Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

Σταυρούλα έχεις προαίσθημα ότι δεν θα έρθει την άλλη βδομάδα?

Όσο για την αλλαξιά, πιστεύω ότι μπορείς να φορέσεις τα ίδια, σιγά λες και θα έχουν λερωθεί? Αν φοράς παντελόνι, πάρε εξτρά μπλούζα το πολύ πολύ. Τελικά απο πυτζάμες, πόσα θα πάρεις μαζί και τι? (πυτζάμες, νυχτικα?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα κορίτσια!ακόμη εδώ είμαι!δε γέννησα!πονάκια εχω και περπατάω πολυ!κάποια στιγμή σήμερα θα μιλήσω και τηλεφωνικα με το γιατρό μου να τον ενημερώσω!για να δούμε ποια θα είναι η επόμενη!nst κάνουμε σε μονη κύησαη από την 35 βδομάδα και σε δίδυμη από την 32!φιλακια σε όλες

βετα να ζήσει το μωρακι σουυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια ανέβασα βιντεάκι από το ενυδρείο στην ομάδα μας να δείτε.

Αριάδνη ναι έχω προαίσθημα ότι δεν θα βγει την επόμενη αλλά 38+

Από τις 10 και μετά πιστεύω. Πρέπει να κάνω και αποτρίχωση να είμαι έτοιμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρούλα καταπληκτικό το ενυδρείο!!Θα ενθουσιαστεί και ο μπέμπης!! :)

Πες μου όποτε μπορέσεις ποσα και τί νυχτικά-πυτζάμες θα πάρεις μαζί σου :!: Επίσης αποτρίχωση θα κάνεις με κερί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκιτσες!!!μια μερα ακομη περασε!!!

εστε πολυ ωραιο το ενυδρειο!!!

εγω εβαλα μια νυχτικια κ 2 πυτζαμακια!2,5 μερες ειναι..πολλα βρακια εβαλα,μια αλαξια για εξοδο,γιατι χοντρη θα μπω κ αδυνατη θα βγω..αυτα απο ρουχα..αα εννοειτε κ πετσετες..δεν χρειαζεται πολλα πολλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!

εγω παντως οπως μπηκα στο μαιευτηριο ετσι κ βγηκα γιατι τα ρουχα που φορουσα ουσιαστικα ηταν μονο στη διαδρομη.μετα με πηραν αμεσως κ εβαλα τη ρομπα τη πρασινη κ ξεκινησαμε τις διαδικασιες κλισματα,καρδιογραφηματα κ ολα αυτα τελοσπαντων.κ οντως πεφτει λιγο η κοιλια οπως λλεει η μαρια αλλα εμενα μου μπηκε το παντελονι που φορουσα.δε πεφτει κ τοσο πολυ η κοιλιτσα.

απο το σπιτι θα δω κ εγω το ενυδρειο,ειμαι δουλεια.τρελαινομαι για ενυδρεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω βάλει,εκτος απο βρακια,σουτιεν,2 νυχτικα,μια φορμιτσα(δεν φοραω πυτζαμες,δεν τις μπορω),φανελάκια.Και για να φυγω θα βαλω τα ιδια που θα παω,δηλ το τζιν εγκυμοσυνης που θα μου κανει σιγουρα και στις 2 φασεις.

Παω να δω το ενυδρειο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eιναι υπέροχο το ενυδρειο!!!!!Μπραβο στο συζυγο που εχει το κουραγιο και ασχολειται.Ειχα κι εγω,με τροπικα κτλ,αλλα ηταν τρελη αγγαρεια να το συντηρω κτλ.!Βαριομουν πολυ!

Η κοιλια μου μου φαινεται αντι να πεσει σηκωθηκε :shock: ,τι κανει το λεοπαρδαλάκι μου εκει μέσα??

Απο προχτες παρατηρησα οτι εχουν αλλαξει τα υγρα μου απο κατω.. :oops: Δεν ειναι πια τα πολλα λευκα που εχουμε σε ολη την εγκυμοσυνη,εχουν γινει σαν της ωορρηξιας,διαφανα ελαστικα...

Αραγε να σημαινει κάτι?Ξερετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ariadni θα πάρω 3 νυχτικές και 2 πυτζάμες καλοκαιρινές γιατί έχει ζέστη μέσα στο μαιευτήριο. Κι εγώ προτιμώ τις φόρμες αλλά θα σκάσω. Φόρμα μόνο για την έξοδο. Βασικά θα έπαιρνα 2 νυχτικές αλλά πήρα στο τέλος και αυτή με τα κουμπιά ως κάτω που είναι πολύ βολική οπότε θα την χώσω και αυτή μέσα. Αποτρίχωση κάνω χρόνια με silkepil δεν πονάει τόσο όσο η χαλάουα και το κερί και πέρα από αυτό το καλοκαίρι δεν αφαιρεί και το μαύρισμα (μιλάω γενικότερα γιατί από μαύρισμα φέτος τίποτα :D ).

Μαράκι εγώ σκεφτόμουνα να βάλω καμία φορμίτσα που μου κάνανε και πριν και μετά :D . Από πάνω τώρα μπορεί να πάρω 2 αλλαξιές μπλούζες.

ΒΙΚΑΚΙ να δείξεις το ενυδρείο και στον Αντωνάκι σου θα του αρέσει.

Lia όντως είναι μανίκι κι εγώ δεν θα μπορούσα αλλά οι άντρες έχουν μία τρέλα με αυτά. Φαντάσου με το που γυρίζει από την δουλειά και μπαίνει στο σπίτι πάει κατευθείαν στο ενυδρείο :lol:

Lia μπας και γύρισε το μπεμπάκι σου? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην ιδια θεση τον νοιωθω.Ετσι κι αλλιως ειναι με το κεφαλι κάτω απο τη β επιπεδου τουλαχιστον.

Απλα δεν εχει στριψει ακομα με την πλατη τελειως μπροστα,ειναι κεντρο-αριστερα η πλατιτσα του.

Μηπως μαλακωνει ο τραχηλος,μακαρι να ηξερα τι γινεται εκει μέσα,αλλα εχει πλακα κι ετσι!

Εμενα η φορμες μου δεν μου κάνουν πια στη μεση,εκτος απο 2!Εχει ανοιξει πολυ η λεκανη μου,ευτυχως ομως δε μεγαλωσε ο κ..ος μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια σας.... ολη τη μερα παλι την εφαγα στο νοσοκομειο και στο καρδιοτοκογραφο μπας και κουνηθει ο μπεμπης αλλα που τετοια τυχη.... εχω φαει ενα σκασμο γλυκα σοκολατες, παγωτα, χυμους και το μονο που καταφερα ηταν να τον κοιμησω πιο πολυ.... τι περπατημα εκανα, τι πλευρες αλλαζα αυτος εκει ροχαλιζε!!!!!!!!

δυο φορες εκανα nst και τις δυο φορες ακουνητος!

τωρα θα ξανακανω την τεταρτη και αν δεν κουνηθει θα γεννησω πεμπτη (επειδη εχει τα χειρουργεια του πεμπτη ο γιατρος μου) αλλα προσπαθω ακομη να τον ψησω για δευτερα μεχρι που του ειπα "αν θες για πεμπτη εκει που εχεις δυο κορες στο σπιτι θα σου φερω και την δικια μου να την βλεπεις!"

να δεν ειναι δυνατον να ειμαι τοσσοοοο δραστηρια και νευρικια και το παιδι μου αγγελουδι!!!!!!!!!!!!

παω να σας διαβασω μεχρι ναρθει το σχολικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia εγώ είχα από πριν ανοιχτή λεκάνη οπότε ευτυχώς που μου κάνουνε :lol::lol:

Αλέκα βάλε με επόμενο ραντεβού 7/6. Χαχαχαα υπναράς ο μπέμπης μια χαρά θα σου κάτσει. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοκονα μου στειλτον για αποσυρση τον αντρα σου και παρε το καινουργιο μοντελο.... ετσι λεω στον δικο μου οταν πρπει να κανει για οποιοδηποτε λογο διατροφη

σταυρουλα μηπως να αλλαξεις επαγγελμα και να γινεις διατροφολογος???? για σκεψου το!!!!

τι δηλαδη θα γεννησεις πιο γρηγορα και απο την μαρια? απιστευτο.... οσο και να τον ταρακουνουσε δεν ξυπναγε με τιποτα εμενα

νανσυ μου αντε με το καλο να γινεις δουλα και κυρα!!! εγω ρουχαλακια για το μπεμπη ψωνισα απο το http://www.azshop.gr/ καλη ποιοτητα και μου ηρθαν σχετικα γρηγορα και δνε πληρωσα και μεταφορικα πανω απο 50ευρω

lil μου μην μου στεναχωριεσαι ολα καλα θα πανε με την θρομβοφιλια.... το μωρακι σου ναναι καλα και τιποτα αλλο μη σκεφτεσαι

μαριαγιωργος που χαθηκες εσυ???? για πες μας τα νεα σου

ανθη nst κανουμε συνηθως στον 9ο γυρω 36η βδομαδα αλλα ειναι και αναλογα στη κριση του γιατρου αν πρπει να σου κανει ή οχι... υπομονη με τη μεση

ναταλακι μια χαρα και εσυ με το nst σου... και εγω συσπασεις δεν εχω γιαυτο και δεν με πολυνοιαζει!

το βιντεακι θα το δω μετα γιατι δεν προλαβαινω

εγω απο ρουχα 1 νυχτικια 2πυτζαμες καπρι, πολλα βρακια και ρουχα μονο αυτα που θα φοραω.... θα κουβαλησω που θα κουβαλησω τρειλερ μαζι μου που να σερνω και ρουχα εισοδου εξοδου!

κατεβαινω για το σχολικο τα λεμε μολι την γιαουρτωσω και την κοιμησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ για τις πληροφορίες περί "ενδυμασίας μαιευτηρίου", όπως θα έλεγε και η Σταυρούλα ;)

Αχ βρε Αλέκα, ταλαιπωρήθηκες!!Λες να γεννήσεις Πέμπτη τελικά? :)

Εμένα κορίτσια οι φόρμες μου πάνε, τα παντελόνια μου κάνανε μέχρι και τον 5ο. Μετά άρχισε να απλώνει η κοιλιά... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα μου φάνηκαν ακριβά στο azshop τα ρουχαλάκια. :?

Αριάδνη :lol::lol: Αλέκα εγώ ελπίζω να μην γεννήσω πιο γρήγορα και από την Μαρία γιατί έχω κανονίσει με την μαία άλλο ένα μάθημα για την Πέμπτη που έχω γιατρούλη και θέλω οπωσδήποτε να το κάνω πριν πάμε για τοκετό. Βέβαια θα την έχω και εκεί την μαία οπότε δεν αγχώνομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΗΡΑ 3 ΝΥΧΤΙΚΙΕΣ Κ ΔΥΟ ΠΥΤΖΑΜΕΣ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ ΛΕΡΩΝΟΜΟΥΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΜΕΝΗ ΘΑ ΧΕΙ Κ ΖΕΣΤΗ..

ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΦΟΡΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΙ ΑΝΕΤΗ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ Κ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ Κ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΑΜΕ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΜΠΟΤΟΥΛΕΣ.ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΧΕΙΜΩΝΟ.ΤΩΡΑ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ Κ ΘΑ ΒΓΩ ΜΕ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΝΑ ΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΦΟΡΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΣΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΓΙΑΤΙ Η ΧΑΖΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΡΟΜΠΑ Κ ΣΥΧΑΙΝΟΜΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΥΤΖΑΜΑ Κ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ.

ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΛΙΓΟ ΠΗΡΕ Κ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΕΠΑΝΩ ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΣΕΙ ΛΙΓΟ :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

ΕΦΑΓΑ ΤΑ ΜΠΙΦΤΕΚΑΚΙΑ ΜΟΥ Κ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΝΑΝΙ..

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΡΟΟΤΙ ΠΑΙΡΝΩ 6 ΜΑΓΝΗΣΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΘΑΙΝΩ ΚΡΑΜΠΕΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ..Κ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΟΡΙΑ.ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΡΟΥΦΗΞΕΙ ΤΑ ΜΩΡΑ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει η μικρη ειναι στο κρεβατι και κανει νανι! τι καλοβολο παιδι που εχω!!!!!!!!!!!

αριαδνη μου δεν με πειραζει οποτε γεννησω γιατι ειναι πλεον ολα προγραμματισμενα και ξερω τι θα αντιμετωπισω απλως την πεμπτη αν μπω βγαινω κυριακη και δευτερα η μικρη - μεγαλη πρπει να παει παιδικο, η πεθερα(μεγαλη σε ηλικια) μου δεν μπορει να την κρατησει 24ωρες σε ενα σπιτι ειναι και κουραστικο ενω η μαμα μου μπορει αλλα δεν θελω να χασει μια βδομαδα παιδικο γιατι οι γονεις μου μενουν σε χωριο που ειναι μιαμιση ωρα μακρυα απο το σπιτι μου με το αυτοκινητο και αν ειναι να μεινει στους γονεις μου θα μεινει μια βδομαδα ολοκληρη και εμενα θα μου στοιχησει να μη δ καθολου το παιδι μου....

ενω αν γεννησω δευτερα 11 βγαινω πεμπτη κατευθειαν την φορτωνουν οι γονεις μου για το χωριο μεχρι την κυριακη, προσαρμοζομαι και εγω με το μπεμπη και δευτερα την πηγαινω παιδικο! το θεμα ειναι να ψησω το γιατρο μου ελπιζω να με καταλαβει και να μην δει μονο την παρτη του δηλαδη ποτε εχει τα χειρουργεια του....

σταυρουλα μου και εγ που ειδα σημερα τη μαια μου που ειχα στη σαντυ χαρηκα και ενιωσα μια ασφαλεια και ξερω οτι δεν θα την εχω πλεον αφου δεν χριαζεται αλλα και που ειναι διπλα μου νιωθω πιο καλα!

αρα εγω θα το κλεισω το top 5 (καρολινα-βετα-μαρια-κικιτσα-εγω!!!) για να δουμε....

σε σχεση με τα μαγαζια της ροδου ηταν αρκετα οικονομικα παντως τα ρουχαλακια

νανσυ συγχαρητηρια και παλι στο πατερα σου του αξιζουν χιλια μπραβο!!!!! ξεκουρασου αγαπη μου και εγω θα μαγειρεψω και θα την πεσω για νανι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsakia! Ti kanete!

Simera piga sta mathimata, teleiwsa me ta praktika, diladi tis anases, twra exoun minei mono merika theoritika.

Este twra to diabasa gia ta blastokuttara, telika parolo pou sunantisame ton anthrwpo kai mas eipe merika pragmata gia tin etairia, simera me piran gia na sunantisw kapoion apo mia alli etairia pali tou ekswterikou, to psaksame ligo kai rwtisa kai giatrous kai exw kataliksei oti tha ta dwsoume sti dimosia trapeza stin Athina.

An theleis omws sou deinw ta tilefwna twn allwn sto ekswteriko, alla einai polu akriba kai nomizw den aksizei giati an to paidi, xtupa ksulo, arrwstisei, tha einai arrwsta kai ta kuttara pou einai fulagmena...einai xrisima mono gia xronies pathiseis pou pathaineis argotera opws px. sklirinsi kata plakas, alla kai auta den einai sigouro oti mporoum na ta xrisimopoiisoun giati einai akoma se piramatiko stadio. (auta ematha aptin ereuna pou ekana)

Kokona rwtisa kai egw simera ti maia sto mathima pou kaname kai mou eipe oti autoi oi ponoi einai suspasoules alla einai fusiologiko ston 9 mina!

Koritsia egw ektos apo auta pou eipate exw balei kai mikra petsetakia giati mou eipan oti ama gennisw me f.t. tha exw ramata kai tha thelw na skoupizomai apo katw tamponarista gia na stegnwnw ta nera.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου ειτε γεννησεις με καισαρικη ειτε φυσιολογικα ραμματα θα εχεις απλως στο φτ ειναι λιγα (1-2 αντε μεχρι 4) στη καισαρικη ειναι πολλα παραπανω.... καλα εκανες και πηρες μικρες πετσετουλες για το σκουπισμα αν και νομιζω (καλυτερα ομως να σου πουν τα κοριτσια που καναν φτ.) οτι πλενεσαι με το αντισηπτικο και κανεις καλο σκουπισμα γιατι στη καισαρικη ξαναβαζουμε γαζα πανω απο τα ραμματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου, πως ειναι οι κοιλιτσες και τα μωρακια σας.

Το πρωι ειχα παει το αυτοκινητακι μου για service, το οποιο και θα πουλησουμε :(:( γιατι δεν θα μας βολεψει πια, ειναι smart και μεχρι τωρα ενα καθισματακι χωραγε αλλα δευτερο ουτε λογος. Δεν πειραζει να πουληθει και θα μου παρει αλλο μικρο τετραπορτο αυτη τη φορα ο αντρουλης μου.

Εφτιαξα πριν λιγο και το παγωτο της Ελενας, βγαινει αρκετη ποσοτητα, το χωρισα στη μεση περιπου στο μισο εβαλα μερεντα και στο αλλο μισο ετριψα μπισκοτα oreo. Για να δουμε πως θα ειναι απο γευση :P:P

Αλεκα μια χαρα εγινε η λιστα, τελεια.

Ελενα αυτο με τα πολλα αρκουδακια το ειχα ακουσει, αλλωστε δεν ειναι και τοσο καταλληλα για τα βρεφακια. Ετοιμασες και την βαλιτσουλα με το καλο λοιπον και εσυ.

Νάνσυ τελος η δουλεια, σιγουρα θα ξεκουραστεις τώρα και μετα με τρια μικρα στο σπιτι δεν θα υπαρχει και χρονος οποτε δεν θα σου κακοφανει. Αργοτερα οταν πανε σχολειο μπορει να ξαναρχισεις τι λες?

Λια καλα αποτελεσματα σημερα στο ντοπλερ και για την θρομβοφιλια δεν ξερω τι ειναι αλλα ελπιζω με τις ενεσουλες να μην εχεις προβλημα.

κοριτσακια σας αφηνω ηρθαν να μου φτιαξουν κατι στον συναγιαρμο, τα υπολοιπα θα τα διαβασω μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia, eixa rantebou simera sto nosokomeio gia na anoikso kartela! perimena 1 ora gia na bo! itan gunaika giatros pou bariotan kai elege kathe 2 lepta sti maia na kanoun dialeima! egrapse to istoriko mou sti kartela, mou pire ti piesi kai meta me ena mixanima pou blepo proti fora akouse kardies! alla den itan sigouri an akouse kai tis 2 kardies i an itan idia! :shock::shock: meta mou leei oti ksexasa na tis fero tin omada aimatos mou kai tis leo poia omada exo kai mou leei ego pou to ksero :shock::shock: kai tis apantao kai ego kerdizo tipota na sou po psemata???? eleos :shock::shock: meta mou leei kleise ksana rantebou kai tis leo rotisa gia rantebou kai mou eipan oti exoun augousto mono kai mporei na exo gennisei mexri tote!!! telika mou brike rantebou teli iouniou..

den thelo na genniso ekei to eipa kai ston antra mou!!! eleos...

pao na sas diavaso...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...