενυδρειο σας.... και μενα μου αρεσουν τα τροπικα ψαρια αλλα μονο τα τα βλεπω ουτε να τα τρωω ουτε να τα φροντιζω :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μια χαρά σε βρίσκω με το φαγητό της μαμάς.

Έλενα ευχαριστώ για την συνταγή. Θα βάλω σίγουρα nutela και μπισκοτα. Ή nutela και σιρόπι σοκολάτας μιαμ μιαμ. Η σοκολάτα μου έχει λήψει πιο πολύ αλλά περισσότερο σε παγωτό παρά σαν σοκολάτα. Παρόλο που έχω μία toblerone στο ψυγείο δεν την έχω αγγίξει. Ευτυχώς δεν λιγουρεύομαι ιδιαίτερα.

Αλέκα κι εγώ επειδή το ενυδρείο το έχω μπροστά στην τραπεζαρία όταν τρώγαμε ψάρια νιώθαμε τύψεις :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kagouraki nai prwi prwi einai 9-10 alla meta ksemplekw kai kanw kai tis douleies mou.

Pasxalitsaki kai Este kali epituxia me to pagwto! :)

Poia eipe oti ebale mpiskota?? Kai ti mpiskota ebale?? Bgike kalo? Den exw kanei me mpiskota, skeftomoun na balw OREO. Este me tin perigrafi sou mou trexoun ta salia! Egw den ebala siropi pio polu gia na geutw to pagwto sketo na dw an egine kalo...alla kai me to siropi teleio tha einai. Kai egw exw sokolates sto psugeio alla den me trabane toso oso ena pagwtaki me sokolata!!

Simera emeis kanoume mparmpekiou, o antras mou psinei eksw kai mou exei spasei ti muti!

Gia epidorpio de xreiazetai na sas pw ti tha faw!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koiloumpes mou, kalo mina na exoume me polla bebe ;);) blepo oles pagoto ftiaksame, teleio einai ;)

simera exei polu zesti kai thelo na pao thalassa alla o antras mou douleuei t'apogeuma opote akuro :(

pao na fao pagoto.. ta leme meta

post-12477-13873939372745_thumb.jpg

post-12477-13873939372991_thumb.jpg

post-12477-13873939373215_thumb.jpg

post-12477-13873939373445_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις εφυγε η μικρη με τη μαμα μου καλο τριημερο δηλαδη και εβαλα νουντλς να γινουν που μου αρεσουν γιατι δεν θελω να φαω φαι.... η μαμα μου εκανε γλυκο και ετσι εχω και επιδορπιο!

μακαρι να θελει και ο αντρας μου να παμε θαλασσα αφου γυρισει (σχολαει 6)... παντως αυριο που θαμαι ολομοναχη πετσετα, σοντοκου, φουντουνια, νερο, καφε, καπελο, αντιλιακο και κινητο για μουσικουλα και θα παω να την αραξω στην παραλια και ας μην μπω καθολου θαλασσα.... το μονο προβλημα που εχω ειναι οτι θα πρεπει να κανω τοπλες αφου δε χωραει το βυζι στο μπικινι!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A kali idea Este gia to pagwtaki. Basika oti thes prostheteis mesa analoga me to gousto sou.

Mpempoula kai egw twra elega gia paralia!!

Bre Aleka kanena pio megalo den exeis? Emena mou kanoun ta perisina mou...pisw ginetai ligo string afou exei megalwsei kai o popos alla den me noiazei :lol:

h bale kanena soutien monoxrwmo to idio kanei.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι ποιος σου ειπε οτι μου κανουν τα σουτιεν μου??? μονο τα θηλασμου φοραω!!!! αααα για το πωπω χεστηκα ας καει ο κωλος μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aa glwssa den vazete eseis mesa... este k emena mou to ekane auto k mpika apo to explorer vasika tromaksa kiolas min ekana egw kamia makakia k akousw kraksimo pali apo ton allon....

vlepw to pagwto tis elenas to timisate oles sxedon ama zitisw k egw ksana tin suntagi den tha me vrizeis elena eee fantastiki elena? 8-}8-}8-}8-}

gai ton mikro mou leei i giatros mallon den exei katalavei oti emeis theloume na ton vgaloume k exei katavoleutei... ante na doume pote tha vgei elpizw mono min me kanei opos tin kopela pou sas eixa pei k to vgalw me proklisi telika...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το απογευμα θα κανω τα γλυκα για αυριο και το παγωτακι της Ελενας και θα σας πω εντυπωσεις!!!!!

Καλα που μου θυμισατε να αγοραω και σιροπι μιαμ μιαμ μιαμ. Θα παρω διαφορες γευσεις για ποικιλια :P:P:P:P:P:P:P:P

Ρε γμτ τι κακο ειναι αυτο που μας βγαζει???????? αυτο με το pinme........ δυσκολευομαι πολυ,...... καλα που εχουμε τον εξπλορερ και μπορω να σας διαβαζω :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tωρα προσεξα οτι το γραφετε και εσεις αυτο με το pinme εδω...Αν προσεξετε υπαρχει στο background του site......Λετε να ειναι καμια διαφημιση ή κανας υιος??Παντως εμενα μονο να διαβαζω και να γραφω απαντηση ετσι μ'αφηνει.Ουτε πμ,ουτε παραθεση ουτε στην ομαδα..... :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...